Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-29, 21:37   #4561
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Do pół roku ma czas moja jeszcze też się nie obróciła chociaż ostatnio już kombinowała w tym kierunku, ale jeszcze głowa za ciężka


A kaszelek niestety u dzieci często się tak długo utrzymuje. Moja córcia bardzo długo kaszlala, z miesiąc to na pewno, a nic się tam nie działo. Ale zawsze warto żeby lekarz osluchal


Daliście radę z wózkiem po plaży?


Moja też tylko 2 buteleczki biogai dostała i to starczyło nie wiem czy na 2 miesiące w ogóle. Ale ona nie ma jakichś większych problemów z brzuszkiem


Moja by się rozryczala podczas cyca ma być cisza i spokój

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Dzięki, pocieszyłaś mnie! Niby wiem, że na obroty jest czas, ale ciągle słyszę, że dzieci znajomych w tym wieku już robią /robiły, albo młodsza córka koleżanki to już w ogóle prawie siedzi Zawsze się śmiałam z tych przewrazliowionych mam, a teraz sama taką jestem




Jutro niunia kończy 4 miesiące, z tej okazji idziemy do notariusza podpisać akt zakupu domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 06:40   #4562
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dzięki, pocieszyłaś mnie! Niby wiem, że na obroty jest czas, ale ciągle słyszę, że dzieci znajomych w tym wieku już robią /robiły, albo młodsza córka koleżanki to już w ogóle prawie siedzi Zawsze się śmiałam z tych przewrazliowionych mam, a teraz sama taką jestem




Jutro niunia kończy 4 miesiące, z tej okazji idziemy do notariusza podpisać akt zakupu domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja nie słucham co inne dzieci umieją/umiały itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 08:12   #4563
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

No ale przecież wiadomo że jedno dziecko szybciej nauczy się obrotów, drugie za to szybciej będzie brało zabawki w ręce a trzecie będzie się np śmiało Kazdy bobas jest wyjatkowy i zaskakuje czymś innym
Say-hello kupiliście dom już taki gotowy że tylko meble wstawić czy jeszcze jakieś grubsze roboty przy nim? Jak ja marzę o domu teraz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 08:36   #4564
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
No ale przecież wiadomo że jedno dziecko szybciej nauczy się obrotów, drugie za to szybciej będzie brało zabawki w ręce a trzecie będzie się np śmiało Kazdy bobas jest wyjatkowy i zaskakuje czymś innym
Say-hello kupiliście dom już taki gotowy że tylko meble wstawić czy jeszcze jakieś grubsze roboty przy nim? Jak ja marzę o domu teraz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, wiem, w teorii wiem ale w praktyce czasem daję się ponieść tym porównaniom Muszę się ogarnąć!

Kupiliśmy stary dom, ale całkiem dobrze wyremontowany. Musimy tylko wstawić meble (bierzemy wszystkie nasze z obecnego domu), zrobic kuchnię i łazienkę na piętrze (jest tylko na parterze).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 08:55   #4565
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, w teorii wiem ale w praktyce czasem daję się ponieść tym porównaniom Muszę się ogarnąć!

Kupiliśmy stary dom, ale całkiem dobrze wyremontowany. Musimy tylko wstawić meble (bierzemy wszystkie nasze z obecnego domu), zrobic kuchnię i łazienkę na piętrze (jest tylko na parterze).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super A domek w mieście czy na wsi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 10:13   #4566
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Wow super, zazdroszcze. Nas czeka pare lat budowy zanim na swoim bedziemy.

Ja tez juz sie nie przejmuje tym co ktos mowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 11:21   #4567
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Say hello to swietujecie z rozmachem zazdroszczę wam i gratuluję zakupu.




Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 12:24   #4568
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
A u nas dalej kaszelek, jutro pójdę do rodzinnej jeszcze raz. I jakoś leniwa ta moja córka, dalej się nie chce obracać na brzuchu długo nie wytrzymuje.. Nie wiem, czy do fizjo nas nie umówić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też tak było i poszliśmy do fizjo. Pomasuj codziennie wieczorem nóżki, rączki, ramiona i kark. Ja tak robiłam i po 2 dniach przewroty. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale ładnie poszło. Ogólnie mój mały jest długi i powiedziała że jemu może być ciężko udźwignąć na rączkach dlatego musi mieć te mięśnie rozmasowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 12:35   #4569
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

A dlugo masowalas? Chyba tez sprobuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 15:15   #4570
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ale upały malutka od rana na golasa leniuchuje i chyba bardzo jej pasuje bo cisza jak makiem zasiał, nawet uwagi nie potrzebuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 15:24   #4571
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Moja córka dziś grzecznie 2 godziny u notariusza wytrzymała, jestem w szoku!
Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ale super A domek w mieście czy na wsi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W mieście, ale nad samym jeziorem. Więc idealnie dla nas, bo właśnie na tym nam zależało, żeby było blisko do usług i do natury.
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Say hello to swietujecie z rozmachem zazdroszczę wam i gratuluję zakupu.




Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
U nas też tak było i poszliśmy do fizjo. Pomasuj codziennie wieczorem nóżki, rączki, ramiona i kark. Ja tak robiłam i po 2 dniach przewroty. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale ładnie poszło. Ogólnie mój mały jest długi i powiedziała że jemu może być ciężko udźwignąć na rączkach dlatego musi mieć te mięśnie rozmasowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

A właśnie, byłam przed chwilą z małą u lekarza sprawdzić ten kaszel i przyjmowała akurat laryngolog. Zapytałam o wedzidelko, bo kiedyś podejrzewałam za krótkie i faktycznie jest do podciecia. W środę idziemy..
Któraś z was też miała ten problem, prawda? Iclosemyeyes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 15:28   #4572
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
A dlugo masowalas? Chyba tez sprobuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masuje od 3 dni ale tak jak dziewczyny mówiły każdy rozwija się w swoim tempie. Plus jest taki że napewno nie zaszkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 16:27   #4573
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Say-hello, gratulacje zakupu!

Coraz częściej widzę / słyszę o masazach, może to błąd, że od samego początku nie próbowałam chociaż trochę czasu na to poswiecic

Moja córcia dziś poszła na rekord rano na brzuszku leżała 43 minuty (!!!). Teraz 24 min i jak padła tak śpi 2h, w tym z karmieniem na śpiocha
Uwielbiam lato, ale te upały takie małe dzieci wykoncza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 19:08   #4574
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Say hello tak u nas było to samo, ale już 2 miesiące temu zostało podciete. Sam zabieg blyskawiczny, najpierw mała dostała trochę maści ze znieczuleniem, poczekalysmy aż zacznie działać, położyli ją na kozetce i ciach. Chwilka płaczu, ale szybko ją utulilam, poczekalysmy z 15 minut żeby lekarka zobaczyła jak wygląda po i mogliśmy wrócić do domu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 20:46   #4575
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

A ja jeszcze w szpitalu, ale może jutro nas puszczą. U mnie młody ruszył z kopyta bo tylko w tym tygodniu zaliczył chwytanie przedmiotów, obracanie zabawek w dłoniach, zaczął też głużyć i śmiać się. Nie wiem czy to tak ten szpital działa na niego, czy taki jest szczęśliwy że już zdrowy ale szaleje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 08:08   #4576
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Say hello tak u nas było to samo, ale już 2 miesiące temu zostało podciete. Sam zabieg blyskawiczny, najpierw mała dostała trochę maści ze znieczuleniem, poczekalysmy aż zacznie działać, położyli ją na kozetce i ciach. Chwilka płaczu, ale szybko ją utulilam, poczekalysmy z 15 minut żeby lekarka zobaczyła jak wygląda po i mogliśmy wrócić do domu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
O, dzięki za informacje. A po zabiegu zauważyłaś jakąś różnicę? Mam nadzieję, że P będzie trochę dłużej jeść i może odstępy między karmieniami w nocy się wydłużą
Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze w szpitalu, ale może jutro nas puszczą. U mnie młody ruszył z kopyta bo tylko w tym tygodniu zaliczył chwytanie przedmiotów, obracanie zabawek w dłoniach, zaczął też głużyć i śmiać się. Nie wiem czy to tak ten szpital działa na niego, czy taki jest szczęśliwy że już zdrowy ale szaleje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za wypis!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 09:12   #4577
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Freya,kciuki za powrót do domu

Ja wczoraj byłam u fizjo w sprawie mojego brzucha. Rozstęp mięśnia się już trochę zmniejszył,wiem jakie ćwiczenia mogę robić to może w końcu ruszę tyłek Byłam z Małym,obejrzała mi też go,wszystko jest ok. W sprawie obrotów mówiła,że można z dzieckiem ćwiczyć i np.jak leży na plecach to złapać za pupę i obrócić na boczek,a dziecko wtedy zdecyduje czy da radę dokończyć obrót czy wróci na plecy
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 09:16   #4578
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
O, dzięki za informacje. A po zabiegu zauważyłaś jakąś różnicę? Mam nadzieję, że P będzie trochę dłużej jeść i może odstępy między karmieniami w nocy się wydłużą Trzymam kciuki za wypis!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zauważyłam, ale tylko w zakresie siły ssania - już nie musi się tak mocno wysilać żeby się najeść. Je tak samo krótko i często.

