Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 18:38   #2851
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jak płaciłam kiedyś paypalem to też tam miałam. Najpierw przychodził e-mail z paypala o zwrocie pieniędzy, a dopiero na nastepny dzień, a czasami i za kilka dni pieniądze faktycznie były widoczne
O dziekuje, martwilam sie trochę, a tu proszę bedą. To jest mój pierwszy zwrot cła. 17$
Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
moje wyczekane zakupy:

1) promocyjna kontorowka lancome contour pro sheer nr 307 darling pink

2) szminka Dior addict ultra shine nr 142 shinest meringue jak dobrze pamietam nazwe

3) EL pure color crystal gloss 314 psychodellic - jak i nazwa, w opakowaniu kosmiczny mieniacy sie na wszystkie barwy, na ustach - jakby byl bezbarwnym blyszczykiem ,zero jakiegokolwiek efektu (nie takiego jak w opakowaniu ale chocby wiekszego polysku)
A jak pomadka?
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Hihi nadworny wyczajacz idzie na polowanie

Ogólnie jestem trochę zła, bo w sobotę miałam kliknąc zestaw DDML Clinique 125ml plus miniaturki, ale było już tak późno, że zapomniałam. Patrzę w niedzielę, a tam już zestawu nie ma a było ok.100sztuk. Przez noc się rozpłynęły A teraz ciągle zaglądam i zestawu brak Jaklby ktoś zauważył to proszę o sygnałA moze poszukaj klikając na inne kraje. ja wczoraj zamawiałam krem dla koleżanki, na polskiej stronie nie było. ale na amerykanskiej tal.

A co do spotkania 12.07. to ja niestety nie mogę, bo idę na wieczór panieński koleżanki i na dodatek jeszcze muszę rozejrzec się za jakimś "zboczonym" zestawem Słomki -peniski do drinków, o których wspomniała Mała Żabka, są ciekawym pomysłem, ale muszę coś jeszcze wymyślic. Może ma ktoś jakiś pomysł?
Tort ze świeczkami -peniskami?
Dobre z tym tortem. Ja proponuje zabrac dziewczyny ze spotkania, hahahahha
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a KUKU! wita sie truskawkoholiczko-blyszczykoholik
wlasnie sie tak zastanawiam czy sobie nie kliknac te mianiaturkowe shine glossy 5ml*5?? tak ladnie wygladaja
i widzicie ja tu sie dopiero witam a juz musze jechac ale wracam w piatek wiec sie nie cieszcie ze mnie nie bedzie!
No to milej drogi, i wracaj szybko a blyszczki masz, więc zostaw kase na wyjazd.

A ja dziewczyny czuje się już lepiej, głowa przestaa mnie boleć, obraz jest normalny i jestem spokojna. Bo ja Tu Sarenke do lekarza wysylam, a ja sama w szpitalu pracuje i nie poszlam zbadac głowki....hahhah
Pytanie do Kamisia: czy polecałbyś 4 Chanela do oczu. Moja koleżanka chce kupić, cos z granatami? Ale cena wiadomo jaka, więć prosiła o pytanie do specjalisty.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:48   #2852
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
O dziekuje, martwilam sie trochę, a tu proszę bedą. To jest mój pierwszy zwrot cła. 17$

A jak pomadka?

Dobre z tym tortem. Ja proponuje zabrac dziewczyny ze spotkania, hahahahha

No to milej drogi, i wracaj szybko a blyszczki masz, więc zostaw kase na wyjazd.

A ja dziewczyny czuje się już lepiej, głowa przestaa mnie boleć, obraz jest normalny i jestem spokojna. Bo ja Tu Sarenke do lekarza wysylam, a ja sama w szpitalu pracuje i nie poszlam zbadac głowki....hahhah
Pytanie do Kamisia: czy polecałbyś 4 Chanela do oczu. Moja koleżanka chce kupić, cos z granatami? Ale cena wiadomo jaka, więć prosiła o pytanie do specjalisty.

