Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-11, 13:44   #961
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Jesteśmy po szczepieniu. 74 cm, 8 kg. Mała wpadła w taką histerię jak tylko zobaczyła panią doktor, że sama nie wiedziałam co zrobić. Pierwszy raz w życiu tak krzyczała.
Po szczepieniu bawiła się w domu jak zwykle, teraz śpi. Oby było ok. Dziekujemy za kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 14:20   #962
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Fiolek, a alterra nie ma czasem tylko 500ppm fluoru?

Ja usypiam jak widzę, że jest spiaca. Zwykle 20-21. I niestety zasypia tylko noszona na rękach próbowałam się koło niej klasc, bo Chociaż usiąść z nią na rękach ale zaraz są nerwy i płacz..

Kciuki za wszystkie szczepienia!
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 14:43   #963
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Mówię do męża poczytaj Twixom, ja coś zjem. I co czyta? Harry Potter i Insygnia Śmierci także ten...

Majka jedne wzięłam bawełniane, drugie skorkowe, bo bawełnianych mieli tylko jedną parę. Wrzucę zdjęcie na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No coś Ty, bardzo dobrą lekturę wybrał ;D uwielbiam serię Pottera!;D



Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Emeczka, zazdroszczę że maluch zaczyna sam zasypiac. Mój zasypia albo przy cycu albo w wózku. Trwa to od 20 min do godziny. W nocy cycujemy wiele razy w ciągu dnia 3/4 razy. Co do past to my mamy ziaje bez fluoru i lavere ske ta druga ewidentnie młodemu nie leży. Jak ziaja się skończy to kupuje Elmex z fluorem. Dziękujemy za życzenia urodzinowe. Oj tak czas leci szybciutenko. Rok temu zapewne wisialam z młodym na cycu i martwiłam się czy będę w stanie go karmić piersią no i nie dowierzalam że jest już z nami. A dziś biega za mną, bawi się w chowanego, wola mama, cieszy się na mój widok. Tak strasznie go kocham. Wspaniałe jest być mama. Zmieniając temat to moja mama dzisiaj została z młodym na 5 godzin. Jak wychodzilam to był jeden wielki płacz. Ale potem babcia dała radę, młody ładnie zjadł, uspala go tylko trochę za dużo mu dała chrupkow kukurydzianych i chyba jak będzie przyjeżdżać to wszystkie tego typu rzeczy schowam... A co do roczku to macie rację. Solenizant najważniejszy a goście będą ci najważniejsi zdrówka dla chorujacych i najlepsze życzenia dla dzisiejszych i jutrzejszych roczniakow i dla was mamy bo to dzięki wam maluchy są na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest bardzo podobnie kwestii cycusiania oraz zasypiania. Ogólnie w ciągu dnia drzemki bez cycusia nie ma, chyba że wózku. Kilka razy mi i TŻ udało się ją uśpić drapiąc po pleckach, ale była już wtedy najedzona. I kompletnie w grę nie wchodzi włożenie jej do łóżeczka - nie wiem o co chodzi, ale nawet jeżeli w ciągu dnia chcę ją na chwilę tam włożyć, żeby coś zrobić, to w momencie kiedy przekracza jego próg to cała zaczyna płakać i dygotać ;/
A używamy kołderki, ale jako, że śpi ostatnio z nami, to ja w nocy pilnuje, żeby była przykryta.

Byłyśmy dzisiaj na kontroli u lekarza i już jesteśmy w pełni zdrowe ale nadal ważymy 8,5kg ;p

Widziałam, że pisalyście o sprzętach. Dla mnie też zmywarka jest must have i nie wyobrażam sobie jej nie mieć,a teraz jak będziemy kupować nowe mieszkanie to zdecydowanie chcemy też suszarkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 14:44   #964
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Fiolek, a alterra nie ma czasem tylko 500ppm fluoru?

Ja usypiam jak widzę, że jest spiaca. Zwykle 20-21. I niestety zasypia tylko noszona na rękach próbowałam się koło niej klasc, bo Chociaż usiąść z nią na rękach ale zaraz są nerwy i płacz..

