Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-24, 22:18   #481
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakieś książki które dostanę łatwo dostępne w bibliotece? Czytam kryminały i romansidla. Agata Christi jest trochę za nudna dla mnie. Czytałam Mroza ale trochę za dużo opisów... Lubię bardzo Nore Roberts ale większość już przeczytałam a niektóre mi się nie podobają. Polecicie coś takiego lekkiego?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
ponoć Katarzyna Bonda pisze bardzo dobre kryminały. ja osobiście jeszcze nie znam jej książek, bo czekają na swoją kolej ale wiele osób mi polecało
czy będą w bibliotece? zależy u mnie są

https://livro.pl/blog/katarzyna-bond...-zaczac-czytac
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 22:25   #482
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na KWC czytałam, że daje podobne efekty do Nacomi, jeśli tak jest to jest średni delikatnie mówiąc
Miałam też ten z Nacomi i nie zgadzam się z opiniami na KWC, ze jest podobny.

Khiel's stoi o porę rang wyżej od Nacomi, nawet teraz po nałożeniu go 3 godziny temu czuję nawilżenie pod oczami z Nacomi nie było tego efektu.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 22:29   #483
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Kosmetyki pielegnacyjne

Szukam praktycznie wszyztskiego, bo powoli mi się kończy, albo nie mam zapasu:
- krem do twarzy na noc
- krem do twarzy na dzien
- serum na noc
- serum na dzien
- tonik
- krem pod oczy
- płyn micelarny.

Cera 35+, mieszana, bardzo przetłuszczającą się strefa T.
Za serum i krem do twarzy mogę więcej zapłacić, po 50-90zl. Resztę wolę tańsza. Może być internet. Dk tej pory stosowałam kosmetyki drogeryjne, głównie Bielenda, ale czuję, że mi nie wystarcza i może lepiej isc bardziej w naturalne kosmetyki, albo nie te drogeryjne? Polecacie coś?


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
- krem na dzień - lekki nawilżający Clochee jest przeznaczony do skóry mieszanej, ale na mojej suchej sprawdza się super, więc jestem ciekawa jak się spisuje na mieszanej


- serum poleciłabym z witaminą C, np. Norel, albo dwufazowe z wit C, A i E z KOI. Na dzień bardzo zadowolona byłam z boostera z Perfecty (z linii Fenomen C - jest teraz w promocji w Rossmannie). Teraz używam Mincer Detox, ogólnie bym też poleciła, ale marki już nie ma.



Kiedyś kupowałam na Biochemii Urody serum regulujące Lemon - dobrze wspominam (miałam wtedy cerę mieszaną)




- krem pod oczy - moi faworyci: z marakują Make me bio (treściwy, bardziej na noc niż pod makijaż), liftingujący Bema, masełko z D'Alchemy i krem KOI, z nienaturalnych dobrze wspominam All about eyes Rich Clinique.
Jeśli wolisz lżejsze formuły to np. ogórkowy Make me bio albo serum z Baikal Herbals.


- płyn micelarny - Perfecta ma dobre micele, AA w tych pękatych dużych butelkach, Bielenda Fresh Juice. Z naturalnych - Biolaven dobrze się u mnie sprawdzał, znacznie lepiej niż chwalony lipowy z Sylveco.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 23:46   #484
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Oczy zakrapiają Tropicamidem w celu porażenia akomodacji a to może nawet do 6 godzin trzymać.

Macie może jakiś pomysł czym wyrównać bardzo krzywą ściankę 40x200 cm. Standardowe regipsy są za grube i/lub duże. Potrzebuję jakąś płytę małą do transportu, cienką, w miarę giętką i żeby po malowaniu wyglądała jak ściana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz cieńsze regipsy też
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 02:58   #485
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
najlepiej na zmarszczki i na strefe T, aby sie mniej przetłuszczała.


Próboałam raz The Ordinary, miałam retinol w squelenie (czy jakos tak), pod oczy na bazie kawy i ten Namicide - nie pamietam dokładnie nazw, było to w 2018 i jakos mnie to nie zachwyciło. Namicide nawet troche cere uspokoiło. Może źle dobrałam, bo nie próbowałam kremów, czy serum. A coś polecasz konkretnego od nich? Moze od 2 lat coś się zmieniło
Z tych kosmetykow, ktore wymienilas mnie tez nic nie zachwycilo, ale retinoid w emulsji, kwas hialuronowy i kwas salicylowy bardzo lubie i kupuje opakowanie za opakowaniem.

