Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :) - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 21:19   #4471
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość


strippi mialas przepiekne paznokcie i dziekuje za wsparcie


doczytalam.... strippi ty jutro jedziesz ale ci dobrze ja odkrylam w tychach stadnine, i jeszcze jedna obok tychow.. moze i ja sie zapisze kiedys....


mam pytano.. jak wszytkie wiecie jestem teraz wiadkiem na weselu.. co mam ze soba zabrac oprocz dowodu potrzebnego do podpisania papierkow? nici igle plastry jakies tabletki przeciw bolowe, co jeszcze? moze jakies mokre chusteczki co? macie jakies pomysly? bo jutro bede musiala to spakowac a niechce o niczym zapomniec..
dziekuje bardzo lubie miec tipsy bo czuje sie bardzo kobieco

no sprobuj...pamietaj ze pierwsze jazdy beda ciezkie...i dla miesci i dla ducha...ale jak pokonasz to ...to poczujesz sie jak w niebie...
a galopujac czujesz jakbys plynela...jakbys byla wiatrem


no chusteczki...igla nic...tabletki jakies...plastry obowiazkowoo..ja teraz poobcieralam nogi jak nie wiem..
moze jakas delikatna perfume i blyszczyk
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:19   #4472
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Martucha gumy do zucia, zapasowe rajstopy(o ile bierzesz) plastry w razie jkaby Cię buty obtarły
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:34   #4473
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo lubie miec tipsy bo czuje sie bardzo kobieco

no sprobuj...pamietaj ze pierwsze jazdy beda ciezkie...i dla miesci i dla ducha...ale jak pokonasz to ...to poczujesz sie jak w niebie...
a galopujac czujesz jakbys plynela...jakbys byla wiatrem


no chusteczki...igla nic...tabletki jakies...plastry obowiazkowoo..ja teraz poobcieralam nogi jak nie wiem..
moze jakas delikatna perfume i blyszczyk
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Martucha gumy do zucia, zapasowe rajstopy(o ile bierzesz) plastry w razie jkaby Cię buty obtarły

dziekuje za rady... mysle zeby jakies male nozyczki tez zabrac jakby cos sie podzialo i trzeba by bylo na szybko naprawiac jej sukiene, duzo plastow napewno, bo iwka przez szpital slabo buty rozchodzila wiec beda potrabne, tak mysle o jakims perfumie i blyszczyku dla siebie.. a tak wlansie z rzeczy pierwszej pomocy to tabletki i plasty igla nici ciemne i jasne, nozyczki i wrzuce jeszcze klej w stylu osmiorniczki czy jakas kropelke, jakby sie obcas komus zlamal.. malo miejsca zajmuje mojej kuzynce na slubie sie zlamal i wujek na jakiegos gwozdzia jej go naprawial... do teraz mnie dziwi skad mial gwozdzie
aa i wkalsnie koniecznie jakies mentosy albo cos w tym stylu mietowego..

strppi bardzo mnie nakrecasz na te konie, szczegolnie jak piszesz ze sie doczekac nie mozesz.. wiec moze i a sprobuje.. a ze poczatki sa ciezkie to wiem.. bo nawet kiedys pisalam ze w przedszkolu mielismy i jechalam i strasnzie mnie udo bolalo ale wlasnie dla tekiego uczucia jakby latanie sie chyba zdecyduje
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:35   #4474
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Ech.. mieliśmy dziś podpisywać umowę i babka się już zmyła i nic nie załatwilismy. Wróciliśmy do domu i zaczęła się dyskusja z rodzicami, że nie powinniśmy tak upierać się przy swojej umowie, bo jeszcze właściciel się rozmyśli i nam nic nie podpisze ( tu wspomnę, że umowę właściciel sali nam kiedyś dał, ale była ona nieszczegółowa bardzo) No to my mówimy, że to tak z ostrożności. Tu muszę wspomnieć, że TŻ z moją mamą nie za bardzo się lubią, ale pozory są zachowane. Moja mama jest choleryczką i już po prostu tak ma, że niezaleznie od rozmowy ma podniesiony głos, a TŻ tego nie cierpi. No i się zaczęło.. W pewnym momencie TŻ powiedział do mamy: "Czemu Pani tak krzyczy? Może Pani mówić normalnie" Mnie zatkało. Rodziców też Gdy wyszedł ode mnie klnął jak szewc, co mnie dosłownie przeraziło. Nie poznawałam go. To jest mój spokojny, łagodny, nie dający się wyprowadzić z równowagi TŻ?? Teraz obydwoje milczymy, musimy ochłonąć, a ja chyba nadal nie wierzę, w to co się wydarzyło..
oj <przytul> u mnie Tż jest strasznie nerwowym człowiekiem (jak coś mu nie pasuje u mojej mamy to mi mówi co mu nie pasuje ale jak narazie miał z moją mamą tylko jedno starcie ale to już stara sprawa) a moja mama też ma donośny głos i po prostu nie mogę sobie wyobrazić przygotowań do ślubu (ciekawe kiedy się oświadczy ) także nie przejmuj się tą sytuacją
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:54   #4475
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