Kciuki za wszystkie szczepienia!
U nas było to samo. Nic nie dawało rady go uśpić, tylko bujanie na rękach. Próbowałam kłaść się koło niego, szumów, czytania, śpiewania, kołysankek, wózka, bujania w łóżeczku i wielu innych sposobów. I nie napisze nic nowego. Na wssystko musi przyjść czas. Po prostu Marcin zaczął sam zasypiać. Ale trwa to jakieś dwie godziny. Musimy oboje leżeć na materacu razem z nim. Nie można nawet wyjść do łazienki bo jest krzyk. Wierci się, marudzi, bawi, itp. aż w końcu zaśnie. Czytam mu książki żeby się wyciszył a jak bardzo marudzi to oglądamy na Youtube masza i niedźwiedź w oryginale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 15:25   #965
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia mi to na pajaka nie pasuje. Ale czy to może wyglądać na alergię? Nie wiem, nie wiem w ogóle gdzie z tym mam iść...

Moje dziecko jest fanka dziecięcych piosenek. Jak.tylko usłyszy to nagle wszystko przestaje istnieć. Dziś w samochodzie zaczęła tak płakać, więc zaczęłam.jej śpiewać i cisza. Szkoda ze nie wpadłam na to dużo wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 18:58   #966
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
No coś Ty, bardzo dobrą lekturę wybrał ;D uwielbiam serię Pottera!;D





U nas jest bardzo podobnie kwestii cycusiania oraz zasypiania. Ogólnie w ciągu dnia drzemki bez cycusia nie ma, chyba że wózku. Kilka razy mi i TŻ udało się ją uśpić drapiąc po pleckach, ale była już wtedy najedzona. I kompletnie w grę nie wchodzi włożenie jej do łóżeczka - nie wiem o co chodzi, ale nawet jeżeli w ciągu dnia chcę ją na chwilę tam włożyć, żeby coś zrobić, to w momencie kiedy przekracza jego próg to cała zaczyna płakać i dygotać ;/
A używamy kołderki, ale jako, że śpi ostatnio z nami, to ja w nocy pilnuje, żeby była przykryta.

Byłyśmy dzisiaj na kontroli u lekarza i już jesteśmy w pełni zdrowe ale nadal ważymy 8,5kg ;p

Widziałam, że pisalyście o sprzętach. Dla mnie też zmywarka jest must have i nie wyobrażam sobie jej nie mieć,a teraz jak będziemy kupować nowe mieszkanie to zdecydowanie chcemy też suszarkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takkkkkk Potter górą 🧙☠♂️ uwielbiam, mam książki po polsku i po angielsku. Może i skończę w tym roku 29 lat, ale w nosie. Żadna książka mnie tak nie zaczarowala, jak Potter

Z utęsknieniem czekam, żebym mogła z cześć czytać Klusce. Ale z jego zainteresowaniem książkami na razie, to jeszcze poczekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:02   #967
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Znowu mamy jakiś kryzys z zasypianiem za dnia niewiele da się zrobić z gnomami, to mi jeszcze wieczory zabierają. Jutro impreza, muszę poprasować ubrania i uszykować rzeczy do zabrania. Jeszcze o 9 mamy kolędę wypadałoby trochę ogarnąć. Także tak.

Nikopoia, brawa dla męża, padłam

FlexiLyn, ja też uwielbiam Harrego Pottera. Na spacerach w kółko słucham audiobooka w oryginale. I masz rację, biorąc pod uwagę co dzisiaj zaczął chłopakom czytać - "złe psy" Patryka Vegi, Harry Potter to luz. Musiałam mu książkę zabrać, bo on serio tak

Twixy śpią pod kocykami, dodatkowo czasem przykrywam kołderką, ale to bez sensu, bo się rozkopują. Oni są zimnolubni, najlepiej im w samym pajacu.

Twixy zasypiają przy piersi, a jak nie padną, to wtedy mąż przejmuje i albo zasypiają mu na rękach albo powtórka z cycka. Chociaż Lewy Twix nas dzisiaj zaskoczył, bo zasnął w krzesełku w trakcie śniadania

No niech ten Prawy Twix zaśnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-11, 19:10   #968
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Znowu mamy jakiś kryzys z zasypianiem za dnia niewiele da się zrobić z gnomami, to mi jeszcze wieczory zabierają. Jutro impreza, muszę poprasować ubrania i uszykować rzeczy do zabrania. Jeszcze o 9 mamy kolędę wypadałoby trochę ogarnąć. Także tak.

