Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 13:08   #1381
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Owszem, namówiłam TŻ-ta na serum Lemon. Prośby, namowy i żadne moje podchody nie pomagały więc jak raz się porządnie wydarłam na Niego, że ma używać i koniec gadania....to o dziwo grzecznie smaruje na noc buziola...
Po dwóch tygodniach: wągry zniknęły (a miał na nosie sporo brrrr), cera odpowiednio nawilżona i nie przesusza się miejscowo jak to miała w zwyczaju, przebarwienia znikają pomału. Czasem wyskakują jakieś prychole, ale kładę to na karb okresu oczyszczania się cery.
Zamówiłam i czekam na tonik BHA2% i myślę, że w połączeniu z Lemon to będzie dla Niego dobry duet. Liczę, że właśnie tonik zapobiegnie podrażnieniom po goleniu, bo z tym akurat Lemon słabo sobie radzi. Ale tak czy siak Lemona polecam każdemu facetowi
Czy w z wiązku z używaniem serum i zamiarem wklepywania toniku Twój TZ uzywa kremu z filtrem?.

Ja też chcialam mojemu cos zamówić zeby w koncu skutecznie zwalczyc zaskorniki, ale boję się go traktowac kwasami bez ochrony filtrowej.

Filtrem to on napewno nie zechce się mazać co rano
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:49   #1382
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej, hej

na BU pojawił się nowy produkt.

KREM SOJOWY
Zestaw do wykonania intensywnego kremu odmładzająco-regulującego z fitoestrogenami opartego na neutralnej, gotowej bazie kremowej. Głównym składnikiem aktywnym kremu jest podwójna dawka izoflawonów sojowych (3%) w postaci ekstraktu z soi naturalnej oraz soi fermentowanej, z dodatkiem lecytyny i oleju dyniowego wzbogaconego ekstraktem z rozmarynu. Formuła kremu została tak opracowana, aby zwiększyć przyswajalność izoflawonów sojowych.
Polecany do cery dojrzałej, zniszczonej, wiotkiej, suchej i przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami, także dla cery delikatnej, podrażnionej kuracjami złuszczającymi, wymagającej regeneracji, po 25 roku.
Odpowiedni także jako intensywny krem pod oczy oraz na szyję i dekolt.


brzmi apetycznie

moja paczka z BU powinna być juz jutro na poczcie,
już z niecierpliwością przebieram nóżkami!

jutro będę kręcić!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:24   #1383
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześć Dziewczyny!

Czy któraś z Was mogłaby zrobić zdjęcie i pokazać, jak wyglądają nowe opakowania na BU? Chodzi mi głównie o olejki myjące, hydrolaty i buteleczki na sera olejowe. Byłabym baaardzo wdzięczna

Co do moich doświadczeń z BU to miałam serum C15 bez silikonów, serum z zieloną herbatą, tonik 2% BHA, olejek myjący waniliowy, macerat z owoców leśnych, HA z panthenolem i hydrolaty cytrynowy i geraniowy. Najbardziej zadowolona byłam z olejku myjącego, najmniej spodobały mi się sera - silikony w serum herbacianym przyprawiają mnie o dreszcze (nie lubię), serum C jest jak dla mnie zbyt glikolowe (nie miałam niestety okazji używać starego serum wodnego). Tonik BHA działa dobrze, ale przez zawartość glikolu tez pozostawia tą lepko-mokrą powłoczkę. Właściciele mogli by pomysleć o emulsji z BHA na wzór Pauli Teraz ostrze sobie ząbki na sera olejowe, bo dużo dobrych opinii się naczytałam. Sama kręcę, ale te gotowe także mnie ciekawią.
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:56   #1384
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Czy któraś z Was mogłaby zrobić zdjęcie i pokazać, jak wyglądają nowe opakowania na BU? Chodzi mi głównie o olejki myjące, hydrolaty i buteleczki na sera olejowe. Byłabym baaardzo wdzięczna

