Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 20:47   #3901
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
U mnie na weselu było 8 dzieciaków i przygotowaliśmy dla nich oddzielny stół. To był rewelacyjny pomysł Maluchy świetnie się bawiły, miały kolorowe naczynia, czapeczki, serpentyny itp. Stół stał pomiędzy stołami dorosłych, więc rodzice wszystko doskonale widzieli.
rzeczywiście super A powiedz w jakim mniej więcej wieku były te dzieci??
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 21:06   #3902
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Najmłodzszy chłopiec 2,5 a najstarszy 9. Była jeszcze dwójka maluszków do 12 msc ale one siedziały na kolanach u rodziców.
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 21:22   #3903
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Drogie:

daisy_80
omikrona

wszystkiego naj naj z okazji jutrzejszego Ślubu. Dużo szczęścia, miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń w tym jednym jedynym i najpiekniejszym dniu!

Niestety nie mamy zapisanych dziewczyn na jutro w naszej liście, więc może którąś z was pominęłam....z góry przepraszam
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 21:35   #3904
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Najmłodzszy chłopiec 2,5 a najstarszy 9. Była jeszcze dwójka maluszków do 12 msc ale one siedziały na kolanach u rodziców.
aha, to akurat fajny wiek żeby tak ich pousadzać. Ja pewnie będę miała problem z takimi od 12 do gdzies 16 lat. No bo przeciez na osoby towarzyszące są oni za młodzi wg mnie. Chodz ostatnio słyszałam od siostry, że jej córka która będzie miała jakies nie całe 16 lat powinna być już z os. tow.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 21:45   #3905
AgaOp
Raczkowanie
 
Avatar AgaOp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole/Lublin
Wiadomości: 150
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
aha, to akurat fajny wiek żeby tak ich pousadzać. Ja pewnie będę miała problem z takimi od 12 do gdzies 16 lat. No bo przeciez na osoby towarzyszące są oni za młodzi wg mnie. Chodz ostatnio słyszałam od siostry, że jej córka która będzie miała jakies nie całe 16 lat powinna być już z os. tow.
Taaa ja też usłyszałam z ust niektórych,ze 15 latki powinny mieć już osobę towarzysząca,bo przecież one się nie wybawią i wogóle co one samę będą robić na weselu...Jasne,tylko ciekawe co by było jakby tacy właśnie małoletni towarzysze się spili(bo wiadomo rodziców nie ma to moż na szaleć),kto do kogo miałby pretensje.Ja powiedziałam jasno,z osobami zapraszamy od 18 lat,poniżej tego wieku przychodzą sami.A ze to już się niektórym nie podoba,to już nie moja rzecz
Jutrzejsze Panny Młode,życzę Wam duuuużo szczęścia i miłości,a zresztą wszystkiego naj Wam życzę
__________________
13 wrzesień 2008r godz. 15.00
No i jestem mężatką
AgaOp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 22:05   #3906
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Taaa ja też usłyszałam z ust niektórych,ze 15 latki powinny mieć już osobę towarzysząca,bo przecież one się nie wybawią i wogóle co one samę będą robić na weselu...Jasne,tylko ciekawe co by było jakby tacy właśnie małoletni towarzysze się spili(bo wiadomo rodziców nie ma to moż na szaleć),kto do kogo miałby pretensje.Ja powiedziałam jasno,z osobami zapraszamy od 18 lat,poniżej tego wieku przychodzą sami.A ze to już się niektórym nie podoba,to już nie moja rzecz
dokładnie, z resztą ja mając 16 czy nawet 17 lat nie brałam nikogo na wesele i jakoś przeżyłam i lepiej czy gorzej ale sie bawiłam. W ogóle co to za moda, żeby dzieci juz przychodziły z kimś.
I nie oszukujmy się, takie osoby towarzyszące mają normalnie miejsca a ja mając nawet z 5 młodych osób w rodzinie to już by było z ich os. tow. 10 osób, a na to konto wolę zaprosić moich znajomych, bo co mi po jakimś dziecku obcym. Nawet nie chodzi mi tyle o koszta ale właśnie o miejsca, my i tak musimy się ograniczać bo mamy duże wesele więc jak bym chciała jeszcze jakieś dodatkowe to ja nie wiem ile by mi wyszło. Być może pomyślicie, że myślę egoistycznie ale cóż....to NASZ dzień i mam do tego pełne prawo
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 22:19   #3907
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Pamietam że jak miałam 17 lat i moja siostra cioteczna wychodziła za mąż to dla mnie tragedią by było gdybym nie mogła przyjść ze swoim facetem, zwłaszcza że pamietam że kochałam sie wnim od lat i wreszcie wtedy miesiąc oprzed weselem zwrócił na mnie uwage i bardzo chciałam pójść z nim hi hi.
hmm co tu dużo ukrywać teraz dzieci szybciej dojrzewają...także nie dziwię sie że juz o 16letnich się pytaja czy mogą z osobą, ale uważam że pomysł od 18 jest najlepszym rozwiązaniem
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 22:23   #3908
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ja też uważam, że 18 lat to najlepsza granca. Oczywiście jeżeli będę wiedziała, że ktoś z kuzynów ode mnie z rodziny czy Tż nie ma tych całych 18 lat a np spotyka się z kimś od dłuższego czasu to problemu nie będzie i taka osoba dostanie zaproszenie z os. tow., ale żeby każdemu z jakimś kolegą czy koleżanką np z klasy to nie
A jak rodzina coś będzie mówić, no coż....na gadanie ludzi nic sie nie poradzi
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 22:28   #3909
martynka81
Rozeznanie
 