Nikopoia, brawa dla męża, padłam

FlexiLyn, ja też uwielbiam Harrego Pottera. Na spacerach w kółko słucham audiobooka w oryginale. I masz rację, biorąc pod uwagę co dzisiaj zaczął chłopakom czytać - "złe psy" Patryka Vegi, Harry Potter to luz. Musiałam mu książkę zabrać, bo on serio tak

Twixy śpią pod kocykami, dodatkowo czasem przykrywam kołderką, ale to bez sensu, bo się rozkopują. Oni są zimnolubni, najlepiej im w samym pajacu.

Twixy zasypiają przy piersi, a jak nie padną, to wtedy mąż przejmuje i albo zasypiają mu na rękach albo powtórka z cycka. Chociaż Lewy Twix nas dzisiaj zaskoczył, bo zasnął w krzesełku w trakcie śniadania

No niech ten Prawy Twix zaśnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę Wam tego spania pod kocykami i kołderkami. Klusek musi mieć ciepło, więc póki nie przestanie się tak kręcić, to musimy mieć śpiworek. Na drzemce śpi pod kocykiem, ale drzemka jest krótka, więc czasem nawet pozycji nie zdąży zmienić zanim się obudzi.

Polecasz jakiś program/aplikacje do audiobookow? Bo chętnie bym posłuchala czegoś a nie wiem jak to ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:12   #969
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Takkkkkk Potter górą 🧙♂️ uwielbiam, mam książki po polsku i po angielsku. Może i skończę w tym roku 29 lat, ale w nosie. Żadna książka mnie tak nie zaczarowala, jak Potter

Z utęsknieniem czekam, żebym mogła z cześć czytać Klusce. Ale z jego zainteresowaniem książkami na razie, to jeszcze poczekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też uwielbiam Pottera! Ja już Mlodemu kamień filozoficzny czytałam. Najlepiej że to jedyna skaizka której mi z ręki nie wyrywal przy usypianiu 🤣



Cosik, Ajtra, Ewka, Jawjola spóźnione ale. Szczere najlepsze życzenia do nowych Roczniaczków Dobra lektura



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:25   #970
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Pottera! Ja już Mlodemu kamień filozoficzny czytałam. Najlepiej że to jedyna skaizka której mi z ręki nie wyrywal przy usypianiu 🤣



Cosik, Ajtra, Ewka, Jawjola spóźnione ale. Szczere najlepsze życzenia do nowych Roczniaczków Dobra lektura



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mi Klusek kiedyś powie, że Potter jest głupi, to pęknie mi serce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:25   #971
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

I ja jestem team Potter, w ciąży zaczęłam czytać hm 11-12? raz, ale nie zdążyłam skończyć. Może zacznę od nowa, tym razem z małą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-11, 19:35   #972
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
I ja jestem team Potter, w ciąży zaczęłam czytać hm 11-12? raz, ale nie zdążyłam skończyć. Może zacznę od nowa, tym razem z małą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:39   #973
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

I u nas wszystkie książki HP na półce Chyba takie pokolenie mniej więcej jesteśmy

Mała też pod śpiworkiem, miałam z niego zrezygnować ale tak się kręci że po 5 min już jest odkryta więc zostajemy przy tym. Skąd macie śpiworki? U nas póki co króluje HM...

Moje dziecko od dzisiaj ma super zabawę podczas jedzenia... wkładanie wszystkiego do ucha...
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:47   #974
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Toja moja mała sobie wczoraj przed zaśnięciem wymyśliła zabawę z wkładaniem palców w mój pępek... Tak ją to bawiło, że wolała TŻta i pokazywała mu jak to robić poplakalismy się z TZtem ze śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 19:55   #975
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
I u nas wszystkie książki HP na półce Chyba takie pokolenie mniej więcej jesteśmy

Mała też pod śpiworkiem, miałam z niego zrezygnować ale tak się kręci że po 5 min już jest odkryta więc zostajemy przy tym. Skąd macie śpiworki? U nas póki co króluje HM...

