Zapytanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 13:43   #31
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Dot.: Zapytanie

Nie mam więcej pytań dziewczyny -zabitaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:08   #32
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Zapytanie

hehehehehe
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:35   #33
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Zapytanie

hehehehehe.... ciekawe
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 21:15   #34
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Matko Jedyna !
Uwazaj, zeby nie oddal Tobie w pieroga
hehehehhehehheehe dobre
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 21:42   #35
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez myszka5000 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy zdarzyło się wam kopnąć jakiegoś chłopaka w jajka bądż jądra jak kto woli jesli tak napiszcie jak się zachowywali i czy to popieracie bo mam ochote jednego kopnąc ale nie wiem czy nie zrobie mu krzywdy
kopanie w jajka bądź jądra jak kto woli według mnie należy się jedynie gwałcicielom i pedofilom, przy czym tym pierwszym i pedofilom, którzy swoje zboczenia uprawiają czynnie, preferowałabym od razu jajka bądź jądra jak kto woli amputować.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:16   #36
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez myszka5000 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy zdarzyło się wam kopnąć jakiegoś chłopaka w jajka bądż jądra jak kto woli jesli tak napiszcie jak się zachowywali i czy to popieracie bo mam ochote jednego kopnąc ale nie wiem czy nie zrobie mu krzywdy
Jak dla mnie to chwyt zarezerwowany w zagrożeniu życia/zdrowia.
No..lub dla osób prymitywnych,które zamiast olać to kopią.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:21   #37
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Matko Jedyna !
Uwazaj, zeby nie oddal Tobie w pieroga



__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 09:47   #38
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: Zapytanie

"jajka bądź jądra" no sorry...
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:29   #39
vatirmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zapytanie

Jestem chłopakiem i wiem z doświadczenia, jak to jest dostać w jaja. Opowiem na autentycznym przykładzie. Kilka dni temu wracałem z treningu i jeden gość, wściekły na mnie, kopnął mnie właśnie centralnie w jądra. Poczułem między nogami eksplozję bólu, którego właściwie nie da się opisać. Jest inny niż ból ręki czy nogi, to tak, jakby ktoś kopnął was w samą kobiecość. Zaskakuje i przeszywa całe ciało - bo w sekundę po uderzeniu wbija się we wnętrzności chłopaka i skręca mu żołądek, jakby w brzuchu wybuchła mu piłka plażowa. Od tego właśnie uczucia w brzuchu chłopcy zginają się wpół po każdym ciosie w jajka. Ściskanie wnętrzności błyskawicznie przechodzi w mdłości, po ciosie w jaja zrobiło mi się słabo. Nie mogłem oddychać (ból ściska gardło i płuca), nogi się pode mną ugięły. Uderzenie jąder powoduje też szereg reakcji odruchowych - jak właśnie zgięcie się wpół, lecz także rozpaczliwe złączenie nóg i osłonięcie genitaliów. Uderzony w męskość, cierpiałem nie tylko ból fizyczny, lecz też wstrząs psychiczny - uraz jąder zaskakuje, powoduje strach o płodność, obnaża też słabość, a więc zawstydza. To wszystko razem sprawiło, że koleś o głowę niższy ode mnie celnym kopnięciem w moje męskie czułości posłał mnie na ziemię całkowicie obezwładniając.
Dziewczyny - nie kopcie nas w jądra! To potwornie boli!
vatirmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:40   #40
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Post Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez myszka5000 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy zdarzyło się wam kopnąć jakiegoś chłopaka w jajka bądż jądra jak kto woli jesli tak napiszcie jak się zachowywali i czy to popieracie bo mam ochote jednego kopnąc ale nie wiem czy nie zrobie mu krzywdy
Zdarzyło sie we wczesnych latach studenckich, że jednego pijanego natręta z całej siły poczęstowałam z glana w krocze, za co on próbował wyrzucić mnie z 4 piętra przez okno w akademiku... Pół bloku musiało go prosić, żeby tego nie robił... NIGDY już nie kopne nikogo w ten sposób... To zdecydowanie nie było zabawne - tak z perspektywy czasu ani dla niego, ani dla mnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:42   #41
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez vatirmas Pokaż wiadomość
Jestem chłopakiem i wiem z doświadczenia, jak to jest dostać w jaja. Opowiem na autentycznym przykładzie. Kilka dni temu wracałem z treningu i jeden gość, wściekły na mnie, kopnął mnie właśnie centralnie w jądra. Poczułem między nogami eksplozję bólu, którego właściwie nie da się opisać. Jest inny niż ból ręki czy nogi, to tak, jakby ktoś kopnął was w samą kobiecość. Zaskakuje i przeszywa całe ciało - bo w sekundę po uderzeniu wbija się we wnętrzności chłopaka i skręca mu żołądek, jakby w brzuchu wybuchła mu piłka plażowa. Od tego właśnie uczucia w brzuchu chłopcy zginają się wpół po każdym ciosie w jajka. Ściskanie wnętrzności błyskawicznie przechodzi w mdłości, po ciosie w jaja zrobiło mi się słabo. Nie mogłem oddychać (ból ściska gardło i płuca), nogi się pode mną ugięły. Uderzenie jąder powoduje też szereg reakcji odruchowych - jak właśnie zgięcie się wpół, lecz także rozpaczliwe złączenie nóg i osłonięcie genitaliów. Uderzony w męskość, cierpiałem nie tylko ból fizyczny, lecz też wstrząs psychiczny - uraz jąder zaskakuje, powoduje strach o płodność, obnaża też słabość, a więc zawstydza. To wszystko razem sprawiło, że koleś o głowę niższy ode mnie celnym kopnięciem w moje męskie czułości posłał mnie na ziemię całkowicie obezwładniając.
Dziewczyny - nie kopcie nas w jądra! To potwornie boli!
Czytalam kiedy wlasnie o tym co czuje facet po kopnieciu. Widzialam cierpiacego faceta po takim zajsciu. I Również mowie nie kopac! Nie rozumiem tylko co znaczy kopnac was w wasza kobiecosc My nie nosimy jajeczek na zewnatrz
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 15:43   #42
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Zdarzyło sie we wczesnych latach studenckich, że jednego pijanego natręta z całej siły poczęstowałam z glana w krocze, za co on próbował wyrzucić mnie z 4 piętra przez okno w akademiku... Pół bloku musiało go prosić, żeby tego nie robił... NIGDY już nie kopne nikogo w ten sposób... To zdecydowanie nie było zabawne - tak z perspektywy czasu ani dla niego, ani dla mnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.
Zart czy serrio chcial cie wyrzucic ???
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:44   #43
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Czytalam kiedy wlasnie o tym co czuje facet po kopnieciu. Widzialam cierpiacego faceta po takim zajsciu. I Również mowie nie kopac! Nie rozumiem tylko co znaczy kopnac was w wasza kobiecosc My nie nosimy jajeczek na zewnatrz
A nie zdarzyło ci się nigdy uderzyć w genitalia? Bo ja raz niefortunnie wyrżnęłam na rowerze, na "góralu" tłukąc sobie to i owo. Ból jest nieznośny.... podejrzewam, że kopnięcie kobiety w krocze sprawia podobny.

