Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-16, 08:55   #4051
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Hej witam się nieśmiało czy nadal można do Was dołączyć?
Witaj ☺
Tż na l4, więc mam śniadanie do łóżka zaraz odprowadzamy Stilo na ostatnią podróż na złom tak go lubiłam, taki sentyment i będzie stał samotny na złomie.. to są ewidentnie hormony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:11   #4052
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

O nie, znam ten ból. Nasze auto tez już pewnie długo nie pociągnie i tez na bank będę płakać 😂 tyle lat, tyle przygod 😂
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:14   #4053
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
O nie, znam ten ból. Nasze auto tez już pewnie długo nie pociągnie i tez na bank będę płakać tyle lat, tyle przygod
U nas 6 długich lat, pierwsze auto. I te wspomnienia i przygody.. Mniej by mnie bolała sprzedaż niż ten złom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:16   #4054
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Dziękuje za miłe powitanie mam nadzieje ze szybko ogarnę kto jest kto <3 co i jak! Póki co w głowie utkwiła mi Karolina, która bała się powiedzieć mamie (tez sie bałam haha - za pierwszym i drugim razem, mimo ze jestem 4 lata po ślubie a mieszkamy razem 6 i mam studia podyplomowe) - powiem Ci ze było kiepsko ale teraz świata nie widzi poza Filipkiem a ona jest jego ulubionym człowiekiem No i Mirabelka z bliźniakami

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Przykro, ale No coz trzeba iść dalej widocznie nie będzie umiał bez Was zyc, jakkolwiek to brzmi 😱
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:16   #4055
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Hej Milena !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:19   #4056
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Hej jeszcze trochę i będziesz miała swoje połówkowe <3 zleci szybko 💖

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

O właśnie ogarnelam sobie wersje deskopowa bo ta z tel jest kiepska będę mogła was normalnie cytować bo póki co pisze sama do siebie xd szczerze to zapomiałam jak to obsługiwać
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:25   #4057
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Milena, spokojnie, masz czas, żeby ogarnac
Ja się mega bałam rodzicom powiedzieć, bo oni mają zdecydowanie inny plan dla mnie, szczególnie tata. Mama to już zakochana w dziecku, ale tak zdrowo, więc ciekawe co będzie jak urodzę
Przekonuje tż, że może jednak wystawić stilo na sprzedaż, nawet na części Mniej drastyczne niż złom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 09:28   #4058
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Milena, spokojnie, masz czas, żeby ogarnac
Ja się mega bałam rodzicom powiedzieć, bo oni mają zdecydowanie inny plan dla mnie, szczególnie tata. Mama to już zakochana w dziecku, ale tak zdrowo, więc ciekawe co będzie jak urodzę
Przekonuje tż, że może jednak wystawić stilo na sprzedaż, nawet na części Mniej drastyczne niż złom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ze to dopiero pierwszy wątek nie ma tragedii No wlansie u mnie podobnie może nie tyle inne plany co dla mojej mamy zawsze będę dzieckiem �� i ona uważa ze to wszystko za wcześnie Ale jak tylko się przyzwyczaiła to już z górki - teraz przyjeżdża, kupuje, wariuje nawet już Kacper dostał dres także luz a tata znów na luzie od początku i tez się cieszy z wnuków bardzo, bo póki co u mnie same dziewcyznki w rodzinie człowiek jest zwariowany - szkoda mu kawałka metalu �� No ale mam tak samo - tez się przywiązuje nawet do rzeczy ��
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:54   #4059
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Dobrze ze to dopiero pierwszy wątek nie ma tragedii No wlansie u mnie podobnie może nie tyle inne plany co dla mojej mamy zawsze będę dzieckiem �� i ona uważa ze to wszystko za wcześnie Ale jak tylko się przyzwyczaiła to już z górki - teraz przyjeżdża, kupuje, wariuje nawet już Kacper dostał dres także luz a tata znów na luzie od początku i tez się cieszy z wnuków bardzo, bo póki co u mnie same dziewcyznki w rodzinie człowiek jest zwariowany - szkoda mu kawałka metalu �� No ale mam tak samo - tez się przywiązuje nawet do rzeczy ��
To u mnie typowo inne plany.. Ja mam pewną pracę w państwówce, brat też i nawet tż próbował zgarnąć. I nie rozumie, że żadne z nas nie chce. Ja rozumiem, że chodzi o przyszłość, mamy być kimś. Wolę być nikim w mojej pracy, mieć spokojną i dopasowaną pracę pode mnie, za o wiele lepsze pieniądze niż tyrać, dawać się poniżać, gonić i być kimś za grosze. Fakt, tam mam o wiele lepszą umowę. Ale i tak nie będziemy mieć emerytur i tak, to ja wolę sama odkładać. Tak samo tż. Załapał się do pracy w produkcji. W 4 lata od totalnie nic, zero, doszedł do kierownika, sam, ciężką pracą. I zdziwko, że on teraz tego nie chce rzucić i iść tam gdzie tata może go wcisnąć. Pomijając, że by to nie przeszło przez wadę wzroku i chorobę. Brat też, ma talent do pisania, pasję i jest na studiach + sam ogarnął sobie pracę w klubie sportowym. Chce iść w tym kierunku, robi co kocha i jeszcze mu płacą grube pieniądze, ale wg taty to chwilowy kaprys i ma iść tam gdzie tata go wciśnie.

