Patenty na bycie NAJ :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 16:21   #1171
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tak, tylko żółtko nie jest polecane do włosów tłustych, a ja do posiadaczy takowych się zaliczam... ^^ Więc jak dla mnie odpada. Pozostaje sama cytryna ;>
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 16:27   #1172
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Tak, tylko żółtko nie jest polecane do włosów tłustych, a ja do posiadaczy takowych się zaliczam... ^^ Więc jak dla mnie odpada. Pozostaje sama cytryna ;>
A to pech:/ a ja zainwestowałam(całe 4zł!)w naftę z rycynowym,a to z żółtkiem trzeba rozrobić...aaaaa to feler:-|
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 14:24   #1173
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
hej
nie chcę sie powtarzać dlatego dorzucę jeden moze nieoczywisty patent,
mysle ze dla wielu kobiet trudnoscią jej utrzymanie systematycznosci, dla mnie na pewno , jak dam rade smarowac sie balsamem co dzien przez tydzien to jest to meega sukces po prostu po kapieli , po calym dniu jak pomyslę o smarowaniu całego ciala i wsmarowywaniu to ...az nie mam sily
a przydaloby sie przeciez...
i kiedys wpadlam na pomysl ktory na razie u mnie sie swietnie sprawdza
PO KAPIELI BIORE DUZO BALSAMU CZY JAKIEGOS INNEGO MAZIDLA I PO PROSTU RACH , CIACH KŁADĘ GO NA SKORE BEZ ROZSMAROWYWANIA ,

i potem owijam się recznikiem i moge czy to dokonczyc toalete czy cos innego, po kilku minutach balsam sam sie wchlania a te resztki juz szybciutko rozsmaruje

mi to zaoszczędza naprawde czas i nie mam takiego oporu przed robieniem tego jak przed dokladniutkim smarowaniem kazdego kawaleczka skory

polecam dla leniwych

i ogolnie slowo klucz SYSTEMATYCZNOSC
Ja dolewam oliwki do wody, albo czasem zwykłej oliwy z oliwek. Nie trzeba się potem smarować balsamem

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Rycynę rozumiem że na paznokcie? ^^
Ja dzisiaj zakupiłam sobie właśnie olej rycynowy (bo mam strasznie słabe, rozdwajające się paznokcie) i zamierzam wypróbować. Tylko zastanawiam się nad sposobem. Czy wystarczy po prostu wsmarować ją w paznokcie, czy lepiej podgrzać w kąpieli wodnej, i wymoczyć w niej paznokcie?

A, i słyszałam o jeszcze jednym patencie: o płukaniu włosów w wodzie z dodatkiem soku z cytryny, w celu nadania włosom połysku... Tylko też nie bardzo wiem z czym to się je, bo jedne źródła podają, że wystarczy do wody wycisnąć cytrynę, a inne znowu, że trzeba przez jakiś czas pogotować skórkę z cytryny/pomarańczy... ale przecież logicznie rzecz biorąc przy gotowaniu chyba wszystkie cenne substancje giną... A Wy co myslicie na ten temat? ;>
Cytryna może wysuszać, więc ostrożnie Ja zamiast cytryny płukam włosy w wodzie z dodatkiem octu (1 łyżeczka na jakieś 500ml) - zamyka łuski włosów i nabłyszcza.

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Tak, tylko żółtko nie jest polecane do włosów tłustych, a ja do posiadaczy takowych się zaliczam... ^^ Więc jak dla mnie odpada. Pozostaje sama cytryna ;>
Czemu?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 15:39   #1174
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość


Cytryna może wysuszać, więc ostrożnie Ja zamiast cytryny płukam włosy w wodzie z dodatkiem octu (1 łyżeczka na jakieś 500ml) - zamyka łuski włosów i nabłyszcza.



Czemu?
Słyszłam też, że cytryna moze rozjaśniać, a tego bym w żadnym wypadku nie chciała Moze spróbuję z tym octem

