Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 06:26   #2101
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Córka ma wbudowany budzik ustawiony na 6

Asiula, a ja ci się nie snilam? Sama miałam dziś interesujące sny, gorące sceny w saunie i jakaś impreza rodzina, może to ten ślub co się latem szykuje, tylko ja tam ciągle w ciąży byłam...

3 dni do terminu. Zakładam, że nie powinno być dłużej niż za pierwszym razem, więc daję sobie max 12 dni. Oby mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie ale moge dzis w ciagu dnia o tobie intensywnie myslec to moze mi sie w nocy przysni twoj porod

U mnie od rana wzdecia :/ a jeszcze dobrze z lozka nie wstalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 06:52   #2102
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Koma - ja w wieku 18 lat dopiero zaczynałam związek z tz-tem. Zareczylismy sie jak mialam 23 lata, rok później ślub Po 2 latach podjelismy decyzję że czas na dziecko I my chyba chcielibyśmy 2 lata różnicy między dziećmi ale zobaczymy jak wyjdzie

Blood_marry - co za sytuacja... masakra...

Mecassie - super że odwiedziny sie udały i że rodzina tak miło zareagowała na Malutką

Pannkaka - zdrowka! Nie daj się na końcówce!

Dzień dobry! Ja dziś wstawalam 3 razy siku, ale od razu szlam spać
Kochane, kończy się ostatni weekend lutego, od czwartku będą marcowe dzieci!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 07:14   #2103
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Koma - ja w wieku 18 lat dopiero zaczynałam związek z tz-tem. Zareczylismy sie jak mialam 23 lata, rok później ślub Po 2 latach podjelismy decyzję że czas na dziecko I my chyba chcielibyśmy 2 lata różnicy między dziećmi ale zobaczymy jak wyjdzie

Blood_marry - co za sytuacja... masakra...

Mecassie - super że odwiedziny sie udały i że rodzina tak miło zareagowała na Malutką

Pannkaka - zdrowka! Nie daj się na końcówce!

Dzień dobry! Ja dziś wstawalam 3 razy siku, ale od razu szlam spać
Kochane, kończy się ostatni weekend lutego, od czwartku będą marcowe dzieci!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie strasz tym czwartkiem 😎😲😲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 07:14   #2104
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

witam w niedzielę, na termometrze na zewnątrz -16
dobrze, że nie wychodzimy nigdzie dzisiaj

no mi się wydaje, że ja już jestem za stara na ciążę i dziecko, ale co zrobić, jak wcześniej nie byłam entuzjastką macierzyństwa
a w tym roku stuknie 35 lat i 10 lat po ślubie, razem jesteśmy prawie 15
nie planujemy kolejnego dziecka, oboje mamy po dwójce rodzeństwa, a ja osobiście uważam, że trójka to już za dużo, szczególnie jeśli odstępy czasowe pomiędzy dziećmi są spore
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 07:36   #2105
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Witam się z rana widzę że nocna zmiana ostro działa podczas gdy ja słodko śpię i nawet nie wstaje na siku, dalej nie wiem jak to możliwe. Dla pocieszenia to 6:30 najpóźniej wstaję i już spania nie ma.

Mam problem z powietrzem w mieszkaniu po przeprowadzce. Codziennie budzę się z myślą że chyba się przeziębiłam :/ mam zatkany nos i boli mnie suche gardło. Jak wstanę i trochę się rozchodze, wysmarkam itd to wszystko przechodzi. Myślicie że to przez powietrze? Mamy łóżko blisko grzejnika. Sporo z Was ma jakieś nawilżacze czy oczyszczacze powietrza? Ja się na tym kompletnie nie znam więc będę wdzięczna za rady - czy poprawia nawilżenie powietrza? Jakość snu? Skoro nam źle się śpi to co dopiero maluchowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 07:44   #2106
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Witam się z rana widzę że nocna zmiana ostro działa podczas gdy ja słodko śpię i nawet nie wstaje na siku, dalej nie wiem jak to możliwe. Dla pocieszenia to 6:30 najpóźniej wstaję i już spania nie ma.

