Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 cz.2 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-13, 19:35   #3241
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Gratuluje wizyt! szybko nam lecą te ciąże ja dziś zaczęłam 25 tydzień
Moja poducha już się „wygniotła” i śpi mi się na niej mega wygodnie, ale ciężko mi czasem w nocy się z niej wyplątać co do gniecenia ucha - czytałam na jakimś wątku (styczniowkach chyba), ze to jest częsty problem, i ze dużo dziewczyn się na to skarży. Chyba niektóre te poduszki są dość twarde i dlatego. Może kwestia producenta?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:01   #3242
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Nie pociesze Cie bo dla chlopakow to z reguly marny wybor jest jeszcze dla takich do roku to cos fajnego sie znajdzie ale potem to w zasadzie dresy, jeansy, podkoszulki i bluzy nic wyszukanego bo w marynarce raczej do pkola/zlobka nie pojdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cóż. Tatę też ma wiecznie w podkoszulku i jeansach W garnitur albo koszulę (jakąkolwiek) to od święta się ubiera. Będą do siebie pasować

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Gratuluje wizyt! szybko nam lecą te ciąże ja dziś zaczęłam 25 tydzień
Moja poducha już się „wygniotła” i śpi mi się na niej mega wygodnie, ale ciężko mi czasem w nocy się z niej wyplątać co do gniecenia ucha - czytałam na jakimś wątku (styczniowkach chyba), ze to jest częsty problem, i ze dużo dziewczyn się na to skarży. Chyba niektóre te poduszki są dość twarde i dlatego. Może kwestia producenta?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam w Biedronce swoje (jedną mam w domu, drugą u rodziców). Jak mi już będzie bardzo źle to spróbuję kupić jakąś lepszą Czytałam kiedyś o jakiejś Poofi, ale kosztuje ze 2 stówki.

Przed chwilą Mały takiego kuksańsa zasadził że brzuch podskoczył i mąż też widział - aż się wzruszyłam, tym bardziej że coś ostatnio spokojny się zrobił i już więcej się wierci niż kopie
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:08   #3243
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Gratuluję udanych wizyt ja wczoraj poszłam na noc wyprzedaży do lumpka i za 35 zł kupiłam około 50 ciuszkow dla dzieci, głównie z h&m jak synek ubrudzi to chociaż nie będzie szkoda wyrzucić a są piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:09   #3244
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Na tak, chłopięce ubrania są nudne a jak coś mniej schematycznego to drogie i szkoda tak na codzień zakładać albo dziecko nie chce założyć bo się za bardzo wyróżnia wśród kolegów ale zawsze coś tam się znajdzie.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:33   #3245
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Jeej, takie wymiary to mial moj syn jak mial miesiac ale te dzieci rozne. A mialas jakas cukrzyce? Czy po prostu jakies rodzinne uwarunkowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ani cukrzycy ani genetyka - ja mam 1,60m a mój maz 1,85 m. Przez 1,5 roku był największy i wiecznie nie mieścił się w siatce centylowej, teraz ma 3,5 roku i jest „przeciętny”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 20:35   #3246
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ja poszłam dzisiaj do H&M koło mnie i w sumie dla chłopców nic ciekawego nie było. Kupiłam parę rzeczy, ale już na 74 bo tylko takie rozmiary były. Był jeden komplecik co wzięłam mniejszy, ale to są spodenki i koszulka i stwierdziłam że takiego maleństwa i tak w to nie ubiorę
W Kazimierz były kompelciki dla chłopców ;-)

Ja tam kupiłam 3! Komplety 2-3 częściowe po 2 dyszki i bodziaka. W M1 dwa bodziaki i 3pak rampersów, 2pak spodenek, cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 21:07   #3247
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Wspaniale, że wizyty udane!! ja właśnie sobie uświadomiłam, że za tydzień mam wizytę!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 21:24   #3248
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
W Kazimierz były kompelciki dla chłopców ;-)

