Wesele bez osoby towarzyszącej - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 19:36   #61
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Cytat:
Napisane przez pirania82 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po weselu...jak już pisałam wcześniej było w sobote 23 sierpnia. Byłam bez osoby towarzyszącej a bawiłam się super dużo czasu spędziłam przy stoliku tak jak większość - było tyle jedzenia że ło ho ho mniammm ; a reszte na tańczeniu a mam dwie lewe nogi ale wogóle się tym nie przejmowałam. Wywijałam na parkiecie z bratem, tatą, wujkiem i z chłopakiem siostry. Jak nie chciałam tańczyć to poprostu siedziałam sobie i nikt pijany mnie nie zaczepiał :P i nikt nie zadawał pytań "dlaczego jesteś sama".

Szkoda tylko że nie wziełam na przebranie wygodnych butów, bo potem było ciężko...i głównie dlatego już o 1 w nocy byłam w domu, a impreza trwała do 4....

W maju prawdopodobnie szykuje sie nastepne wesele i już nie umiem się doczekać nawet jeśli pójde sama
Skąd ja to znam, też zapomniałam butów na zmianę

Byłam 23 sierpnia na weselu i było super! Wybawiłam się jak nie wiem, dużo młodzieży bawiło się w grupkach, a i żonatego kolesia obtańcowałam. Ogólnie ludzie byli prześwietni, także i zabawa się udała. Orkiestra dziękowała nam i mówiła, że dla takich gości warto grać Goście nie chcieli zejść z parkietu w poprawiny Były tańce, wódka, dobre towarzystwo, czego chcieć więcej?
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:43   #62
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

co innego pójść samemu na wesele,gdzie jest brat,wujek,ojciec czy inny pociotek...
wtedy jest szansa na zabawę

co innego jednak kiedy idzie się bez osoby towarzyszącej na wesele do "znajomych"
jak dla mnie nie ma szans na zabawę...
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:53   #63
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
co innego pójść samemu na wesele,gdzie jest brat,wujek,ojciec czy inny pociotek...
wtedy jest szansa na zabawę

co innego jednak kiedy idzie się bez osoby towarzyszącej na wesele do "znajomych"
jak dla mnie nie ma szans na zabawę...
To jest racja, bo przynajmniej jest z kim walnąć kielonka, ja nie lubię pić z obcymi.
Chociaż ten facet, z którym się bawiłam, poznałam go dopiero na weselu, bo siedział koło mnie i mi ciągle polewał
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:01   #64
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
co innego pójść samemu na wesele,gdzie jest brat,wujek,ojciec czy inny pociotek...
wtedy jest szansa na zabawę

co innego jednak kiedy idzie się bez osoby towarzyszącej na wesele do "znajomych"
jak dla mnie nie ma szans na zabawę...

No tak, do znajomych bez obstawy rodziny wybrałabym się sama tylko na ceremonię ślubną, tak z kwiatkami i życzeniami.

Do dobrych znajomych i przyjaciół poszłabym i na ślub - zakłądając, że byłyby tam inne osoby dobrze mi znane...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:47   #65
pirania82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
co innego pójść samemu na wesele,gdzie jest brat,wujek,ojciec czy inny pociotek...
wtedy jest szansa na zabawę

co innego jednak kiedy idzie się bez osoby towarzyszącej na wesele do "znajomych"
jak dla mnie nie ma szans na zabawę...
Racja...w rodzinie zawsze znajdzie się ktoś żeby chociaż pogadać, już nie mówie o zabawie.
A u znajomych... jak są jeszcze wspólni znajomi to spoko, ale jak kompletnie nikogo sie nie zna to z zabawy nici....
pirania82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:53   #66
bAndzik
Raczkowanie
 
Avatar bAndzik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław / Sopot
Wiadomości: 226
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Moze nie nici... Zawsze jest szansa ze znajdzie sie ktos do wspolnej zabawy .
__________________
I'm in love and always will be...
bAndzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 15:20   #67
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Ogólnie nie widze za bardzo problemu ja miesiac temu bylam bez partnera na weselu brata gdzie byłam świadkiem wiec juz całkiem według "wypada a nie wypada" powinnam byc skreslona towarzysko a bawiłam sie przecudownie mogłam potanczyc z wszystkimi bez objawów zazdrosci Tż poflirtowac itp itd moze rzeczywiscie sytuacja wyglada inaczej jesli wesele nie odbywa sie w "rodzinie" a idzie sie do znajomych gdzie wiekszosci osobsie nie zna
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 13:11   #68
blackwidow1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

czesc dziewczyny, jak nie macie z kim pojsc a jestescie z Lublina to ja sie deklaruje lubie chodzic na wesela jak cos to piszcie
tylko tak od 17 do 19 lat, bo inaczej smiesznie by wyszlo :p
blackwidow1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:55   #69
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Cytat:
Napisane przez blackwidow1989 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, jak nie macie z kim pojsc a jestescie z Lublina to ja sie deklaruje lubie chodzic na wesela jak cos to piszcie
tylko tak od 17 do 19 lat, bo inaczej smiesznie by wyszlo :p
a niech to, że nie jestem z Lublina
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 14:19   #70
blackwidow1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

szkoda
blackwidow1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:05   #71
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Cytat:
Napisane przez blackwidow1989 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, jak nie macie z kim pojsc a jestescie z Lublina to ja sie deklaruje lubie chodzic na wesela jak cos to piszcie
tylko tak od 17 do 19 lat, bo inaczej smiesznie by wyszlo :p
Eh, ja tez niestety nie jestem z Lublina Szkoda..
Co prawda starsza jestam, ale wazne ze mlodziej wygladam
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:41   #72
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Byłam kilka razy sama na weselu i bardzo dobrze to wspominam.