Avatar martynka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 513
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a myslalyscie zeby zamiast kwiatkow goscie przyniesli maskotki, przybory do szkoky itd. Ja myslalam o toto lotku moi znajomi tez napisali ze chca toto lotka i wyobrazcie ze nie mieli nawet trojki ale i tak wole chyba totka. Slyszalam ze Mlode Pary zycza sobie rowniez wino ale wydaje mi sie ze chyba nie wypada aby goscie wchodzli do kosciola i zeby im brzekaly butelki Fajnym pomyslem jest tez aby goscie przyniesli puszki dla zwierzat ktore pozniej mozna przekazac do schroniska, nawet znalazlam fajny wierszyk na zaposzenie ale sama nie wiem a Wy co o tym sadzicie ????
my poprosilismy gosci o przybory szkolne, zeszyty, kredki itd, itp i musze powiedziec ze goscie spisali sie na medal i to nawet zloty, tez myslalam czy sie to przyjmie bo w zasadzie to dopiero wchodzi, ale goscie nie zawiedli, a teraz skorzystaja dzieciaczki, juz jedna rodzinka skorzystala, a reszta pojdzie do dziecka chatki. ogolnie goscie przyniesli w wiekszosci art. szkolne, ale byly tez krowki , bombonierki, pluszaki, bylo tego multum, naprawde ja jestem zadowolona, bo tydzien po slubie kwiaty poszlyby w smieci, a my w poniedzialek idziemy dac te wszystkie rzeczy dzieciaczkom, napewno sie im przydadza. polecam i popieram ten pomysl
martynka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 22:37   #3910
martynka81
Rozeznanie
 
