Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-19, 09:43   #871
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pa780 Pokaż wiadomość
Poszło na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję jeszcze raz! Skorzystałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 12:39   #872
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Oferta SMS
"Rozpoczynamy FINAL SALE tylko dla Klubowiczow! -50% na WSZYSTKO (poza zielonym pkt). Do 30.01 z SMS w sklepach stacjonarnych i przez telefon. Szczegoly w sklepie"

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

A i dostałam też dzisiaj ulotkę papierową.

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 prezent niespodziankę lub wymiennie 50pkt przy zakupie dowolnego kosmetyku za min 14,90zł. Prezent nie zawiera opakowania zwizualizowanego na ulotce.
(2) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać parasolkę lub wymiennie 80pkt przy zakupie od 69 zł.
(3) Rabat -40% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnej sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem).
(4) Oferta (2wcenie1 na 2 takie same kosmetyki) dotyczy 1 pary takich samych kosmetyków w cenie maksymalnej sugerowanej. Nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem.
(5) Punkty (200 punktów) gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków.
(6) Cena promocyjna tylko z tą ulotką.
(7) Cena promocyjna przy zakupie 3 żeli pod prysznic i do kąpieli 200ml w cenie regularnej 15,90zł Zapachy do wyboru.

Pod 6 są produkty:
dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka bio, 200ml w promocyjnej cenie 22,90 zł
odbudowujące mleczko do skóry bardzo suchej 390ml w promocyjnej cenie 29,90 zł
lakier do paznokci Go Green 5ml w promocyjnej cenie 17,90 zł (do wyboru spośród lakierów do paznokci Go Green w cenie regularnej 29,90 zł)
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 13:44   #873
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dostałam dziś swoje zamówienie z parasolką - fajna
Potwierdzam, że niespodzianką jest nawilżająca maseczka HV
Paletka dotarła w całości a miałam co do tego obawy, bo oprócz papierowego ogranicznika, nie była zabezpieczona niczym innym
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 13:50   #874
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Który żel pod prysznic jest za 10 zł?

U mnie poszło takie: olejek monoi 0,01 (za punkty), żel do rąk kokos 7,45, krem mini leśne jagody 5,90 (żeby dobić do 200 pkt, bo krem prócz zapachu niewiele robi), maseczka 0,01, bławatek 0,01. Zapłaciłam koło 13 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

W "moich zamówieniach" są kody wszystkich produktów, w tym kod prezentu - przepisujesz do wyszukiwarki (pomijając "p" na początku) i już wiesz jaka niespodzianka Cię czeka

Czy widać to też gdzieś wcześniej, przed złożeniem zamówienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak najbardziej W koszyku pod wykazem produktów są prezenty do wyboru, a przy nich dopisek "dowiedz się więcej". Jak się w to kliknie to pojawia się okienko z opisem produktu, zdjęciem i kodem tego produktu. Tak samo jest przy prezencie-niespodziance, tyle że nie ma zdjęcia co to jest czy opisu, ale co najważniejsze jest kod produktu poprzedzony P. Jak się wpisze ten kod w wyszukiwarkę sklepu, to już wiadomo co jest niespodzianką jeszcze przed złożeniem zamówienia


Kliknęłam wczoraj zamówienie z kodem -20% z paczki. Będę dumać czy opłacić... Tak naprawdę najbardziej z tego wszystkiego chcę mydło do rąk i może mon evidence w zapasie, gdyby mieli genialny pomysł zmienić flakon na gorszy/brzydszy
12382 Woda perfumowana Garden PARTY 1 55.60 zł
06177 Woda perfumowana Cuir de NUIT 1 55.60 zł
98065 Żel do mycia rąk Leśne jagody 1 9.52 zł
P94323 Pur Bleuet dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka BIO 100ml 1 0.01 zł
Q02405 Mon Evidence Woda perfumowana 1 0.01 zł
P95714 Orientalny olejek pod prysznic Olejek arganowy & Róża 1 0.01 zł

Łączna cena produktów: 120.75 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: MERCI2
Razem do zapłaty: 120.75 zł
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 14:28   #875
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Który żel pod prysznic jest za 10 zł?