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Kotka ma niecałe 5 miesięcy
Moj kociak po wizycie u innego weta jednak jest mlodszy, niz myslalam, ma ok. 4 miesiace (wlasnie zabkuje) i kupe robi raz dziennie, przez dwa tygodnie tylko raz mu sie zdarzylo zrobic dwa razy. Mokre jedzenie dostaje trzy razy dziennie w nie za duzych porcjach, do tego kremowe smakolyki, ma tez staly dostep do suchego (a raczej "suchego" bo dolewamy do niego ok. 1/3 szklanki wody, zeby je zmiekczyc), wydaje mi sie, ze Twoja kotka zdecydowanie za czesto sie zalatwia i skonsultowalabym to z weterynarzem.
Te kremowe smakolyki wygladaja tak:

Uzywam ich do pobudzenia apetytu, jesli kot nie chce jesc mokrego jedzenia. Kupuje lososia lub tunczyka, moj kot nie przepada za czymkolwiek o smaku drobiu, za wolowina tez srednio.
Za dobre zachowanie dostaje smakolyki w chrupkach, zazwyczaj 2-3 sztuki, staram sie nie przekraczac 6-7 szt. dziennie, bo ok. 15 to maksymalna dzienna ilosc zalecana dla doroslego kota wazacego ok. 4-5 kg.

EDIT
I powoli wdrazam surowe mieso z kangura (tutaj najbardziej polecane dla niewychodzacych kotow, bo jest bogate w bialko i nie jest tluste), sklepy zoologiczne sprzedaja je w paczkach zamrozone i ono jest juz rozdrobnione. Do wyboru jest jeszcze indyk i wolowina, na kangura moj kot zareagowal najlepiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2020-01-25 o 04:55 Powód: dopisanie dalszej czesci posta
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 06:42   #486
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Pytanie do dziewczyn, które mają sztuczne rzęsy:
Jakiego kremu pod oczy używacie?
Wczoraj sobie założyłam i nie można tlusciochow, a ja tylko takich używałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 06:54   #487
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Od paru dni mam paskudny ból karku ,kręgosłupa zaraz pod głową. Każdy ruch powoduje ból. Mam tez problem z podnoszeniem do góry prawej ręki. Czy miał ktoś tak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-25, 07:12   #488
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Wiem,że jest tutaj dużo właścicieli kotów więc zapytam
Podaje mojej kotce mokrą karmę Catz Finefood.
Ostatnio dużo pracują w domu więc jestem z nią.
Czytałam,że kotom lepiej jest podawać mniejsze porcję ale częściej i tak też robię.
Daje jej tak co dwie trzy godziny taką łyżkę ,zawsze zjada.Chyba,że śpi to przerwa w jedzeniu jest większa.
Problem jest taki,że kotka robi dużo kupy,nawet do 5-6 dziennie,czy to normalne?
Wiem,że to jedzenie jej wypełnia przewód pokarmowy i musi je wydalić.
Wiem też,że kotu do roku nie powinno się ograniczać jedzenia.
Może ja robię coś źle i robię jej w ten sposób krzywdę?
Nigdy nie miałam kota i martwię się.
Kupy są normalne ,ani miękkie ani twarde,po prostu normalne,kotek jest radosny,nie wygląda jak gdyby coś mu dolegało.
Aha,przed chwilą ją zważyłam,waży 2 kg.Czytałam,że to normalna i zdrowa waga jak na jej wiek.
Na puszcze karmy ,którą podaje jest napisane 150g dziennie czyli co podzielić to na trzy razy i podawać jej po 50g?
Wydaje mi się to mało i jak to się ma do tego nie ograniczania jedzenia do osiągnięcia roku?
Bardzo proszę o poradę osób,które mają koty i ogarniają bo ja serio już świruje i nie wiem czy jechać do lekarza,robić jakieś badania czy po prostu to moja wina.