Ja się strasznie rozczarowałam 4 chanel. Napaliłam się strasznie a teraz... leżą na dnie szuflady użyte zaledwie raz. Największa moja truskawkowa wtopa, bleee! Ja kupiłam zestaw Sparkling Satins. Moje ulubione cienie to duety Lancoma i 5 Diora.
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:54   #2853
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja się strasznie rozczarowałam 4 chanel. Napaliłam się strasznie a teraz... leżą na dnie szuflady użyte zaledwie raz. Największa moja truskawkowa wtopa, bleee! Ja kupiłam zestaw Sparkling Satins. Moje ulubione cienie to duety Lancoma i 5 Diora.
Przekażę jej. Dzięki
A mój siniak wielki, czarny, na szczęscie splynął na powieke (i mam nadzieje że tam zostanie). Na powiece jest widoczny ale nie aż tak. Gorzej było że ćle się czulam. ale teraz już wszystko ok, zdrzemnęłam się i przeszedł ból głowy.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:55   #2854
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
.

A ja dziewczyny czuje się już lepiej, głowa przestaa mnie boleć, obraz jest normalny i jestem spokojna. Bo ja Tu Sarenke do lekarza wysylam, a ja sama w szpitalu pracuje i nie poszlam zbadac głowki....hahhah

Basieńko, powiadają że szewc bez butów chodzi.

Najważniejsze że już lepiej się czujesz. I dbaj o siebie.

Dimiti - wracaj do nas cało i zdrowo.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:59   #2855
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja się strasznie rozczarowałam 4 chanel. Napaliłam się strasznie a teraz... leżą na dnie szuflady użyte zaledwie raz. Największa moja truskawkowa wtopa, bleee! Ja kupiłam zestaw Sparkling Satins. Moje ulubione cienie to duety Lancoma i 5 Diora.
Potwierdzam - jezeli ktos lubi delikatny makijaz, to moze i chanelki sie sprawdza ale tak to sa twarde, slabo napigmentowane i w ogole w porownaniu z innymi wypadaja slabo. Ja najbardziej lubie lancome

aa zapomnialam sie pochalic, ze wreszice UC oddal mojego lip zooma mraaauuu a jego data produkcji to 01.02.2008
niestety pomadka diora jest z czerwca 2005
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:01   #2856
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Basieńko, powiadają że szewc bez butów chodzi.

Najważniejsze że już lepiej się czujesz. I dbaj o siebie.

Dimiti - wracaj do nas cało i zdrowo.
Asiu dziękuje.
Asiu moja koleżanka bardzo ci dziękuje za porady w sprawie naczynek. mówi prawdziwy zestaw porad jak od fachowca.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:21   #2857
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Hihi nadworny wyczajacz idzie na polowanie


A co do spotkania 12.07. to ja niestety nie mogę, bo idę na wieczór panieński koleżanki i na dodatek jeszcze muszę rozejrzec się za jakimś "zboczonym" zestawem Słomki -peniski do drinków, o których wspomniała Mała Żabka, są ciekawym pomysłem, ale muszę coś jeszcze wymyślic. Może ma ktoś jakiś pomysł?
Tort ze świeczkami -peniskami?

Ja parę lat temu dla siostry na wieczór panieński skonstruowałam pojazd na którym mieli podjechać do ołtarza: kupiłam miotłę, poprzywiązywałam kolorowe tasiemki, baloniki, a na "zderzaku" doczepiłam napis "Młoda Para" i kilka pustych puszek po piwie... Niestety nie skorzystali z mojej propozycji, przegrałam z peugeot'em cabrio Ale przynajmniej miotła im służy do dnia dzisiejszego



Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

FERROU - będzie dobrze. Zobaczysz. Powodzenia i połamania.
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Jak już wjedziesz i zaczniesz mówić to poleci z górki Właściwie to już zaczynam trzymać kciuki
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość

Ferrou, trzymam kciuki za jutro

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

A póki co GRATULUUUUUJEEEEEE PANIOM MAGISTERKOM DZISIEJSZYM, JUTRZEJSZYM I TERAZTYGODNIOWYM!!!!!

