Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-21, 17:10   #331
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8432366 1]Taka starszawa, ale zdziwiłam się, jak mi powiedziała, że nie ma diety przy kp.
I jeszcze kazała mi dziecko przemywać spirytusem 70% za uszami, w zgięciach dłoni i jeszcze gdzieś tam, ale wypuściłam to drugim uchem.

I mam mleko odciągać laktatorem, bo trzeba rozkręcać laktację. A mleka mam tyle, że aż się boję, żeby jakiegoś zastoju albo zapalenia nie złapać.

Z tymi pieluchami to je jestem załamana. Dobrze, że w nocy raczej śpi i przewijam z 2- 3 razy.

Kupa robiona na raty to u nas standard. Ale ojciec też tak ma Więc pewnie dziedziczne. Chusteczki, waciki, kremy do pupy idą jak szalone. Jak to się nie ustabilizuje pójdziemy z torbami. Dobrze, że mleko mam, chociaż na tym przyoszczędzę.[/QUOTE]

U mnie KP to żadna oszczędność bo tyle jem, ze z torbami pójdziemy
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 17:11   #332
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Feliska może taka byłaś aktywna, że mały się uspal i nie miał ochoty ruszyć?
Też bym pewnie panikowała bo też zawsze czekam rano na ruchy a dopiero potem jestem spokojna

A może się wycisza i planuje wyjście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie nie byłam dziś zbyt aktywna, dlatego dodatkowo się zestresowałam, bo większość dnia jednak przesiedziałam.

Też mi przeszło przez myśl, że to jest ten słynny, spokojniejszy dzień przed... ale przecież wczoraj miałam wizytę, nie było jeszcze nawet rozwarcia, czop mi nie odszedł w ogóle, więc w sumie żadnych oznak porodu nie ma
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 17:13   #333
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
U mnie KP to żadna oszczędność bo tyle jem, ze z torbami pójdziemy
Ja nie mam czasu jeść. Moje dziecko to istny szatan, non stop głodne, albo robi w pieluchy, albo chce się tulać.

Przy dwóch takich egzemplarzach nie dałabym rady.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 17:29   #334
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8432322 6]u mnie juz poszlo 6 paczek pampersow jedynek czyli 132 szt i 40 szt babydream. przewijanie przed i po karmieniu, w trakcie snu, w trakcie karmienia bo panicz nie je z kupa w gaciach a robi non stop kupy. przewijam w trakcie przewijania, bo czasem mnie wykiwa i mimo ze czekam, leje do czystej pieluchy albo po scianach, przewijaku. a drze sie przy tym jakby go ze skory obdzierali.
nie wyrobie na te pieluchy jak tak dalej bedzie.
polozna kazala mi dziecko przepajac. matka wydzwania codziennie i pyta czy przepajam. mowie ze nie, to oczywiscie zle, napewno dlatego placze.

i hit sezonu- jak szwagier, ktory ma 2 dzieci dowiedzial sie ze poszlismy na spacer w 7 dobie przy temp 26 stopni, oburzyl sie ze dziecko przeziebimy i trzeba miesiac czekac a nie z wozkiem szalec


polozna stwierdzila ze maly je za duzo, mam karmic 5 min z jednej piersi, 5 min z drugiej i dac dziecku smoczka i odozyc do lózeczka.[/QUOTE][1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8432366 1]Taka starszawa, ale zdziwiłam się, jak mi powiedziała, że nie ma diety przy kp.
I jeszcze kazała mi dziecko przemywać spirytusem 70% za uszami, w zgięciach dłoni i jeszcze gdzieś tam, ale wypuściłam to drugim uchem.

I mam mleko odciągać laktatorem, bo trzeba rozkręcać laktację. A mleka mam tyle, że aż się boję, żeby jakiegoś zastoju albo zapalenia nie złapać.

Z tymi pieluchami to je jestem załamana. Dobrze, że w nocy raczej śpi i przewijam z 2- 3 razy.

