Najlepsze Prostownice PART II - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 11:59   #5161
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Dostalam dzisiaj Ga.Me z regulacja ale zauwazylam ze plytki sie nie domykaja. Jest miedzy nimi mala szczelina - z przodu mniejsza chociaz nie rowna (z jednej strony bardziej przylega z drugiej mniej) a z tylu troche wieksza. Czy tak powinno byc czy tez powinnam ja zwrocic?
Bardzo prosze o pomoc
Jak się nagrzeje to wszystko jest oki.

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Witam jako żółtodziób
Mam ogromna prosbe.Poczytałam dosyc duzo, mam juz Jakies tam pojecie co z czym. Jednak przed zakupem ostatecznie chce prosic o pomoc w jednej kwesti. Planuje rzecz jasna zakup prostownicy GA.MA/Tandeo tu jeszcze takze decyzja nie zapadla. Klopot jest jeden mam bowiem wlosy raczej delikatne z tendencja do takich malych wystajacych z bokow wlosow (tzw.mlode wlosy )i puszenia.Zalezy mi wiec na tym, aby byla to prostownica z regulacja(tak mi polecono),ale z tego co sie takze dowiedzialam milo by bylo gdyby miala jonizacje. Tutaj poległam,bo nie ma ,albo ja nie znalazlam takiej ktora miala by i regulacje i jonizacje za mniej niz 309zł(GA.MA z turmalinami,jonizacja,reg .temp .Oczywiscie zdaje sobie sprawe ,ze ta ma WSZYstko co mi do szczescia potrzebne,ale troszke za droga. Liczylam sie z wydatkiem ok 250zł+kosmetyki rzecz jasna.
Pomocy jaka mam wybrac? Dac sobie spokuj z jonizacja i wybrac ta?GA.Ma z reg.temp lub ta TONDEO z reg.temp . Czy odzalowac i uzbierac na ta super hiper GA.ME. Podejrzewam,ze olanie tematu regulacji temp nie wyszloby mi tzn wlosom na dobre.
JEstem wdzieczna za wszystkie rady,bo musze jakas decyzje podjac
Chciałabym,aby to byl rozsadny zakup bez zbednych bajerow,ktore mi sie nie przydadza;]

Pozdrawiam
Kinga
Proponuję taką jaką ja kupiłam.
Na pewno będzie idealna, w opisie jest że z jonizacją. Polecam też spray gama.
http://www.allegro.pl/item423013016_...grabcia78.html

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 22:56 Powód: post pod postem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:23   #5162
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

http://allegro.pl/item421637967_pros...ma_najtan.html
http://allegro.pl/item421676956_pros...sylka_24h.html

