Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 09:56   #91
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Santababala mam tylko jedna prosbe, nie badz potem rozczarowana ze w twoich watkach odzywa sie malo osob. Niestety jesli bedziesz usuwac zdjecia wiekszosc z osob w koncu zrezygnuje z komentowania.

Ja proponuje ci zastosowac metode usuwania zdjec po tym jak watek straci na waznosci. Rozumie ze nie chcemy aby nasze foty plataly sie po necie za kilka miesiecy i sama tez tak robie. ALe usuwanie zdjeci po kilku godzinach to absurd. Bo jak juz dziewczyny pisaly ktos przez ten czas i tak moze cie milion razy skopiowac i co ci to pomoze?
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 10:01   #92
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Hmmm zupełnie nie rozumiem komu przeszkadza, że wykasuje samo zdjęcia a zostawie makijaż oczu? Przeciez nikomu krzywdy tym nie wyrządzam...
nie wiem, czy jest to popadanie w skrajność czy zwykła ostrożność.

W regulaminie zresztą nie ma nic o tym, że zdjęć autor nie może wykasować, więc nie rozumiem co takiego jest bulwersującego w moim zachowaniu, że stawia mi się warunki, typu: jeśli już się boisz to podpisuj zdjęcia, albo umieszczaj tylko oczy, albo w ogóle..?

Przecież to chyba ode mnie zależy jaką formę wybiorę, by zachować ostrożność nie łamiąc regulaminu?
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 10:07   #93
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ok ale w pierwszym poscie wykasowalas wszystko....nawet oczy nie zostaly.

I nie dziw sie ze pytalysmy dlaczego. Wiele osob tutaj lubi ogladac makijaze i dodac cos od siebie.

Ale twoja wola...
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 10:58   #94
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

no ale co za różnica czy zdjęcie całej buźki będzie tydzień czy cały czas?

osoba która będzie chciała wykorzystać taką fotke to i tak wykorzysta więc jak dla mnie to żadna ostrożność. Możesz być ostrożna (tak jak niektóre dziewczyny) wstawiając na fotce znaki czy swój nick a nie kasując je po wyznaczonym przez siebie terminie

p.s. a poza tym bardziej obawiałabym się o fotki wzorków na pazurki a nie o buźke

Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:49   #95
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1
rozumiem Twoje obawy, ale forum MM nie służy raczej by komuś tylko doradzać a po kilku/kilkunastu opiniach autorka będzie kasować fotki... jaki sens ma wówczas taki wątek i jego egzystencja na MM?
Staramy się zachowywać nasze makijaże dla innych-każda z nas w mniejszym lub większym stopniu boi się że ktoś wykorzysta jej zdjęcia, tu nasuwa się pytanie- jak bardzo? Moim zdaniem, jesli bardzo sie boisz to może w ogóle nie umieszczaj. Skąd wiesz czy przez te kilka minut istnienia ich na forum ktoś ich nie zapisze w celu wykorzystania?
Zgadzam się z BJ.
Jeśli się boisz, to nie wstawiaj swojej fotki w ogóle. Nie ma sensu. Prawdopodobnieństwo, że ktoś skopiuję Twoją fotkę zaraz po jej ukazaniu się jest takie samo jak to, że skopiuję ją za 3 dni od utworzenia wątku!

A i nie chodzi o bulwersację z naszej strony. Chodzi o to, że pusty bezzdjęciowy wątek jest bezsensu na MM. Zwłaszcza jak znikają z niego fotki 2 godz. po ukazaniu się.

NIestety albo się godzisz i pokazujesz swoje zdjęcia bez specjalnych ceregieli albo zakładanie takich wątków ma się nijak do idei forum MM.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:36   #96
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Santababala
Hmmm zupełnie nie rozumiem komu przeszkadza, że wykasuje samo zdjęcia a zostawie makijaż oczu? Przeciez nikomu krzywdy tym nie wyrządzam...
nie wiem, czy jest to popadanie w skrajność czy zwykła ostrożność.

W regulaminie zresztą nie ma nic o tym, że zdjęć autor nie może wykasować, więc nie rozumiem co takiego jest bulwersującego w moim zachowaniu, że stawia mi się warunki, typu: jeśli już się boisz to podpisuj zdjęcia, albo umieszczaj tylko oczy, albo w ogóle..?