Mam problem z powietrzem w mieszkaniu po przeprowadzce. Codziennie budzę się z myślą że chyba się przeziębiłam :/ mam zatkany nos i boli mnie suche gardło. Jak wstanę i trochę się rozchodze, wysmarkam itd to wszystko przechodzi. Myślicie że to przez powietrze? Mamy łóżko blisko grzejnika. Sporo z Was ma jakieś nawilżacze czy oczyszczacze powietrza? Ja się na tym kompletnie nie znam więc będę wdzięczna za rady - czy poprawia nawilżenie powietrza? Jakość snu? Skoro nam źle się śpi to co dopiero maluchowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to samo a do tego jak wstaje w nocy to strasznie mi sie chce pic. To pewnie od suchego powietrza. Ja nie mam nawilzacza ale wieczorem klade mokry recznik na kaloryfer- pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 07:44   #2107
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry

U mnie noc , oprócz wstawania milion razy do wc, nawet ok.

Pannkaka, zdrowka!

Mecassie, fajnie że wam się wyjście udało Zawsze to oderwanie od domu

Bloody ja mam oczyszczacz z nawilżaczem i odkąd go mamy synka przestał dusić kaszel w nocy. W ogóle w jego pokoju jest inne powietrze, takie świeże. Wiec ja osobiście polecam bardzo.

Mąż pojechał z młodym do teściów, ja jeszcze leże i odpoczywam.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 08:14   #2108
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo a do tego jak wstaje w nocy to strasznie mi sie chce pic. To pewnie od suchego powietrza. Ja nie mam nawilzacza ale wieczorem klade mokry recznik na kaloryfer- pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ręcznik działa, ewentualnie można kupić taki specjalny zbiorniczek na wodę, który się przywiesza na kaloryferze. To z tych rozwiązań ekonomicznych 😊 ostatnio chyba w netto był nawilżacz za 120 zł.
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie noc , oprócz wstawania milion razy do wc, nawet ok.

Pannkaka, zdrowka!

Mecassie, fajnie że wam się wyjście udało Zawsze to oderwanie od domu

Bloody ja mam oczyszczacz z nawilżaczem i odkąd go mamy synka przestał dusić kaszel w nocy. W ogóle w jego pokoju jest inne powietrze, takie świeże. Wiec ja osobiście polecam bardzo.

Mąż pojechał z młodym do teściów, ja jeszcze leże i odpoczywam.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to dobry początek dnia 😊 ja niestety sypiam kiepsko 😑 jak nie urok to ...

Dziewczyny, szykuje się do kościoła, później rosolek u babci 😉😉 miłego dnia!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 08:39   #2109
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzien dobry, dzien dobry

U mnie noc nawet, nawet. Wstawałam na siku tylko przez 24 i o 4 w nocy co sukcesem jest. Po drugim wstawaniu myslalam, ze juz nie zasnę, ale dałam radę
Za to mąż miał ciężko zasnac i dostałam zakaz przytulani sie i nakaz eksmisji na swój koniec lozka, bo tak go Dzieć po plecach kopał

U nas dzis od rana -13. Jestem trochę przerażona, bo w pokoju Dziecia termometr wskazuje niecałe 18 stopni. Musimy pomysleć o jakimś dogrzewaniu. Tak samo nie mamy w ogóle zimowego kombinezonu. Mam nadzieje, ze te mrozy szybko odpuszczą i bedzie coraz cieplej na polu.

Bloody, współczuje sytuacji. Niezle mozna sie zdenerwować w takiej chwili. Dobrze, ze ten chłop tylko tak stał i gadał, a nie próbował cos zrobic.

Jak sobie przypomnę jaki plan 10cioletni ułożyłam na swoją 18stke to nawet po czesci sie sprawdziło tylko ze stałą pracą mi nie wyszło, ale za to dolozylam podyplomówkę do standardowego studiowania. A meza i ślub dorzuciłam na wariackich papierach na ostatnim roku studiów

