Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 15:02   #151
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

oj, wątpię, żeby sklepowy rozjaśniacz dał radę... Też mialam wloski "szamponowane" na ciemny brązik, zrobilam kiedys rozjaśniaczem Joanny (rozjasniacz o 4-5 tonów) i katastrofa wyszla - rudy, rudy i jeszcze raz rudy!! Teraz mam blond pasemka na brąziku, ale robione u fryzjera , nie radze ci samej kombinować, bo wyjda cuda niewidy.
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 16:07   #152
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witam
Wszystkie sklepowe dekoloryzatory czy rozajsnaicze dadzą własnie taki kolor rudawy.Jedynie jakiś profesjonalny dekoloryzator z zakładu fryzjerskiego może dac blond,ale też nie musi.

Ja się troszeczkę nie zgodzęKiedy dekoloryzowałam włosy u fryzjera ( z czarnego) wyszedł mi kolr czerwony ( dopiero za drugim razem miłam ciemny blond) -czyli jak Boniluka napisała, u fryzjera "jasnego" efektu tez nie musi być.
Natomiast o wiele lepszy efekt dał u mnie ( tez dekoloryzacja z czarnych)
dekoloryzator Loreala (drogeryjny ok 45 zł) ,który efekt jasniutko-ryżawo-platynowych włosów( nie był to efekt rudawy!), poczym nałożyłam blond Garnier Natea i wcale nie było źle
Niemniej jednak dla pewności doradzałabym jednak dobrego fryzjera
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 14:05   #153
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Witam! Mam podobny problem Chcę ściągnąć z włosów czarny kolor i jedyne wyjście to dekoloryzator. Po przeczytaniu kilku wątków zdecydowałam się na zakup :Loreal Eclair Creme (cena ok. 45zł) Problem polega na tym,że nie wiem jaką farbę nałożyć póżniej, napewno będzie to jakaś z Loreal'a, zastanawiam się nad serią: Couleur Experte- jasny blond opalizująco- popielaty.
Czy, któraś z dziewczyn stosowała farby z tej serii?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 16:22   #154
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
szukam dobrego dekoloryzatora który na włosach farbowanych na ciemny brąz usunie pigmenty i włosy będą miały jasny odcień blondu, nie jakieś tam rude. Wczorqaj próbowałam rozjaśnić pasemko rozjaśniaczem Joanny, jednak wyszło rudo-miedziane polećcie jakiś dobry dekoloryzator Liczę na waszą pomoc
radze wybrac sie do fryzjera, ja zniszczylam wlosy kompletnie dekoloryzujac je sama.
ale jak sie uprzesz to mozesz sprawdzic ta farbke http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11784 (o ile chcesz zrobic tylko pasemka - u mnie wyszly ladne, blond nie zólte, ladnie sie trzymaly i nie zniszczyly za bardzo wlosow. O wadach poczytasz w kwc
jest jeszcze wersja ME3 chyba ale one sie roznia moca - zalezy jakie masz wyjsciowe, ja mialam farbowane na dosc ciemny kolor i nie mialam zadnego problemu z ta farbka.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 20:53   #155
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

oj..niestety..z tego co ja na sobie zauwazyłam dobry koloryzator to nic innego jak zwykły rozjasniacz włosy wychodza dosc marchewkowe ale mozesz polozyc wtedy np. jakąś miec, albo jany brąz- byle nie z paletty a potem za jakis czas powtorzyc sprawe i zafarbowac jeszcze jasniejszym kolorkiem.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 21:13   #156
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Witam! Mam podobny problem Chcę ściągnąć z włosów czarny kolor i jedyne wyjście to dekoloryzator. Po przeczytaniu kilku wątków zdecydowałam się na zakup :Loreal Eclair Creme (cena ok. 45zł) Problem polega na tym,że nie wiem jaką farbę nałożyć póżniej, napewno będzie to jakaś z Loreal'a, zastanawiam się nad serią: Couleur Experte- jasny blond opalizująco- popielaty.
Czy, któraś z dziewczyn stosowała farby z tej serii?
Jedną dekoloryzacją na pewno nie uda się przejść z czerni na blond, a już na pewno nie popielaty i jasny( nawet za pomocą profesjonalnych kosmetyków). Nie polecam także nakładania odcieni popielatych na włosy z rudawym połyskiem , bo lubią wychodzić zielonkawe. Jeżeli chcesz aż tak radykalnej zmiany koloru, to polecam stopniowe rozjaśnianie. pozdrawiam
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 07:13   #157
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Witam! Witebeth chyba nie do końca wyjśniłam o co chodzi Na włosy z balejażem ( odrośnietym i zmytym) chciałam nałożyć brąz. Niestety brązowy Garnier wyszedł czarny. Wygląda to paskudnie I muszę choć o kilka tonów rozjaśnić lub dodać kilka jaśniejszych pasemek. Zdecydowałam sie na dekoloryzator Loreala żeby ściągnać trochę czarny kolor, potem nałozyc coś jaśniejszego lub dodać jakieś pasemka. Nie chodzi mi o tak radykalną zmianę koloru tylko zwyczajnie o rozjaśnienie o kilka tonów. A ten jasny blond to raczej do tych pasemek a nie na całą głowę. Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 07:34   #158
loola
Raczkowanie
 
