Niepewność czy chce ze mną być... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-01, 11:15   #31
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

A myslisz ze jakby powiedzial ze bedzie z toba do konca zycia to napewno by tak było?
To tylko słowa. To nic nie kosztuje
Życie pokaże jak będzie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 12:28   #32
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Dlaczego nie masz poczucia bezpieczeństwa? Nie masz w nim wsparcia, nie możesz porozmawiać? Skoro mówi Ci że mu zależy, nie szukaj na siłę problemu.


Nikt nikomu nie powinien obiecywac, że już jest pewny, że to na zawsze, bo nawet przysięgi ślubne czasami życie weryfikuje.

Ciesz się związkiem, nie wychodź za mocno w przyszłość, skup się na jego rozwijaniu a nie wątpliwościach, czy to już tak na zawsze. Jak ktoś zaczyna przewidywać najgorsze, dopytywać się to zwykle szybko się coś psuje.

Mam w nim wsparcie i moge z nim na wszystkie tematy porozmawiac ale brakuje mi tego czegos, co zapewni mnie ze nie jestem dziewczyna "na chwile"
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 12:52   #33
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Mam w nim wsparcie i moge z nim na wszystkie tematy porozmawiac ale brakuje mi tego czegos, co zapewni mnie ze nie jestem dziewczyna "na chwile"
Powiedz mu to, co piszesz nam, jeszcze raz na spokojnie może inaczej się do tego odniesie. Nie martw się na zapas, zwykle ludzie wchodzą w związek z założeniem że to na poważnie,a nie na chwilę, przynajmniej tak powinno być
Może masz jakieś kiepskie wspomnienia z przeszłości, gdzie ktoś zakwalifikował Cię jako osobę na chwilę. Spróbuj zaufać facetowi, gdyby traktował jak tylko przejściową relację zauważyłabyś to.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 12:54   #34
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Byłabym się Ciebie.

Mi chłopak powiedział po 3, ale nie wiem, czy wtedy był tego taki pewny, czy mu się wydawało. I na pewno bym na to nie nalegała. To pytanie jest tak inwazyjne przy tak krótkim stażu związku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;83906016]Tak dlatego takie pytania czy będziesz mnie kochał/a do końca życia , będziesz ze mną do końca życia uważam za głupie.[/QUOTE]^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 13:27   #35
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Mam w nim wsparcie i moge z nim na wszystkie tematy porozmawiac ale brakuje mi tego czegos, co zapewni mnie ze nie jestem dziewczyna "na chwile"
Czyli czego?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 14:51   #36
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Może sama siebie uważasz za dziewczynę na chwilę...
przecież dużo zalezy od Ciebie
jak bedziesz wymagała, zeby Cie zapewniał że nie jesteś na chwile to troche się ośmieszysz, i ujawnisz swoje kompleksy
więcej pewności siebie dziewczyno!

ma Ci dać pierścionek czy jak?

Obietnice wypowiadane zbyt pochopnie nie maja pokrycia.

Edytowane przez PoPoo
Czas edycji: 2018-06-01 o 14:53
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 16:09   #37
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

w milosci wszystko zawsze moze sie zmienic
nie ma co rozmyslac czy jestes na chwile czy na zawsze
ciesz sie tym co jest teraz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-01, 20:42   #38
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;83914751]w milosci wszystko zawsze moze sie zmienic
nie ma co rozmyslac czy jestes na chwile czy na zawsze
ciesz sie tym co jest teraz[/QUOTE]
Dokladnie. Ludzie nawet po slubie koscielnym (gdzie przysiega sie milosc do smierci, w zdrowiu czy chorobie) sie rozchodza. Malo tutaj bylo watkow, gdzie facet obiecywal milosc na zawsze, mowil o slubie i dziecku, a za tydzien zrywal? Trzeba patrzec na czyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 09:18   #39
merianna
Przyczajenie
 
Avatar merianna
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

7 miesięcy to nie tak dużo. Ja sama bym nie potrafiła stwierdzić czy chcę być z kimś do końca życia. Ale każdy ma inaczej.
merianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 10:51   #40
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Powiedział prawde, lepiej tak niż ma Ci mydlić oczy a potem rozczarowanie....
bo przeciez obiecywal ze bedziemy razem a teraz mu sie odmienilo...

