❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-16, 08:08   #2191
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie śniegu nie ma tylko mróz a w przyszłym tygodniu na plusie :/

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 09:17   #2192
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

Z jednej strony zazdroszcze wam tego sniegu ale z drugiej , jakbym miala jechac autem do pracy , to juz nie bardzo

Byłam u veta z sunia , dostaje zastrzyki na stawy co miesiac, i pan doktor stwierdzil kategorycznie, ze sunia musi schudnac

No to dietka wleciala Biedna ta moja sunia, jest po kastracji, bierze sterydy na alergie to i jesc jej sie chce ... i nawet nie dostaje jakos mega duzo, ale rzeczywiscie przytyła troche, co nie jest dobre na jej stawy

Jeszcze tydzien i wolne

Im blizej swiat, tym mniej mi sie ich chce

Biedna niunia. Co bierzecie? U nas była Librela i tabletki Gabapentyny na przewodnictwo nerwowe plus kuracje z Nivalinu. Ja mam tarczycowców, więc proszę żeby jedli, karmię z rąsi, a i tak chudziny. Do tego jestem łazik, mały ma te kilka km dziennie zrobione, a uwielbia biegać bez smyczy jak tylko jesteśmy z dala od jezdni, więc on kilka km razy dwa. Nerutek już nie chodzi na tył, 13 lat mu stuknęło. Chłopaki dostali nowy, gigantyczny materac. Kota dostała gigantyczny karton po materacu Cała trójka przeszczęśliwa.

Nie dość, że się podziębiłam i jestem wacik, to chyba mam infekcję w leczonym zębie Jak mi lekarka każe się turlać na RTG, żeby wypisać antybiotyk, to się pokroję, bo nie mam na nic siły, a w domu i klindamycyna i amoksycyklina. Wolałabym to załatwić telefonicznie, tym bardziej, że mamy zakończyć leczenie przed świętami. Nie chciałabym zostać ze stanem zapalnym jak wszystko będzie pozamykane.


U nas mróz i śnieg, i buro Wolałabym mróz i słońce, a najlepiej brak mrozu. Cały czas staram się, mimo wszystkiego, co się wali i pali w grudniu, odrobić tegoroczne zaległości przed końcem roku. Dałabym radę gdyby nie sprawy bieżące, a teraz przeziębienie mnie wywaliło z siodła trochę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 11:42   #2193
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie właśnie śnieg pada, dowali jeszcze więcej.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 11:48   #2194
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Mam już prawie wszystkie prezenty

Trochę śniegu może być, ale mniej niż -5 nie zniosę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 15:29   #2195
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie dalej ani płatka śniegu

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 15:46   #2196
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
U nas w Wigilię je się tylko śniadanie i dalej już nic do kolacji
Ale my kolację zaczynamy o 16, 17 najpóźniej. Wiem,że niektórzy mają wigilię dopiero o 19 lub 20

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

U nas siadamy po 20


Ale u mnie pięknie dzisiaj sypie, a tu wolny weekend
Będzie ubieranie choinki i u siebie udekoruję pokój
Mam też ambitny plan zapakować prezent dla siostry w papier-nie mam żadnych zdolności manualnych, więc będzie się działo Świece dla rodzeństwa spakuję w torebki-są ciężkie oraz okrągłe, ciężko byłoby mi oblec to papierem.


Dzisiaj kupiłam na zapas ten waniliowy świąteczny żel pod prysznic Seyo z Natury-utwierdzam się w tym, że pachnie jak pyszna i cieplutka drożdżówka z budyniem A, że była promocja 2+1 za grosz to kupiłam jeszcze ten mandarynkowy, ale jest dużo gorszy, taki płaski imbir. Wzięłabym trzeci waniliowy, ale zgarnęłam ostatnie dwa Z kremów do rąk uznaję tylko czerwonego Garniera, a balsamów mam, więc brałam żele.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 16:15   #2197
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
U nas siadamy po 20


Ale u mnie pięknie dzisiaj sypie, a tu wolny weekend
Będzie ubieranie choinki i u siebie udekoruję pokój
Mam też ambitny plan zapakować prezent dla siostry w papier-nie mam żadnych zdolności manualnych, więc będzie się działo Świece dla rodzeństwa spakuję w torebki-są ciężkie oraz okrągłe, ciężko byłoby mi oblec to papierem.