kitosa mojego TŻ'ta mama ma za to bardzo piskliwy głos i też często się wydaje jakby krzyczała, ale specjalnie mnie to nie irytuje, dlatego pewnie nie w samym krzyku leży sedno sprawy, a tak jeśli chodzi o tą umowe to my mamy też taką nie bardzo szczegółową a właściwie to jest to tylko chyba poitwierdzenie wpłaty zadatku, to kiedy i od której wesele ma trwać, za ile no i ile osób (tzn max 60 moze byc) będzie. W sumie tyle.. takie kokrety to dopiero tak na miesiąc przed, nie wiem jak mają inne dziewczyny.

WOgóle to przyszłam się pożegnać jutro lecimy no nawet nie pisze żebyscie mało pisały bo raczej mnie nie posłuchacie, także życze owocnych dyskusji

kasia2439 moja mama też sobie nie wyobrażała przygotowań, jeszcze miesiąc przed zaręczynami, a jak się zaręczyliśmy to się bardzo mile zaskoczyłam
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:54   #4476
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Martucha- oj pracus z tego mojego t ezusia wielki i kochany i wiem, ze to wazne ze on mnie kocha wlasnie taka i ningdy a nigdny mi nie powiedzial zebym schudla czy cos...ale ja bym sama chciala wrocic do swojej wagi niby to tylko 3kg wiecej niz 3 latka temu i tyle samo co w liceum ale jakos nieswojo sie czuje bo wlazlo mi w nogi i brzuch

co do wesela to dziewczyny chyba juz ci daly cala liste mi nic nowego doglowy nie przaychodzi i juz zycze ci udanej zabawy napewno bedzie cudnie bo ja jutro wyjezdzam do tesciowej na pare dni

strippi udanego kolejnego wyjazdu ja tez kiedys troszke jezdzilam na koniakch i brakuje mi tego
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 07:28   #4477
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
strppi bardzo mnie nakrecasz na te konie, szczegolnie jak piszesz ze sie doczekac nie mozesz.. wiec moze i a sprobuje.. a ze poczatki sa ciezkie to wiem.. bo nawet kiedys pisalam ze w przedszkolu mielismy i jechalam i strasnzie mnie udo bolalo ale wlasnie dla tekiego uczucia jakby latanie sie chyba zdecyduje
noo polecam !! widzisz mnie nawet ulewa nie powstrzyma przed wyjazdem na 2 godzinna przejazdzke

zaraz wyjazd bedziemy tam przed 11:00 ojjj nie moge sie doczekac juz
Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość

strippi udanego kolejnego wyjazdu ja tez kiedys troszke jezdzilam na koniakch i brakuje mi tego
dziekuje kochana
pogoda sie popsula ale i tak bedzimy jezdzic




kochane mam juz podziekowanie dla gosci na nasz slub..

bedziemy rozdawac takie zdjecia dla kazdego goscia


pokazuje 2 przyklady

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1218749635

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1218750942



mam nadzieje ze choc troszku sie wam podobaja
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 08:24   #4478
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1379.jpg (57,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1384.jpg (49,0 KB, 17 załadowań)
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:58   #4479
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
kitosa mojego TŻ'ta mama ma za to bardzo piskliwy głos i też często się wydaje jakby krzyczała, ale specjalnie mnie to nie irytuje, dlatego pewnie nie w samym krzyku leży sedno sprawy, a tak jeśli chodzi o tą umowe to my mamy też taką nie bardzo szczegółową a właściwie to jest to tylko chyba poitwierdzenie wpłaty zadatku, to kiedy i od której wesele ma trwać, za ile no i ile osób (tzn max 60 moze byc) będzie. W sumie tyle.. takie kokrety to dopiero tak na miesiąc przed, nie wiem jak mają inne dziewczyny.