Miłego dnia Wam życzę! I zdrowia dla wszystkich chorowitkow pamiętajcie, że przez najbliższe dni nie rodzimy, bo w koncu muszą pojawić sie jakies marcowe dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 09:12   #2110
annapolis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 96
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to lekarze zalecaja co najmniej 2 lata odstepu po cc.
Moja lekarka i jeszcze jedna, u której była na konsultacji mówią, że już po roku można próbować. Trzeba tylko dbać o bliznę, za szybko nie ćwiczyć po porodzie, aby miała czas się zregenerować.
Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Mam problem z powietrzem w mieszkaniu po przeprowadzce. Codziennie budzę się z myślą że chyba się przeziębiłam :/ mam zatkany nos i boli mnie suche gardło. Jak wstanę i trochę się rozchodze, wysmarkam itd to wszystko przechodzi. Myślicie że to przez powietrze? Mamy łóżko blisko grzejnika. Sporo z Was ma jakieś nawilżacze czy oczyszczacze powietrza? Ja się na tym kompletnie nie znam więc będę wdzięczna za rady - czy poprawia nawilżenie powietrza? Jakość snu? Skoro nam źle się śpi to co dopiero maluchowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy oczyszczacz z nawilżaczem i powietrze jest dużo świeższe. Kupiliśmy go bardziej ze względu na smog niż na suche powietrze. Tylko mamy go krótko i czasami się zastanawiam, czy to możliwie, że od niego jestem przeziębiona - siedzę kilka dni w domu bez wychodzenia na zewnątrz i nagle dostaję kataru. Sama już nie wiem od czego . Jednak może to być tylko przypadek a różnica między powietrzem w pokojach jest znaczna.

Ja kupiłam zimowy kombinezon na przecenie w C&A, taki dość ciepły, właśnie na wszelki wypadek. Ze szpitala jak wszystko pójdzie dobrze będziemy wychodzić za tydzień w sobotę, więc jeszcze jest ryzyko, że mróz się utrzyma. Ale to tylko na przejście do samochodu właściwie, no i może jak będziemy później jechać do lekarza, bo w samochodzie i tak trzeba będzie go ściągnąć.
annapolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 09:38   #2111
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry!
U nas tez zima w pełni. Byczymy sie nadal pod kołdrą bo na obiad idziemy do moich rodzicow a potem dopiero na wieczor do kościoła.
Przeziębiona nie jestem a mam tak nos zawalony, ze dramat...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 09:54   #2112
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Ja mleko mieć muszę 😊 mąż pije dużo, a ja tylko ciepłe i do kawy, kakao, zacierek 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też mleko obowiązkowo musi być, choćby do kawy


Ja dziś znów pospalam do prawie 10 z 4 pobudkami w nocy na sprawdzenie czy nikt nie rodzi 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Pannkaka zdrówka 😘 obyś zdążyła całkowicie wyzdrowiec przed wyjściem Małego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Nie strasz tym czwartkiem 😎😲😲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czekam na tą pełnię 2.03 i wiąże z nią małe nadzieję
Chociaż z drugiej strony wolałabym urodzić po weekendzie hmm, zobaczymy jak nasze dzieci zdecydują się wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 10:02   #2113
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Kurcze zauważyłam że mam lekko opuchniętą kostkę w jednej nodze, od wewnętrznej strony i boli mnie przy dotknięciu. W zasadzie boli mnie w obu nogach trochę poniżej kostek przy dotknięciu a jedna jest jakby spuchnięta, ale nie jakoś mocno. Nie uderzyłam się ani nic z tych rzeczy :/ spotkalyście się z czymś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 10:11   #2114
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Ja mleko mieć muszę 😊 mąż pije dużo, a ja tylko ciepłe i do kawy, kakao, zacierek 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja Nie wyobrazam sobie dniq bez mleka, kefiru czy maslanku, no uwielbiam wprost

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość
Moja lekarka i jeszcze jedna, u której była na konsultacji mówią, że już po roku można próbować. Trzeba tylko dbać o bliznę, za szybko nie ćwiczyć po porodzie, aby miała czas się zregenerować.
No tak, mi chodzi o odstep miedzy dziecmi, to jak po roku sie zacznie to wyjda dwa lata Ale nanwiecej opinii slysze zeby jednak jak najdluzej odczekac po cc.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 10:14   #2115
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
U nas też mleko obowiązkowo musi być, choćby do kawy