Avatar loola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Witam! Mam podobny problem Chcę ściągnąć z włosów czarny kolor i jedyne wyjście to dekoloryzator. Po przeczytaniu kilku wątków zdecydowałam się na zakup :Loreal Eclair Creme (cena ok. 45zł) Problem polega na tym,że nie wiem jaką farbę nałożyć póżniej, napewno będzie to jakaś z Loreal'a, zastanawiam się nad serią: Couleur Experte- jasny blond opalizująco- popielaty.
Czy, któraś z dziewczyn stosowała farby z tej serii?
Farbą L'Oreala Couleur Experte na pewno nie uzyskasz zamierzonego efektu. Wydasz tylko kupę kasy i zniszczysz sobie włosy. Farbę tę stosuje się dwufazowo i najlepiej żeby baza (czyli etap 1) był możliwie zbliżony do wyjściowego koloru włosów (w przypadku odcieni jaśniejszych). Jeśli chodzi o dekoloryzator L' Oreala osobniście nie używałam, ale słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat. Ja też kiedyś miałam podobny problem z farbowaniem włosów. Chciałam przyciemnić włosy z bardzo jasnego blondu na ciemny. Wyszedł mi czarny, ale nic z nim nie robiłam. Bo kilkunastu myciach farba się spłukała i teraz mam śliczne jasnobrązowe włoski.
loola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 08:59   #159
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez loola
Farbą L'Oreala Couleur Experte na pewno nie uzyskasz zamierzonego efektu. Wydasz tylko kupę kasy i zniszczysz sobie włosy. Farbę tę stosuje się dwufazowo i najlepiej żeby baza (czyli etap 1) był możliwie zbliżony do wyjściowego koloru włosów (w przypadku odcieni jaśniejszych). Jeśli chodzi o dekoloryzator L' Oreala osobniście nie używałam, ale słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat. Ja też kiedyś miałam podobny problem z farbowaniem włosów. Chciałam przyciemnić włosy z bardzo jasnego blondu na ciemny. Wyszedł mi czarny, ale nic z nim nie robiłam. Bo kilkunastu myciach farba się spłukała i teraz mam śliczne jasnobrązowe włoski.
Dlatego, że tą farbę stosuje się dwufazowo zdecydowałam się na dekoloryzację, bo po tym zabiegu powinien wyjść w zasadzie każdy kolor Z tego co przeczytałam o tej farbie wynika,że jest tam baza, którą stosuje się jako pierwszą a potem po umyciu robi się refleksy jaśniejsze Teoretycznie powinno wyjść coś jaśniejszego
A jeżeli chodzi o mycie włosów i zmywanie się farby od tego nieszczęsnego farbowania minęło jakieś 10 -12 myć troche się zmyło, ale nadal jest za ciemny kolor Sam w sobie jest bardzo ładny chodzi tylko o to, że mi w nim beznadziejnie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 16:38   #160
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

a co myślicie o położeniu na moje ciemne włosy farby Garniera Nutrisse Bardzo jasny naturalny blond ? na opakowaniu pisze, że rozjaśnia włosy do koloru brązowego ( w przypadku mojego ciemnego odcienia ). Czy taka farba da rade na ciemne włosy ? może ktoś stosował ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 18:35   #161
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
na opakowaniu pisze, że rozjaśnia włosy do koloru brązowego ( w przypadku mojego ciemnego odcienia ).
A to nie dotyczy przypadkiem naturalnych ciemnych włosów? Bo jezeli są farbowane na ciemny( a napisałaś,że są) to nie wiem czy to się może udać...
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 21:56   #162
Lilac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez whitebeth
Jedną dekoloryzacją na pewno nie uda się przejść z czerni na blond, a już na pewno nie popielaty i jasny( nawet za pomocą profesjonalnych kosmetyków). Nie polecam także nakładania odcieni popielatych na włosy z rudawym połyskiem , bo lubią wychodzić zielonkawe. Jeżeli chcesz aż tak radykalnej zmiany koloru, to polecam stopniowe rozjaśnianie. pozdrawiam
Ja mam inne doswiadczenia.
Z czarnego przeszlam na jasniutki blond wlasnie dekoloryzatorem Loreala. Za jednym razem. I tak jak bylo napisane - taka funkcje spelnil czyli dekoloryzacja. Nastepnie musialam zafarbowac, bo byly biale blond - wzielam tez loreala zeby byl z jednej serii.