Przecież to chyba ode mnie zależy jaką formę wybiorę, by zachować ostrożność nie łamiąc regulaminu?
bulwersujacego? nie przesadzasz czasem? po prostu napisalysmy, co o tym myslimy. nikt oczywiscie nie pisal nic o lamaniu regulaminu. po prostu spokojnie wyrazamy swoja opinie. nikt ci nie stawia warunkow to tylko sugestie. zrobisz co bedziesz chciala.

Edytowane przez vanilla_sky
Czas edycji: 2005-10-28 o 20:25 Powód: literowki
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:12   #97
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Dziewczyny, dziekuje wam bardzo za rady i wskazowki. Mojej kolezanki zdjecia widnialy na stronie randkowej , wykorzystane w bardzo brzydki sposob , miala wiele nieprzyjemnosci z tym zwiazanych.A zostaly wziete wlasnie z Wizazu.
Przykro mi, ze slysze teksty typu: to w takim razie w ogole nie umieszczaj zdjec, no trudno, skoro ktos ma prawo oceniac na ile powinnam sie bac, a na ile nie i co jest bez sensu a co z sensem w mojej ostroznosci, to rezygnuje z umieszczania, wedle rad.
dziekuje za dotychczasowa pomoc.
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 19:30   #98
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

kiedyś miałam pretensje że mój TŻ wtrąca się,że nie potrzebnie zamieszczam fotki swoje....
a teraz jestem mu wdzięczna

Femme bardzo dziękuje Ci za wątek przemył mi on oczy...

Pozdrawiam Was Kochane!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 19:38   #99
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Santababala
Dziewczyny, dziekuje wam bardzo za rady i wskazowki. Mojej kolezanki zdjecia widnialy na stronie randkowej , wykorzystane w bardzo brzydki sposob , miala wiele nieprzyjemnosci z tym zwiazanych.A zostaly wziete wlasnie z Wizazu.
Przykro mi, ze slysze teksty typu: to w takim razie w ogole nie umieszczaj zdjec, no trudno, skoro ktos ma prawo oceniac na ile powinnam sie bac, a na ile nie i co jest bez sensu a co z sensem w mojej ostroznosci, to rezygnuje z umieszczania, wedle rad.
dziekuje za dotychczasowa pomoc.
A nie myślałaś o napisach? Znakach wodnych? Zawsze to jakieś zabezpieczenia... tak samo unikanie prowokacyjnych póz (wydymanie ust na przykład
Nikt nie ocenia tego na ile masz prawo się bać, ale powtarzam za dziewczynami-nie dziw się jak większość zacznie omijać Twoje wątki . Wiesz, dla mnei jest to trochę niezrozumiałe- tak bardzo , wręcz panicznie obawiasz sie umieszczenia Twych zdjęć gdzieś w necie, więc czemu zamieszczasz je tutaj? W przeciągu pierwszych sekund tez ktoś może je skopiować... W przypadku tak wielkich obaw najlepszym wyjściem jest nie ryzykowac wcale...
Jesli zaś chcesz porad odnośnie wykonanego makijazu służę swoją osobą- zawsze możesz je podrzucić mi na maila.
Nie denerwuj się już
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 06:25   #100
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ale super- dzieki Aga- skorzystam na pewno
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 07:56   #101
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Eh... No coz - zycie twarde jest - cos za cos. Albo sie pokazujemy i tak glowke wysilamy aby zabezpieczyc te fotki - albo nie. Albo od poczatku wstawiamy tylko oczy - przyjmujac do wiadomosci, ze to bedzie makijaz TYLKO oczu, nie bedzie tak ciekawy jak CALA buzia.
Ja po tamtej historii z panem M. co to do domu rodzicow te wydruki z Wizazu przytaszczyl - wnerwilam sie i wykasowalam moje lica zostawiajac oczy same. Bo nie chcialam, zeby byly w necie te moje fotki - kto wie, moze je spowrotem teraz powstawiam - najpierw odpowiednio "zabezpieczajac"?
Ale mysle, ze kazdy ma prawo dysponowac swoimi zdjeciami jak chce - kto wie, co mu sie w zyciu przytrafi i jaki bedzie powod ich usuniecia - to prawo i mozliwosc powinien miec zawsze zagwarantowane.
Podsumowujac - nie chcecie, aby Wasze fotki byly wykorzystane na "randkowych" czy innych takich - tak robcie zdjecia a pozniej je podpisujcie - by sie odechcialo psikusy uzadzac. Chociaz - ryzyko jest zawsze, i z tym sie trzeba pogodzic, zaakceptowac lub nie i wyboru dokonac. Basta.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 16:19   #102
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Co prawda to prawda. Rozne rzeczy moga sie dziac z tymi zdejciami potem... Pozatym troche mnie irytuje, ze niektore osoby, ktore podpinaja sie pod wypowiedz femme, czyli daja swoje dwuznaczne zdjecia albo maja takie, a nie inne avatary wypowiadaja sie tu i przyznaja racje autorce watku... No coz. Swoje wady i niedociagneicia najtrudniej zauwazyc...
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 16:30   #103
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez trynosz
Co prawda to prawda. Rozne rzeczy moga sie dziac z tymi zdejciami potem... Pozatym troche mnie irytuje, ze niektore osoby, ktore podpinaja sie pod wypowiedz femme, czyli daja swoje dwuznaczne zdjecia albo maja takie, a nie inne avatary wypowiadaja sie tu i przyznaja racje autorce watku... No coz. Swoje wady i niedociagneicia najtrudniej zauwazyc...
Szczerze pisząc nie wiem o co chodzi w Twojej wypowiedzi. Mogłabyś rozwinąć myśl? Zwłaszcza interesuję mnie wytłuszczony druk w twoim poście.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:56   #104
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Szczerze pisząc nie wiem o co chodzi w Twojej wypowiedzi. Mogłabyś rozwinąć myśl? Zwłaszcza interesuję mnie wytłuszczony druk w twoim poście.
Faktycznie troche nie po polskiemu to napisalam, powinno byc tak: Pozatym troche mnie irytuje, ze niektore osoby, ktore podpinaja sie pod wypowiedz femme, same sa takie, jak wizazanki, ktore ona opisuje, czyli daja swoje dwuznaczne zdjecia albo maja takie, a nie inne avatary, a wypowiadaja sie tu i przyznaja racje autorce watku...

