Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 21:46   #1891
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Jolinko i Ilsa, macie szalone
hemoglobiny, ja mogłabym o takiej pomarzyć i bez ciąży

Kolejny dzień na nogach od 6 rano i nawet bez drzemki. Ale udało mi się pokończyć wreszcie szyciowe rzeczy i nawet zacząć kilka nowych.

Macie problemy z puchnieciem palców u rąk? Od kilku dni mam takie parówki wieczorem i ledwo ledwo na siłę ściągnę obrączkę :/ to pewnie takie zatrzymanie wody?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam caly czas spuchniete. Od swiat nie nosze obraczki, a od tygodnia mam serdelki normalnie. Do tego bola mnie palce od kilku dni. Dzis robilam mocz bo balam sie zatruca ale cisnienie ok i bialka nie ma w moczu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 21:55   #1892
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Jolinko i Ilsa, macie szalone
hemoglobiny, ja mogłabym o takiej pomarzyć i bez ciąży

Kolejny dzień na nogach od 6 rano i nawet bez drzemki. Ale udało mi się pokończyć wreszcie szyciowe rzeczy i nawet zacząć kilka nowych.

Macie problemy z puchnieciem palców u rąk? Od kilku dni mam takie parówki wieczorem i ledwo ledwo na siłę ściągnę obrączkę :/ to pewnie takie zatrzymanie wody?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam od około 1,5 tyg. Palce u rąk, nogi i ogólnie cała się czuje opuchnięta. Dzisiaj odebrałam wyniki krwi i moczu i wszystko ok, wiec jestem spokojniejsza. Mam nadzieje, ze po porodzie w miarę szybko to zejdzie. Z synkiem tak nie miałam, ale też juz nie dotrwałam do tego tygodnia ciąży
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja tez mialam zlecone powtorki tych waznych badan, wymagaja w szpitalu na przyjeciu. Jutro ostatnie wyniki robie krew i mocz i mam wizyte. Dowiem sie jak tam wymazy wyszly.
Piszecie o humorze, nastroju, ja chyba sie o swoim dzisiaj nie wypowiem, ide juz do wyra i tylko mam nadzieje, ze poducha strzyma i nie bede musiala jej zmieniac.
Przytulam. Jutro będzie lepszy dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 22:40   #1893
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzięki za odpowiedzi, uznam więc że to normalne w naszym stanie być trochę spuchniętym serdelkiem.

Katstan, powodzenia jutro, oby piątek przyniósł same dobre informacje! Daj znać co i jak.

Spokojnej nocy lub nocnej zmiany!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 01:29   #1894
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Jak nocna zmiana to nocna zmiana 😝 kolejna moja. Kurcze, udało mi się chyba przysnac od 24...ale cały czas się wybudzam z brzuchem twardym jak skała (jakby zdretwialym)... mam wrażenie, że robi się taki z bólu + przekrecanie (też bardzo bolesne). No nic, posiedzę sobie i poczekam na męża aż wróci z pracy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 01:36   #1895
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

To też się przywitam na nocnej zmianie. Mi brzuch twardnieje co 6-10 minut teraz, ale bezboleśnie i spałabym, gdyby nie to, że córka znowu przeziębiona i bez przerwy się (i mnie) budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 02:21   #1896
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
To też się przywitam na nocnej zmianie. Mi brzuch twardnieje co 6-10 minut teraz, ale bezboleśnie i spałabym, gdyby nie to, że córka znowu przeziębiona i bez przerwy się (i mnie) budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, u Ciebie to może być TO 😎 u mnie raczej nie ma szans na samoczynne rozpoczęcie się akcji w najbliższym czasie - szyjka długa i zamknięta. Wiem, że to z dnia na dzień może się zmienić, ale na dzień dzisiejszy marne szanse 😊

Jak Twoja mała zaziebiona, to jesteście razem w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 03:02   #1897
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Godzinka snu i znowu pobudka. Tak, od dzisiaj będziemy w domu. Wczoraj jeszcze była w przedszkolu, ale nie było już jej najlepszej koleżanki, więc trochę się spodziewałam...

U mnie tak w nocy bywa od 1,5 tygodnia, więc raczej wiem, że to nie to zwłaszcza, że dziś całkiem bezbolesne. I może niech dzisiaj się nie zaczyna, skoro mała w takim stanie... Tylko katar, temperatura w normie, ale ledwo oddycha biedna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 03:44   #1898
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Godzinka snu i znowu pobudka. Tak, od dzisiaj będziemy w domu. Wczoraj jeszcze była w przedszkolu, ale nie było już jej najlepszej koleżanki, więc trochę się spodziewałam...

