Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-27, 11:22   #2971
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
O super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem czy super, bo nawet przy próbie położenia na zmianę pampersa jest awantura

Wczoraj wyciągnęliśmy krzesełko z ikea do siedzenia i ładnie siedzi, bardziej jej się podoba niż w leżaczku, ale ogólnie ona jest taki typ, ze straaaaasszzznie szybko się nudzi i marudzi zaraz, cały czas w ruchu, tatuś się śmieje, ze ma po nim ADHD, nie wiem czy to takie śmieszne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
My też mamy nosidełko a nie fotelik tzn ta skorupe Załącznik 7723340

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Dziękuje to chyba bellof czy beztroska, jak pomoże to płace złotem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:22   #2972
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja Hanię usypiam przy na leżąco przy piersi. Choć ostatnio Ona puszcza pierś i odwraca się na drugi bok
Usypia mam tez w wózku.

W samochodzie jedzi pięknie. Rozgląda się, patrzy co za oknem lub spi.

Dzisiaj byłyśmy na pobraniu krwi. Na szczęście udało się z paluszka a co się nastresowalam przed to moje - nawet mnie brzuch zaczął bolec. A finał był taki ze zapłakała mniej niż przy sCzepieniu.

Zamówiłam tez sukienkę na chrzest oraz buty.
I my będziemy chrzcić po mszy. Nie wyobrażam sobie chrzcić teraz na mszy.

Jakie torby/plecaki używacie przy Waszych dzieciaczkach? Ja muszę zmienić. Mam ju jedna na oku ale ciagle jestem ciekawa jakie rozwiązania maja inne mamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:25   #2973
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy super, bo nawet przy próbie położenia na zmianę pampersa jest awantura

Wczoraj wyciągnęliśmy krzesełko z ikea do siedzenia i ładnie siedzi, bardziej jej się podoba niż w leżaczku, ale ogólnie ona jest taki typ, ze straaaaasszzznie szybko się nudzi i marudzi zaraz, cały czas w ruchu, tatuś się śmieje, ze ma po nim ADHD, nie wiem czy to takie śmieszne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------




Dziękuje to chyba bellof czy beztroska, jak pomoże to płace złotem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beloff zobacz też w smyku są takie wkładki antypotowe znajoma ma i sobie chwali

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:41   #2974
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
My też mamy nosidełko a nie fotelik tzn ta skorupe Załącznik 7723340

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Jeśli macie nosidełko z zestawu z wózkiem na przykład to by warto było zmienić na porządny fotelik...
Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Moja ogólnie nie chce już leżeć, rwie się do siedzenia ciagle ehh jak ja posadzę to już siedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętaj że nie sadzamy dzieci! Wiem że to wygodne, ale trzeba się pilnować.

Jak ja sobie pomyślę, że moja środkowa w tym wieku już siedziała... A malutka to taki leń, że pewnie długo nie usiądzie

U nas w foteliku na szczęście spokój. Często zasypia. Mamy za sobą kilka 5-godzinnych tras. Większość przespała. Wyła jak się obudziła i była głodna albo jak ją rodzeństwo obudziło. No i moja nie ma jak patrzeć przez okno, bo siedzi pośrodku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 12:01   #2975
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Jeśli macie nosidełko z zestawu z wózkiem na przykład to by warto było zmienić na porządny fotelik...Pamiętaj że nie sadzamy dzieci! Wiem że to wygodne, ale trzeba się pilnować.

Jak ja sobie pomyślę, że moja środkowa w tym wieku już siedziała... A malutka to taki leń, że pewnie długo nie usiądzie

U nas w foteliku na szczęście spokój. Często zasypia. Mamy za sobą kilka 5-godzinnych tras. Większość przespała. Wyła jak się obudziła i była głodna albo jak ją rodzeństwo obudziło. No i moja nie ma jak patrzeć przez okno, bo siedzi pośrodku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam z zestawu

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 12:21   #2976
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja tez znowu nie lubi jezdzic.
Co prawda nie wyje jak kiedys ale jojczy i trzeba ja caly czas zabawiac. 50km to wyczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 12:24   #2977
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Moja tez znowu nie lubi jezdzic.
Co prawda nie wyje jak kiedys ale jojczy i trzeba ja caly czas zabawiac. 50km to wyczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wlasnie zaczelismy trasę wakacyjna 120km, zasnął w 5min oby spał jak najdłużej

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 13:01   #2978
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Jeśli macie nosidełko z zestawu z wózkiem na przykład to by warto było zmienić na porządny fotelik...Pamiętaj że nie sadzamy dzieci! Wiem że to wygodne, ale trzeba się pilnować.