malo kto byłby pewny po 7 miesiacach.. nie masz prawa miec o to pretensji


Lepiej sie chyba tego ująć nie da. Musisz go zrozumieć i docenić to że nie powiedział TAK, albowiem to często są słowa rzucane na wiatr. Na szczerości się buduje doskanałe związki a nie na kłamstwie.
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 12:09   #41
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Nie napisałaś, ile macie lat, ale po wątku (i problemie) odnoszę wrażenie, że jesteście jeszcze młodzi, w dodatku w krótkim związku. Bo to jest krótki związek. Takie związki wydają się "do grobowej deski" w liceum, wtedy 7 miesięcy to jak pół życia. Ale później się okazuje, że 7-miesięczny związek to jeszcze świeżynka


Pytanie po tak krótkim czasie nie ma za dużego sensu. Mało osób wie, czego chce wtedy od związku. I co należy odpowiedzieć? Zgodnie z prawdą, że się nie wie, co będzie - źle, skłamać i mimo sobie odpowiedziec, że tak zaraz ślub i dzieci - źle.


Ja za 10 ani 20 lat nie powiem mojemu facetowi, że to jest miłość na całe życie. Żadne z nas tego nie wie. Nic nie można sobie obiecać na 100%, bo życie nas zmienia i albo w tych zmianach pójdzie się razem, albo spowodują, że drogi będą musiały się rozejść. I to może nie być niczyja wina.



Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Dokladnie, o to mi chodzilo czy on w danym momencie wie czy chce spedzic ze mna zycie czy nie.
Nie mam poczucia bezpieczenstwa w tym zwiazku i stad takie pytanie i ta niepewnosc...

Wydaje mi się, że dla niego wystarczająco dużo to już powiedzenie, że "wydaje mi się, że tak", co by oznaczalo, że tak, uważa, że chce, ale co z tego będzie, to czas pokaże.
Nie wiemy, jak powiedział naprawdę, czy Twoje slowa tutaj są dokładnym oddaniem tego, czy Twoją luźną interpretacją. To może dużo zmieniać


I wydaje mi się, że za dużo rozmyślasz jak na tak wczesny etap związku. On mówi Ci, że mu zależy i traktuje Cię poważnie, a Ty szukasz w tym niepewności i braku stabilizacji. Więc co by Ci ją dało? Pierścionek? Słowa "chcę być z Tobą do końca życia"? Przecież jedno i drugie może się okazać nic nie warte, jeśli nie idą za tym czyny.



[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;83914751]w milosci wszystko zawsze moze sie zmienic
nie ma co rozmyslac czy jestes na chwile czy na zawsze
ciesz sie tym co jest teraz[/QUOTE]

Popieram.
Czerpałabym radość z tego, co masz na tę chwilę i starała się, by ta chwila trwała jak najdłużej, jeśli jest dobra.
I tyle.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 13:32   #42
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie napisałaś, ile macie lat, ale po wątku (i problemie) odnoszę wrażenie, że jesteście jeszcze młodzi, w dodatku w krótkim związku. Bo to jest krótki związek. Takie związki wydają się "do grobowej deski" w liceum, wtedy 7 miesięcy to jak pół życia. Ale później się okazuje, że 7-miesięczny związek to jeszcze świeżynka


Pytanie po tak krótkim czasie nie ma za dużego sensu. Mało osób wie, czego chce wtedy od związku. I co należy odpowiedzieć? Zgodnie z prawdą, że się nie wie, co będzie - źle, skłamać i mimo sobie odpowiedziec, że tak zaraz ślub i dzieci - źle.


Ja za 10 ani 20 lat nie powiem mojemu facetowi, że to jest miłość na całe życie. Żadne z nas tego nie wie. Nic nie można sobie obiecać na 100%, bo życie nas zmienia i albo w tych zmianach pójdzie się razem, albo spowodują, że drogi będą musiały się rozejść. I to może nie być niczyja wina.






Wydaje mi się, że dla niego wystarczająco dużo to już powiedzenie, że "wydaje mi się, że tak", co by oznaczalo, że tak, uważa, że chce, ale co z tego będzie, to czas pokaże.
Nie wiemy, jak powiedział naprawdę, czy Twoje slowa tutaj są dokładnym oddaniem tego, czy Twoją luźną interpretacją. To może dużo zmieniać


I wydaje mi się, że za dużo rozmyślasz jak na tak wczesny etap związku. On mówi Ci, że mu zależy i traktuje Cię poważnie, a Ty szukasz w tym niepewności i braku stabilizacji. Więc co by Ci ją dało? Pierścionek? Słowa "chcę być z Tobą do końca życia"? Przecież jedno i drugie może się okazać nic nie warte, jeśli nie idą za tym czyny.





