Oziębły Tż. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 14:51   #1
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Unhappy

Oziębły Tż.


Jestem ze swoim facetem 2,5 roku. Niestety dzieli nas odległość i w roku szkolnym, gdy ja chodziłam do szkoły a on studiował przyjeżdżał do mnie tylko na weekendy. Było dobrze. Teraz na wakacjach on pracuje i mieszka w moim mieście. Na początku było ok, ale teraz coraz bardziej zaczynam zauważać to, że on już nie ma ochoty na namiętne pocałunki, coraz rzadziej uprawiamy seks... jakby tego nie potrzebował... muszę przyznać, że przez to coraz bardziej spada moja samoocena, czuję się nieatrakcyjna, brzydka. Wiem na pewno, że on nie chce się rozstać. Przytula, bardzo często mówi, ze kocha i patrzy z tą miłością. Tylko że... zachowuje się, jakbym w ogóle już go nie pociągała...
Nie wiem, czy to może mieć coś do rzeczy, ale on niedługo ma egzamin poprawkowy na studiach i oprócz tego, ze teraz pracuje, to uczy się na ten egzamin, bo bardzo mu zależy, żeby zdać... Czy to może mieć wpływ na to, że on nie ma potrzeby tak często się kochać jak kiedyś, już nie całuje namiętnie, tylko ewentualnie daje buziaki?

Co do rozmowy to cośtam mu przebąkiwałam, ze czuję się jak jego kolega a nie dziewczyna, ale na razie nie chcę robić problemów, bo wiem, ze ma ważny egzamin przed sobą, jego babcia ma raka i uważam, że na razie ma dość zmartwień...

co Wy o tym myślicie? co robić?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 15:22   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Oziębły Tż.

Długo juz tak się dzieje? Jesli ostatnio tylko sie cos popsulo to faktycznie moze za duzo problemow na glowie ale jesli juz jakis czas to moze poagadac poprostu? Moze jakas romantyczna randka? ;d
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:04   #3
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Oziębły Tż.

moim zdaniem ma teraz za dużo zmartwień na głowie. możesz jedynie być blisko niego i wspierać go, żeby wiedział, że kiedy ma problem, potrzebuje tylko Twojej pomocy. No i radziłabym teraz przestać oczekiwać gwiazdki z nieba, przynajmniej dopóki nie zaliczy tego examu.

Trzymaj się!
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:10   #4
Perfect_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Perfect_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oziębły Tż.

Ale chyba seks nie jest dla ciebie najwazniejszy na swiecie?...
Twój facet jest zméczony i zestresowany, bádz duzá mádrá dziewczynká i zrozum to i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Poza tym nie napisalas jaká on ma pracé, jesli pracuje fizycznie to po prostu sily nie ma, moze poza tym egzaminem jeszcze cos go martwi? Jakies klopoty ma?
Zda egzamin, odpocznie i znów bédzie ok.
A twojej atrakcyjnosci nie mierz czéstotliwosciá stosunków seksualnych
Perfect_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:12   #5
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Oziębły Tż.

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Jestem ze swoim facetem 2,5 roku. Niestety dzieli nas odległość i w roku szkolnym, gdy ja chodziłam do szkoły a on studiował przyjeżdżał do mnie tylko na weekendy. Było dobrze. Teraz na wakacjach on pracuje i mieszka w moim mieście. Na początku było ok, ale teraz coraz bardziej zaczynam zauważać to, że on już nie ma ochoty na namiętne pocałunki, coraz rzadziej uprawiamy seks... jakby tego nie potrzebował... muszę przyznać, że przez to coraz bardziej spada moja samoocena, czuję się nieatrakcyjna, brzydka. Wiem na pewno, że on nie chce się rozstać. Przytula, bardzo często mówi, ze kocha i patrzy z tą miłością. Tylko że... zachowuje się, jakbym w ogóle już go nie pociągała...
Nie wiem, czy to może mieć coś do rzeczy, ale on niedługo ma egzamin poprawkowy na studiach i oprócz tego, ze teraz pracuje, to uczy się na ten egzamin, bo bardzo mu zależy, żeby zdać... Czy to może mieć wpływ na to, że on nie ma potrzeby tak często się kochać jak kiedyś, już nie całuje namiętnie, tylko ewentualnie daje buziaki?

