Wszystko o AVONIE cz. 39 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-01, 16:25   #1351
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Tak właśnie robią. Niewiadomo jakie promocje i obniżki na święta, a pewnie z 50% produktów o ile nie więcej, które są najlepiej przecenione są niedostępne i nie będą. Czysty tani chwyt marketingowy. Taniej wyprodukować milion katalogów z cenowka, niż 100000 kremow, opakowan, kosmetyczek etc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 17:16   #1352
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
ja mam tak od jakiegoś czasu, jeśli chodzi o kosmetyki Teraz zainteresował mnie tatuaż do brwi z demo Myślę też nad tatuażem do ust, ale jak były takie flamastry kiedyś, to mnie uczulały, więc nie wiem, czy teraz brać...
Wezmę sobie z demo ten tatuaż do brwi ten środkowy kolor i do ust też ale akurat te co chce są niedostępne, poczekam do poniedziałku z zamówieniem, znalazłam kilka filmików na yt to wszystkie pozytywne , to do ust to nie to samo co ten pisak który już był, to jest mocno napigmentowane a tym pisakiem to trzeba bylo mazać 15 razy żeby usta pokryć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 12:12   #1353
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

wlasnie skladam zamowienie:
Mikołaj potrzebuje więcej czasu na dostarczenie paczki. Dostawy do punktów odbioru mogą potrwać jeden dzień dłużej. Data wybranej dostawy uwzględnia już tę zmianę.
Dostarczymy wszystkie zamówienia z katalogu 16 przed Mikołajkami.
Katalog 17 - gwarantowane dostawy przed Mikołajkami:
-przy wyborze dostawy szybkiej dla zamówień złożonych maksymalnie do piątku 30.11 do godz. 11:00
-przy wyborze dostawy ekspresowej dla zamówień złożonych maksymalnie do poniedziałku 3.12 do godz. 11:00


a z k16, zlozone jeszcze we wtorek wieczorem (czyli tak jakby w srode do 11:00) jeszcze w drodze do paczkomatu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 18:25   #1354
anetta125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cześć dziewczyny podczytuje was czasem i mam prośbę. Czy moglybyście mi porównać zapach attraction do attraction rush? Czy ten drugi jest bardziej świeży czy bardziej taki kwiatowy. Mam też pytanie o luck la vie, czy on chociaż trochę pachnie truskawką tak jak to jest w opisie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetta125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 11:57   #1355
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez anetta125 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny podczytuje was czasem i mam prośbę. Czy moglybyście mi porównać zapach attraction do attraction rush? Czy ten drugi jest bardziej świeży czy bardziej taki kwiatowy. Mam też pytanie o luck la vie, czy on chociaż trochę pachnie truskawką tak jak to jest w opisie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Attraction rush jest słodszy od Attraction, Co do luck la vie to moim zdaniem jest czuć bardzo słodką truskawkę
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 13:19   #1356
anetta125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Attraction rush jest słodszy od Attraction, Co do luck la vie to moim zdaniem jest czuć bardzo słodką truskawkę
Super, dzięki wielkie. A coś na temat luxe oud?? Nie chce typowo kwiatowego zapachu tylko taki ciepły, może drzewny. Z Avon lubię Today ale chce czegoś na zmianę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetta125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 14:23   #1357
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Puściłam zamówienie, tatuaże dostępne ale za to zaś nie ma kosmetyczki tym razem tej dla dziewczynki, to już mi teraz wiszą dwie, ale jak tej nie będzie do świąt to potem już.jej nie chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 10:14   #1358
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez anetta125 Pokaż wiadomość
Super, dzięki wielkie. A coś na temat luxe oud?? Nie chce typowo kwiatowego zapachu tylko taki ciepły, może drzewny. Z Avon lubię Today ale chce czegoś na zmianę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luxe Oud jest piękny, niezwykle trwały
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 17:56   #1359
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez anetta125 Pokaż wiadomość
Super, dzięki wielkie. A coś na temat luxe oud?? Nie chce typowo kwiatowego zapachu tylko taki ciepły, może drzewny. Z Avon lubię Today ale chce czegoś na zmianę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luxe oud jak dla mnie jest zbyt mocny i duszący choć moje klientki go lubią. Z ciepłych zapachów mogę polecić Little lace dress, incandessence
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 20:30   #1360
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Puściłam zamówienie, tatuaże dostępne ale za to zaś nie ma kosmetyczki tym razem tej dla dziewczynki, to już mi teraz wiszą dwie, ale jak tej nie będzie do świąt to potem już.jej nie chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie zabrakło Far Away Rebel

