Mamy z maja 2022 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-28, 11:17   #1921
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Bezwstydne te nasze dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
To nie jestem sama

Pochwalcie się prezentami świątecznymi jeśli jest u Was taki zwyczaj

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Jade dziś na USG piersi, zrobiłam sobie dziś kontrolnie też crp po tym antybiotyku.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Powodzenia U mnie elegancki kapelusz na zimę, dużo kawy ziarnistej do ekspresu, jakieś kosmetyki, czekoladki i karta podarunkowa.

Ja właśnie czekam na USG połówkowe, a mały dziś znowu dał o sobie znać 🤩

Czy Was też tak swędzą piersi? Czasem ciężko wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:21   #1922
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Powodzenia U mnie elegancki kapelusz na zimę, dużo kawy ziarnistej do ekspresu, jakieś kosmetyki, czekoladki i karta podarunkowa.

Ja właśnie czekam na USG połówkowe, a mały dziś znowu dał o sobie znać

Czy Was też tak swędzą piersi? Czasem ciężko wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, swędzą

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Moim zdaniem dostawka na spokojnie zastąpi łóżeczko do pewnego momentu sama jestem dużą fanka tego rozwiązania.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:23   #1923
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
U mnie w tym roku strasznie dużo prezentów dla mnie było, aż trochę byłam zdziwiona. A to tylko rodzice, rodzeństwo i koleżanka.

Poducha ciążowa, dwie planszówki, legginsy ciążowe, stopery do uszu dla mnie i dla męża na maj , torebko-plecak, 3 odzywki do włosów, turban, krem czekoladowy bez cukru, dwie paczki mieszanek orzechów, peeling do twarzy, peeling do skóry głowy, odzywka do rzes- oddałam mamie, bo my teraz nie możemy żel do higieny intymnej ,,trzy razy emulsje do mycia ciała babydream (bardzo lubię), oliwka do ciala, zestaw do wyszywania 4 kostki mydla ( brakuje jeszcze szamponu żeby się myć od stop do głów ) ciastka pełnoziarniste bez cukru, kolorowanki , dwa kubki. jeszcze trzy paczki od przyjaciółek czekają na otwarcie, ale musimy się zgrać na messengerze

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Wow, ile prezentów My od tego roku robimy głównie dla dzieci.
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
W tym roku poszaleli


Kurcze, byliśmy zdecydowani na dostawke, ale chyba jednak spróbujemy wcisnąć osobne łóżeczko. Do dostawki nie włoży się monitora oddechu.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Podobno są monitory oddechu do dostawek, są też takie nie pod materac. Ja jeszcze nie myślałam jak to rozegram, ale dostawke Chicco Next to me magic kupujemy na pewno.
Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Diabollo, to faktycznie poszaleli
U nas głównie robi się prezenty dzieciom. Z czego bardzo się cieszę, bo mamy duże rodziny i ciężko coś wymyśleć dla tu osób, a do tego finansowo można polecieć
Ale i tak dostałam poduszkę ciążowa, 3 piżamy do karmienia, słodycze i różne herbaty

Co do łóżeczka ja bym chciała osobne, żeby nie brać dziecka do swojego łóżka. Przy pierwszym dziecku jeszcze się łudzę, że nie będzie z nami spał
Do tego chciałabym coś w stylu kosza Mojżesza na kółkach, żeby można było jeździć z nim po mieszkaniu.