WOgóle to przyszłam się pożegnać jutro lecimy no nawet nie pisze żebyscie mało pisały bo raczej mnie nie posłuchacie, także życze owocnych dyskusji

kasia2439 moja mama też sobie nie wyobrażała przygotowań, jeszcze miesiąc przed zaręczynami, a jak się zaręczyliśmy to się bardzo mile zaskoczyłam
udanego wyjazdu ja na swojej umowie mam od ktorej do ktorej ile gosci i ile za osobe, i tyle wiec hmm tez niezawiele..

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
Martucha- oj pracus z tego mojego t ezusia wielki i kochany i wiem, ze to wazne ze on mnie kocha wlasnie taka i ningdy a nigdny mi nie powiedzial zebym schudla czy cos...ale ja bym sama chciala wrocic do swojej wagi niby to tylko 3kg wiecej niz 3 latka temu i tyle samo co w liceum ale jakos nieswojo sie czuje bo wlazlo mi w nogi i brzuch

co do wesela to dziewczyny chyba juz ci daly cala liste mi nic nowego doglowy nie przaychodzi i juz zycze ci udanej zabawy napewno bedzie cudnie bo ja jutro wyjezdzam do tesciowej na pare dni

strippi udanego kolejnego wyjazdu ja tez kiedys troszke jezdzilam na koniakch i brakuje mi tego
3 kg.. hmm niby takl malo a jadnak jak potrafi wkurzyc.. ja obiecala tz ze do slubu przytyje.. zaczynalam od 54 i teraz mam 55 nie wiedzialam ze to az tak ciezko idzie... mam jesezcze ok i 5 kg do przybrania
ale w gruyncie rzeczy poowinnysmy byc wdziczne ze mimo naszych fanaberi potrafia nas dalej kochac

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
noo polecam !! widzisz mnie nawet ulewa nie powstrzyma przed wyjazdem na 2 godzinna przejazdzke

zaraz wyjazd bedziemy tam przed 11:00 ojjj nie moge sie doczekac juz


dziekuje kochana
pogoda sie popsula ale i tak bedzimy jezdzic

kochane mam juz podziekowanie dla gosci na nasz slub..

bedziemy rozdawac takie zdjecia dla kazdego goscia


pokazuje 2 przyklady

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1218749635

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1218750942



mam nadzieje ze choc troszku sie wam podobaja
udanego wyjazdu i spotkania z konikami u mnie sie wypogodzilo wiec mam nadzieje ze u ciebie tez a co do podziekowan, to myslelismy o podobnych
tylko sie zastanawiamy czy by fotki slubnej nie zrobic z napisem dziekujemy za przybyciei wlozyc do ramki.. tyle ze niewiem jak to by wyszlo, chyba bysmy po slubie je rozsylali... jeszcze cos wymyslimy...

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
widzisz cos sie juz ulozylo gratuluje mieszkania, tak naprawde sama bym oddala wszystkie oszczednosci nawet na organizacje slubu gdybym tylko mogla miec mieszkanie... a tak to jeszcze trzeba czekac...
teraz remoncik przed wami, fajnie ze macie pomoc.. tesciu wszystkiego dopilnuje i bedzie cacy.. az Ci zazdroszcze...
a kotek piekny
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:04   #4480
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Zielony Motylku Ty masz w podpisie datę zaręczyn 7.12.08 a powinno być chyba 7.12.07
miłego wakacjowania wracaj do nas wypoczęta i uśmiechnięta

Rosette jaki piękny kotek mój Tadzik ma kotkę Olivkę jest całą czarna kiedyś nie lubiłam kotów bo podobno sa fałszywe-ale to nie prawda
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:28   #4481
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

ja za wami nie nadążam... byłam juz na pierwszej wizycie salonowej i wiem juz mniej więcej jakiej sukni powinnam szukać na razie przymierzałam suknie z san Patricka, boskie sa, ale niestety troche drogie... ale zobaczymy jakie będę miała fundusze

a co do paznokci to moze też sie wypowiem bo sama się nimi zajmuję. Paznokcie przedłużane niekoniecznie muszą byc tipsami, wcale nie musza wyglądać sztucznie, wszystko zależy od wykonania, ja sobie nie wyobrażam, żebym miała krótkie paznokcie, takie przedłuzone sa na prawdę wygodne i w niczym nie przeszkadzają a czasami wręcz pomagają...