A odpowiadajac na Twoj post: naprawde nie wiesz o co chodzi?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 23:35   #105
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez trynosz
A odpowiadajac na Twoj post: naprawde nie wiesz o co chodzi?
Właśnie gdybym wiedziała o co chodzi nie prosiłabym o uściślenie postu.

Teraz mniej więcej wiem o co ci chodzi.
MIałas na myśli to, ze są Wiżanki, które same wystawiają prowokujące zdjęcia na MM [albo innym forum], a tutaj- w tym wątku, czują się "zdziwione", zaskoczone, że ich zdjęcie może wywołać z goła odmienne zainteresowanie, niż obejżenie makijażu.
Dobrze to pojmuję?

Cholera, zakręciłaś mnie tym swoim postem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:07   #106
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Mam w związku z tematem pytanko: Czy jeśli mój makijaż / wątek jest już gdzieś na 4, 5 stronie, to czy mogę usunąc fotki? Zostawiając oczywiście same oczy czy te zdjęcia gdzie nie ma już całej twarzy

Pozdrawiam z zabitego dechami Wolsztyna
Ina
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:17   #107
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
Mam w związku z tematem pytanko: Czy jeśli mój makijaż / wątek jest już gdzieś na 4, 5 stronie, to czy mogę usunąc fotki? Zostawiając oczywiście same oczy czy te zdjęcia gdzie nie ma już całej twarzy

Pozdrawiam z zabitego dechami Wolsztyna
Ina
Ina, możesz-ale co z wizażankami , które dotrą tu później? Zostanie im jedynie oglądać same oczy