Jak ja sobie pomyślę, że moja środkowa w tym wieku już siedziała... A malutka to taki leń, że pewnie długo nie usiądzie

U nas w foteliku na szczęście spokój. Często zasypia. Mamy za sobą kilka 5-godzinnych tras. Większość przespała. Wyła jak się obudziła i była głodna albo jak ją rodzeństwo obudziło. No i moja nie ma jak patrzeć przez okno, bo siedzi pośrodku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiem, ale oczywiście moja mama już zaczyna swoje, ze trzeba ja sadzać, ze kiedyś to obstawiali dziecko poduszkami a ona przecież już sama tak ładnie siedzi bez poduszek ehh...
i codziennie pytanie a czemu Ty jej jeszcze nie posadzisz do spacerówki tylko męczysz ja w gondoli ehhh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
My wlasnie zaczelismy trasę wakacyjna 120km, zasnął w 5min oby spał jak najdłużej

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Tego wam życzę, trzymam kciuki!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 14:52   #2979
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Spokojnej podróży! U nas mały na szczęście śpi w foteliku tj. nosidełku. Raz tylko się darł jak mu kamizelkę ubrałam, bo było mu niewygodnie. Zdjęłam i jak ręką odjął.. Może coś w tym nosidełku jest niewygodnego że dziecko nie lubi jeździć ? A może po prostu nie lubi podróży.. Nie każde dziecko lubi. No z tym sadzaniem to człowieka czasem tak kusi, bo byłoby o wiele łatwiej. A tu leży taki leń i nic
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 17:17   #2980
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja Hanię usypiam przy na leżąco przy piersi. Choć ostatnio Ona puszcza pierś i odwraca się na drugi bok
Usypia mam tez w wózku.

W samochodzie jedzi pięknie. Rozgląda się, patrzy co za oknem lub spi.

Dzisiaj byłyśmy na pobraniu krwi. Na szczęście udało się z paluszka a co się nastresowalam przed to moje - nawet mnie brzuch zaczął bolec. A finał był taki ze zapłakała mniej niż przy sCzepieniu.

Zamówiłam tez sukienkę na chrzest oraz buty.
I my będziemy chrzcić po mszy. Nie wyobrażam sobie chrzcić teraz na mszy.

Jakie torby/plecaki używacie przy Waszych dzieciaczkach? Ja muszę zmienić. Mam ju jedna na oku ale ciagle jestem ciekawa jakie rozwiązania maja inne mamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam plecak z Aliexpress.
Uwielbiam go. Pół chaty mogę w niego zapakować. Ma tyle przegródek, skrytek, kieszonek i zamków.
Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 19:05   #2981
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja Hanię usypiam przy na leżąco przy piersi. Choć ostatnio Ona puszcza pierś i odwraca się na drugi bok
Usypia mam tez w wózku.

W samochodzie jedzi pięknie. Rozgląda się, patrzy co za oknem lub spi.

Dzisiaj byłyśmy na pobraniu krwi. Na szczęście udało się z paluszka a co się nastresowalam przed to moje - nawet mnie brzuch zaczął bolec. A finał był taki ze zapłakała mniej niż przy sCzepieniu.

Zamówiłam tez sukienkę na chrzest oraz buty.
I my będziemy chrzcić po mszy. Nie wyobrażam sobie chrzcić teraz na mszy.

Jakie torby/plecaki używacie przy Waszych dzieciaczkach? Ja muszę zmienić. Mam ju jedna na oku ale ciagle jestem ciekawa jakie rozwiązania maja inne mamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My mamy torbę od wózka espiro next i szczerze mówiąc nie rozglądam się za niczym innym, przyzwyczaiłam się i mi w niej wygodnie, ale nie jest niestety jakaś super piekna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 22:57   #2982
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny w jaki sposób uczycie dzieci pić przez słomkę? Próbuję drugi dzień ale na razie mała kompletnie nie załapuje, otwarty kubek tak jakby gryzie ale czasem coś połknie a tu nie ma szans. Czytałam w necie ale ciekawa jestem jak to robicie Wy.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 23:36   #2983
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jaki sposób uczycie dzieci pić przez słomkę? Próbuję drugi dzień ale na razie mała kompletnie nie załapuje, otwarty kubek tak jakby gryzie ale czasem coś połknie a tu nie ma szans. Czytałam w necie ale ciekawa jestem jak to robicie Wy.

