Dziewczyny sprzedajecie gdzieś swoje kolczyki?-wątki zebrane - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Pokaż wyniki sondy: Co dzieje się z Twoimi dziełami po ich wykonaniu
zostawiam je u siebie i trzymam na pamiątkę 50 26,46%
sprzedaję(robię je na zamówienie)lub wystawiam w galerii 123 65,08%
daje znajomym i rodzinie w prezencie na różne okazje 63 33,33%
inna wersja 32 16,93%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 189. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 10:48   #1141
Fua
Raczkowanie
 
Avatar Fua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 445
GG do Fua
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Jesli masz zamiar robić biż tylko i wyłącznie dla pieniędzy - to lepiej wcale nie zaczynaj. My robimy bizu z pasji, a nie dla kasy.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Jestem w 4 galeriach, ale mam zamiar wystawiać tylko w 3.

Zaleciało mi hipokryzją.
__________________

Designers are meant to be loved, NOT to be understood
Just because no one understans you, doesn't mean you're an artist.
Fua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:53   #1142
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez Fua Pokaż wiadomość



Zaleciało mi hipokryzją.
Niech zalatuje, zaczęłam robić, bo mi się podobało, teraz muszę sprzedać by mieć za co kupić nowe materiały. Nie robię dla pieniedzy tylko dla samego robienia.
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:59   #1143
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

to się tak zaczyna...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:00   #1144
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Niech zalatuje, zaczęłam robić, bo mi się podobało, teraz muszę sprzedać by mieć za co kupić nowe materiały. Nie robię dla pieniedzy tylko dla samego robienia.

a w czym jestes lepsza od dlubiacych zarobkowo, by pokazywac im dupsko?
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:00   #1145
Morgana75
Raczkowanie
 
Avatar Morgana75
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 450
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Ech jak czytam niektóre wypowiedzi to mam dziwne wrażenie że pare osób stara sie zrobić z biżuteryjek jakis super elitarmy klub tworząc mity np. o tym jakie wielkie pieniądze trzeba na poczatek zainwestować...
Moje pierwsze zamówienie półfabrykatów to było jakieś 55 złotych- zwróciło mi sie następnego dnia po wizycie 2 znajomych
Wielkie inwestycie trzeba zrobić się chce otwożyć zakład złotniczy albo duże stoiski w wielkim centrum handlowym temu nie da sie zaprzeczyć ale chyba nie taką inwestycje Sauron miała na mysli chyba...
Nie należy tez zapominac o tym że jak sie nie ma brzęczacej monety by w swój warsztat inwestowac mozna sobie poradzic w inny sposób- wiedza, wyczucie, rozeznanie rynku to też kapitał, niby trudny do zmieżenia ale czasem przynoszacy realne kożysci np. wtedy gdy unikniemy nietrafionego zakupu albo zrobimy kolekcje bardzo "trendy" i dobrze sprzedajacych sie kolczyków, tak więc godziny spedzone w sklepach z akcesoriami( nawet bez kupowania) czy na wizażu to tez jest inwestycja w warsztat...
No i jak w każdy biznesie godne polecenia sa słowa - Mierz siły na zamiary- czyli moze na poczatek nie zakładamy że robiąc i sprzedajac drogie srebrne komplety zarobimy na mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta, na poczatek wystarczy załozenie ze robiąc posrebrzane kolce zarobimy na materiały oraz dołożymy do domowego budżetu a jak to wyjdzie to sie zastanowimy...
Morgana75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:02   #1146
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Nie będę wnikać co kto i dlaczego robi bizu

Jak już dziewczyny powiedziały - da się zarobić, da... ale i też trzeba a początku zainwestować sporo pieniędzy które tak szybko się nie zwrócą.

Jaka ta biżuteria powinna być?? Po pierwsze to solidnie i porządnie wykonana. Co do materiałów ( moim skromnym zdaniem - zaznaczam moim) uważam,że powinno być oto srebro, kamyki, minerały.... właściwie to wszystko, byle nie plastik i zwykle szkło. Ale to nie wszystko - biżuteria powinna być po prostu ładna - takie coś jak wyczucie formy, koloru - no cóż... jak ktoś tego nie posiada będzie mu ciężko....