Kupa robiona na raty to u nas standard. Ale ojciec też tak ma Więc pewnie dziedziczne. Chusteczki, waciki, kremy do pupy idą jak szalone. Jak to się nie ustabilizuje pójdziemy z torbami. Dobrze, że mleko mam, chociaż na tym przyoszczędzę.[/QUOTE]Ojciec tak ma hahahahahah
Pieluch zatrzęsienie! Ja zużyłam 2 x 22 i przeszłam na dwójki. Ale w sumie jeszcze nie miałam nalotu znajomych w przyszłym tygodniu pewno wpadną jakieś jedynki. Bo jeszcze się mieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 18:07   #335
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
annika koniecznie daj znać jak Ci się będzie sprawdzać ta chusta z little frog bo my też na pewno będziemy się chustować! Wszyscy, cała trójka

i w sumie nie wiem czemu przegotowana - po prostu wszyscy tak mówią
myślę, że najważniejsze, żeby była ciepła w sumie Poza tym może też zależy od wody?


U mnie w domu się mówiło sisiorek i sisiorka ale fakt faktem, to trudny temat :P
Tak z doskoku ale wyobrazilam sobie, ze mowimy dzieciom ze to "Bożena"

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

My tydzien w szpitalu uzywalismy pieluch 1, a w domu 3x22szt pampers Premium care a potem juz dwojki.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 18:08   #336
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8432322 6]u mnie juz poszlo 6 paczek pampersow jedynek czyli 132 szt i 40 szt babydream. przewijanie przed i po karmieniu, w trakcie snu, w trakcie karmienia bo panicz nie je z kupa w gaciach a robi non stop kupy. przewijam w trakcie przewijania, bo czasem mnie wykiwa i mimo ze czekam, leje do czystej pieluchy albo po scianach, przewijaku. a drze sie przy tym jakby go ze skory obdzierali.
nie wyrobie na te pieluchy jak tak dalej bedzie.
polozna kazala mi dziecko przepajac. matka wydzwania codziennie i pyta czy przepajam. mowie ze nie, to oczywiscie zle, napewno dlatego placze.

i hit sezonu- jak szwagier, ktory ma 2 dzieci dowiedzial sie ze poszlismy na spacer w 7 dobie przy temp 26 stopni, oburzyl sie ze dziecko przeziebimy i trzeba miesiac czekac a nie z wozkiem szalec


polozna stwierdzila ze maly je za duzo, mam karmic 5 min z jednej piersi, 5 min z drugiej i dac dziecku smoczka i odozyc do lózeczka.[/QUOTE]


To, co piszesz to jakiś szok szaleństwo totalne! Aż podliczę pod koniec tygodnia ile nam zeszło!
Pierwsze słyszę, że dziecię może za dużo jeść z piersi

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny sama nie wiem co myśleć - tak jakoś się nie skupiałam cały dzień, ale wydaje mi się, że młody się raczej nie ruszał w ogóle... jak się zaniepokoiłam to się położyłam, przewalałam się to na jedną, to na drugą stronę i też nic, przyszedł tż, bęcaliśmy go po brzuchu i w sumie dalej nic... raz mi się zdawało, że brzuch zafalował i trochę się ruszył, ale od tego czasu znów nic.
I nie wiem czy się stresować, czy nie, tż już zaczął lekko panikować.
W sumie w ciągu dnia mogłam się na czymś skupić i przegapić po prostu jakiś drobne ruchy, no sama już nie wiem.
Nie należę do osób panikujących, ale wiem, że na tym etapie ruchy płodu są mega ważne.
Co myślicie? Dzwonić do lekarza? Czy czekać jeszcze chwilę?
Może coś zrobić?
jak zadzwonię to mi pewnie każe jechać na ktg, bo w sumie co innego może mi doradzić...
ech. jeszcze w brzuchu a już niepokoje.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------





takie małe dziecko przecież nie może jeść 'za dużo'? pierwsze słyszę w ogóle!

Zrób jak czujesz, nikt Cię z IP nie pogoni, a jak masz być spokojna to nic nie zaszkodzi chyba, że faktycznie kumuluje siły

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8432366 1]Taka starszawa, ale zdziwiłam się, jak mi powiedziała, że nie ma diety przy kp.
I jeszcze kazała mi dziecko przemywać spirytusem 70% za uszami, w zgięciach dłoni i jeszcze gdzieś tam, ale wypuściłam to drugim uchem.

I mam mleko odciągać laktatorem, bo trzeba rozkręcać laktację. A mleka mam tyle, że aż się boję, żeby jakiegoś zastoju albo zapalenia nie złapać.

Z tymi pieluchami to je jestem załamana. Dobrze, że w nocy raczej śpi i przewijam z 2- 3 razy.