A da się w ogóle jakoś nauczyć? Chyba tylko konsekwentnie podawać i czekać...?
Mój załapał za pierwszym razem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 06:39   #2984
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jaki sposób uczycie dzieci pić przez słomkę? Próbuję drugi dzień ale na razie mała kompletnie nie załapuje, otwarty kubek tak jakby gryzie ale czasem coś połknie a tu nie ma szans. Czytałam w necie ale ciekawa jestem jak to robicie Wy.
Mój wogole nie lubił pić wody podawałam mu codziennie większość była na nim, dostawał w doidy i łyżeczka potem kupiłam mu bbox, jeden dzień był zdziwiony memlał A drugiego dnia zaczął pić i już ładnie pije jakoś sam załapał

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 06:44   #2985
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jaki sposób uczycie dzieci pić przez słomkę? Próbuję drugi dzień ale na razie mała kompletnie nie załapuje, otwarty kubek tak jakby gryzie ale czasem coś połknie a tu nie ma szans. Czytałam w necie ale ciekawa jestem jak to robicie Wy.

Moja Hania tez nie załapuje. Próbowałam zassac wodę żeby ja poczuła, cos Ty... ten bbox wg mnie jest trudny bo żeby coś poleciało to tzeba przygryzać słomkę.
Pijemy z kubka lub podaje łyżeczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
My mamy torbę od wózka espiro next i szczerze mówiąc nie rozglądam się za niczym innym, przyzwyczaiłam się i mi w niej wygodnie, ale nie jest niestety jakaś super piekna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie szukam czegoś co psuje do wielu strojów. Nie tylko do bluzy i jeansów
Jest tez w pewien sposób eleganckie. Może byc torebka ale pełna maminych skarbów. Ale żeby było tez plecakiem aby obie ręce były wolne.
No i wielka bo mam wrażenie ze nosze ze sobą coraz więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 07:10   #2986
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Co do picia przez słomkę to ja kiedyś czytałam, że można dać dziecku mus owocowy, bo tam można lekko nacisnąć i kontrolować. I dziecko załapie. I potem powinno pić ze słomki. U mnie akurat cała trójka łapała od początku

Wczoraj w ogóle sukces, bo mała od 15:30 do 19 była bez mleka. Jakoś tak wyszło. Zjadła w międzyczasie obiadek: brokuł, marchewkę i seler. I zagryzła jabłuszkiem, które ukradła siostrze z talerza Muszę jej jeszcze właśnie mus dać do spróbowania. Gdyby udało się, że wytrzyma trochę bez mleka to będę mogła w końcu iść krzywą zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 08:28   #2987
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Inevera a ile takiego obiadku zjada, oczywiscie tak mniej wiecej? Bo ja zwykle podaje pare kawałków warzyw ale lacznie mysle ze zrobi max parę gryzow...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 09:50   #2988
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja za wasza rada zaczęłam rozszerzanie diety od batata, wszystko było w porządku, w kolejnych dniach poszła marchewka i tutaj niestety zaczął się płacz stękanie, mała ewidentnie bolał po niej brzuch wczoraj dałam jej pół słoiczka tego gerbera pierwsza łyżeczka dynia i wszystko super, dziś znowu przygotuje batata, mala ładnie je i chciałaby więcej ale narazie się boje, z łyżeczki wcześniej jej podawałam probiotyk i witaminę d3 wiec ładnie sobie radzi.

Co do picia to czekam na bboxa i doidy, zobaczymy jak jej będzie szło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Moja Hania tez nie załapuje. Próbowałam zassac wodę żeby ja poczuła, cos Ty... ten bbox wg mnie jest trudny bo żeby coś poleciało to tzeba przygryzać słomkę.
Pijemy z kubka lub podaje łyżeczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------