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Freya,kciuki za powrót do domu

Ja wczoraj byłam u fizjo w sprawie mojego brzucha. Rozstęp mięśnia się już trochę zmniejszył,wiem jakie ćwiczenia mogę robić to może w końcu ruszę tyłek Byłam z Małym,obejrzała mi też go,wszystko jest ok. W sprawie obrotów mówiła,że można z dzieckiem ćwiczyć i np.jak leży na plecach to złapać za pupę i obrócić na boczek,a dziecko wtedy zdecyduje czy da radę dokończyć obrót czy wróci na plecy
To ekstra, że jest poprawa i możesz ćwiczyć.

Ja zaczynam trzeci tydzień z ćwiczeniami, do tego ograniczam jedzenie, ale oczywiście zero efektów strasznie mnie to demotywuje...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 12:47   #4579
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Polecam do przeczytania:
https://alaantkoweblw.pl/czy-karmie-...o-w-duchu-blw/
Mimo, że jeszcze do rozszerzania diety kawał czasu to i tak jakoś lżej mi się zrobiło po tym krótkim artykule

Dziewczyny, jak znosicie upał? Moja Malutka dzisiaj od rana na wszystko wrzeszczy, nawet cycek nie pomaga... Zabrałam ją na chwilę przed blok na ławkę w cieniu, trochę ciepłego wiaterkui zdrzemnela się na 20 min. Ale wrócilysmy do domu i znów to samo... Wsadziłam do wanienki, cycek i może zaraz zasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 14:02   #4580
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Polecam do przeczytania:
https://alaantkoweblw.pl/czy-karmie-...o-w-duchu-blw/
Mimo, że jeszcze do rozszerzania diety kawał czasu to i tak jakoś lżej mi się zrobiło po tym krótkim artykule

Dziewczyny, jak znosicie upał? Moja Malutka dzisiaj od rana na wszystko wrzeszczy, nawet cycek nie pomaga... Zabrałam ją na chwilę przed blok na ławkę w cieniu, trochę ciepłego wiaterkui zdrzemnela się na 20 min. Ale wrócilysmy do domu i znów to samo... Wsadziłam do wanienki, cycek i może zaraz zasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dzis czytałam nie mogę się doczekać rozszerzania diety.
Malutka upał znosi lepiej niż ja, właśnie lezy z gołą dupką na podłodze. Przewalila się na brzuch i słucha muzyki u nas zdjęcie pampersa = lepszy humor i mniej marudzenia. Na szczęście nasze mieszkanie nie jest mega gorące, chociaż i tak ciężko wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Polecam do przeczytania:
https://alaantkoweblw.pl/czy-karmie-...o-w-duchu-blw/
Mimo, że jeszcze do rozszerzania diety kawał czasu to i tak jakoś lżej mi się zrobiło po tym krótkim artykule

Dziewczyny, jak znosicie upał? Moja Malutka dzisiaj od rana na wszystko wrzeszczy, nawet cycek nie pomaga... Zabrałam ją na chwilę przed blok na ławkę w cieniu, trochę ciepłego wiaterkui zdrzemnela się na 20 min. Ale wrócilysmy do domu i znów to samo... Wsadziłam do wanienki, cycek i może zaraz zasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dzis czytałam nie mogę się doczekać rozszerzania diety.
Malutka upał znosi lepiej niż ja, właśnie lezy z gołą dupką na podłodze. Przewalila się na brzuch i słucha muzyki u nas zdjęcie pampersa = lepszy humor i mniej marudzenia. Na szczęście nasze mieszkanie nie jest mega gorące, chociaż i tak ciężko wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 14:05   #4581
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Oj tak, będzie przygoda z tym rozszerzaniem i jeszcze więcej sprzątania

Ooo, to i ja zaraz zdejmuje Małej pampersa!
Zmoczylam tetre i przecieram jej buzke i ciałko, widać lepiej po tym. Sobie chyba też poswiece taka tetre.