Dziękuje Wam z całego serca

I mam kolejny problem. Wykryłam błąd w pracy we wzorze, zamiast 1/4 wpisałam 1/2. Ten wzór będę musiała jutro napisać na tablicy. I teraz nie wiem czy pisać z błędem czy poprawnie? Mój mózg sie już prostuje
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 19:23   #2858
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Przekażę jej. Dzięki
A mój siniak wielki, czarny, na szczęscie splynął na powieke (i mam nadzieje że tam zostanie). Na powiece jest widoczny ale nie aż tak. Gorzej było że ćle się czulam. ale teraz już wszystko ok, zdrzemnęłam się i przeszedł ból głowy.
Czasem tak bywa, że na pozór niegroźne uderzenie może mieć później przykre skutki
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:29   #2859
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Asiu dziękuje.
Asiu moja koleżanka bardzo ci dziękuje za porady w sprawie naczynek. mówi prawdziwy zestaw porad jak od fachowca.

Basieńko, przekaż proszę koleżance że to dla mnie przyjemność.
A wiesz jaką frajdę sprawia mi jak mogę pomóc innym. W razie czego służę poradą.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:41   #2860
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Aiu ja mówiłam jej żeby sama weszła i popytala, bo tu na forum dziewczyny sa super i dzielą sie swoimi doswiadczeniami, radami ze szcerego serca. i to jest bardoz miłe... bo w tych czasach tak malo teraz serdeczności i pomocy ze strony innych.
A na truskawie jest kren nawilżający z Clarinsa, który mialam okazje testować. Był super. Ale na truskawie 98 zł...

O masz znowu klawiatura nawala....ale mam nadzieje że mnie rozumiecie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:59   #2861
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
GRATULUJĘ!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

GRATULUUUUUJEEEEEE PANIOM MAGISTERKOM DZISIEJSZYM, JUTRZEJSZYM I TERAZTYGODNIOWYM!!!!!

.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

G*R*A*T*U*L*A*C*J*E !!!


Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość

Lipku ogromne gratulacje:cmo k:
Dzięki Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
a ten dior jak? rozjasnia? bedzie fotka "na ustach" ?
Własnie chciałam o to prosić

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
A co do spotkania 12.07. to ja niestety nie mogę, bo idę na wieczór panieński koleżanki i na dodatek jeszcze muszę rozejrzec się za jakimś "zboczonym" zestawem Słomki -peniski do drinków, o których wspomniała Mała Żabka, są ciekawym pomysłem, ale muszę coś jeszcze wymyślic. Może ma ktoś jakiś pomysł?
Tort ze świeczkami -peniskami?
Na Allegro jest mnóstwo penisowych gadzetów Paputki, czekoladki, miętusy...Od groma!



Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aaa! odebrałam Shimmerka jaki on śliczny

Przepięknyyy:zarlo k:

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a KUKU! wita sie truskawkoholiczko-blyszczykoholik
wlasnie sie tak zastanawiam czy sobie nie kliknac te mianiaturkowe shine glossy 5ml*5?? tak ladnie wygladaja
i widzicie ja tu sie dopiero witam a juz musze jechac ale wracam w piatek wiec sie nie cieszcie ze mnie nie bedzie!
Poobno must have Ale zanim klikniesz musisz wiedzieć, że one nie mają żadnego aplikatora, po prostu dziurę



Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość

aaa zapomnialam sie pochwalic, ze zawital dzis do mnie hydrak w odcieniu aqua shimmer - cuuuudny i przez Was tez zakupilam sobie w aptece olejek z drobinkami nuxe po pierwszym tescie go lubie bardzo
Weź łaskawie na schadzkę to sobie macnę Bambus już odebrany. Zapomniałam jaki to GIGANT

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Przekażę jej. Dzięki
A mój siniak wielki, czarny, na szczęscie splynął na powieke (i mam nadzieje że tam zostanie). Na powiece jest widoczny ale nie aż tak. Gorzej było że ćle się czulam. ale teraz już wszystko ok, zdrzemnęłam się i przeszedł ból głowy.