Avatar martynka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 513
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o pomyśle zrobienia oddzielnego stołu dla dzieciaków?? U nas mają być winietki i pomyśleliśmy, żeby dzieci posadzić nie obok rodziców tylko dać im osobny stolik.
u nas dziecaiki wlasnie siedidzialy osobno, znaczy nie z rodzicami, wiekowo to bylo od lat 7, i mialy miejsca przy stole tylko na drugim koncu i byly bardzo zadowolone, aha i dostaly nawet PICCOLO na toast no i wlasne winetki
martynka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 22:56   #3911
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Witajcie Lubelanki! Przyznaję się od razu i bez bicia, że jestem nowa i zupełnie niedoświadczona jeśli chodzi o fora i wesela (moje 18 lipca) więc proszę o wyrozumiałość Z tego co zdążyłam się zorientować, to przygotowywanie wesel to wielka machina (żeby nie powiedzieć przemysł) i czy tego chcemy, czy nie, jesteśmy jej trybikami . Cieszę się, że tu trafiłam, bo miło jest dla odmiany poczytać takie optymistyczne i radosne posty, no i skorzystać z waszych rad i doświadczeń. Na pewno będę tu często zaglądać. Powiedzcie tylko jak można obejrzeć w powiększeniu zdjęcia które wklejacie pod postami, bo pomimo wielu kombinacji, do tej pory mi się to nie udało. Pozdrawiam wszystkie jutrzejsze Panny Młode!
janulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 23:13   #3912
linkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Drogie:

daisy_80
omikrona

wszystkiego naj naj z okazji jutrzejszego Ślubu. Dużo szczęścia, miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń w tym jednym jedynym i najpiekniejszym dniu!

Niestety nie mamy zapisanych dziewczyn na jutro w naszej liście, więc może którąś z was pominęłam....z góry przepraszam

I, żeby poszło Wam wszystko zgodnie z planem ! Powodzenia
__________________
od 11 - 10 - 2008 żona
linkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 23:13   #3913
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

janulla witamy

napisz coś więcej o swoim weselu, gdzie macie, tzn. w jakiej sali

a co do zdjęć to wystarczy, że klikniesz na nie i powinno Ci się automatycznie otworzyć
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 23:25   #3914
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Taaa ja też usłyszałam z ust niektórych,ze 15 latki powinny mieć już osobę towarzysząca,bo przecież one się nie wybawią i wogóle co one samę będą robić na weselu...Jasne,tylko ciekawe co by było jakby tacy właśnie małoletni towarzysze się spili(bo wiadomo rodziców nie ma to moż na szaleć),kto do kogo miałby pretensje.Ja powiedziałam jasno,z osobami zapraszamy od 18 lat,poniżej tego wieku przychodzą sami.A ze to już się niektórym nie podoba,to już nie moja rzecz
Jutrzejsze Panny Młode,życzę Wam duuuużo szczęścia i miłości,a zresztą wszystkiego naj Wam życzę
Też przyłączam się do życzeń.
A co do nastolatków z osobami towarzyszącymi? Hm... Czasami są bardziej "niebezpieczni" niż dzieciaczki . No i każdy wiek ma swoje prawa i obowiązki...
Np, nikt nie dostaje prawka w wieku 13 lat nawet kiedy jest świetnym kierowcą

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Ja chyba nie chcialabym zeby moj tz zobaczyl mnie w sukni ale suknie widzial tylko nie na mnie ale w twojej sytuacji ... nie sadze zeby to mialo wplyw na wasze malzenstwo jak twoj tz zobaczy cie w sukni .Zdaje sobie sprawe ze w pojedynke to napewno nie jest latwo dokonac wyboru nawet jak jestes bardzo zdecydowana kobietka
Też chciałam mojemu TŻ zrobić niespodziankę, więc jak już wymyśliłam sobie, jaka to będzie sukienka, mój TŻ ją zaakceptował to znalazłam podobną, (ale brzydszą) przymierzyłam. I wszystko już wiedziałam!!!

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
ja też uważam, że 18 lat to najlepsza granca. Oczywiście jeżeli będę wiedziała, że ktoś z kuzynów ode mnie z rodziny czy Tż nie ma tych całych 18 lat a np spotyka się z kimś od dłuższego czasu to problemu nie będzie i taka osoba dostanie zaproszenie z os. tow., ale żeby każdemu z jakimś kolegą czy koleżanką np z klasy to nie
A jak rodzina coś będzie mówić, no coż....na gadanie ludzi nic sie nie poradzi
Też tak myślę, ale nie ciąganie na siłę jakiegoś towarzysza z klasy.

