Głupi problem z koleżanką - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-23, 22:20   #61
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 869
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Po tej wycieraczce przestałam wierzyć w autentyczność wątku.
W sumie ja również.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 23:09   #62
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Głupi problem z koleżanką

No cóż, szkoda, że wycieraczka nie przypadła Wam do gustu, dla mnie jest obłędna No ale rozumiem, że ludzie mają różne poczucie humoru. Chciałam wprowadzić trochę luźniejszą atmosferę w wątku i Was rozbawić, ale jak widać nie udało mi się. Może sama też się trochę chciałam oderwać od myślenia o tym mocno poważnie, bo po prostu przez to wszystko jestem strasznie zdenerwowana. Wycieraczkę niestety i tak już zamówiłam

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Chyba jesteś zazdrosna o chłopaka i doszukujesz się u niej wad na siłę. Wcześniej ci to nie przeszkadzało, że nie wyciera butów?
Przeszkadza mi fakt, że ktoś brudzi mi w domu. W jaki sposób to jest doszukiwanie się wad?
A wcześniej nie zwróciłam zwyczajnie na to uwagi, dopiero w grudniu po incydencie ze śniegiem. U siebie i u innej koleżanki buty wytarła, ale nie miałam jak obserwować tego przez dłuższy czas, bo zwyczajnie to jest świeża sprawa.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Dla mnie to co piszesz brzmi jak paranoja. Po prostu zrobiła wtedy tę zapiekankę. Może akurat miała ochotę coś ugotować?
Przypominam, że znam ją od dwóch lat, a ugotowała coś takiego raz. Może to jest przypadek, nie wykluczam, ale pozostałe incydenty wzmocniły moją czujność nawet w błahych sprawach.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to przeraził mnie twój post i niektóre odpowiedzi w tym wątku. Przerażające jest to, że na świecie sa kobiety tak zazdrosne o faceta, że obserwują każdy ruch koleżanki w obawie, że im go odbije.
A co ma wspólnego niewycieranie butów z odbijaniem faceta? Już nie przesadzajmy. Po prostu się zastanawiam, czy ona robi to specjalnie.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Gdyby wszystkie kobiety były tak zazdrosne o faceta, żadna z nas nie miałaby przyjaciółek.
A to sobie wypraszam. Mam jeszcze inne koleżanki, chociaż w sumie tą uznawałam do tej pory za najlepszą. Mimo wszystko mam nadzieję, że masz rację i okaże się, że to są moje paranoje. Z kolei ona niespecjalnie ma inne koleżanki na stałe. Bardziej jakoś epizodycznie np. kumplowała się jeszcze z jedną przez kilka miesięcy, przynajmniej odkąd ją znam, ale nie ma żadnych "starych" koleżanek, które zna od lat, jeśli wiesz o co mi chodzi.

Może i jestem zazdrosna w jakiś sposób, ale nie podoba mi się wydźwięk Twojego posta. Rzeczywiście niektóre moje przypuszczenia mogą być lekko paranoiczne, ale inne Wizażanki same przyznały, że M. nie zachowała się fair np. pisząc do mojego faceta bezpośrednio.

Edytowane przez FuguFish
Czas edycji: 2023-01-23 o 23:12
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 08:05   #63
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Autorko, ale czego właściwie oczekujesz po tym wątku? Jak kumpela wparowuje Ci do domu w brudnych butach, mówisz wprost: Zośka, wytrzyj buty, dopiero co myłam podłogę. W kwestii wycierania paluchów o kanapę ostentacyjnie wręczyłabym jej paczkę chusteczek. I tyle. Nie trzeba żadnych podchodów, aluzji czy wycieraczek z napisami.

Co do faceta, powtórzę to, co już napisałam: nie spotykajcie się w trójkę, tylko we dwie.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 10:45   #64
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Chciałam tylko poznać opinię innych osób, czy przesadzam.
Jak dotąd większość mówi, że rzeczywiście sobie nie uroiłam tego wszystkiego i coś może być na rzeczy. Znowu słabo spałam przez to wszystko. Dziś go poproszę, by mi pokazał tą konwersację, już chcę mieć spokój z tym.
Najpierw chcę się dowiedzieć, czy pisali coś więcej czy nie. Jeśli tak to... nie wiem co zrobię. Jeśli nie to skupię się na tym, by koleżanka zaniechała irytujących nawyków i chyba odrobinę rzadziej będę ją zapraszać, jakoś to zniesie.
Dzięki Wam wszystkim za pomoc i opinie, naprawdę doceniam
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 10:51   #65
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Chciałam tylko poznać opinię innych osób, czy przesadzam.
Jak dotąd większość mówi, że rzeczywiście sobie nie uroiłam tego wszystkiego i coś może być na rzeczy. Znowu słabo spałam przez to wszystko. Dziś go poproszę, by mi pokazał tą konwersację, już chcę mieć spokój z tym.
Najpierw chcę się dowiedzieć, czy pisali coś więcej czy nie. Jeśli tak to... nie wiem co zrobię. Jeśli nie to skupię się na tym, by koleżanka zaniechała irytujących nawyków i chyba odrobinę rzadziej będę ją zapraszać, jakoś to zniesie.
Dzięki Wam wszystkim za pomoc i opinie, naprawdę doceniam

Powodzenia


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 10:57   #66
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Chciałam tylko poznać opinię innych osób, czy przesadzam.

Jak dotąd większość mówi, że rzeczywiście sobie nie uroiłam tego wszystkiego i coś może być na rzeczy. Znowu słabo spałam przez to wszystko. Dziś go poproszę, by mi pokazał tą konwersację, już chcę mieć spokój z tym.