U mnie poszło takie: olejek monoi 0,01 (za punkty), żel do rąk kokos 7,45, krem mini leśne jagody 5,90 (żeby dobić do 200 pkt, bo krem prócz zapachu niewiele robi), maseczka 0,01, bławatek 0,01. Zapłaciłam koło 13 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

W "moich zamówieniach" są kody wszystkich produktów, w tym kod prezentu - przepisujesz do wyszukiwarki (pomijając "p" na początku) i już wiesz jaka niespodzianka Cię czeka

Czy widać to też gdzieś wcześniej, przed złożeniem zamówienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ten był za 9,90 przez chwile
https://www.yves-rocher.pl/zel_pod_p...c_hello_spring

Oooo tez całkiem ładna Grażynka
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 16:40   #876
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wiecie moze , od kiedy ta nowa woda będzie u nas dostępna? Pewnie wiecie która
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 16:44   #877
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Ten był za 9,90 przez chwile
https://www.yves-rocher.pl/zel_pod_p...c_hello_spring

Oooo tez całkiem ładna Grażynka
ten żel cały czas jest za 9,90zł, tylko mnie się cena zmienia na niższą, jak się zaloguję - jestem goldem
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-19, 18:54   #878
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ten żel cały czas jest za 9,90zł, tylko mnie się cena zmienia na niższą, jak się zaloguję - jestem goldem
A widzisz, czyli to zasluga GOLDA- no w koncu cos!
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 22:43   #879
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
A widzisz, czyli to zasluga GOLDA- no w koncu cos!
Na goldzie jest już final sale, dlatego takie szalone oferty

Ja tymczasem puściłam wczoraj grażynkowe zamówienie z samą płukanką za 22,50 zł i gratisami
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 00:05   #880
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Aaaaa, myślałam że final sale jest ogólnodostępne. Zawsze jak wchodzę na stronę to od razu się loguje i nawet nie patrzę na te banery przed logowaniem

O, też ładnie.
W sumie nie pomyślałam i mogłam puścić zamówienie z 3 produktami żeby były punkty gratis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 07:34   #881
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej W koszyku pod wykazem produktów są prezenty do wyboru, a przy nich dopisek "dowiedz się więcej". Jak się w to kliknie to pojawia się okienko z opisem produktu, zdjęciem i kodem tego produktu. Tak samo jest przy prezencie-niespodziance, tyle że nie ma zdjęcia co to jest czy opisu, ale co najważniejsze jest kod produktu poprzedzony P. Jak się wpisze ten kod w wyszukiwarkę sklepu, to już wiadomo co jest niespodzianką jeszcze przed złożeniem zamówienia

Kurczę, albo ja nie potrafię w internety, albo tego "dowiedz się więcej" u mnie nie ma No chyba że strona mobilna nie ma takich cudów i trzeba usiąść do komputera żeby rozwikłać zagadkę prezentu

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Aaaaa, myślałam że final sale jest ogólnodostępne. Zawsze jak wchodzę na stronę to od razu się loguje i nawet nie patrzę na te banery przed logowaniem

O, też ładnie.
W sumie nie pomyślałam i mogłam puścić zamówienie z 3 produktami żeby były punkty gratis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie martw się, jeszcze rosiu zrobi fajną promkę Ja też nie pomyślałam że po wykorzystaniu swoich 3 darmowych dostaw mogę wziąć dla mamy jakiś grażyński mini żelik i bławatka gratis z kodem na darmową dostawę, dopiero po przeczytaniu forum mnie oświeciło że takie kody istnieją i nawet jakiś gdzieś na mailu się kisi. Na przyszłość będziemy mądrzejsze. Albo bardziej grażyńskie
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-20, 08:30   #882
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Kurczę, albo ja nie potrafię w internety, albo tego "dowiedz się więcej" u mnie nie ma No chyba że strona mobilna nie ma takich cudów i trzeba usiąść do komputera żeby rozwikłać zagadkę prezentu

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------




Nie martw się, jeszcze rosiu zrobi fajną promkę Ja też nie pomyślałam że po wykorzystaniu swoich 3 darmowych dostaw mogę wziąć dla mamy jakiś grażyński mini żelik i bławatka gratis z kodem na darmową dostawę, dopiero po przeczytaniu forum mnie oświeciło że takie kody istnieją i nawet jakiś gdzieś na mailu się kisi. Na przyszłość będziemy mądrzejsze. Albo bardziej grażyńskie
W wersji mobilnej nie pokazuje dodatkowych informacji, trzeba się przełączyć na wersję desktopową ale na komórce nie da rady, co najwyżej na tablecie.

