żenujące konkursy piękności - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 07:22   #31
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: żenujące konkursy piękności

hmmmm a widziałyscie konkursy na Najpiekniejszego faceta na MIstera czy cóś takiego??? To dopiero śmieszne i żenada...
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:06   #32
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: żenujące konkursy piękności

Cytat:
Napisane przez et-ka
a ja dziś w tv oglądałam jakiś reality show.. dwie kobitki, przeciętnej urody, poddawały sie masie różnych operacji plastycznych itp i stawały sie 'piękne'. później jury wybierało jedną z nich i ta przechodziła do dalszego etapu programu, którym jest uczestniczenie w jakims konkursie piękności. to dopiero było straszne! szczególnie, gdy babki mówiły, że ich najważniejszym celem jest dążenie do zdobycia tytułu miss. żenada.
co do tego to musze przeznac, ze niektorzy ludzie to naprawde idiotyczne istoty!
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 12:02   #33
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: żenujące konkursy piękności

Dziewczyny, uleganie stereotypom i ogólnianie szkodzi nam i naszemu postrzeganiu świata bardziej, niż wszelakie konkursy piękności
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 12:07   #34
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: żenujące konkursy piękności

Film, ktory leci na polsacie (a raczej juz sie konczy), urocza dziewczyna (bodajze ), doskonale nadaje sie co do tego watku.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:38   #35
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: żenujące konkursy piękności

Nawet gdyby byly transmitowane w tv konkursy dla mezczyzn to i tak bym ich nie ogladala.Tak jak nie ogladam zadnych innych tego typu programow bo jest to dla mnie glupie.Mam tyle kolezanek,znajomych ktore o wiele bardziej zaslugiwalyby na tylul "najpiekniejszej"...i le takich dziewczyn chodzi po ulicach...
Ja chodzilam kiedys do liceum z miss czy vicemiss Warszawy(juz nie pamietam).Ostatni raz widzialam ja,tzn rozmawialam pod koniec pierwszej klasy kiedy czekala pod drzwiami do klasy na egzamin poprawkowy z fizyki.Dziewczyna byla(bo nie wiem jak teraz wyglada)bardzo ladna ale jak na pierwszoklasistke strasznie zrobiona.Widac bylo ze nie nalezy do biednych.No ale moim zdaniem(tyko moim)powinna tam liczyc sie naturalnosc.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.