Caprisek, gratuluję udanej wizyty i zdrowego synka

Ja jeszcze przed polowkowymi, ale nie ma wątpliwości, że jest synkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo Dostawka do sypialni, do salonu chciałabym kosz Mojżesza shnuggle na płozach, jest większy niż standardowe kosze. Po urodzeniu na spokojnie kupimy łóżeczko z funkcją tapczanika do pokoju synka.
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam pomysłu jak to rozwiązać. Mieszkanie niestety nie jest z gumy, wcześniej myślałam o tym Chicco na kółkach żeby właśnie moc jeździć ale czy to zastąpi łóżeczko? Chyba nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o baby hug? Ja byłam na niego bardzo napalona, ale obejrzałam na żywo i zrezygnowałam. Na noc się nie nadaje, bałabym się w nim zostawić malucha, do tego bardzo lichy materacyk. Na dzień fajna opcja, o ile ktoś ma sporo miejsca, bo nogi są dość szeroko rozstawione i podobno często psują się kółka. Dlatego zdecydowałam się na dzień na kosz mojżesza, który można wszędzie z sobą zabrać. Tylko te tradycyjne są dość małe, shnuggle ma większe wymiary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:31   #1924
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Jak coś wykminisz to daj znać, bo jednak chciałabym dostawke... Z tego co czytałam właśnie przy dostawcę monitor złapie rodziców :/

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:34   #1925
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy z maja 2022

U nas tez głownie robi sie prezenty dzieciakom, ale u mojej rodziny co roku robimy 1 większy prezent i każdy sie na niego składa. Ja dostałam swoje ukochane perfumy kenzo elephant, nowe etui na tablet, gigantyczny zestaw kosmetyków ziaja naturalnych, skarpetki świąteczne, troche pieniedzy, mega długi i duży szal, spokojnie można używać zamiast sweterka w chłodniejsze dni i mnóstwo słodyczy

Kurde chyba zacznę sie zaraz martwić, ze ja nadal nic konkretnego nie poczułam, chociaż brałam na usg 3 tygodnie temu i było wszystko ok

Co do łóżeczka, to ja będę miała tylko to po synku. Mamy tak małe mieszkanie ze i tak muszę zrobic przemeblowanie, zeby gdzie je wsadzić xd wiec kolejne rzeczy jakas dostawki itp to nawet nie miałabym gdzie umieścić.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2021-12-28 o 11:38
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:35   #1926
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Wow, ile prezentów My od tego roku robimy głównie dla dzieci.Podobno są monitory oddechu do dostawek, są też takie nie pod materac. Ja jeszcze nie myślałam jak to rozegram, ale dostawke Chicco Next to me magic kupujemy na pewno.U mnie tak samo Dostawka do sypialni, do salonu chciałabym kosz Mojżesza shnuggle na płozach, jest większy niż standardowe kosze. Po urodzeniu na spokojnie kupimy łóżeczko z funkcją tapczanika do pokoju synka.Chodzi Ci o baby hug? Ja byłam na niego bardzo napalona, ale obejrzałam na żywo i zrezygnowałam. Na noc się nie nadaje, bałabym się w nim zostawić malucha, do tego bardzo lichy materacyk. Na dzień fajna opcja, o ile ktoś ma sporo miejsca, bo nogi są dość szeroko rozstawione i podobno często psują się kółka. Dlatego zdecydowałam się na dzień na kosz mojżesza, który można wszędzie z sobą zabrać. Tylko te tradycyjne są dość małe, shnuggle ma większe wymiary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja o tym pisałam, dlatego dodałam że to chyba nie zastąpi łóżeczka. Bardziej myślałam żeby to używać w dzień w salonie, no ale jeszcze to muszę przemyśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:57   #1927
MidiaB
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mamy z maja 2022

Derma Eco Baby
- naturalny krem od 1 dnia życia, czy jest delikatny i nie powoduje podrażnienia?? Sklad widzialam ze ma rewelacyjny, jedyny minus, ze nie w szklanym opakowaniu


Miloomi
- jedyne na świecie body zapinane na zamek, czy któraś z Was używała i może się wypowiedzieć na ten temat czy faktycznie jest takie fajne??

I z innej beczki: czy znacie jakis
kojący szampon
, dziewczyny co nie uzyje
podrażnienie skory głowy
, czy możecie polecić coś turbo łagodnego? nawet po „naturalnych” i „delikatnych” mam uczulenie, uzywalam juz z cztery szpaki w kostce delikatny, blank delikatny, miodowa mydlarnia, wszystkie z naturalne z drogerii, a ostatnio zamowilam przez fb u "NATIVE THERAPY HERBAL", jakos tak, od pani Bogusi, szampon naturalny w szklanym opakowaniu, i kurcze tez uczulenie, nie wiem o co chodzi czy to moze ze mna cos nie tak jest...