U mnie tak w nocy bywa od 1,5 tygodnia, więc raczej wiem, że to nie to zwłaszcza, że dziś całkiem bezbolesne. I może niech dzisiaj się nie zaczyna, skoro mała w takim stanie... Tylko katar, temperatura w normie, ale ledwo oddycha biedna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej przymkniesz oko ☺ u mnie posucha i beznadzieja. Po prostu nie zasne 😞 i tyle.

Dorosły człowiek się męczy w przeziębieniu, a co dopiero taki maluch. Zawsze mi szkoda i dziecka, i mamy, bo przecież "choruje" razem z nim...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 03:50   #1899
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Nie jest źle, przed chwilą śmiała się przez sen, a ja zjadłam kanapkę i spróbuję jeszcze usnąć

A czy tobie udaje się w ogólne cokolwiek pospać, w nocy, w dzień?... Musisz być biedna strasznie wycieńczona...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 04:08   #1900
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry, witam się ze śniadania
Wczoraj późno wróciliśmy, stopy miałam jak podusie spuchnięte na szczęście póki co tylko nogi mi puchna, zobaczymy co będzie później.

Wstawałam na siku o 1 i okropnie mnie brzuch zabolal, taką zaspaną głową pomyślałam "to już? no i fajnie, wysikam się i obudzę tz" Ale na szczęście ból zaraz minął i się nie powtórzyl 😝 teraz z powrotem do łóżka, bo na 9:30 ktg.
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 04:34   #1901
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Nie jest źle, przed chwilą śmiała się przez sen, a ja zjadłam kanapkę i spróbuję jeszcze usnąć

A czy tobie udaje się w ogólne cokolwiek pospać, w nocy, w dzień?... Musisz być biedna strasznie wycieńczona...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moja 3 albo 4 noc, gdzie mam taki "niby" sen. Budzę się co chwilę i trwa to mniej więcej 2 godziny. Później już nie mogę zasnąć, bo lezenie boli, a na siedząco jakoś nie potrafię 😕
Wczoraj rano tak koło 8 przysnelam chyba na godzinkę, ale byłam już bardzo zmęczona 😞

Ja zjadłam banana 😁 teraz tylko euthyrox i zanim mąż wróci z pracy będę gotowa na śniadanie. Ty śpij dobrze 😊 bo z córą pewnie będziesz miała co robić w dzień 😎 energia się przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 06:00   #1902
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry

Bloody, ja juz odpuściłam noszenie obrączki. Strasznie mi dziwnie bez niej jak wychodzę z domu, ale wole nie założyć niz meczyc sie zeby sciągnąć. Taki mi sie paróweczki z palców zrobiły. Do tego na wieczor i po nocy mam takie ociężale nogi. W ciagu dnia ich nic odczuwam. Dopiero w łożku.

Juana, napisz co tam po ktg

Pannkaka, zdrówka dla córki! Niech sie teraz nie rozkłada. Teraz nie wolno.
swoją drogą przerażają mnie choroby u dziecka jak go pośle do przedszkola. Niby wiem z praktyki z czym to sie wiąże, ale z własnym to zawsze inaczej niz z całą obcą gromadą

Joanna, Ty też pisz co Ci ktg pokazało

Koma, Ty to jesteś taka biedna ale pomysł, ze to juz ostatnie chwile tego stanu. Mam nadzieje, ze po porodzie wszystkie dolegliwości Ci odejdą od razu

Idę jesc, bo brzuch sie dopomina. A moj syn postanowił w nocy dac pokaz swoich umiejętności w kręceniu i wypychaniu sie. Od 1 taki czujny sen miałam, że niby spałam, ale wiedziałam, ze on sie rusza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 06:31   #1903
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej. Wspolczuje tych nieprzespanych nocek, tez tak mam. Po prostu spac sie nie da i juz.
Dzis musze wytrzymac do 11 na czczo na pobranie, ostatnie przed porodem. Oczywiscie bede szybciej w labie ale obstawiam, ze dopiero wtedy wejde.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 06:55   #1904
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry wszystkim! Ja noce mam spokojne na szczęście, nawet siku nie wstaje. Ale za to poranki kiepskie bo wstaje razem z mężem 6:30 i kiedyś przymykam oko jak wychodził tak na 30min, a ostatnio nie mogę zasnąć w dzień albo nie mam czasu na to i chodzę jak takie zombie. A spać chodzimy późno, koło północy.

