Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-04, 08:53   #4711
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Korzysta albo korzystał ktoś z was z płatności PayPo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Korzystam od dawna i wg mnie super opcja. Nie mrozi się kasy jak się dużo zamawia, a potem coś zwraca.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 09:00   #4712
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Właśnie się pozbywam.
Jeśli ktoś zamawia po kilka rozm. i akurat wypadnie data spłaty karty to tak średnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm... Na spłatę płatności zawsze masz min miesiąc, bez względu kiedy dokonałaś zakupu. A maksymalnie nawet do 50 kilku dni masz czas na spłatę, ale najbezpieczniej sobie spłacać miesięcznie.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 09:01   #4713
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Tylko z tym paypo to jest tak, że jak ktoś rozkłada na 4 raty to płaci troszkę więcej, warto o tym wspomnieć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 09:09   #4714
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Ja też korzystam i polecam jeszcze używałam Twisto i allegro Pay, ze wszystkiego tak samo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 09:09   #4715
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, musi być jakieś zabezpieczenie do płatności. Ale robiłam zwrot z Sephory i to dalej jakoś tak dziwnie wisi w Paypo, zobaczymy jak to się rozegra
Może sklep ma określony termin rozpatrywania zwrotów jak są odsyłane.
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Hmmm... Na spłatę płatności zawsze masz min miesiąc, bez względu kiedy dokonałaś zakupu. A maksymalnie nawet do 50 kilku dni masz czas na spłatę, ale najbezpieczniej sobie spłacać miesięcznie.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Nieprawda. Karta ma swój cykl rozliczeniowy i jeśli dokonuje się transakcji pod jego koniec to na spłatę jest zazwyczaj 21 dni, nie min. miesiąc.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 09:35   #4716
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89173133]Może sklep ma określony termin rozpatrywania zwrotów jak są odsyłane.Nieprawda. Karta ma swój cykl rozliczeniowy i jeśli dokonuje się transakcji pod jego koniec to na spłatę jest zazwyczaj 21 dni, nie min. miesiąc.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]O rany, faktyczne masz rację zapędziłam się z tym miesiącem. To zależy od banku i wynosi minimum od 21 do 28 dni na spłatę, no ale można mieć nawet 50 kilka dni na spłatę, wlansie zależy kiedy się dokona zakupu. Mimo wszystko, karta kredytowa, to dla nie dużo lepsze rozwiązanie

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 10:14   #4717
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Tylko z tym paypo to jest tak, że jak ktoś rozkłada na 4 raty to płaci troszkę więcej, warto o tym wspomnieć.


Sent from my iPhone using Tapatalk

pewnie jakaś tam prowizja jest pobierana?
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 10:16   #4718
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
pewnie jakaś tam prowizja jest pobierana?

Po prostu płacisz za tę pożyczkę i te raty wowczas, a jak spłacasz na raz, to nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 10:21   #4719
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Ja paypo lubię najmniej bo oni sobie tam doliczają za płatność blikiem, ani klarna ani Twisto ani allegro Pay tego nie robi. Chociaż plusem jest to rozbicie na raty jak ktoś chce, czy inne to mają tego nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 10:32   #4720
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A ile Ci wisi? Bo to sephora musi zwrócić się do paypo. Ty możesz na paypo zaznaczyć tę transakcje (albo jej część) jako zwrot

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89173133]Może sklep ma określony termin rozpatrywania zwrotów jak są odsyłane.Nieprawda. Karta ma swój cykl rozliczeniowy i jeśli dokonuje się transakcji pod jego koniec to na spłatę jest zazwyczaj 21 dni, nie min. miesiąc.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Mam prawie 250 zł, więc napisałam dziś do Sephory, że chyba im zwrot gdzieś utknął i żeby dali znać do paypo Czekam jak to się rozwinie, ale denerwuje mnie, że to trzeba tak pilnować. No ale- coś za coś
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 10:45   #4721
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja paypo lubię najmniej bo oni sobie tam doliczają za płatność blikiem, ani klarna ani Twisto ani allegro Pay tego nie robi. Chociaż plusem jest to rozbicie na raty jak ktoś chce, czy inne to mają tego nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doliczają ogólnie za płatności internetowe - czy to BLIK czy te inne strony, przez które się można logować do banku. Tylko old fashion way przelew jest za darmo