----> kwiatek dla biednego oczka
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 20:08   #2862
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Aiu ja mówiłam jej żeby sama weszła i popytala, bo tu na forum dziewczyny sa super i dzielą sie swoimi doswiadczeniami, radami ze szcerego serca. i to jest bardoz miłe... bo w tych czasach tak malo teraz serdeczności i pomocy ze strony innych.
A na truskawie jest kren nawilżający z Clarinsa, który mialam okazje testować. Był super. Ale na truskawie 98 zł...

O masz znowu klawiatura nawala....ale mam nadzieje że mnie rozumiecie.
Basieńko, jasne. Zapraszamy serdecznie Twoją koleżankę do naszego grona.

Basieńko a jak się tak pokiełbasi z klawiaturą i "z" przeskoczy na "y" i odwrotnie to wystarczy kliknąć kombinację klawiszy prawy ctrl oraz prawy shift i po kłopocie.
Tak się dzieje po prostu jak wciśnie się te dwa klawisze równocześnie. Równie łatwo z tego się wyplątać wciskając ponownie te klawisze. Jednak najtrudniejsze w tym to, żeby wiedzieć co się takiego zrobiło że tak się pokiełbasiło. Haha.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:19   #2863
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a jakis trop ? a my tu gadu gadu a co z sobotą ? zdradzisz gdzie bedziesz na tych kuripach ??? to posiedze dzisiaj nad mapa i rozkładami wieczorem
musze jeszcze kolezance znależć bilet do New York'u wiec bede sie bawił w biuro podrózy

az jestem ciekaw jak Lipek wyglądał w tym zestawie ubraniowym
juz Ci pisałam wczesniej ale chyba przeoczyłeś - rezyduję w ostrołęce


Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Wyglądałam tak seksownie, że nie mogłam na siebie patrzeć w lustro, żeby sie nie podniecić niechcący

__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:29   #2864
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cześć Ewuniu

Wiecie jaka byłam dzisiaj dzielna? Przez cały dzień nie zajrzałam nawet na Tru.
To się nazywa autoasertywność.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:31   #2865
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Przepięknyyy:zarlo k:
nie da się ukryć szkoda, że nie trafił mi się jeszcze Amber może kiedyś się uda
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:49   #2866
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Net mi coś nawala, więc już się pożegnam z Wami na dzisiaj.

Dobranocka Truskaweczki... tru snów. Do jutra.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:51   #2867
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Ewuniu

Wiecie jaka byłam dzisiaj dzielna? Przez cały dzień nie zajrzałam nawet na Tru.
To się nazywa autoasertywność.
Asieńko mnie to czeka przez najlblizsze dwa tygodnie
nie bede zamawiac do tesciow bo bankowo łaczyny mi przejmą towar i tyle go bede widziała , narobie sobie tylko kłopotow, więc musze poczekac az do powrotu z wakacji
oczywiscie - raz w miedzyczasie bede w domu słuzbowo, więc bedzie sens....a teraz - jak sie okazało do piatku rana mam jeszcze na głowie Nadrenię Połnocną- Westfalię - więc nie mam czasu na nic
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:24   #2868
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kamisio, a po inny podkład w takiej cenie można się do Ciebie uśmiechnąć ? Marzy mi się HR-Prodigy (nr.23), ale cenowo, nawet na truskawce jest dla mnie poza zasięgiem
tylko ze moje zródło raczej słabostoi z HR pozatym HR ma testery po 10ml, ale zobacze moze coś mi sie uda załatwić

tylko czy testowałaś ten podkład? bo szczerze mówiąć miałem kiedyś produkt i mi tak sredni pasował, strasznie szybko sie twarz po nim błyszczy, chyba ze jest bardzo sucha to wtedy jest fajny, szkoda bo przez pierwsze 30 minut twarz rzeczywiście jest boska, ale póżniej ten połysk
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:39   #2869
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
tylko ze moje zródło raczej słabostoi z HR pozatym HR ma testery po 10ml, ale zobacze moze coś mi sie uda załatwić

