Włosomaniaczki :D - część III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 18:08   #1711
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

BTW. Jak przed chwilą spojrzałam na swoje fotki, które wrzuciłam dzisiaj do albumu, pomyślałam, ze chyba przydałby mi się jakiś program do obróbki (czyt: do retuszowania ) zdjęć... na małym ekraniku aparatu wyglądałam dużo lepiej niż na ekranie komputera... chyba, ze to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia monitora - przyciemnienia albo rozjaśnienia...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:18   #1712
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
BTW. Jak przed chwilą spojrzałam na swoje fotki, które wrzuciłam dzisiaj do albumu, pomyślałam, ze chyba przydałby mi się jakiś program do obróbki (czyt: do retuszowania ) zdjęć... na małym ekraniku aparatu wyglądałam dużo lepiej niż na ekranie komputera... chyba, ze to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia monitora - przyciemnienia albo rozjaśnienia...
Ja moge pomoc z programem (na PW) Trial ps cs2 albo poretuszowac
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:34   #1713
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Heh, a ja wlasnie zastanawiam sie nad konczeniem torta,jutro mam 14urodziny.
no to jutro impreza
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ty to się już tak nie tłumacz
csiiiiiiiii
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A właśnie, że nie
Nie kholik a zwykła czarna kredka do oczu Oriflame
Kholika jeszcze nie opanowałam - cholerstwo osypuje się cały czas na policzki i nie mogę się porządnie umalować - ten pędzelek to całkiem dobry pomysł
A jaki ten pędzelek - pewnie cieniutki musi być?
ale na pewno nie wytrzyma całego dnia na oku jak kholik Co do pędzelka. No taki dość mały. Zalupiłam swego czasu secik pędzelków z avonu w takim czarnym etui w kształcie walca. Pędzelki są dość fajne. Do khola używam najmniejszego [do oczu- bo jest jeszcze mniejszy- ale do ust]. Sprawdza się bardzo dobrze- nic się nie osypuje (no chyba, że nabiorę za dużo na pędzelek). Co innego patyczek- nim udaje mi się dobrze nanieść proszek może w jednym na dziesięc przypadków
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:26   #1714
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja nie lubie nie tyle słoneczka co tej wysokiej temperatury. Słoneczko przy 20 stopniach to czysta przyjemność
Prawda

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
hejka, chcialam sie przylączyc, ze wzgledu na tytul forum.... mam manię na temat swoich wlosow od kąd pamietam, teraz baaardzo dbam o to żeby były sliczne, zapuszczam bo marzą mi się piekne dlugie falowane wloski

a co do tej akceptacji, wloski i paznokcie to jedyne częsci ciała z ktorych jestem dumna reszta hmm nie jest idealna , ale co poradzic, na szczescie chlopak mnie akceptuje i kocha mimo zbednych kilogramów i klopotów z cerą, docenia wszystko , i mowi ze zawsze jestem piekna
Cześć

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dobra, to ja się żegnam, chociaż w zasadzie nie mam z kim - bo znów miałam pecha i nikogo nie było - nie pomogły nawet numery telefonów
Tzn ktoś był tylko mu się pisać nie chciało
No nic, i tak Was pozdrawiam i żegnam
Przepraszam Ja nie mogłam wejsc, bo musiałam sprzątać - rodzice wrócili z wakacji (tak wiem kochana córcia ze mnie), ale nikt zaspecjalnie i tak tego nie zauważył, więc spokojnie mogłam przeznaczyć ten czas na wizaż

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
zaciekawiłaś mnie tą książką ,ciekawe,czy będzie u mnie w bibliotece



niestety nie mam jak. Zastanawiam się głównie nad tym,czy one powinny się marszczyć ? Nie wiem,ech,tak to jest jak się idzie na zakupy z mama, niby na początku mi sie podobało,a teraz to już sama nie wiem, sama nie wiem a rurki mama takie http://www.allegro.pl/item411164211_...ies_l_14_.html
tylko,ze zapłaciłam za nie o wiele, wiele więcej niż 35 zł



Cytrynowy ? ;>
Fajnie, tylko ta baba wygląda jak szkielet

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To jeszcze nic
Ja, jak kilka lat temu byłam ze znajomymi pod namiotami, odwaliłam lepszy numer ;-)
O 4 nad ranem (dodam na swoje usprawiedliwienie, ze było jeszcze baaardzo ciemno) wybraliśmy się na wschód słońca. Przed jednym z namiotów zobaczyłam fajnego czarnego psa (siedzącego) - tzn tak mi się wydawało - bo kiedy podeszłam bliżej "pies" okazał się być parą wysokich, czarnych glanów stojących przed namiotem
Możecie sobie wyobrazić jaki ubaw miał TŻ i reszta znajomych


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
BTW. Jak przed chwilą spojrzałam na swoje fotki, które wrzuciłam dzisiaj do albumu, pomyślałam, ze chyba przydałby mi się jakiś program do obróbki (czyt: do retuszowania ) zdjęć... na małym ekraniku aparatu wyglądałam dużo lepiej niż na ekranie komputera... chyba, ze to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia monitora - przyciemnienia albo rozjaśnienia...
Nie marudź Świetna sesja, bardzo ładnie wyglądasz
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:30   #1715
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
moja wyobraznia jest az zbyt dalekoidaca. ogladalyscie oszukac przeznaczenie? jak samolot odrywa sie od ziemi zawsze mam wrazenie, ze skoncze tak jak w tym filmie. w najlepszym wypadku jak w lostach
a tak powaznie to ciezko to wyglada, najgorszy jest dla mnie moment odrywania sie od ziemi. mam wtedy wrazenie, ze nie mam gruntu pod nogami tylko jedna wielka przepasc, zaczynam panikowac, plakac, wciskac sie w kogos obok i ledwo oddycham. i tak przez pierwsze 30min az nie zasne. o ladowaniu mowic nie bede bo zabawa podobna

taaak, skad ja to znam... zakupy sa przygnebiajace. w jedym sklepie mieszcze sie w 34 w drugim ledwo dopinam 40. chore to jest... dlatego kocham zakupy przez internet
ale masz czarne myśli . Ja nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a bardzo bym chciała.Jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie, mi by się chyba podobało, to że nie mam gruntu pod nogami. Od małego miałam marzenie, żeby latać. Pamiętam jak miałam z 5 lat i z koleżanką rozwaliłyśmy takiego wielkiego misia u mnie w pokoju. Był wypchany taką słomą choćby. Założyłyśmy płaszcze przeciwdeszczowe, powkładałyśmy w rękawy tą słomę. Wchodziłyśmy na oparcie wersalki i skakałyśmy do utraty tchu, mając wielką nadzieję, że w końcu polecimy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Super! Czekamy na foteczki
Kilka załączam, przecież całej sesji tu nie walne . Tylko włosy mam dziwne. Mam bardziej kręcone, ale dzisiaj jak wstałam to kompletnie nic z nimi nie robiłam (czytaj nie zrobiłam im akcji z parą wodną - inaczej nie chcą się skręcać), więc takie potargane są. Ale i tak mój TŻ ma chyba rękę do zdjęć. Pierwszy raz jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