I teraz na to wszystko ja sobie zaszłam w ciążę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:04   #4060
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
To u mnie typowo inne plany.. Ja mam pewną pracę w państwówce, brat też i nawet tż próbował zgarnąć. I nie rozumie, że żadne z nas nie chce. Ja rozumiem, że chodzi o przyszłość, mamy być kimś. Wolę być nikim w mojej pracy, mieć spokojną i dopasowaną pracę pode mnie, za o wiele lepsze pieniądze niż tyrać, dawać się poniżać, gonić i być kimś za grosze. Fakt, tam mam o wiele lepszą umowę. Ale i tak nie będziemy mieć emerytur i tak, to ja wolę sama odkładać. Tak samo tż. Załapał się do pracy w produkcji. W 4 lata od totalnie nic, zero, doszedł do kierownika, sam, ciężką pracą. I zdziwko, że on teraz tego nie chce rzucić i iść tam gdzie tata może go wcisnąć. Pomijając, że by to nie przeszło przez wadę wzroku i chorobę. Brat też, ma talent do pisania, pasję i jest na studiach + sam ogarnął sobie pracę w klubie sportowym. Chce iść w tym kierunku, robi co kocha i jeszcze mu płacą grube pieniądze, ale wg taty to chwilowy kaprys i ma iść tam gdzie tata go wciśnie.

I teraz na to wszystko ja sobie zaszłam w ciążę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja Ci powiem tak - ja miałam aspiracje, chciałam kariery, nie chciałam dzieci, ale z Fi zaliczyliśmy wpadkę i wiesz co? Fajnie ze tak wyszło przewartościowałam sobie wsystsko i wiem jedno - rodzina i zdrowie są najważniejsze praca nie zajac - nie ucieknie - i tak jak mówisz - lepiej mieć coś co się lubi niż gonić niewiadomo za czym tak się rozkochalismy w naszym starszaczku, ze postanowiliśmy pomyśleć nad rodzeństwem i o to jestem najważniejsze, ze przed 30 będę miała odchowane dzieci, potem będę zyc dla siebie a tata, No coz - będzie musiał się jakoś z tym pogodzic myśle ze zmieni teoche podejście jak pojawi się maluch przeoczyłam - spodziewasz się synka czy córeczki?
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:20   #4061
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe powitanie mam nadzieje ze szybko ogarnę kto jest kto <3 co i jak! Póki co w głowie utkwiła mi Karolina, która bała się powiedzieć mamie (tez sie bałam haha - za pierwszym i drugim razem, mimo ze jestem 4 lata po ślubie a mieszkamy razem 6 i mam studia podyplomowe) - powiem Ci ze było kiepsko ale teraz świata nie widzi poza Filipkiem a ona jest jego ulubionym człowiekiem No i Mirabelka z bliźniakami