Dzisiaj kupiłam na zapas ten waniliowy świąteczny żel pod prysznic Seyo z Natury-utwierdzam się w tym, że pachnie jak pyszna i cieplutka drożdżówka z budyniem A, że była promocja 2+1 za grosz to kupiłam jeszcze ten mandarynkowy, ale jest dużo gorszy, taki płaski imbir. Wzięłabym trzeci waniliowy, ale zgarnęłam ostatnie dwa Z kremów do rąk uznaję tylko czerwonego Garniera, a balsamów mam, więc brałam żele.
To strasznie późno. My zaczynamy około 16-17 i siedzimy do późna,ale ogarniemy po kolacji, postawimy ciasto i pijemy winko. Do 20 to bym chyba z głodu umarła
A w tym roku z tego wzgledu,że o 18 wyjeżdżam do pracy to u moich rodziców będzie kolacja o 15 już, bo potem jeszcze chcemy zjeść u mamy tzta będzie tak na styk,ale zależy nam zeby być tu i tu


Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

A ja dziś powiesiłam jeszcze światełka w sypialni, w sumie tz zawiesił

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-16, 16:50   #2198
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja właśnie czekam na TŻ, ma przywieźć pizze z wegańskiej restauracji (zawsze staramy się je wspierać, robiąc zamówienia właśnie tam, kolację wigilijną też tam zamówiliśmy) i jak zjemy to też będziemy rozwieszać światełka. Jest jakiś taki senny, zamulasty dzień ale jeszcze kilka godzin trzeba przetrwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Miroku a mnie odwrotnie, Wanilia nie porwała (zbyt ciastkowa), za to Korzenna Mandarynka super, słodkie cytrusy z cynamonem i goździkami. Jest jeszcze jedna seria zimowa w drogerii Natura, z tych mydeł olejkowych Natura Eko, Róża i Miłorząb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 22:21   #2199
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie z potraw wigilijnych: barszcz z uszkami, grochówka (na wywarze warzywnym), karp, kapusta z grzybami, pierogi,matiasy w zalewie pomidorowej, śląska moczka i ciasta Jemy to wszystko jeszcze przez pierwsze święto (tylko rybe pieczemy na świeżo), dopiero w drugie wjeżdża "nowy" obiad typu pieczony kurak/kaczka itp.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 22:27   #2200
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
U mnie z potraw wigilijnych: barszcz z uszkami, grochówka (na wywarze warzywnym), karp, kapusta z grzybami, pierogi,matiasy w zalewie pomidorowej, śląska moczka i ciasta Jemy to wszystko jeszcze przez pierwsze święto (tylko rybe pieczemy na świeżo), dopiero w drugie wjeżdża "nowy" obiad typu pieczony kurak/kaczka itp.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
O ciekawe, grochówka, z tym się nie spotkałam nigdy. Strasznie lubię grochówkę, choć na wywarze warzywnym nie znam wersji
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 22:40   #2201
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
O ciekawe, grochówka, z tym się nie spotkałam nigdy. Strasznie lubię grochówkę, choć na wywarze warzywnym nie znam wersji
Ja robię wersje wege (choć nie na święta) i zamiast mięsa daje paprykę wędzoną, która załatwia stosowny aromat i smak.

Lasagna, lubisz moczkę?

U mnie są zawsze gołąbki postne, ktoś tez je? I te pierogi wege marchew wspomniane wcześniej brzmią dla mnie jak bajka
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-17, 07:29   #2202
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny, tydzień do Wigilii

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 07:46   #2203
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja robię wersje wege (choć nie na święta) i zamiast mięsa daje paprykę wędzoną, która załatwia stosowny aromat i smak.

Lasagna, lubisz moczkę?

