Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-05, 15:18   #4951
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez alka24 Pokaż wiadomość
Staram się o dziecko. 14 dc miałam prawdopodobnie owulację (miałam kłucia w jajniku ale nie wiem na 100% czy akurat wtedy była- cykle mam 27- 28 dni)- ostatni raz współżyłam 15dc, zrobiłam dziś test z krwi hcg- wynik negatywny (czyli dziś jest to 23 dc) czy wynik można uznać za wiarygodny ?
Nie jest jeszcze za wcześnie. Do zagnieżdżenia komórki jajowej dochodzi po około 10 dniach od zapłodnienia i dopiero wtedy zaczyna być wytwarzany hormon który badałaś. Nie bez powodu zalecane jest robienie testów najwcześniej w dniu spodziewanego okresu, wcześniej poziom hormonów może być zbyt niski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-05, 15:53   #4952
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dokładnie. To jeszcze za wcześnie nawet na wynik z krwi. Najlepiej poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki. Jeśli nie jesteś pewna co do terminu owulacji możesz zawsze kupić testy owulacyjne. Robi się taki test w domu podobnie jak test ciążowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-05, 16:00   #4953
alka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 65
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Przeczytałam dziś bardzo dużo różnych informacji, nawet odpowiedzi jakiś lekarzy i już zwariowałam od tego. Jedni piszą że wiarygodne inni nie.. ;(
HCG powyżej 1 będzie dopiero po zakończeniu zagnieżdżenia?
alka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-05, 17:02   #4954
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

W momencie kiedy jajeczko się zagnieździ zacznie produkować hormony. Nikt Ci nie powie czy konkretny poziom będzie dzień później czy dwa czy nawet więcej bo to zależy od Twojego organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-05, 19:36   #4955
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

W 23dc jeśli przypuszczasz ze w 14 dc miałaś owulacje to za wcześnie na poprawne wynik. Do zapłodnienia potrzeba 24-48h dodaj do tego dni na zagniezdzenie zarodka. Jeśli chcesz być pewna wyniku to poczekaj do 28 dc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-08, 08:23   #4956
alka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 65
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zrobiłam dziś test 26 dc. Niestety negatywny. Powiedzcie mi czy temperatura ciała może też jakoś wskazywać na ciążę lub brak ? W piątek, sobotę i niedzielę miałam 37 stopi. Dziś temperatura ciała wynosi 36.8. Czytałam że jak spadnie to wykluczona ciąża. Czy to prawda ? Czy też juz nie mam na co liczyć w tym cyklu ? ;(
alka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-08, 08:41   #4957
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Temperaturę trzeba mierzyć przez dłuższy czas żeby można było z niej cokolwiek wywnioskować, przynajmniej kilka miesięcy. I nie zwykłym termometrem tylko owulacyjnym, w ściśle określony sposób. Te pomiary które zrobiłaś nic Ci nie powiedzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-08, 10:24   #4958
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez alka24 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś test 26 dc. Niestety negatywny. Powiedzcie mi czy temperatura ciała może też jakoś wskazywać na ciążę lub brak ? W piątek, sobotę i niedzielę miałam 37 stopi. Dziś temperatura ciała wynosi 36.8. Czytałam że jak spadnie to wykluczona ciąża. Czy to prawda ? Czy też juz nie mam na co liczyć w tym cyklu ? ;(
Pisalas ze cykle masz zazwyczaj 27-28 dni, wiec zrob test dopiero 29 albo 30 dnia cyklu.
Poza tym poziom hcg moze byc dosc niski po zagniezdzeniu, kolezanka o tym ze jest w ciazy dowiedziala sie bedac w chyba w 8 tygodniu, bo zmieniala rodzaj antykoncepcji a plamienia nie dostala, poszla na kontrole a tu niespodzianka (brala hormony by ustabilizowac ich poziom przy staraniu sie o dziecko).
Takze w twoim przypadku przede wszystkim cierpliwosci. Poczekaj jeszcze te 3-4 dni i dopiero wtedy zrob testy