Czy jest jakaś promocja na małe zamówienia przed Świętami? Zawsze była taka akcja, ale teraz znieśli już KRMZ, więc zastanawiam się, czy coś się w ogóle pojawi
__________________
Zapraszam na mój INSTAGRAM
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 20:55   #1361
anetta125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Dzięki za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetta125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 18:51   #1362
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
u mnie zabrakło Far Away Rebel

Czy jest jakaś promocja na małe zamówienia przed Świętami? Zawsze była taka akcja, ale teraz znieśli już KRMZ, więc zastanawiam się, czy coś się w ogóle pojawi
Nie ma, ale może jeszcze coś dadzą, dziś dali 40% na wybrane zestawy i perfumy w strefie, na tydzień ta oferta, mam nadzieję że sie załapię choć miałam bardzo dużo zamówień zestawów w poprzednim katalogu to teraz mogą być pierdoły. Dostałam też sms z ofertą na tatuaż do ust, jedna sztuka za 9,90
Dziekujemy, ze bylas z nami w kazdym katalogu w 2018! Tylko dla Ciebie nowosc "TATUAZ DO UST" za 10 zl z kodem 70151 Oferta na max 1 szt tylko w kampanii 17.
Sprawdziłam to jest ciemny kolor to.nie biorę to jak ktoś chce to można spróbować, może wejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dostałam paczkę, tatuaż do brwi jest świetny ale jasny brąz jest dla mnie sporo za ciemny, zamówię jednak ten najjaśniejszy kolor bo efekt mi się bardzo podoba, jest jak mokry mazak ale brwi wyglądają naturalnie. Ten do ust już mnie tak nie zachwycił, trzeba się sporo namachać żeby równo pokryć usta, mam kolor lasting impression i jak dam raz to ledwo widać, kilka razy to taki rudo brązowy kolor, na ustach wygląda w sumie ładnie i nawet jak zejdzie to pigment jest wżarty. Wziełam sobie też z demo ten nowy korektor-rozświetlacz pod oczy i z niego jestem zadowolona. To po prostu korektor ze średnim kryciem i ma w sobie taki jakby pyłek migoczący, jest też dość jasny i ładnie rozjaśnia skórę. Jak bedzie wyglądał po całym dniu to się dopiero okaże ale coś czuję że będzie ok

Edytowane przez stenka30
Czas edycji: 2018-12-07 o 17:03
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 08:47   #1363
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ja rozumiem, że mają dużo paczek, ale jak mi paczkę z terminem na czwartek wysyłają dopiero w czwartek wieczorem to już przegięcie Z resztą dalej jej u siebie nie mam
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 14:44   #1364
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ja miałam opóźnioną tylko pierwszą paczkę z katalogu 17, każda kolejna przy złożeniu zamówienia do 11 miałam kolejnego dnia w paczkomacie. Nawet w sobotę.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 18:00   #1365
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Wziełam sobie też z demo ten nowy korektor-rozświetlacz pod oczy i z niego jestem zadowolona. To po prostu korektor ze średnim kryciem i ma w sobie taki jakby pyłek migoczący, jest też dość jasny i ładnie rozjaśnia skórę. Jak bedzie wyglądał po całym dniu to się dopiero okaże ale coś czuję że będzie ok
wielkie dzieki wlasnie mialam o to pytac
a mialas kiedys korektor Magix? sa podobne do siebie wlasnie pod tym wzgledem rozswietlania?

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że mają dużo paczek, ale jak mi paczkę z terminem na czwartek wysyłają dopiero w czwartek wieczorem to już przegięcie Z resztą dalej jej u siebie nie mam
moje zamowienie z k17 ze srody tydzien temu dotarlo dopiero wczoraj, razem z kolejnym zlozonym w poniedzialek - paczka dodatkowo byla w tragicznym stanie! cala zalana, karton rozmiekly, materialy papierowe w srodku mokre na pytanie do pana wkladajacego akurat paczki czemu ona tak wyglada dostalam odpowiedz, ze pewnie skrytki sa zalane (co jest niemozliwe, bo czekajac wczoraj na paczki specjalnie wybralam sie pod paczkomat, zobaczylam, ze stoi bus i laduja z niego paczki, wiec weszlam na zakupy do marketu, przy ktorym jest ustawiony ten paczkomat i paczke odebralam niemal od razu po wlozeniu jej do skrytki)
gdzie mam zlozyc reklamacje? na stronie Avon czy od razu do InPostu?