Ja tam kupiłam 3! Komplety 2-3 częściowe po 2 dyszki i bodziaka. W M1 dwa bodziaki i 3pak rampersów, 2pak spodenek, cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie w Kazimierz byłam Ale mi najbardziej zależało na czymś kopertowym a z tym słabo. Wzięłam body białe kopertowe z długim rękawem 2 sztuki, półśpiochy granatowe i w prążek i taki komplecik granatowe spodenki i koszulka z długim rękawem w brązowe paseczki. Ale wszystko 74 - body i spodenki tylko w takim rozmiarze były, a w ten komplecik i tak raczej bym nie ubrała na początek bo te spodenki mają taki niezbyt elastyczny materiał a koszulka ma małe rozpięcie przy szyi. Stwierdziłam, że na sam początek celuję w megawygodne rzeczy dopóki się nie oswoję z obsługą takiego maleństwa to wolę rozpinać wszystko po całej długości
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 21:32   #3249
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Właśnie w Kazimierz byłam Ale mi najbardziej zależało na czymś kopertowym a z tym słabo. Wzięłam body białe kopertowe z długim rękawem 2 sztuki, półśpiochy granatowe i w prążek i taki komplecik granatowe spodenki i koszulka z długim rękawem w brązowe paseczki. Ale wszystko 74 - body i spodenki tylko w takim rozmiarze były, a w ten komplecik i tak raczej bym nie ubrała na początek bo te spodenki mają taki niezbyt elastyczny materiał a koszulka ma małe rozpięcie przy szyi. Stwierdziłam, że na sam początek celuję w megawygodne rzeczy dopóki się nie oswoję z obsługą takiego maleństwa to wolę rozpinać wszystko po całej długości
Tak skojarzyłam później, że pewnie w kazmierz byłaś bo o smyku pisałaś ;-) ja komplety w rozmiarze 62/68 kupiłam. Body kopertowe dwupak 62, ale krótki rękaw. Nadal poluję na pajacyki 56 i 62 i ewentualnie na bodziaki kopertowe z długim rękawem ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Bo też stawiam na wygodę na start. Może w F&F będzie coś fajnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 21:36   #3250
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Tak skojarzyłam później, że pewnie w kazmierz byłaś bo o smyku pisałaś ;-) ja komplety w rozmiarze 62/68 kupiłam. Body kopertowe dwupak 62, ale krótki rękaw. Nadal poluję na pajacyki 56 i 62 i ewentualnie na bodziaki kopertowe z długim rękawem ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Bo też stawiam na wygodę na start. Może w F&F będzie coś fajnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiam się gdzie jeszcze szukać takich rzeczy żeby na jakieś wyprzedaże się łapały. Na Zalando jest pełno pięknych śpioszków, itp. ale są np. po 60-100zł a ja dzisiaj za te całe zakupy dałam niecałe 70zł a łącznie to 6 sztuk ubranek. Akurat ciuszki chciałabym tańsze troszkę kupić bo i tak nas czeka mnóstwo wydatków jak wózek, fotelik, łóżeczko i wykończenie pokoju Małego (już nie wspominając że chciałam pchnąć trochę sprawę z meblami w innych pokojach bo żyjemy nadal częściowo w kartonach), a poza tym szybko z tego wyrośnie pewnie
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 21:38   #3251
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Właśnie w Kazimierz byłam Ale mi najbardziej zależało na czymś kopertowym a z tym słabo. Wzięłam body białe kopertowe z długim rękawem 2 sztuki, półśpiochy granatowe i w prążek i taki komplecik granatowe spodenki i koszulka z długim rękawem w brązowe paseczki. Ale wszystko 74 - body i spodenki tylko w takim rozmiarze były, a w ten komplecik i tak raczej bym nie ubrała na początek bo te spodenki mają taki niezbyt elastyczny materiał a koszulka ma małe rozpięcie przy szyi. Stwierdziłam, że na sam początek celuję w megawygodne rzeczy dopóki się nie oswoję z obsługą takiego maleństwa to wolę rozpinać wszystko po całej długości
Ja akurat nie przepadałam za tymi kopertowymi ubrankami, dużo szybciej mi było przeciągnąć przez główkę normalnego bodziaka niż szukać tych wszystkich zatrzasków Ale to każda mama potem sama ogarnie co jej najwygodniej zakładać