Ja dziś znów pospalam do prawie 10 z 4 pobudkami w nocy na sprawdzenie czy nikt nie rodzi 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Pannkaka zdrówka 😘 obyś zdążyła całkowicie wyzdrowiec przed wyjściem Małego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Ja czekam na tą pełnię 2.03 i wiąże z nią małe nadzieję
Chociaż z drugiej strony wolałabym urodzić po weekendzie hmm, zobaczymy jak nasze dzieci zdecydują się wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocno trzymam kciuki za pełnię 😄 niech poruszy trochę nasze szeregi 😎 ale rozpiętość terminów jest taka, że do końca marca będziemy miały emocji tyle, że pozazdrościć 😋
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
To tak jak ja Nie wyobrazam sobie dniq bez mleka, kefiru czy maslanku, no uwielbiam wprost
U mnie właśnie kefir się świetnie sprawdza 😊 przy tym pozwala zachować odpowiednie pH

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 11:29   #2116
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Kurcze zauważyłam że mam lekko opuchniętą kostkę w jednej nodze, od wewnętrznej strony i boli mnie przy dotknięciu. W zasadzie boli mnie w obu nogach trochę poniżej kostek przy dotknięciu a jedna jest jakby spuchnięta, ale nie jakoś mocno. Nie uderzyłam się ani nic z tych rzeczy :/ spotkalyście się z czymś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam tak ale po cc, tyle ze nie kojarze zeby bolalo. Ale paluchy u rak mam spuchniete i bolesne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 13:48   #2117
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ale cisza w niedzielę

U mnie tragarze noszą kartony, ja siedzę i smarkam. Lekarka kazała liczyć ruchy przez godzinę po posiłku i mam problem, bo albo mała ma czkawkę, albo rusza się tak, że nie czuję jej brzuchem, tylko jak przyłożę rękę albo po prostu widzę że się tam ktoś miota nie wiem jak to zapisywać w tabelce
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 13:49   #2118
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

zbieram się na IP, moje młode od rana jakieś takie niemrawe... zrobiłam nawet jego ulubiony koktajl i nic ... nie jestem przewrażliwioną panikarą... ale dziś mi sie bardzo nie podoba, że nic sie nie dzieje... zobaczymy jak się skończy ta miła niedziela... bo była miła :/
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 13:53   #2119
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Ale cisza w niedzielę

U mnie tragarze noszą kartony, ja siedzę i smarkam. Lekarka kazała liczyć ruchy przez godzinę po posiłku i mam problem, bo albo mała ma czkawkę, albo rusza się tak, że nie czuję jej brzuchem, tylko jak przyłożę rękę albo po prostu widzę że się tam ktoś miota nie wiem jak to zapisywać w tabelce
Ja dzisiaj mam dzien spania. Juz chyba trzecia drzemka od rana...

A mezowi dzisiaj mowilam ze ruchy sie zmienily bo czuje je przez wiekszosc dnia ale sa takie momenty ze widze ze brzuch sie rusza ale tego nie wyczuwam "od srodka". W ogole zauwazylam taki ruch jakby... oddychania. Co jest oczywiscie niemozliwe ale czasem jak patrze to tak jakby malemu sie klatka piersiowa ruszala w rytm bicia serca.
Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
zbieram się na IP, moje młode od rana jakieś takie niemrawe... zrobiłam nawet jego ulubiony koktajl i nic ... nie jestem przewrażliwioną panikarą... ale dziś mi sie bardzo nie podoba, że nic sie nie dzieje... zobaczymy jak się skończy ta miła niedziela... bo była miła :/
Tydzien temu tak mialam i powstrzymywalam sie od wycieczki na ip. Mlody sie rozruszal nastepnego dnia dopiero. Ale jedz, pewnie wszystko jest ok tylko leniuszek mu sie wlaczyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 13:54   #2120
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
zbieram się na IP, moje młode od rana jakieś takie niemrawe... zrobiłam nawet jego ulubiony koktajl i nic ... nie jestem przewrażliwioną panikarą... ale dziś mi sie bardzo nie podoba, że nic sie nie dzieje... zobaczymy jak się skończy ta miła niedziela... bo była miła :/

Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze


Ja mam takiego lenia dziś, mogłabym leżeć cały dzień z zamkniętymi oczami. Jedzenie zamówiłam, dla mnie sałatkę z kurczakiem.
Ja tez zakatarzona dalej, Iga tez obsmarkana. Będzie siedziec ze mną w domu, bo jak zacznę rodzic to musi być zdrowa by tż ją ogarną z przedszkolem.
Poza tym im blizej porodu, tym więcej się kłócimy ja wiem moze ze i się czepiam czasem za dużo i niepotrzebnie, ale strasznie drażni mnie zbyt duże lenistwo i lekkie podchodzenie do spraw (tu akurat chodzi o wszystko).