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Przykro, ale No coz trzeba iść dalej widocznie nie będzie umiał bez Was zyc, jakkolwiek to brzmi
O jak miło Choc fakt, mnie chyba najłatwiej zapamiętać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Dobrze ze to dopiero pierwszy wątek nie ma tragedii No wlansie u mnie podobnie może nie tyle inne plany co dla mojej mamy zawsze będę dzieckiem �� i ona uważa ze to wszystko za wcześnie Ale jak tylko się przyzwyczaiła to już z górki - teraz przyjeżdża, kupuje, wariuje nawet już Kacper dostał dres także luz a tata znów na luzie od początku i tez się cieszy z wnuków bardzo, bo póki co u mnie same dziewcyznki w rodzinie człowiek jest zwariowany - szkoda mu kawałka metalu �� No ale mam tak samo - tez się przywiązuje nawet do rzeczy ��
Mój tata byl bardzo zadowolony, ze jego córeczka zaklada rodzinę A jak wyszlo, ze parka to juz w ogóle super Mówi, ze zalatwilismy wszystko za jednym razem i można zamykac produkcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem tak - ja miałam aspiracje, chciałam kariery, nie chciałam dzieci, ale z Fi zaliczyliśmy wpadkę i wiesz co? Fajnie ze tak wyszło przewartościowałam sobie wsystsko i wiem jedno - rodzina i zdrowie są najważniejsze praca nie zajac - nie ucieknie - i tak jak mówisz - lepiej mieć coś co się lubi niż gonić niewiadomo za czym tak się rozkochalismy w naszym starszaczku, ze postanowiliśmy pomyśleć nad rodzeństwem i o to jestem najważniejsze, ze przed 30 będę miała odchowane dzieci, potem będę zyc dla siebie a tata, No coz - będzie musiał się jakoś z tym pogodzic myśle ze zmieni teoche podejście jak pojawi się maluch przeoczyłam - spodziewasz się synka czy córeczki?
Moge spytac w jakim wieku machnęliście starszaka? Duża różnica będzie miedzy dziećmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 10:36   #4062
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
O jak miło Choc fakt, mnie chyba najłatwiej zapamiętać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Mój tata byl bardzo zadowolony, ze jego córeczka zaklada rodzinę A jak wyszlo, ze parka to juz w ogóle super Mówi, ze zalatwilismy wszystko za jednym razem i można zamykac produkcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Moge spytac w jakim wieku machnęliście starszaka? Duża różnica będzie miedzy dziećmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zawsze marzyłam o bliźniakach <3 właśnie dlatego ze oba naraz moja prababcia miała nawet ale mi się nie udało Jasne, pytaj o co chcesz - Fi jest z 28 maja 2017 będzie 2 lata i 3 miesiące różnicy w sumie bardzo się cieszę bo między mną a siostra jest podobnie i zawsze miałam kompanke w dzieciństwie
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:38   #4063
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Tak jak napisalyscie, najważniejsze, żeby żyć w zgodzie ze sobą a praca, która się lubi to jest na wagę złota!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:40   #4064
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Tak jak napisalyscie, najważniejsze, żeby żyć w zgodzie ze sobą a praca, która się lubi to jest na wagę złota!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swojej nie lubiłam i na szczęście tam nie wracam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:45   #4065
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja swojej nie lubiłam i na szczęście tam nie wracam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:56   #4066
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja szukałam pracy w swoim zawodzie (analityka medyczna i kryminologia laboratoryjna) ale niestety nie zdążyłam nic znaleść bo ciąża, wiec w międzyczasie pracowałam jako opiekun w domach spokojnej starości - ciężki kawałek chleba ale i tak lubiłam. Z tym ze pracowałam przez agencje i ostatnio dawali mi kiepskie shifty a jak jeszcze A do pracy to już wgl kiepsko bo musieliśmy wozić małego 40 min do rodzicow o 5tej rano, a jak odliczyłam wszystkie koszty to zarabiałam grosze. Nie mówiąc już o tym, ze w sumie niedawno przestałam wymiotować całe dnie bo wcześniej było hardcorowo. Jak same się domyślacie zmienianie pieluch staruszkom tez nie działało zbyt dobrze i pół dnia w pracy spędzałam w kiblu xd naszczescie zdążyłam wypracować sobie macierzynskie + mamy ten komfort ze A ma dobra prace