To jeszcze nic
Ja, jak kilka lat temu byłam ze znajomymi pod namiotami, odwaliłam lepszy numer ;-)
O 4 nad ranem (dodam na swoje usprawiedliwienie, ze było jeszcze baaardzo ciemno) wybraliśmy się na wschód słońca. Przed jednym z namiotów zobaczyłam fajnego czarnego psa (siedzącego) - tzn tak mi się wydawało - bo kiedy podeszłam bliżej "pies" okazał się być parą wysokich, czarnych glanów stojących przed namiotem
Możecie sobie wyobrazić jaki ubaw miał TŻ i reszta znajomych

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (128,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (141,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (137,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (129,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (88,9 KB, 14 załadowań)
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:55   #1716
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja moge pomoc z programem (na PW) Trial ps cs2 albo poretuszowac
Na moim kompie i tak żaden program tego typu nie pójdzie (stary jest niestety ) więc jesli chodzi o propozycję Twojego podretuszowania to ja bardzo chętna jestem

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
csiiiiiiiii

ale na pewno nie wytrzyma całego dnia na oku jak kholik Co do pędzelka. No taki dość mały. Zalupiłam swego czasu secik pędzelków z avonu w takim czarnym etui w kształcie walca. Pędzelki są dość fajne. Do khola używam najmniejszego [do oczu- bo jest jeszcze mniejszy- ale do ust]. Sprawdza się bardzo dobrze- nic się nie osypuje (no chyba, że nabiorę za dużo na pędzelek). Co innego patyczek- nim udaje mi się dobrze nanieść proszek może w jednym na dziesięc przypadków
A no nie wytrzyma
Będę musiała spróbowac Twojej metody


Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Przepraszam Ja nie mogłam wejsc, bo musiałam sprzątać - rodzice wrócili z wakacji (tak wiem kochana córcia ze mnie), ale nikt zaspecjalnie i tak tego nie zauważył, więc spokojnie mogłam przeznaczyć ten czas na wizaż
No dobra, niech Ci będzie - wybaczone Znaj me dobre serce

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie marudź Świetna sesja, bardzo ładnie wyglądasz
Dzięki
Taki już narcyz czasami ze mnie wychodzi
Ale to i tak rzadko - bo zazwyczaj moje fotki mi się nie podobają
Tylko te widoczne przebarwienia, niejednolity kolor twarzy, jakieś pryszczyki i w ogóle niezbyt gładka cera... ehh...


Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Kilka załączam, przecież całej sesji tu nie walne . Tylko włosy mam dziwne. Mam bardziej kręcone, ale dzisiaj jak wstałam to kompletnie nic z nimi nie robiłam (czytaj nie zrobiłam im akcji z parą wodną - inaczej nie chcą się skręcać), więc takie potargane są. Ale i tak mój TŻ ma chyba rękę do zdjęć. Pierwszy raz jestem zadowolona
Śliczne!
Cudna z Ciebie kobieta
A co do całej sesji - zajrzyj do mojego albumu - wtedy zmienisz zdanie i wrzucisz nam tu wszystkie fotki a nie tylko kilka
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:01   #1717
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
ale masz czarne myśli . Ja nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a bardzo bym chciała.Jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie, mi by się chyba podobało, to że nie mam gruntu pod nogami. Od małego miałam marzenie, żeby latać. Pamiętam jak miałam z 5 lat i z koleżanką rozwaliłyśmy takiego wielkiego misia u mnie w pokoju. Był wypchany taką słomą choćby. Założyłyśmy płaszcze przeciwdeszczowe, powkładałyśmy w rękawy tą słomę. Wchodziłyśmy na oparcie wersalki i skakałyśmy do utraty tchu, mając wielką nadzieję, że w końcu polecimy


A zdjęcia super Ślicznie wygladasz

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki
Taki już narcyz czasami ze mnie wychodzi
Ale to i tak rzadko - bo zazwyczaj moje fotki mi się nie podobają
Tylko te widoczne przebarwienia, niejednolity kolor twarzy, jakieś pryszczyki i w ogóle niezbyt gładka cera... ehh...
Aż zaraz zobacze jeszcze raz, bo ja nic takiego nie zauważyłam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 20:30   #1718
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Śliczne!
Cudna z Ciebie kobieta
A co do całej sesji - zajrzyj do mojego albumu - wtedy zmienisz zdanie i wrzucisz nam tu wszystkie fotki a nie tylko kilka
dziękuje .
Zajrzałam, no duuuużo fotek. Ale wszystkie bardzo do siebie podobne. A Tobie kto robił zdjęcia (jak pisałaś to przepraszam, przeoczyłam), bo fajna klimatyczna sesja . I lepiej Ci w jasnych włoskach, bo pamiętam że miałaś odrosty, a reszta ciemna była.
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość


A zdjęcia super Ślicznie wygladasz
no, śmieszne to było, ale pomyśleć, jak ja później po fakcie, jak już do mnie dotarło co ja zrobiłam (i że latać jednak nie będę) byłam zrozpaczona, że rozwaliłam mojego ulubionego misia !

Co do zdjęć - dziękuję .

Kurczę bardzo się cieszę. Jutro przyjeżdza na miesiąc mój bardzo dobry kumpel, który siedzi we Włoszech już 2 lata
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:33   #1719
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na moim kompie i tak żaden program tego typu nie pójdzie (stary jest niestety ) więc jesli chodzi o propozycję Twojego podretuszowania to ja bardzo chętna jestem
OK
Tylko ktore, Agus?

Oleczko, przepieknie wygladasz. I az mi smutno jakos... Bo niedawno jeszcze mialam rowniez sesje Tztowe. Juz ich nie ma,jak i eks
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:40   #1720
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Finlora - jakie tam pryszczyki, gładką cerę masz A propos - co zdjęcie inny naszyjnik

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
ale masz czarne myśli . Ja nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a bardzo bym chciała.Jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie, mi by się chyba podobało, to że nie mam gruntu pod nogami. Od małego miałam marzenie, żeby latać. Pamiętam jak miałam z 5 lat i z koleżanką rozwaliłyśmy takiego wielkiego misia u mnie w pokoju. Był wypchany taką słomą choćby. Założyłyśmy płaszcze przeciwdeszczowe, powkładałyśmy w rękawy tą słomę. Wchodziłyśmy na oparcie wersalki i skakałyśmy do utraty tchu, mając wielką nadzieję, że w końcu polecimy
Ja kiedyś powyciągałam kolorowe kartki, takie "techniczne" pozszywałam zszywkami, posklejałam taśmą ich kilkanaście... i wyszłam na trawnik, mając nadzieję że z moją lotnią wzbije się w powietrze

Z wersalki skakałam z parasolem, skakałam, nawet z kilkoma Ale z parasolem na wietrze czasem jest nawet niebezpieczne - dziewczynę z mojej klasy, chudzinę straszną (40 kg czy mniej) uniosło kawałek nad ziemię..