Kupa robiona na raty to u nas standard. Ale ojciec też tak ma Więc pewnie dziedziczne. Chusteczki, waciki, kremy do pupy idą jak szalone. Jak to się nie ustabilizuje pójdziemy z torbami. Dobrze, że mleko mam, chociaż na tym przyoszczędzę.[/QUOTE]


Po tacie spirytus to nowość! O tym jeszcze nie słyszałam

Zważyłam siem i zostało mi tak 2-3kg do wagi sprzed ciąży, szok!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 18:12   #337
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
To, co piszesz to jakiś szok szaleństwo totalne! Aż podliczę pod koniec tygodnia ile nam zeszło!
Pierwsze słyszę, że dziecię może za dużo jeść z piersi




Zrób jak czujesz, nikt Cię z IP nie pogoni, a jak masz być spokojna to nic nie zaszkodzi chyba, że faktycznie kumuluje siły




Po tacie spirytus to nowość! O tym jeszcze nie słyszałam

Zważyłam siem i zostało mi tak 2-3kg do wagi sprzed ciąży, szok!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ale Ty byłaś i jesteś hiper chudziutka, więc nie ma się co dziwić Ile przytyłaś w ciąży?
Ja zdecydowanie będę miała co zrzucać...

Już się ruszył parę razy, więc jestem spokojniejsza. Ale chyba jednak zacznę się bardziej na co dzień skupiać na tych ruchach
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 18:51   #338
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Mi gin kazał liczyć ruchy i zaznaczać je z tyłu karty ciąży.
misiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 19:13   #339
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
no właśnie nie byłam dziś zbyt aktywna, dlatego dodatkowo się zestresowałam, bo większość dnia jednak przesiedziałam.

Też mi przeszło przez myśl, że to jest ten słynny, spokojniejszy dzień przed... ale przecież wczoraj miałam wizytę, nie było jeszcze nawet rozwarcia, czop mi nie odszedł w ogóle, więc w sumie żadnych oznak porodu nie ma
Tyle histori było gdzie kobiety rano na wizycie słyszały, że jeszcze nic z tego a wieczorem dziecko było na świecie także no różnie może być.

Ja nie ogarniam liczenia szczerze mówiąc, mały się bardziej przesuwa w brzuchu niż kopie więc dla mnie ważne jest że w ogóle to czuje o stałych jego porach w miarę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 19:26   #340
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
słodkie nie zadziałalo, ale pooddychałam trochę przeponą i lekko się ruszył. Jeszcze spina mi się macica, może go przez to słabiej czuję?
Trochę się uspokoiłam, ale będę teraz czekała jeszcze na jakieś inne ruchy, bo tylko częściowo zeszła ze mnie panika....


edyta jeszcze od nikogo nie słyszałam ani nigdzie nie czytałam żeby noworodka dało się przekarmić, więc ja bym mu absolutnie nie ograniczała jedzenia. Może faktycznie z racji, że ulewa to wygląda, jakby jadł dużo, ale je odpowiednio. A ulewać mu się może nie dlatego, że jest przekarmiany tylko dlatego, że ma jeszcze niedojrzały układ pokarmowy na wysokości wpustu do żołądka i przełyku
Taki dzień dzisiaj chyba bo tak jak pisałam od rana Emilka też dziś nieruchawa coś...nawet po zjedzonym obiedzie czekałam pod ktg 20 min aż panna się łaskawie ruszy
Ale w sumie jak Cię coś zaniepokoi to lepiej jechać i sprawdzić. Ja jak pojechałam w poniedziałek na IP to w sumie oprócz krwawienia to spadek tętna na ktg zawazyl na tym, że mnie zostawili.
Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
To, co piszesz to jakiś szok szaleństwo totalne! Aż podliczę pod koniec tygodnia ile nam zeszło!
Pierwsze słyszę, że dziecię może za dużo jeść z piersi




Zrób jak czujesz, nikt Cię z IP nie pogoni, a jak masz być spokojna to nic nie zaszkodzi chyba, że faktycznie kumuluje siły




Po tacie spirytus to nowość! O tym jeszcze nie słyszałam

Zważyłam siem i zostało mi tak 2-3kg do wagi sprzed ciąży, szok!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, że waga już prawie sprzed ciąży mam nadzieję, że u mnie też ładnie spadnie.