U mnie są zawsze gołąbki postne, ktoś tez je? I te pierogi wege marchew wspomniane wcześniej brzmią dla mnie jak bajka
Jak wrócę to zrobię tą grochówkę bez mięsa. Ostatnio groch czy fasola w zupie bardzo mi smakuje.
Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tydzień do Wigilii

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka


Ulubiona świąteczna piosenka
https://www.youtube.com/watch?v=DDt3u2Ev1cI
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2022-12-17 o 07:47
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 08:22   #2204
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
O ciekawe, grochówka, z tym się nie spotkałam nigdy. Strasznie lubię grochówkę, choć na wywarze warzywnym nie znam wersji
Tak, bardzo Wam polecam trzeba doprawić porządnie ale robimy taki krem i jest naprawdę dobry

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja robię wersje wege (choć nie na święta) i zamiast mięsa daje paprykę wędzoną, która załatwia stosowny aromat i smak.



Lasagna, lubisz moczkę?



U mnie są zawsze gołąbki postne, ktoś tez je? I te pierogi wege marchew wspomniane wcześniej brzmią dla mnie jak bajka
Kocham moczkę Ale to fakt sama musiałam do niej "dorosnąć" bo kiedyś bym nie tknęła Kolor mnie jakoś odstraszał. Mamy swój przepis od lat na pierniku, suszonych śliwkach, gorzkiej czekoladzie, kakao, bakaliach, orzechach i kompocie agrestowym Nie będę ukrywać, czekam na nią cały rok

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 08:48   #2205
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Biedna niunia. Co bierzecie? U nas była Librela i tabletki Gabapentyny na przewodnictwo nerwowe plus kuracje z Nivalinu. Ja mam tarczycowców, więc proszę żeby jedli, karmię z rąsi, a i tak chudziny. Do tego jestem łazik, mały ma te kilka km dziennie zrobione, a uwielbia biegać bez smyczy jak tylko jesteśmy z dala od jezdni, więc on kilka km razy dwa. Nerutek już nie chodzi na tył, 13 lat mu stuknęło. Chłopaki dostali nowy, gigantyczny materac. Kota dostała gigantyczny karton po materacu Cała trójka przeszczęśliwa.

Nie dość, że się podziębiłam i jestem wacik, to chyba mam infekcję w leczonym zębie Jak mi lekarka każe się turlać na RTG, żeby wypisać antybiotyk, to się pokroję, bo nie mam na nic siły, a w domu i klindamycyna i amoksycyklina. Wolałabym to załatwić telefonicznie, tym bardziej, że mamy zakończyć leczenie przed świętami. Nie chciałabym zostać ze stanem zapalnym jak wszystko będzie pozamykane.


U nas mróz i śnieg, i buro Wolałabym mróz i słońce, a najlepiej brak mrozu. Cały czas staram się, mimo wszystkiego, co się wali i pali w grudniu, odrobić tegoroczne zaległości przed końcem roku. Dałabym radę gdyby nie sprawy bieżące, a teraz przeziębienie mnie wywaliło z siodła trochę.
To samo Librela i gabapentyna

Sunia drugi dzien na diecie i nadal lekko obrazona na mnie

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
U mnie dalej ani płatka śniegu

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
To samo

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tydzień do Wigilii

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Jeez, kiedy to zleciało ?

Przyszła moja posciel swiateczna z Bon prix . Jakoscia nie powala ale jest ok

Dzisiaj ide na Mala Wigilijke do moich psiapsiółek
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 10:50   #2206
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Skrót z ostatnich dni - bardzo intensywny czas u mnie.