Ja puściłam dwa małe zamówienia - jedno z punktami i jedno z płukanką tak poszalałam

A jakby co to ja mam milion tych kodów na darmową dostawę, chętnie oddam jak będzie potrzeba
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 09:59   #883
KikiEs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Na goldzie jest już final sale, dlatego takie szalone oferty
Jeśli to są ostateczne ceny na "final sale", to chyba z przykrością odpuszczę sobie większe zamówienie Chociaż nadal po cichu liczę na jakieś dobre przeceny na limitki...

Tak w ogóle, to wczoraj dostałam maila ze skanem ulotki styczniowej (bez kodu oczywiście). Brak ulotki papierowej zgłaszałam pod koniec grudnia, w międzyczasie zdążyła już dotrzeć fizycznie, widocznie zawieruszyła się na poczcie. Ale dobrze wiedzieć, że zajęło im to tylko prawie 3 tygodnie
KikiEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 11:55   #884
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez KikiEs Pokaż wiadomość
Jeśli to są ostateczne ceny na "final sale", to chyba z przykrością odpuszczę sobie większe zamówienie Chociaż nadal po cichu liczę na jakieś dobre przeceny na limitki...

Tak w ogóle, to wczoraj dostałam maila ze skanem ulotki styczniowej (bez kodu oczywiście). Brak ulotki papierowej zgłaszałam pod koniec grudnia, w międzyczasie zdążyła już dotrzeć fizycznie, widocznie zawieruszyła się na poczcie. Ale dobrze wiedzieć, że zajęło im to tylko prawie 3 tygodnie
no coż, 3tygodnie bo Natalia pewnie lata od pakowania paczek, do odpowiadania na listy, po wysyłanie mailingu... nie znam innej odpowiedzi dlaczego aż tyle im to zajmuje!
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 15:02   #885
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 823
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Odebrałam właśnie paczkę z parasolką i potwierdzam, że całkiem przyzwoicie zrobiona - dość solidna, duża po otwarciu. Mogłaby być tylko granatowa, a nie czarna, ale to już rzecz gustu.


A co do tej pogłębionej wyprzedaży online dla goldów, to ja tam wielkich zmian nie widzę, ani niczego, co by szczególnie kusiło ceną. Chyba że coś wykombinuję z użyciem kodu z paczki.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 18:28   #886
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Odebrałam właśnie paczkę z parasolką i potwierdzam, że całkiem przyzwoicie zrobiona - dość solidna, duża po otwarciu. Mogłaby być tylko granatowa, a nie czarna, ale to już rzecz gustu.


A co do tej pogłębionej wyprzedaży online dla goldów, to ja tam wielkich zmian nie widzę, ani niczego, co by szczególnie kusiło ceną. Chyba że coś wykombinuję z użyciem kodu z paczki.
fajnie ze parasolka Ci podeszła
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 19:43   #887
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 823
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
fajnie ze parasolka Ci podeszła
Znając jakość niektórych gratisów z YR, spodziewałam się raczej, że będzie słabiutka, ale zaryzykowałam, bo całą paczkę skompletowałam za 22 zł. A tu całkiem miła niespodzianka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 19:52   #888
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Znając jakość niektórych gratisów z YR, spodziewałam się raczej, że będzie słabiutka, ale zaryzykowałam, bo całą paczkę skompletowałam za 22 zł. A tu całkiem miła niespodzianka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda
Gdzie można kupić parasolkę z takimi gratisami kosmetycznymi..?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 20:52   #889
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 823
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Prawda
Gdzie można kupić parasolkę z takimi gratisami kosmetycznymi..?
Właśnie. Najgorzej, że kupiłam paletkę nude i już korci mnie ta smoky. A nie potrzebuję za bardzo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-20, 23:54   #890
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Właśnie. Najgorzej, że kupiłam paletkę nude i już korci mnie ta smoky. A nie potrzebuję za bardzo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tu wszystkie nie potrzebujemy a kupujemy