Cytat:
Napisane przez trynosz
Faktycznie troche nie po polskiemu to napisalam, powinno byc tak: Pozatym troche mnie irytuje, ze niektore osoby, ktore podpinaja sie pod wypowiedz femme, same sa takie, jak wizazanki, ktore ona opisuje, czyli daja swoje dwuznaczne zdjecia albo maja takie, a nie inne avatary, a wypowiadaja sie tu i przyznaja racje autorce watku...
dlaczego to Cię irytuje? Po prostu Femme uświadomiła dziewczętom co może się wydarzyć, a jesli one są zdecydowane nadal umieszczać takie fotki albo maja dwuznaczne avatary to ich prywatna sprawa i ich wolny wybór i tym samym ryzyko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:23   #108
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1
Ina, możesz-ale co z wizażankami , które dotrą tu później? Zostanie im jedynie oglądać same oczy
No tak hmmm... to przynajmniej jedną fotke twarzy mocno zabezpieczoną będę zostawiać
No i zawsze pozostaje moja stronka, tak są wszystkie moje makijaże
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:27   #109
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
No tak hmmm... to przynajmniej jedną fotke twarzy mocno zabezpieczoną będę zostawiać
No i zawsze pozostaje moja stronka, tak są wszystkie moje makijaże
stoi zostawiasz oczy i zawsze jedno zdjęcie twarzy robisz zbyt piękne makijaże
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 08:35   #110
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Oj, dzięki Aga Co do zdjęc to tak będę właśnie robić
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:09   #111
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
No tak hmmm... to przynajmniej jedną fotke twarzy mocno zabezpieczoną będę zostawiać
No i zawsze pozostaje moja stronka, tak są wszystkie moje makijaże
Ja właśnie usuwam fotki swojej facjaty, kiedy to wątek spadnie na 3-4 stronę forum MM. Wiem i żal mi dziewczyn, które będę chciały za pół roku obejrzeć sobie mój makijaż [pocieszam się, że ktoś taki się znajdzie ], ale niestety nieubłagane są pewne sprawy. Zresztą od początku usuwam swoje zdjęcia, bez względu na to czy makijaż był doskonały, czy beznadziejny.
Na pocieszenie zostawiam fotki pomalowanych oczu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 15:33   #112
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Właśnie gdybym wiedziała o co chodzi nie prosiłabym o uściślenie postu.

Teraz mniej więcej wiem o co ci chodzi.
MIałas na myśli to, ze są Wiżanki, które same wystawiają prowokujące zdjęcia na MM [albo innym forum], a tutaj- w tym wątku, czują się "zdziwione", zaskoczone, że ich zdjęcie może wywołać z goła odmienne zainteresowanie, niż obejżenie makijażu.
Dobrze to pojmuję?

Cholera, zakręciłaś mnie tym swoim postem.
Otoz to
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:44   #113
monic6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Do Kamikitten :
Zabezpieczenia przed kopiowaniem na twojej stronie sa nic nie warte. Blokade prawego klawisza da sie bardzo latwo obejsc przez chociaby odpowiednie skonfigurowaine Javascriptu w przegladarce. A i co z tego, ze zdjecia otwieraja sie w pop-upie i sa male ? Da sie je bardzo latwo powiekszyc do rozmiarow okolo 555x740 bez wiekszych strat na jakosci. Widac, ze to tylko pomniejszenie zdjecia w wyzszej rozdzielczosci.
monic6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:46   #114
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez monic6
Do Kamikitten :
Zabezpieczenia przed kopiowaniem na twojej stronie sa nic nie warte. Blokade prawego klawisza da sie bardzo latwo obejsc przez chociaby odpowiednie skonfigurowaine Javascriptu w przegladarce. A i co z tego, ze zdjecia otwieraja sie w pop-upie i sa male ? Da sie je bardzo latwo powiekszyc do rozmiarow okolo 555x740 bez wiekszych strat na jakosci. Widac, ze to tylko pomniejszenie zdjecia w wyzszej rozdzielczosci.
O - widac, ze monic6 zadal(a) sobie trud aby je powiekszyc... Tylko po co? :?: Kamikitten - robisz sie popularna...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:35   #115
monic6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Trud praktycznie zerowy, a to po to bo chyba sobie nawet sprawy nie zdajecie do czego moga byc uzyte niektore wasze zdjecia. Radze jednak podniesc nieco poziom zabezpieczen forum, albo nie uzywac wogule.
monic6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 13:34   #116
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez monic6
Trud praktycznie zerowy, a to po to bo chyba sobie nawet sprawy nie zdajecie do czego moga byc uzyte niektore wasze zdjecia. Radze jednak podniesc nieco poziom zabezpieczen forum, albo nie uzywac wogule.
To moze podasz jakies przyklady jak mozna skutecznie zabezpieczyc zdjecia?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 13:40   #117
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez monic6
Do Kamikitten :
Zabezpieczenia przed kopiowaniem na twojej stronie sa nic nie warte. Blokade prawego klawisza da sie bardzo latwo obejsc przez chociaby odpowiednie skonfigurowaine Javascriptu w przegladarce. A i co z tego, ze zdjecia otwieraja sie w pop-upie i sa male ? Da sie je bardzo latwo powiekszyc do rozmiarow okolo 555x740 bez wiekszych strat na jakosci. Widac, ze to tylko pomniejszenie zdjecia w wyzszej rozdzielczosci.
Dzięki za info. Nie wiem po co mi to mówisz i wogóle po co kombinujesz z moimi fotami. Chyba, żeby mnie w jakims stopniu zesłościć.. nie wiem, nie rozumiem niektórych... naprawdę nie rozumiem...
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 17:55   #118
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez monic6
Do Kamikitten :
Zabezpieczenia przed kopiowaniem na twojej stronie sa nic nie warte. Blokade prawego klawisza da sie bardzo latwo obejsc przez chociaby odpowiednie skonfigurowaine Javascriptu w przegladarce. A i co z tego, ze zdjecia otwieraja sie w pop-upie i sa male ? Da sie je bardzo latwo powiekszyc do rozmiarow okolo 555x740 bez wiekszych strat na jakosci. Widac, ze to tylko pomniejszenie zdjecia w wyzszej rozdzielczosci.