Martucha, aj bym w tych twoich tylko troche jeszce nad kształtem popracowała, boki sa minimalnie za szerokie i góra troche nierówna, ale wszystko jest do dopracowania, generalnie jest ok

ja ostatnio takie robiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3568.jpg (51,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3565.jpg (62,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3562.jpg (61,6 KB, 25 załadowań)
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 10:32   #4482
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

ja tam zawsze widze jak ktos ma choćby tylko swoje paznokcie maźnięte żelem ja swoje mam długie, zdrowe i ąłdny kształt chciałabym żeby mi je ktoś łądnie pomalował, bo sama coś sobie tam tworzę, ale po pierwsze szybko się to ściera a po drugie lewą ręka troszkę mi ciężko

Anfas a jaki krój będzie miała Twoja suknia? rybka? czy jakas inna?

właśnie napisałam do fotografki
http://www.agacudak.com/slubne/iwonaipiotr/

Atomufka tutaj jedna dziewczyna ma takie włoski jak my i ładnie wygląda z welonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (22,2 KB, 27 załadowań)
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2008-08-15 o 11:54
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:09   #4483
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Było coś o buziakach na "gorzko-gorzko" w czasie wesela... Preferuję tylko prawdziwe Toż to nasze TZciki kochane Nie zamierzamy udawać, że nie wiemy jak się całować

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No widzisz, nic z tego nie wyszło, a tak się starałam

Sas, cieszę sie, że wszystko się Wam udało w czasie wizyty u dziadka i że TŻ szczęśliwie jest już z Tobą Odwiedzaj dziadka jak najwięcej!:ehem Gdybym mogła cofnąć czas...

myszka_maj, gratuluję podpisania umowy z właścicielami lokalu Jednak pierwsza wybrana data jest najlepsza


Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)
a prosze to jest zel z zoltymi koncowkami - pod kolor sukni... a w przyszlym tygodniu mam przyjsc zmieni mi na frencza, ja pierwszy raz mama zrobione pazury... ale bede chodzis juz czesto bo to moja kolezanka ma zaklad wiec sie mna zajmnie

Załącznik 1669611

Załącznik 1669612

Załącznik 1669613
Martuś, fajne paznokietki! Ja chyba też się muszę wybrać na jakąś profeskę, jeśli chodzi o moje szpony Na pewno pójdę przed ślubem. Ja bym chciała, żeby mi zrobiono frencha na moich paznokciach. Widziałam kiedyś frencha ze złotą cieniutką nitką między różową częścia paznokcia, a tą białą, która wystaje (wiecie o co hodzi, nie?). I to mi się właśnie podobało

Justynko, z całego serca Ci życzę, żebyście jednak z TŻem wyjechali gdzieś choćby na kilka dni

strippi, podziwiam! Sama sobie zrobiłaś tipsy! Ja tam zawszemam problem z prostym pomalowaniem paznokci w prawej ręce

Anula, bardzo ładnie zrobione paznokcie Ja też wolę takie bardziej zaokrąglone, bo jak obetne sobie na prosto, to zawsze mnie wkurzają i je skubię...

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
(...)
kochane mam juz podziekowanie dla gosci na nasz slub..

bedziemy rozdawac takie zdjecia dla kazdego goscia


pokazuje 2 przyklady

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1218749635

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1218750942



mam nadzieje ze choc troszku sie wam podobaja
Bardzo fajny pomysł Nie wiem czy my też będziemy coś takiego robić...
Już kilka razy widziałam to Wasze zdjęcie, na którym wtulasz się w TŻa i stoisz tyłem do aparatu. Bardzo mi się ono podoba

Rosette, gratuluję mieszkanka
My jesteśmy na etapie kładzenia podłóg. Malować będziemy na wiosnę, a potem już tylko meblowanie. Wczoraj jeszcze nam strzeliła rurka i woda ciekła... Na szczęście panowie zdołali wykryc przyczynę, ale musieli ściągnąć kilka kafelek z świeżo wykafelkowanej łazienki...

annfas, z tymi paznokciami, to jakiś Twój ukryty talent
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:14   #4484
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:19   #4485
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Rosette, oj tak, koszty są ogromne Nam praktycznie remont sponsorują rodzice TŻa i jego dzaidkowie, którzy mieszkają na parterze domku, w którym będziemy mieszkać. Najdroższe były łazienki... Jedna dla dziadków TŻa, druga dla nas