I jeszcze coś, nie do końca ode mnie..... niedawno pewna osoba z którą sobie troszkę popisałam na jakimś portalu - powiedziała,że to widać czy ktoś robi biżuterię z pasji, bo to lubi, czy dlatego,że chce zarobić lub "bo inni tak robią"..... to się czuje.... a już na pewno jeśli widzi posty/komentarze tej osoby w której jest tylko parcie / pęd do pieniędzy lub pokazania innym że jest lepsza. nie ma w tym nic prawdziwego....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:36   #1147
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Jak chcesz zbierać kokosy to marne szanse, bo musiałabyś się wybić ponad tych wszystkich rzemieślników, artystów czy jak tam też się zwą. Więc musiałabyś robić coś szalenie oryginalnego, mieć niewyparzoną gębę w pewnych sprawach no i jeszcze kilka podobnych cech. A jak zależy Ci na jako takich pieniądzach to wsadź na drut koralik i idź na bazar, takim sposobem materiały zwrócą Ci się parokrotnie. Takie jest moje zdanie do kwestii pieniędzy. Ja mam ten komfort, że na razie jestem na utrzymaniu rodziców, więc nie pojmuję do końca znaczenia zwrotu 'dla pieniędzy' i co zarabiam dalej inwestuję, czasem kupię coś niezwiązanego z biżu ale to rzadko. Nie będę owijać w bawełnę, bo zaczynając myślałam prawie tylko i wyłącznie o kasie, ale później zachłysnęłam się tym wszystkim i zobaczyłam, że jak chcę sie rozwijać i ma mi to sprawiać przyjemność to raczej na zarobki które dałyby mi pieniądze poza biżuteryjnie nie ma co liczyć.. Ale to jest po części związane z moją naturą, bo nie lubię się do niczego zmuszać i traktuję to tylko i wyłącznie jako hobby, które staram się tak kierować, żeby jako tako na siebie 'zarabiało'.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 11:46   #1148
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez iguana_night Pokaż wiadomość
Jak chcesz zbierać kokosy to marne szanse, bo musiałabyś się wybić ponad tych wszystkich rzemieślników, artystów czy jak tam też się zwą. Więc musiałabyś robić coś szalenie oryginalnego, mieć niewyparzoną gębę w pewnych sprawach no i jeszcze kilka podobnych cech..
albo po prostu dużo pracować
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:51   #1149
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez maghia Pokaż wiadomość
a w czym jestes lepsza od dlubiacych zarobkowo, by pokazywac im dupsko?
Nie uważam sie za lepszą. A te dupsko wyszło przez przypadek - jak wstawiałam widziałam tylko twarz
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:01   #1150
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
albo po prostu dużo pracować
Cierpliwością i pracą ludzie się bogacą? Oj to chyba nie dzisiaj.. Teraz trzeba mieć coś więcej niż dwie ręce, żeby się wybić.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:31   #1151
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez iguana_night Pokaż wiadomość
Cierpliwością i pracą ludzie się bogacą? Oj to chyba nie dzisiaj.. Teraz trzeba mieć coś więcej niż dwie ręce, żeby się wybić.
nie wiem, ja tam po prostu dużo pracuję
Candi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 13:44   #1152
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
nie wiem, ja tam po prostu dużo pracuję
no, Candi między innymi miałam na myśli... i jej nowego pomocnika Dr House'a...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:31   #1153
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
no, Candi między innymi miałam na myśli... i jej nowego pomocnika Dr House'a...
oj Ty.. właśnie zdradziłaś sekret genialności mojej biżu i fantastycznego zmysłu marketingu
Candi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:43   #1154
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Candi, sekret musi tkwić gdzie indziej, bo mnie Dr House nie pomaga wcale... Więc nam tu nie ściemnajcie tylko od razu zdradzajcie prawdziwą tajemnicę :-D

m.
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:14   #1155
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