Co do rozmowy to cośtam mu przebąkiwałam, ze czuję się jak jego kolega a nie dziewczyna, ale na razie nie chcę robić problemów, bo wiem, ze ma ważny egzamin przed sobą, jego babcia ma raka i uważam, że na razie ma dość zmartwień...

co Wy o tym myślicie? co robić?
tez miałam kiedyś ten problem, jak sie widziałam z tżtem to sie robiłam na bóstwo, on spojrzał niby i mowił "ze slicznie wyglądam", ale to było tak powiedziane jakby oznajmiał która jest godzina. Ale to mój eks, nie ułożyło nam sie.
Moze spróbuj jakiś zmian zmien sie jakoś, zmien zachowanie wobec niego? sama nie wiem..
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:17   #6
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Oziębły Tż.

Perfect Girl: nie, seks nie jest dla mnie najważniejszy, ale od pewnego czasu on mnie nawet nie całuje tak, jak kiedyś, cmoka tylko jak dawno nie widzianą kuzynkę. a mojej atrakcyjności nie mierzę częstotliwością stosunków seksualnych, jednak cholernie przykro mi, że w oczach Tż nie widzę już tego pożądania... i tak - to wpływa na moje pojęcie swojej atrakcyjności.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:36   #7
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Oziębły Tż.

Cytat:
Napisane przez spark Pokaż wiadomość
moim zdaniem ma teraz za dużo zmartwień na głowie. możesz jedynie być blisko niego i wspierać go, żeby wiedział, że kiedy ma problem, potrzebuje tylko Twojej pomocy. No i radziłabym teraz przestać oczekiwać gwiazdki z nieba, przynajmniej dopóki nie zaliczy tego examu.

Trzymaj się!
Cytat:
Napisane przez Perfect_Girl Pokaż wiadomość
Ale chyba seks nie jest dla ciebie najwazniejszy na swiecie?...
Twój facet jest zméczony i zestresowany, bádz duzá mádrá dziewczynká i zrozum to i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Poza tym nie napisalas jaká on ma pracé, jesli pracuje fizycznie to po prostu sily nie ma, moze poza tym egzaminem jeszcze cos go martwi? Jakies klopoty ma?
Zda egzamin, odpocznie i znów bédzie ok.
A twojej atrakcyjnosci nie mierz czéstotliwosciá stosunków seksualnych
i tu jest wszystko z czym sie zgadzam.
poczekaj troche,on najwidoczniej w swiecie bardzo sie stresuje cala sytuacja,badz dla niego podpora,nie wkurzaj sie,ze nie patrzy na ciebie jak na seks-bombe<przepraszam za porownanie> niech sie wszystko wokol niego ustatkuje,a zobaczysz,ze znow bedzie patrzyc na ciebie z pozadaniem i z blyskiem w oczach....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 18:49   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Oziębły Tż.

Ja się z chłopakiem widuję w weekendy, studiujemy w różnych miastach. Jak mam sesję albo chociażby jakieś baaardzo ważne koło to, mimo że za nim tęsknie oczywiscie, w weekendy z nim jestem nie do życia, nie mam głowy do seksu, przytulanie mnie drażni. Tak się dzieje zawsze jak jestem bardzo zestresowana, moze Twój TŻ też jest taką osobą?
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 07:09   #9
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Oziębły Tż.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja się z chłopakiem widuję w weekendy, studiujemy w różnych miastach. Jak mam sesję albo chociażby jakieś baaardzo ważne koło to, mimo że za nim tęsknie oczywiscie, w weekendy z nim jestem nie do życia, nie mam głowy do seksu, przytulanie mnie drażni. Tak się dzieje zawsze jak jestem bardzo zestresowana, moze Twój TŻ też jest taką osobą?
Moze tak byc, ale wiesz łatwo odróżnić stres przed egzaminem od rutyny. Moze Twój tż jest troszke "znudzony" przebiegiem waszych spotkać itp moze to powinnaś zmienić?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 09:34   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Oziębły Tż.

Napisałaś o problemach TŻ-a, egzamin poprawkowy, choroba babci, praca i dodatkowo nauka - to dość sporo, więc Twój chłopak pewnie czuje się trochę zmęczony, zestresowany i najprawdopodobniej to jest przyczyną jego zniechęcenia i oziębłości.
Nie wspominałaś nic o żadnych problemach między Wami, więc wstrzymaj się z dodatkowym obciążaniem TŻ do czasu egzaminu. Jak już będzie po wszystkim to pewnie odżyje. Na razie wspieraj go i nie rób mu wyrzutów, że czujesz się mało atrakcyjna itp.

