Spotkanie w saunie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-30, 18:39   #1
Marzena2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2

Spotkanie w saunie


Od tej sytuacji minęło już kilka miesięcy, a mnie nadal to męczy tak, że muszę się z kimś podzielić choćby wirtualnie.

Zanim jeszcze zamknięto baseny jeździłam sobie na basen około 30 km od miejsca zamieszkania. Robiłam to już z pół roku i czułam się tam swobodnie bo nie było tam znajomych ze szkoły, a ja chciałam nauczyć się pływać bez śmiechów i docinek ludzi z klasy.
Po jakimś czasie zaczęłam korzystać też z sauny, a że różne ograniczenia były ostatnio to zazwyczaj saunowałam sama. Poczytałam, że saunuje się bez niczego, więc tak robiłam - ręcznik pod tyłek i tyle.
Parę razy zdarzyło się, że weszła do mnie jakaś inna dziewczyna ale mnie to nie peszyło już. Ale ostatnim razem jak sobie siedziałam wszedł nagle kolega z równoległej klasy. Totalnie mnie sparaliżowało, a siedziałam całkiem swobodnie - jedna noga na ziemi, druga na ławce :/
No i Michał wszedł, powiedział cześć i usiadł na przeciwko. Musiał mieć super widoki. Ja nic nie zrobiłam.
Zaczął gadać do mnie, buzia mu się nie zamykała. Mówił jak to super, że spotkał kogoś znajomego bo myślał, że tu nikt nie przyjeżdża i czy pływam na sportowym basenie i jak szybko i jak fajnie, że saunuję tak bez skrępowania bo w Polsce to ludzie w plastikowych kostiumach do sauny wchodzą. I może razem będziemy przyjeżdżać to taniej będzie i .... no ciągle coś tam nawijał a ja po prostu chciałam przez drzwi wyskoczyć ze wstydu.
Później już go nie słuchałam tylko powiedziałam, że za długo siedzę i muszę się ochłodzić. No i uciekłam.
Potem w szkole mnie kiedyś spotkał i chciał pogadać ale coś mu tam odburknęłam i uciekłam.
Nie wiem co robić. Wstydzę się, że widział mnie nago. Wiem, że ja jego niby też, ale dziewczyna to co innego. Pewnie rozpowiedział kolegom, że na golasa łażę na basenie :/
Co byście zrobiły na moim miejscu?
Marzena2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 18:53   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Spotkanie w saunie

A co możesz zrobić? Nic. Co się stało to się nie odstanie.

Następnym razem po prostu nie siedź nago, skoro ostatecznie się wstydzisz. 30 kilometrów to żadna odległość w dzisiejszych czasach. W takie miejsce może wejść każdy i tak się właśnie stało.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 19:06   #3
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Spotkanie w saunie

Oj, to chyba troll od rozbierania się u lekarzy. Jest tutaj taki jeden typ co jakiś czas temu regularnie wrzucał podobne historie, po to żeby zyskać odpowiedzi i żeby Wizażanki się wdały ze zbokiem w dyskusję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 19:21   #4
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Spotkanie w saunie

Brzmi jak opowiadanie grafomana-erotomana. Troll jak nic
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 19:24   #5
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Spotkanie w saunie

A co miałybyśmy zrobić? Pamięci nikomu wymazać się nie da. 30 kilometrów to żadna odległość, skoro Ty możesz tyle dojeżdżać to dlaczego dla kogoś innego miałaby to być odległość nie do pokonania? W saunach zazwyczaj przebywa się nago, ewentualnie w ręczniku, i jeżeli dana sauna jest koedukacyjna to nie rozumiem zdziwienia, że wszedł do niej facet. A że znajomy, no cóż, i tak bywa. Z opisu wynika, że chłopak zachował się spoko, więc tym bardziej nie rozumiem problemu.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 21:44   #6
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Spotkanie w saunie

Nic bym nie zrobiła. Tak samo on widział Ciebie nago, jak Ty jego. Czemu ty miałabyś się go wstydzić, a on Ciebie - nie?