Bede wdzieczna dziewczyny za rady
MidiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 12:05   #1928
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Też mam ten problem, u mnie sprawdza się z biedronki aloesowy, każda wersja. Możesz też mieć nadwrażliwość na cocamidopropyl beltaine. Możesz spróbować szamponów na samych glukozydach, ale one będą dość słabe w użytkowaniu o bardzo delikatne. Jak chcesz później Ci coś poszukam, teraz mi telefon w poczekalni padnie opóźnienie u lekarza :/

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 12:37   #1929
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez MidiaB Pokaż wiadomość
Derma Eco Baby
- naturalny krem od 1 dnia życia, czy jest delikatny i nie powoduje podrażnienia?? Sklad widzialam ze ma rewelacyjny, jedyny minus, ze nie w szklanym opakowaniu


Miloomi
- jedyne na świecie body zapinane na zamek, czy któraś z Was używała i może się wypowiedzieć na ten temat czy faktycznie jest takie fajne??

I z innej beczki: czy znacie jakis
kojący szampon
, dziewczyny co nie uzyje
podrażnienie skory głowy
, czy możecie polecić coś turbo łagodnego? nawet po „naturalnych” i „delikatnych” mam uczulenie, uzywalam juz z cztery szpaki w kostce delikatny, blank delikatny, miodowa mydlarnia, wszystkie z naturalne z drogerii, a ostatnio zamowilam przez fb u "NATIVE THERAPY HERBAL", jakos tak, od pani Bogusi, szampon naturalny w szklanym opakowaniu, i kurcze tez uczulenie, nie wiem o co chodzi czy to moze ze mna cos nie tak jest...

Bede wdzieczna dziewczyny za rady
Spróbuj z anwen brzoskwinia i coś tam nie pamiętam pełnej nazwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 13:32   #1930
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
U nas tez głownie robi sie prezenty dzieciakom, ale u mojej rodziny co roku robimy 1 większy prezent i każdy sie na niego składa. Ja dostałam swoje ukochane perfumy kenzo elephant, nowe etui na tablet, gigantyczny zestaw kosmetyków ziaja naturalnych, skarpetki świąteczne, troche pieniedzy, mega długi i duży szal, spokojnie można używać zamiast sweterka w chłodniejsze dni i mnóstwo słodyczy

Kurde chyba zacznę sie zaraz martwić, ze ja nadal nic konkretnego nie poczułam, chociaż brałam na usg 3 tygodnie temu i było wszystko ok

Co do łóżeczka, to ja będę miała tylko to po synku. Mamy tak małe mieszkanie ze i tak muszę zrobic przemeblowanie, zeby gdzie je wsadzić xd wiec kolejne rzeczy jakas dostawki itp to nawet nie miałabym gdzie umieścić.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Spokojnie, poczujesz
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tak, ja o tym pisałam, dlatego dodałam że to chyba nie zastąpi łóżeczka. Bardziej myślałam żeby to używać w dzień w salonie, no ale jeszcze to muszę przemyśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to w takiej roli myślę, że się super sprawdzi

Ja po USG połówkowym. Mały ogólnie zdrowy, choć są drobne szczegóły, którymi musiał się wyróżnić. Mamy piękną pamiątkę, bo dr wydrukowała nam zdjęcia w 3 D Mały dziś pięknie współpracował, dr stwierdziła, że fajny chłopak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2021-12-28 o 13:34
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 13:32   #1931
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzisiaj miałam połówkowe i dziewczynka potwierdzona na 100%. Mąż bardzo się cieszy, bo marzył o dziewczynce. Skubana taka ruchliwa i uparta, że trzeba bylo robić USG dopochwowo i wstrząsać brzuchem, bo głową leżała w miednicy i nie dało się jej zmierzyć, no ale potem jakoś poszło. Zastanawiam się teraz, gdzie zrobić badanie 3 trymestru, bo w poradni prenatalnej w szpitalu nie robią.