1. Jestem w trakcie domykania spraw zawodowych przed świętami.
2. Wczoraj odhaczona wigilia firmowa.
3. W czwartek udało się trochę wysprzątać dom.
4. Dziś i jutro mam zajęcia
5. TŻ wykichał się z imprezą dzisiaj, na szczęście udało się załatwić catering, więc nic nie muszę gotować... uffffff...
6. Śniegu brak, jest mrozik. Ale święta zapowiadają na plusie
7. Ciągle nie mam choinki mój brat ma mi załatwić ze swojej szkółki, ale ciągle sam nie ma czasu ... już mi tak źle bez niej , że w poniedziałek chyba pojadę i kupię sama choinkę. Ale tak, mam mieć żywą choinkę
8. Od wtorku mam plan mieć więcej czasu i w końcu może ogarnę resztę ozdób, choinkę, zakupy świąteczne.

9. Prezenty i wszystkie zagubione paczki oraz zamówienia nareszcie dotarły do mnie
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 12:07   #2207
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Skrót z ostatnich dni - bardzo intensywny czas u mnie.


1. Jestem w trakcie domykania spraw zawodowych przed świętami.
2. Wczoraj odhaczona wigilia firmowa.
3. W czwartek udało się trochę wysprzątać dom.
4. Dziś i jutro mam zajęcia
5. TŻ wykichał się z imprezą dzisiaj, na szczęście udało się załatwić catering, więc nic nie muszę gotować... uffffff...
6. Śniegu brak, jest mrozik. Ale święta zapowiadają na plusie
7. Ciągle nie mam choinki mój brat ma mi załatwić ze swojej szkółki, ale ciągle sam nie ma czasu ... już mi tak źle bez niej , że w poniedziałek chyba pojadę i kupię sama choinkę. Ale tak, mam mieć żywą choinkę
8. Od wtorku mam plan mieć więcej czasu i w końcu może ogarnę resztę ozdób, choinkę, zakupy świąteczne.

9. Prezenty i wszystkie zagubione paczki oraz zamówienia nareszcie dotarły do mnie
Ja w teorii od poniedzialku mam urlop, ale jutro bede siedziec i ogarniać do końca żeby moj zastępca nie miał roboty.
Choinki u nas brak, ja jestem za tym aby była wcześniej ale mój mąż tego nie lubi. Był plan żeby dziś jechać, ale wypadło milion rzeczy, od rana jestem na nogach. Jutro rano może sie uda jedziemy na ta sama plantacje co rok temu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 14:52   #2208
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
U mnie dalej ani płatka śniegu

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ja bym chetnie oddała połowę bo to co się dzieje już nie jest fajne jeszcze jak trzeba jechać do pracy a znając zycie na swieta wszystko zniknie

Własnie lepię pierogi
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 15:26   #2209
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Poszłam dzisiaj do Aldi po kilka czekolad, jakaś kawa w puszce, trochę pierdołek. Niby nic takiego i prawie 300 złotych przy kasie. Przecierałam oczy ze zdumienia.

Wisiorki ze znakami zodiaku dla teściowej i szwagierki doszły. Na szczęście ładne, bo bałam się, że trzeba będzie odsyłać i szukać na ostatnią chwilę czegoś innego. Włożone do ozdobnych pudełeczek na biżuterię wyglądają wręcz "ach ach". Aż mi się włączył zakupoholizm i się zaczęłam zastanawiać, czy również sobie nie zamówić z tej serii. Powstrzymuje mnie myśl, że bardziej przydałby mi się nowy pasek do spodni. Prezent dla ojca TŻ i najlepszego kumpla zamówione i czekam - zestawy kosmetyków z kosmetyczką.

Piesek koleżanki niestety odszedł za tęczowy most. Jakoś nie cieszą mnie święta w tym roku. Nie umiem złapać świątecznego nastroju.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-17, 16:08   #2210
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj do Aldi po kilka czekolad, jakaś kawa w puszce, trochę pierdołek. Niby nic takiego i prawie 300 złotych przy kasie. Przecierałam oczy ze zdumienia.

Wisiorki ze znakami zodiaku dla teściowej i szwagierki doszły. Na szczęście ładne, bo bałam się, że trzeba będzie odsyłać i szukać na ostatnią chwilę czegoś innego. Włożone do ozdobnych pudełeczek na biżuterię wyglądają wręcz "ach ach". Aż mi się włączył zakupoholizm i się zaczęłam zastanawiać, czy również sobie nie zamówić z tej serii. Powstrzymuje mnie myśl, że bardziej przydałby mi się nowy pasek do spodni. Prezent dla ojca TŻ i najlepszego kumpla zamówione i czekam - zestawy kosmetyków z kosmetyczką.