Baby boom w Krk, gadalam dzisiaj z laską, którą odeslali z trzech szpitali z powodu braku miejsc a u nas na patologii leży laska z noworodziem w ogóle jakoś się tak przerzedzilo na tej patologii dziś Jutro się jeszcze 4 cesarki szykują. Emilia tylko jakaś taka niezmotywowana do wyjścia. W sumie to na dzień ojca mogłaby się szykować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 19:29   #341
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

EDYTA ... 7 dni po porodzie na spacer to jakieś zboczenie? My byliśmy w 5 dobie w bodach i bez czapki. Też wyrodna matka że mnie???!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 19:39   #342
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8432322 6]u mnie juz poszlo 6 paczek pampersow jedynek czyli 132 szt i 40 szt babydream. przewijanie przed i po karmieniu, w trakcie snu, w trakcie karmienia bo panicz nie je z kupa w gaciach a robi non stop kupy. przewijam w trakcie przewijania, bo czasem mnie wykiwa i mimo ze czekam, leje do czystej pieluchy albo po scianach, przewijaku. a drze sie przy tym jakby go ze skory obdzierali.
nie wyrobie na te pieluchy jak tak dalej bedzie.
polozna kazala mi dziecko przepajac. matka wydzwania codziennie i pyta czy przepajam. mowie ze nie, to oczywiscie zle, napewno dlatego placze.

i hit sezonu- jak szwagier, ktory ma 2 dzieci dowiedzial sie ze poszlismy na spacer w 7 dobie przy temp 26 stopni, oburzyl sie ze dziecko przeziebimy i trzeba miesiac czekac a nie z wozkiem szalec


polozna stwierdzila ze maly je za duzo, mam karmic 5 min z jednej piersi, 5 min z drugiej i dac dziecku smoczka i odozyc do lózeczka.[/QUOTE]Dziecko jak dziecko. Zawinelas sobie tetre na piersi żeby cię nie zawiało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 19:52   #343
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Pacia na szczęście młody trochę ożył na wieczór, więc się już nie martwię

a apropos zatrzęsienia to właśnie wczoraj pisałam, że lekarz mi mówił, żebym nie rodziła, bo nie mają miejsc
a tu pełnia dopiero za tydzień

pogadaj z Emilka, dzień taty to super dzień na urodziny
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:01   #344
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi w sprawie chusteczek kolejne pytanie z ciekawości i lenistwa Jest jakieś wytłumaczenie dlaczego woda musi być przegotowana? Do kąpieli nie używamy przegotowanej, a kranówkę można nawet pić.
Pajęczyno bardzo się cieszę, że Ida już wyzdrowiała i wracacie do domu. Mogłabyś mi podrzucić linka jak taka pompka do wody wygląda? Może któraś z Was wie bo pajęczyna pewnie będzie dzisiaj zalatana.
Bella spóźnione 100 lat. Akurat rodziłam jak Wy świętowałyście Obchodziłaś 30 urodziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pompka taka jak do mydla w plynie. Mysle, ze o ile nie bedzie mocno sikajaca to powinno sie to sprawdzic
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Ej a dlaczego używacie przegotowanej wody? Tylko ja wyrodna matka używam prosto z kranu? U mnie jest o tyle łatwo, ze przewijak mam zaraz koło kranu, wiec sobie po prostu moczę te płatki na bieżąco. Chusteczki nawilżane z pampersa na wyjścia, albo w nocy jak przewijam na śpiocha na łóżku, bo mi się nie chce do łazienki iść.

Odkryłam nowa jakość życia!! Była dziś u mnie doradczyni chustowa. Nie wiem czemu przy starszej córce nie używałam chusty. Koleżanki mnie nastraszyły ze to się jakoś mega trudno wiaze, a to jest banalne i zajmuje moment! Oba bliźniaki pokochały chustę, a ja wolne ręce!!
Ja tez z kranu, nawet nie wiedzialam, ze nie mozna.. Moze bardziej wysusza?
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Mega współczuje tego KTG. Dla mnie to była totalna masakra na końcówce ciąży wyleżeć podczas tego badania



Moja ostatnio pytała do czego służy ta trzecia dziurka, a ja jej mówię ze do rodzenia, a ona: co ty matka za głupoty opowiadasz, przecież dzieci się wyciąga przez nacięty brzuch No i nie wierzy mi dalej. Wyglada na to ze tez będzie miała cesarkę



Ja używam plastrów Sutricon. Po poprzednim cięciu śladu nie było. Tylko za Chiny nie pamietam jak długo te plastry stosowałam i co ile dni wymieniałam Rosalyn jak Ty robisz?