Zdjęcia bardzo ładne, włosy lśnią )
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:04   #1721
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
OK
Oleczko, przepieknie wygladasz. I az mi smutno jakos... Bo niedawno jeszcze mialam rowniez sesje Tztowe. Juz ich nie ma,jak i eks
Dziękuję . No ja lubię sesje z TŻ. Nie widzimy się często. Dzisiaj zjedliśmy kurczaka z różna w parku, póżniej na rynek na spacerek, sesja fotograficzna, wspólne zakupy, w domku oglądaliśmy kabarety. Lubie takie dni. Już nie mogę się doczekać jak zamieszkamy razem. A to jeszcze 3 lata :/.
a długo ze sobą byliście ?
Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ja kiedyś powyciągałam kolorowe kartki, takie "techniczne" pozszywałam zszywkami, posklejałam taśmą ich kilkanaście... i wyszłam na trawnik, mając nadzieję że z moją lotnią wzbije się w powietrze

Z wersalki skakałam z parasolem, skakałam, nawet z kilkoma Ale z parasolem na wietrze czasem jest nawet niebezpieczne - dziewczynę z mojej klasy, chudzinę straszną (40 kg czy mniej) uniosło kawałek nad ziemię..


Zdjęcia bardzo ładne, włosy lśnią )
widzę, że nie tylko ja miałam takie pomysły i dziwne marzenia .
A co do włosów to dziękuje, trochę efekt lampy, ale kupiłam sobie tą odżywkę i włosy są naprawde po niej boskie - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23643
muszę jej walnąć recenzję, ale poczekam jeszcze trochę, bo narazie użyłam dopiero 2 razy. Ale kiedy ja to wszystko skończe to nie wiem, mam jeszcze Kallosa - tak z 300 ml zostało, Reszte regenerującego Seboradina i 1/3 opakowania Waxa, a i jeszcze pół Glorii pomieszanej z miodem i rycyną (ale to nakładam tylko czasem, bo obciąża trochę). Tyle dobrze, że szampony wykończyłam, została połowa jednego. Już się zastanawiam jaki kupić
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 21:18   #1722
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Aż zaraz zobacze jeszcze raz, bo ja nic takiego nie zauważyłam
To może nie przyglądaj się aż tak dokładnie

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
dziękuje .
Zajrzałam, no duuuużo fotek. Ale wszystkie bardzo do siebie podobne. A Tobie kto robił zdjęcia (jak pisałaś to przepraszam, przeoczyłam), bo fajna klimatyczna sesja . I lepiej Ci w jasnych włoskach, bo pamiętam że miałaś odrosty, a reszta ciemna była.
Jest dużo to fakt i wszystkie podobne - bo nie mogłam się zdecydować, które ładniejsze
A fotki robiłam sobie sama - tylko aparat TŻ, samowyzwalacz i ja

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
OK
Tylko ktore, Agus?
Wszystkie
Żartowałam Tylko te najładniejsze

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Finlora - jakie tam pryszczyki, gładką cerę masz A propos - co zdjęcie inny naszyjnik
Noo, dużo ich mam - tzn naszyjników, nie pryszczy Uwielbiam różnego rodzaju wisiorki, tak samo jak kolczyki

Uciekam już do domu więc się z Wami żegnam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:30   #1723
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ja kiedyś powyciągałam kolorowe kartki, takie "techniczne" pozszywałam zszywkami, posklejałam taśmą ich kilkanaście... i wyszłam na trawnik, mając nadzieję że z moją lotnią wzbije się w powietrze

Z wersalki skakałam z parasolem, skakałam, nawet z kilkoma Ale z parasolem na wietrze czasem jest nawet niebezpieczne - dziewczynę z mojej klasy, chudzinę straszną (40 kg czy mniej) uniosło kawałek nad ziemię..


Zdjęcia bardzo ładne, włosy lśnią )
Rozbrajacie mnie Ja niestety takich pomysłów nie miałam

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
widzę, że nie tylko ja miałam takie pomysły i dziwne marzenia .
A co do włosów to dziękuje, trochę efekt lampy, ale kupiłam sobie tą odżywkę i włosy są naprawde po niej boskie - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23643
muszę jej walnąć recenzję, ale poczekam jeszcze trochę, bo narazie użyłam dopiero 2 razy. Ale kiedy ja to wszystko skończe to nie wiem, mam jeszcze Kallosa - tak z 300 ml zostało, Reszte regenerującego Seboradina i 1/3 opakowania Waxa, a i jeszcze pół Glorii pomieszanej z miodem i rycyną (ale to nakładam tylko czasem, bo obciąża trochę). Tyle dobrze, że szampony wykończyłam, została połowa jednego. Już się zastanawiam jaki kupić
Według regulaminu recenzje wystawia się po skończonym opakowaniu, albo po miesiącu uźywania w przypadku maseczek, odżywek, szamponów, więc poczekaj troche bo recenzja może polecieć do usunięcia

Ja też mam tego dużo, ale musze kupić coś konkretnego i nie wiem co. Nie wiem czy kupować jeszcze kallosa czy nie. Chciałabym spróbować czegoś nowego, ale gdzie nie spojrze to silikony, albo nie mogę tego znaleźć jak np. glori

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To może nie przyglądaj się aż tak dokładnie
Przyjrzałam się i stwierdzam że nic nie widze Wiem, że zdjęcia czasem zniekształacają/ukrywają coś, ale napewno nie jest tak źle

Ogląda może któraś Nieustraszonych?
Uwielbiam jak coś jedzą
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:21   #1724
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Rozbrajacie mnie Ja niestety takich pomysłów nie miałam



Według regulaminu recenzje wystawia się po skończonym opakowaniu, albo po miesiącu uźywania w przypadku maseczek, odżywek, szamponów, więc poczekaj troche bo recenzja może polecieć do usunięcia

Ja też mam tego dużo, ale musze kupić coś konkretnego i nie wiem co. Nie wiem czy kupować jeszcze kallosa czy nie. Chciałabym spróbować czegoś nowego, ale gdzie nie spojrze to silikony, albo nie mogę tego znaleźć jak np. glori



Przyjrzałam się i stwierdzam że nic nie widze Wiem, że zdjęcia czasem zniekształacają/ukrywają coś, ale napewno nie jest tak źle

Ogląda może któraś Nieustraszonych?
Uwielbiam jak coś jedzą
Ja byłam podobno szalonym dzieckiem. Zawsze na ulicy mama mnie trzymała mocno za rękę a ja tylko "Ale mamo puść, ja jestem już duża, ale puść, ale puść". Jak tak mędziłam kilkanaście minut i raz mnie puściła to ja w dłuuuuugą i do sklepu. Mama goniła mnie po całym sklepie, a ja chowałam się za manekinami
Zawsze chciałam być bardzo samodzielna, nawet w 1 dzień szkoły chciałam iść sama, bo to nie wypada żeby mama mnie prowadziła
Jak byłam raczkującym berbeciem to podobno wchodziłam na szafę i prawie zrzuciłam telewizor.
Jak już trochę podrosłam to miałam różne akcje z tą koleżanką od latania. Kiedyś, jak byłyśmy u niej to wzięłyśmy wszystkie kieliszki, lampki do szampana itp (wszystko co było w barku) i postanowiłyśmy umyć w.... muszli klozetowej...
Kiedyś była też akcja z ogniskiem w domu. Rozpaliłyśmy ognisko w szklance, szklanka pękła, trochę dywanu się spaliło
O dziwo jak poszłam do podstawówki tak się uspokoiłam. Rodzice bali się co będzie jak ja pójdę do tej podstawówki, do szkoły, czy sobie poradzę, myśleli, że może będę jakaś opóźniona, albo najgorsza. A ja okazało się, że mam talent i dobrze się uczę. Wygrywałam konkursy plastyczne, a ze szkoły co roku przynosiłam pasek .