Ja kiedyś spotkałam w saunie księdza strasznie mi się chciało śmiać. W dodatku on cały czas do mnie gadał, buzia mu się nie zamykała, a ja walczyłam, by nie wybuchnąć śmiechem
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 21:48   #7
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Spotkanie w saunie

Jakis dzikus z ciebie. Chlopak zachowal sie normalnie . Ty nic zlego nie robiłas . On nic zlego nie robil. Z to ty robisz z igly widly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-30, 22:35   #8
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Spotkanie w saunie

Ale co się właściwie stało? W saunie można (a czasami nawet trzeba, w zależności od miejsca) być nago, nie robi się tego dla striptizu przed kolegą, tylko jest to normalna forma wypoczynku. Nic złego nie zrobiłaś, koleś przecież i tak wie jak wyglądasz, widać, że chociaż jest dojrzalszy niż Ty i nie robi wielkiej dramy, bo zobaczył kawałek cycka. Jakby szukasz dramy na siłę, jak nie masz ochoty z nim gadać to po prostu nie gadaj, ale nie zachowuj się jakbyś popełniła jakąś zbrodnię, na miłość boską
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 15:24   #9
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Oj, to chyba troll od rozbierania się u lekarzy. Jest tutaj taki jeden typ co jakiś czas temu regularnie wrzucał podobne historie, po to żeby zyskać odpowiedzi i żeby Wizażanki się wdały ze zbokiem w dyskusję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Spotkanie w saunie" to nawet brzmi jak tytuł opowiadania erotycznego
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 09:54   #10
Marzena2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: Spotkanie w saunie

Czuję, że część z was nie rozumie problemu. Tu nawet nie chodzi o to, że ktoś mnie zobaczył w saunie nago tylko, że widział mnie nago znajomy ze szkoły.
Teraz wiadomo do szkoły nie chodzimy, więc jakoś to się nie rozeszło, może nie miał z kim pogadać ale jak już wszyscy zaczniemy normalnie przychodzić to pewnie chętnie podzieli się ciekawą historyjką.
I teraz nie wiem czy powinnam na teamsie do niego pisać, żeby nikomu nie mówił czy udawać, że nic nie było?
W sumie jak sobie to przypominam to nie zachowywał się w tej saunie jak kretyn, nie śmiał się ze mnie tylko gadał normalnie jak byśmy na przerwie gadali na korytarzu. Może trochę przesadzam. Nie wiem już.
Marzena2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 10:04   #11
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez Marzena2004 Pokaż wiadomość
Czuję, że część z was nie rozumie problemu. Tu nawet nie chodzi o to, że ktoś mnie zobaczył w saunie nago tylko, że widział mnie nago znajomy ze szkoły.
Teraz wiadomo do szkoły nie chodzimy, więc jakoś to się nie rozeszło, może nie miał z kim pogadać ale jak już wszyscy zaczniemy normalnie przychodzić to pewnie chętnie podzieli się ciekawą historyjką.
I teraz nie wiem czy powinnam na teamsie do niego pisać, żeby nikomu nie mówił czy udawać, że nic nie było?
W sumie jak sobie to przypominam to nie zachowywał się w tej saunie jak kretyn, nie śmiał się ze mnie tylko gadał normalnie jak byśmy na przerwie gadali na korytarzu. Może trochę przesadzam. Nie wiem już.

Naga koleżanka w saunie to raczej nie jest ciekawa historyjka - to normalne w takim miejscu. A nawet jeśli, to przecież ty też widziałaś go nago. Więc też się możesz podzielić.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-03, 10:15   #12
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Spotkanie w saunie

Moim zdaniem nie ma żadnego problemu. Może teraz Tobie się tak wydaje, ale skoro chłopak zachowywał się normalnie to nie masz czym się martwić. Na przyszłość okrylabym się ręcznikiem, bo jednak może sporo znajomych tam się pojawić.
Tak sobie myślę, że nawet jeśli Twój kolega powie o tym innym to co się stanie? Byłaś w saunie, , koledzy mogą mu ewentualnie zazdrościć, że sami tam nie byli ale Ty nie masz się co przejmować. Głowa do góry.
Pisałaś też, że kolega chce jeździć z Tobą razem na ten basen, może wyjdzie z tego jakas fajna znajomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 13:16   #13
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Spotkanie w saunie