Ja lubię jeszcze endo.
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 21:48   #3252
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ja akurat nie przepadałam za tymi kopertowymi ubrankami, dużo szybciej mi było przeciągnąć przez główkę normalnego bodziaka niż szukać tych wszystkich zatrzasków Ale to każda mama potem sama ogarnie co jej najwygodniej zakładać


Ja lubię jeszcze endo.
Moja mama ubierała tam moją siostrę jak była trochę większa już, a te pierwsze rozmiary to nie wiem skąd miała, możliwe że coś dostała po kimś i trochę mama dokupiła. Ale pamiętam że zawsze tam jeździłyśmy jak były takie duże wyprzedaże, potem ten sklep się zamknął i zapomniałam że istnieje. Zastanawiam się jak z tymi ubrankami jakościowo. Kompletnie nie pamiętam czy one były ok czy szybko się niszczyły. Byłam wtedy nastolatką więc mnie średnio interesowały ubrania tego małego berbecia
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 21:59   #3253
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ja akurat nie przepadałam za tymi kopertowymi ubrankami, dużo szybciej mi było przeciągnąć przez główkę normalnego bodziaka niż szukać tych wszystkich zatrzasków Ale to każda mama potem sama ogarnie co jej najwygodniej zakładać


Ja lubię jeszcze endo.
My z TŻ tak samo pierwsze dwa tygodnie się cyrkolilismy z ubieraniem. Córka płakała za każdym razem ale potem szło juz jak z płatka. Praktyka czyni cuda.

Ja to się zastanawiam jakie ubrania potrzebujemy. Podejrzeam ze rozmiar 74 wypadnie w lato wiec tez nie ma ci szalec. Bo jak będzie upał to bodziaki na krótki rękaw i wystarcza plus spodenki itp.
Ale na początek na pewno pajace. Córkę ubieralismy w bodziaka na krótki rękaw i na to pajac. Ewentualnie body długi rękaw i spodenki.

A powiedzcie pajace traktujecie u nowonarodzonego jako pizame na noc czy całodobowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 22:11   #3254
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Moja mama ubierała tam moją siostrę jak była trochę większa już, a te pierwsze rozmiary to nie wiem skąd miała, możliwe że coś dostała po kimś i trochę mama dokupiła. Ale pamiętam że zawsze tam jeździłyśmy jak były takie duże wyprzedaże, potem ten sklep się zamknął i zapomniałam że istnieje. Zastanawiam się jak z tymi ubrankami jakościowo. Kompletnie nie pamiętam czy one były ok czy szybko się niszczyły. Byłam wtedy nastolatką więc mnie średnio interesowały ubrania tego małego berbecia
Ludzie narzekają, że spadła im jakość od kiedy przenieśli produkcję z Polski do Chin, ja miałam kilka rzeczy i nie narzekam, ale te ubranka są dość specyficzne, wiem, że nie każdemu ten dizajn odpowiada.


Ja chodziłam tam mając 12-13 lat, nawet kiedyś kupiłam sobie misia i książeczkę Jakimś cudem znalazłam ją niedawno i czytamy sobie z Marysią


Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My z TŻ tak samo pierwsze dwa tygodnie się cyrkolilismy z ubieraniem. Córka płakała za każdym razem ale potem szło juz jak z płatka. Praktyka czyni cuda.

Ja to się zastanawiam jakie ubrania potrzebujemy. Podejrzeam ze rozmiar 74 wypadnie w lato wiec tez nie ma ci szalec. Bo jak będzie upał to bodziaki na krótki rękaw i wystarcza plus spodenki itp.
Ale na początek na pewno pajace. Córkę ubieralismy w bodziaka na krótki rękaw i na to pajac. Ewentualnie body długi rękaw i spodenki.