tylko czy testowałaś ten podkład? bo szczerze mówiąć miałem kiedyś produkt i mi tak sredni pasował, strasznie szybko sie twarz po nim błyszczy, chyba ze jest bardzo sucha to wtedy jest fajny, szkoda bo przez pierwsze 30 minut twarz rzeczywiście jest boska, ale póżniej ten połysk
Tak, miałam próbkę na kilka razy Nie błyszczałam się Ja zawsze przypudrowuje jeszcze ciutkę buźkę i jest ok

Jak będziesz miał okazję i pamiętał to będzie super, jak nie to nic się nie stanie, przecież spod ziemi mi Helenki nie wyciągniesz....no może mógłbyś za przykładem truskawki coś ukręcić w betoniarce
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 21:42   #2870
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Lip z całego serca gratuluję trzymałam mocno kciuki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:46   #2871
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Lip z całego serca gratuluję trzymałam mocno kciuki
Dzięki

Ja też zmykam do wyrka. Jutro poranne pobudka - załapałam się na darmowy transport do domu

Dobranocka
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:52   #2872
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
amber bo on jest nieco z pomaranczą ale jak by byl tylko rose też dziękować własnie w Hiszpani widziałam jak rose slicznie wyglada na opalonej bużce dziewczyna odmłodniała chyba o 10 lat tak ładnie ją roświetlił
Ja zakochana jestem w Shimmerze różowym. To mój najlepszy kosmetyczny zakup. Amber na razie poszedł w kąt. Rose daje efekt niesamowicie świeży, faktycznie odmładza. Mam ochotę kliknąć drugi na zapas

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Witajcie moje przyjaciółeczki i Kamisiu...
Widzę że my z Serenka naszą wczoraj wielkie kontuzje przeszlysmy. Moja rada Idz do lekarza koniecznie..... moze byc male pekniecie.
Dziewczyny klawiatura mi nawalila, cos sie przestawilo..nie ma polskich znakow. literki powariowalx zaraz wracam
Wrócilam i widzę że wszystko ok. Chyba jakis haker się ugościł w moim kompie.
Zaczne od poczatku;
Moje oko wygląda w miarę dobrze. Krwiak sie przeniósł na powieke , zczarniał, ale wyglada jak mikjaz oka. nie jest źle. najgorsze jest to że mam jakby obraz przestawiony, cięzko mi parzec w klawiature i bardz boli głowa. w pracy był jeden wielki śmiech ze mnie...no ale cóż jak ma sie oczy pełne łez z powodu braku mani to jak mozna zobaczyć drzwi od szafy.///
szkdoa że nie mam aparatu to bym wam pokazała.
Serenko do lekarza ....
Gratulujje Martuniu...my wierzyłyśmy w ciebie.
Kamisiu pieniązki dotarły.
A ja niestety nie dostałam swojej mani...UC juz to widzę.
I mam jeszcze pytanie dostałam dzisiaj zwrot od truskawki, taką przynajmnije dostalam informację z paypala. ale ja nie widzę żadnych pieniędzy na koncie , o co chodzi????////
No nie poszłam na razie ani do lekarza ani do sklepu, natomiast kupiłam sobie dziś 4 bluzki i 2 pary spodni....i odłożyłam do jutra jedną bluzkę i sukienkę

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim za kciuki i wsparcie


JUZ PO!! Było super na luzaku Misja skończona. 5 na dyplomie
Teraz czeka mnie masakra dentystyczna, wyprowadzka i urlopik

Odebrałam Mańkę i nie wiem, co o niej myśleć. A w skrzyni awizo - to chyba na Bambusaaaa Habibku - wreszcie będe miała osobistego