Co do tego regulaminu to nie miałam pojęcia, że dopiero po miesiącu. Dzięki za uświadomienie, bo pewnie bym za kilka dni recenzje dała.

A próbowałamś Glorii w Auchanie, podobno tam wszyscy ją odnajdują.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:59   #1725
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dzień dobry

Po pierwsze:

Dotka - sto lat, sto lat, spełnienia wszystkich marzeń i zdecydowanie więcej uśmiechu na ślicznej buzi



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To jeszcze nic
Ja, jak kilka lat temu byłam ze znajomymi pod namiotami, odwaliłam lepszy numer ;-)
O 4 nad ranem (dodam na swoje usprawiedliwienie, ze było jeszcze baaardzo ciemno) wybraliśmy się na wschód słońca. Przed jednym z namiotów zobaczyłam fajnego czarnego psa (siedzącego) - tzn tak mi się wydawało - bo kiedy podeszłam bliżej "pies" okazał się być parą wysokich, czarnych glanów stojących przed namiotem
Możecie sobie wyobrazić jaki ubaw miał TŻ i reszta znajomych
Dobry numer

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
BTW. Jak przed chwilą spojrzałam na swoje fotki, które wrzuciłam dzisiaj do albumu, pomyślałam, ze chyba przydałby mi się jakiś program do obróbki (czyt: do retuszowania ) zdjęć... na małym ekraniku aparatu wyglądałam dużo lepiej niż na ekranie komputera... chyba, ze to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia monitora - przyciemnienia albo rozjaśnienia...
O, dopiero teraz pooglądałam Ładne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Kilka załączam, przecież całej sesji tu nie walne . Tylko włosy mam dziwne. Mam bardziej kręcone, ale dzisiaj jak wstałam to kompletnie nic z nimi nie robiłam (czytaj nie zrobiłam im akcji z parą wodną - inaczej nie chcą się skręcać), więc takie potargane są. Ale i tak mój TŻ ma chyba rękę do zdjęć. Pierwszy raz jestem zadowolona
Po raz kolejny popadam w kompleksy

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Oleczko, przepieknie wygladasz. I az mi smutno jakos... Bo niedawno jeszcze mialam rowniez sesje Tztowe. Juz ich nie ma,jak i eks
Niedługo będę nowe Razem z nowym TŻ

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Ja byłam podobno szalonym dzieckiem. Zawsze na ulicy mama mnie trzymała mocno za rękę a ja tylko "Ale mamo puść, ja jestem już duża, ale puść, ale puść". Jak tak mędziłam kilkanaście minut i raz mnie puściła to ja w dłuuuuugą i do sklepu. Mama goniła mnie po całym sklepie, a ja chowałam się za manekinami
Zawsze chciałam być bardzo samodzielna, nawet w 1 dzień szkoły chciałam iść sama, bo to nie wypada żeby mama mnie prowadziła
Jak byłam raczkującym berbeciem to podobno wchodziłam na szafę i prawie zrzuciłam telewizor.
Jak już trochę podrosłam to miałam różne akcje z tą koleżanką od latania. Kiedyś, jak byłyśmy u niej to wzięłyśmy wszystkie kieliszki, lampki do szampana itp (wszystko co było w barku) i postanowiłyśmy umyć w.... muszli klozetowej...
Kiedyś była też akcja z ogniskiem w domu. Rozpaliłyśmy ognisko w szklance, szklanka pękła, trochę dywanu się spaliło
O dziwo jak poszłam do podstawówki tak się uspokoiłam. Rodzice bali się co będzie jak ja pójdę do tej podstawówki, do szkoły, czy sobie poradzę, myśleli, że może będę jakaś opóźniona, albo najgorsza. A ja okazało się, że mam talent i dobrze się uczę. Wygrywałam konkursy plastyczne, a ze szkoły co roku przynosiłam pasek .

Co do tego regulaminu to nie miałam pojęcia, że dopiero po miesiącu. Dzięki za uświadomienie, bo pewnie bym za kilka dni recenzje dała.

A próbowałamś Glorii w Auchanie, podobno tam wszyscy ją odnajdują.

Ja się jeszcze zastanowię, czy na pewno chcę mieć dzieci
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:07   #1726
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość

Dotka - sto lat, sto lat, spełnienia wszystkich marzeń i zdecydowanie więcej uśmiechu na ślicznej buzi



Po raz kolejny popadam w kompleksy




Ja się jeszcze zastanowię, czy na pewno chcę mieć dzieci
Ja też dołączam się do życzeń

No ja się dużo zastanawiam nad chęcią posiadania dzieci, bo instynkt macierzyński u mnie na minusie, ale wiem, że Mój chce mieć dzieci .

I nie popadaj w kompleksy, pokaż swoje zdjęcie !
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:24   #1727
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość

No ja się dużo zastanawiam nad chęcią posiadania dzieci, bo instynkt macierzyński u mnie na minusie, ale wiem, że Mój chce mieć dzieci .

I nie popadaj w kompleksy, pokaż swoje zdjęcie !
U mnie za to instynkt macierzyński był na plusie od kiedy pamiętam, ale ostatnio mam coraz większe wątpliwości. Paradoksalnie właśnie wtedy, kiedy TŻ zdeklarował się, że chce mieć dziecko i w ogóle wszystko stało się jakieś takie realne - ja zaczęłam się poważnie zastanawiać

Zdjęcia już pokazałam - jak wejdziesz w mój profil, możesz zobaczyć album. Ale nie spodziewaj się rewelacji
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:15   #1728
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość

Zdjęcia już pokazałam - jak wejdziesz w mój profil, możesz zobaczyć album. Ale nie spodziewaj się rewelacji
a to już zdjęcia widziałam ! . Zapomniałam o nich. Jesteś bardzo ładna, taka delikatna uroda
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:21   #1729
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witaj z powrotem Tulipanno
Sikoreczka, czekamy a info

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
poradzilam sobie po dlugich poszukiwaniach, uzeraniach sie, telefonach i roznego rodzaju splawianiach i odmowach zadzwonilam do itaki, babka powiedziala ze sa jeszcze 2 miejsca na rodos w poniedzialek, to ja pedze na zbity pysk do punktu sprzedazy, dojezdzam a tam co? JUZ wykupione: ale byly jeszcze 2miejsca na krecie, od 13 wiec jest ok. szkoda tylko, ze z katowic, ale najwazniejsze, ze jade
a jade o tu: http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/kr...p?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WRO&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DHS&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H&
myslalam raczej o zdjeciach na pudlu, jakichs zlosliwych komentarzach czy cos
ano blokade predkosciowa jakos 50 na godzine mnie nie robi za bardzo, szczegolnie na dluzszych dystansach... a jak jeszcze nie dotarty jest to musze na niego chuchac jak na jajo
Super moim marzeniem jest pozwiedzać sobie wyspy greckie, ale to już raczej na dłuuugie lata w przód. Zwłaszcza Santorini zrobiło na mnie duże wrażenie [jeśli chodzi o fotki w sieci np.]