Właśnie szukam czegoś co psuje do wielu strojów. Nie tylko do bluzy i jeansów
Jest tez w pewien sposób eleganckie. Może byc torebka ale pełna maminych skarbów. Ale żeby było tez plecakiem aby obie ręce były wolne.
No i wielka bo mam wrażenie ze nosze ze sobą coraz więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozumiem, mi się podobają torby z la millou ale cena mnie odstrasza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 09:50   #2989
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Inevera a ile takiego obiadku zjada, oczywiscie tak mniej wiecej? Bo ja zwykle podaje pare kawałków warzyw ale lacznie mysle ze zrobi max parę gryzow...
Ciężko powiedzieć. Bo wiadomo że cała podłoga jest w jedzeniu Pamiętaj że moja chyba miesiąc starsza a to jest różnica. Jeszcze tydzień temu jadła kilka gryzów. Teraz ładuje do dwóch rąk i pakuje na zmianę do buzi 🤣 Także wszystko dookoła jest upstrzone brokułami, bo to absolutny hit. Myślę że tak z jedną dużą różyczkę zjada, pół paska marchewki czy selera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 09:59   #2990
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Ja za wasza rada zaczęłam rozszerzanie diety od batata, wszystko było w porządku, w kolejnych dniach poszła marchewka i tutaj niestety zaczął się płacz stękanie, mała ewidentnie bolał po niej brzuch wczoraj dałam jej pół słoiczka tego gerbera pierwsza łyżeczka dynia i wszystko super, dziś znowu przygotuje batata, mala ładnie je i chciałaby więcej ale narazie się boje, z łyżeczki wcześniej jej podawałam probiotyk i witaminę d3 wiec ładnie sobie radzi.

Co do picia to czekam na bboxa i doidy, zobaczymy jak jej będzie szło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------




Rozumiem, mi się podobają torby z la millou ale cena mnie odstrasza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marchewka niestety moze powodowac zaparcia. Mozna dodac troszke oleju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 11:51   #2991
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Marchewka niestety moze powodowac zaparcia. Mozna dodac troszke oleju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja właśnie zauważyłam, że u nas chyba po marchewce jest zawsze dzień przerwy od kupy, brzuch nie boli, ale ja się lepiej czuje psychicznie jak jest kupa codziennie 🤣
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 12:04   #2992
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Tak ja właśnie zauważyłam, że u nas chyba po marchewce jest zawsze dzień przerwy od kupy, brzuch nie boli, ale ja się lepiej czuje psychicznie jak jest kupa codziennie 🤣
U mnie jest kilka razy dziennie ciągle. I widać dokładnie co mała jadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 12:36   #2993
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mój wczoraj zjadł prawie 2 pulpety i 2 ziemniaczki na podloge nic jeszcze nie zrzuca, biedny pies czeka az cos spadnie
Tylko troche mu wpada w kieszonke od sliniaka i resztki pokruszone na tacce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 12:40   #2994
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
U mnie jest kilka razy dziennie ciągle. I widać dokładnie co mała jadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas tez ciagle kilka razy dziennie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Marchewka niestety moze powodowac zaparcia. Mozna dodac troszke oleju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuje za info spróbuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 15:00   #2995
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny, czym czyścicie słomki z bboxa? Kupowałyście te oryginalne szczotki czy czymś innym?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 15:26   #2996
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja kupowałam orginalne była tam szczotka i dwie wymienne rurki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 08:07   #2997
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mam mega problem. Nie bylo mnie dzisiaj z rans godzine i mala byla z babcia, miala zostawione mleko, kaszke. I byly proby podania mleka z kubeczka, z butelki ale mala tylko ryczala. Moja mama m nalega zebym ja nauczyła pic z butli a nie chce... A za 2 miesiace wracam na uczelnie i nie bedzie mnie 8 h srednio dziennie. Macie jakis pomysl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Wendy_123
Czas edycji: 2020-07-29 o 08:09
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 16:04   #2998
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wendy_123 Pokaż wiadomość
Mam mega problem. Nie bylo mnie dzisiaj z rans godzine i mala byla z babcia, miala zostawione mleko, kaszke. I byly proby podania mleka z kubeczka, z butelki ale mala tylko ryczala. Moja mama m nalega zebym ja nauczyła pic z butli a nie chce... A za 2 miesiace wracam na uczelnie i nie bedzie mnie 8 h srednio dziennie. Macie jakis pomysl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym próbowała z bidonem, ale moja od początku nie jest fanką smoczków, akceptuje bardzo sporadycznie do usypiania, więc nie chciałabym teraz jej tego uczyć. Skoro macie jeszcze 2 mce to może jeszcze polubi bidon, może też zacznie jeść więcej stałych pokarmów?
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 16:50   #2999
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Właśnie, może bidon na mleko? W sumie masz racje, ze nie ma sensu już uczyć butli... A przez te 2 miesiące powinna opanować naukę picia z bidonu.

Moj Mlody zaczyna siadac gdzie to dziecko tak pedzi dopiero byl taki malutki...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 17:26   #3000
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

No bidon to chyba ostatnia nadzieja ale jeszcz nie potrafi, dzięki dziewczyny! Moja poki co tylko do tylu sie umie przesuwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.