Moje dziecko od dzisiaj ma super zabawę podczas jedzenia... wkładanie wszystkiego do ucha...
Ja mam śpiworek z F&F z Tesco. W ogóle lubię ubrania z F&F. Mam w sumie prawie całą garderobe małego z Tesco. Wcześniej kupowałam z Next, ale teraz mały bardziej niszczy ciuchy, więc wolę coś, co mniej obciąża portfel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 20:12   #976
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

He he ja z kolei w ciąży przeczytałam wszystkie części Greya i parę innych tego typu książek. Mam nadzieję, że młody nie odziedziczył po mnie zamiłowania to tego typu "literatury". My z kolei czytamy wszystkie książeczki w których są zwierzątka, a najbardziej lubi kotki. Jutro impreza, ciuchy poprasowane, torba częściowo spakowana. Jutro tylko napompowac balony i zawieźć na salę no i odebrać tort i ciasto od mamy i teściowej. Ehh i plan jest taki żeby młodego przetrzymac z drzemka do co najmniej 11:30/12. Bo na 15 impreza. Oby się udało... My śpimy pod kocykiem albo pod moją kołdrą bo młody śpi ze mną. Niestety na ogół szybko się rozkopuje. W ogóle ostatnio bardzo się wierci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Co do ubranek to my na ogół smyk albo hm, ciuszki do spania mamy z Lidla bo są taniutkie. No i wyczailam ostatnio ze w textil market maja fajne i tanie bodziakow za 12,99. I 86 większe niż w smyku i hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 20:17   #977
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja tez uwielbiam Pottera, w ciązy oczywiście tez przeczytałam Polecam wam studio Warner Bros pod Londynem, jak będziecie miały kiedyś okazję. Super sprawa zobaczyć to na żywo

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Ubranka ostatnio głównie u nas Lidlowe, bo niszczy na potęgę, wiec nie będze żal wyrzucić. Mam kilka ładniejszych na wyjścia.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 20:26   #978
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam Pottera, w ciązy oczywiście tez przeczytałam Polecam wam studio Warner Bros pod Londynem, jak będziecie miały kiedyś okazję. Super sprawa zobaczyć to na żywo

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Ubranka ostatnio głównie u nas Lidlowe, bo niszczy na potęgę, wiec nie będze żal wyrzucić. Mam kilka ładniejszych na wyjścia.
Nawet był dzisiaj artykuł:
https://www.fly4free.pl/harry-potter...fWQjSCj6a6U-7U
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 20:37   #979
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam Pottera, w ciązy oczywiście tez przeczytałam Polecam wam studio Warner Bros pod Londynem, jak będziecie miały kiedyś okazję. Super sprawa zobaczyć to na żywo

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Ubranka ostatnio głównie u nas Lidlowe, bo niszczy na potęgę, wiec nie będze żal wyrzucić. Mam kilka ładniejszych na wyjścia.
Tak długo byłam w Londynie i nigdy nie udało mi się jechać może kiedyś uda mi się uzbierać kasę i kiedyś pojechać.
Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Zapisze sobie link. Nie chcę czytać teraz, bo będzie mi turbo smutno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-11, 20:58   #980
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziękujemy jeszcze raz za życzenia 😊😙 moje dziecko dopiero zasnelo 🙁 masakra, ja nie wiem kiedy tu ogarnąć wszystko🤨 co prawda w końcu przez to przeziębienie zapraszamy gości na niedzielę, więc jeszcze jest trochę czasu, ale jak jutro będzie tak samo to nic nie przygotuję 🙁

Ja też uwielbiam Pottera 😊

Kciuki za bezproblemowe szczepienia dla wszystkich.

U nas ciuchy głównie h&m lub smyk, ale kupuje zawsze na kolejny rozmiar jak są promocje. Bo stwierdziłam że szkoda kasy normalnie jak co chwila jest jakiś rabat. Teraz też się super obkupilam, np 5-paki body za 30 zl🙂 no i mamy też Lidla sporo, ale to jak mi się coś podoba.

Zori A nie zmieniałas czegoś w diecie? Jakiś nowy składnik? Inna woda do picia? Może proszek do prania?