1,5h temu byłam na 3 dawce Pfizera. Jak na razie jest ok, ciekawe jak dalej i czy będzie gorączka i bóle stawów i mięśni, jak po drugiej dawce.

Do tego zimno, jak diabli i muszę pakować ubrania, bo szafa będzie rozkręcana przed remontem. W niedzielę przenoszę się na 6 dni do wynajętego mieszkania. Na szczęście tylko dwie uliczki dalej. Mąż zostaje w domu z kotem i będą spać w kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 13:56   #1932
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam połówkowe i dziewczynka potwierdzona na 100%. Mąż bardzo się cieszy, bo marzył o dziewczynce. Skubana taka ruchliwa i uparta, że trzeba bylo robić USG dopochwowo i wstrząsać brzuchem, bo głową leżała w miednicy i nie dało się jej zmierzyć, no ale potem jakoś poszło. Zastanawiam się teraz, gdzie zrobić badanie 3 trymestru, bo w poradni prenatalnej w szpitalu nie robią.

1,5h temu byłam na 3 dawce Pfizera. Jak na razie jest ok, ciekawe jak dalej i czy będzie gorączka i bóle stawów i mięśni, jak po drugiej dawce.

Do tego zimno, jak diabli i muszę pakować ubrania, bo szafa będzie rozkręcana przed remontem. W niedzielę przenoszę się na 6 dni do wynajętego mieszkania. Na szczęście tylko dwie uliczki dalej. Mąż zostaje w domu z kotem i będą spać w kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Jak dobrze, że wszystkie badania wychodzą dobrze i oby tak do końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 13:58   #1933
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam połówkowe i dziewczynka potwierdzona na 100%. Mąż bardzo się cieszy, bo marzył o dziewczynce. Skubana taka ruchliwa i uparta, że trzeba bylo robić USG dopochwowo i wstrząsać brzuchem, bo głową leżała w miednicy i nie dało się jej zmierzyć, no ale potem jakoś poszło. Zastanawiam się teraz, gdzie zrobić badanie 3 trymestru, bo w poradni prenatalnej w szpitalu nie robią.

1,5h temu byłam na 3 dawce Pfizera. Jak na razie jest ok, ciekawe jak dalej i czy będzie gorączka i bóle stawów i mięśni, jak po drugiej dawce.

Do tego zimno, jak diabli i muszę pakować ubrania, bo szafa będzie rozkręcana przed remontem. W niedzielę przenoszę się na 6 dni do wynajętego mieszkania. Na szczęście tylko dwie uliczki dalej. Mąż zostaje w domu z kotem i będą spać w kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!!!


U mnie cycki spoko,za to lekarka dała mi nieproszony wykład że moje podejście do szczepień jest telewizyjne i że to wojna biologiczna. Ja tematu szczepień nie zaczynałam
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 14:04   #1934
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Super wieści z polowkowych same pozytywne. Zaraz zacznie sie wysyp polowkowych i oby każda przyszła z dobrymi wiadomościami

Ja nieśmiało robię listę rzeczy ktore musimy kupić, od kompletu do wózka, po komodę, pieluchy tetrowe, kosmetyki. Przy pierwszym synku kupiłam super materac do łóżeczka wiec muszę dokupić prześcieradło i podkład nieprzemakalny pod. Wstrzymuje sie z zakupami bo nie wiem czy mam kupić dla chłopca czy dziewczynki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 14:10   #1935
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

A ja dzisiaj dopiero miałam konsultacje w sprawie tego testu pappy masakra, badania miałam 3.12. ale wszystko jest ok, ryzyko niskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 14:11   #1936
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam połówkowe i dziewczynka potwierdzona na 100%. Mąż bardzo się cieszy, bo marzył o dziewczynce. Skubana taka ruchliwa i uparta, że trzeba bylo robić USG dopochwowo i wstrząsać brzuchem, bo głową leżała w miednicy i nie dało się jej zmierzyć, no ale potem jakoś poszło. Zastanawiam się teraz, gdzie zrobić badanie 3 trymestru, bo w poradni prenatalnej w szpitalu nie robią.