Nie mogę zmobilizować TŻ'ta, żeby napisał tą relację na pudla, a ja się nie nadaję do tego , a on chyba ostatecznie sobie odpuści.

Co do skuta to świetnie rozumiem... mam co prawda 50-tkę tylko, ale potrafi się rozbujać do zamknięcia licznika , jednak używam go raczej do jazdy po mieście i uwielbiam takie powolne przejażdżki, 40 na godzinę w słoneczne dni, to takie relaksujące...

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Musze Wam opisac moja przygode z lotem do Londynu. To byl horror! No wiec... pierw strasznie sie poklocilam z ojcem, bo jako ze moja siostra sobie zazyczyla MNOSTWO rzeczy zebym jej przywiozla a ja o tym nic nie wiedzialam to pobralam sobie wszystko co chcialam, w koncu mialam do dyspozycji 20 kg... No i wyobrazcie sobie moja reakcje jak rzeczy dla siostry zajely pol torby! Myslalam ze sie pozabijamy. POl ubran nie zabralam ksiazek, albumow. POprostu prawie nic Wyc mi sie chcialo... Przyechalam tu na stale z 2 parami spodni, sukienka i kilkoma bluzkami No ale przebolalam to bo obiecal ze mi przesle paczka jak bardzo bede chciala... Ok.. Ale torba i tak byla za mala na te wszystkie rzeczy, wiec musialam sie spakowac w inna nie moja torbe ktora pierwszy raz widzialam na oczy. Na dodatek wyjechalismy ode mnie z miasta dopiero kolo 20 wiec w Kaatowicach bylam po 23 a musialam wstac po 3 bo lot byl o 6. Tak wiec spalam jakies 3 h. Zmeczona i zla poszlam na lotnisko... Oczywiscie Pani nie chciala mnie przepuscic z 4kg wiecej! No to jej mowie ze nie mam bagazu podrecznego a ona na to: to prosze przepakowac 4 kg do porecznego. \o to mowie jej ze moge to zrobic ale po co? Nigdy nie bylo problemu zeby miec wiecej kg w bagazu glownym jak nie mialam podrecznego... Ale ona sie uparla, wiec przepakowywalam jeszcze na lotnisku rzeczy.... No i z nerwow zapomnialam sie przyjrzec torbie! No ale sobie mysle ze mam na bilecie nr bagazu wiec jakos go odnajde. No to przejde odrazu do lotu.... Pierwsze 1,5 h spalam, a kolejne pol godz... o zgrozo! wpadlismy w takie turbulecje ze ludzie sie zaczeli modlic... A juz po wyladowaniu wszyscy bili prawa, niektorzy plakali i rzucali sie sobie na szyje... Naprawde przezylam chwile grozy.... Myslalam ze juz nic gorszego mnie nie spotka, ale juz po odprawie czekajac na bagaz bo nie znalazlam! Jeden wydawal mi sie podobny do mojego ale nr sie nie zfadzal wiec cierpliwie czekalam do konca, az wszyscy wezma swoje bagaze i nic! Mojego nigdzie nie bylo! No ale zauwazylam ze bagazowy skonfiskowal 2 bagaze. Podeszlam i ten jeden wciaz wydawal mi sie znajomy (to byl ten co wczesniej myslalam ze to moj ale mial inny nr) wiec go otworzylam. No i to byl moj bagaz! Ale co sie okazalo... Ta MILA pani na lotnisku przybila mi do bagazu inny nr!!! Myslalam juz zeby wrocic do Katowic i ja udusic... No i po takich traumatycznych przezyciach musialam sie jeszcze tluc autobusem z lotniska... a w domu czekalo mnie sprzatanie bo jest remont i moj pokoj byl w oplakanym stanie... Naprawde mialam dosyc!

No i na zakonczenie zycze wszystkim milej niedzieli
Noooo, też bym się wkurzyła na Twoim miejscu. I pewnie nie zabrałabym tych rzeczy siostrze - skoro Twoje mogą być wysłane paczką, to dlaczego jej nie?

A z bagażem i tak miałaś szczęście. Niemal za każdym razem, kiedy wracałam ze Stanów mój bagaż był zgubiony. Raz tak rozwalili mi torbę, że spadła opaska z numerem i kodem, a w tej torbie same najfajniesze rzeczy - płyty, których nie dostałabym w Polsce, kosmetyki, buty i całe mnóstwo nowych ubrań... Znaleźli ją dopiero po kilku dniach, zidentyfikowali ją po zawartości...
A to miało miejsce zaraz po zamachach na WTC, więc moi rodzice przeżyli ogromny szok [nie miałam wtedy komórki jeszcze], bo czekali kilka godzin na lotnisku [straszna kolejka w reklamacjach], dowiedzieli się u dyspozytorki, że wsiadłam do samolotu, wszyscy ludzie z mojego rejsu wyszli a mnie nie ma . Nie miałam nawet jak poinformować rodziców, że musze złożyć reklamację.
Innym razem czekam i czekam przy karuzeli i... obie walizki zgubione To już w ogóle totalna porażka. Całe szczęście okazało się, że zapakowali je do samolotu, którzy przyleciał tego samego dnia kilka godzin później... Dostarczyli mi go o 2 w nocy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Wiecie wrociłam
Tylko zmeczona jestem bo jechałam w czoraj 14 godzin autem
Poopowiadaj coś więcej
Nurkowałaś? W jakim hotelu byłaś?
A obsługa to faktycznie słodko-mdląca bywa...
Najbardziej wkurzali mnie "naganiacze", którzy codziennie prawie przyłazili na plażę i truli o wycieczkach, które organizują...
A już najbardziej wkurzył mnie facet z gabinetu SPA + kosmetyka. Mówię mu, że nie jestem zainteresowana jego ofertą, a ten nadal stoi nade mną i dziamoli... upierdliwość tych ludzi po prosu zniechęca...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Drogie maniaczki- przekazuję gorące pozdrowienia znad upalnego Adriatyku od Marzenki
dziękujemy, dziękujemy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
zazdroszcze, brzmi jak fajne wakacje ja w przyszlym roku jade na splyw nilem(z rodzicami i wujkami....ych)
Fajnie super sprawa, przy czym jeśli mogę coś doradzić... najlepiej jest wybrać statek *****, bo z tymi 4* to różnie tam bywa i można się rozczarować, niestety [nasza przewodniczka nam o tym mówiła].
Ogólnie standardy arabskie często odstają od europejskich, toteż warto jednak dołożyć te parę złotych, żeby nie zepsuć sobie wakacji.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A ja sie dzis szykuje na randke Tak mi tego brakowalo w Polsce