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 10:46   #4722
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mam prawie 250 zł, więc napisałam dziś do Sephory, że chyba im zwrot gdzieś utknął i żeby dali znać do paypo Czekam jak to się rozwinie, ale denerwuje mnie, że to trzeba tak pilnować. No ale- coś za coś

Nie trzeba pilnować, po prostu nie wszystko odbywa się natychmiast


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 11:04   #4723
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mam prawie 250 zł, więc napisałam dziś do Sephory, że chyba im zwrot gdzieś utknął i żeby dali znać do paypo Czekam jak to się rozwinie, ale denerwuje mnie, że to trzeba tak pilnować. No ale- coś za coś

Ale co trzeba pilnować? Kupujesz i albo produkt zwracasz albo zostawiasz i go opłacasz. Jak zwracasz przed samym końcem terminu płatności to zaznaczasz, że dokonałaś zwrotu i wydłużają Ci ten termin. Dodatkowo przed terminem spłaty przychodzi sms z przypomnieniem, więc nie trzeba nic pilnować.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 11:27   #4724
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Pytanie do grafików/graficzek.
Wiem że niedawno podobne pytanie się pojawiło i sama udzielałam na nie odpowiedzi ale z tego co pamiętam potem wymiana informacji między użytkowniczkami przeniosła się na pw więc potrzebuje je ponowić tym razem z myślą o sobie

Jaki konkretny kurs online Adobe Illustrator i Indesign polecacie? Szczególnie zależy mi na Indesign i koniecznie po polsku. Mój poziom aktualny to poziom 0, ale chętnie zacznę od czegoś co pobieżnie zapozna z podstawą i szybko przejdzie do bardziej rozbudowanych funkcji (typu nie tłumaczy przez godzinę jak podmienić zdjęcie i tekst w szablonie). Przejrzałam Udemy ale trudno mi ocenić co ostatecznie warto kupić żeby faktycznie szybko nauczyć się programu. W pracy będę skontrolowania z efektów nauki więc to nie jest taka nauka dla samej siebie tylko muszę do tego poważnie podejść.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Pytanie do grafików/graficzek.

Wiem że niedawno podobne pytanie się pojawiło i sama udzielałam na nie odpowiedzi ale z tego co pamiętam potem wymiana informacji między użytkowniczkami przeniosła się na pw więc potrzebuje je ponowić tym razem z myślą o sobie



Jaki konkretny kurs online Adobe Illustrator i Indesign polecacie? Szczególnie zależy mi na Indesign i koniecznie po polsku. Mój poziom aktualny to poziom 0, ale chętnie zacznę od czegoś co pobieżnie zapozna z podstawą i szybko przejdzie do bardziej rozbudowanych funkcji (typu nie tłumaczy przez godzinę jak podmienić zdjęcie i tekst w szablonie). Przejrzałam Udemy ale trudno mi ocenić co ostatecznie warto kupić żeby faktycznie szybko nauczyć się programu. W pracy będę skontrolowania z efektów nauki więc to nie jest taka nauka dla samej siebie tylko muszę do tego poważnie podejść.
Napiszę Ci na priv

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 11:44   #4725
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie trzeba pilnować, po prostu nie wszystko odbywa się natychmiast


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale co trzeba pilnować? Kupujesz i albo produkt zwracasz albo zostawiasz i go opłacasz. Jak zwracasz przed samym końcem terminu płatności to zaznaczasz, że dokonałaś zwrotu i wydłużają Ci ten termin. Dodatkowo przed terminem spłaty przychodzi sms z przypomnieniem, więc nie trzeba nic pilnować.