1,5h temu byłam na 3 dawce Pfizera. Jak na razie jest ok, ciekawe jak dalej i czy będzie gorączka i bóle stawów i mięśni, jak po drugiej dawce.

Do tego zimno, jak diabli i muszę pakować ubrania, bo szafa będzie rozkręcana przed remontem. W niedzielę przenoszę się na 6 dni do wynajętego mieszkania. Na szczęście tylko dwie uliczki dalej. Mąż zostaje w domu z kotem i będą spać w kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje U nas się udaje przez brzuch wszystko zmierzyć, nawet szyjkę Oby obyło się bez dolegliwości
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Super!!!


U mnie cycki spoko,za to lekarka dała mi nieproszony wykład że moje podejście do szczepień jest telewizyjne i że to wojna biologiczna. Ja tematu szczepień nie zaczynałam
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Dobrze, że wszystko ok. Taa, weź olej Ja z lekarzami nie zaczynam tego tematu
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Super wieści z polowkowych same pozytywne. Zaraz zacznie sie wysyp polowkowych i oby każda przyszła z dobrymi wiadomościami

Ja nieśmiało robię listę rzeczy ktore musimy kupić, od kompletu do wózka, po komodę, pieluchy tetrowe, kosmetyki. Przy pierwszym synku kupiłam super materac do łóżeczka wiec muszę dokupić prześcieradło i podkład nieprzemakalny pod. Wstrzymuje sie z zakupami bo nie wiem czy mam kupić dla chłopca czy dziewczynki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja już mam dawno zrobioną listę Coraz bardziej się przydaje. Już nawet mam wizualizację pokoju małego, zawsze mnie kręciło urządzanie. A co do płci, to faktycznie lepiej się wstrzymać. W sklepach bardzo mało jest unisexów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 14:14   #1937
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

A macie to w wersji komputerowej? Może byście się podzieliły na naszej grupie? Bo ja to nie mam pojęcia jakie kosmetyki itp kupować i co jeszcze, zielona jestem przydałby się sprawdzony gotowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 14:52   #1938
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A macie to w wersji komputerowej? Może byście się podzieliły na naszej grupie? Bo ja to nie mam pojęcia jakie kosmetyki itp kupować i co jeszcze, zielona jestem przydałby się sprawdzony gotowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Postaram się zebrać i napisać w ciągu 2-3 dni co mi się przydało w 1 ciąży z kosmetyków itp. Wrzucę ba grupie na fb tam może się podzielimy co komu się sprawdziło bo wiadomo co ktoś to inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 15:01   #1939
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Mamy z maja 2022

A materacyk jaki polecacie do łóżeczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 15:08   #1940
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
A materacyk jaki polecacie do łóżeczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam pianka lateks, zero odkształceń nadal wyglada jak nowy, poza paroma plamami


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 15:57   #1941
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Postaram się zebrać i napisać w ciągu 2-3 dni co mi się przydało w 1 ciąży z kosmetyków itp. Wrzucę ba grupie na fb tam może się podzielimy co komu się sprawdziło bo wiadomo co ktoś to inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:31   #1942
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny teraz z ciekawości zajrzałam na ikp i na swoje zwolnienia. Trochę mnie zatkało bo we wskazaniach mam, ze chory powinien leżeć gdzie mi nawet słowem o tym nie wspomniał. A ja i chodzę z dzieckiem do przedszkola, z psem na spacery, na zakupy i nawet do rodziców pojechałam . Tylko 1 zwolnienie mi wypisał, ze mogę chodzić, on jest jakiś nienormalny…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:35   #1943
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022




dobrze, że nie miałaś żadnej kontroli..
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:41   #1944
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz z ciekawości zajrzałam na ikp i na swoje zwolnienia. Trochę mnie zatkało bo we wskazaniach mam, ze chory powinien leżeć gdzie mi nawet słowem o tym nie wspomniał. A ja i chodzę z dzieckiem do przedszkola, z psem na spacery, na zakupy i nawet do rodziców pojechałam . Tylko 1 zwolnienie mi wypisał, ze mogę chodzić, on jest jakiś nienormalny…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A kiedy masz kolejną wizytę żeby dostać nowe? No to faktycznie dobrze, że nikt nie kontrolował.. chociaż mi lekarz powiedział że w ciąży to rzadko się zdarza. Chyba że ktoś tam kombinował z umowami itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 18:52   #1945
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