Cytat:
Napisane przez martynka81 Pokaż wiadomość
u nas dziecaiki wlasnie siedidzialy osobno, znaczy nie z rodzicami, wiekowo to bylo od lat 7, i mialy miejsca przy stole tylko na drugim koncu i byly bardzo zadowolone, aha i dostaly nawet PICCOLO na toast no i wlasne winetki
Fajny pomysł, ale... Z obserwowanych przeze mnie wesel wygląda to tak, że dzieci wcale nie siedzą!!! I biegają między mamą, dworem, a salą i mając swoje miejsca i tak siedzą częściej koło mamy...

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Witajcie Lubelanki! Przyznaję się od razu i bez bicia, że jestem nowa i zupełnie niedoświadczona jeśli chodzi o fora i wesela (moje 18 lipca) więc proszę o wyrozumiałość Z tego co zdążyłam się zorientować, to przygotowywanie wesel to wielka machina (żeby nie powiedzieć przemysł) i czy tego chcemy, czy nie, jesteśmy jej trybikami . Cieszę się, że tu trafiłam, bo miło jest dla odmiany poczytać takie optymistyczne i radosne posty, no i skorzystać z waszych rad i doświadczeń. Na pewno będę tu często zaglądać. Powiedzcie tylko jak można obejrzeć w powiększeniu zdjęcia które wklejacie pod postami, bo pomimo wielu kombinacji, do tej pory mi się to nie udało. Pozdrawiam wszystkie jutrzejsze Panny Młode!
Witamy serdecznie. Jak chcesz możesz iść ze ślubem i weselem na żywioł, ale tu są same rozważne, lubiące planować, przyszłe Panny Młode Takie mam przynajmniej wrażenie. A poza tym forum jest NIEOCENIONYM ŹRÓDŁEM INFORMACJI i na przykład ja jestem już od niego uzależniona. Planuj z nami a unikniesz wielu błędów i wpadniesz na wiele fajnych pomysłów.
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 23:30   #3915
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczny za tydzień jest moja pierwsza rocznica zaręczyn i sama nie wiem co wymyśleć dla Tż W sumie mam już pewne pomysły ale nie wiem jak to wyjdzie
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 23:55   #3916
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez AgaOp Pokaż wiadomość
Taaa ja też usłyszałam z ust niektórych,ze 15 latki powinny mieć już osobę towarzysząca,bo przecież one się nie wybawią i wogóle co one samę będą robić na weselu...Jasne,tylko ciekawe co by było jakby tacy właśnie małoletni towarzysze się spili(bo wiadomo rodziców nie ma to moż na szaleć),kto do kogo miałby pretensje.Ja powiedziałam jasno,z osobami zapraszamy od 18 lat,poniżej tego wieku przychodzą sami.A ze to już się niektórym nie podoba,to już nie moja rzecz
Jutrzejsze Panny Młode,życzę Wam duuuużo szczęścia i miłości,a zresztą wszystkiego naj Wam życzę
Hmm... ja jestem trochę innego zdania. Mianowicie wcześniej zrobię wywiad z tymi powyżej 16 czy kogoś może mają lub czy chcą z kimś przyjść. Zresztą zazwyczaj większość + - 17 latków kogoś ma bardziej lub mniej na stałe. I raczej nie martwię się o to że się spiją, bo ich rodziny na pewno będą miały na nich czujne oko.
Ja z kolei nie zapraszam dzieci poniżej 12 roku życia... Zawsze mnie denerwowało jak małe dzieci latały, nie miały co ze sobą zrobić więc rozrabiały, a o 11 to już ich rodzice sie zbierają bo trzeba do domu bo dzieci śpiące... Zresztą wszystkie dzieci co mam w rodzinie (na szczęście jest ich mało) są okropnie niegrzeczne. Więc decyzja już zapadła
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 02:49   #3917
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