Proszę o wyrozumiałość,to mój pierwszy kot i bardzo mi zależy żeby należycie o nią dbać.
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Podpytałam koleżankę, która od wielu lat ma hodowlę więc i doswiadczenie z kocimi maluchami i ona twierdzi, że jeśli kotek je dobrą mokrą karmę, jest prawidłowo odrobaczony, kupy są zawarte i bez śluzu, przybiera na wadze, bawi się i nie jest osowiały to nie ma się czym martwić, widać taka malucha uroda.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak. Jeśli kot jest karmiony wysokomięsną karmą, a kupy są zdrowe, to wszystko jest ok. Do roku nie przejmujesz się dozowaniem jedzenia jak jest napisane, tylko dajesz na zawołanie (tj. jeśli jeszcze jest głodna i zje, to dokladasz).
Dopiero po roku zaczynasz patrzeć, czy je wystarczająco. Ja nawet nie zerkam na to co na puszce, bo już się uregulowało - puszka 400g na dwa dni. Pamiętaj że na puszkach jest napisane dla przeciętnego kota, jeśli masz większego /mniejszego niż standard to juz jest przekłamanie.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Z tych kosmetykow, ktore wymienilas mnie tez nic nie zachwycilo, ale retinoid w emulsji, kwas hialuronowy i kwas salicylowy bardzo lubie i kupuje opakowanie za opakowaniem.



Moj kociak po wizycie u innego weta jednak jest mlodszy, niz myslalam, ma ok. 4 miesiace (wlasnie zabkuje) i kupe robi raz dziennie, przez dwa tygodnie tylko raz mu sie zdarzylo zrobic dwa razy. Mokre jedzenie dostaje trzy razy dziennie w nie za duzych porcjach, do tego kremowe smakolyki, ma tez staly dostep do suchego (a raczej "suchego" bo dolewamy do niego ok. 1/3 szklanki wody, zeby je zmiekczyc), wydaje mi sie, ze Twoja kotka zdecydowanie za czesto sie zalatwia i skonsultowalabym to z weterynarzem.
Te kremowe smakolyki wygladaja tak:

Uzywam ich do pobudzenia apetytu, jesli kot nie chce jesc mokrego jedzenia. Kupuje lososia lub tunczyka, moj kot nie przepada za czymkolwiek o smaku drobiu, za wolowina tez srednio.
Za dobre zachowanie dostaje smakolyki w chrupkach, zazwyczaj 2-3 sztuki, staram sie nie przekraczac 6-7 szt. dziennie, bo ok. 15 to maksymalna dzienna ilosc zalecana dla doroslego kota wazacego ok. 4-5 kg.

EDIT
I powoli wdrazam surowe mieso z kangura (tutaj najbardziej polecane dla niewychodzacych kotow, bo jest bogate w bialko i nie jest tluste), sklepy zoologiczne sprzedaja je w paczkach zamrozone i ono jest juz rozdrobnione. Do wyboru jest jeszcze indyk i wolowina, na kangura moj kot zareagowal najlepiej.
Super, że dbasz o kota ale ta sucha jest tu kompletnie zbędna. Nawet zalana wodą nie dostarcza jej wystarczająco dużo i obkleja zęby. I do roku mokrej nie żałuj Kot rośnie i potrzebuje dużo jedzenia, później to zapotrzebowanie spadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 07:20   #489
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakieś książki które dostanę łatwo dostępne w bibliotece? Czytam kryminały i romansidla. Agata Christi jest trochę za nudna dla mnie. Czytałam Mroza ale trochę za dużo opisów... Lubię bardzo Nore Roberts ale większość już przeczytałam a niektóre mi się nie podobają. Polecicie coś takiego lekkiego?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Camilla Lackberg, wcześniej wspomniana Bonda, Robert Galbraith (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko, w każdym razie to pseudonim J. k. Rowling)