To chyba a zależy od oddziału. Wiem, że w moim rodzinnym mieście faktycznie nie kontrolują, ale z tego co czytałam to nie jest ogólnopolska zasada, czasem robią kontrolę wyrywkowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 19:03   #1946
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A kiedy masz kolejną wizytę żeby dostać nowe? No to faktycznie dobrze, że nikt nie kontrolował.. chociaż mi lekarz powiedział że w ciąży to rzadko się zdarza. Chyba że ktoś tam kombinował z umowami itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dopiero 18.01 mam wizytę. Ale rozmawiałam z położna i podobno większość ginekologów tak wpisuje, żeby chronić siebie gdyby coś się stało. Fajnie gdyby mnie o tym poinformował bo nieświadomie od początku robie wszystko, chociaż fakt bo większość czasu i tak jestem w domu.
W 1 ciąży nie miałam kontroli ani 1, raczej nie chce im się w covidzie chodzić po Wawie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 19:33   #1947
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dopiero 18.01 mam wizytę. Ale rozmawiałam z położna i podobno większość ginekologów tak wpisuje, żeby chronić siebie gdyby coś się stało. Fajnie gdyby mnie o tym poinformował bo nieświadomie od początku robie wszystko, chociaż fakt bo większość czasu i tak jestem w domu.
W 1 ciąży nie miałam kontroli ani 1, raczej nie chce im się w covidzie chodzić po Wawie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A w jakim szpitalu planujesz w Wawie rodzic ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 19:46   #1948
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
A w jakim szpitalu planujesz w Wawie rodzic ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W Bródnowskim pracuje tam moja dr i czytałam same dobre opinie, znajoma rodziła w kwietniu bliźniaki i tez bardzo chwaliła. No i maja 3 stopień referencyjności a jak łożysko się nie podniesie będę mogła być tylko w takim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 19:58   #1949
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A macie to w wersji komputerowej? Może byście się podzieliły na naszej grupie? Bo ja to nie mam pojęcia jakie kosmetyki itp kupować i co jeszcze, zielona jestem przydałby się sprawdzony gotowiec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam, mogę wysłać pw Nie podpowiem na podstawie osobistych doświadczeń, ale z racji zawodu mniej więcej wiem, co może lepiej się sprawdzić. Choć wiadomo, że każde dziecko też jest inne i u każdej mamy sprawdzi się co innego. Na pewno jeśli chodzi o kosmetyki, to zamierzam stosować niezbędne minimum i absolutnie nie emolienty od razu. Tworząc listę opierałam się też o gotowca ze sklepu dobreliski, też prowadzi ten sklep położna i mama zarazem.
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dopiero 18.01 mam wizytę. Ale rozmawiałam z położna i podobno większość ginekologów tak wpisuje, żeby chronić siebie gdyby coś się stało. Fajnie gdyby mnie o tym poinformował bo nieświadomie od początku robie wszystko, chociaż fakt bo większość czasu i tak jestem w domu.
W 1 ciąży nie miałam kontroli ani 1, raczej nie chce im się w covidzie chodzić po Wawie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Położna nie do końca ma rację. Akurat większość lekarzy, z którymi pracowałam, wypisuje zwolnienia tzw. chodzące. Ja sama mam rozpoznanie poronienie zagrażające i od początku zwolnienie na kod B (chodzące).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2021-12-28 o 21:35
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 20:04   #1950
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też. Przy poronieniu zagrażającym miałam dwojke.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2021-12-28 o 20:18
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.