Popieram.
Czerpałabym radość z tego, co masz na tę chwilę i starała się, by ta chwila trwała jak najdłużej, jeśli jest dobra.
I tyle.
No i sie poklocilismy, ja mu powiedzialam ze coraz mniej do mnie dzwoni i pisze i ze cos jest nie tak, a on ze wymyslam, ze jest dobrze i ze szukam dziury w calym. I jeszcze mi powiedzial ze to ja malo pisze w smsie, ze napisze jedno zdanie i tyle ( a jak tak mialam od poczatku ze napisalam jedno zdanie i tyle bo nie jestem zbyt wylewna) kiedys mu to nie przeszkadzalo a teraz tak, wiec niby mowi ze jest dobrze miedzy nami a tak do konca nie jest. Stad te moje obawy bo czuje ze cos jest nie tak...
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 13:39   #43
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
No i sie poklocilismy, ja mu powiedzialam ze coraz mniej do mnie dzwoni i pisze i ze cos jest nie tak, a on ze wymyslam, ze jest dobrze i ze szukam dziury w calym. I jeszcze mi powiedzial ze to ja malo pisze w smsie, ze napisze jedno zdanie i tyle ( a jak tak mialam od poczatku ze napisalam jedno zdanie i tyle bo nie jestem zbyt wylewna) kiedys mu to nie przeszkadzalo a teraz tak, wiec niby mowi ze jest dobrze miedzy nami a tak do konca nie jest. Stad te moje obawy bo czuje ze cos jest nie tak...
No i zniszczysz ten związek swoimi pretensjami o nic.
Wiesz, najlepsza obroną jest atak, więc kiedy Ty mu mówisz, że mało się odzywa, on odparowuje, że to Ty piszesz lakonicznie. Czy mu to przeszkadza? Pewnie nie albo w stopniu akceptowalnym.


Każdy ma momenty, kiedy np. ma mniej czasu, mniej ochoty na jakieś glupie smski. Ja też czasem się nie odezwę cały dzień, bo wolę wieczorem przedzwonić.
A w innym tygodniu będę zasypywać wiadomościami.


Czy Ty wszystko robisz zawsze z jednakową częstotliwością? Pewnie nie.


Jeśli nie chcesz, żeby chlopak uznał Cię za świruskę, która wymyśla na siłę problem, byle tylko być w centrum dramy - zadzwoń do niego i powiedz, że przesadziłaś. Wytłumacz, że masz gorsze chwile i postarasz się uwierzyć mu, że jesteś dla niego ważna. Oczywiście jeśli faktycznie masz zamiar zaprzestać swoich dram. Jeśli nie - daj mu spokój.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 14:19   #44
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
No i sie poklocilismy, ja mu powiedzialam ze coraz mniej do mnie dzwoni i pisze i ze cos jest nie tak, a on ze wymyslam, ze jest dobrze i ze szukam dziury w calym.
A Ty jak uważasz?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 14:40   #45
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A Ty jak uważasz?
Mniej dzwoni i pisze to fakt, ale uwazam tez ze troche przesadzam i moze faktycznie jest ok tylko cos sobie ubzdurałam...
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 14:53   #46
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

No to postaraj się trochę opanować emocje Ja ufam intuicji i pewnie jeśli bym czuła że jest coś nie tak, to nie byłoby mi łatwo o tym wrażeniu zapomnieć, ale czasem strach sprawia, że wyolbrzymiamy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 15:04   #47
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No to postaraj się trochę opanować emocje Ja ufam intuicji i pewnie jeśli bym czuła że jest coś nie tak, to nie byłoby mi łatwo o tym wrażeniu zapomnieć, ale czasem strach sprawia, że wyolbrzymiamy.
No wlasnie intuicja podpowiada mi ze cos jest nie tak, wiec stad sa te obawy. I juz sama nie wiem czy wyolbrzymiam czy naprawde cos jest na rzeczy...
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 15:12   #48
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Najlepiej jak porozmawiacie na zywo. Wtedy najlatwiej zauwazyc zmiany w czyims zachowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 16:05   #49
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Moim zdaniem czasem można się łatwo nakręcić na "coś jest nie tak" i doszukiwać we wszystkim oznak, że on już się nie stara, on już mnie nie chce, itd.

Samemu sobie trzeba odpowiedzieć na pytanie - czy to już nakręcanie się, czy jednak tak to naprawdę wygląda.

