Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 18:54   #4591
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Co do pająków, to najlepszym sposobem aby pozbyć się arachnofobii i w ogóle pająko-wstrętu jest posiadanie pająków sama coś o tym wiem, bo kiedyś strasznie się ich bałam i brzydziłam, a teraz mam w domu 5 ptaszników (jeden wielkości ręki a inne mniejsze) i teraz to właściwie mnie one fascynują i nie boję się ich. Najciekawsze jest patrzenie jak jedzą np koniki polne czy drewnojady.... Naprawdę fascynujące są

----------------
Dziś przyszły mi z Avonu poczwórne cienie-fiolety zamówiłam tylko je! Robię postępy
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:01   #4592
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś w związku z kimś kto czuł się ode mnie gorszy...Wprawdzie to licealne czasy jeszcze były i mi to nie przeszkadzało,ale On czuł się z tym źle i wiem,że gdybyśmy byli dalej ze sobą to albo i mnie to zaczęłoby przeszkadzać i to by wszystko popsuło,albo jemu jeszcze bardziej i też wszystko by się skończyło.
Nie chcę teraz wyjść na uważającą się za nie wiadomo kogo snobkę z zadartym nosem,ale niestety takie róźnice w sposobie myślenia,w planach na życie kiedyś w końcu dają się zauważyć.
Oj tak. Mój Ex jest tylko po technikum, pochodzi ze "specyficznej" rodziny, uwielbia imprezy (papierochy, alkohol, narkotyki) - poczatkowo mi to nie przeszkadzało. Ale przyszedł ten dzień kiedy stwierdziłam że pochodzimy zupełnie z innych swiatów.

[color=red]
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko ty zboczuchu
Zboczuch ... To moje drugie imie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hosenko, czy ja dobrze kojarzę, ze Ty masz/miałaś quad Clinique Choco-latte i dwójkę Like Mink? Czy te cienie sa podobne? Mogłabyś je porównać?
A masz tez brązy ale nie podobne W Like Mink ten ciemniejszy kolor jest cieplejszy niz te w Choco-latte.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Hosenkoooo


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jaka?
Od kolegi z przeszłości (nie od niedoszłego TZ (w ciągu 2 godzin wydzwania juz 3 raz Nie się w**i - ale ze swoją dziewczyna a nie ze mna ))

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
idę się szykować do TŻta... serducho mi wali jak oszalałe, stresuje się trochę..
jeszcze mi właśnie kumpela napisała, że są wyniki... nie zaliczyłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:21   #4593
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Może przetestujesz tą nową serię Tradition de Hammam i zdasz nam relację?
Nie mogem kupowac takich cudow poki co łoszczedzam chce cos taniego
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=2]

Hi hi padlam jak przeczytalam "pomacalabym se" (ja tam mojego weza nie dam )

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=2]
Od kolegi z przeszłości (nie od niedoszłego TZ (w ciągu 2 godzin wydzwania juz 3 raz Nie się w**i - ale ze swoją dziewczyna a nie ze mna ))

Moze cie wykukal na wizazu i wyczytal ze bys se pomacala i sobie chlopak nadzieje robi
A tak serio to dzielna jestes tak trzymaj niech idzie kury gonic pajac jeden

Cmoksiu jestesmy z toba

Vibesko
gdzie jestes jak Cie nia ma?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:22   #4594
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Po kąpieli daje wiesz Masuję wtedy nogi szorstką gąbką kolistymi ruchami, potem jeszcze jak się sizalową rękawicą masuję to tak samo. Dużo uwagi poświęcam nogom. Masuje od stóp. Potem lioton a przed samym pójściem spać balsam nawilżający. Śpię z nogami na dużej poduszcze (do momentu aż pewnie zasnę, gdy zacznę się kręcić i wiercić w każdym razie - zasypiam z nogami na dużej poduszce )

Podróż ok. Nawet poszłam siku I nikt mnie nie okradł i nie wyrzucił z pociągu Jak jechałam w tamtą stronę to naprzeciwko mnie siedział, na oko, 5 letni chłopczyk, ręcę miał podparte na stoliku i się ciągle na mnie gapił. Praktycznie całą drogę. Po godzinie jazdy powiedział do mnie "kocham cie. ozeń siem ze mnom".
A jak wracałam to 1,5 h przed domem dosiadło się takie fajne ciacho Byłam sama w przedziale. Gapił się na mnie, udało mi się go kilka razy złapać jak speszony uciekał wzrokiem ha ha. Ale nie zagadałam, bo..bo nie wiem co.
O jaki bezpośredni młody mężczyznasłodki
Cieszę się, że podróż pociągiem nie okazała się jednak taka straszna
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Roznosze poczte ,uzupelniam rozne rzeczy,pozadkuje papiery etc.Generalnie nic co byloby jakkolwiek zwiazane z bohemistyka