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 09:37   #4959
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czesc, mamy z mezem w planach starania o dziecko. Juz przestalismy sie zabezpieczac. W ostatnim cyklu kochalismy sie podczas owulacji oraz dni plodnych ( mam bardzo regularne miesiaczki z wachaniami +\-dzien dwa. W sobote powinnam dostac miesiaczki jednak to sie nie stalo pomimo ze od czwartku czuje jakbym miala go dostac zaraz ( tkliwe piersi spuchniety brzuch, pobolewanie).. zrobilam test w sobote wieczorem i wyszedl nagatywny. Okresu nadal brak.. Zastanawia mnie to ze czyje jakbym miala ten okres lada chwila dostac i to od kilku dni… do lekarza jestem umowiona na 8 wrzesnia. Robic nadal testy? Moze odrazu pojsc po skierowanie na hcg?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 16:33   #4960
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Czesc, mamy z mezem w planach starania o dziecko. Juz przestalismy sie zabezpieczac. W ostatnim cyklu kochalismy sie podczas owulacji oraz dni plodnych ( mam bardzo regularne miesiaczki z wachaniami +\-dzien dwa. W sobote powinnam dostac miesiaczki jednak to sie nie stalo pomimo ze od czwartku czuje jakbym miala go dostac zaraz ( tkliwe piersi spuchniety brzuch, pobolewanie).. zrobilam test w sobote wieczorem i wyszedl nagatywny. Okresu nadal brak.. Zastanawia mnie to ze czyje jakbym miala ten okres lada chwila dostac i to od kilku dni… do lekarza jestem umowiona na 8 wrzesnia. Robic nadal testy? Moze odrazu pojsc po skierowanie na hcg?
Na badanie bety nie potrzebujesz skierowania. Beta jest bardziej czułym badaniem niż domowy test strumieniowy. Na takim wczesnym etapie test z moczu powinnaś zrobić rano gdzie stężenie hcg jest najwyższe a nie wieczorem. Jak miesiączka nie wystąpiła możesz w rym tygodniu zrobić rano test w domu albo iść na betę. Nie musisz czekać do września na wizytę u lekarza.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 17:13   #4961
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Na badanie bety nie potrzebujesz skierowania. Beta jest bardziej czułym badaniem niż domowy test strumieniowy. Na takim wczesnym etapie test z moczu powinnaś zrobić rano gdzie stężenie hcg jest najwyższe a nie wieczorem. Jak miesiączka nie wystąpiła możesz w rym tygodniu zrobić rano test w domu albo iść na betę. Nie musisz czekać do września na wizytę u lekarza.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Chyba ze skierowaniem chodzi o to, zeby ponprostu nie placic, bo te 40-50 zl tez droga nie chodzi, jak ze skierowaniem moze byc za free

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-22, 17:47   #4962
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Chyba ze skierowaniem chodzi o to, zeby ponprostu nie placic, bo te 40-50 zl tez droga nie chodzi, jak ze skierowaniem moze byc za free

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
O tym nie pomyślałam.
Jeszcze widziałam test na hcg z krwi w aptece. Ponoć daje bardziej wiarygodny wynik niż test z moczu, a też można zrobić w domu.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 17:50   #4963
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
O tym nie pomyślałam.
Jeszcze widziałam test na hcg z krwi w aptece. Ponoć daje bardziej wiarygodny wynik niż test z moczu, a też można zrobić w domu.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
To ja o tym wlasnie pomyslalam, bo kulka dni temu mialam dokladnie taka rozmowe z kolezanka, ze po skierowanie idzie, bo z partnerem sie staraja, a szkoda jej kasy co miesiac, kiedy spoznia sie okres

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-30, 12:48   #4964
Lolikopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej! Pisze na forum ponieważ potrzebuje porady.
Spóźnia mi się okres już od 25 sierpnia. Mam regularne okresy. Dni płodne wypadały mi od 5 do 11 sierpnia. 12 sierpnia odbyłam stosunek analny z dojściem lecz sperma nie dostała się w żaden sposób do pochwy. Od razu po dojściu wytarlam się (oczywiście nie w stronę pochwy) oraz poszłam się obmyć. 17 sierpnia odbyłam 3 stosunki normalne oczywiście ze 100% zabezpieczeniem, gumki żadne nie pękły i było wszystko w porzadku. Okres powinien się pojawić 25 sierpnia ale do dziś go nie ma. Przyznam, ze w tym czasie zaczęłam strasznie świrować i ekstremalnie się stresowac. Co rusz sprawdzam czy tego okresu nie mam. Wiem nie powinnam tego robic ale sama siebie nakręcam i się boje. Dodam tez ze w tym miesiącu przechodziłam rowniez długotrwały stres, oczywiście pogoda tez dopisywała ponieważ były straszne upały. Od prawie tygodnia jestem przeziębiona.
Jeśli ta informacja będzie potrzebna to w lipcu przeszłam normalnie okres i zawsze okres mam jak w zegarku, prowadzę kalendarz i sprawdzam kiedy mam dni płodne.
W sobotę zaczęły mnie bolec piersi, jak zwykle przed okresem. Często boli mnie dolna czesc pleców oraz brzuch lub jajniki oraz jest obecny biało-żółtawy śluz.
Lolikopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-31, 19:25   #4965
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lolikopa Pokaż wiadomość
Hej! Pisze na forum ponieważ potrzebuje porady.

