toksyczna przyjazn jak rozponac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-29, 20:02   #1
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270

toksyczna przyjazn jak rozponac?


jw jak rozpoznac ze nasze relacje z kims sa toksyczne? jakie sygnały powinny zwrócic nasza uwage?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 21:21   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

W moim przypadku z toksyczna koleżanką

- Stale było jej mało. Nie ważne, co dawałam od siebie, zawsze było zbyt mało.

- Krytykowanie wszystko i wszystkich

- Moje problemy nie mają znaczenia. Liczy się tylko ona.

- Ja popełniam błędy, ona jako osoba mnie dyskonała, nie.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ogólnie po pewnym czasie czułam się zmęczona. Przy niej była tylko negatywna energia.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 21:25   #3
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

czy np jak ktos sie widocznie ozywia na jakiekolwiek moje niepowodzenie (nie wspołczuje nie uzala się bo tego nie oczekuje) tylko własnie ozywia się powinno mi dac do myslenia?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
W moim przypadku z toksyczna koleżanką

- Stale było jej mało. Nie ważne, co dawałam od siebie, zawsze było zbyt mało.

- Krytykowanie wszystko i wszystkich

- Moje problemy nie mają znaczenia. Liczy się tylko ona.

- Ja popełniam błędy, ona jako osoba mnie dyskonała, nie.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ogólnie po pewnym czasie czułam się zmęczona. Przy niej była tylko negatywna energia.
Ooooo to tez wystepuje
ale jakos bardzo odczuwalnie mnie nie meczy. owszem to co pogrubiłam mnie wkurzało i dalej wkurza ale przyjełam ze to moze taki typ człowieka
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 06:50   #4
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

Ciągle narzekanie na swoje samopoczucie. Ciągle za mało dajesz z siebie. Teksty typu: prawdziwa przyjaciółka to by zrobiła tak...
Albo: AAAA to ja nawet nie wiedziałam! - powiedziane z pretensją do Ciebie ze o jakimś szczególe ze swojego życia mie poinformowałaś.

Ciągły kontakt na jakimś komunikatorze typu Messenger / whats app i długie długie dyskusje. Mimo że już kiedyś mówiłaś że Cię .To męczy k że wolisz np. Przez telefon rozmawiać. Uważaj taka osoba sprawdza ile wolnego czasu jej poświęcisz..Mimo że ty lubisz dyskutować przez telefon.

Jeśli boisz się mówić jej o tym ze się z kimś spotkałaś albo .spędziłaś milo czas bez niej to już utopiłaś.

Masz ciągle poczucie że musisz jej organizować czas wolny. Zapraszać itp. A ona nie wychodzi z inicjatywą tylko wiecznie narzeka że nie ma znajomych i przyjaciół

Aha i sprawdza twoje reakcje. Na wszystko. Rzuci hasłem ze np. Rozmawiała ze swoją świetną koleżanka / przyjaciolka ( Chodzi k to jak zareagujesz na słowa świetna koleżanka ) czy poczujesz się zazdrosna ? Uwierz mi ona z jednego mrugnięcia okiem potrafi wyczytać całą gamę emocji i zachowań. Oczywiście zawsze negatywnie. Taki standard. Opowiada o kimś i daje do zrozumienia że ta inna osoba jesy bardziej kochana,m lepsza, bardziej zabawna jiz ty. Mimo że Ty dajesz z siebie 200 % : Wiesz uwielbiam te ewke z nią to można koniec kraść! ( z Ewą widziała sie 2 razy ) ta Agnieszka jest taaaaaka kochana ( aga 4 dni temu obsmarowała jej tyłek ale raz ładnie się na nią spojrzala)

Wyburzanie zazdrości w tobie. Przyjaźnie sie Od lat ale ina nigdy tej przyjaźni nie chce pokazać innym za fo właśnie z Ewka i aga które zna od 2 dni wystawia na portalach jak sie smacznie bawią razem . Aha oczywiście ciebie na zabawie mie ma bo. Ona nie musi ci mówić gdzie i z kim. NO owszem nie musi. Nikt nie musi. Ale tobie jesy przykro no w końcu ty orgqnizowałas jej każdy wolny weekend kiedy ci wyła ze nie ma nikogo. Więc czujesz się oszukana ..

Ah dziecko mogłabym o tym książkę napisać. 6 lat mi zajęło zanim w końcu odpuściłam. Ale jaka to była długa droga.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 11:59   #5
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

Mozesz rozpoznac po swoim samopoczuciu. Mam jedna toksyczna osobe w swoim srodowisku i po spotkaniu z nia, czuje sie taka zmeczona i zastanawiam sie czy ze mna wszystko ok. Takie osoby bywaja tez zaborcze i zazdrosne, co bys nie zrobila, nigdy nie jest wystarczajaco dobre. Nie potrafia cieszyc sie z Twoich sukcesow i celowo je umniejszaja. Ozywiaja sie dopiero wtedy, gdy masz problemy lub jestes smutna. Czesto krytykuja, ale same nie potrafia zniesc zadnej krytyki.
Toksyczny przyjaciel to ukryty wrog.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 20:59   #6
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

wychodzi mi na to no po dogłebnej analizie ze to co brałam za przyjazn to znajomosc. z mojej strony przyjazn z drugiej znajomosc. ale i tak toksyczna. odciac sie nie da ale spróbuje ukrucic. dzieki dziewczyny za odp
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 08:53   #7
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

Dopisuję tzw. odwracanie kota ogonem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 11:23   #8
echinokaktus
Raczkowanie
 
Avatar echinokaktus
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 197
Dot.: toksyczna przyjazn jak rozponac?

Szantaż emocjonalny, żądania "coś za coś".
__________________
I'll see you on the dark side of the moon.
echinokaktus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-06 12:23:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.