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie. Swiatla w przymierzalniach sa w stanie wpedziec w kompleksy kazdego. Nie znosze tych cieplych zarow, zimnych z reszta tez nie. Sama nie wiem, ktore gorsze. Rzadko z reszta chodze na zakupy, nie lubie tego. W Krakowie jest to jakies...nieprzyjemne. Bedac w kazdym innym miejscu na swiecie mam wrazenie, ze atmosfera w sklepach jest 100x lepsza niz tu. Doprowadzila mnie ostatnio do szalu jakas dziolcha w Benettonie - swoja droga bardzo atrakcyjna dziewczyna. Ktora na moje dzien dobry laskawie odkiwnela glowa i z pretensja sprawdzala mi rozmiar sukienek. To, jakie podejscie mam do cudownej krakowskiej atmosfery sklepowej uswiadomil mi pobyt w Trojmiescie - kiedy odburknelam 'dzien dobry' kobiecie w jakims sklepie - odskoczyla jak oparzona i widac bylo, ze zrobilam jej przykrosc swoim zachowaniem. Bylam w szoku. I gdzie nie poszlam - wszedzie pelen profesjonalizm, uprzejmosc, zadnych nachalnych bab i zadnych obrazonych min. Mile usmiechy i zaangazowanie. Nie pojmuje tych roznic.
Tak, północ kraju to jakby zupełnie inna bajka. Miałam okazję to odczuć jako uczestnik ruchu drogowego. Pełna kultura, wszyscy grzecznie puszczają przechodniów, nawet w korku samochody ustępują miejsca pojazdom, które np. muszą wyjechać z parkingu [miałam właśnie taką sytuację], bardzo często kierowcy ustępują pierwszeństwa tym, którzy wyjeżdżają z podporządkowanej... po prostu byłam w szoku

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam. okropnie czuje sie w sklepach, po prostu wyje nad swoim wygladem. Ostatnie jeczenie na tym watku bylo spowodowane wlasnie wypadem na sklep.
I to jest okropne, skrzywia spojrzenie na sama siebie.

Powiedzmy, rzuce dwiema fotami (nie jest mi latwo to robic, na tej stojacej mam plaski brzuch bo jest wciagniety i od rana nic wtedy nie jadlam, to byl camping)
A co do ekspedientek-ja sie zawsze usmiecham. Ale w Norwegii usmiech jest prawie na ustach kazdego, w Polsce nie.

Ale w dupie. Moje cholerne cialo z moimi rozstepami....
Śliczne fotki Dorotko, koniecznie musisz zmienić spojrzenie na siebie i nie przejmuj się jakimiś detalami, bo jesteś naprawdę ładną, zgrabną dziewczyną i piszę to z pełnym przekonaniem

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wreszcie zajrzałam do kafejki

Pochłaniam ostatnio bardzo fajną książkę – kiedy tylko mam wolną chwilę – i z żalem się od niej odrywam
Autorka Ewa Białołęcka (sądzę, ze miłośniczki fantastyki powinny znać tę panią ) a tytuł „Wiedźma.com.pl” Już się śmiałam z dziewczynami, że to tytuł jakby specjalnie dla nas
Skoro tak, to na pewno spodoba Ci się książka o podobnym tytule - "Wiedźma", autorstwa rosyjskiej pisarki, której nazwiska niestety nie pamiętam. Są już dwie czści wydane. Napisana również podobnym językiem. Polecam

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Heh, a ja wlasnie zastanawiam sie nad konczeniem torta,jutro mam 14urodziny.
Wszystkiego najlepszego urodzinowego, a przede wszystkim wiary w Siebie i uśmiechu nieschodzącego z twarzy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
:
Co?? Gwiazdki - dla mnie??
A jak wyglądają?? jakiego są koloru??
Bo nie pamiętam czy wspominałam, ze najlepsze byłyby czarne
Się domyśliłam kupiłam czarne [załącznik] i przezroczyste.

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
ale masz czarne myśli . Ja nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a bardzo bym chciała.Jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie, mi by się chyba podobało, to że nie mam gruntu pod nogami. Od małego miałam marzenie, żeby latać. Pamiętam jak miałam z 5 lat i z koleżanką rozwaliłyśmy takiego wielkiego misia u mnie w pokoju. Był wypchany taką słomą choćby. Założyłyśmy płaszcze przeciwdeszczowe, powkładałyśmy w rękawy tą słomę. Wchodziłyśmy na oparcie wersalki i skakałyśmy do utraty tchu, mając wielką nadzieję, że w końcu polecimy
Jak byłam mała też podejmowałam próby latania najczęściej z parasolką [ech, co te kreskówki robią z mózgiem małych dzieci ]... Oczywiście efekt wiadomy
Ale w którejśc klasie podstawówki, pamiętam, jak wracałam ze szkoły i wiał bardzo silny wiatr... a ja byłam takie chuchro... i trochę nie porwało daleko nie poleciałam, co prawda, ale zawsze...

A latanie samolotem uwielbiam po prostu
Zanim odbyłam sój pierwszy lot byłam przekonana, że to coś bardzo nieprzyjemnego, te wszystkie opowieści o starcie/lądowaniu i żołądku w przełyku, etc... a to, zwłaszcza, start, jak dla mnie najprzyjemniejsze momenty lotu

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ogląda może któraś Nieustraszonych?
Uwielbiam jak coś jedzą
Czasem mignie mi coś przed oczyma... ale jak jedzą to trzymam się za buzię, bo od razu coś mi się w gardle robi

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Ja byłam podobno szalonym dzieckiem. Zawsze na ulicy mama mnie trzymała mocno za rękę a ja tylko "Ale mamo puść, ja jestem już duża, ale puść, ale puść". Jak tak mędziłam kilkanaście minut i raz mnie puściła to ja w dłuuuuugą i do sklepu. Mama goniła mnie po całym sklepie, a ja chowałam się za manekinami
Zawsze chciałam być bardzo samodzielna, nawet w 1 dzień szkoły chciałam iść sama, bo to nie wypada żeby mama mnie prowadziła
Jak byłam raczkującym berbeciem to podobno wchodziłam na szafę i prawie zrzuciłam telewizor.
Jak już trochę podrosłam to miałam różne akcje z tą koleżanką od latania. Kiedyś, jak byłyśmy u niej to wzięłyśmy wszystkie kieliszki, lampki do szampana itp (wszystko co było w barku) i postanowiłyśmy umyć w.... muszli klozetowej...
Kiedyś była też akcja z ogniskiem w domu. Rozpaliłyśmy ognisko w szklance, szklanka pękła, trochę dywanu się spaliło
O dziwo jak poszłam do podstawówki tak się uspokoiłam. Rodzice bali się co będzie jak ja pójdę do tej podstawówki, do szkoły, czy sobie poradzę, myśleli, że może będę jakaś opóźniona, albo najgorsza. A ja okazało się, że mam talent i dobrze się uczę. Wygrywałam konkursy plastyczne, a ze szkoły co roku przynosiłam pasek .