Spóźnia mi się okres już od 25 sierpnia. Mam regularne okresy. Dni płodne wypadały mi od 5 do 11 sierpnia. 12 sierpnia odbyłam stosunek analny z dojściem lecz sperma nie dostała się w żaden sposób do pochwy. Od razu po dojściu wytarlam się (oczywiście nie w stronę pochwy) oraz poszłam się obmyć. 17 sierpnia odbyłam 3 stosunki normalne oczywiście ze 100% zabezpieczeniem, gumki żadne nie pękły i było wszystko w porzadku. Okres powinien się pojawić 25 sierpnia ale do dziś go nie ma. Przyznam, ze w tym czasie zaczęłam strasznie świrować i ekstremalnie się stresowac. Co rusz sprawdzam czy tego okresu nie mam. Wiem nie powinnam tego robic ale sama siebie nakręcam i się boje. Dodam tez ze w tym miesiącu przechodziłam rowniez długotrwały stres, oczywiście pogoda tez dopisywała ponieważ były straszne upały. Od prawie tygodnia jestem przeziębiona.

Jeśli ta informacja będzie potrzebna to w lipcu przeszłam normalnie okres i zawsze okres mam jak w zegarku, prowadzę kalendarz i sprawdzam kiedy mam dni płodne.

W sobotę zaczęły mnie bolec piersi, jak zwykle przed okresem. Często boli mnie dolna czesc pleców oraz brzuch lub jajniki oraz jest obecny biało-żółtawy śluz.
Miałaś zabezpieczony stosunek więc poczekaj spokojnie do okresu. To że zwykle cykle masz regularne nie znaczy że wszystkie takie będą. Organizm to nie komputer. Na przesunięcie miesiączki może mieć wpływ wiele czynników a stres jest jednym z nich.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 19:57   #4966
SweetThing
Raczkowanie
 
Avatar SweetThing
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: >Obywatelka_Świata<
Wiadomości: 385
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, nie rozumiem wyniku testu beta Hcg z krwi

Wynik 36561.71 mlu/ml

Który to jest tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 20:22   #4967
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SweetThing Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie rozumiem wyniku testu beta Hcg z krwi

Wynik 36561.71 mlu/ml

Który to jest tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normy bety są bardzo umowne. Ciężko na podstawie samego wyniku to interpretować. Przy takim wyniku może być z tego co pamiętam od 8 - 13/15 tygodnia. Jeśli oczywiście mówimy o wczesnej ciąży.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 09:50   #4968
SweetThing
Raczkowanie
 
Avatar SweetThing
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: >Obywatelka_Świata<
Wiadomości: 385
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Lekarz we wtorek, a do tego czasu chyba oszaleję xD obstawiałam jakos 3 tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 10:13   #4969
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SweetThing Pokaż wiadomość
Lekarz we wtorek, a do tego czasu chyba oszaleję xD obstawiałam jakos 3 tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

3 tygodnia ciąży to nawet lekarz nie stwierdzi na USG. Pęcherzyk widać na USG przy 5 tygodniu.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-03, 10:41   #4970
SweetThing
Raczkowanie
 
Avatar SweetThing
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: >Obywatelka_Świata<
Wiadomości: 385
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
3 tygodnia ciąży to nawet lekarz nie stwierdzi na USG. Pęcherzyk widać na USG przy 5 tygodniu.
Myślę że i tak pójdę
Powiedziano mi że nie mogę mieć dzieci i ze nawet z in vitro to byłby cud, pogodziłam się z tym już dawno, ale pojawiły się objawy jakby ciążowe dlatego dla świętego spokoju sprawdziłam
Wiem że takie badanie nie zawsze oznacza ciążę, ale jeśli?
12 tydzień tez nie byłby niemożliwy - wiec jeśli tak jest - a ja nic o tym nie wiedziałam - to coś będzie widać....
A jeśli nic nie widać, to chyba taki wynik beta hcg powinien lekarza zdziwić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 11:32   #4971
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SweetThing Pokaż wiadomość
Myślę że i tak pójdę
Powiedziano mi że nie mogę mieć dzieci i ze nawet z in vitro to byłby cud, pogodziłam się z tym już dawno, ale pojawiły się objawy jakby ciążowe dlatego dla świętego spokoju sprawdziłam
Wiem że takie badanie nie zawsze oznacza ciążę, ale jeśli?
12 tydzień tez nie byłby niemożliwy - wiec jeśli tak jest - a ja nic o tym nie wiedziałam - to coś będzie widać....
A jeśli nic nie widać, to chyba taki wynik beta hcg powinien lekarza zdziwić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy takim wyniku bety to nie jest 3 tydzień. Jak najbardziej idź do lekarza. Na pewno będzie można już na USG wszystko zobaczyć