Czy one się czymś różnią? Bo nie wiem, którą wybrać.. ^^
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:15   #5163
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej dziewczyny wiecie moze jak sie uzywa prostownicy Chi Nano .. I nie wiem kompletnie jak sie jej uzywa ..Ma ktos polska instrukcje obslugi ??
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:20   #5164
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez kajooka Pokaż wiadomość
to jest ta sama prostownica
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:10   #5165
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Fajnie, dzieki
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:34   #5166
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Wyprobowalam wczoraj moja Ga.Me z regulacja i jestem nieco rozczarowana. Tak ja chwalilyscie ze spodziewalam sie czegos innego niz otrzymalam. Owszem po wyprostowaniu wloski byly lsniace, gladkie i co najwazniejsze prosciutkie ... ale ona troche szarpie (moze to wina tych plytek ). Poza tym efekt jest krotki - po przespanej nocy moje wloski byly juz powywijane, myslalam ze beda mi sie trzymac przynajmniej dwa dni czyli do nastepnego mycia tak jak pisalyscie.
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:23   #5167
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Wyprobowalam wczoraj moja Ga.Me z regulacja i jestem nieco rozczarowana. Tak ja chwalilyscie ze spodziewalam sie czegos innego niz otrzymalam. Owszem po wyprostowaniu wloski byly lsniace, gladkie i co najwazniejsze prosciutkie ... ale ona troche szarpie (moze to wina tych plytek ). Poza tym efekt jest krotki - po przespanej nocy moje wloski byly juz powywijane, myslalam ze beda mi sie trzymac przynajmniej dwa dni czyli do nastepnego mycia tak jak pisalyscie.
Nie możesz skreślać tej prostownicy z tego powodu. Od nawilżenia i ogólnego stanu włosów( czy stosujesz wspomagacze do prostowania) zależy jak będziesz miała wyprostowane włosy i jak długo będzie trzymał się efekt.
Gdybam- albo nie umiesz prostować albo trafiła Ci się prostownica z jakimś defektem lub to co wymieniłam wcześniej. Nie wnikam, pobróbuj jeszcze z czymś do prostowania i zadbaj o nawilżenie włosów.
852 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 13:15   #5168
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Wyprobowalam wczoraj moja Ga.Me z regulacja i jestem nieco rozczarowana. Tak ja chwalilyscie ze spodziewalam sie czegos innego niz otrzymalam. Owszem po wyprostowaniu wloski byly lsniace, gladkie i co najwazniejsze prosciutkie ... ale ona troche szarpie (moze to wina tych plytek ). Poza tym efekt jest krotki - po przespanej nocy moje wloski byly juz powywijane, myslalam ze beda mi sie trzymac przynajmniej dwa dni czyli do nastepnego mycia tak jak pisalyscie.
cud to nie jest, ale najlepsza prostownica w tej cenie, a szarpanie włosów to pewnie dlatego ze ilosc włosów nie moze przekraczac szrokosi płytek
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 13:42   #5169
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Nie możesz skreślać tej prostownicy z tego powodu. Od nawilżenia i ogólnego stanu włosów( czy stosujesz wspomagacze do prostowania) zależy jak będziesz miała wyprostowane włosy i jak długo będzie trzymał się efekt.
Gdybam- albo nie umiesz prostować albo trafiła Ci się prostownica z jakimś defektem lub to co wymieniłam wcześniej. Nie wnikam, pobróbuj jeszcze z czymś do prostowania i zadbaj o nawilżenie włosów.
Nie napisalam ze skreslilam ta prostownice tylko ze tak ja wychwalacie ze myslalam ze w 100% bede zadowolona a niestety tak nie jest. Do prostowania stosuje dwufazowy spray Babyliss PRO. http://www.allegro.pl/item421660068_...ia_250_ml.html
a po umyciu wlosow nakladam jeszcze na koncowki jedwab Biosilk. Co do prostowaia to jestem pewna ze umiem to robic poniewaz prostuje wlosy juz od okolo 5 lat srednio co drugi dzien. Moze faktycznie cos jest nie tak z tymi plytkami (nie rowno przylegaja - tyle ze uwazacie ze one sie wyrobia).

Cytat:
Napisane przez PelniaNocy Pokaż wiadomość
cud to nie jest, ale najlepsza prostownica w tej cenie, a szarpanie włosów to pewnie dlatego ze ilosc włosów nie moze przekraczac szrokosi płytek
W moim przypadku nie przekracza

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-08-30 o 15:19
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:58   #5170
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Nie napisalam ze skreslilam ta prostownice tylko ze tak ja wychwalacie ze myslalam ze w 100% bede zadowolona a niestety tak nie jest. Do prostowania stosuje dwufazowy spray Babyliss PRO. http://www.allegro.pl/item421660068_...ia_250_ml.html
a po umyciu wlosow nakladam jeszcze na koncowki jedwab Biosilk. Co do prostowaia to jestem pewna ze umiem to robic poniewaz prostuje wlosy juz od okolo 5 lat srednio co drugi dzien. Moze faktycznie cos jest nie tak z tymi plytkami (nie rowno przylegaja - tyle ze uwazacie ze one sie wyrobia).
Płytki w Ga.mie nigdy nie przylegają do siebie idealnie. Dopiero po nagrzaniu te płytki tak jakby "podnoszą się" i przylegają do siebie
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 15:02   #5171
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Płytki w Ga.mie nigdy nie przylegają do siebie idealnie. Dopiero po nagrzaniu te płytki tak jakby "podnoszą się" i przylegają do siebie
W mojej Ga.Mie nawet po nagrzaniu sie nie przylegaja do siebie. Wlasciwie to nie zauwazylam duzej roznicy w stycznosci plytek przed i po ich nagrzaniu.
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 15:31   #5172
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
W mojej Ga.Mie nawet po nagrzaniu sie nie przylegaja do siebie. Wlasciwie to nie zauwazylam duzej roznicy w stycznosci plytek przed i po ich nagrzaniu.
Ja w swojej to doskonale widzę. Nie ważne. Może Twoja rzeczywiście jest trefna, chociaż wątpię w to.
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:09   #5173
kate199024
Przyczajenie
 
Avatar kate199024
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Między piekłem a niebem:)
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

przepraszam ze tak pozno odp ale nie mialam ostatnio neta :/, szerokosc plytek to ok 3 cm, model to CHI IRON NANO, jasnoniebieska, nagrzewa sie bardzo szybko , przez kilka sekund, kosztowala jakies 340 zl, ale wtedy byla w promocji.. nie wiem ile kosztuje teraz :/. Nabylam ja przez internet na stronie **********.pl. Polecam ja bo naprawde prostuje szybko wlosy i to do nastepnego mycia.
__________________
zapuszczam włoski/45-46-47-48-49-50 ===> 65
pielegnacja cery
kate199024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:12   #5174
kate199024
Przyczajenie
 