Jajko się nie nadaje, bo trochę 'klajstruje włosy', sprawia że są jeszcze bardziej przyklapnięte i tłuste... Przynajmniej z tego, co wiem. Ale jeśli ktoś chce, to i tak wypróbuje. Nie ma to jak poznawać wszystko na własnej skórze ;]
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 18:49   #1175
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja dolewam oliwki do wody, albo czasem zwykłej oliwy z oliwek. Nie trzeba się potem smarować balsamem
Też tak kiedyś robiłam, to dostałam opieprz od rodziców, że mało się nie zabili w wannie
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 18:55   #1176
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś robiłam, to dostałam opieprz od rodziców, że mało się nie zabili w wannie
Ja tak robię 2/3 razy w tygodniu i to naprawdę patent dla leni
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 19:09   #1177
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Ja tak robię 2/3 razy w tygodniu i to naprawdę patent dla leni
Dla leni jak dla leni. Szorowac potem wannę to ja dziękuję, już wolę użyć balsamu
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 19:11   #1178
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś robiłam, to dostałam opieprz od rodziców, że mało się nie zabili w wannie
to moze kup olejek do kapieli
ja w rossmanie chcialam kupic taka oliwke do smarowania dla dzieci ta niebieska hipp a wzielam do kąpieli dopiero w domu zauwazylam ze na opakowaniu jest bobas w wannie
no i tam jest ze 2krople do wanny wlać i tak robie
zadziała a bardzo wanny nie utłuści
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 22:19   #1179
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

[quote=karla_92;8419787]Ja dolewam oliwki do wody, albo czasem zwykłej oliwy z oliwek. Nie trzeba się potem smarować balsamem



ale to chyba tylko dla tych , ktorzy maja to szczescie posiadac wanne? i robia sobie kapiele co tez zabiera czas niestety

to jeszcze polecam peeling cukrowo waniliowo pomaranczowy bodajze, farmony
zostawia suuuper lekko natluszczoną( ale w taki satynowy delikatny sposob ) warstewke i balsam nie jest potzrebny wcale

polecam recenzje na kwc
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 13:37   #1180
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja czytałam o tym, żeby robić peeling łokci i kolan i smarować je oliwką dla dzieci, ale sama mam opracowany inny patent: codziennie na noc smaruję je maścią z witaminą A
poza tym pamiętam, że kiedyś robiłam sobie peeling ust- najpierw tarłam usta cukrem, a potem nakładałam na niego miód. na koniec smarowałam wazeliną. w ogóle polecam wazelinę- stosuję ją na noc, bo w dzień mam błyszczyk.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 14:39   #1181
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Maść z vit. A też jest bardzo dobra na usta. Polecam wersję 'smakową' - cytrynowa, jest przyjemniejsza niż zwykła maść
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 15:19   #1182
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

oo, nawet nie słyszałam, że takie są
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 16:35   #1183
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nawiązujac do oliwki,to nie polecam zastępować nią balsamów,bo nawilżają one tylko wierzchnie warstwy skóry,balsamy docierają głebiej.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 19:07   #1184
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Słyszłam też, że cytryna moze rozjaśniać, a tego bym w żadnym wypadku nie chciała Moze spróbuję z tym octem

Jajko się nie nadaje, bo trochę 'klajstruje włosy', sprawia że są jeszcze bardziej przyklapnięte i tłuste... Przynajmniej z tego, co wiem. Ale jeśli ktoś chce, to i tak wypróbuje. Nie ma to jak poznawać wszystko na własnej skórze ;]
Cytryna rozjaśnia, ale delikatnie. Z brunetki blondyny nie zrobi

Żółtko nadaje się do wszelkich rodzajów włosów, bo zawiera wiele cennych składników dla włosów.

Wystarczy dobrze spłukać, ewentualnie umyć powtórnie szamponem i nic nie obciąża.

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Nawiązujac do oliwki,to nie polecam zastępować nią balsamów,bo nawilżają one tylko wierzchnie warstwy skóry,balsamy docierają głebiej.
Dokładnie. Oliwka tylko natłuszcza, balsam dotrze głębiej, jest bardziej odżywczy.
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:38   #1185
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

W moim przypadku musiałabym umyć włosy ze 2x. A wtedy to zupełnie bez sensu. To tak jak ostatnio miałam z olejem rycynowym. Stosowałam na paznokcie. I przy okzaji utaplałam sobie całe ręce Jak już doszorowałam się skóry, to paznokcie i skórki miałam tak wysuszone, że wyglądały gorzej po niż przed.
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 12:08   #1186
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś robiłam, to dostałam opieprz od rodziców, że mało się nie zabili w wannie
Hihi zostaliby ofiarą Twojego dbania o urodę

Jeśli chodzi o patent na ładnie się układające włosy, to pianka do włosów farbowanych Goldwell - do kupienia tylko w dobrych salonach fryzjerskich, mnie poleciła ją moja fryzjerka i jestem baaardzo zadowolona. Pianka sprawia, że moje włosy wyglądaja jakby były naturalnie rude, gładkie, lśniące i do tego super pachną!
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:00   #1187
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
W moim przypadku musiałabym umyć włosy ze 2x. A wtedy to zupełnie bez sensu. To tak jak ostatnio miałam z olejem rycynowym. Stosowałam na paznokcie. I przy okzaji utaplałam sobie całe ręce Jak już doszorowałam się skóry, to paznokcie i skórki miałam tak wysuszone, że wyglądały gorzej po niż przed.
Jak ty to zrobiłaś?