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 12:17   #4972
SweetThing
Raczkowanie
 
Avatar SweetThing
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: >Obywatelka_Świata<
Wiadomości: 385
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziękuję za opinię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:17   #4973
gejhelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
czy jest możliwość ciąży?

przepraszam za to pytanie, może jest głupie ale już się pogubiłam, na każdym forum piszą inaczej, mianowicie spóźniał mi się okres jakiś tydzien a wcześniej nic nie robilam z moim narzeczonym, podczas tego spóźnienia zdecydowałam sie na petting, mój chlopak zrobil mi palcówke, nie bylo na nich spermy, bardziej niepokoi mnie to że jeździł penisem po mich wargach sromowych i możliwe, że po łechtaczce ale on twierdzi, że byl suchy i nie jeździł czubkiem, nie bylo spermy na pewno, ale czytałam o prejakultacie, czy jest możliwe żeby on mnie zapłodnił po dotknięciu łechtaczki? spoznia mi sie okres już lacznie prawie 30 dni chociaż może być to spowodowane stresem, ponieważ od paru dni myśle tylko o tym, boli mnie brzuch i leci ze mnie bialy śluz, od jakiegoś miesiąca nie mam apetytu i bardzo malo jem, może to jest powod braku miesiączki, prosze pomożcie i jeszcze raz przepraszam za pytanie, od razu pisze że nie mogę iść do ginekologa, a testu nie chce robić bo strasznie się boję, blagam o pomoc bo tego nie kontroluje
gejhelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:20   #4974
gejhelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

przepraszam za to pytanie, może jest głupie ale już się pogubiłam, na każdym forum piszą inaczej, mianowicie spóźniał mi się okres jakiś tydzien a wcześniej nic nie robilam z moim narzeczonym, podczas tego spóźnienia zdecydowałam sie na petting, mój chlopak zrobil mi palcówke, nie bylo na nich spermy, bardziej niepokoi mnie to że jeździł penisem po mich wargach sromowych i możliwe, że po łechtaczce ale on twierdzi, że byl suchy i nie jeździł czubkiem, nie bylo spermy na pewno, ale czytałam o prejakultacie, czy jest możliwe żeby on mnie zapłodnił po dotknięciu łechtaczki? spoznia mi sie okres już lacznie prawie 30 dni chociaż może być to spowodowane stresem, ponieważ od paru dni myśle tylko o tym, boli mnie brzuch i leci ze mnie bialy śluz, od jakiegoś miesiąca nie mam apetytu i bardzo malo jem, może to jest powod braku miesiączki, prosze pomożcie i jeszcze raz przepraszam za pytanie, od razu pisze że nie mogę iść do ginekologa, a testu nie chce robić bo strasznie się boję, blagam o pomoc bo tego nie kontroluje
gejhelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:25   #4975
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SweetThing Pokaż wiadomość
Lekarz we wtorek, a do tego czasu chyba oszaleję xD obstawiałam jakos 3 tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przede wszystkim to tygodnie ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki. Czyli zazwyczaj jak się dowiadujemy o ciąży to jest to już ok. 4 tydzień (ciąży), a ok. 2 tydzień od zapłodnienia. Natomiast lekarz zawsze będzie liczył od ostatniej miesiączki. Czyli jak liczyłaś na 3, to pewnie masz na myśli jakiś 7 czy 8 tydzień i jak najbardziej może być taki wynik betaHCG w tym tygodniu ciąży. Na USG powinno być już pięknie widać całkiem kształtnego człowieczka z bijącym serduszkiem od wartości 10tys. widać bicie serca.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 18:37   #4976
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez gejhelia Pokaż wiadomość
przepraszam za to pytanie, może jest głupie ale już się pogubiłam, na każdym forum piszą inaczej, mianowicie spóźniał mi się okres jakiś tydzien a wcześniej nic nie robilam z moim narzeczonym, podczas tego spóźnienia zdecydowałam sie na petting, mój chlopak zrobil mi palcówke, nie bylo na nich spermy, bardziej niepokoi mnie to że jeździł penisem po mich wargach sromowych i możliwe, że po łechtaczce ale on twierdzi, że byl suchy i nie jeździł czubkiem, nie bylo spermy na pewno, ale czytałam o prejakultacie, czy jest możliwe żeby on mnie zapłodnił po dotknięciu łechtaczki? spoznia mi sie okres już lacznie prawie 30 dni chociaż może być to spowodowane stresem, ponieważ od paru dni myśle tylko o tym, boli mnie brzuch i leci ze mnie bialy śluz, od jakiegoś miesiąca nie mam apetytu i bardzo malo jem, może to jest powod braku miesiączki, prosze pomożcie i jeszcze raz przepraszam za pytanie, od razu pisze że nie mogę iść do ginekologa, a testu nie chce robić bo strasznie się boję, blagam o pomoc bo tego nie kontroluje
Od dotknięcia penisem łechtaczki nie zachodzi się w ciążę. Faktycznie lepiej się stresować, czytać jakieś głupoty w necie o ciąży z palca i przestać jeść niż zrobić test ciążowy.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 20:03   #4977
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Od dotknięcia penisem łechtaczki nie zachodzi się w ciążę. Faktycznie lepiej się stresować, czytać jakieś głupoty w necie o ciąży z palca i przestać jeść niż zrobić test ciążowy.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Ostatnio gdzies czytalam cos podobnego, lepiej zrobic test i wiedziec, jesli bylabys w ciazy to czy z testem czy bez testu bedziesz.