Avatar kate199024
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Między piekłem a niebem:)
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

to bylo do fryz5 oraz aniser ta strona to **********, nie wiedzialamze mi cenzura wyskoczy . jakby co to pytajcie na prywatne wiadomosci bo nie zawsze mam czas zagladac na forum
__________________
zapuszczam włoski/45-46-47-48-49-50 ===> 65
pielegnacja cery
kate199024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:15   #5175
kate199024
Przyczajenie
 
Avatar kate199024
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Między piekłem a niebem:)
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dla pewnosci to ta http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=57&id=430
__________________
zapuszczam włoski/45-46-47-48-49-50 ===> 65
pielegnacja cery
kate199024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:15   #5176
Suleyman
Przyczajenie
 
Avatar Suleyman
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Z całego Trójmiasta :D
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

moją pierwszą prostownicą była BABYLISS Wet N'Dry 2170E, która pozwalała prostować nawet mokre włosy mam ją od ok 3 lat i jestem z niej bardzo zadowolona nagrzewa się do 200 stopni w zaledwie parę sekund a włosy prostuje mi idealnie ogólnie rzecz biorąc jest tania i dobra (w końcu babyliss to firma fryzjerska ) ostatnio postanowiłam kupić sobie nową prostownice i trafił mi się remington s-2014 mawiają, że w 30s nagrzewa się do 230 stopni lecz po 3s ja już się poparzyłam. Prostuje włosy jednak na niskiej temperaturze i nie ostaje mi się ani jedna fala. Mamie, która ma grube i mozno kręcone włosy prostuje je gdzies na 180 stopniach. Wystarczy tylko raz przejechać nią po włosach by stały się one idealnie proste błyszczące.


Suleyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:17   #5177
kate199024
Przyczajenie
 
Avatar kate199024
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Między piekłem a niebem:)
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

http://www.allegro.pl/item426611374_...no_nowosc.html
mam nadzieje ze ten link bedzie dzialal wkoncu
__________________
zapuszczam włoski/45-46-47-48-49-50 ===> 65
pielegnacja cery
kate199024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:05   #5178
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny ...mam do was sprawe...jako do fachowców od prostownic.. tylko nie odsyłajcie mnie do wyszukiwarki bo juz jej uzywałam, i mi wogóle nie pomogła a spedziłam pól dnia na szukaniu i czytaniu , otóż żadko prostuję włosy czasem na jakies wyjscia tylko i dlatego szkoda mi 200 zł na prostownicę. Chcialam kupic cos tańszego, ale mam dylemat odnosnie plytek...nie moglam znalesc zadnych konkretnych informacji na forum , no i nie wiedzialam dokladnie co wpisac, zeby to co mnie interesuje zznalesć... jak to jest z tymi plytkami które sa lepsze? ceramiczne (jak mają biały czy czarny kolor? bo wyczytałam, ze to też róznica...?), tytanowe, szklane? na droga prostownice i tak się nie dam namówić , ale mam nadzieje, ze temat tych plytek mi przybliżycie...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:14   #5179
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
dziewczyny ...mam do was sprawe...jako do fachowców od prostownic.. tylko nie odsyłajcie mnie do wyszukiwarki bo juz jej uzywałam, i mi wogóle nie pomogła a spedziłam pól dnia na szukaniu i czytaniu , otóż żadko prostuję włosy czasem na jakies wyjscia tylko i dlatego szkoda mi 200 zł na prostownicę. Chcialam kupic cos tańszego, ale mam dylemat odnosnie plytek...nie moglam znalesc zadnych konkretnych informacji na forum , no i nie wiedzialam dokladnie co wpisac, zeby to co mnie interesuje zznalesć... jak to jest z tymi plytkami które sa lepsze? ceramiczne (jak mają biały czy czarny kolor? bo wyczytałam, ze to też róznica...?), tytanowe, szklane? na droga prostownice i tak się nie dam namówić , ale mam nadzieje, ze temat tych plytek mi przybliżycie...
Ceramiczne mogą mieć każdy kolor w zależności od tego jak je producent zabarwi. Najczęściej mają kolor musztardowy. W szklaną nie warto inwestować, ponoć są straszne. Tytanowa jest z dobra z Babyliss'a ale kosztuje powyżej 300 zł.
Po raz enty( ;/) polecam taniego, dobrego i sprawdzonego Remingtona CS 5002:

http://www.allegro.pl/item416310228_...n_cs_5002.html
852 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 17:15   #5180
Suleyman
Przyczajenie
 