Z tego wątku odniosłam wrażenie nakręcania się, ale może mylne.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 16:28   #50
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
No wlasnie intuicja podpowiada mi ze cos jest nie tak, wiec stad sa te obawy. I juz sama nie wiem czy wyolbrzymiam czy naprawde cos jest na rzeczy...
Nawet jeśli, to reakcja Twojego chłopaka pokazuje, że się o tym nie dowiesz choćbyś nie wiem jak cisnęła...

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Moim zdaniem czasem można się łatwo nakręcić na "coś jest nie tak" i doszukiwać we wszystkim oznak, że on już się nie stara, on już mnie nie chce, itd.
Można.
Tutaj obie opcje są prawdopodobne, niestety.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 11:04   #51
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Dowiedzialam sie, ze moj chlopak razem z kolega przesylaja sobie zdjecia jakichs swoich kolezanek i komentuja ich wyglad, jak sa ubrane itp.
Nie wiem co mam o tym myslec, nie jest to chyba w porzadku wobec mnie, czy moze znowu cos wyolbrzymiam ?
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 11:19   #52
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie, ze moj chlopak razem z kolega przesylaja sobie zdjecia jakichs swoich kolezanek i komentuja ich wyglad, jak sa ubrane itp.
Nie wiem co mam o tym myslec, nie jest to chyba w porzadku wobec mnie, czy moze znowu cos wyolbrzymiam ?
Twoj chlopak to niedojrzaly dzieciak. Szkoda by mi bylo czasu na zwiazek z kims takim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 11:32   #53
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie, ze moj chlopak razem z kolega przesylaja sobie zdjecia jakichs swoich kolezanek i komentuja ich wyglad, jak sa ubrane itp.
Nie wiem co mam o tym myslec, nie jest to chyba w porzadku wobec mnie, czy moze znowu cos wyolbrzymiam ?
Żałosne.
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 15:17   #54
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie, ze moj chlopak razem z kolega przesylaja sobie zdjecia jakichs swoich kolezanek i komentuja ich wyglad, jak sa ubrane itp.
Nie wiem co mam o tym myslec, nie jest to chyba w porzadku wobec mnie, czy moze znowu cos wyolbrzymiam ?
Slabe z jego strony. A przede wszystkim niedojrzale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 05:49   #55
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Zastanawiam się skąd to dopytywanie o bycie ze sobą do końca?
Czy aby na pewno autorko czujesz się dobrze i bezpiecznie przy tym facecie? Czy jednak "coś nie gra" i stąd twój niepokój?
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 07:38   #56
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość
Zastanawiam się skąd to dopytywanie o bycie ze sobą do końca?
Czy aby na pewno autorko czujesz się dobrze i bezpiecznie przy tym facecie? Czy jednak "coś nie gra" i stąd twój niepokój?
Nie czuje sie przy nim bezpiecznie, czuje ze cos jest nie takz ze nie jest ze mna do konca szczery i stad moje obawy.
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 09:00   #57
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Nie czuje sie przy nim bezpiecznie, czuje ze cos jest nie takz ze nie jest ze mna do konca szczery i stad moje obawy.
To naucz się postępować według tego, jak się czujesz. Im wcześniej tym lepiej. Jak przy tym facecie nie czujesz się do końca dobrze to czas na zerwanie i poczekanie na takiego, przy którym wszystko będzie ok.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 09:23   #58
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Nie czuje sie przy nim bezpiecznie, czuje ze cos jest nie takz ze nie jest ze mna do konca szczery i stad moje obawy.
Widocznie nie trafilas na odpowiedniego, ktory mozliwe, ze nie jest szczery

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 14:08   #59
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Może najwyższa pora zaufać sobie? I zamiast prosić faceta o zapewnienia, słuchac swojej intuicji ?

Cytat:
Napisane przez teqila9 Pokaż wiadomość
Nie czuje sie przy nim bezpiecznie, czuje ze cos jest nie takz ze nie jest ze mna do konca szczery i stad moje obawy.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 09:00   #60
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Niepewność czy chce ze mną być...

Ostatnio coraz mniej mnie rozumie i moje potrzeby, nie potrafi zrozumiec tego ze jest mi przykro jak nie odpisze mi na smsa (w ktorym napisze mu mile rzeczy np. ze ciesze sie ze go mam) tak jakby mial na to wywalone. Coraz gorzej jest miedzy nami, nie stara sie tak jak kiedys, coraz wiecej ma wymowek, nie wiem co sie dzieje i co dalej robic...
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 19:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.