Mam paczunie i ulotke YR na ktora czekalam.Chce kalendarz i dlugopis w kwiatki wiec musze cos kupic..ale nie wiem co co polecacie YR?
Aha, czyli oczywiście bardzo kształcące i przydatne praktyki dla Ciebie

Ja z YR dawno nic nie kupowałam,ale pamietam, że krem do stóp lawendowy był fajny i seria jeżynowa (balsam do ciala i żel pod prysznic), a i taka 3 minutowa maseczka nawilżająca-winogronowa
Do mnie tez przyszła paczucha z Bu ekspresowo się uwinęli z tym
TZ się za parę minut będzie zbierał żeby zamknąc aptekę, jeśli zbiore swoje 4 litery z nim to w recepturze przygotuję sobie mazidełka

Daria tez jestem z Tobą!!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:27   #4595
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Hi hi padlam jak przeczytalam "pomacalabym se" (ja tam mojego weza nie dam )
Eee no... nie bądź taka samolubna ... podzieliłabyś się <foch>



Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Moze cie wykukal na wizazu i wyczytal ze bys se pomacala i sobie chlopak nadzieje robi
A tak serio to dzielna jestes tak trzymaj niech idzie kury gonic pajac jeden
Wyłaczyłam dźwięk, tel siedzi w innym pokoju - niech tam sobie wibruje . Niech wie jak to jest gdy ja coś mu piszę a on nie odpisuje . Poza tym mam kogoś fajnieszego na oku (ale chyba pracuje tam gdzie on )

Pajac - mój tata uwielbia to określenie hehe
(a własnie mi sie przypomnialo: kilka dni temu jakiś pajac własnie zablokował skrzyżowanie tirem którym jechał i jak mieliśmy zielone światło to nie mielismy jak przejechac, spory korek się przez neigo zrobił, tata więc go wyzwał od pajaców a on na to: pocałuj mnie w cipe ("rozmowa" była dłuższa ...) całą drogę się potem smiałam - chyba nie wiedział jak usprawiedliwić swoją głupotę ...)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:32   #4596
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Do mnie tez przyszła paczucha z Bu ekspresowo się uwinęli z tym
TZ się za parę minut będzie zbierał żeby zamknąc aptekę, jeśli zbiore swoje 4 litery z nim to w recepturze przygotuję sobie mazidełka
Ale masz fajnie z tą aptekąMoje też powinno przyjść jutro albo pojutrze.

Wiecie co ja chyba jestem nienormalnaWłaśnie wylazłam spod prysznica ciesząc się do siebie,że mi się żel pod prysznic kończyI nie to,że ja go nie lubię, ja go lubię bardzo i za jakiś czas kupię znów,ale to oznacza,że mogę zacząć następny i wtedy tylko 1 zostanie w zapasie(bo peelingów Joanny nie liczę) więc mogę kupić kolejny
I tu się pojawia moje pytanie:też tak macie?Lubicie jak się kończy nawet b.lubiany kosmetyk,bo możecie kupić kolejny?Nawet ten sam,ale nowy?
Może ja nie jestem tylko kosmetykoholiczką ale i zakupoholiczką?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:37   #4597
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Karolinko obawiam się, że te dwa holizmy nierozerwalnie ise ze soba łączą
tez się cieszę jak coś mi sie kończy. ostatnio nawet gadałam z koleżanką na temat obfitego smarowania dekoldu kremem do twarzy coby się szybciej zużył

eee chyba mi sie jednak nie chce ruszać z domu...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 19:38   #4598
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja chyba jestem nienormalnaWłaśnie wylazłam spod prysznica ciesząc się do siebie,że mi się żel pod prysznic kończyI nie to,że ja go nie lubię, ja go lubię bardzo i za jakiś czas kupię znów,ale to oznacza,że mogę zacząć następny i wtedy tylko 1 zostanie w zapasie(bo peelingów Joanny nie liczę) więc mogę kupić kolejny
I tu się pojawia moje pytanie:też tak macie?Lubicie jak się kończy nawet b.lubiany kosmetyk,bo możecie kupić kolejny?Nawet ten sam,ale nowy?
Może ja nie jestem tylko kosmetykoholiczką ale i zakupoholiczką?
spoko spoko ja tez tak mam nawet jesli coś wrecz kocham to jestem szczęśliwa jak widzę dno