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja miałam opóźnioną tylko pierwszą paczkę z katalogu 17, każda kolejna przy złożeniu zamówienia do 11 miałam kolejnego dnia w paczkomacie. Nawet w sobotę.
czyli dzis?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 18:05   #1366
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Nie miałam korektora Magix to nie porównam.
Jak ktoś kupi tatuaż do ust to ostrzegam żeby nie nakladać go na tłuste usta po pomadce ochronnej bo ja właśnie swój zepsułam, zatłusciłam i ta gruba strona przestała rysować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 09:07   #1367
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość


moje zamowienie z k17 ze srody tydzien temu dotarlo dopiero wczoraj, razem z kolejnym zlozonym w poniedzialek - paczka dodatkowo byla w tragicznym stanie! cala zalana, karton rozmiekly, materialy papierowe w srodku mokre na pytanie do pana wkladajacego akurat paczki czemu ona tak wyglada dostalam odpowiedz, ze pewnie skrytki sa zalane (co jest niemozliwe, bo czekajac wczoraj na paczki specjalnie wybralam sie pod paczkomat, zobaczylam, ze stoi bus i laduja z niego paczki, wiec weszlam na zakupy do marketu, przy ktorym jest ustawiony ten paczkomat i paczke odebralam niemal od razu po wlozeniu jej do skrytki)
gdzie mam zlozyc reklamacje? na stronie Avon czy od razu do InPostu?
do avon.
Tylko po co odbierałaś paczkę? jeśli nie spełnia naszych oczekiwań klikamy odpowiedni guzik i ona wraca automatycznie do in post. Chyba, że tylko zalana ,ale wszystko w środku ok.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 11:52   #1368
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ja złożyłam dziś w nocy zamówienie, to będzie podobno w piątek dopiero. O tyle dobrze, że wszystkie produkty z zamówienia są..
Ostatnio też miało być w piątek, a paczka była 2 dni wcześniej w środę. Dziwnie się tam teraz porobiło w tym Avonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 12:02   #1369
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez LadyPank Pokaż wiadomość
Ja złożyłam dziś w nocy zamówienie, to będzie podobno w piątek dopiero. O tyle dobrze, że wszystkie produkty z zamówienia są..
Ostatnio też miało być w piątek, a paczka była 2 dni wcześniej w środę. Dziwnie się tam teraz porobiło w tym Avonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swoje zamówienie złożyłam 5 grudnia chwilę po 7:00, a dopiero dzisiaj pojawił się link InPost - 9 Gru 2018, 9:35 Przygotowana przez Nadawcę
MaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-09, 12:31   #1370
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Ja swoje zamówienie złożyłam 5 grudnia chwilę po 7:00, a dopiero dzisiaj pojawił się link InPost - 9 Gru 2018, 9:35 Przygotowana przez Nadawcę
Byłam bardzo uradowana jak w Bydgoszczy był sklep i można było podejść, zrobić zamówienie i odebrać wszystko co trzeba. Czasem stałam 10-15 min w kolejce ale zamówienie dostałam odrazu. A teraz... Brrr szkoda mi, że już nie ma takiej możliwości. Boję się pomyśleć co będzie w ostatnim tygodniu przed świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 12:41   #1371
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

a patrzcie dziewczyny na to, to dopiero są jaja

odbieram paczke z in postu a tam zamiast produktów-kartka

f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 12:45   #1372
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;86225738]a patrzcie dziewczyny na to, to dopiero są jaja

odbieram paczke z in postu a tam zamiast produktów-kartka

[/QUOTE]Kpina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 14:58   #1373
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
moje zamowienie z k17 ze srody tydzien temu dotarlo dopiero wczoraj, razem z kolejnym zlozonym w poniedzialek - paczka dodatkowo byla w tragicznym stanie! cala zalana, karton rozmiekly, materialy papierowe w srodku mokre na pytanie do pana wkladajacego akurat paczki czemu ona tak wyglada dostalam odpowiedz, ze pewnie skrytki sa zalane (co jest niemozliwe, bo czekajac wczoraj na paczki specjalnie wybralam sie pod paczkomat, zobaczylam, ze stoi bus i laduja z niego paczki, wiec weszlam na zakupy do marketu, przy ktorym jest ustawiony ten paczkomat i paczke odebralam niemal od razu po wlozeniu jej do skrytki)
gdzie mam zlozyc reklamacje? na stronie Avon czy od razu do InPostu?

czyli dzis?
Do Avonu, oni źle pakują paczki, wszystko luzem lata i nie dziwię się, że co jakiś czas komuś się coś wyleje.