Madaa
Cytat:
Zart czy serrio chcial cie wyrzucic ???
To nie był żart, trzymał mnie za ubranie za parapetem i chciał puścić, koleś był pijany i nie panował nad sobą, zaczepiał mnie i w końcu kopnęłam go, nie przyszło mi do głowy, że jego reakcja może być taka... Raczej myślałam, że się odczepi raz na zawsze. Całe życie przeleciało mi przed oczyma i nawet nie pisnęłam z przerażenia, że na prawdę mógłby to zrobić. Pamiętam widok betonowych schodów na dole... Chyba by ze mnie nic nie zostało. Przekonali go jego koledzy mówiąc do niego spokojnie, żeby tego nie robił.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:51   #44
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A nie zdarzyło ci się nigdy uderzyć w genitalia? Bo ja raz niefortunnie wyrżnęłam na rowerze, na "góralu" tłukąc sobie to i owo. Ból jest nieznośny.... podejrzewam, że kopnięcie kobiety w krocze sprawia podobny.

Madaa


To nie był żart, trzymał mnie za ubranie za parapetem i chciał puścić, koleś był pijany i nie panował nad sobą, zaczepiał mnie i w końcu kopnęłam go, nie przyszło mi do głowy, że jego reakcja może być taka... Raczej myślałam, że się odczepi raz na zawsze. Całe życie przeleciało mi przed oczyma i nawet nie pisnęłam z przerażenia, że na prawdę mógłby to zrobić. Pamiętam widok betonowych schodów na dole... Chyba by ze mnie nic nie zostało. Przekonali go jego koledzy mówiąc do niego spokojnie, żeby tego nie robił.
Na szczescie nie Tylko kopniecie faceta w krocze powoduje bol nie tylko tego co maja miedzy nogami. Za tym idzidą zawroty głowy, ból brzucha, wymioty. Nie jestem facetem, ale to musi byc nie mile uczucie. I wydaje mi sie, ze nie ma to nic wspolnego ze zwyklym udezrzeniem.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 21:02   #45
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Zapytanie

a od kopnięcia w "czułe miejsce" nie zachodzi sie w ciążę? może tę kwestie od razu też rozważmy
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:38   #46
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Matko Jedyna !
Uwazaj, zeby nie oddal Tobie w pieroga
Hahaha, normalnie prawie sie poplakalam ze smiechu

A co do autorki postu - ehhh, nawet o tym nie mysl.Mozesz wyrzadzic trwala szkode temu kolesiowi, a jak mu uszkodzisz zbyt wiele (co jest baaardzo prawdopodobne) to mozesz nawet zostac wezwana do zaplaty odszkodowania.Zdecydowani e lepsze od przemocy fizycznej jest 'przemoc' psychiczna.Oczywiscie nie wzywam Ciebie do znecania sie nad nim, ale po prostu do udawania ze on nie istnieje.Uwierz , to go zaboli nawet mocniej niz kopniak.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 03:47   #47
hunki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Zapytanie

Cytat:
Napisane przez dziewczyna z ambicjami Pokaż wiadomość
Gdy jeszcze uczęszczałam na kurs,był jeden koleś , który nie dosc,ze był zapewny siebie to jeszcze kompletnie nie w moim typie. Pozatym używał dość glupich tekstów jak na podryw i wkońcu na ćwiczeniach gdy mnie wkurzył przy wszystkich oberwał odemnie z kolana w klejnoty
ahhh jaka ja dumna byłam z siebie
Szkoda,ze to nie pomogło i sie nie odczepił do konca kursu ;p
ojej to Ty jesteś niebezpieczna dziewczyna i lepiej Cię nie denerwować
hunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.