Lancome Nie mnie, ale moją psiapsiółę
Lipku Gratuluję!!
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a KUKU! wita sie truskawkoholiczko-blyszczykoholik
wlasnie sie tak zastanawiam czy sobie nie kliknac te mianiaturkowe shine glossy 5ml*5?? tak ladnie wygladaja
i widzicie ja tu sie dopiero witam a juz musze jechac ale wracam w piatek wiec sie nie cieszcie ze mnie nie bedzie!
Witaj Ewelinko Miło Cię tu widzieć
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:57   #2873
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak zobaczę dam znać

a w jakiej cenie były te zestawy?
Dzięki Były za 66zł DDML 125ml z pompką, tonik 2 i mydełko w płynie po 15 albo 30 ml, więc bardzo okazyjnie

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ja parę lat temu dla siostry na wieczór panieński skonstruowałam pojazd na którym mieli podjechać do ołtarza: kupiłam miotłę, poprzywiązywałam kolorowe tasiemki, baloniki, a na "zderzaku" doczepiłam napis "Młoda Para" i kilka pustych puszek po piwie... Niestety nie skorzystali z mojej propozycji, przegrałam z peugeot'em cabrio Ale przynajmniej miotła im służy do dnia dzisiejszego
O rany, dobry pomysł z tą miotłą. Chyba zrobię taką Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Na Allegro jest mnóstwo penisowych gadzetów Paputki, czekoladki, miętusy...Od groma!
Już patrzyłam, ale dziękuję
Obawiam się czy przesyłka dojdzie do tego piątku.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A moze poszukaj klikając na inne kraje. ja wczoraj zamawiałam krem dla koleżanki, na polskiej stronie nie było. ale na amerykanskiej tal.

Dobre z tym tortem. Ja proponuje zabrac dziewczyny ze spotkania, hahahahha


A ja dziewczyny czuje się już lepiej, głowa przestaa mnie boleć, obraz jest normalny i jestem spokojna. Bo ja Tu Sarenke do lekarza wysylam, a ja sama w szpitalu pracuje i nie poszlam zbadac głowki....hahhah
Dzięki Basiu, jednak sprawdziłam na us, oth, eu i au i niestety nie ma na żadnej
Chętnie bym Was przygarnęła, bo zawsze nastrajacie mnie optymistycznie Tortem też się chętnie podzielę Jak uda mi się go zrobić to może nawet wkleję fotki
Cieszę się, że już lepiej się czujesz. A na badanie może jednak warto pójść?
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:04   #2874
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Pytanie do Kamisia: czy polecałbyś 4 Chanela do oczu. Moja koleżanka chce kupić, cos z granatami? Ale cena wiadomo jaka, więć prosiła o pytanie do specjalisty.
tylko jak ktoś lubi i umie nakładać cienie na mokro, wtedy sa naprawde fajne
na sucho tak jak dziewczyny napisały są bardzo cienkie, prawie niewidoczne

jak twoje oko sie czuje

PS: Z granatem jest piękna czwórka z Lancome n'311 w tym zestawie jest biały, srebrny, przyszarzały niebieski i piekny ciemny granat
Konsystencja to satynowa perła w białym i granatowym + metaliczny srebrny + i drobinkowy ten przyszarzały niebieski

http://www.strawberrynet.com/product...71766&goChar=L

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja się strasznie rozczarowałam 4 chanel. Napaliłam się strasznie a teraz... leżą na dnie szuflady użyte zaledwie raz. Największa moja truskawkowa wtopa, bleee! Ja kupiłam zestaw Sparkling Satins. Moje ulubione cienie to duety Lancoma i 5 Diora.
i MAC ma super cienie polecam, Kasiu sliczny Avek

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Potwierdzam - jezeli ktos lubi delikatny makijaz, to moze i chanelki sie sprawdza ale tak to sa twarde, slabo napigmentowane i w ogole w porownaniu z innymi wypadaja slabo. Ja najbardziej lubie lancome
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:11   #2875
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dzięki Były za 66zł DDML 125ml z pompką, tonik 2 i mydełko w płynie po 15 albo 30 ml, więc bardzo okazyjnie



O rany, dobry pomysł z tą miotłą. Chyba zrobię taką Dziękuję


Już patrzyłam, ale dziękuję
Obawiam się czy przesyłka dojdzie do tego piątku.