Tak, wczoraj też miałam, nie wiem czemu napisałam w sobotę zamiast "dziś" Właściwie codziennie odbieram paczkę z Avonu ostatnio. Ale też paczkomat jest przepełniony i wkładają kilka razy dziennie i czasami dość późno.
Tyle, że zawsze wybieram ten płatny paczkomat.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2018-12-09 o 15:00
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 19:11   #1374
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;86225011]do avon.
Tylko po co odbierałaś paczkę? jeśli nie spełnia naszych oczekiwań klikamy odpowiedni guzik i ona wraca automatycznie do in post. Chyba, że tylko zalana ,ale wszystko w środku ok.[/QUOTE]

srednio usmiechalo mi sie czekanie kolejny tydzien na paczke, wiec odebralam - w srodku wszystko bylo, karton zalany od zewnatrz, nic mi sie w srodku nie wylalo

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Do Avonu, oni źle pakują paczki, wszystko luzem lata i nie dziwię się, że co jakiś czas komuś się coś wyleje.
wlasnie chodzi o to, ze tam sie nic w srodku nie wylalo - karton byl mokry z zewnatrz, ale dokladnie caly byl przemoczony
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 21:08   #1375
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
wlasnie chodzi o to, ze tam sie nic w srodku nie wylalo - karton byl mokry z zewnatrz, ale dokladnie caly byl przemoczony
To już wina Inpostu na pewno Ale jak odebrałaś to pewnie gorzej z reklamacją.
A zalanej skrytki to jeszcze nie widziałam...
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 21:39   #1376
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Złożyłam dziś w nocy zamówienie, teraz dostałam jeszcze info z zamówieniem na dwa dodatkowe produkty, które chciałaby klientka. Jak to wyślę to jest szansa, że spakuja mi to razem? Czy będą dwa zamówienia i za to mniejsze opłata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 08:45   #1377
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez LadyPank Pokaż wiadomość
Złożyłam dziś w nocy zamówienie, teraz dostałam jeszcze info z zamówieniem na dwa dodatkowe produkty, które chciałaby klientka. Jak to wyślę to jest szansa, że spakuja mi to razem? Czy będą dwa zamówienia i za to mniejsze opłata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zadzwon i zapytaj.
228782800
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 08:55   #1378
LadyPank
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 822
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;86228665]zadzwon i zapytaj.
228782800[/QUOTE]Numer znam ale wczoraj infolinia było nieczynna, dlatego spytałam na forum.
Ale dziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyPank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 20:16   #1379
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Nie miałam korektora Magix to nie porównam.
Jak ktoś kupi tatuaż do ust to ostrzegam żeby nie nakladać go na tłuste usta po pomadce ochronnej bo ja właśnie swój zepsułam, zatłusciłam i ta gruba strona przestała rysować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Focusie jest instrukcja użytkowania tego tatuażu do ust i jest napisane, żeby na tłuste usta nie nakładać


U mnie z paczką było ok, nie miałam jednego produktu, ale już mi go wysłali tak sami z siebie, więc super.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 08:32   #1380
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
W Focusie jest instrukcja użytkowania tego tatuażu do ust i jest napisane, żeby na tłuste usta nie nakładać


U mnie z paczką było ok, nie miałam jednego produktu, ale już mi go wysłali tak sami z siebie, więc super.
Tatuaż uratowałam, poleżał kilka dni, wytarłam go jeszcze z tej tłustej powłoki i rysuje i najlepsze krycie można uzyskać jak na ustach nie ma kompletnie nic to wtedy ten pigment tak się wżera że cały dzień jest widoczny i wtedy już można użyć pomadki ochronnej .
Słabe te promocje dali jak na ostatni katalog ale pewnie mają sporo zamówień to nie muszą kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-04 12:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.