A ja nie mogę spać Chyba zaczynam się stresować
Daisy80 Omikrona Wszystkiego najpiękniejszego w tym najważniejszym dniu w życiu. Uśmiechu, pogody ducha i zero stresu
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 07:40   #3918
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny odebrałam zdjęcia od fotografa - kilka z nich jest na lubelskich żonkach http://www.wizaz.pl/forum/showthread...201608&page=68
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 07:42   #3919
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Doro22_10 Pokaż wiadomość
A ja nie mogę spać Chyba zaczynam się stresować
Daisy80 Omikrona Wszystkiego najpiękniejszego w tym najważniejszym dniu w życiu. Uśmiechu, pogody ducha i zero stresu
Przyłączam się do życzeń.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 08:36   #3920
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ale cudną pogodę mają nasze wizażanki
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 09:03   #3921
Daisy_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 288
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziękuję dziewczyny.. wpadłam tylko na chwilkę bo mam jakieś 15 minut luzu dla siebie :P
Pogoda faktycznie.. wymarzona.. miejmy nadzieje, że zostanie taka do końca dnia.. o 12 przyjezdza TŻ, jedziemy na zdjęcia, o 15 w domu błogosławieństwo i na 16 do kościoła..
Buziaki, trzymajcie za mnie kciuki, żebym w kościele nie zalała się łzami przy przysiędze
__________________
6 wrzesień 2008




Daisy_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 09:18   #3922
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny.. wpadłam tylko na chwilkę bo mam jakieś 15 minut luzu dla siebie :P
Pogoda faktycznie.. wymarzona.. miejmy nadzieje, że zostanie taka do końca dnia.. o 12 przyjezdza TŻ, jedziemy na zdjęcia, o 15 w domu błogosławieństwo i na 16 do kościoła..
Buziaki, trzymajcie za mnie kciuki, żebym w kościele nie zalała się łzami przy przysiędze
Na pewno wszystko wyjdzie przepięknie Daisy_80. No i czekamy na relacje, co i gdzie nam polecasz, jak było i ZDJĘCIA!!! Nie zapomnij o nas
Fajnie że znalazłaś czas na chwilke tu do nas zajrzeć....
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 10:14   #3923
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny.. wpadłam tylko na chwilkę bo mam jakieś 15 minut luzu dla siebie :P
Pogoda faktycznie.. wymarzona.. miejmy nadzieje, że zostanie taka do końca dnia.. o 12 przyjezdza TŻ, jedziemy na zdjęcia, o 15 w domu błogosławieństwo i na 16 do kościoła..
Buziaki, trzymajcie za mnie kciuki, żebym w kościele nie zalała się łzami przy przysiędze

Samych CUDOWNOŚCI będzie pięknie,
pozwalamy na łęzkę wzruszenia!

ale zasadniczo to czekamy na zdjęcia pełne uśmiechu!!!!!
wszystkiego co dobre!
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 10:48   #3924
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie zapraszam dzieci poniżej 12 roku życia... Zawsze mnie denerwowało jak małe dzieci latały, nie miały co ze sobą zrobić więc rozrabiały, a o 11 to już ich rodzice sie zbierają bo trzeba do domu bo dzieci śpiące... Zresztą wszystkie dzieci co mam w rodzinie (na szczęście jest ich mało) są okropnie niegrzeczne. Więc decyzja już zapadła
Mam pytanie, na zaproszeniach piszesz same imiona rodziców, a o dzieciach nie wspominasz, czy przy zapraszaniu mówisz po prostu, że nie chcesz dzieci na weselu??


A dzisiejszym Pannom Młodym najserdeczniejsze zyczenia!!!!!!!!!

Daisy80 Omikrona niech ten dzień będzie dla Was najwspanialszym dniem w życiu
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:55   #3925
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

daisy_80 omikrona trzymam za Was kciuki.Wszystkiego najlepszego dziewczynki. Napewno wszystko pojdzie swietnie po prosimy o relacje
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 12:08   #3926
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
janulla witamy