uuu.... specjalista to może zaproponuj jakieś rozwiązanie/ rodzaj zabezpieczenia
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 03:12   #119
marcin.budek
Przyczajenie
 
Avatar marcin.budek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Witam drogie Panie
Może mi uda się wam pomóc w sprawie zabezpieczania swoich zdjęć w necie.

Piszecie, że różne osoby mogą wykorzystywać Wasze przechwycone w necie zdjęcia do różnych dziwnych celów, ale to jednoznacznie łączy się z ich publikowaniem w sieci. Nie ma i nigdy nie będzie 100% pewności, że Wasze zdjęcie nie znajdzie się w sieci nawet gdy to nie wy je opublikujecie. Mamy już takie czasy, aparaty cyfrowe stały się czymś normalnym, jak ktoś się uprze to zrobi wam zdjęcie na ulicy cyfrówką albo aparatem z telefonu i zamieści w jakimś serwisie (okazuje się, że osoby ładne wcale nie mają takiego prostego życia).

Jakie błędy są popełniane przy zabezpieczaniu zdjęć w sieci, oraz złudzenia o zabezpieczaniu?
  1. Otwieranie powiększonych fotek w okienkach pop-up, nawet gdy prawy klawisz myszy zamyka okienko - printscreen i mamy zdjęcie
  2. Podpis zdjęcia przy którejś z krawędzi - printscreen, obcinamy zdjęcie i juz nie ma podpisu
  3. Podpis zdjęcia półprzezroczysty - chwila zabawy w programie graficznym i zdjęcie ma jednolitą barwę (nie widać podpisu)
  4. Znak wodny - printscreen i nie ma znaku wodnego
  5. Umieszczanie drobnych elementów na zdjęciu typu plamka - mała korekta w programie graficznym
Jak się w takim razie zabezpieczyć (dotyczy miniaturek i zdjęć właściwych)?
  1. Stosować znak wodny - łatwiej jest udowodnić że jest to nasze zdjęcie i zostało bezprawnie użyte
  2. Optymalizacja w programie graficznym, w większości przypadków przy optymalizacji na poziomie 30-50% ogranicza znacznie możliwość jego powiększania (tzw. pixeloza), bez strasznych ubytków na jakości
Jak jeszcze zabezpieczać pokaże na przykładach poniżej
marcin.budek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 03:31   #120
marcin.budek
Przyczajenie
 
Avatar marcin.budek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

zdjęcia makijażu

miniaturka kiepskiej jakości, która wygląda dobrze tylko gdy jest miniaturką, po otwarciu powiększenia pokazywana jest tylko część makijażu którą chcemy pokazać (fotka u góry - niestety trzeba kliknąć aby zobaczyć o co chodzi)

jeśli chcemy pokazać więcej elementów makijażu to do fotki właściwej doklejamy 2 kawałek makijażu (np: usta) ale:
  • zrobione z innej perspektywy
  • lub z tego samego głównego zdjęcia, ale z pominięciem pewnego fragmentu dzielącego oba obiekty
zapobiega to możliwości połączenia tych dwóch powiększeń w celu otrzymania całości twarzy

podpis zasłania część makijażu oka (oraz jest umieszczony w miejscu gdzie występuje dużo szczegółów - a nie na jednolitej skórze), jednakże na 2 oku widać wszystko co powinno (zakładając oczywiście, że makijaż jest symetryczny ), zwróćcie uwagę na to, że zdjęcie nie jest w pozycji "on face" czyli nie da się użyć odbicia lustrzanego aby pozbyć się napisu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (2,0 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,2 KB, 121 załadowań)
marcin.budek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.