Kasiu, oglądałam zdjęcia pani fotograf, do której pisałaś- bardzo ładne zdjęcia robi! Podobają mi się
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:22   #4486
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Rosette, oj tak, koszty są ogromne Nam praktycznie remont sponsorują rodzice TŻa i jego dzaidkowie, którzy mieszkają na parterze domku, w którym będziemy mieszkać. Najdroższe były łazienki... Jedna dla dziadków TŻa, druga dla nas
zienka i kuchnia sa zawsze najdroższe Tadzik miał remont łazienki takiej malutkiej 2 lata temu i jakoś 20.000zł to kosztowało, a w tym domu co my będziemy mieszkać to łaznienka jest duża będzie tam narożna wanna, kibelek umywalka juz to sobie mniej więcej zaplanowaliśmy ta łazienka jest na górze i ma delikatnie ściety dach z jednej strony (akurat tam gdzie będzie wanna) bajecznie to będzi wyglądac a przez okno dachowe będzie widać gwiazdki wieczorkiem i świeczuszki będą w niej duuużo sie rozmarzyłam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:24   #4487
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

U nas to jest domek, który ma kilkadziesiąt lat i trzeba było w nim wymieniać wszelkie instalacje... A to też niemałe koszty... Obydwie łazienki są praktycznie zrobione od podstaw. Wczoraj zamiatałam nasze nowe panele podłogowew pokoju dziennym Świetne uczucie TŻ się śmiał i mówił, że już nie może się doczekać, jak będę się tam krzątać na co dzień
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:26   #4488
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Będę szukała cos tego typu co 1 sukienka, bo w tej wyglądałam najlepiej, te dwie pozostałe też mi się bardzoe podobały Ta ostatnia jest już z kolekcji na 2009 rok. Będzie ciężko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg berlin.jpg (19,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bidasoa.jpg (19,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pamela.jpg (29,4 KB, 17 załadowań)
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:26   #4489
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
U nas to jest domek, który ma kilkadziesiąt lat i trzeba było w nim wymieniać wszelkie instalacje... A to też niemałe koszty... Obydwie łazienki są praktycznie zrobione od podstaw. Wczoraj zamiatałam nasze nowe panele podłogowew pokoju dziennym Świetne uczucie TŻ się śmiał i mówił, że już nie może się doczekać, jak będę się tam krzątać na co dzień
no my też będziemy robić tam po swojemu wszystko ja bym chciałą brązową łazienkę a Tadzik znów mói, że teraz to wszyscy mają brązowe i wolałby inną

Anfas przepiękne suknie moge wiedzieć z jakiej sa firmy, ja też stawiam na taki krój
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 12:28   #4490
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:30   #4491
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

annfas, suknie bardzo ładne, aczkolwiek niepodobne do sukni moich marzeń

Kasiu, my się tak nachodziliśmy za kafelkami, że szok... Mamy właśnie takie odcienie beżu, jasnego brązu, kawy z mlekiem itd.

Rosette, my też wymienialiśmy okna i drzwi Jeśli chodzi o instalacje elektryczną, TŻ własnie kończy studia na kierunku elektrotechnika, a tata TŻa ma firmę zakładającą instalacje elektryczne, więc też zadanie było ułatwione
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:31   #4492
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

ja wogóle kocham w łazience kafelki-takie imitację kamienia ta jest troszkę ciemna ale do dużej łązienki takie kolory chyba będa ok?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif iberia_d.gif (87,3 KB, 20 załadowań)
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:31   #4493
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
ja za wami nie nadążam... byłam juz na pierwszej wizycie salonowej i wiem juz mniej więcej jakiej sukni powinnam szukać na razie przymierzałam suknie z san Patricka, boskie sa, ale niestety troche drogie... ale zobaczymy jakie będę miała fundusze

a co do paznokci to moze też sie wypowiem bo sama się nimi zajmuję. Paznokcie przedłużane niekoniecznie muszą byc tipsami, wcale nie musza wyglądać sztucznie, wszystko zależy od wykonania, ja sobie nie wyobrażam, żebym miała krótkie paznokcie, takie przedłuzone sa na prawdę wygodne i w niczym nie przeszkadzają a czasami wręcz pomagają...