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja swojej nie lubiłam i na szczęście tam nie wracam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Złe przeczytałam - starszaka strzeliliśmy jak miałam 24 lata teraz mam 26 także będzie z głowy już nam tu gadają znajomi ze do trzech razy sztuka (żeby teraz o dziewczynkę) ale my raczej nie chcemy, tym bardziej ze pewnie czeka mnie drugie cc
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:58   #4067
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja mam mieszane uczucia co do mojej pracy. Tzn. wiem, że mam smykałkę do liczb, i lubię pewne aspekty, tego czym się zajmuję, a z drugiej strony czuję, że moje "powołanie" jest zupełnie gdzieś indziej. Może macierzyństwo mi otworzy jakieś klapki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 11:05   #4068
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja mam mieszane uczucia co do mojej pracy. Tzn. wiem, że mam smykałkę do liczb, i lubię pewne aspekty, tego czym się zajmuję, a z drugiej strony czuję, że moje "powołanie" jest zupełnie gdzieś indziej. Może macierzyństwo mi otworzy jakieś klapki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co porabiasz jeśli mogę wiedzieć? pozostaje życzyć spełnienia marzeń i odwagi 💖 No i żebyś odnalazła powołanie 😊
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 12:10   #4069
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
A ja połówkowe dopiero 7 maja.. Tyle czekania może gin mi powie 23.04 kto u mnie mieszka. I w końcu wpadnę w szał zakupowy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja co mam powiedzieć ja mam dopiero na 22 maja w czwartek minie 17 tydzień a w piątek mam gin i może się dowiem jaka płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam na połówkowych. Chłopak ma 350g, dziewczyna 319g Śpiochy male

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Postram się nadrobić wszystko ale nie obiecuje tak czy siak info o mnie:

Milena, lat 26, mieszkam od 12 lat w UK. Mam już prawie dwuletniego synka Filipa (28 maja skończy 2 latka) teraz tez oczekujemy drugiego chłopca tym razem Kacperka termin porodu na 5tego września z Filipem miałam cc (po 14h porodu naturalnego - mam prawdopodobnie problemy z miednica chociaż to nie potwierdzone, ale jest duża szansa, ze czeka mnie kolejne cc). Należałam do grupy majowej 2017 i mam wiele cudownych wspomnieć i znajomosci które utrzymują się ciagle dlatego w sumie dołączyłam tutaj

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Można dopisać mnie do listy



mileena5, lat 26, ciąża druga, tp 05/09
Witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Ja się trochę zmartwiłam bo okazało się całkiem prawdopodobne że TŻ zjedzie do pracy za granicę w połowie maja i zastanawiam się jak sobie bez niego poradzę i kto mnie zawiezie na porodówkę jakby co sama już nie wiem mam mętlik w głowie totalny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 12:22   #4070
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Myślałam, że ja jestem ostatnia na liście jednak jest ktoś za mną

A Tż to tak na stałe za granicę ma jechać??

Cytat:
Napisane przez szokolatte Pokaż wiadomość
A ja co mam powiedzieć ja mam dopiero na 22 maja w czwartek minie 17 tydzień a w piątek mam gin i może się dowiem jaka płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Ja się trochę zmartwiłam bo okazało się całkiem prawdopodobne że TŻ zjedzie do pracy za granicę w połowie maja i zastanawiam się jak sobie bez niego poradzę i kto mnie zawiezie na porodówkę jakby co sama już nie wiem mam mętlik w głowie totalny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 12:32   #4071
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja tez długo muszę czekać na polowkowe msc. Mam dopiero 13.05 ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 12:48   #4072
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Myślałam, że ja jestem ostatnia na liście jednak jest ktoś za mną

A Tż to tak na stałe za granicę ma jechać??
No ja chyba ostatnia jednak
TŻ jedzie od maja do grudnia, w Lipcu mają zjechać na 2 tygodnie na wakacje a we wrześniu może przyjedzie na kilka dni ale wolałabym chyba żeby był na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:08   #4073
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Dziewczyny, które maja późno połówkowe i date - byłam w tej samej pozycji w maju, wiec doskonale wiem co czujecie... mój mały urodził się w sumie przedostatni z całego wątku i tez zawsze wszystko z opóźnieniem :p ale na pocieszenie powiem ze i tak zleci