Dziś ambitne plany na prasowanie, mycie podłóg i większe gotowanie bo przychodzą znajomi.

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość

Bloody, ja juz odpuściłam noszenie obrączki. Strasznie mi dziwnie bez niej jak wychodzę z domu, ale wole nie założyć niz meczyc sie zeby sciągnąć. Taki mi sie paróweczki z palców zrobiły. Do tego na wieczor i po nocy mam takie ociężale nogi. W ciagu dnia ich nic odczuwam. Dopiero w łożku.
Ja też wczoraj zdjęłam i czuję się jakaś niekompletna :/ no ale lepsze to niż piłowanie biżuterii, a znam takie przypadki.


Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Hej. Wspolczuje tych nieprzespanych nocek, tez tak mam. Po prostu spac sie nie da i juz.
Dzis musze wytrzymac do 11 na czczo na pobranie, ostatnie przed porodem. Oczywiscie bede szybciej w labie ale obstawiam, ze dopiero wtedy wejde.
Halo, jak to o 11:00 wejdziesz? Walcz o przepuszczenie z kolejkowymi potworami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:04   #1905
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Skończyliśmy urządzać pokój. Jest ekstra! Brakuje tylko komody ale będzie za miesiąc, na razie radzimy sobie ze starą
Jaka decyzja z kolorem ?
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, witam się ze śniadania
Wczoraj późno wróciliśmy, stopy miałam jak podusie spuchnięte na szczęście póki co tylko nogi mi puchna, zobaczymy co będzie później.

Wstawałam na siku o 1 i okropnie mnie brzuch zabolal, taką zaspaną głową pomyślałam "to już? no i fajnie, wysikam się i obudzę tz" Ale na szczęście ból zaraz minął i się nie powtórzyl 😝 teraz z powrotem do łóżka, bo na 9:30 ktg.
Daj znać jak pójdzie ktg, może się zapiszą jakieś ciekawe skurcze
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Hej. Wspolczuje tych nieprzespanych nocek, tez tak mam. Po prostu spac sie nie da i juz.
Dzis musze wytrzymac do 11 na czczo na pobranie, ostatnie przed porodem. Oczywiscie bede szybciej w labie ale obstawiam, ze dopiero wtedy wejde.
O 11 ? Rozpychaj się łokciami o wejście, na pewno wisi odpowiednia kartka

Poszłam z Mężem na poranny spacer z psem, -9 było zaczęliśmy się licytować kto idzie jutro jak zapowiadają -16 Zaczęłam mu jęczeć że ja tu na końcówce i wody mi przymarzną do nóg a M. "no i dobrze, przynajmniej nie polecą"

Dzisiaj ostatni raz ginekolog Muszę do niego zapisać pytania o L4 dla Męża i jak będzie wyglądało przyjęcie itd.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:10   #1906
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry dzisiaj udalo sie uniknac jako takiej nocnej zmiany, obudzilam sie tylko po 1 a potem juz spalam do rana.

Dzisiaj nie mam zadnych planow, czekam tylko na kuriera i po poludniu zakupy z mezem.

Dzis pierwszy dzien bez lekow wiec zobacze jakie bedzie samopoczucie. A tymczasem ogarniam sie i ide do sklepu po cos na sniadanie bo z racji tego ze wczoraj zakupy odpuscilismy to dzisiaj mam tylko swiatlo w lodowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:16   #1907
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Asiula, dzień bez leków i twój weekend porodowy
Ilsa, ciekawe ile P. waży

Ja też dziś bardzo ambitnie czekam na kuriera. Wbrew pozorom to nie jest łatwe zadanie
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:21   #1908
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Asiula, dzień bez leków i twój weekend porodowy
Ilsa, ciekawe ile P. waży

Ja też dziś bardzo ambitnie czekam na kuriera. Wbrew pozorom to nie jest łatwe zadanie
Nie wiem czy dam sie ugiac mezowi moje przeczucie mi mowi ze ten weekend na pewno nie zreszta ja dopiero w srode mam paznokcie i henne i nie moge do tego czasu urodzic i w poniedzialek mam polozna to tez glupio odmowic wizyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:41   #1909
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej
Ja dziś tylko 4 nocne spacery do łazienki, na szczęście po nich od razu zasypialam.