Ja też nie mogę dojść ładu od czego mojej małej wychodzą te kostki na buzi. Na pewno jajko ale juz długo nie dostała a znow sa🙁 a nie podaje nic nowego
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 21:04   #981
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Wszystkiego najlepszego Roczniaki

My ubranka różnie. Ale bardzo się cieszę że w tutejszej galerii sprzedają ff bo są tanie i ładne
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 21:31   #982
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny tak z innej beczki,polecacie jakaś miseczkę z przyssawka? Chodzi mi o to żeby dobrze trzymała. Mogłabym wtedy coś tam malej dac w niewielkiej ilości żeby się ciapala, a nie w miseczce z której karmię
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 21:50   #983
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ewka ja będąc w ciąży z synem przeczytałam wszystkie książki Greya

Młoda śpi w pajacu.
A ciuszki głównie mamy h&m i next.

Jawjola zastanawiałam się nad proszkiem do prania. Ale... syn miał jakiś czas temu kilka na plecach, co mąż pojechał z nim na Nol. Potem miał kilka na stopie. Później byla przerwa i znowu syn miał.cos na plecach. Za kilka dni wyszlo małej na nogach. A synowi dziś wyskoczyło na brzuchu. Szczerze nie wiem co to za dziadostwo... A proszek nowy mamy od jakiś 2 miesięcy. I gdyby to było od niego to nie tylko jedna część ciała by w tym byla.

Amparo my za tydzień roczek robimy w sobotę i tez jest kolęda. Jeden ksiądz na ponad 60 mieszkań. Ciekaw czy zdarzy przed imprezą.

Wszystkim jutro świętujacym życzę udanych imprez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 22:15   #984
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Uwaga, chwale się.

Wstawilam małemu kasze jaglana kolo godziny 19, na malutkim gazie. Przed chwilą mi się przypomniało. Jest godzina 23. Garnek do śmieci.

Gdyby się którejs miało kiedyś zdazyc, to w ogóle nie pachnie spalenizna.

Brawo Maja, mistrzu kuchni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 06:52   #985
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay u nas też sporo Lidlowych, ale z kolei w moim odczuciu są niezniszczalne
I kupiliśmy małej do tej pory może 10-15 ciuchów? Dostaliśmy ogrom na początku i dalej posłaliśmy w świat

Maja ja już 2 załatwiłam od momentu rozpoczęcia rozszerzania diety... Spray Tytan na przypalenia i magiczna gąbka z Aliexpress uratowały jeden. Drugiego nawet nie próbowałam ratować

Moje dziecko dziś wstało o 5... Już śpi na pierwszą drzemkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 09:13   #986
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

O. Dziś nikt nie obchodzi roczku

Po poprzedniej beznadziejnej nocce moje dziecię zrobiło mi najpiękniejszy prezent na świecie: przespało całą noc i jeszcze rano mąż zabrał malucha i dospalam do 8:50. Czuję się jak młody bóg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 09:29   #987
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay dziękuję za odp o szczepieniach
Marcin śpi tylko w body z długim rekawem. Wszelkie próby przykrycia kończą się wierceniem do czasu pozbycia się kocyka lub kołdry, więc już zrezygnowałam i śpi bez niczego. Przykrywam go dopiero nad ranem. Co do całego rytuału zasypiania i jedzenia wieczornego to ok. 19 zjada najczęściej płatki z bananem. Ok 20 zostawiam tylko lampkę i staram się już go wyciszać do spania. Czytam książki. Ewentualnie jeszcze się bawimy ale już na spokojnie. No i tak jak pisałam oboje z mężem musimy być już razem z nim. Ok 21 zjada jeszcze mleko. Ostatnio zaczęłam robić 240 + 8 miarek mleka i jak zje wszystko to potrafi obudzić się na mleko dopiero 6.30-7 jak zje mniej to wytrzymuje do 4-5. Po mleku myjemy zęby. I zasypia ok 21.30-22. Zasypia sam ale poprzedzone to jest przemieszczaniem się po całym materacu, chodzeniem po nas, marudzeniem, jeczeniem, w ostateczności oglądaniem Maszy. Pastę do zębów mamy elmex i nakładam minimalną ilość narazie. Raz jak mąż nałożył to mi wystarczyłoby na tydzień piszę to od wczoraj...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A i jeszcze ubranka. Najwięcej mamy z hm. Odpowiada mi to że jest darmowa przesyłka i zwrot, bo u Marcina ciężko trafić z rozmiarem i trochę z zary ale są droższe, trochę C&a, ma kombinezon zimowy w rozm 92 i jest ok. Nie mam lidla ani tesco z działem odzieżowym.