Co do moich doświadczeń z BU to miałam serum C15 bez silikonów, serum z zieloną herbatą, tonik 2% BHA, olejek myjący waniliowy, macerat z owoców leśnych, HA z panthenolem i hydrolaty cytrynowy i geraniowy. Najbardziej zadowolona byłam z olejku myjącego, najmniej spodobały mi się sera - silikony w serum herbacianym przyprawiają mnie o dreszcze (nie lubię), serum C jest jak dla mnie zbyt glikolowe (nie miałam niestety okazji używać starego serum wodnego). Tonik BHA działa dobrze, ale przez zawartość glikolu tez pozostawia tą lepko-mokrą powłoczkę. Właściciele mogli by pomysleć o emulsji z BHA na wzór Pauli Teraz ostrze sobie ząbki na sera olejowe, bo dużo dobrych opinii się naczytałam. Sama kręcę, ale te gotowe także mnie ciekawią.
Zdjecia olejku myjacego i serow olejkowych masz na stronie, a o hydrolatach to moze Niezamienna Ci powie, bo wlasnie dostala nowa partie i tu kusi zapachami
Z Pauli myslisz o tym preparacie w plynie 2%? Bo jak tak to akurat go mialam i byl bardziej tlusty niz tonik z BU. Jak piszesz o innych kwasach Pauli to juz nie wiem, bo innych nie mialam tylko na ten w plynie udalo mi sie zalapac.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 16:02   #1385
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Lieselotte, właśnie dziś dostałam paczkę z BU, ale nie mam aparatu cyfrowego, niestety Mogę tylko powiedzieć, że opakowania wydają mi się bardzo fajne. Nic się nie wylało, więc buteleczki są szczelne, całe białe, z twardego, nieprzezroczystego plastiku z zakrętką. Opakowania 50 ml i 100 ml są walcowate, a 200 ml - trochę spłaszczone, powinny być wygodne. Mam zamiar po wykorzystaniu zostawić je sobie, bo będą na pewno poręczne na jakiś wyjazd
Co do hydrolatów (mam wszystkie trzy owocowe nowości), to mają bardzo intensywne zapachy, przypominające rzeczywiście owoce. Najmniej podoba mi się zapach jabłkowy, bo jest taki, jak sok owocowy Hortexu Jeszcze ich nie używałam, więc nie wiem, jak sprawują się na twarzy.
Jako gratis dostałam superniespodziankę - próbkę oleju tamanu Podobno to cudo przeciwtrądzikowe i wyjątkowo skuteczny likwidator blizn - mam nadzieję, że pojawi się na stałe w ofercie sklepu.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 16:52   #1386
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Z Pauli myslisz o tym preparacie w plynie 2%? Bo jak tak to akurat go mialam i byl bardziej tlusty niz tonik z BU. Jak piszesz o innych kwasach Pauli to juz nie wiem, bo innych nie mialam tylko na ten w plynie udalo mi sie zalapac.
Liquid Pauli jest także na glikolu - tyle że metylopropanowym, który nie wymaga dodatku detergentu, jak to ma miejsce w serum z BU. Liquid Pauli zapewne jest bardziej lepki, bo nie zawiera alkoholu.
Lieselotte ma zapewne na myśli lotion Pauli, jedyny z jej produktów BHA do twarzy, mającym postać emulsji: http://shop.paulaschoice.com/product...aha-exfoliants
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:25   #1387
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

niezamienna - wielkie dzięki (PS to ja Perpetua, podczytuję Was trochę )

mrs doubtfire i adora belle - tak, chodzi mi o formę lotionu, bo wolę tłuste niż lepkie, a glikoli staram się wystrzegać - myślę, że taka emulsja miałaby silniejsze działanie niż olejek z BHA, a jednocześnie nie wysuszałaby jak tonik i nie dawała tej glikolowej warstwy, choć widzę, że lotion Pauli ma glicerynę na drugim miejscu...
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 17:34   #1388
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
niezamienna - wielkie dzięki (PS to ja Perpetua, podczytuję Was trochę )

mrs doubtfire i adora belle - tak, chodzi mi o formę lotionu, bo wolę tłuste niż lepkie, a glikoli staram się wystrzegać - myślę, że taka emulsja miałaby silniejsze działanie niż olejek z BHA, a jednocześnie nie wysuszałaby jak tonik i nie dawała tej glikolowej warstwy, choć widzę, że lotion Pauli ma glicerynę na drugim miejscu...
Też sądzę, że będzie silniejsza - a nawet wiem, bo stosowałam i lotion i olejek mazidłowy i samorobioną emulsję salicylową (jeśli nie przeraża Cię kręcenie, przepis jest na LU). Olej to rozpuszczalnik kwasu, a faza wodna zawiera składniki zwiększające penetrację przeznaskórkową.
Ani lepki ani tłusty będzie tonik: BHA + alkohol + hydrolat. Ale skoro starasz się unikać glikoli, to pewnie tym bardziej alkohol odpada.
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:46   #1389
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dzięki Adora, poszukam na LU tego przepisu