Ostatecznie wesele to nie tylko tańce - zawsze można zintegrować się z dalszą, rzadko/nigdy nie widzianą rodziną, pokonwersować, podrinkować i skonsumować
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:54   #73
sasza21
Raczkowanie
 
Avatar sasza21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Nie masz co się martwić.Ja tez miałam 19 lat jak szłam na wesele sama,pomimo iz miałam zaproszenie z osobą towarzyszącąNie miałam w tamtej chwili chłopaka,więc nie widziałam sensu na siłe kogoś brać.a wybawiłam się za wszystkie czasy-duzo miałam partnerów do tańca Przeciwienstwem bylo wesele na którym byłam m-ac temu.Byłam z chlopakiem z którym jestem ponad 3 lata i jestem zawiedzionaBo nie chcialo mu sie tanczyc, a ja siedzialam jak ta smutna(....), i nawet nikt mnie do tanca nie prosil.bali sie mojego chlopaka czy jaka cholera...A wiec glowa do góry i tancz....pozdrawiam
sasza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 18:57   #74
blackwidow1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

to czy bedziemy sie dobrze bawic samemu na weselu zalezy od wielu czynnikow, np czy bedziemy tam znac duzo osob/nikogo; czy wszyscy inni beda w parach; od nastawienia innych, od naszego nastawienia, zgadzam sie ze mozna sie swietnie bawic bedac samemu i tez tak kiedys mialem,, ale w wiekszosci przypadkow lepiej isc z osoba towarzyszaca
blackwidow1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 06:51   #75
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Ja ogólnie nie lubię wesel. Poprostu dla mnie jest to jeden wielki cyrk (przepraszam jak kogoś uraziłam). 2 lata temu też szłam na wesele bez osoby towarzyszącej, i czy bym z nią szła czy nie, dla mnie to i tak nie sprawiło różnicy, bo nie lubię wesel

Dziwak ze mnie:P
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 09:56   #76
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Hej. Ja w zeszłym roku bardzo się głowiłam z kim mi pójdzie w tym roku sie bawić na 3 gdyz nie mam chłopaka.
Dostawałam po prostu dołów że niby ja- pierwsza imprezowiczka, grono znajomych, sobota bez potańcówki to sobota stracona- a nie mam tak naprawdę z kim iść bo albo wszyscy pozajmowani albo dwie lewe nogi.
Na pierwszym bawiłam się ze swoim bratem rodzonym- młodszy ale że ja tancerka i on tancerz to się świetnie bawiliśmy!!!
Na drugie zaprosiłam kolegę ale dzwoniąc i umawiając sie na pociag dzień przed imprezą powiedział mi że zapomniał, jest chory a poza tym pracuje w sobotę(mimo że miesiąc wczesniej mu o tym mówiłam). Nie uwierzycie jaka byłam wkurzona że ktoś może w ostatniej chwili tak wystawić. Oczywiście znów rewelacyjnie sie bawiłam z bratem - więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Na trzecie poszłam z kolegą który dobrze tańczy- poszłam z nim bo...mój brat jest zajety i zostałam na lodzie. Ogólnie też się bardzo wybawiłam .

Jesli chodzi o osoby towarzyszące- ostatnio miałam kilka przypadków ( w tym swój) kiedy chłopak w ostatniej chwili wykręca się albo "coś" mu nagle wypada. Nie róbcie tego bo dziewczyna się głupio czuje i jest jej wstyd za takich znajomych. Moja koleżanka tydzień temu tak wyszła że jej osoba zaspała. No soorrrryyy. Poszła sama. Trochę sie pokiwała ale ogólnie zamiast bawić sie i tańczyć zasiedziała się przy stole i nie była wcale zadowolona że poszła.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 17:23   #77
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Odnośnie wystawiających facetów - w sobote mam zaproszenie na wesele a 2 dni temu kolega mi powiedział ze nie może chociaz wiedział o tym od miesiąca i zadeklarował że idzie .. tak więc zostałam na lodzie, trochę głupio wyjdzie ale nie ide bo to nawet nie wesele w rodzinie i nie mam ochoty siedzieć całą noc przy stole z rodzicami
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:54   #78
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Wesele bez osoby toważyszącej

Byłam w sierpniu na weselu kuzynki, bez partnera. Muszę powiedzieć że wybawiłam się super, choć z góry wydawało mi się, że to jest bez sensu tam isc jak tylko będe się nudzić. Jednak nie. Poznałam dużo ludzi, non stop na parkiecie bo ktoś ciągle prosił do tańca.
Co do tego wesela ostatniego, wywiązała się taka mała historia, gdyż poznałam tam własnie chłopaka, z którym spędziłam prawie cały wieczór a pózniej zbieg okoliczności najwidoczniej sprawił że ja złapałam welon a on muszkę, zostaliśmy drugą "parą młodą". Także byliśmy na językach gości, szeroko komentowani że tak dużo spędzają czasu ze sobą na weselu co zdążyli wszyscy zauważyć, a później bęc!
przeznaczenie? przypadek? nie wiem, ale było to śmieszne, miłe i niespodziewane. Mamy kontakt do dziś i podobno zarezerwowaną salę weselną
Nie krępujcie się iść same na wesela bo w tym nie ma nic złego, a mogą się wywiązać ciekawe sytuacje.
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 23:13   #79
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Wesele bez osoby towarzyszącej

Bylam i bylo calkiem znosnie
Zalezy gdzie idziesz.
Jedno wesele to byly praktycznie same kobietki mlode bez osob towarzyszacych, wiec brak partnera nie byl zadnym problemem.
Ale jesli idzesz na wesele, gdzie raczej kazdy bedzie z osoba towarzyszaca, to lepiej kogos zabrac, zeby miec sie z kim pobawic
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.