A mycie włosów 2 razy nie jest takie straszne (oczywiście po nałożeniu takich maseczek) Jak sie myje delikatnie i nie szarpie się włosów, to nie są suche, ani poplątane. Moje po takich domowych miksturach są nawilżone i gładkie Kwestia wprawy w myciu
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:14   #1188
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tak poprostu. Siedziałam i taplałam sobie w tym ręce

Może i nie jest, ale ja jestem strasznie niecierpliwa. Dla mnie i tak dużym wysiłkiem jest ponowne mycie włosów po odżywce (czyli w sumie tak, jakbym myła 2 x, bo mam do spłukiwania), i szlag mnie trafia, jak tkwię nad wanną chociaż minutę, żeby zaczęła działać.
Hmm.. w sumie co mi szkodzi... jutro sobota (a i tak muszę umyć włosy) to może wypróbuję sposób z jajem i przekonam się, czy wyjdę z łazienki cała zaklajstrowana. Tylko nie wiem, czy mam je sobie nałożyć przed czy po myciu włosów...?

I wypróbuję płukankę z octu. heh, muszę uzbroić się w cierpliwość... może nie zacznę rzucać tym jajkiem po całej łazience
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:31   #1189
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Tak poprostu. Siedziałam i taplałam sobie w tym ręce

Może i nie jest, ale ja jestem strasznie niecierpliwa. Dla mnie i tak dużym wysiłkiem jest ponowne mycie włosów po odżywce (czyli w sumie tak, jakbym myła 2 x, bo mam do spłukiwania), i szlag mnie trafia, jak tkwię nad wanną chociaż minutę, żeby zaczęła działać.
Hmm.. w sumie co mi szkodzi... jutro sobota (a i tak muszę umyć włosy) to może wypróbuję sposób z jajem i przekonam się, czy wyjdę z łazienki cała zaklajstrowana. Tylko nie wiem, czy mam je sobie nałożyć przed czy po myciu włosów...?

I wypróbuję płukankę z octu. heh, muszę uzbroić się w cierpliwość... może nie zacznę rzucać tym jajkiem po całej łazience
Przed Możesz dodać jeszcze oliwy z oliwek (będzie majonez), olejku rycynowego i troche miodu. Potem myjesz 2 razy i gotowe. Jak dasz samo jajko to wystarczy chyba raz umyć. I cierpliwości Ja też wcześniej nie lubiłam takich domowych mikstur, ale znalazłam najlepszy dla siebie sposób nakładania (żeby nie ubrudzic całej łazienki i ubrania) i zmywania tego, więc teraz takie maseczki to czysta przyjemność
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:02   #1190
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dodam oleju rycynowego i miodu, nie mam oliwy. A długo muszę to trzymać na włosach? ^^
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:17   #1191
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Dodam oleju rycynowego i miodu, nie mam oliwy. A długo muszę to trzymać na włosach? ^^
Godzina to chyba minimum
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:52   #1192
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Zwracam się do Was z prośbą.
Otóż, w poniedziałek mam rozpoczęcie roku. Nie widzieliśmy się wszyscy prawie 3 miesiące, a ja przez ten czas schudłam jeszcze sporo, zmieniłam fryzurkę i tak dalej i tak dalej i chcę wyglądać, rozumiecie jeszcze lepiej

Czy macie jakieś takie porady, mhm? Domowe sposoby na poprawienie urody? Sposób na błyszczące, puszyste włosy? Śliczne paznokcie? Piękną cerę? Może jakaś dietka jednodniowa, która ładnie oczyszcza organizm i zmniejsza brzuszek? Albo po prostu Wasze sposoby na urodę czyli to co robicie, aby pięknie wyglądać na WAŻNYM spotkaniu.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:58   #1193
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Zwracam się do Was z prośbą.
Otóż, w poniedziałek mam rozpoczęcie roku. Nie widzieliśmy się wszyscy prawie 3 miesiące, a ja przez ten czas schudłam jeszcze sporo, zmieniłam fryzurkę i tak dalej i tak dalej i chcę wyglądać, rozumiecie jeszcze lepiej