A powiedzcie pajace traktujecie u nowonarodzonego jako pizame na noc czy całodobowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas na początku pajac chyba był grany non stop, tak było najwygodniej, z resztą nie przebierałam specjalnie do spania, bo i tak zmieniałam ubranko kilka razy na dobę
W lecie zakładałam tylko body i też się specjalnie nie stresowałam Teraz może jak będzie chłopak, to spodenki dodatkowo dorzucę
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 22:12   #3255
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My z TŻ tak samo pierwsze dwa tygodnie się cyrkolilismy z ubieraniem. Córka płakała za każdym razem ale potem szło juz jak z płatka. Praktyka czyni cuda.

Ja to się zastanawiam jakie ubrania potrzebujemy. Podejrzeam ze rozmiar 74 wypadnie w lato wiec tez nie ma ci szalec. Bo jak będzie upał to bodziaki na krótki rękaw i wystarcza plus spodenki itp.
Ale na początek na pewno pajace. Córkę ubieralismy w bodziaka na krótki rękaw i na to pajac. Ewentualnie body długi rękaw i spodenki.

A powiedzcie pajace traktujecie u nowonarodzonego jako pizame na noc czy całodobowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to mnie też interesuje
W ogóle jak konfigurować ze sobą te różne rodzaje ubranek?
Na tym 74 z H&M było chyba 6-9 miesięcy więc to bardziej jesień wypada chociaż pewnie zależy od dziecka też
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 22:21   #3256
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ludzie narzekają, że spadła im jakość od kiedy przenieśli produkcję z Polski do Chin, ja miałam kilka rzeczy i nie narzekam, ale te ubranka są dość specyficzne, wiem, że nie każdemu ten dizajn odpowiada.


Ja chodziłam tam mając 12-13 lat, nawet kiedyś kupiłam sobie misia i książeczkę Jakimś cudem znalazłam ją niedawno i czytamy sobie z Marysią



U nas na początku pajac chyba był grany non stop, tak było najwygodniej, z resztą nie przebierałam specjalnie do spania, bo i tak zmieniałam ubranko kilka razy na dobę
W lecie zakładałam tylko body i też się specjalnie nie stresowałam Teraz może jak będzie chłopak, to spodenki dodatkowo dorzucę
Ja córkę lubiłam w rampersy czy jak kto nazywa kombinezony ubierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
O to to mnie też interesuje
W ogóle jak konfigurować ze sobą te różne rodzaje ubranek?
Na tym 74 z H&M było chyba 6-9 miesięcy więc to bardziej jesień wypada chociaż pewnie zależy od dziecka też
Jak hm to liczylabym że te 74 to takie 80 zależy od dziecka bo różnie rosna. Dlatego ja z doświadczenia wiem ze lepiej nie kupować dużo ubrań na zas. Nie wiemy jak dziecko nam urośnie a możemy nie wystrzelić się w porę roku. Tym sposobem mieliśmy trochę nieużywanych ubrań najlepiej rozmiar do przodu kompletować. Na początek mieć do 68.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 22:29   #3257
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Yyyy weszłam na stronę endo i już mi się mało co podoba
Z dziecięcych jeszcze kojarzę coccodrillo, ale mają dość wysokie ceny, ja lubię kupować w tk maxx, choć tam raczej coś na imprezę no i nie wiem jak z asortymentem chłopięcym, bo do tej pory mnie to nie interesowało.


Kappahl i HM to chyba moje ulubione, Zara fajna, ale zawsze mi szkoda kasy a na wyprzedażach dziki szał i na to nie mam zdrowia


Listopadowa, a to nie jest tak, że rampers jest z krótkim rękawkiem i nogawkami, a kombinezon z długimi?
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 22:32   #3258
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Yyyy weszłam na stronę endo i już mi się mało co podoba
Z dziecięcych jeszcze kojarzę coccodrillo, ale mają dość wysokie ceny, ja lubię kupować w tk maxx, choć tam raczej coś na imprezę no i nie wiem jak z asortymentem chłopięcym, bo do tej pory mnie to nie interesowało.