Martucha, aj bym w tych twoich tylko troche jeszce nad kształtem popracowała, boki sa minimalnie za szerokie i góra troche nierówna, ale wszystko jest do dopracowania, generalnie jest ok

ja ostatnio takie robiłam
jak pojde po slubie zeby niebylo zoltych koncowek a frencz to tez poprosze zeby mi je na okraglo zrobila bo troche mnie wkurzaja... ale to moj 1 raz i niewiedzilam jakie chce wiec zaryzykowalam ogolnie jak na 1 raz to jestem zadowolona, ja moich niepotrafie utrzymac bo ciagle zmywanie naczyn sprzatanie domu zreszta przy dzieciakachw przedszkolu tez kupa roboty wiec miala ktortkie i zniszczone a te sa o wiele wygodniejsze...
teraz mam nowa misje, troche je jeszcze skorocic, zrobic troszke lagodniejszy ksztalt i ooczywiscie na neutralny francuski..

niewiedzialam ze sie pazurkami znajmujesz to tak nauczyycielka studentka i pani od paznokic? wow jak wszechstronnie

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Było coś o buziakach na "gorzko-gorzko" w czasie wesela... Preferuję tylko prawdziwe Toż to nasze TZciki kochane Nie zamierzamy udawać, że nie wiemy jak się całować


Martuś, fajne paznokietki! Ja chyba też się muszę wybrać na jakąś profeskę, jeśli chodzi o moje szpony Na pewno pójdę przed ślubem. Ja bym chciała, żeby mi zrobiono frencha na moich paznokciach. Widziałam kiedyś frencha ze złotą cieniutką nitką między różową częścia paznokcia, a tą białą, która wystaje (wiecie o co hodzi, nie?). I to mi się właśnie podobało

Rosette, gratuluję mieszkanka
My jesteśmy na etapie kładzenia podłóg. Malować będziemy na wiosnę, a potem już tylko meblowanie. Wczoraj jeszcze nam strzeliła rurka i woda ciekła... Na szczęście panowie zdołali wykryc przyczynę, ale musieli ściągnąć kilka kafelek z świeżo wykafelkowanej łazienki...

annfas, z tymi paznokciami, to jakiś Twój ukryty talent
my sie tez bedziemy calowac, niebede zgrywac hipokrytki na codzien calujemy sie nawet jak jestesmy gzdies z rodzicami to na walsnym lsubie sie niepocalujemy.. zreszta to jest normalne.. a tymbardziej ze to beda nasze pierwsze buziaki po slubie
trzeba sie nacieszyc
wiem oco chodzi z tym paskiem, swietny pomysl
a co do pekajacych rurek to skas to znam.. tz ma firme wodno kanalizacyjna.. przewanzie klada wode do domkow wieksze wodociagi ale kazda rurka ktora komus w rodzinie pekla to byl alarm..

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Rosette, oj tak, koszty są ogromne Nam praktycznie remont sponsorują rodzice TŻa i jego dzaidkowie, którzy mieszkają na parterze domku, w którym będziemy mieszkać. Najdroższe były łazienki... Jedna dla dziadków TŻa, druga dla nas

Kasiu, oglądałam zdjęcia pani fotograf, do której pisałaś- bardzo ładne zdjęcia robi! Podobają mi się
chyba najwieksze koszty to lazienka i kuchnia...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:38   #4494
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja wogóle kocham w łazience kafelki-takie imitację kamienia ta jest troszkę ciemna ale do dużej łązienki takie kolory chyba będa ok?
Rzeczywiście, trochę ciemne te kafelki, ale mnie też się takie podobały Dobrze myślę, że ciemny kolor zmniejsza pomieszczenie optycznie?

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)
wiem oco chodzi z tym paskiem, swietny pomysl
a co do pekajacych rurek to skas to znam.. tz ma firme wodno kanalizacyjna.. przewanzie klada wode do domkow wieksze wodociagi ale kazda rurka ktora komus w rodzinie pekla to byl alarm..

chyba najwieksze koszty to lazienka i kuchnia...
Widziałam gdzies takie paznokcie i sobie pomyślałam, że takie bym chciała na ślub Cieszymy się, że nie trzeba było całej łazienki skuwać, bo już raz ta sama łazienka była skuwana, gdy kafelkarz zapomniał zrobić dziadkom na podłodze kafelki po skosem i woda z prysznica nie spływała, tak jak powinna...