Ale to nie jest natychmiast- zamówienie zwróciłam ponad tydzień temu, od razu to zaznaczyłam na paypo- nic się w terminie nie zmieniło, więc rozumiem, że to przedłużenie się jakoś później pojawia?



Drugie od razu spłaciłam, więc nie zdążyłam smsa dostać Ale dobrze wiedzieć
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 11:53   #4726
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Gdzie można wpłacić większą gotówkę ( ok 1 tys.) w monetach ? w banku nie widzę żeby działały punkty kasowe 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 11:57   #4727
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Gdzie można wpłacić większą gotówkę ( ok 1 tys.) w monetach ? w banku nie widzę żeby działały punkty kasowe 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co widziałam to placówki NBP mają automaty, do których wrzucasz.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 12:02   #4728
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale to nie jest natychmiast- zamówienie zwróciłam ponad tydzień temu, od razu to zaznaczyłam na paypo- nic się w terminie nie zmieniło, więc rozumiem, że to przedłużenie się jakoś później pojawia?



Drugie od razu spłaciłam, więc nie zdążyłam smsa dostać Ale dobrze wiedzieć
No ale to już wina sephory a nie paypo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 12:13   #4729
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale to nie jest natychmiast- zamówienie zwróciłam ponad tydzień temu, od razu to zaznaczyłam na paypo- nic się w terminie nie zmieniło, więc rozumiem, że to przedłużenie się jakoś później pojawia?



Drugie od razu spłaciłam, więc nie zdążyłam smsa dostać Ale dobrze wiedzieć

Ale ile miałaś jeszcze czasu na spłatę w razie gdybyś to zostawiła? Ja jak mam jeszcze sporo czasu to nic nie zaznaczam. Ale ogólnie to działa tak, że jak dana firma otrzymuje zwrot, to daje informację do paypo i wtedy automatycznie to jest zmieniane. Skoro nie masz takiej informacji to upewnij się, że zwrot dotarł do Sephory, o to raczej tam leży problem.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 12:19   #4730
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Napiszę Ci na priv

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Czy ja też mogę poprosić?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 12:20   #4731
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę poprosić?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jasne

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 12:37   #4732
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No ale to już wina sephory a nie paypo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale ile miałaś jeszcze czasu na spłatę w razie gdybyś to zostawiła? Ja jak mam jeszcze sporo czasu to nic nie zaznaczam. Ale ogólnie to działa tak, że jak dana firma otrzymuje zwrot, to daje informację do paypo i wtedy automatycznie to jest zmieniane. Skoro nie masz takiej informacji to upewnij się, że zwrot dotarł do Sephory, o to raczej tam leży problem.

Pewnie to wina Sephory- dlatego do nich napisałam. Ale gdybym o tym zapomniała i zaczęła wyjaśniać w ostatnie dni to by mi przedłużyli czas na spłatę?

Meliandra, no dużo tego czasu jeszcze było. Może to błąd, że od razu jak zwracałam to ten zwrot zaznaczyłam?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 12:49   #4733
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pewnie to wina Sephory- dlatego do nich napisałam. Ale gdybym o tym zapomniała i zaczęła wyjaśniać w ostatnie dni to by mi przedłużyli czas na spłatę?

Meliandra, no dużo tego czasu jeszcze było. Może to błąd, że od razu jak zwracałam to ten zwrot zaznaczyłam?

To, że zaznaczyłaś nie ma na to wpływu. Bez względu na to ile masz czasu na spłatę to się aktualizuje po tym jak sklep otrzymuje zwrot i przekazuje tą informację do paypo. Tam jest tak, że jak przykładowo masz termin na spłatę do 10.04. to jeszcze 09.04. możesz zaznaczyć, że zwróciłaś towar i oni ten okres wydłużają, jak dasz 10.04. to już za późno. Musisz zapłacić i czekać aż zwrócą Ci pieniądze po otrzymaniu zwrotu przez sklep. Ja raz miałam sytuację, że to sklep nawalił, bo paczka zaginęła i nie dotarła, oni nie dali info do paypo, a mi nie odpowiadali na wiadomości. Zadzwoniłam do paypo, przedstawiłam sytuację i wydłużyli mi czas, bo już sama nie mogłam i wyjaśnili sprawę ze sklepem także ja mam z nimi same pozytywne doświadczenia.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 13:10   #4734
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pewnie to wina Sephory- dlatego do nich napisałam. Ale gdybym o tym zapomniała i zaczęła wyjaśniać w ostatnie dni to by mi przedłużyli czas na spłatę?

