Zimowe zakupy ubraniowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-08, 20:09   #31
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Tak! Mam podkoszulki z czystej wełny merino i są bardzo, bardzo ciepłe. Na to np. kaszmirowy sweter i wygląda się elegancko, a jest cieplutko. To samo z bluzkami HeatTech, są cienkie i wyglądają jak "zwykłe" ubrania.

https://www.uniqlo.com/eu/en/search?q=heat+tech
Nie wiem, czy ja jestem jakas dziwna, ale mnie 100% kaszmir nieznosnie drapie, welna tak samo. I jeszcze do tego czesto sie klaczy, jak kupilam w Gapie cudny kaszmirowy sweter, to bylam nim zachwycona, piekny, cieply. Niestety zachwyt przetrwal tylko do momentu, az nie moglam przestac sie drapac i musialam w pracy zdejmowac soczewki chyba z 10 razy i szukac w oku mini klaczkow
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 20:14   #32
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Wolisz marznąć ?
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 20:40   #33
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wolisz marznąć ?
Jesli to do mnie, to wole po prostu zalozyc dwie niedrapiace warstwy zamiast jednej drapiacej. Plaszcz wierzchni musi byc welniany, ale miedzy plaszczem, a skora jest co najmniej jedna warstwa, wiec efektu drapania nie ma.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 20:59   #34
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Też bym wolała marznąc niz miec ochotę sie zadrapać cały dzień

Kasztanka, a próbowałaś wełen z domieszką? Albo merynosa? Mnie merynos w ogóle nie drapie, a tez wrazliwa jestem...
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 21:03   #35
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Też bym wolała marznąc niz miec ochotę sie zadrapać cały dzień

Kasztanka, a próbowałaś wełen z domieszką? Albo merynosa? Mnie merynos w ogóle nie drapie, a tez wrazliwa jestem...
Welna z domieszka w dotyku przewaznie moze byc, ale czesto widze mieszanke welna + poliester.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 21:10   #36
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

W tym roku kupilan uggs i żałuję że tak późno. Dla mnie te buty są magiczne. jak jest na minusie to przyjemnie grzeją przez co jest mi ogólnie cieplo, jak jest na plusie czy siedzę w pomieszczeniu to jest mi w nich przyjemnie chłodno.
Nie wiem po co wcześniej marzlam na przystankach.
Za piękne nie są ale wszyskiego mieć nie można.


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 06:57   #37
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Tak! Mam podkoszulki z czystej wełny merino i są bardzo, bardzo ciepłe. Na to np. kaszmirowy sweter i wygląda się elegancko, a jest cieplutko. To samo z bluzkami HeatTech, są cienkie i wyglądają jak "zwykłe" ubrania.

https://www.uniqlo.com/eu/en/search?q=heat+tech
Gdzie kupujesz takie podkoszulki, bo poszukuję? A swetry też skądś polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 08:30   #38
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ja jestem jakas dziwna, ale mnie 100% kaszmir nieznosnie drapie, welna tak samo. I jeszcze do tego czesto sie klaczy, jak kupilam w Gapie cudny kaszmirowy sweter, to bylam nim zachwycona, piekny, cieply. Niestety zachwyt przetrwal tylko do momentu, az nie moglam przestac sie drapac i musialam w pracy zdejmowac soczewki chyba z 10 razy i szukac w oku mini klaczkow
Może masz uczulenie na wełnę? Albo to był jakiś dziwny splot, też mam sweter z kaszmiru i jest mięciutki jak kaczuszka nie ma szans żeby drapało jak zwykła wełna, natomiast fakt faktem że takie swetry się kłaczą, golarka do ubrań jest niezbędna.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kotoplazma Pokaż wiadomość
To mnie ładnie oświeciłyście z tymi Timberlandami, myślałam że tylko można tych żółtych traperów się spodziewać rozejrzę się, bo jednak firma kojarzy mi się całkiem solidnie.

Ja mam softshell taki zwykły z Hi-Tec, 5000 membrana ale chciałabym coś porządniejszego. Mój facet ma softshell z dopinanym polarem i w sumie nie zdarza mu się narzekać na zimno. Ostatnio dopadłam w TK Maxxie płaszczyk nazwany lightshellem daje radę na sam mróz (nie byłam w nim podczas deszczów i wiatrów) ale pod spodem miałam z 5warstw innych ubrań
Apropos: uważacie, że lepiej ubrać się na cebulkę czy jednak celować w hiperciepłą kurtałkę?
Ja sie nie znam za specjalnie na sofshellach ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy zakładanie na mróz takiej kurtki. One chyba z definicji nie są ocieplane? A jeśli chodzi o porządną kurtkę to polecam celować w takie ocieplane pierzem - ja zainwestowałam w tym roku w taką i nigdy więcej bardziewia z poliestrem. W gruncie rzeczy aż tak kosmicznie drogie te kurtki nie są, zwłaszcza teraz na przecenach - ja dałam niecałe 300 zł na zalando. A jeśli płaszcz nie musi być wleniany to Zara w tym roku ma taki pikowany ocieplony właśnie pierzem, kosztuje 500 zł
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 08:36   #39
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Ja mam z reserved od kilku lat, nie puch a pierze właśnie. Pomimo tego, cieplejszego płaszcza w życiu nie miałam. Nawet na -15 wystarczy t-shirt z długim pod spód i jest ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 12:20   #40
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zimowe zakupy ubraniowe

Ja wkladam swetry kaszmirowe lub welniane na tshirt lub koszule z bawelny. Mam tez tshirty termiczne z decathlonu, czarne gladkie i tez sie dobrze sprawdzaja pod sweter. Na gole cialo wkladam tylko swetry z bawelny, ale tych z kolei mam coraz mniej w szafie. Lubie jak sweter jest cieply.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-10 13:20:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.