Z własnego doświadczenia, kiedy mam stresujący okres, jestem zmierzła, seks mógłby dla mnie nie istnieć, generalnie zachowuję się jak przykładna cnotka z zakonu. Wystarczy że stres opadnie i znowu górę bierze moja grzeszna dusza. I mój TŻ początkowo też był zmartwiony tym, że jestem oziębła, nawet nie przytulam się, ale później wytłumaczyłam mu, że tak reaguję, kiedy mam coś ciężkiego na głowie - i teraz jest ok
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:13   #11
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Oziębły Tż.

kochaniutka ja mysle ze jest zmeczony i tyle mysle ze za jakis czas to sie zmieni
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 21:19   #12
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Oziębły Tż.

Mi przyszla do glowy jedna mysl...
Faceci potrafia patrzec z miloscia w oczy swojej dziewczyny, a kiedy jej nie ma niezle przeginac.. Skoro nie widujecie sie az tak czasto to faktycznie troche dziwne.. Nie znam go ciezko cokolwiek powiedziec, moze faktycznie jest pod wplywem stresu.Nie wiem, nie umiem Ci nic doradzic poza szczera rozmowa z Ż'tem no i zaufaniu do niego (ale czy zaufanie nie przeradza sie czasemw naiwnosc?).
Pozdrawiam
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 14:43   #13
Perfect_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Perfect_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Oziębły Tż.

little.b.blue nie zlosc sié na mnie.
Po 2,5 roku na pewno znasz na wylot swojegoTZ i gdyby cos bylo nie tak to wyczulabys to. Wiéc nie sluchaj glupot jakie Ci tu wypisujá niektóre panie -- widocznie ich TZ-ci nigdy nie bywajá zméczeni i nie miewajá zadnych klopotów. Bédzie dobrze. Twój TZ kochana nie jest maszyná i trudno zeby reagowal na Twoje wdziéki cielécym zachwytem jak ma na glowie jakies klopoty. Odpowiedz sobie na kilka pytan-- kiedy on mial ostatnio jakies wakacje? jak wygláda jego sytuacja finansowa? czy nie poklócil sie z kims w rodzinie? czy ta poprawka jest juz blisko? czy to trudny przedmiot?
Kochana jest czas a ognisty seks ale jest i czas na TYLKO glaskanie po glowie
Jesli go kochasz to po prostu bádz blisko.

Przypomina mi sie tu sytuacja z koncówki moich studiów. Zdawalam ostatnie egzaminy, zaliczalam praktyki, termin obrony sie zblizal a mój promotor ciágle sie czepial o cos w mojej pracy magisterskiej. Jednoczesnie zlozylam podanie o pracé w sádzie ale mialam jasno zapowiedziane ze przyjmá mnie tylko wtedy jesli obronie sie na 5. Ja wtedy bylam wielkim chodzácym klébkiem nerwów i cos takiego jak seks w ogóle mi nie bylo w glowie, nawet na przytulanie nie mialam ochoty. Nie kochalam sie z mézem prawie 3 miesiáce. A on byl obok i glaskal po glowie. Pózniej jak juz sie sytuacja uspokoila to wszystko wrócilo do normy.
Perfect_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 23:56   #14
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Oziębły Tż.

Teraz Twój Mężczyzna potrzebuje trochę innego rodzaju bliskości. Pomyśl, czy przy tylu problemach miałabyś ochotę na jakiekolwiek intymne zbliżenia.

On pewnie woli, żeby go przytuliła i powiedziała, że jesteś przy nim i wszystko będzie ok. Facet to nie zabawka, włączasz i działa. Przy takim nagromadzeniu problemów osobiście mu się nie dziwie, niezależnie od tego jak bardzo mu się podobasz i jak bardzo go pociągasz.

Jeśli czujesz, że poza seksem nic się nie zmieniło w jego uczuciach to wręcz możesz nawet się ucieszyć, że pojawiło się między wami coś więcej, silna więź emocjonalna, która pozwala mu odpocząć, "schować" się przy Tobie, a nie tylko myśleć, że jako facet ma obowiązek i musi "stawać na wysokości zadania".
Potrzebuje teraz Twojej opieki, minie stres i wszystko wróci do normy.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.