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2020-01-25 o 07:23
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 07:33   #490
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakieś książki które dostanę łatwo dostępne w bibliotece? Czytam kryminały i romansidla. Agata Christi jest trochę za nudna dla mnie. Czytałam Mroza ale trochę za dużo opisów... Lubię bardzo Nore Roberts ale większość już przeczytałam a niektóre mi się nie podobają. Polecicie coś takiego lekkiego?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Kate Morton mogę polecić, jako przyjemną lekturę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 07:38   #491
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Od paru dni mam paskudny ból karku ,kręgosłupa zaraz pod głową. Każdy ruch powoduje ból. Mam tez problem z podnoszeniem do góry prawej ręki. Czy miał ktoś tak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to od komputera lub przeglądania telefonu w dziwnych pozycjach?
Ja często mam bóle karku i kregoslupa bo 8h siedzę przed komputerem a potem często też w domu, no i ten koszmarny telefon ehh.
Albo łapie mnie tak czasem po długim czytaniu w leżeniu na brzuchu.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-25, 07:39   #492
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Od paru dni mam paskudny ból karku ,kręgosłupa zaraz pod głową. Każdy ruch powoduje ból. Mam tez problem z podnoszeniem do góry prawej ręki. Czy miał ktoś tak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bierzesz coś przeciwzapalnego? Należałoby wdrożyć 2 x dzień w tabletkach (Naproxen, ketonal itp). Nie mylić z przecibolowymi. Do tego jeszcze miejsciwo maści przeciwzapalne. Jeśli po pięciu dniach nie przejdzie to do lekarza. A jeśli ból się nasili i mogą być problemy z oddychaniem to od razu. To może być krecz szyjny i bez silnych zastzykow się nie obejdzie.
Mnie po nocy taki ból chwytał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 07:48   #493
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Bierzesz coś przeciwzapalnego? Należałoby wdrożyć 2 x dzień w tabletkach (Naproxen, ketonal itp). Nie mylić z przecibolowymi. Do tego jeszcze miejsciwo maści przeciwzapalne. Jeśli po pięciu dniach nie przejdzie to do lekarza. A jeśli ból się nasili i mogą być problemy z oddychaniem to od razu. To może być krecz szyjny i bez silnych zastzykow się nie obejdzie.
Mnie po nocy taki ból chwytał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę to co w domu ,Ibuprom. I maść rozgrzewająca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 07:51   #494
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Od paru dni mam paskudny ból karku ,kręgosłupa zaraz pod głową. Każdy ruch powoduje ból. Mam tez problem z podnoszeniem do góry prawej ręki. Czy miał ktoś tak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I polecam przestawienie się na poduszkę ortopedyczną. Od lat już innej nie używam i pozbylam się tego bólu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 08:09   #495
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Od paru dni mam paskudny ból karku ,kręgosłupa zaraz pod głową. Każdy ruch powoduje ból. Mam tez problem z podnoszeniem do góry prawej ręki. Czy miał ktoś tak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odwiedź fizjoterapeutę. Ja mam takie bóle na tle stresowym, napięciowe - z problemem z odwracaniem głowy (zwłaszcza w jedną stronę) i bólem przy podnoszeniu ręki z tej samej strony. U mnie chodzi o silne napięcie powięzi i mięśni w tym miejscu, spowodowane jedną pozycją pracy i nadwyrężaniem jednej strony. Tylko fizjo mi pomaga regularnie. Teraz zaleciłą mi zakup maty do akupresury, ona sama ma jakąś ze sklepu dla fizjoterapeutów i zastanawiam się, czy faktycznie ten Pranamat jest warty większej kasy, czy ta wystarczy.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 08:17   #496
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 08:23   #497
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Biorę to co w domu ,Ibuprom. I maść rozgrzewająca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to leć do apteki po coś przeciwzapalnego. Tabletki i maść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Odwiedź fizjoterapeutę. Ja mam takie bóle na tle stresowym, napięciowe - z problemem z odwracaniem głowy (zwłaszcza w jedną stronę) i bólem przy podnoszeniu ręki z tej samej strony. U mnie chodzi o silne napięcie powięzi i mięśni w tym miejscu, spowodowane jedną pozycją pracy i nadwyrężaniem jednej strony. Tylko fizjo mi pomaga regularnie. Teraz zaleciłą mi zakup maty do akupresury, ona sama ma jakąś ze sklepu dla fizjoterapeutów i zastanawiam się, czy faktycznie ten Pranamat jest warty większej kasy, czy ta wystarczy.
Oo tak. Dobry fizjoterapeuta i mata do akupresury to super sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 08:25   #498
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Składa tam jakieś zdania, ale robi też dużo "hmmm" i stąd te memy. Ja nie czytałam książek i serial mi się podobał, ale odniosłam wrażenie, że to bardziej taki wstęp do jakiejś historii niż historia sama w sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 08:29   #499
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wymyślił sobie, że będzie geraltem mrukiem, takim w stylu Batmana