napisz coś więcej o swoim weselu, gdzie macie, tzn. w jakiej sali

a co do zdjęć to wystarczy, że klikniesz na nie i powinno Ci się automatycznie otworzyć
No właśnie po kliknięciu otwiera mi się tylko okienko z informacjami o tym zdjęciu i linki do autora postu, a nie samo zdjęcie. Może dlatego, że mam Adblocka .
Jeśli chodzi o wesele to zaklepaliśmy restaurację Marzanna w Niedrzwicy (bo to moje okolice), fotograf i DJ też już są (bo zdecydowaliśmy się jednak na DJ-a, a kamerzysty nie chcemy)
janulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 14:03   #3927
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o pomyśle zrobienia oddzielnego stołu dla dzieciaków?? U nas mają być winietki i pomyśleliśmy, żeby dzieci posadzić nie obok rodziców tylko dać im osobny stolik.
Bardzo dobry pomysł bo dzieci z reguly nudza sie przy doroslych a tak ich wzajemne towarzystwo na pewno bardziej im umili caly wieczor

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
nie tylko Ty tak myslisz.
dla mnie to nie jest wcale egoizm, no bo kurcze ślub ma się raz w życiu, a dzieciakom/zwierzakom itd można pomagać cały czas
Nam tez się nalezy coś od gości za trud włozony w organizację. kwiaty/totek/slodkosci/kartki/rzeczy 'domowe' cokolwiek..
Ciesze sie ze nie ja sama mam takie zdanie

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
Też przyłączam się do życzeń.
A co do nastolatków z osobami towarzyszącymi? Hm... Czasami są bardziej "niebezpieczni" niż dzieciaczki . No i każdy wiek ma swoje prawa i obowiązki...

Też tak myślę, ale nie ciąganie na siłę jakiegoś towarzysza z klasy.


Planuj z nami a unikniesz wielu błędów i wpadniesz na wiele fajnych pomysłów.
Co do osob towarzyszacych to tez jestem w zupelnosci za tym zeby byly one "dostepne" od 18 Tych w przedziale 15-17 to czasami trzeba faktycznie bardziej pilnowac niz 2latki
A to co na czerwono to powinno byc motto naszego forum

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
No właśnie po kliknięciu otwiera mi się tylko okienko z informacjami o tym zdjęciu i linki do autora postu, a nie samo zdjęcie. Może dlatego, że mam Adblocka
Witam serdecznie co do zdjec to tez tak mam ale tylko na komputerze domowym bo w pracy wszytsko szybko smiga i sie otwiera wiec moze faktycznie to przyczyna Adblocka..



miss.hot zdjęcia śliczne
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 14:35   #3928
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Dziewczyny odebrałam zdjęcia od fotografa - kilka z nich jest na lubelskich żonkach http://www.wizaz.pl/forum/showthread...201608&page=68
Miss.hot cudne te twoje zdjęcia My też będziemy robić plener w Kozłówce
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:08   #3929
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Mam pytanie, na zaproszeniach piszesz same imiona rodziców, a o dzieciach nie wspominasz, czy przy zapraszaniu mówisz po prostu, że nie chcesz dzieci na weselu??
Na zaproszeniach tylko imiona zaproszonych gości. Więc chyba ludzie zrozumieją, że jak jest np. Anna i Jan Nowak to swoich dzieci raczej nie powinni przyprowadzać
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:31   #3930
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Na zaproszeniach tylko imiona zaproszonych gości. Więc chyba ludzie zrozumieją, że jak jest np. Anna i Jan Nowak to swoich dzieci raczej nie powinni przyprowadzać
aha, no zależy też pewnie jak kto zrozumie, bo dla niektórych może być też i oczywistym, że z dziećmi, sama nie wiem

ale ja (oczywiście nie neguję Twojego pomysłu) ale nie zrobilabym czegoś takiego, i wiem, że jak by moi rodzice kilka lat temu (jak byliśmi z bratem mali) dostali takie zaproszenie to pewnie by nie poszli na takie wesele. Jakoś mi to tak wygląda jak nie traktowanie dzieci poważnie. Rozumem, że bywają kłopotliwe ale w końcu to rodzina i mają prawo być na weselu tak jak każdy inny z rodziny, którego zapraszamy. No ale to tylko moje prywatne zdanie
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.