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez szokolatte Pokaż wiadomość
A ja co mam powiedzieć ja mam dopiero na 22 maja w czwartek minie 17 tydzień a w piątek mam gin i może się dowiem jaka płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Ja się trochę zmartwiłam bo okazało się całkiem prawdopodobne że TŻ zjedzie do pracy za granicę w połowie maja i zastanawiam się jak sobie bez niego poradzę i kto mnie zawiezie na porodówkę jakby co sama już nie wiem mam mętlik w głowie totalny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze lepiej być razem ale wierze ze dasz radę <3
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:10   #4074
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Nie wyobrażam sobie zostać bez tż :O ja mojemu już powiedziałam, że po porodzie musi wziąć urlop ojcowski i jeszcze wypoczynkowy żeby mi pomagać

Cytat:
Napisane przez szokolatte Pokaż wiadomość
No ja chyba ostatnia jednak
TŻ jedzie od maja do grudnia, w Lipcu mają zjechać na 2 tygodnie na wakacje a we wrześniu może przyjedzie na kilka dni ale wolałabym chyba żeby był na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

U nas chyba większość z początku września ja równo w połowie więc nie jest tak źle

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które maja późno połówkowe i date - byłam w tej samej pozycji w maju, wiec doskonale wiem co czujecie... mój mały urodził się w sumie przedostatni z całego wątku i tez zawsze wszystko z opóźnieniem :p ale na pocieszenie powiem ze i tak zleci

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



Zawsze lepiej być razem ale wierze ze dasz radę <3
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:13   #4075
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem tak - ja miałam aspiracje, chciałam kariery, nie chciałam dzieci, ale z Fi zaliczyliśmy wpadkę i wiesz co? Fajnie ze tak wyszło przewartościowałam sobie wsystsko i wiem jedno - rodzina i zdrowie są najważniejsze praca nie zajac - nie ucieknie - i tak jak mówisz - lepiej mieć coś co się lubi niż gonić niewiadomo za czym tak się rozkochalismy w naszym starszaczku, ze postanowiliśmy pomyśleć nad rodzeństwem i o to jestem najważniejsze, ze przed 30 będę miała odchowane dzieci, potem będę zyc dla siebie a tata, No coz - będzie musiał się jakoś z tym pogodzic myśle ze zmieni teoche podejście jak pojawi się maluch przeoczyłam - spodziewasz się synka czy córeczki?
A ja właśnie jestem od samego początku nastawiona na dom i rodzinę. Jak się uda to zostanę w domu, ale to jeszcze trochę brakuje Teraz tata liczy, że jak trochę odchowam to się uda A nie wie, że jak troszkę odchowam to cyk drugie

No i tu jest ciężko. Do czwartku byłam przekonana, że chłopak, bo tak czułam. Poszłam w czwartek do gin i mówię, że bez płci nie wyjdę, bo to już 20tc zaczynam. No i pan doktor powiedział, że ciężko powiedzieć, bo miednicowo ułożone, ale na jego oko to dziewczynka I dokładnie od czwartku codziennie młoda mnie kopia i się rusza, a tak to nic nie czułam. Więc uznałam, że się cieszy, że jest odkryta i już nie jest obrażona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:14   #4076
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
A co porabiasz jeśli mogę wiedzieć? pozostaje życzyć spełnienia marzeń i odwagi No i żebyś odnalazła powołanie
Raportowanie, bazy danych, tak w skrócie


Cytat:
Napisane przez szokolatte Pokaż wiadomość
TŻ jedzie od maja do grudnia, w Lipcu mają zjechać na 2 tygodnie na wakacje a we wrześniu może przyjedzie na kilka dni ale wolałabym chyba żeby był na miejscu
Ajjj, ciężka sprawa, nie zazdroszczę. A to jest wybór czy mus?
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:16   #4077
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie zostać bez tż :O ja mojemu już powiedziałam, że po porodzie musi wziąć urlop ojcowski i jeszcze wypoczynkowy żeby mi pomagać