Kappahl i HM to chyba moje ulubione, Zara fajna, ale zawsze mi szkoda kasy a na wyprzedażach dziki szał i na to nie mam zdrowia


Listopadowa, a to nie jest tak, że rampers jest z krótkim rękawkiem i nogawkami, a kombinezon z długimi?
A nie wiem wydaje mi się ze kombinezon tez jest na krótki. Dla dorosłych tez przecież są krótkie kombinezony. Kwestia nazewnictwa są tez rampersy ale niektórzy traktują je jak pizamy a mi chodzi o takie normalne dziewczęce wyjściowe ładne ubranko dla dziewczynki. N. Na ramiączkach lub z rękawkami i nogawkami na krotki. Musiałabym gdzieś w internetacj zobaczyć jak sklepy to nazywają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 22:38   #3259
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A nie wiem wydaje mi się ze kombinezon tez jest na krótki. Dla dorosłych tez przecież są krótkie kombinezony. Kwestia nazewnictwa są tez rampersy ale niektórzy traktują je jak pizamy a mi chodzi o takie normalne dziewczęce wyjściowe ładne ubranko dla dziewczynki. N. Na ramiączkach lub z rękawkami i nogawkami na krotki. Musiałabym gdzieś w internetacj zobaczyć jak sklepy to nazywają.
No, żartuję sobie ja tam do dziś nie ogarniam co to śpiochy, a co półśpiochy Dla dziewczynek też są takie urocze bodziaki z falbankami to już w ogóle nic na dół nie trzeba
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 22:42   #3260
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
No, żartuję sobie ja tam do dziś nie ogarniam co to śpiochy, a co półśpiochy Dla dziewczynek też są takie urocze bodziaki z falbankami to już w ogóle nic na dół nie trzeba
Jest w czym wybierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 23:00   #3261
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja córkę lubiłam w rampersy czy jak kto nazywa kombinezony ubierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Jak hm to liczylabym że te 74 to takie 80 zależy od dziecka bo różnie rosna. Dlatego ja z doświadczenia wiem ze lepiej nie kupować dużo ubrań na zas. Nie wiemy jak dziecko nam urośnie a możemy nie wystrzelić się w porę roku. Tym sposobem mieliśmy trochę nieużywanych ubrań najlepiej rozmiar do przodu kompletować. Na początek mieć do 68.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co kupiłam do tej pory to wszystko w sumie takie uniwersalne jak w lato będzie chłodniejszy dzień to też ubierzemy bo to cienka bawełna wszystko. W jakieś bluzy i sweterki się na razie nie pcham.
Zastanawiam się czy nie zacząć kupować takich nieubraniowych rzeczy. Np. jest jakaś promocja na wanienkę którą chcę, ale zaoszczędzę całe 20zł Więc chyba się wstrzymam bo będzie mi to tylko w domu zagracać i się kurzyć
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 23:34   #3262
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się gdzie jeszcze szukać takich rzeczy żeby na jakieś wyprzedaże się łapały. Na Zalando jest pełno pięknych śpioszków, itp. ale są np. po 60-100zł a ja dzisiaj za te całe zakupy dałam niecałe 70zł a łącznie to 6 sztuk ubranek. Akurat ciuszki chciałabym tańsze troszkę kupić bo i tak nas czeka mnóstwo wydatków jak wózek, fotelik, łóżeczko i wykończenie pokoju Małego (już nie wspominając że chciałam pchnąć trochę sprawę z meblami w innych pokojach bo żyjemy nadal częściowo w kartonach), a poza tym szybko z tego wyrośnie pewnie
Z ciuszkami nie ma co szaleć, szybko maluchy wyrastają, a i goście często kupują ciuszki ale mówicie to matce sama będę mieć masę ciuszków, których zapewne nie założę małej

Ja mam plan wybrać się do tesco i do tego polować na ciuchach ☺ ostatnio za 3 dyszki przywlekłam do domu worek ubranek niektóre nowe.
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ludzie narzekają, że spadła im jakość od kiedy przenieśli produkcję z Polski do Chin, ja miałam kilka rzeczy i nie narzekam, ale te ubranka są dość specyficzne, wiem, że nie każdemu ten dizajn odpowiada.