Dzisiaj tak mnie cycki kłują, jak nigdy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 13:59   #2121
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

U mnie też leniwie. Stopy i dlonie mam tak spuchnięte, że ciężko palcami ruszać... ale ciśnienie książkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 14:43   #2122
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
zbieram się na IP, moje młode od rana jakieś takie niemrawe... zrobiłam nawet jego ulubiony koktajl i nic ... nie jestem przewrażliwioną panikarą... ale dziś mi sie bardzo nie podoba, że nic sie nie dzieje... zobaczymy jak się skończy ta miła niedziela... bo była miła :/
Na pewno wszystko dobrze, ale jedź
Te ruchy teraz sa takie inne. Czasem nic nie czuję, ale widzę, że brzuch się przeniósł na jedną stronę lub coś twardego wystaje u góry, czyli musiała się ruszyć i przełożyć
Ale faktycznie, oszaleć można

U nas też lenistwo
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 14:45   #2123
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
zbieram się na IP, moje młode od rana jakieś takie niemrawe... zrobiłam nawet jego ulubiony koktajl i nic ... nie jestem przewrażliwioną panikarą... ale dziś mi sie bardzo nie podoba, że nic sie nie dzieje... zobaczymy jak się skończy ta miła niedziela... bo była miła :/
Mam nadzieje, ze będzie wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 14:49   #2124
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
zbieram się na IP, moje młode od rana jakieś takie niemrawe... zrobiłam nawet jego ulubiony koktajl i nic ... nie jestem przewrażliwioną panikarą... ale dziś mi sie bardzo nie podoba, że nic sie nie dzieje... zobaczymy jak się skończy ta miła niedziela... bo była miła :/
Trzymam kciuki żeby na Ktg się rozbudzil, może ma taką niedzielę leniwa też
Do jakiego szpitala jedziesz na IP?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

U mnie też dziś leniwa niedziela, tak mi się chce coś słodkiego do kawy że chyba idę się przejść rozruszac do Lidla przy okazji kupię lody na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 15:01   #2125
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Robinsonka, lepiej jechac, sprawdzić i miec spokojną głowę. Pewnie inaczej niz zwykle ułożony w brzuchu jest i stad go nie czujesz za mocno. Trzymam kciuki i daj znac co sie dowiesz

U nas tez len na całego. Moi rodzice wpadli na szybka kawę, a tak to leze i trawie lasagne, bo mężowi sie opcja kucharza włączyła. Teraz będziemy ją jesc przez 3 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 15:34   #2126
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
... a tak to leze i trawie lasagne, bo mężowi sie opcja kucharza włączyła. Teraz będziemy ją jesc przez 3 dni
Nie narzekaj, mój nawet nie ma takiej opcji
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 15:34   #2127
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

oooo, chyba też jutro zrobię lasagne
właśnie gotuje się mega gar sosu, część pójdzie do zamrożenia


jak ja nie lubię takich leniwych niedziel...
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 15:50   #2128
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Nie narzekaj, mój nawet nie ma takiej opcji
Mój też zazdroszcze obiadu na kolejne 3 dni

Wróciłam z Lidla, mam ciastko czekoladowe i lody na wieczor, kupilam sobie nawrt Bavarie jak mi sie zachce "piwa"
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 16:18   #2129
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Nie narzekaj, mój nawet nie ma takiej opcji
Moj tez 😂

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
oooo, chyba też jutro zrobię lasagne
właśnie gotuje się mega gar sosu, część pójdzie do zamrożenia


jak ja nie lubię takich leniwych niedziel...
Ja odkąd mam dziecko to nawet lubie 😊

Robinsonka daj znaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 16:33   #2130
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
Ja to spałam całą noc, ale sie i tak nie wyspalam Z. Obudzila sie przed 8
Robinsonka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.