Dzięki Basiu, jednak sprawdziłam na us, oth, eu i au i niestety nie ma na żadnej
Chętnie bym Was przygarnęła, bo zawsze nastrajacie mnie optymistycznie Tortem też się chętnie podzielę Jak uda mi się go zrobić to może nawet wkleję fotki
Cieszę się, że już lepiej się czujesz. A na badanie może jednak warto pójść?
Naprawdę były w takiej cenie? Bardzo tanio Ja niedawno kliknęłam dla siostry 125 ml za 70 zł.
Ja odebrałam dziś moją Mańkę I cienie Stila, są przepiękne! I doszedł mój DW EL, ale leży jeszcze na poczcie. A ja kliknęłam właśnie drugi na zapas
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:16   #2876
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dzięki Były za 66zł DDML 125ml z pompką, tonik 2 i mydełko w płynie po 15 albo 30 ml, więc bardzo okazyjnie
rewelacja cena piekna, szkoda ze juz nie ma bo tez mi jest potrzebna DDML
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:19   #2877
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Własnie chciałam o to prosić



Weź łaskawie na schadzkę to sobie macnę Bambus już odebrany. Zapomniałam jaki to GIGANT




----> kwiatek dla biednego oczka
czytam w Twoich myslach hydraka oczywiscie zabiore - chyba w sumie wszystko zabiore na wszelki wypadek i Wam radze zrobic to samo ciekawe co sobie o nas pomysla w miejscu, w ktorym sie znajdziemy

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Ewuniu

Wiecie jaka byłam dzisiaj dzielna? Przez cały dzień nie zajrzałam nawet na Tru.
To się nazywa autoasertywność.
Asienko musisz zagladac na tru, bo przeciez trzeba upowlowac przynajmniej 2 shimmerki dla Leany i Neonki

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja zakochana jestem w Shimmerze różowym. To mój najlepszy kosmetyczny zakup. Amber na razie poszedł w kąt. Rose daje efekt niesamowicie świeży, faktycznie odmładza. Mam ochotę kliknąć drugi na zapas



No nie poszłam na razie ani do lekarza ani do sklepu, natomiast kupiłam sobie dziś 4 bluzki i 2 pary spodni....i odłożyłam do jutra jedną bluzkę i sukienkę
raany same cudowne rzeczy mowicie o rose i juz sie coraz bardziej nie moge doczekac
Serenite, niegrzeczna dziewczynka, zamiast leczyc stope to Ty... Chyba jakis bardzo fajny ten sklep - prawie jak tru
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:19   #2878
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja po egzaminach wracam na dietę.. I już mi jest przykro z tego powodu A strój już mam śliczny, tylko morza niet Ale może na weekend do Prahy pojadę Tylko dacie znać jakie fajne sklepy należy odwiedzić...mają w Pradze MACa?

oj to chyba ja też zacznę,ale nie mam silnej woli,tak 5 kg mniej by sie przydało
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:32   #2879
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Hej hej. Ja tylko wpadłam szybciutko pogratulować Lipkowi, która jest wielka, potrzymać kciuki za Ferrou i pogłaskać po główkach nasz kontuzyjki
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:33   #2880
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Hej hej. Ja tylko wpadłam szybciutko pogratulować Lipkowi, która jest wielka, potrzymać kciuki za Ferrou i pogłaskać po główkach nasz kontuzyjki
EDIT: aha i spieszę dobieść, ze zdradziłam Tru, ale... udało mi się trafić 30ml EDP Attraction w SP po 79 zł i z wyprzedaży kabuki w sephorze na takim długim trzonku. Na razie pasuję z zakupami, bo szykuje się zakup rodzinnego auta...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.