Ja chodziłam tam mając 12-13 lat, nawet kiedyś kupiłam sobie misia i książeczkę Jakimś cudem znalazłam ją niedawno i czytamy sobie z Marysią



U nas na początku pajac chyba był grany non stop, tak było najwygodniej, z resztą nie przebierałam specjalnie do spania, bo i tak zmieniałam ubranko kilka razy na dobę
W lecie zakładałam tylko body i też się specjalnie nie stresowałam Teraz może jak będzie chłopak, to spodenki dodatkowo dorzucę
Nie znałam tego sklepu ;-)

Pajac na start pewnie całodobowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-13, 23:52   #3263
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Z ciuszkami nie ma co szaleć, szybko maluchy wyrastają, a i goście często kupują ciuszki ale mówicie to matce sama będę mieć masę ciuszków, których zapewne nie założę małej

Ja mam plan wybrać się do tesco i do tego polować na ciuchach ☺ ostatnio za 3 dyszki przywlekłam do domu worek ubranek niektóre nowe. Nie znałam tego sklepu ;-)

Pajac na start pewnie całodobowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba zapowiem, że nie chcę ubranek. Obstawiam że dostanę pełno kompletnie niepraktycznych rzeczy jak jeansy, koszule i inne dziwne rzeczy Sama na początku patrzałam pod względem wyglądu, teraz zaczęłam myśleć praktycznie.
Ja wiedziałam gdzie na ciuchy chodzić w Częstochowie i to kilka lat temu jak miałam na to czas. W Krakowie totalnie nie ogarniam
Zastanawiam się tylko jak ogarnąć suszenie w suszarce żeby mi się nie kurczyło wszystko. Nie wyobrażam sobie tych wszystkich ciuszków wieszać na suszarce w domu albo na balkonie. Czy któraś z Was suszyła takie dziecięce ubranka w suszarce?
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 04:49   #3264
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Chyba zapowiem, że nie chcę ubranek. Obstawiam że dostanę pełno kompletnie niepraktycznych rzeczy jak jeansy, koszule i inne dziwne rzeczy Sama na początku patrzałam pod względem wyglądu, teraz zaczęłam myśleć praktycznie.

Ja wiedziałam gdzie na ciuchy chodzić w Częstochowie i to kilka lat temu jak miałam na to czas. W Krakowie totalnie nie ogarniam

Zastanawiam się tylko jak ogarnąć suszenie w suszarce żeby mi się nie kurczyło wszystko. Nie wyobrażam sobie tych wszystkich ciuszków wieszać na suszarce w domu albo na balkonie. Czy któraś z Was suszyła takie dziecięce ubranka w suszarce?

Na tych bodziakach z lidla jest napisane, ze można suszyć w suszarce. Ja na 100% będę większość suszyła w suszarce, tylko tych „wyjściowych”, którym może zaszkodzić temperatura nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 05:20   #3265
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Ja na razie sie jeszcze wstrzymuje z bodziakami bo cos mam na 68 ale wszystko z dlugim rekawem, a to bedzie latonwiec czekam az pojawia sie z krotkim rekawem.

Ja bodziaki uzywalam dlugo bo fajnie pampersa trzymaly. 74 to bardziej jesien u siebie obstawiam, chociaz cos tam mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 05:53   #3266
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Chyba zapowiem, że nie chcę ubranek. Obstawiam że dostanę pełno kompletnie niepraktycznych rzeczy jak jeansy, koszule i inne dziwne rzeczy Sama na początku patrzałam pod względem wyglądu, teraz zaczęłam myśleć praktycznie.
Ja wiedziałam gdzie na ciuchy chodzić w Częstochowie i to kilka lat temu jak miałam na to czas. W Krakowie totalnie nie ogarniam
Zastanawiam się tylko jak ogarnąć suszenie w suszarce żeby mi się nie kurczyło wszystko. Nie wyobrażam sobie tych wszystkich ciuszków wieszać na suszarce w domu albo na balkonie. Czy któraś z Was suszyła takie dziecięce ubranka w suszarce?
Nie pomogę z tym suszeniem, nie znam się

Haha myślę, że i tak jakieś sweet ubranka się pojawią od gości wiesz, kilka ciuszków, które wyglądają a są mniej wygodne od pajaców może mieć - będziesz miała w co stroić na imprezki

W Krakowie też nie wiem gdzie szukać, obkupiłam się pod Krakowem gdzie jest kilka takich sklepów, nie kilkaset

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt ja wczoraj poszłam na noc wyprzedaży do lumpka i za 35 zł kupiłam około 50 ciuszkow dla dzieci, głównie z h&m jak synek ubrudzi to chociaż nie będzie szkoda wyrzucić a są piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie to takie noce?