Meliandra, no dużo tego czasu jeszcze było. Może to błąd, że od razu jak zwracałam to ten zwrot zaznaczyłam?
Ja tylko raz miałam podobną sytuację z CCC, gdzie nie odnotowali w Paypo, że dokonałam zwrotu w terminie i cały czas wisiała informacja w Paypo, że mam zadłużenie... Wyjaśniłam sytuację przez infolinię i przedłużyli czas spłaty do momentu aż wyjaśnili sobie sprawę z CCC. Po 2 tygodniach od wyznaczonego wcześniej terminu spłaty, Paypo ściągnęło informację o zapłacie. Jak jakiś problem, to najlepiej dzwonić do nich na infolinię albo pisać maila

Mimo tego polecam Paypo, bardzo często korzystam
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 13:16   #4735
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

O to super, dzięki za info, jakby Sephora nie wyjaśniła to najwyżej będę się kontaktować z paypo. Ja lubie zapominać o takich rzeczach jak mam za dużo na głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 13:44   #4736
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

20 lat temu? No nie wiem… Znajomy remontował wielki dom - robił generalny remont od podstaw i od pitu odliczał sobie chyba dach i coś tam jeszcze a było to z 3 lata max temu.

No chyba, ze to coś on robił to co innego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 14:13   #4737
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

ZUS
Dostałam dzisiaj wypłatę zasiłku chorobowego przez pocztę zamiast na konto. Wcześniej przy chorobach dostawałam na konto
Jestem na L4 ciążowym i wolałabym dostawać kasę na konto. Czy mogę to sama załatwić czy tylko pracodawca może to przekierować? Znalazłam druk dla pracodawcy, ale wolałabym sama sobie to ogarnąć i znaleźć druk dla siebie

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 14:16   #4738
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
20 lat temu? No nie wiem… Znajomy remontował wielki dom - robił generalny remont od podstaw i od pitu odliczał sobie chyba dach i coś tam jeszcze a było to z 3 lata max temu.

No chyba, ze to coś on robił to co innego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moze korzystal z ulgi termomodernizacyjnej, ulgi remontowej to juz chyba od dawna nie ma (jakos od 2005)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 15:10   #4739
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dzięki Czy ten krem do rzęs faktycznie działa?
nie nie zauważyłam, żeby jakoś wpływał na kondycję rzęs, używam go raczej po to, by wykończyć - nie szkodzi, a mam problem z bardzo suchą skórą w okolicy oczu, więc przed snem sobie maziam.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Polecasz? Jest mocno nawilżający? Własnie szukam czegoś nowego na noc, niezapychającego a ten mnie zaciekawił.
przyjemny, ale dość zwyczajny. nakładam go wtedy, gdy siedzę w domu i nie potrzebuję czegoś turbo. ale myślę, że z jakimś fajnym serum pod spodem byłby całkiem sensowny, bo skóra po nim jest baaaardzo przyjemna
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 16:47   #4740
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;89173675]ZUS
Dostałam dzisiaj wypłatę zasiłku chorobowego przez pocztę zamiast na konto. Wcześniej przy chorobach dostawałam na konto
Jestem na L4 ciążowym i wolałabym dostawać kasę na konto. Czy mogę to sama załatwić czy tylko pracodawca może to przekierować? Znalazłam druk dla pracodawcy, ale wolałabym sama sobie to ogarnąć i znaleźć druk dla siebie

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]To pierwsza wypłata po 30 dniach zwolnienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-09 19:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.