Czy macie jakieś takie porady, mhm? Domowe sposoby na poprawienie urody? Sposób na błyszczące, puszyste włosy? Śliczne paznokcie? Piękną cerę? Może jakaś dietka jednodniowa, która ładnie oczyszcza organizm i zmniejsza brzuszek? Albo po prostu Wasze sposoby na urodę czyli to co robicie, aby pięknie wyglądać na WAŻNYM spotkaniu.
Odpowiedź na każde z Twoich "życzeń" jest na Wizażu w odpowiednim dziale, musisz skorzystać z wyszukiwarki
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:00   #1194
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Odpowiedź na każde z Twoich "życzeń" jest na Wizażu w odpowiednim dziale, musisz skorzystać z wyszukiwarki
gdzie nie napiszę, to mnie do wyszukiwarki odsyłają.
No nic, dziękuję :P
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:00   #1195
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Zwracam się do Was z prośbą.
Otóż, w poniedziałek mam rozpoczęcie roku. Nie widzieliśmy się wszyscy prawie 3 miesiące, a ja przez ten czas schudłam jeszcze sporo, zmieniłam fryzurkę i tak dalej i tak dalej i chcę wyglądać, rozumiecie jeszcze lepiej

Czy macie jakieś takie porady, mhm? Domowe sposoby na poprawienie urody? Sposób na błyszczące, puszyste włosy? Śliczne paznokcie? Piękną cerę? Może jakaś dietka jednodniowa, która ładnie oczyszcza organizm i zmniejsza brzuszek? Albo po prostu Wasze sposoby na urodę czyli to co robicie, aby pięknie wyglądać na WAŻNYM spotkaniu.
Wystarczy przejrzeć cały wątek
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:03   #1196
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wystarczy przejrzeć cały wątek
Ależ przejrzałam, kilka rzeczy nawet już stosowałam. Po prostu chodzi mi o takie rzeczy, mhm.. dobra, nieważne. Można uznać mój post za nieważny.

Pozdrawiam!
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:39   #1197
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Ależ przejrzałam, kilka rzeczy nawet już stosowałam. Po prostu chodzi mi o takie rzeczy, mhm.. dobra, nieważne. Można uznać mój post za nieważny.

Pozdrawiam!
ja mam
ładnie wytuszowane rzęsy
krem do rąk w torebce (i pomadka pielęgnacyjna)
niezłe perfumy - dyskretnie, żeby nie zabić
WYREGULOWANE BRWI
obcas

pozdrawiam
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:57   #1198
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no teraz moje sposoby:
staram sie pic duzo zielonej i bialej herbaty
zaczelam patrzec na sklady kosmetykow co wyszlo moje skorze na dobre
filtr SPF 15 codziennie na plaze 50( do 50 na co dzien niestety nie moge sie przekonac sa dla mnie zbyt tluste)
czeste peelingi ciala oraz szorowanie szorstka rekawica
balsam ujedrniajacy po kazdym prysznicu
kiedy skora jest szara i ,,niewyspana" masaz twarzy kostka lodu
mycie wlosow szamponem dla malych dzieci np Johnson(po zadnych bajaranckich szamponach ani odzywkach nie mam takich ladnych wlosow)
przy waszych sposobach wyglada to skromnie ale zawsze cos
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:45   #1199
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dodam moje ( a własciwie nie moje tylko innch wizażanek które mi poleciły to cudo) LIPOSTOP, po dwóch tygodniach codziennego stosowania widać poprawdę
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:27   #1200
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mogę polecić sprawdzony i genialny sposób na poparzenie nie wiem czy na wszystkich działa i czy na każdy rodzaj oparzenia, ale mi pomogło. Kiedy na rękę chlusnęła mi poważna ilość rozgrzanego oleju z patelni, dałam pod lodowatą (!) bieżącą wodę i tak trzymałam ze dwie minuty. Później kostką lodu przykładać trochę, osuszyć rękę i posmarować czymś tłustym, najlepiej smalcem. Dziewczyny, mi po takiej akcji nie wyszedł nawet bąbel, nic, kompletnie! Jakby nic mi się w rękę nie stało. Ważne jest tylko żeby to wszystko zrobić natychmiast po poparzeniu, ja rękę pod wodę wsadziłam sekundę po tym jak wylałam na nią olej. W każdym razie sposób przetestowany na mnie, potwierdzony
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.