Edytowane przez lieselotte
Czas edycji: 2008-07-29 o 17:47 Powód: literówka
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 18:45   #1390
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
dzięki Adora, poszukam na LU tego przepisu
To ten: http://www.laboratoriumurody.pl/foru...usji,t457.html - w trzech wersjach emulgatorowych
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nymi,t681.html - a to pomysł Thanatosa. Również emulsja, ale lekka, żelowa i, niestety z dodatkiem glikolu. Jednak z opinii autora formulacji wynika, że nie jest to klejące lepiszcze, więc się nie zrażaj
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 18:47   #1391
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
niezamienna - wielkie dzięki (PS to ja Perpetua, podczytuję Was trochę )
Witam najserdeczniej

Użyłam jakiś czas temu hydrolatu truskawkowego - spryskałam się tylko trochę po twarzy i od dwóch godzin pachnę truskawką (trochę może zleżałą )... Zapach jest rzeczywiście intensywny i trwały - mnie to odpowiada, ale ostrzegam wielbicielki mazideł bezzapachowych! Odświeżenie bardzo ok.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 20:22   #1392
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Adora, bardzo dziękuję za linki pewnie coś sama pokombinuję na ich podstawie, jakoś do tej pory bałam się robić emulsje z niskim pH, bo nie wiem, co na to emulgatory ale jak widze nawet lecytynę HLB7 można wrzucić

niezamienna, jako wielbicielka truskawek na pewno nie omieszkam wypróbować tego hydrolatu, myślę, że hydrolaty owocowe pięknie oddadzą też zapach emulsjom (balsamik o zapachu prawdziwych truskawek )
czekam też na recenzję oleju tamanu
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:32   #1393
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
niezamienna, jako wielbicielka truskawek na pewno nie omieszkam wypróbować tego hydrolatu, myślę, że hydrolaty owocowe pięknie oddadzą też zapach emulsjom (balsamik o zapachu prawdziwych truskawek )
czekam też na recenzję oleju tamanu
Recenzja będzie, będzie...

Też myślałam nad kremikiem truskawkowym W piątek skończy mi się ten, który mam, rumiankowo-różany, więc...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:23   #1394
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zrobilam wczoraj duze zamowienie i to wasza wina kochane Wizażanki
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:35   #1395
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Lawendo, jeszcze będziesz nam wdzięczna

Dostałam dziś wiadomość od BU, że organiczny olej tamanu (z Ecocertem) pojawi się w sklepie już bardzo wkrótce
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 15:08   #1396
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny tak zachwalacie te produkty z BU że chyba i ja się skuszę
mam cerę mieszaną, trądzikową, na policzkach trochę naczynkową i zamierzam zamówić za jakiś czas:
serum LEMON
serum z wit. C (jedwabiste)
żel hialuronowy
tonik z kwasem BHA 2%
nio i hydrolaty też kuszą

myślicie że to dobry zestaw do mojego typu cery?
i jeszcze jedno, czy któryś z tych lub innych produktów z BU zmniejszy przetłuszczanie się skóry? bo w większości piszecie o znikaniu zaskórników, zmniejszaniu się przebarwień, rozświetleniu cery.