Ja wlaśnie idę do wanny - wymęczyłam się na fitnessie.
Obecnie w użyciu mandarynkowy Kamill Zrobię jeszcze peeling stóp arbuzowym Avonem i peeling ciałka porzeczkowa Joanna. Niezły miks
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:44   #4599
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Hosenko
Ulbionym okresleniem mojego taty jest wredna małpa. Jak się na mnie denerwował to mówił "Ty to jesteś wredna małpa wiesz". A jak był wkurzony na maksa to "Ty to już nawet wredna małpa nie jesteś, a wredny goryl!"

A na codzień Grzybek, żem jestem dla niego
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:45   #4600
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Widzę Em, widzę Em!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:47   #4601
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eee no... nie bądź taka samolubna ... podzieliłabyś się <foch>





Wyłaczyłam dźwięk, tel siedzi w innym pokoju - niech tam sobie wibruje . Niech wie jak to jest gdy ja coś mu piszę a on nie odpisuje . Poza tym mam kogoś fajnieszego na oku (ale chyba pracuje tam gdzie on )

Pajac - mój tata uwielbia to określenie hehe
(a własnie mi sie przypomnialo: kilka dni temu jakiś pajac własnie zablokował skrzyżowanie tirem którym jechał i jak mieliśmy zielone światło to nie mielismy jak przejechac, spory korek się przez neigo zrobił, tata więc go wyzwał od pajaców a on na to: pocałuj mnie w cipe ("rozmowa" była dłuższa ...) całą drogę się potem smiałam - chyba nie wiedział jak usprawiedliwić swoją głupotę ...)

Rodzice go nie nauczyli jak odroznic chlopca od dziewczynki?

Bossy jakiego mialas fajnego malego adoratora slodko

True wlasnie rozwazam co bzm chciala... dzieki za podpowiedzi
Tonik mi sie konczy..moze jakis tonik..mialyscie jakis tonik YR?dobry?mialam jeden do skory mieszanej i tlustej ale nie wiem czy koniecznie chce powtarzac zakup..
Bossy..Grzybek jak ladnie (moj tata na mni emowi..bitkiszczur bo jak bylam mala to ogladalam jakas bajke gdzie byly jakies szczury ,ktore nie zdobyly mojego uznania i wolalam bitkieszczury,bitkieszczu ry!! podskakujac z emocji na kanapie a po ogladaniu zolwi ninja mowilam na wszystkich jak sie denerwowalam "Ty średerze" bo tam byl szreder negatywny bohater
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 19:50   #4602
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Gayenko
Ja z YR kocham żele pod prysznic i żel pod oczy niwelujący opuchliznę. Jest cudowny, boska konsystencja, mlask mlask "Soothing decongesting eye care".

Poszłam po ogórka. Zdrowy Ale stały wafelki..i one się na mnie kukały..i mówiły "weź mnie weź mnie!".

No to wzięłam. Kobiecie i wafelkom się nie odmawia.

__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:53   #4603
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Karolinko obawiam się, że te dwa holizmy nierozerwalnie ise ze soba łączą
tez się cieszę jak coś mi sie kończy. ostatnio nawet gadałam z koleżanką na temat obfitego smarowania dekoldu kremem do twarzy coby się szybciej zużył

eee chyba mi sie jednak nie chce ruszać z domu...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
spoko spoko ja tez tak mam nawet jesli coś wrecz kocham to jestem szczęśliwa jak widzę dno

Ja wlaśnie idę do wanny - wymęczyłam się na fitnessie.
Obecnie w użyciu mandarynkowy Kamill Zrobię jeszcze peeling stóp arbuzowym Avonem i peeling ciałka porzeczkowa Joanna. Niezły miks
Uff Dzięki Dziewczyny-nie ma to jak NK pocieszy NK

U mnie też teraz porzeczka na stanie a jak się skończy obecny żel to będzie właśnie mandarynka Kamill