everybody lies

ale powaga - nie znoszę tv i filmów i zwykle nie oglądam nic długimi miesiącami, ale mam też problem z podzielnością uwagi tj muszę ją dzielić, bo inaczej się nie skupiam - przeniosłam warsztat na biurko, na szafce postawiłam lapsa i oglądam po kolei jednym ciągiem House'a - tyle biżu nie natrzepałam w ciągu ostatnich 3 miesięcy jak w ciągu ostatnich 4 dni
Candi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:33   #1156
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

ehehehe Sposób dobry, choć ja tak kocham House'a, że nie mogłabym robić przy nim nic innego. Poza tym oglądnęłam już wszystkie dotychczasowe sezony.
Co do zarabiania, to myślę, że na wszystkim się da zarobić - trzeba mieć tylko odpowiednie nastawienie, na robienie kasy właśnie, zmysł marketingowy i albo szczęście pod postacią tego, że to lubisz robić po prostu się sprzedaje, albo samozaparcie żeby robić to czego nie lubisz najbardziej, ale się sprzeda Mi brakuje tego ostatniego ale i tak wychodzę na zero, więc jako hobby moja biżu ma się dobrze.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:33   #1157
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Ekhem, khem, ja tak nie na temat, ale muszę to powiedzieć - strasznie Ci Candi tego House'a zazdroszczę
A tak w temacie - tutaj, żeby cokolwiek wyjąć trzeba najpierw sporo włożyć. To tak z książeczki osobistych przemyśleń w kwestji biżuteryjkotwórstwa
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:47   #1158
konza
Raczkowanie
 
Avatar konza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 392
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

hhmm na robieniu biżu można zarobic dobrym przykładm jestem ja od 1,5 roku sprzedaje i nie narzekam , ale to nie jest taki łatwy pieniadz jak niektórym sie wydaje trzeba szukac ciagle nowych inspiracji i pomysłów by zaspokojic potrzeby klijeta.Jakość wykonywanej pracy jest twoją marką po tym klijęt cie ocenia i wystawia ci opinie ,dzieki temu że robie" jakość" mam klijetów ,klijet który jest zadowolony wróci napewno .Na początku zainwestowałam prawie 500 zł i co tydzien tak naprawde zamawiam towar za ok 100 zł z niejednego sklepu.Narazie mam stoisko na jednym z rynków i wystawiam w 2 miejscach czyt. sklepach swoje dzieła i szykują sie nastepne 2 wiec jak widac nie robie bóbli tak jak niektórzy ,zdarza sie że robie poprawki lub naprawiam kolczyki kupione w innych sklepach i zastanawiam sie jaka ciejpa to robiła zże tak to sknociła ale to już inna sprawa , jakość to najważniejsze przy robieniu biżu by zarobić
konza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:05   #1159
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Tak na zupełnym marginesie: warto też ustalić, co dla kogo znaczy "zarobić". Dla jednego to będzie 200zł na miesiąc, bo albo mama daje pieniążki, albo ma inną pracę i cieszy się po prostu, że nie dokłada do hobby. Dla innego "zarobić" ma już przynajmniej trzy zera i niekoniecznie jedynkę na początku. Bo przy okazji musi zapłacić jeszcze ZUS i podatek. Różni ludzie, różne potrzeby, różne spojrzenia...
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 18:02   #1160
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

zus - śmus, jest poza "zarobkiem", podatki to samo. za to, co zostanie trzeba zjeść, zapłacić czynsz i ogólnie jakoś prosperować.. nooo i dokupić materiałów, których brakuje. ciężko jest, oj ciężko...
Candi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:09   #1161
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
everybody lies