Super! To cieszy bardziej niż wyprzedaż! ostatnio też za 30zł miałam siatkę bodziaków, legów, sweterków. Wszystko firmy early days, george, next, F&F i kilka no name, większość po 2 zł była, a z metką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 06:09   #3267
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Wspaniale, że wizyty udane!! ja właśnie sobie uświadomiłam, że za tydzień mam wizytę!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Hehe, my to idziemy łeb w łeb, znów mam wizytę jak Ty
Ja prawdopodobnie nie kupię nawet pary skarpet, bo siostra po synku zostawiła wszystko, łącznie z kołderkami i pościelami. Jedynie wózek, komoda z przewijakiem, wanienka i te akcesoria pielęgnacyjne zostaną.Plus kosmetyki.
Poza tym ciężko nastawiać się na jakąś pogodę, bo to nie wiadomo co będzie. Ja czuję, że urodzę w marcu, a bywało że śnieg jeszcze był w tym czasie...
Natomiast co do niepraktycznych prezentów ciuchowych dla dzieci, to ja chyba takie robie. Ostatnio pokupiłam dla córeczki koleżanki pełno tiulowych sukienek. Ale musiałam się "wyżyć" bo jak u mnie syn to sobie przecież tak nie poszaleję...

Dzień dobry w piąteczek! Ale te tygodnie zasuwają. Dopiero był poniedziałek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 06:47   #3268
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Hehe, my to idziemy łeb w łeb, znów mam wizytę jak Ty
Ja prawdopodobnie nie kupię nawet pary skarpet, bo siostra po synku zostawiła wszystko, łącznie z kołderkami i pościelami. Jedynie wózek, komoda z przewijakiem, wanienka i te akcesoria pielęgnacyjne zostaną.Plus kosmetyki.
Poza tym ciężko nastawiać się na jakąś pogodę, bo to nie wiadomo co będzie. Ja czuję, że urodzę w marcu, a bywało że śnieg jeszcze był w tym czasie...
Natomiast co do niepraktycznych prezentów ciuchowych dla dzieci, to ja chyba takie robie. Ostatnio pokupiłam dla córeczki koleżanki pełno tiulowych sukienek. Ale musiałam się "wyżyć" bo jak u mnie syn to sobie przecież tak nie poszaleję...

Dzień dobry w piąteczek! Ale te tygodnie zasuwają. Dopiero był poniedziałek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie same mamy chłopców, więc przynajmniej nie zawalą mnie ciuchami aż tak uniwersalne powybierałam, teraz uzupełniam szafę różem

Ja również kupuję niepraktyczne, sukieneczki z tiulem świąteczne ciuszki i takie tam. Mama ubiera praktycznie, ciocia się wyżywa a mała później gwiazdeczka na imprezkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 07:12   #3269
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Dzień dobry ja póki co nie kupuje, podejrzewam, że po nowym roku zacznę chodzić na ciucha bo mam blisko i tam szukać perelek5. Poza tym w pepco za grosze można kupić piękne ubranka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 07:19   #3270
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tydzień mija za tygodniem, nam pękają w brzuszkach spodnie - kwietniówki 2019 c

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja póki co nie kupuje, podejrzewam, że po nowym roku zacznę chodzić na ciucha bo mam blisko i tam szukać perelek5. Poza tym w pepco za grosze można kupić piękne ubranka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
To już ten lumpeks lepszy ja gdybym nie dostala paki ciuszkow na start to bym nie wiedziala jaka jest roznica w materialach! W pepco bodziaka za dyche można kupić, a w HM na wyprzedaży za tyle samo lepszej jakości, a na ciuchach to w ogóle 2 zł i materiał cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-12 21:06:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.