Co do tego regulaminu to nie miałam pojęcia, że dopiero po miesiącu. Dzięki za uświadomienie, bo pewnie bym za kilka dni recenzje dała.

A próbowałamś Glorii w Auchanie, podobno tam wszyscy ją odnajdują.
Widzę kolejne wspólne mianowniki
Piekne zdjęcia

A tak w ogóle to lecę pooglądać sobie Wasze albumy, bo jestem z tym w plecy bardzo mocno... Sama chętnie zrobiłabym sobie jakąś sesyjkę wzorem dawnych czasów, ale teraz w ogóle z TŻ'tem nie znajdujemy wolnej chwili, więc pozostaje mi wydziczanie się do fot na aukcję tylko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29515901_tp.jpg (18,0 KB, 4 załadowań)
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 10:40   #1730
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Iza
moje (spóźnione) gratulacje!
dziekuje
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
ale masz czarne myśli . Ja nigdy w życiu nie leciałam samolotem, a bardzo bym chciała.Jestem bardzo ciekawa jakie to uczucie, mi by się chyba podobało, to że nie mam gruntu pod nogami. Od małego miałam marzenie, żeby latać. Pamiętam jak miałam z 5 lat i z koleżanką rozwaliłyśmy takiego wielkiego misia u mnie w pokoju. Był wypchany taką słomą choćby. Założyłyśmy płaszcze przeciwdeszczowe, powkładałyśmy w rękawy tą słomę. Wchodziłyśmy na oparcie wersalki i skakałyśmy do utraty tchu, mając wielką nadzieję, że w końcu polecimy


Kilka załączam, przecież całej sesji tu nie walne . Tylko włosy mam dziwne. Mam bardziej kręcone, ale dzisiaj jak wstałam to kompletnie nic z nimi nie robiłam (czytaj nie zrobiłam im akcji z parą wodną - inaczej nie chcą się skręcać), więc takie potargane są. Ale i tak mój TŻ ma chyba rękę do zdjęć. Pierwszy raz jestem zadowolona

ja jakos nigdy takich masochistycznych marzen nie mialam mam koszmarny lek wysokosci [u babci na 3pietrze na balkonie mnie zatyka, u siebie na pietrze nawet okien nie umyje...], lek przestrzenny [jak nurkuje i widze otchlan to mam atak paniki. wiec nie nurkuje juz] i awiofobie.
ale jak juz sie uspokoje to nawet moge spojrzec w samolocie w dol i nie umieram. chyba ze zaczyna skrecac czy manewrowac, albo w czasie turbulencji. oj to wtedy znow to samo...

ale z ciebie laska!!
Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Z wersalki skakałam z parasolem, skakałam, nawet z kilkoma Ale z parasolem na wietrze czasem jest nawet niebezpieczne - dziewczynę z mojej klasy, chudzinę straszną (40 kg czy mniej) uniosło kawałek nad ziemię..
jak wazylam te swoje 40pare [a wzrostem tez nie grzesze] to tez mnie zwiewalo, czasem przy silnym wietrze nadal mi sie to zdarza
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Super moim marzeniem jest pozwiedzać sobie wyspy greckie, ale to już raczej na dłuuugie lata w przód. Zwłaszcza Santorini zrobiło na mnie duże wrażenie [jeśli chodzi o fotki w sieci np.]

Nie mogę zmobilizować TŻ'ta, żeby napisał tą relację na pudla, a ja się nie nadaję do tego , a on chyba ostatecznie sobie odpuści.

Co do skuta to świetnie rozumiem... mam co prawda 50-tkę tylko, ale potrafi się rozbujać do zamknięcia licznika , jednak używam go raczej do jazdy po mieście i uwielbiam takie powolne przejażdżki, 40 na godzinę w słoneczne dni, to takie relaksujące...

A latanie samolotem uwielbiam po prostu
Zanim odbyłam sój pierwszy lot byłam przekonana, że to coś bardzo nieprzyjemnego, te wszystkie opowieści o starcie/lądowaniu i żołądku w przełyku, etc... a to, zwłaszcza, start, jak dla mnie najprzyjemniejsze momenty lotu
o tak, greckie wyspy to jest cos... moj kolega byl na lesbos, mowil, ze piekne. mnie korci rodos, ale boje sie, ze jest zbyt tloczne i turystyczne. no i moje marzenie: thassos... mam nadzieje, ze kreta tez bedzie fajna
na santorini bylam, tj na rejsie statkiem do santorini+zwiedzanie. bylam wtedy duzo mlodsza, ale i tak pamietam kapiel w jakiejs odludnej zatoczce bo tak goraco bylo...
ja czekam, az moj sie tak dotrze i bedzie robil takie ziuuuuum ale to jeszcze sporo
masochistka

a ja tu glownie jestem, zeby zlozyc najlepsiejsze, najslodsze i najgoretsze zyczenia naszej kochanej DOROTCE!:cmok :
stoooo laaaat!

no, to ja biore tz pod pache i jade zrobic ostatnie zakupy przed jutrzejszym wylotem. eeh, jeszcze ten dojazd do katowic...
aaa, wie moze ktoras czy lotnisko w katowicach jest fajne? jakies sklepy moze...?
i czy z dworca na lotnisko jest daleko [wiem, ze jest jakas linia autobusu bezposrednia, ale nie wiem gdzie co i jak]
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:40   #1731
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
a to już zdjęcia widziałam ! . Zapomniałam o nich. Jesteś bardzo ładna, taka delikatna uroda
Dziękuję Ale ja właśnie uwielbiam dziewczyny o oryginalnej, wyrazistej urodzie Niestety

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

A z bagażem i tak miałaś szczęście. Niemal za każdym razem, kiedy wracałam ze Stanów mój bagaż był zgubiony. Raz tak rozwalili mi torbę, że spadła opaska z numerem i kodem, a w tej torbie same najfajniesze rzeczy - płyty, których nie dostałabym w Polsce, kosmetyki, buty i całe mnóstwo nowych ubrań... Znaleźli ją dopiero po kilku dniach, zidentyfikowali ją po zawartości...
A to miało miejsce zaraz po zamachach na WTC, więc moi rodzice przeżyli ogromny szok [nie miałam wtedy komórki jeszcze], bo czekali kilka godzin na lotnisku [straszna kolejka w reklamacjach], dowiedzieli się u dyspozytorki, że wsiadłam do samolotu, wszyscy ludzie z mojego rejsu wyszli a mnie nie ma . Nie miałam nawet jak poinformować rodziców, że musze złożyć reklamację.
Innym razem czekam i czekam przy karuzeli i... obie walizki zgubione To już w ogóle totalna porażka. Całe szczęście okazało się, że zapakowali je do samolotu, którzy przyleciał tego samego dnia kilka godzin później... Dostarczyli mi go o 2 w nocy
Współczuję przeżyć, dobrze, że wszystko się dobrze skończyło No i bardzo zazdroszczę Ci tych wszystkich podróży
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:46   #1732
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

hej dziewczyny, kurcze mam te fotki ale niewiem jak wam je pokazac bo dodajac same fotki chociażby do albumu to nie moge dodac opisu;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:59   #1733
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, kurcze mam te fotki ale niewiem jak wam je pokazac bo dodajac same fotki chociażby do albumu to nie moge dodac opisu;/
No to może fotki w albumie a opis tutaj?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:05   #1734
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

„Gapiłam się na nią z pozycji siedzącej, prawdopodobnie z miną certyfikowanej debilki. Czułam, jak zdrowe zmysły odbiegają ode mnie truchcikiem, nie pomachawszy nawet rączką na do widzenia.”