Agugus, jaka chustę kupujesz? Ja dziś zamówiłam Little Frog Bambusowy Euklaz. Jutro ma przyjść to dam znać jak się sprawdza
Ladna chusta tez patrzylam na Little Frog, krzemien mi sie podobal. Ostatecznie kupilsimy Moja pierwsza chuste z Lenny Lamb uzywana, bo jest super latwa do nauki, a ja boje sie, ze nie ogarne
Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Mi kazała pokazać u siebie tę trzecią dziurkę. No i jak to, że dzidzia tędy wyjdzie. Weź wytłumacz, że jak się dziecko rodzi, to się powiększa. Ale bystra, spytała, czy to boli troooszkę
Haha dobra jest fajnie, ze jej pokazalas, wytlumaczylas, takie podejscie lubie moja mama mi tez na spokojnie wszystko tlumaczyla i nie musialam sie dowiadywac niczego z Bravo


W domu jest najlepiej Ze mnie zeszlo chyba cisnienie i doslownie padam, mam wrazenie, ze kazda czesc mojego ciala jest zmeczona. Ale jest cudownie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:05   #345
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
Pacia na szczęście młody trochę ożył na wieczór, więc się już nie martwię

a apropos zatrzęsienia to właśnie wczoraj pisałam, że lekarz mi mówił, żebym nie rodziła, bo nie mają miejsc
a tu pełnia dopiero za tydzień

pogadaj z Emilka, dzień taty to super dzień na urodziny
No właśnie byłby super prezent dla męża

Dobrze, że mały się rozruszal

Matko, właśnie mam 5 ktg dziś nie wiem co się z tą małą dzisiaj dzieje...chyba dobrze, że tu jednak zostałam. Przynajmniej wszystko kontrolują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku

Edytowane przez pacia91
Czas edycji: 2018-06-21 o 20:06
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:13   #346
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
No właśnie byłby super prezent dla męża

Dobrze, że mały się rozruszal

Matko, właśnie mam 5 ktg dziś nie wiem co się z tą małą dzisiaj dzieje...chyba dobrze, że tu jednak zostałam. Przynajmniej wszystko kontrolują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest ten plus szpitala, jednak taki większy spokój o dziecko jest

Tak dziś się zastanawiałam czy Stasieniek nie zamknie listy urodzinowej bo mało już nas zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:29   #347
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Hehe, obstawiamy, która ostatnia się rozpakuje?
misiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:54   #348
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Hehe, obstawiamy, która ostatnia się rozpakuje?

ja chyba nie chcę obstawiać bo musiałabym siebie obstawić

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

i w ogóle to widac własnie które są teraz najaktywniejsze
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:55   #349
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Hehe, obstawiamy, która ostatnia się rozpakuje?
Ty rodzisz drugi raz to masz większe szanse żeby się nie przeterminować stawiam na siebie lub Feliske

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 21:04   #350
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Ty rodzisz drugi raz to masz większe szanse żeby się nie przeterminować stawiam na siebie lub Feliske

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ty masz problemy z ciśnieniem, więc nie dadzą Ci przenosić - niestety w rankingu prawdopodobieństwa wygrywam ja
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:12   #351
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
Dziecko jak dziecko. Zawinelas sobie tetre na piersi żeby cię nie zawiało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od razu zaloze puchowke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:20   #352
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
Ty masz problemy z ciśnieniem, więc nie dadzą Ci przenosić - niestety w rankingu prawdopodobieństwa wygrywam ja
Po tych moich przebojach szpitalnych gdzie już miałam wizję leżenia do porodu, wywoływania i cesarki jednocześnie to mnie chyba nic nie zdziwi
Tym bardziej, że ostatnio ciśnienie mam w miarę ładne jak grzecznie siedzę na tyłku.

Jezu jak czytam, że Wam się zaczynają te rodzinne mądrości to mnie chyba szlag trafi jak też tak będzie, a już ostatnio na urodzinach było "jedz póki możesz bo przy karmieniu to już trzeba uwazać" I tłumaczę im, że już nie ma czegoś takiego jak dieta matki karmiącej ale to jak do ściany wolałam zmienić temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:31   #353
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Ty rodzisz drugi raz to masz większe szanse żeby się nie przeterminować stawiam na siebie lub Feliske

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba nie regula Feliska dobrze gada, Tobie nie dadzą się przeterminować
Koleżanka trzecią ciążę miała wywoływaną 10 dni po tp, także ten..
misiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:35   #354
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
To chyba nie regula Feliska dobrze gada, Tobie nie dadzą się przeterminować
Koleżanka trzecią ciążę miała wywoływaną 10 dni po tp, także ten..
Tz dziś zawnioskował do Stasieńka, żeby urodził sie tak, żeby mu wolnego na finał mistrzostw starczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:42   #355
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Po tych moich przebojach szpitalnych gdzie już miałam wizję leżenia do porodu, wywoływania i cesarki jednocześnie to mnie chyba nic nie zdziwi
Tym bardziej, że ostatnio ciśnienie mam w miarę ładne jak grzecznie siedzę na tyłku.