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A na codzień Grzybek, żem jestem dla niego
O jak ładnie A mój do mnie mówi Córuś albo Smerfetka
Mam zresztą takie wspomnienie z dzieciństwa:jest 19.00 siedzę przed TV zaczynają się Smerfy a Tata wychodzi do pracy i woła mnie,żebym mu dała buziaka na dobranoc/do widzeniaCzasem sobie siedzę i ni z tego ni z owego zaczynam sobie nucić piosenkę z tej bajkiEch taka stara a taka sentymentalna
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:03   #4604
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Gayenko tonik mówisz-to mi sie przypomniała seria rumiankowa Bio Camille czy jakos tak. Taka łagodna, nieinwazyjna o delikatnym zapachu

Fajnie macie, że tak do was ładnie mówią. ja nie pamiętam kiedy mój tata moje imie wymówił, a co dopiero żeby jakies zdrobnienie czy przezwisko.... generalnie zwraca się do mnie bezosobowo, nawet jak mówi cos do kogoś innego o mnie to nie mówi "ola" tylko "ona". No cóż, nigdy nie był zbyt dobry w okazywaniu uczuć.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:11   #4605
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mogłabyś sprawdzić w domowym zaciszu czy przetłuszcza Ci skorę
Skoro nalegasz
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Masz nas
Oj tak i na prawde to doceniam gdyby nie Wy to conajmniej 2 dni w tygodniu bym spędziła rycząc w poduszkę
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
idę się szykować do TŻta... serducho mi wali jak oszalałe, stresuje się trochę..
jeszcze mi właśnie kumpela napisała, że są wyniki... nie zaliczyłam
będzie odbrze, zobaczysz
i teraz trzymam kciuki za poprawke poprawki
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Poza tym macałam nowe cienie Bourjois i chciałam kupić ten szarawy. Już miałam nawet w koszyku, ale przypomniałam sobie, że moja paletka cieni z L`oreala ma taki odcień. I zostało go całkiem sporo. Bo ja to cieni używam tak jakbym chciała a nie mogła..
On jest śliczny ten burżujek, ja niestety tez mam juz podobny odcień- IcyKhaki ISadory
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Zaparzyłam sobie zieloną herbatę, zaraz wezmę guaranę i mam nadzieję, że się obudzę.
Jaką Guaranę masz? Kilka razy się przymierzałam do kupna ale potem jakoś odpuściłam
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dziś przyszły mi z Avonu poczwórne cienie-fiolety zamówiłam tylko je! Robię postępy
Oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
TZ się za parę minut będzie zbierał żeby zamknąc aptekę, jeśli zbiore swoje 4 litery z nim to w recepturze przygotuję sobie mazidełka
Mieć na własność apteczne zaplecze i nei skorzystać?!
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I tu się pojawia moje pytanie:też tak macie?Lubicie jak się kończy nawet b.lubiany kosmetyk,bo możecie kupić kolejny?Nawet ten sam,ale nowy?
Ja własnie nie lubię kupowac drugi raz tego samego kosmetyku, a potem do niektórych wracam z podkulonym ogonem po wypróbowaniu setki innych nowości
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Widzę Em, widzę Em!
em już dawno wróciła, wczoraj gdzieś ją złapałam Pewnie ma tak jak ja po dłuższej nieobecności- najpierm inne mniej ważne wątki a potem cały dzien na ten najwspanialszy nasz
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Gayenko
Ja z YR kocham żele pod prysznic i żel pod oczy niwelujący opuchliznę. Jest cudowny, boska konsystencja, mlask mlask "Soothing decongesting eye care".
Ja z YR chyba za niczym nie przepadam, skusiłam się na żel pod prysznic anyżkowy ale koło prawdziwych gwiazdek to on nawet nie leżał Miałam kupić w lipcu wode kiwi ale też jakoś poszła w zapomnienie

Byłam na spacerku z TŻ, on mnie chce utuczyć - lody, kanapka w KFC i cola an końcu Zodiakalna panna a czasami ma zachowania jak prawdziwa panna przed okresem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:13   #4606
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Bossy..Grzybek jak ladnie (moj tata na mni emowi..bitkiszczur bo jak bylam mala to ogladalam jakas bajke gdzie byly jakies szczury ,ktore nie zdobyly mojego uznania i wolalam bitkieszczury,bitkieszczu ry!! podskakujac z emocji na kanapie a po ogladaniu zolwi ninja mowilam na wszystkich jak sie denerwowalam "Ty średerze" bo tam byl szreder negatywny bohater
Może to była Brygada RR http://www.kreskowka.pl/category/96

rzyrafka: przez żoładek do serca
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:14   #4607
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

a co jeszcze zachciało się Twojemu noskowemu noskowi?
Trzymam kciuki
Właśnie dzwonił, wybierzemy się na mały spacerek, sam zaoferował, że pora zakończyć etap rozmawiania o przyszłości na rzecz czynów
Wzięłam jeszcze Ralph Ralpha Laurena (taki błękitny) i Femme Hugo Bossa
Zawsze się nad nimi waham, więc przy próbkach się okaże czy będzie romans czy nie


Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
idę się szykować do TŻta... serducho mi wali jak oszalałe, stresuje się trochę..
jeszcze mi właśnie kumpela napisała, że są wyniki... nie zaliczyłam


trzymam kciuki za udaną rozmowę!

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do pająków, to najlepszym sposobem aby pozbyć się arachnofobii i w ogóle pająko-wstrętu jest posiadanie pająków sama coś o tym wiem, bo kiedyś strasznie się ich bałam i brzydziłam, a teraz mam w domu 5 ptaszników (jeden wielkości ręki a inne mniejsze) i teraz to właściwie mnie one fascynują i nie boję się ich. Najciekawsze jest patrzenie jak jedzą np koniki polne czy drewnojady.... Naprawdę fascynujące są
ja bym nie dała rady..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:16   #4608
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

ja kcem nowy zapach
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ] i ume... ja juz je kcem. i kcem cos jeszcze
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:20   #4609
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja kcem nowy zapach
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ] i ume... ja juz je kcem. i kcem cos jeszcze
ile?? Ziz, Ty sie lecz


__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 20:22   #4610
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ile?? Ziz, Ty sie lecz


okazja. od wizazanki i tanio w dodatku grzechem byloby nie brac

mysle, gdzie by tu moje wszystkie probki ulokowac. MagJa pokazywala kiedys pudeleczko z ikei i chyba sie po takie cos wybiore
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:24   #4611
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja kcem nowy zapach
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ] i ume... ja juz je kcem. i kcem cos jeszcze
ja też chcę

i waham się czy wziąć Amour de Cacao czy jednak skusić się na taką fajną miniaturkę, a z Amourem poczekać

Miniaturki mnie coraz bardziej kuszą
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:24   #4612
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

A ja zainspirowana nowym, przydymionym, makijażem Agi (Agaaa super!!) sobie zrobiłam To nic, że nigdzie nie wychodzę. Ale lewe oko mam smołki aj A drugiego nie chciało mi się już malować.

Ja w smołki ajz wyglądam jak zdzirsko To dobrze Ważne, że aniołek w środku

Cholera, mam popękane usta i jak się uśmiechnę to mnie boli
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:26   #4613
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja też chcę

i waham się czy wziąć Amour de Cacao czy jednak skusić się na taką fajną miniaturkę, a z Amourem poczekać