Piesek koleżanki niestety odszedł za tęczowy most. Jakoś nie cieszą mnie święta w tym roku. Nie umiem złapać świątecznego nastroju.
Gdzie zamawiałaś wisiorki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 16:16   #2211
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Gdzie zamawiałaś wisiorki?
W e-sklepie Hebe przypadkiem znalazłam. Nawet nie wiedziałam, że mają tam takie rzeczy. W dodatku było w promocji. Z fajnym pudełeczkiem (bo to przychodzi w takim średnio ciekawym) wyglądają naprawdę ładnie. Znaki nie są przesadnie małe, ale też nie za duże. Jak dla mnie nie wygląda to odpustowo, a jednocześnie nie kosztowało miliona monet.

Kurczę, spojrzałam znowu i też mi się podoba. Zleciłam zamówienie TŻ.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-12-17 o 16:26
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 17:49   #2212
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W e-sklepie Hebe przypadkiem znalazłam. Nawet nie wiedziałam, że mają tam takie rzeczy. W dodatku było w promocji. Z fajnym pudełeczkiem (bo to przychodzi w takim średnio ciekawym) wyglądają naprawdę ładnie. Znaki nie są przesadnie małe, ale też nie za duże. Jak dla mnie nie wygląda to odpustowo, a jednocześnie nie kosztowało miliona monet.

Kurczę, spojrzałam znowu i też mi się podoba. Zleciłam zamówienie TŻ.
Dzięki, zaraz sobie zobaczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 18:14   #2213
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W e-sklepie Hebe przypadkiem znalazłam. Nawet nie wiedziałam, że mają tam takie rzeczy. W dodatku było w promocji. Z fajnym pudełeczkiem (bo to przychodzi w takim średnio ciekawym) wyglądają naprawdę ładnie. Znaki nie są przesadnie małe, ale też nie za duże. Jak dla mnie nie wygląda to odpustowo, a jednocześnie nie kosztowało miliona monet.

Kurczę, spojrzałam znowu i też mi się podoba. Zleciłam zamówienie TŻ.

Kurcze, teraz i mi się spodobały mega

Uwielbiam motywy astral/celestial itp., mam nawet tatuaż z moim znakiem zodiaku i ten naszyjnik byłby super dopełnieniem.

Ale wczoraj zamawiając prezent dla TŻta przy okazji kliknęłam sobie koszulkę Depeche Mode i na tym muszę skończyć, bo tu jeszcze polisa za auto, wyjazd w góry, no i zawsze odkładam określoną część wypłaty na przyszłość A grudzień to zdradliwy czas gdzie każdy zakup dla siebie tłumaczę jako prezent od siebie na Święta



Pojechałam dzisiaj na zakupy, bo mama chciała koniecznie załapać się na schab w promocji(przy okazji dostałam cenną życiową lekcję jaki kupować ) i jestem totalnie bez siły, coraz gorzej łapie mnie choróbsko, a tu lampki krzyczą żebym je powiesiła No i wypadałoby spakować w końcu prezent dla siostry.

Cud, że hennę mi się chciało na włosy nałożyć
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 21:13   #2214
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie nadal zapierdziel, ale w weekend nie odbieram służbowych telefonów. Dzisiaj 12h na zajęciach, a jeszcze mi sie zachciało webinarów Strefy SWPS. Gonię, żeby mieć wolne w święta. Takie psychicznie wolne, bo nie odpocznę jak będą mnie gonić deadliny.