Dużo było tych hm, nie dziwię się, że są memy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-25, 08:29   #500
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No to leć do apteki po coś przeciwzapalnego. Tabletki i maść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Oo tak. Dobry fizjoterapeuta i mata do akupresury to super sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co ,leć to nie zawsze możliwe. Mam do miasta 14 km. A apteki w weekend u mnie nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 08:32   #501
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Od paru dni mam paskudny ból karku ,kręgosłupa zaraz pod głową. Każdy ruch powoduje ból. Mam tez problem z podnoszeniem do góry prawej ręki. Czy miał ktoś tak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tak złapały korzonki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 09:47   #502
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Dziękuję dziewczyny za polecenie książek. Spisałam autorów i będę szukać

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 09:59   #503
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Nie polecam przyzwyczajać kota do sprzątania kuwety po każdym skorzystaniu. My tak zrobiliśmy i po pracy czy innym kilkugodzinnym wyjściu zawsze czekała niespodzianka w zlewie czy na dywanie bo kotecek nie zrobi do raz użytej kuwety. Teraz sprzątamy tylko po kupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 10:15   #504
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie jaki to algorytm, ale jeśli np. masz numer tej osoby w telefonie i zainstalowaną apkę fejsa to od ręki zaproponuje Ci ludzi do których masz numery. Mój TŻ co chwilę ma propozycje dodania do znajomych kurierów którzy przywożą mu do pracy paczki, mimo że nie mają żadnych wspólnych znajomych, tylko numery zapisane w telefonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam tylko mesendżer na tel To koleżanka z lo, z którą chodziłam na dodatkowe zajęcia, nie mam jej nr telefonu. Ciekawe to dla mnie jest


Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Albo przez numer telefonu albo może pamiętać Twoje wyszukiwanie, a może przez jej wyszukiwanie, ciężko stwierdzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie ciężko stwierdzić na to wygląda, heh
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 11:34   #505
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wiesz co ,leć to nie zawsze możliwe. Mam do miasta 14 km. A apteki w weekend u mnie nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze wspolczuje a nikt z rodziny ci nie może przywieźć na ten koniec świata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 11:51   #506
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Szczerze wspolczuje a nikt z rodziny ci nie może przywieźć na ten koniec świata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A po co te uszczypliwosci? Konca świata nie widziałas ? Jutro będę , wtedy kupie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 11:53   #507
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Chciałabym kupić matę do ćwiczeń. Nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze.


Którą byście poleciły?
https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Mat...ssu/p100273623
https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Mat.../p100279458002
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 12:29   #508
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A po co te uszczypliwosci? Konca świata nie widziałas ? Jutro będę , wtedy kupie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Źle mnie odebrałaś. Wiem jaki to ból więc priorytetem dla mnie by było dostać się do apteki albo poprosić kogoś o pomoc zwłaszcza jak mieszkasz w takim miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 13:02   #509
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić matę do ćwiczeń. Nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze.


Którą byście poleciły?
https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Mat...ssu/p100273623
https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Mat.../p100279458002
A musi być koniecznie z Lidla?
Bo ja kupiłam na allegro, jedna wizażanką mi poleciła, swietn jest, nie kruszy się, nie przesuwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie jaki to algorytm, ale jeśli np. masz numer tej osoby w telefonie i zainstalowaną apkę fejsa to od ręki zaproponuje Ci ludzi do których masz numery. Mój TŻ co chwilę ma propozycje dodania do znajomych kurierów którzy przywożą mu do pracy paczki, mimo że nie mają żadnych wspólnych znajomych, tylko numery zapisane w telefonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja się zawsze zastanawiałam czemu mi w podpowiedziach znajomych na Facebooku pokazuje moja dentystkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 13:06   #510
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.53

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Zależy o co dokładnie chodzi? Napisz na PW, postaram się pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje pieknie, napisalam PW
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-06 22:15:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.