Może się nie orientuję, ale osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać w saunie. A jeśli w twoim niku jest ukryta data urodzenia to masz 16 lat i sorry ale nie powinno cię tam w ogóle być. Tak samo kolegi.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 13:36   #14
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Może się nie orientuję, ale osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać w saunie. A jeśli w twoim niku jest ukryta data urodzenia to masz 16 lat i sorry ale nie powinno cię tam w ogóle być. Tak samo kolegi.
Autor opowiadania pewnie o tym nie wiedzial
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 13:53   #15
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Spotkanie w saunie

Boze co za dziecinada.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 16:20   #16
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Może się nie orientuję, ale osoby niepełnoletnie nie mogą przebywać w saunie. A jeśli w twoim niku jest ukryta data urodzenia to masz 16 lat i sorry ale nie powinno cię tam w ogóle być. Tak samo kolegi.
Ja nawet jak byłam dzieciakiem to wchodziłam do wielu saun na tego typu termach, nigdy nikt mi nie zabronił i nie legitymował
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 16:29   #17
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez Marzena2004 Pokaż wiadomość
Od tej sytuacji minęło już kilka miesięcy, a mnie nadal to męczy tak, że muszę się z kimś podzielić choćby wirtualnie.

Zanim jeszcze zamknięto baseny jeździłam sobie na basen około 30 km od miejsca zamieszkania. Robiłam to już z pół roku i czułam się tam swobodnie bo nie było tam znajomych ze szkoły, a ja chciałam nauczyć się pływać bez śmiechów i docinek ludzi z klasy.
Po jakimś czasie zaczęłam korzystać też z sauny, a że różne ograniczenia były ostatnio to zazwyczaj saunowałam sama. Poczytałam, że saunuje się bez niczego, więc tak robiłam - ręcznik pod tyłek i tyle.
Parę razy zdarzyło się, że weszła do mnie jakaś inna dziewczyna ale mnie to nie peszyło już. Ale ostatnim razem jak sobie siedziałam wszedł nagle kolega z równoległej klasy. Totalnie mnie sparaliżowało, a siedziałam całkiem swobodnie - jedna noga na ziemi, druga na ławce :/
No i Michał wszedł, powiedział cześć i usiadł na przeciwko. Musiał mieć super widoki. Ja nic nie zrobiłam.
Zaczął gadać do mnie, buzia mu się nie zamykała. Mówił jak to super, że spotkał kogoś znajomego bo myślał, że tu nikt nie przyjeżdża i czy pływam na sportowym basenie i jak szybko i jak fajnie, że saunuję tak bez skrępowania bo w Polsce to ludzie w plastikowych kostiumach do sauny wchodzą. I może razem będziemy przyjeżdżać to taniej będzie i .... no ciągle coś tam nawijał a ja po prostu chciałam przez drzwi wyskoczyć ze wstydu.
Później już go nie słuchałam tylko powiedziałam, że za długo siedzę i muszę się ochłodzić. No i uciekłam.
Potem w szkole mnie kiedyś spotkał i chciał pogadać ale coś mu tam odburknęłam i uciekłam.
Nie wiem co robić. Wstydzę się, że widział mnie nago. Wiem, że ja jego niby też, ale dziewczyna to co innego. Pewnie rozpowiedział kolegom, że na golasa łażę na basenie :/
Co byście zrobiły na moim miejscu?
Cudowne trollololo.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 17:32   #18
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Ja nawet jak byłam dzieciakiem to wchodziłam do wielu saun na tego typu termach, nigdy nikt mi nie zabronił i nie legitymował
Może i tak. Ale zazwyczaj w regulaminie sauny jest punkt, że małe dzieci mają zakaz wstępu a osoby niepełnoletnie mogą tylko pod opieką dorosłych.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-03, 17:57   #19
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Spotkanie w saunie

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Może i tak. Ale zazwyczaj w regulaminie sauny jest punkt, że małe dzieci mają zakaz wstępu a osoby niepełnoletnie mogą tylko pod opieką dorosłych.
Wiem, wiem, po prostu mówię, że nawet wbrew zakazom zwykle nikogo. Ale też spotkałam się z taki saunami gdzie dosłownie mógł wejść każdy nago czy też nie i wtedy już naprawdę nikogo
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 18:57:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.