ale powaga - nie znoszę tv i filmów i zwykle nie oglądam nic długimi miesiącami, ale mam też problem z podzielnością uwagi tj muszę ją dzielić, bo inaczej się nie skupiam - przeniosłam warsztat na biurko, na szafce postawiłam lapsa i oglądam po kolei jednym ciągiem House'a - tyle biżu nie natrzepałam w ciągu ostatnich 3 miesięcy jak w ciągu ostatnich 4 dni
łaaaahaaa! ja tak mam ze Stragate'em dokłądnie tak samo
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:12   #1162
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez Darkling Pokaż wiadomość
łaaaahaaa! ja tak mam ze Stragate'em dokłądnie tak samo
ja mam lepiej, jak się dowiedziałam że Candi ma tego pomocnika co ja, byłyśmy na tym samym odcinku
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:37   #1163
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Ja powiem tylko tyle, że aby coś sprzedać, trzeba zrobić coś ładnego, a żeby zrobić coś ładnego, trzeba mieć fajny projekt i tworzyć z pasji a nie chęci zarobku. Jednak jeśli rzeczywiście lubisz to robić, nie widzę problemu w zarabianiu na swoje hobby, gdyż robienie biżuterii (a zwłaszcza w srebrze i minerałach) jest hobby bardzo kosztownym, więc radzić sobie jakoś trzeba
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:28   #1164
Sauron
Raczkowanie
 
Avatar Sauron
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 42
GG do Sauron
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Dziękuję za odpowiedzi.
Od razu mówię, że robię biżuterie na razie tylko dla własnej przyjemności. Mówiąc o zarabianiu miałam na myśli raczej zwrot zainwestowanych kosztów. Nie jestem bezmyślnym rzemieślnikiem liczącym na kokosy za nawlekanie na sznurek koralików.
Byłam po prosu ciekawa czy komuś udało się zarobić na swojej pasji.
Sauron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 15:14   #1165
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Cytat:
Napisane przez konza Pokaż wiadomość
zdarza sie że robie poprawki lub naprawiam kolczyki kupione w innych sklepach i zastanawiam sie jaka ciejpa to robiła zże tak to sknociła ale to już inna sprawa , jakość to najważniejsze przy robieniu biżu by zarobić
[/LEFT]
Konza, ta ciejpa to pewnie jakiś biedny Chińczyk..?

Myślę, że żeby zarabiać na ręcznym robieniu biżuterii, tak, żeby się z tego utrzymać, to trzeba się, między innymi, temu mocno poświęcić - na cały etat.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:09   #1166
konza
Raczkowanie
 
Avatar konza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 392
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

nie ta ciejpa to kobieta z konkuręnciii kilka ulic dalej która mnie nie znosi , domyślmy sie dlaczegoo
konza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:19   #1167
gosiolek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 93
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

to nieźle trafiłaś w sąsiadów. a z zarabianiem na biżu moim zdaniem jest tak: jak się jakoś nie pozbędziesz biżuterii którą zrobiłaś z najwiekszą przyjemnością to ona tak ci się nagromadzi w domu że będziesz tego miała po uszy więc po co dalej robic??? hehe ja mam może tylko z 20 par kolców , 3 komplety i jakoś z tym żyję. robiąc każdą kolejną parę nastawiam się że zostawię ją dla siebie i w końcu z braku kasy sprzedaję ją aby mieć na nowe koraliki. i tak w koło. a zarobić?? dla mnie to akurat rachunek za telefon i jakiś ciuszek no i troszkę większe zakupy co kwartał,pół roku.ale co narzekać dobre i to. od uzalężnienia na zakupy[które mam nieźle rozwinięte] ratuje mnie to że często zamawiam jakieś półfabrykaty, koraliczki, kamiuszczki -:} a teraz się napaliłam na jeden taki!!! piękny koralik ze skarbów natury. drogi wiem ale brr!! śłiczny tylko że drogi... 125zł. i chyba go sobie nie odpuszczę
gosiolek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:45   #1168
Sauron
Raczkowanie
 
Avatar Sauron
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 42
GG do Sauron
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

To faktycznie drogie.
A podasz linka? jestem ciekawa co to za cudo musi być.
Sauron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 13:23   #1169
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

W takiej cenie to znalazłam to: http://skarbynatury.pl/go/_info/?user_id=145&lang=pl
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 19:23   #1170
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Czy robiąc biżuterie da się zarobić?

Ja oglądam na biżu Sex and the city. Trzeci raz. Wcześniej było Dirty Sexy Money. Ale tylko jeden sezon wyprodukowali. I Wszelkie filmy z Adamem Sandlerem.

Ja wydaję więcej niż zarabiam. I mam już wobec tego kilo srebra:P
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.