Nie wysłałam jeszcze kartek Jutro nie wiem czy robię sobie wolne i leżę w łóżku z Netflixem, czy będę pracuś. W PN znowu mam okropny dzień latania po mieście, ale wtorek i środa wyglądają dobrze. W czwartek ostatnie sprawy dopinam na diagnostyce u weterynarza. I do końca roku praktycznie jak nie chcę, to się już nie zapuszczam dalej niż do nauki. Chyba, że znowu coś je*nie...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:33   #2215
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny, chwalcie się fotkami Waszych choinek. Ja możliwe, że jutro/wtorek będę ubierać choinkę. A dziś lub jutro powinna do mnie dotrzeć. Jak pozamykam sprawy służbowe to wrzucę fotki moich dekoracji, jakie w tym roku przygotowuje
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:48   #2216
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Na wigilijce z moimi przyjaciólkami było ja zawsze super pyszne jedzonko, winko, ciacho no i prezenty

Ja im dalam : przepyszna zielona herbate, maseczki w placie swiateczne z Rossa oraz Anne z Zielonych Szczytów , te nowa wersje

Ja zas dostałam : leginsy i top ( była tu mała podpowiedx z mojej strony ), ksiazke Zlote Mysli Kubusia Puchatka , kubas z gwiazdkami, miodzik z bzem, ugly Christmas sweater, ktory nie jest wcale ugly i planuje go do szkoły załozyc odzywke do wlosow z Rituals i kule do kapieli

Mega super

Za rok u mnie Wigilijka

Dzisiaj moze troche łazienke ogarne w szafkach ... ale jeszcze nie wiem czy mi sie chce


U nas wszystko jes zaszronione , wyglada to bajecznie lece z psem pozniej do lasu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 10:49   #2217
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja dzisiaj bede ubierać choinke. Dzisiaj kupilismy na plantacji zrobie zdjeie i wstawie. Moj zakwas na barszcz zamarzl byl w szopie, zapomnialam o nim... Nie wiem czy sie bedzie nadawać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 11:43   #2218
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Właśnie dostałam fotkę z choinką wybór padł, dzisiaj choinka przyjedzie
Pierwsza żywa choinka we własnym domu

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Mam dostęp do disney+

Co polecacie obejrzeć ze świętami w tle?
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 12:52   #2219
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
(...)
Mam dostęp do disney+

Co polecacie obejrzeć ze świętami w tle?
Ale świątecznego, czy mogą być treści nie świąteczne?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 13:42   #2220
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chwalcie się fotkami Waszych choinek. Ja możliwe, że jutro/wtorek będę ubierać choinkę. A dziś lub jutro powinna do mnie dotrzeć. Jak pozamykam sprawy służbowe to wrzucę fotki moich dekoracji, jakie w tym roku przygotowuje
Ja chyba jednak nie zamknę do świąt Jak zamknę do sylwestra, to się ucieszę, bo od stycznia mam nowe sprawy i nie chciałabym bardzo wchodzić dodatkowo ze starymi.

W ogóle nie czuję klimatu. Muszę na cito usuwać kominek z drugiego mieszkania i zgrać demontaż z klientem, który to sobie zabierze, bo nie chcę, żeby lokatorce się co chwila ludzie kręcili, poza tym nikt sam 80kg nie zniesie z 3 pietra. Od tygodnia co chwilę coś tam ma, a babka się do tego wszystkiego boi i do mnie wydzwania, więc udziela mi się stres. Tydzień temu latałam ogarniać podmianę pralki na nową i dorabianie kluczy. Skończyłam przeziębiona, bo miasto stało z powodu pierwszych opadów śniegu, więc pięta palec calutki dzień.

Dzisiaj pospałam do 13 z przerwą na sytuację z brzuszkiem u Maksa o 4:40 i mycie całej podłogi w kuchni, a teraz dostałam pakiet drugą stroną Zjadł częściowo tamto z poranka i zwrócił.

Chętnie popodziwiam Wasze choinki, bo u mnie w tym roku nie będzie. Może mi się udzieli odrobina świątecznego nastroju.

Dosłownie wkurza mnie, że dzisiaj jest niedziela, bo mam tyle do załatwienia, że wolałabym pracujący dzień tygodnia i już to popchnąć cokolwiek do przodu, skreślić z listy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.