O kuchni wolę nie myśleć... Nasza jest tak mało standardowa, że trzeba będzie meble na wymiar kupowac...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:39   #4495
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:40   #4496
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W tym masz 100- procentową rację
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:42   #4497
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

nasza przyszła kuchnia jest duża zmieści sie w niej wysepka po prostu uwielbiam wysepki wkuchni chciałabym miec w niej zlew Tadzik powiedział, że kuchnię moge sobie zrobić jaką chcę on tylko zastrzegł sobie, że sprzęt ma być z konkretnej firmy a meble jakie chcę
Rosette racja w tym naszym domku można mieszkać i nie musze sie martwić o kredyt na 40 lat tylko o remont na który więcej niż 100-120tyś nie będe potrzebować

Rybulka tą łazienkę co wkleiłam to w niej sa chyba czrne kafle ja bym wolała troszkę jaśniejsze ale nie moge znaleźć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:42   #4498
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Będę szukała cos tego typu co 1 sukienka, bo w tej wyglądałam najlepiej, te dwie pozostałe też mi się bardzoe podobały Ta ostatnia jest już z kolekcji na 2009 rok. Będzie ciężko
druga to moj typ.. zdecydowanie... cudowna

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, trochę ciemne te kafelki, ale mnie też się takie podobały Dobrze myślę, że ciemny kolor zmniejsza pomieszczenie optycznie?


Widziałam gdzies takie paznokcie i sobie pomyślałam, że takie bym chciała na ślub Cieszymy się, że nie trzeba było całej łazienki skuwać, bo już raz ta sama łazienka była skuwana, gdy kafelkarz zapomniał zrobić dziadkom na podłodze kafelki po skosem i woda z prysznica nie spływała, tak jak powinna...

O kuchni wolę nie myśleć... Nasza jest tak mało standardowa, że trzeba będzie meble na wymiar kupowac...
no bynajmniej my niebedziemy placic za zmienianie rur bo i na wode i na gaz moj tz ma uprawnienia wiec niebedzie trzeba placic za robocizne.. ale nie to jest najgorsze.. najwiecej kosztuja wszelkie ozbobienia duperele co wykonczenia.. trageda.. na tych wykonczeniach sie mozna splukac - jakis fajny wieszaczek, lampka, lusterko, podajnik na mydlo..

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
doklandie... my sie musismy martwic narazie gdzie ebdziemy mieszkac.. wiec wolalalabym byc na twoim miejscu.. ale jak wyszystko pojdzie dobrze to w styczniu kupimy mieszkanie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:47   #4499
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
no bynajmniej my niebedziemy placic za zmienianie rur bo i na wode i na gaz moj tz ma uprawnienia wiec niebedzie trzeba placic za robocizne.. ale nie to jest najgorsze.. najwiecej kosztuja wszelkie ozbobienia duperele co wykonczenia.. trageda.. na tych wykonczeniach sie mozna splukac - jakis fajny wieszaczek, lampka, lusterko, podajnik na mydlo..
taaaa teściowa kupiła chlebak za 200zł śliczny jest ja mam zboczenie na punkcie dodatkwó jeśli o dom chodzi chyba się zrujnujemy przez to Rosette byłas w BRW w tym sklepie na bielanach gdzie są dodatki do domu kocham to miejsce
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:47   #4500
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Annfas, ta pierwsza sukienka jest super Tylko niestety wszystkie wyglądają na dosc drogie.
Kaśka- mi tez się podoba taki styl w łazienkach, ale TŻtowi brązy za bardzo nie odpowiadają więc jak urządzaliśmy jego łazienkę (która po ślubie będzie nasza, bo zamieszkamy u TŻta rodziców na poczatek i łazienkę mamy osobną na szczęście) to wybraliśmy inne kolory.
Więc mamy beżowo- niebieską, ale niebieski jest bardzo niebieski, dośc ciemny, kafelki sa matowe, do tego dekoracyjne pojedyncze z takimi jakby japońskimi gałązkami na małym kwadraciku w srodku i pasek też w te gałęzie. Trudno to opisać:/ w kazdym razie nam się podoba, kafelki były niestety drogie, ale hiszpańskie i nam od razu wpadły w oko
A poza tym- czy u was też tak pada? Bo u mnie jest ohydnie, szaro i az się nie chce nic robić... mnie obudził TŻ o 10.30, ale jakby nie zadzownił to nadal bym spała
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.