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2019-01-12 o 09:35
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 09:43   #988
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Jak mi Klusek kiedyś powie, że Potter jest głupi, to pęknie mi serce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi dużo osób dookoła to mówi źle mam nadzieję że Młody jednak polubu
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
I ja jestem team Potter, w ciąży zaczęłam czytać hm 11-12? raz, ale nie zdążyłam skończyć. Może zacznę od nowa, tym razem z małą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny pomysł!
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Toja moja mała sobie wczoraj przed zaśnięciem wymyśliła zabawę z wkładaniem palców w mój pępek... Tak ją to bawiło, że wolała TŻta i pokazywała mu jak to robić poplakalismy się z TZtem ze śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Uwaga, chwale się.

Wstawilam małemu kasze jaglana kolo godziny 19, na malutkim gazie. Przed chwilą mi się przypomniało. Jest godzina 23. Garnek do śmieci.

Gdyby się którejs miało kiedyś zdazyc, to w ogóle nie pachnie spalenizna.

Brawo Maja, mistrzu kuchni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!
Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
O. Dziś nikt nie obchodzi roczku

Po poprzedniej beznadziejnej nocce moje dziecię zrobiło mi najpiękniejszy prezent na świecie: przespało całą noc i jeszcze rano mąż zabrał malucha i dospalam do 8:50. Czuję się jak młody bóg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super!


A ja się pochwalę czego nie mam w zwyczaju bo wychodzę z założenia że jak coś się pochwali to się zepsuje..ale wczoraj udało mi się uspac małego bez płaczu i krzyku od razu u niego w łóżeczku. Plus spał ciągiem 2,5 godz aż nie zaczęliśmy się kręcić po sypialni (w międzyczasie byłam spr czy żyje &#129315


Właśnie jedziemy na sesję roczkowa w zeszłym roku bylam tam na ciążowej i noworodkowej... Jak to szybko minęło!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 10:35   #989
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Emeczka brawo dla Tymka, oby reszta nocek juz taka byla!

Nikopoia zastanawialam sie czemu napisalas, ze taki moj Filip wysoki, a ja zrobilam blad w poscie, ma ok80 cm, a nie 90! Pomylilam cyferki

Ciuszkow lidlowsyvh mialam na mniejsze rozmiary wiecej, teraz tylko kilka sztuk body, ale to prawda, sa niezniszczalne.
U nas body i pajace z Primarka, spodnie to glownie H&M, Zara, Nect i kilka z Pepco, bluzy roznie, ale glownie H&M i Pepco.

My za tydzien mamy roczek, dzien wczesniej niz data urodzin, troche mnie to meczy, ale ze wzgledu na chrzestnych robimy dzien wczesniej.

Ja tez team Potter, za to tz nie przeczytał pol strony nawet, a jak ogladam film to dostaje drgawek. To jest chyba jedyna rzecz, ktora tak bardzo nas rozni. Jak mozna nie lubić Pottera, nie przeczytajac go ani nie oglądając filmy?!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 10:37   #990
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Emeczka brawo dla Tymka, oby reszta nocek juz taka byla!

Nikopoia zastanawialam sie czemu napisalas, ze taki moj Filip wysoki, a ja zrobilam blad w poscie, ma ok80 cm, a nie 90! Pomylilam cyferki

Ciuszkow lidlowsyvh mialam na mniejsze rozmiary wiecej, teraz tylko kilka sztuk body, ale to prawda, sa niezniszczalne.
U nas body i pajace z Primarka, spodnie to glownie H&M, Zara, Nect i kilka z Pepco, bluzy roznie, ale glownie H&M i Pepco.

My za tydzien mamy roczek, dzien wczesniej niz data urodzin, troche mnie to meczy, ale ze wzgledu na chrzestnych robimy dzien wczesniej.

Ja tez team Potter, za to tz nie przeczytał pol strony nawet, a jak ogladam film to dostaje drgawek. To jest chyba jedyna rzecz, ktora tak bardzo nas rozni. Jak mozna nie lubić Pottera, nie przeczytajac go ani nie oglądając filmy?!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez kitu, chyba zacznę od nowa czytać w wolnych chwilach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.