Miniaturki mnie coraz bardziej kuszą
miniaturki to zuo. bo niby tanie i chce sie jeszcze, i jeszcze...
ja sie ciesze, ze mam amoura, chodze w nim spac i chyba trzeba bedzie dokupic sete no i w koncu musze powachac vanille mokha czuje, ze mnie uwioda.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:28   #4614
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mieć na własność apteczne zaplecze i nei skorzystać?!
Byłam na spacerku z TŻ, on mnie chce utuczyć - lody, kanapka w KFC i cola an końcu Zodiakalna panna a czasami ma zachowania jak prawdziwa panna przed okresem
Eeee tam mieszadła, loże i zimno dziś wygrało winko w domu
I w ogóle to się cieszę, że Wam się układa
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja kcem nowy zapach
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ] i ume... ja juz je kcem. i kcem cos jeszcze
Nooo Ziz my Cię kochamy i akceptujemy w całości ale jesteś pewna, że potrzebujesz tych wsztskich zapachów na raz?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:30   #4615
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
miniaturki to zuo. bo niby tanie i chce sie jeszcze, i jeszcze...
ja sie ciesze, ze mam amoura, chodze w nim spac i chyba trzeba bedzie dokupic sete no i w koncu musze powachac vanille mokha czuje, ze mnie uwioda.
ja sobie tak wymóżdżyłam że chciałabym mieć miniaturki zapachów, które mi się podobają, ale chce nimi pachnieć rzadko.. np. taki Addict
ale boję się, że jakieś kolekcjonerstwo się we mnie odezwie i będzie katastrofa
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:31   #4616
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
idę się szykować do TŻta... serducho mi wali jak oszalałe, stresuje się trochę..
jeszcze mi właśnie kumpela napisała, że są wyniki... nie zaliczyłam
Dario, współczuję, zarówno niezdanego egzaminu, jak i sytuacji z TŻ może powinniście dać sobie trochę czasu na przemyślenie wszystkiego?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja chyba jestem nienormalnaWłaśnie wylazłam spod prysznica ciesząc się do siebie,że mi się żel pod prysznic kończyI nie to,że ja go nie lubię, ja go lubię bardzo i za jakiś czas kupię znów,ale to oznacza,że mogę zacząć następny i wtedy tylko 1 zostanie w zapasie(bo peelingów Joanny nie liczę) więc mogę kupić kolejny
I tu się pojawia moje pytanie:też tak macie?Lubicie jak się kończy nawet b.lubiany kosmetyk,bo możecie kupić kolejny?Nawet ten sam,ale nowy?
Może ja nie jestem tylko kosmetykoholiczką ale i zakupoholiczką?
Ja tak mam
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Obecnie w użyciu mandarynkowy Kamill Zrobię jeszcze peeling stóp arbuzowym Avonem i peeling ciałka porzeczkowa Joanna. Niezły miks
Smakowicie musisz pachnieć
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja kcem nowy zapach
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ] i ume... ja juz je kcem. i kcem cos jeszcze

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
okazja. od wizazanki i tanio w dodatku grzechem byloby nie brac
Nie usprawiedliwiaj się
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:33   #4617
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Eeee tam mieszadła, loże i zimno dziś wygrało winko w domu
Też miałam w planach winko,ale że wypiłam trochę piwa do obiadu to nie będę przesadzać


Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Nooo Ziz my Cię kochamy i akceptujemy w całości ale jesteś pewna, że potrzebujesz tych wsztskich zapachów na raz?
Właśnie?Poza tym czy nie lepiej nacieszyć się jednym, no kilkoma zapachamia później testować nowe?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:34   #4618
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
rzyrafka: przez żoładek do serca
No najwyraźniej i jeście dośtalam takieeeego małego słonecznika haha
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wzięłam jeszcze Ralph Ralpha Laurena (taki błękitny) i Femme Hugo Bossa
Zawsze się nad nimi waham, więc przy próbkach się okaże czy będzie romans czy nie
Zobaczymy wczoraj się nie pochwaliłam a chodziłam w kolejnej próbce zahcomikowanej- J'adore ale też kicha Zostało mi jeszcze Pure Poison i wacik z Ange ou demon'em a potem to już tylko perfumeryjne testerki
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie moge sie doczekac probkow ktore kupilam [72 sztuki ]

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja w smołki ajz wyglądam jak zdzirsko To dobrze Ważne, że aniołek w środku
Makijaz z głównej strony? muszę zobaczyć w takim razie. Zdzirsko to ja wyglądam w jaskrawych ustach czyt. pigmentahc bourjois- muszę wykorzystać sytuację i przyzwyczaić R.- on mnie w takich bardzo nie lubi

Edit: ściągnęłam sobie wczoraj muzyczkę z reklamy o jedzeniu ryb i tak już dobę sobie śpoiewam "Give me some fish, gimme gimme some fish"
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:34   #4619
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Jacie, ale się podnieciłam. Znalazłam swój cień manhattanu. On daje złotą poświatę. Używałam go jako rozświetlacza, bosko się sprawował w tej roli. Mogę go porównać do diora shimmera brązowego. Tyle, że trochę jasniejszy. Piękny
Że też o nim zapomniałam!!!

rzyrafko
tak z głównej
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:35   #4620
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Nooo Ziz my Cię kochamy i akceptujemy w całości ale jesteś pewna, że potrzebujesz tych wsztskich zapachów na raz?
ale to tylko probki
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja sobie tak wymóżdżyłam że chciałabym mieć miniaturki zapachów, które mi się podobają, ale chce nimi pachnieć rzadko.. np. taki Addict
ale boję się, że jakieś kolekcjonerstwo się we mnie odezwie i będzie katastrofa
we mnie sie odezwalo
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nie usprawiedliwiaj się
ja sie nie usprawiedliwiam ja pisze, jak jest
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.