dzięki i pozdrawiam
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 07:03   #1397
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[quote=meg8701;8420276]dziewczyny tak zachwalacie te produkty z BU że chyba i ja się skuszę
mam cerę mieszaną, trądzikową, na policzkach trochę naczynkową i zamierzam zamówić za jakiś czas:
serum LEMON
serum z wit. C (jedwabiste)
żel hialuronowy
tonik z kwasem BHA 2%
nio i hydrolaty też kuszą

myślicie że to dobry zestaw do mojego typu cery?
i jeszcze jedno, czy któryś z tych lub innych produktów z BU zmniejszy przetłuszczanie się skóry? bo w większości piszecie o znikaniu zaskórników, zmniejszaniu się przebarwień, rozświetleniu cery.
..........
zestaw jak najbardziej OK...dokup sobie jeszcze olejek do mycia buzi...
Lemon i tonik BHA...zdecydowanie podziała na trądzikową i zanieczyszczoną cerę a serum z vitC. na naczynka.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 07:49   #1398
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wczoraj moja paczka zostala juz wyslana ekspresowe temponie moge sie doczekac
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 13:28   #1399
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to już wiem co na pewno kupię ale to dopiero może za 2 tygodnie chociaż chciałabym już
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 19:28   #1400
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dziewczyny mam pytanie natury technicznej ile czekaliście na meila potwierdzajacego zamowienie? od złożenie zamowienia mineło prawie 30 godzin a meila nie ma. Chyba będe musiała do nich napisac..
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 09:21   #1401
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie natury technicznej ile czekaliście na meila potwierdzajacego zamowienie? od złożenie zamowienia mineło prawie 30 godzin a meila nie ma. Chyba będe musiała do nich napisac..
e- mail z potwierdzeniem zamówienia przychodzi kilka minut po złożeniu zam.,przynajmniej ja tak miałam...
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 09:21   #1402
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie natury technicznej ile czekaliście na meila potwierdzajacego zamowienie? od złożenie zamowienia mineło prawie 30 godzin a meila nie ma. Chyba będe musiała do nich napisac..
"problemy techniczne"
i pamiętaj, że mamy weekend, nie pamiętam czy pracują...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 09:28   #1403
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
i pamiętaj, że mamy weekend, nie pamiętam czy pracują...
chyba pracują , ja dostałam wczoraj maila z odpowiedzią na zadane wcześniej pyt. i paczkę w sobotę wysłali..
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:57   #1404
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Potwierdzenie zwykle dostaję "od ręki", dodatkowo miła wiadomość dla właścicielek kont w mBanku - przelew do BU dochodzi błyskawicznie (bo BU ma konto w tym samym banku), co przyspiesza otrzymanie paczki
Zamówiłam dziś hydrolat czereśniowy, maseczki czereśniową, dyniową i wulkaniczną ze skrzypem, ecliptę i serum lemon. Testy wkrótce
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:01   #1405
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Fajne zakupy, Schaetzchen . Widzę, że dzielnie oparłaś się pokusie hydrolatu truskawkowego...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:04   #1406
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak, byłam dzielna, przyznaję Ale mam lodówkę naprawdę pełną hydrolatów, poza tym pisalaś coś niezbyt pochlebnego o woni tej truskawki... No i chyba jednak wolę czereśnie.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:10   #1407
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Tak, byłam dzielna, przyznaję Ale mam lodówkę naprawdę pełną hydrolatów, poza tym pisalaś coś niezbyt pochlebnego o woni tej truskawki... No i chyba jednak wolę czereśnie.
Fakt, zapach tego hydrolatu przypomina mi truskawkę baaaaardzo dojrzałą . I jest naprawdę mocny. Ale ja lubię zdecydowane zapachy i truskawki, a hydrolat wyjęty z lodówki odświeża nader przyjemnie.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:13   #1408
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie natury technicznej ile czekaliście na meila potwierdzajacego zamowienie? od złożenie zamowienia mineło prawie 30 godzin a meila nie ma. Chyba będe musiała do nich napisac..


mialam bardzo szybko potwierdzenie
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:08   #1409
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wysłałam im meila i juz wszystko jest ok.
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:29   #1410
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Wysłałam im meila i juz wszystko jest ok.
to dobrze ,że się wszystko wyjaśniło

ja tym razem zamówiłam więcej rzeczy, będę je testować po raz pierwszy:

Butelka 50 ml z atomizerem
Hydrolaty :różany i z kwiatu pomarańczy
Maseczka różana
Peeling enzymatyczny
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
Żel hialuronowy 1% nawilżający

Najbardziej jestem ciekawa tego peelingu z bromelainą
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.