To mniej wiecej przypomina niechec i strach przed badaniami "a co jak jestem chora". Brak badan nie sprawi ze choroby nie ma, tylko opozni proces diagnozy, tak samo z testem ciazowym.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 21:25   #4978
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzies czytalam cos podobnego, lepiej zrobic test i wiedziec, jesli bylabys w ciazy to czy z testem czy bez testu bedziesz.

To mniej wiecej przypomina niechec i strach przed badaniami "a co jak jestem chora". Brak badan nie sprawi ze choroby nie ma, tylko opozni proces diagnozy, tak samo z testem ciazowym.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Też myślę że lepiej zrobić test. Po co się niepotrzebnie stresować. Takie myślenie nie zrobię bo się boję wyniku.
To mi się kojarzy z takim myśleniem życzeniowym albo wyparciem. Np. Miałam niezabezpieczony stosunek, brak okresu, rzygam jak kot ale testu nie zrobię to na pewno nie ciąża tylko grypa żołądkowa.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-09, 10:59   #4979
MariaMarkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ja bym po prostu zrobiła test ciążowy, a nie się zastanawiała czy jestem czy nie.
MariaMarkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 10:12   #4980
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej wiem że nie raz już tu pisałam ale bardzo się stresuję. Mianowicie miałam dostać okres sobota/niedziela a jeszcze go nie mam. Wszystkie stosunki w cyklu były zabezpieczone prezerwatywą nigdy nie pękła nie było nawet małej dziurki nic, nie zsunęła się wytrysk był zawsze poza mną. Boję się tylko bo raz przez chwilę penis beż prezerwatywy dotykał mojej lechtaczki i warg ale nie sam czubek penisa tylko jakby jego bój? nie był mokry nie czułam przynajmniej a by był dotykałam go chwilę potem i był suchy spermy na pewno na nim nie było bo nie doszło do wytrsysku. Boję się że coś się przeniosło na rękach itp. Albo po tym dotknięciu coś na mnie zostało i potem płynęło czy coś. Martwię się bo okres mu się spóźnia, pobolewają mnie piersi i na sutkach pojawiły mi się może po dwie małe krostki wcześniej już takie miałam ale one były że mną od dawna No i ja się naczytalam że to są gruczoły Montgomerego i się boję teraz że piersi mnie pobolewają bo to i te krostki to już pierwsze objawy sutki nie zmieniły koloru są takie jak zawsze jasno różowe tak mi się przynajmniej wydaje bo jak zacznę oglądać siebie to się dzieje maskara. Sutki też mnie nie bolą ani nic jedynie delikatnie piersi. Śluz mam mleczny nierozciągliwy i w miarę mało bardo się boję nie wiem co myśleć ciągle się zastanuwac a co jeśli
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.