Avatar Suleyman
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Z całego Trójmiasta :D
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

w MediaMarkt mają prostownice bodajże firmy Apollo za ok 70 zł jest to najlepsza z tych najtańszych prostownic niestety nie powiem Ci nic dokładniej musiałabyś pójść tam i sama zobaczyć
Suleyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:35   #5181
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

czytałam o tych "polecanych " jednaak chciałam zapytac tylko na temat tych płytek ... przegladałam większosć poleconych prostownic, jednak póki co nie chce wydac nawet 100 zł za prostownice ( bo tyle kosztuje remington wraz z przesylka ), gdyz poprostu szkoda mi kasy, jak mi sie trafi 4 razy w miesiącu uzyc prostownicy to świeto to jest , i to jest jedna z przyczyn nie wydawania az takiej kasy


a o takim pokryciu cos wiecie? turmalinowe płytki
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:03   #5182
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Ja w swojej to doskonale widzę. Nie ważne. Może Twoja rzeczywiście jest trefna, chociaż wątpię w to.
Musze sie przyjrzec a w Twojej po nagrzaniu plytki przylegaja do siebie dokladnie czy dalej z przodu bardziej a z tylu mniej? Moglabys mi to dokladnie opisac?

Edytowane przez Karmelka87
Czas edycji: 2008-08-30 o 18:35
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:42   #5183
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Musze sie przyjrzec a w Twojej po nagrzaniu plytki przylegaja do siebie dokladnie czy dalej z przodu bardziej a z tylu mniej? Moglabys mi to dokladnie opisac?
Wiesz co jutro po południu dam Ci znać, bo teraz nie mam za bardzo czasu, ok?
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:48   #5184
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziś kupiłam Remington S1031...... jak troche poprostuję zdam relację )
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:06   #5185
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Ceramiczne mogą mieć każdy kolor w zależności od tego jak je producent zabarwi. Najczęściej mają kolor musztardowy. W szklaną nie warto inwestować, ponoć są straszne. Tytanowa jest z dobra z Babyliss'a ale kosztuje powyżej 300 zł.
Po raz enty( ;/) polecam taniego, dobrego i sprawdzonego Remingtona CS 5002:

http://www.allegro.pl/item416310228_...n_cs_5002.html
Właśnie dzisiaj kupiłam tę prostownicę za 99 zł w Realu I jest naprawdę boska Jak na razie polecam!

Teraz muszę znaleźć odpowiedni środek do stylizacji...bo mam fryzurkę, która wymaga codziennego prostowania
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:19   #5186
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Wiesz co jutro po południu dam Ci znać, bo teraz nie mam za bardzo czasu, ok?

ok
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:00   #5187
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
ok
A więc tak gdy prostownica nie jest nagrzana stykają się tylko końce prostownicy, a gdy jest nagrzana stykają się całe płytki
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:27   #5188
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
A więc tak gdy prostownica nie jest nagrzana stykają się tylko końce prostownicy, a gdy jest nagrzana stykają się całe płytki
To moje chyba sa trefne W mojej Ga.Mie patrzac na nia z przodu z lewej strony plytki sie stykaja natomiast z prawej strony jest malutka luka. Po nagrzaniu z lewej strony plytki stykaja sie juz na calej dlugosci a z prawej dalej jest luka (mam nadzieje ze potrafisz to sobie wyobrazic i wiesz o co mi chodzi, wkleilabym zdjecie ale nie mam pojecie jak to sie robi). Co o tym myslisz?
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:43   #5189
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
To moje chyba sa trefne W mojej Ga.Mie patrzac na nia z przodu z lewej strony plytki sie stykaja natomiast z prawej strony jest malutka luka. Po nagrzaniu z lewej strony plytki stykaja sie juz na calej dlugosci a z prawej dalej jest luka (mam nadzieje ze potrafisz to sobie wyobrazic i wiesz o co mi chodzi, wkleilabym zdjecie ale nie mam pojecie jak to sie robi). Co o tym myslisz?
prostownica jest nowa wiec powinna się wyrobic, a w czym ci to przeszkadza?
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:46   #5190
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
To moje chyba sa trefne W mojej Ga.Mie patrzac na nia z przodu z lewej strony plytki sie stykaja natomiast z prawej strony jest malutka luka. Po nagrzaniu z lewej strony plytki stykaja sie juz na calej dlugosci a z prawej dalej jest luka (mam nadzieje ze potrafisz to sobie wyobrazic i wiesz o co mi chodzi, wkleilabym zdjecie ale nie mam pojecie jak to sie robi). Co o tym myslisz?
Tak jak mówi PelniaNocy- prostownica powinna się wyrobić. Poobserwuj ją z tydzień i jak coś zareklamuj.
Właśnie nie bardzo sobie to mogę wyobrazić
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.