Niestety po dekoloryzacji musialam intensywnie odzywiac wlosy, bo zostawalo kilka pasemek na szczotce. Ale po 2 tygodniach nastapila poprawa a po miesiacu byly juz mile w dotyku, gladkie. Jednak powrot do naturalnej formy nastapil po 3 miesiacach. W tym czasie podcinalam 4 razy koncowki, bo byly kompletnie zniszczone.
Lilac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 22:30   #163
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez Lilac
Ja mam inne doswiadczenia.
Z czarnego przeszlam na jasniutki blond wlasnie dekoloryzatorem Loreala. Za jednym razem. I tak jak bylo napisane - taka funkcje spelnil czyli dekoloryzacja. .
A ile razy wczesniej nakładałaś czarny? Ja farbowałam przez dłuższy okres czasu na ciemny brąz( prawie czerń) i nawet dekoloryzacja u fryzjera nie sciągneła jej dobrze: wyszedł mi rudawy brąz (blond tylko jakieś 3 cm od nasady) , mojej kumpeli to samo
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-05, 00:59   #164
Lilac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

kilka razy w ciagu 3 miesiecy - nie pamietam czy to bylo 4 czy 5 razy, to byly farby trwale koloryzujace,

ale przypuszczam, ze to zalezy od grubosci wlosow, stanu ich zdrowia, dlugosci czasu farbowania i dekoloryzacji (zawsze trzymalam max podany czas)

moze tez sprawa hormonow - tak jak w ciazy - u jednych sie zafarbuje u innych nie

jesli dzisiaj robilabym cos takiego w domu, to najpierw zaopatrzylabym sie w dobre odzywki kerastase i oliwe z oliwek - z pewnoscia szybciej wloski by sie zregenerowaly
pozdrawiam

edit - policzylam teraz to bylo 5 miesiecy farbowania (sprawdzilam na zdjeciach - strasznie wygladalam w tych czarnych wlochach )
Lilac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-05, 07:51   #165
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

ja farbowałam włosy w sumie tylko 2 razy, raz całą farbą, a raz nałozyłam pół tubki, więc chyba moje włosy ani nie są takie znów zniszczone, ani przesiąknięte za bardzo tą farbą, co myślicie ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-05, 11:35   #166
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja farbowałam włosy w sumie tylko 2 razy, raz całą farbą, a raz nałozyłam pół tubki, więc chyba moje włosy ani nie są takie znów zniszczone, ani przesiąknięte za bardzo tą farbą, co myślicie ?
Po dwóch farbowaniach to nie masz się co matrwic, na pewno bez problemu uda się ściągnąć kolor Ja farbowałam kilka, może mawet kilkanaćie razy na ciemno dlatego dekoloryzator ściągał kolor do blondu tylko przy nasadzie, a końcówki pozostawały brązowo-ryżawe
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-05, 13:13   #167
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

to mnie pocieszyłaś
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 09:01   #168
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

czyli myslicie że mogę zastosować tą farbkę garniera i ona mi rozjaśni ciut moje włoski ? czy wyjdzie rudy ? help...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:18   #169
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Z czarnego na braz?!

Czy jezeli mam wlosy zafarbowane na czarno (naturalny to ciemny braz), to czy wyjdzie mi jakis odcien brazu, czekolady, cos ciemnego, ale nie czarny, bo juz mi sie znudzil?
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 15:58   #170
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

upek
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 21:04   #171
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Z czarnego na braz?!

i oczywiscie jak zwykle nikt mi nie odpowie?!
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 21:10   #172
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Z czarnego na braz?!

Tak na 100% to nie wiem,ale znajoma mówiła,że farbując na inne kolory wkońcu nadasz włosom dany odcień. Myślę,że nadal będą raczej czarne,ale nie kruczo tylko z odcieniem brązu lub np. czerwieni, jak w przypadku znajomej.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 21:19   #173
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Z czarnego na braz?!