Halo halo jak tam Tymek? Nasze dzieci z taką ilością włosów to dosłownie główka mokra od potu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 14:32   #4582
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U nas maly tez caly dzien lata na golasa, a najlepiej spi w cieniu i jak wieje wiatr, w domu ma mokre plecy caly czas, a w pampersie juz lekkie odparzenie, wiec tez czesto go klade bez, mimo ze wszystko ma obsiusiane:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 14:55   #4583
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

My też już mamy dość upałów. Mały idzie na rekord, śpi ponad 3 godziny z przerwą na karmienie i też w samym pampersie, bo u nas w pokoju 27 stopni Wczoraj byliśmy nad jeziorem i było mega fajnie. W ogóle nie było czuć tak tego upału nad wodą. Kocyk w cieniu, trochę zabawy, trochę pospał.. TŻ pokorzystał, bo lubi pływać. Niestety powrót do domu był już z płaczem, ale sądzę, że to z gorącą, bo nawet jak pojadł to i tak dalej marudził. No i nie wiem czy i u nas zęby się nie objawiają, bo ma stan podgorączkowy i czasem nie mam pomysłu czemu płacze, a zimny gryzak jakby trochę pomagał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 16:00   #4584
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

No mój mały ma głowę co chwila mokra, tak jak Emelcia pisze z taką ilością włosów ma przerąbane :/ Mimo że u mnie w mieszkaniu też nie jest aż tak źle z temperaturą. Większość dnia spędził w samej pieluszce bez ubranka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 18:30   #4585
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U mnie w domu na dole 28st.przy zaciągniętych roletach. U góry gdzie śpimy 29,5. Masakra. Ja mam dość mimo,że lubię ciepło.

Dzisiaj Oluś zaczął kaszleć i charczeć,byliśmy u pediatry. Osłuchowo czysto, kazała robić inhalacje,ale Młody się buntuje. Starsza jest nauczona,że do inhalacji ogląda bajki i dzisiaj nie mogła zrozumieć czemu Olkowi bajki nie włączę

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Dziewczyny,a zakładacie dzieciom koszulki? Dostałam kilka w prezencie,ale wydaje mi się,że będą się podwijać i nie zakładam.
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 19:10   #4586
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja w takie upaly zakladam ale jak jest chlodniej to pod koszulkie ubieram mu body takie przewiewne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 07:42   #4587
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Moja córka dziś grzecznie 2 godziny u notariusza wytrzymała, jestem w szoku! W mieście, ale nad samym jeziorem. Więc idealnie dla nas, bo właśnie na tym nam zależało, żeby było blisko do usług i do natury. Dziękuję Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

A właśnie, byłam przed chwilą z małą u lekarza sprawdzić ten kaszel i przyjmowała akurat laryngolog. Zapytałam o wedzidelko, bo kiedyś podejrzewałam za krótkie i faktycznie jest do podciecia. W środę idziemy..
Któraś z was też miała ten problem, prawda? Iclosemyeyes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje za piękny zakup! Oby cudownie się mieszkało! My za dwa tygodnie kupujemy ziemię dopiero. Ale za to w takich ilościach, że rolnikiem mogę zostać
Jesteśmy w Warszawie. 5,5 h drogi było tak cudownie lekkie i proste, że jestem w szoku. Mała na zmianę jadła, spała i gadała. Ogromnie się cieszę, że taki pierwszy podróżny sprawdzian ma za sobą i przeszła go śpiewająco.
O dziwo upały na nią nie działają, ale to chyba ma po mnie. Ja to wręcz uwielbiam. Jedyne co, to pochłania ogromne ilości mleczka, tak że już nie robię zapasów od kilku dni. Aha i był bunt, gdy podałam mleko ściągnięte prosto z piersi. Chyba za ciepłe. Wymieniłam na takie lekko schłodzone i już ok
Byłam wczoraj w ambasadzie ponad 3h, ale wiza przyznana i jadymy na Fl za 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 08:09   #4588
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dziewczyny a ja mam pytanie czy podczas kp kapalyscie sie w jeziorze? Mi wszyscy mowia ze sie nie mozna kapac bo woda za zimna i mozna piersi przeziebic i malego bedzie brzuszek bolal, ale ja jakos tak sceptycznie do tego podchodze i uwazam to za kolejny zabobon. A jak wy uwazacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 09:24   #4589
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Maniwa super,że Malutka dzielnie zniosła podróż. A jak starsza córka jak się zapatruje na wyjazd,zmianę otoczenia,znajomych?

Wioleta ja się kapałam w jeziorze. Wg mnie to zabobony
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 09:33   #4590
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie czy podczas kp kapalyscie sie w jeziorze? Mi wszyscy mowia ze sie nie mozna kapac bo woda za zimna i mozna piersi przeziebic i malego bedzie brzuszek bolal, ale ja jakos tak sceptycznie do tego podchodze i uwazam to za kolejny zabobon. A jak wy uwazacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że co?????? O.o Ja pierdziele czego to jeszcze ludzie nie wymyśla? ;P
Kurde mi tak strasznie lecą włosy że zaczynam się bać! Na poduszce i wokół niej po nocy jest tyle klakow, nie mówiac o łazience. Najgorsze że malutki jest cały w moich włosach, co chwila mu wyciągam je z łapek ;( Kiedy to się skonczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 13:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.