Rosiek robi nas jak chce, chociaż nie powiem kiedyś to było szaleństwo. Zamówienie za zamówieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 06:36   #891
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dostałam zamówienie z poniedziałku - na paczce moje dane, w środku zawartość się nie zgadza i faktura na inną osobę. To na pewno nie wizażanka, bo nieopłacalne zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 08:07   #892
Juneczka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Juneczka20 Pokaż wiadomość
Skoro YR nas podczytuje wkleję tutaj kopię maila, którego do nich naskrobałam przed chwilą. Miarka się jak dla mnie przebrała na przestrzeni ostatnich miesięcy. Myślicie, że doczekam się w ogóle odpowiedzi?


" Witam,
W dniu 12.12.2020 złożyłam zamówienie internetowe numer PL4VPIxxxxxx. Do zamówienia według oferty i kodu rabatowego, z którego skorzystałam miałam otrzymać prezent niespodziankę, tj. "prezent niespodzianka o wiosennym zapachu 100ml", którym była woda toaletowa Hello Printemps, jak też otrzymała moja przyjaciółka. Ja nie otrzymałam prezentu w ogóle, a po telefonach z upomnieniem mleczko niezgodne z przedstawionym opisem. Czuję się oszukana otrzymaniem tańszego zamiennika.
Kolejną sprawą jaką chciałam poruszyć jest zamówienie z 09.12.2020 click&collect PL4VPIxxxxxx na kwotę 19,91zł. Zamówienie widnieje jako przetwarzane, wciąż nie uzyskałam zwrotu środków za niego po anulacji. Panie na infolinii odpowiadają, że takie zamówienie w ogóle nie istnieje w waszym systemie. Gdzie więc przepadło?
Zamówienie PL4VPIxxxxxx na kwotę 160,87złâ˜☠zostało również anulowane, tutaj wykorzystałam 400 punktów na rabat, również prosiłam telefonicznie o zwrot punktów, miały się pojawić w ciągu paru dni.
Pragnę również poruszyć kwestię waszej realizacji zamówień click&collect, z którą miałam do czynienia w miesiącu wrzesień, gdzie jeździłam wykorzystując moje paliwo i czas przez parę dni po całej Warszawie, a wciąż nie mogłam odebrać zamówień z przyczyn nieznanych. Nikt nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi, Panie w sklepach stacjonarnychâ˜☠odsyłały⠘☠na infolinię, infolinia do sklepów stacjonarnych.
Jestem rozżalona, sfrustrowana traktowaniem, waszą polityką firmy i brakiem konsekwencji. Nie zliczę telefonów, które wykonywałam na waszą infolinię, za każdym razem słysząc uspokojenia i obietnice o przekierowywaniu spraw do odpowiednich działów. Nerwów i środków za telefony i oczekiwanie na sensowną odpowiedź również nie mogę zliczyć. Jestem, a raczej byłam waszą klientką od przeszło 7 lat i z zaniepokojeniem obserwuję to co się dzieje.
Od tylu lat polecałamâ˜☠znajomym oraz na swoich profilach społecznościowych wasze produkty, byłam wierną klientką ze statusem VIP (który swoją drogą jak się okazuje w praktyce również nie za wiele ma do zaoferowania...) wydając również w ofertach katalogowych i stacjonarnie tysiące złotych.
Przykro mi, że osoby, które z mojego polecenia zostały waszymi klientami zarzucają mi teraz nieszczerość i również są niezadowolone.W celu ewentualnej weryfikacji podaję numer klienta:xxxxxxxxâ˜☠
Sprawa w moim odczuciu nie może tak pozostać, oczekuję waszego działania, rozwiązania moich problemów i w końcu reakcji!
Z poważaniem,
xyz "
Od paru tygodni toczę z nimi batalię, nie uzyskując żadnej konkretnej odpowiedzi i propozycji rozwiązania.