---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

U nas chyba większość z początku września ja równo w połowie więc nie jest tak źle

O to faktycznie nie ma tragedii ja miałam termin na 30
Maja xD wiec wyobraźcie sobie moja frustracje 😂😅
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:18   #4078
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Ja szukałam pracy w swoim zawodzie (analityka medyczna i kryminologia laboratoryjna) ale niestety nie zdążyłam nic znaleść bo ciąża, wiec w międzyczasie pracowałam jako opiekun w domach spokojnej starości - ciężki kawałek chleba ale i tak lubiłam. Z tym ze pracowałam przez agencje i ostatnio dawali mi kiepskie shifty a jak jeszcze A do pracy to już wgl kiepsko bo musieliśmy wozić małego 40 min do rodzicow o 5tej rano, a jak odliczyłam wszystkie koszty to zarabiałam grosze. Nie mówiąc już o tym, ze w sumie niedawno przestałam wymiotować całe dnie bo wcześniej było hardcorowo. Jak same się domyślacie zmienianie pieluch staruszkom tez nie działało zbyt dobrze i pół dnia w pracy spędzałam w kiblu xd naszczescie zdążyłam wypracować sobie macierzynskie + mamy ten komfort ze A ma dobra prace

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------



Złe przeczytałam - starszaka strzeliliśmy jak miałam 24 lata teraz mam 26 także będzie z głowy już nam tu gadają znajomi ze do trzech razy sztuka (żeby teraz o dziewczynkę) ale my raczej nie chcemy, tym bardziej ze pewnie czeka mnie drugie cc
O ja, czyli to jest to co można oglądać w serialach, np kości, że tak grzebiesz i szukasz dowodów?
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie zostać bez tż :O ja mojemu już powiedziałam, że po porodzie musi wziąć urlop ojcowski i jeszcze wypoczynkowy żeby mi pomagać



---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

U nas chyba większość z początku września ja równo w połowie więc nie jest tak źle
Mój ma zapowiedziane, że bierze L4 i siedzi z nami minimum 2tyg po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:21   #4079
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Wszystkie już z maluszkami a Ty biedna wyczekiwałaś

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
O to faktycznie nie ma tragedii ja miałam termin na 30
Maja xD wiec wyobraźcie sobie moja frustracje 😂😅
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:31   #4080
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
A ja właśnie jestem od samego początku nastawiona na dom i rodzinę. Jak się uda to zostanę w domu, ale to jeszcze trochę brakuje Teraz tata liczy, że jak trochę odchowam to się uda A nie wie, że jak troszkę odchowam to cyk drugie

No i tu jest ciężko. Do czwartku byłam przekonana, że chłopak, bo tak czułam. Poszłam w czwartek do gin i mówię, że bez płci nie wyjdę, bo to już 20tc zaczynam. No i pan doktor powiedział, że ciężko powiedzieć, bo miednicowo ułożone, ale na jego oko to dziewczynka I dokładnie od czwartku codziennie młoda mnie kopia i się rusza, a tak to nic nie czułam. Więc uznałam, że się cieszy, że jest odkryta i już nie jest obrażona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas babeczce zajęło 10 sekund stwierdzenie ze chłopak 😂 w sumie to było tylko tak - przyłożyła sprzęt do usg i - jesteś gotowa? Tak. To chłopak na 100% 😂 poza tym ja się na tym nie znam, a i tak widziałam jajka

Tez właśnie stwierdziliśmy ze idziemy na żywioł

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
O ja, czyli to jest to co można oglądać w serialach, np kości, że tak grzebiesz i szukasz dowodów? Mój ma zapowiedziane, że bierze L4 i siedzi z nami minimum 2tyg po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak dokładnie tak - analiza dowodów itp w laboratorium

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
O ja, czyli to jest to co można oglądać w serialach, np kości, że tak grzebiesz i szukasz dowodów? Mój ma zapowiedziane, że bierze L4 i siedzi z nami minimum 2tyg po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tacierzyńskie 2 tyg jest wiec spoko i pewnie jeszcze z 2 dobierze + mama bierze urlop
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.