Dziewczyny podłaczę się pod wątek i spytam:
To znaczy, ze zafarbowane wczesniej farbą włosy na czarno można ufarbowac na brąz i farba chwyci na całej długości czy tylko ta część co są odrosty?

Ech taka stara jestem a nic prawie o farbowaniu nie wiem. Chciałam sobie zrobić czarny kolor ale boje się, że będę musiała tak do konca zycia juz farbowac albo sciać na krótko zeby wrócić do normalnego

Przypuszczam, że wiele razy był poruszany ten wątek, więc jeszcze zaraz poszperam w wyszukiwarce, ale będę wdzięczna jeżeli ktoś odpowie
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 22:56   #174
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Z czarnego na braz?!

Meariel, lepiej nie ryzykować,bo na pewno odrosty będą jaśniejsze,chyba że zafarbujesz je na np. ciemny brąz to wtedy będzie łagodniejsze przejście. Na pewno z czerni nie wróci się np do średniego brązu. Nadal włosy będą b.ciemne,ale już nie czarne.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 10:26   #175
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Z czarnego na braz?!

ja to znam z autopsji, bo wlasnie jestem na etapie farbowania sie z czarnego na braz. juz 3 miesiac chyba... (farbuje wlosy co miesiac, bo szybko rosna:/)
2 pierwsze miesiace farbowalam ciemnym brazem zeby nie bylo wielkiej roznicy, ale zeby jednak te wlosy chwycily troche brazu - troche chwycily, w sumie nawet ciekawy kolor na glowie. pare dni temu nalozylam farbe 'sredni braz' i o dziwo cos tam tez chwycilo - tzn odrosty sa fajne brazowe, a dalsza czesc wlosa ma taki odcien brazu troche ciemniejszy. coz trzeba przecierpiec ten czas az mi odrosna wlosy. teraz nie jest tragicznie - roznicy bardzo nie widac, wiadomo ze koncowki sa ciemniejsze, ale ja wiaze wlosy wiec tak nie rzuca sie w oczy. reasumujac - spora czesc wosow przy skorze jest brazowa (bo na ciemnym brazie jasny zalapal), a na reszcie zrobily sie pasemka, tak ze razem mozna to okreslic jako ciemny braz
koncowki systematycznie obcinam tak po 3-5 cm (mam wlosy do polowy plecow), rosna szybko - moze niedlugo dopne swego
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 10:29   #176
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Z czarnego na braz?!

Ja miałam 4 lata włosy czarne (farbowane) i też próbowałam przejść na jasniejszy kolor. Niestety u mnie łapały tylko odrosty i wyglądało to bardzo nieciekawie. W końcu udało mi się zejść z czarnego zupełnie dzieki pasemkom, najpierw brązowym, później dorobiłam jasniejsze i tak co 3-4 miesiące aż czarne stały się przeszłością.
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 13:22   #177
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Z czarnego na braz?!

dzieki dziewczyny, trochę ostudziło to mój zapał jeśli chodzi o czarny kolor
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 14:09   #178
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Z czarnego na braz?!

A ja mam naturalne czarne wlosy, ale chcialabym je jakos tak pofarbowac, zeby mialy czekoladowy odcien. Da sie tak?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 14:09   #179
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Z czarnego na braz?!

ps.sorki Magda, ze sie wcinam w watek
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 14:35   #180
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Z czarnego na braz?!

Cytat:
Napisane przez magda_madzia
Czy jezeli mam wlosy zafarbowane na czarno (naturalny to ciemny braz), to czy wyjdzie mi jakis odcien brazu, czekolady, cos ciemnego, ale nie czarny, bo juz mi sie znudzil?
To zalezy ile czasu farbowałaś na czarno. Jeżeli przez dłuższy okres czasu, to po nałożeniu brazu chwyci tylko kilka cm od nasady ,a końcówki, które są bardzo nasycone kolorem z kilku ( kilkunastu?? ) farbowań pozostną bardzo ciemne- w takim przypadku pozostanie Ci ściągnięcie (chociaż częściowe) koloru z końcówek.
Cytat:
Napisane przez trynosz
A ja mam naturalne czarne wlosy, ale chcialabym je jakos tak pofarbowac, zeby mialy czekoladowy odcien. Da sie tak?
Są do tego sopoecjalne farby ( L`oreal Feria Hi-Lift Browns) ,mają różne odcienie brązów. Nadają się tylko do rozjaśniania naturalnej, nie farbowanej czerni na brąz.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.