Koma współczuję Ci tego bólu i niewyspania, mam nadzieję że po porodzie wszystkie dolegliwości minął

Ilsa ciekawe ile Twój mały przykoksil ktg też masz dzisiaj?


Ja też czekam dziś na kuriera

Kciuki za wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 07:41   #1910
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

O to dzis dzien kuriera, bo ja tez czekam i kolejne wyzwanie dnia: trzeba sie ubrać z tego powodu

Asiula, najwyzej pójdziesz na paznokcie i hennę po porodzie jak wrócicie do domu zeby wyglądać na te wszystkie wizyty rodzinne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:42   #1911
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
O to dzis dzien kuriera, bo ja tez czekam i kolejne wyzwanie dnia: trzeba sie ubrać z tego powodu

Asiula, najwyzej pójdziesz na paznokcie i hennę po porodzie jak wrócicie do domu zeby wyglądać na te wszystkie wizyty rodzinne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, ide przed porodem i kropka nie bede straszyc w szpitalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:46   #1912
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja wczoraj miałam pierwsze ktg. Zapisały się już jakieś skurcze, których nie czułam. Lekarka mówi, że powoli rusza. W poniedziałek rano idę znowu.
Dziś byłam już w laboratorium. Dobrze, że mąż był ze mną to stał za mnie w kolejce, bo brzuch niewidzialny, kartki żadnej o pierwszeństwie nie ma, więc już wolałam sobie nie psuć humoru przepychankami.
Wczoraj byliśmy cały dzień na nogach, jak się położyłam wieczorem do łóżka to myślałam, że zejdę z bólu. Tak mnie plecy i nogi bolały.
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:46   #1913
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Siedzę właśnie w taxi i zmierzam na to ktg, mam nadzieję że dojadę cała, bo pan to jakiś mało ogarnięty starszy pan i już kilka razy wjezdzal pod prąd 😜 nie zdziwię się jak zapiszą się jakieś skurcze 😉

Ciekawe która następna wrzuci zdjęcie dzidzi? 😁
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:59   #1914
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ilsa ciekawe ile Twój mały przykoksil ktg też masz dzisiaj?
Nie,, miałam tydzień temu a dzisiaj wizyta o 20:50 mówisz że warto iść przed wizytą ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:01   #1915
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Siedzę właśnie w taxi i zmierzam na to ktg, mam nadzieję że dojadę cała, bo pan to jakiś mało ogarnięty starszy pan i już kilka razy wjezdzal pod prąd 😜
Jechać z takim panem do porodu Dodatkowe emocje gwarantowane
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:02   #1916
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry! Ja zaraz wskakuje na wage zeby dojsc do siebie z tym co zobacze i moc powiedziec to glosno
Noc znow przespana, a moj brzuch przyjmuje takie dziwne ksztalty ze masakra....
Obraczki tak jak czesc z Was tez juz nie nosze, za to zareczynowy jest jak ulał

Zazdroszcze Wam tych kurierow bo jedyne na co ja czekam to na wyplate, zeby znow w jeden dzien zapewne sie jej pozbyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:18   #1917
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Zeby nie bylo tak kolorowo to ja nie czekam na kuriera z zakupami tylko czekam az odbierze paczke ktora nadaje maz ale moze dzisiaj troche poogladam co fajnego mozna kupic bo mam potrzebe wydania pieniedzy

Ilsa, u mnie w srode ostatnia wizyta i ktg a potem juz samo ktg i konsultacja wyniku co tydzien wiec jak dla mnie to moglabys zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:19   #1918
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
Ale mi sie wstać nie chciało
Mała W nocy krecila sie ponad godzinę
za dzisiejsze wizyty.
Ojoanna co za koleś. Lepiej żeby Ciebie bezpiecznie zawiózł do celu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:24   #1919
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry

Kciuki za dzisiejsze wizyty.
Najadłam się wieczorem pomarańczy i żołądek mnie bolał pół nocy. Wiedziałam, ze tak będzie ale takie dobre były


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:27   #1920
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

U mnie dziś nie tyle dzień kuriera, co dzień paczki. Jedna czeka na odbiór, a druga pokazuje się, że dojdzie jeszcze dzisiaj. Trochę nie dowierzam, bo to zamówiony wczoraj koło południa next W czasie prasowania stwierdziłam, że brakuje mi pajacow i szybko zamówiłam

Obrączki nie muszę zdejmować, co też mnie zdziwiło, bo w pierwszej ciąży nie nosiłam cały trzeci trymestr.

Kciuki za dzisiejsze badania i wizyty! Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.