1) [I]"W imieniu firmy Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt i zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Uprzejmie dziękuję za przekazane zgłoszenie. Bardzo nam przykro, ze względu na zaistniałą sytuację. Wyrażamy nadzieję, iż nie wpłynie ona negatywnie na obraz naszej firmy.

Pragnę poinformować, iż Pani zamówienie o numerze PL4VPIxxxxxxxx widnieje w naszym systemie jako nieopłacone, w związku z tym zostało anulowane, natomiast Pani prośba o zwrot punktów została przekierowana do odpowiedniego działu.
Jednocześnie pragnę poinformować, iż zgłoszenie dotyczące zamówienia PL4VPIxxxxxxxx na kwotę 19,91zł również zostało przekierowane do naszego działu sklepowego i obecnie oczekujemy na odpowiedź.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności."


Na co odpowiedziałam:
2) "Odpowiedź, którą uzyskałam jest niepełna i wymijająca. Nie otrzymałam żadnej propozycji rozwiązania oraz odniesienia do opisanych sytuacji wrześniowych (mamy styczeń 2021 roku!) oraz zamówienia względem grudniowego numer PL4VPIxxxxxxxx.
Waszą polityką powinien się zainteresować UOKiK, czuję się w obecnej sytuacji w obowiązku go powiadomić, ponieważ to co robicie jest karygodne i absolutnie nie mogę przejść wobec tego obojętnie. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta w żadnym sklepie stacjonarnym ani internetowym.

Ich kolejna wymijająca odpowiedź:
3) "W imieniu firmy Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt i zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Uprzejmie dziękuję za przekazane zgłoszenie. Bardzo nam przykro, ze względu na zaistniałą sytuację. Wyrażamy nadzieję, iż nie wpłynie ona negatywnie na obraz naszej firmy.

Pani zgłoszenia zostały przekierowane do odpowiednich działów.

Po uzyskaniu wiadomości zwrotnej niezwłocznie się z Panią skontaktujemy."

I kolejno:
4) "Zgodnie z Pani życzeniem zamówienie na kwotę 19,91 zł zostało anulowane.

Jednocześnie informuję, iż kwota za zamówienie nr PL4VPIxxxxxxxx została przygotowana do zwrotu.

Obecnie oczekujemy na dokonanie przelewu.

Proszę zatem o cierpliwość. Kwota niebawem powinna się pojawić na Pani koncie."


Odpowiedziałam kolejny raz resztkami cierpliwości:
5) "Z poruszonych czterech kwestii, w mailu z dnia 04.01.2021 i na drodze telefonicznej wciąż nie otrzymałam odpowiedzi na trzy pozostałe.
Nie otrzymałam odpowiedzi oraz rozwiązania na:
1) "W dniu 12.12.2020 złożyłam zamówienie internetowe numer PL4VPIxxxxxxxx. Do zamówienia według oferty i kodu rabatowego, z którego skorzystałam miałam otrzymać prezent niespodziankę, tj. "prezent niespodzianka o wiosennym zapachu 100ml", którym była woda toaletowa Hello Printemps, jak też otrzymała moja przyjaciółka. Ja nie otrzymałam prezentu w ogóle, a po telefonach z upomnieniem mleczko niezgodne z przedstawionym opisem. Czuję się oszukana otrzymaniem tańszego zamiennika."
2) Wciąż nie otrzymałam jednak zwrotu punktów klubowych z zamówienia nr PL4VPIxxxxxxxx, które miały się pojawić w ciągu paru dni, po kilkunastu telefonach wykonanych ponad miesiąc temu.
3) "Pragnę również poruszyć kwestię waszej realizacji zamówień click&collect, z którą miałam do czynienia w miesiącu wrzesień, gdzie jeździłam wykorzystując moje paliwo i czas przez parę dni po całej Warszawie, a wciąż nie mogłam odebrać zamówień z przyczyn nieznanych. Nikt nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi, Panie w sklepach stacjonarych odsyłały na infolinię, infolinia do sklepów stacjonarnych."
Zamówienia, które miały być do maksymalnie 3 dni, były gotowe po niekiedy przeszło 2 tygodniach! Co dotyczyło zamówień:
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
PL4VPIxxx
Absurdalna jest dla mnie ignorancja jaką się wykazujecie oraz ignorowanie kwestii poruszanych w wiadomościach i strzępkowe odpowiedzi na wybiórcze kwestie...
Jest to kolejna wiadomość mailowa, którą przychodzi mi do was pisać po uprzednich telefonach!
Oczekuję na sensowną propozycję rekompensaty i rozwiązania waszych rażących zaniedbań."