Jezu jak czytam, że Wam się zaczynają te rodzinne mądrości to mnie chyba szlag trafi jak też tak będzie, a już ostatnio na urodzinach było "jedz póki możesz bo przy karmieniu to już trzeba uwazać" I tłumaczę im, że już nie ma czegoś takiego jak dieta matki karmiącej ale to jak do ściany wolałam zmienić temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma dnia, żebym nie usłyszała „O moj Boze!! Ty jesz truskawki/smażone/bob/surowe/orzechy...... ?!!!?!??”
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:44   #356
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Nie ma dnia, żebym nie usłyszała „O moj Boze!! Ty jesz truskawki/smażone/bob/surowe/orzechy...... ?!!!?!??”
I Twoje dzieci jeszcze żyją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 21:52   #357
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Ja się ostatnio pokłóciłam z teściową o groch. Ona twierdziła że mi nie wolno bo karmię tak mnie wpienila swoimi niekończącymi się mądrościami o tym jak to było za jej czasów... Że jak za grochem nie przepadam zjadłam cały talerz fasolki z uśmiechem na ustach. Sasasasssa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
I Twoje dzieci jeszcze żyją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 22:06   #358
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio pokłóciłam z teściową o groch. Ona twierdziła że mi nie wolno bo karmię tak mnie wpienila swoimi niekończącymi się mądrościami o tym jak to było za jej czasów... Że jak za grochem nie przepadam zjadłam cały talerz fasolki z uśmiechem na ustach. Sasasasssa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też bym tak zrobiła

Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
ale Ty byłaś i jesteś hiper chudziutka, więc nie ma się co dziwić Ile przytyłaś w ciąży?

Ja zdecydowanie będę miała co zrzucać...



Już się ruszył parę razy, więc jestem spokojniejsza. Ale chyba jednak zacznę się bardziej na co dzień skupiać na tych ruchach

Koło 9kg fakt, nie za dużo, mimo to jestem zdziwiona
Ja przyznam mało liczyłam te ruchy, u mnie raczej nie było dzikich harcy w ogóle, jakoś tak czułam, że jest ok

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Taki dzień dzisiaj chyba bo tak jak pisałam od rana Emilka też dziś nieruchawa coś...nawet po zjedzonym obiedzie czekałam pod ktg 20 min aż panna się łaskawie ruszy
Ale w sumie jak Cię coś zaniepokoi to lepiej jechać i sprawdzić. Ja jak pojechałam w poniedziałek na IP to w sumie oprócz krwawienia to spadek tętna na ktg zawazyl na tym, że mnie zostawili.Super, że waga już prawie sprzed ciąży mam nadzieję, że u mnie też ładnie spadnie.

Baby boom w Krk, gadalam dzisiaj z laską, którą odeslali z trzech szpitali z powodu braku miejsc a u nas na patologii leży laska z noworodziem w ogóle jakoś się tak przerzedzilo na tej patologii dziś Jutro się jeszcze 4 cesarki szykują. Emilia tylko jakaś taka niezmotywowana do wyjścia. W sumie to na dzień ojca mogłaby się szykować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie też odesłali i też szpitale peeełne. Przeszłam się na oddział i nie chciałabym leżeć z noworodkiem na patologii czy odwrotnie, okropne to jest ;<




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 00:04   #359
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Na szybko pisze co u mnie. Od 6:30 jest z nami Ewa. Poród miałam ciężki bo na 4 kroplowkach oxy, ale udało się SN. Później napiszę szczegóły.
Kochana gratulacje z całego serca! Byłaś bardzo dzielna buziaki dla was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 02:00   #360
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czekamy na wszystkie maluchy :) cześć 9.

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Na szybko pisze co u mnie. Od 6:30 jest z nami Ewa. Poród miałam ciężki bo na 4 kroplowkach oxy, ale udało się SN. Później napiszę szczegóły.
Gratulacje!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-28 13:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.