Tzn ktoś był tylko mu się pisać nie chciało
Coś mi ta Brida nie podchodzi, zatrzymałam się na 56 stronie i martwy punkt. A ta Twoja książka wydaje się być naprawdę fajna - muszę poszukać.

Ja byłam wczoraj, ale mi prądu zabrakło Co prawda mam laptopa, więc to żaden problem, ale niestety rooter nie ma własnego akumulatorka


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Też mam trochę rozstępów, na szczęście są słabo widoczne, do tego lekki cellulit Mój TŻ ostatnio powalił mnie pytaniem (zadanym ze wzrokiem wbitym w mój tyłek) "Gosia jak wygląda ten cellulit?" Minę miał taką: To mnie utwierdziło w przekonaniu, że faceci są ślepi
Typowo kobiece spojrzenie Znaczy facet się myli i jest ślepy, skoro mowi, że nie mam cellulitu skoro ja widzę, że mam. A może jednak się nie myli

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
a tak powaznie to ciezko to wyglada, najgorszy jest dla mnie moment odrywania sie od ziemi. mam wtedy wrazenie, ze nie mam gruntu pod nogami tylko jedna wielka przepasc, zaczynam panikowac, plakac, wciskac sie w kogos obok i ledwo oddycham. i tak przez pierwsze 30min az nie zasne. o ladowaniu mowic nie bede bo zabawa podobna

dlatego kocham zakupy przez internet
A ja bardzo lubię lot samolotem. Dla mnie to jest takie ekscytujące
A co do zakupów przez internet to nie znoszę - chyba poprostu mam pecha i wszystko co do tej pory kupiłam było dużo za duże, albo beznadziejnie na mnie leżało


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

U mnie w domu patrzą na mnie jak na wariatkę kiedy myję włosy co 2 dni I powtarzają cały czas, że od tego mycia to łysa zostanę
Wkurza mnie, ze skoro im wystarcza mycie włosów raz czy dwa razy w tygodniu to znaczy, ze mnie też powinno
Ja myje codziennie A ostatnio to nawet dwa razy dziennie Nie dlatego, że mi się nudzi, ale po ćwiczeniach

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
BTW. Jak przed chwilą spojrzałam na swoje fotki, które wrzuciłam dzisiaj do albumu, pomyślałam, ze chyba przydałby mi się jakiś program do obróbki (czyt: do retuszowania ) zdjęć... na małym ekraniku aparatu wyglądałam dużo lepiej niż na ekranie komputera... chyba, ze to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia monitora - przyciemnienia albo rozjaśnienia...
Fajna sesja i nie ma za bardzo co poprawiać Ach te kobiety - zawsze się do czegoś przyczepią Bardzo ładnie Ci w tej fryzurce

Olu sesja również udana. Ale Ty masz sexi piegi

Gosiu nie marudz Jak dla mnie masz taką subtelną i romantyczną urodę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:17   #1735
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


Widzę kolejne wspólne mianowniki
Piekne zdjęcia
Dziękuje .
musimy się kiedyś poznać .


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ja jakos nigdy takich masochistycznych marzen nie mialam mam koszmarny lek wysokosci [u babci na 3pietrze na balkonie mnie zatyka, u siebie na pietrze nawet okien nie umyje...], lek przestrzenny [jak nurkuje i widze otchlan to mam atak paniki. wiec nie nurkuje juz] i awiofobie.
ale jak juz sie uspokoje to nawet moge spojrzec w samolocie w dol i nie umieram. chyba ze zaczyna skrecac czy manewrowac, albo w czasie turbulencji. oj to wtedy znow to samo...

ale z ciebie laska!!
Dziękuje
Ja nie mam lęku wysokości w ogóle - uwielbiam wchodzić po drabinie u babci i zrywać wysoko czereśnie . Ale za to mój TŻ ma i to wielki lęk, więc rozumiem
A ponurkować też bym kiedyś chciała, bo kocham wodę.

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Olu sesja również udana. Ale Ty masz sexi piegi
Dziękuje . No piegów dużo, szczególnie latem, lubię je . Ale na ciele nie ma w ogóle, tyle dobrze .

Ja zrobiłam małe porządki, idę umyć włosy i wyruszam po żółte buty do żółtej torebki
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:23   #1736
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Jako ze mam tylko chwilke czasu to sie przywitam
I zloze zyczenia Dorotce wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzin

Zaleglosci nadrobie pozniej, musze sie brac za sprzatanie, malowanie, przenoszenie mebli itp ale napewno zajrze do was wieczorem.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:25   #1737
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

No tak zapomniałam Dorotko wszystkiego naj
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:41   #1738
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Typowo kobiece spojrzenie Znaczy facet się myli i jest ślepy, skoro mowi, że nie mam cellulitu skoro ja widzę, że mam. A może jednak się nie myli


Ja myje codziennie A ostatnio to nawet dwa razy dziennie Nie dlatego, że mi się nudzi, ale po ćwiczeniach





Gosiu nie marudz Jak dla mnie masz taką subtelną i romantyczną urodę
Myli Ale ja wykorzystuję tą jego ślepotę i nie odsłaniam wszystkich moich wad

Co ćwiczysz?

Ok, już nie marudzę (Pomarudzę sobie w duchu )
A romantyczna to się chyba zaczynam robić na starość Wczoraj powiedziałam TŻ, że mógłby zrobić kolację przy świecach, rozsypać wszędzie płatki róż itd Stwierdził, że to ostatnie marzenie, jakiego by się po mnie spodziewał

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Dziękuje . No piegów dużo, szczególnie latem, lubię je . Ale na ciele nie ma w ogóle, tyle dobrze .
Też to miałabym napisać, bardzo Ci te piegi pasują Ja też mam, na nosie i na ramionach
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:44   #1739
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość

Też to miałabym napisać, bardzo Ci te piegi pasują Ja też mam, na nosie i na ramionach
Dziękuję . No na nosie uroczo podobno wyglądają .

Dobrze, to ja już serio się zbieram na te zakupy i do napisania wieczorem
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:31   #1740
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Hej dziewczyny ale jestem ściorana Pamięta ktoś odcinek serialu Kasia i Tomek- sytuacja na poczcie- pan w okienku cały czas nabija pieczątki jak automat No to ja tak dzisiaj miałam od 9 do 15 [praca w czynie społecznym] Prawa ręka cała zdrętwiała Wpadłam tylko na chwilkę życzyć Dorotce wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin. Szczęścia i radości w życiu
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.