Doradźcie mi proszę co z tym zrobić, gdzie to zgłosić, bo to jest nie do pomyślenia!

Edytowane przez Juneczka20
Czas edycji: 2021-01-21 o 08:08 Powód: zmiana treści
Juneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 08:24   #893
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Juneczka20 Pokaż wiadomość
Od paru tygodni toczę z nimi batalię, nie uzyskując żadnej konkretnej odpowiedzi i propozycji rozwiązania.

Doradźcie mi proszę co z tym zrobić, gdzie to zgłosić, bo to jest nie do pomyślenia!
Tak jak wspomniałaś, napisz do UOKiK pismo listując wszystkie te zdarzenia i podając przykłady z mailingu jak oni odpowiadają. Do tego wyciąg z regulaminu z wylistowaniem co robią nie tak.

Jeśli jest tu ktoś to miał podobne problemy to też mógłby coś takiego napisać do UOKiK, im więcej takich sygnałów tym szybciej się zainteresują.

Wyżej ktoś napisał że dostał nie swoją paczkę - tam są dane innej osoby, w dobie RODO nie powinno mieć to miejsca.
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 08:30   #894
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tragedia. Może spróbuj do nich zadzwonić? U mnie te telefoniczne kontakty zawsze jakoś lepiej i szybciej ogarniają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 10:21   #895
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wyślą mi właściwą paczkę, ale tę pomyloną mam odesłać. Zwrócą koszty, ale i tak nie uśmiecha mi się iść na pocztę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 10:24   #896
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z poniedziałku - na paczce moje dane, w środku zawartość się nie zgadza i faktura na inną osobę. To na pewno nie wizażanka, bo nieopłacalne zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Wyślą mi właściwą paczkę, ale tę pomyloną mam odesłać. Zwrócą koszty, ale i tak nie uśmiecha mi się iść na pocztę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A moze odmów im, w końcu ni epracujesz dla Rosia by z ptrzesylkami latać- niech zamówia kuriera!
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 11:38   #897
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dziewczyny, koleżanka chciała wykorzystać ulotkę urodzinową że sklepu stacjonarnego przez Internet.
Wiadomo, jaki jest prezent urodzinowy-niespodzianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 12:00   #898
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, koleżanka chciała wykorzystać ulotkę urodzinową że sklepu stacjonarnego przez Internet.
Wiadomo, jaki jest prezent urodzinowy-niespodzianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojej ulotki urodzinowej ze stacjonarki nie można zrealizować online. Jeśli ta od koleżanki ma jakiś kod, to najłatwiej wpisać go do koszyka i zobaczyć co wyskoczy. Generalnie prezentem urodzinowym jest żel pod prysznic 200 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 12:03   #899
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Mojej ulotki urodzinowej ze stacjonarki nie można zrealizować online. Jeśli ta od koleżanki ma jakiś kod, to najłatwiej wpisać go do koszyka i zobaczyć co wyskoczy. Generalnie prezentem urodzinowym jest żel pod prysznic 200 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma kod,w koszyku wyskakuje prezent niespodzianka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 12:14   #900
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Ma kod,w koszyku wyskakuje prezent niespodzianka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz jeszcze otworzyć stronę na komputerze i zobaczyć czy tam będzie podany kod produktu (parę postów wyżej jest dokładne info)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.