Najpierw chcę się dowiedzieć, czy pisali coś więcej czy nie. Jeśli tak to... nie wiem co zrobię. Jeśli nie to skupię się na tym, by koleżanka zaniechała irytujących nawyków i chyba odrobinę rzadziej będę ją zapraszać, jakoś to zniesie.

Dzięki Wam wszystkim za pomoc i opinie, naprawdę doceniam
Trzymam kciuki!
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 14:40   #67
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Ja bym przede wszystkim nie zakładała, że próba zwrócenia na siebie uwagi Twojego faceta na pewno wiąże się z chęcią odbicia go czy wejścia w romans. Niektóre laski już tak mają, że włącza im się przy facetach tryb ,,muszę zabłysnąć'', może przez zakompleksienie, może przez brak męskiej uwagi w życiu i można tego nie zauważyć tak długo, jak nie ma żadnego mężczyzny w towarzystwie. Oczywiście nie musi Ci się to podobać, bo to brzydka cecha, gdy zaczyna dochodzić do ,,rywalizacji'', ale nie popadałabym w paranoję, że niewiadomo co się dzieje za Twoimi plecami. Osobiście reagowałabym na to z lekką kpiną - pokazałabym, że zauważam jej przymilne zachowanie, ale nie dałabym po sobie poznać, że mnie zaniepokoiło.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-24, 15:00   #68
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Mam wrażenie, że to jednak nie jest wątek o brudnych paluchach, tylko o zazdrości. Ja bym po prostu przestała spotykać się we trójkę, nie jesteście zrośnięte głowami. Możecie wychodzić z koleżanką na miasto, jeśli zależy Ci na relacji z nią.
Rozwiązanie jest wyjątkowo proste
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 15:13   #69
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że to jednak nie jest wątek o brudnych paluchach, tylko o zazdrości. Ja bym po prostu przestała spotykać się we trójkę, nie jesteście zrośnięte głowami. Możecie wychodzić z koleżanką na miasto, jeśli zależy Ci na relacji z nią.
Rozwiązanie jest wyjątkowo proste
No właśnie, ja nie kumam czemu to musi być film na domowej kanapie. Przecież można się spotykać na mieście. I najlepiej we dwie.

Kurde, nie chcę być złośliwa, ale jeszcze rozpal świeczki, nalej im winka i zaproponuj wspólne leżenie pod kocykiem podczas tego filmu ;P

Tego w wieku 30 lat już nikt raczej nie praktykuje... To nie ekipa ze studiów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Medins
Czas edycji: 2023-01-24 o 15:15
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 17:36   #70
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Najlepiej spotykaj się właśnie oddzielnie. Chociaż mam wrażenie, że wiele Cie w tej dziewczynie drażni. Nadal lubisz z nią spędzać czas? Mi też nie pasowało pewne zachowanie koleżanki i po prostu się z nią nie spotykam. Daj znać czy porozmawiałaś z facetem
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 17:55   #71
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 869
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
No właśnie, ja nie kumam czemu to musi być film na domowej kanapie. Przecież można się spotykać na mieście. I najlepiej we dwie.

Kurde, nie chcę być złośliwa, ale jeszcze rozpal świeczki, nalej im winka i zaproponuj wspólne leżenie pod kocykiem podczas tego filmu ;P

Tego w wieku 30 lat już nikt raczej nie praktykuje... To nie ekipa ze studiów...
Autorka wątku zdaje się już zdementowała info o zbyt częstych spotkaniach we troje. Podobno tak spędzają czas sporadycznie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-24, 18:08   #72
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Napisała, że to było 5 razy, ale to chyba nadal za dużo i najlepiej w ogóle zrezygnować, nie wiem jak to będzie, jeśli autorka zamieszka z facetem
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 18:20   #73
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Napisała, że to było 5 razy, ale to chyba nadal za dużo i najlepiej w ogóle zrezygnować, nie wiem jak to będzie, jeśli autorka zamieszka z facetem
Oj juz teraz nie przesadzaj w drugą strone.
Nie lubie tkich "koleżanek" co jak tylko spotykają chłopaka to zapominają o znajomościach. Najgorzej jak zerwą a nagle sobie przypominają o tobie
Nie widze nic dziwnego w spotkaniach z koleżanka jak wciąż ma faceta, przecież jej życie nie powinno się kręcić tylko wokół niego. To nie jest zdrowe, sama bym nie chciala żeby mój facet miał tylko mnie.
Jak się lubią i chcą spotykać z koleżanką to co z tego że to robią czesto?
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 18:24   #74
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Przeczytałaś wątek? Dla mnie Autorka ma ewidentnie problem z koleżanką. Masa rzeczy jej nie pasuje i w tym jest problem
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 18:43   #75
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Przeczytałaś wątek? Dla mnie Autorka ma ewidentnie problem z koleżanką. Masa rzeczy jej nie pasuje i w tym jest problem
Prawda, ale Ty napisałaś ze 5 spotkań koleżanki z chłopakiem to za często, albo żeby sie rzadziej z nią spotykać i takich rzeczy nie robi się po 30
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 18:55   #76
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Głupi problem z koleżanką

O 30 napisałam ja. I nie napisałam o spotykaniu jako takim, tylko o robieniu "randki" w 3. Sama jestem po 30 i spotykam się ze znajomymi, ale żadna para nie woła mnie specjalnie na film na kanapie u nich w domu raz w miesiącu. WTF? Uznałabym to co najmniej za dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 19:01   #77
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Mogą robić jak im pasuje. Ale problem w tym, że autorce coś nie gra
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 20:02   #78
Kaviaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 83
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
O 30 napisałam ja. I nie napisałam o spotykaniu jako takim, tylko o robieniu "randki" w 3. Sama jestem po 30 i spotykam się ze znajomymi, ale żadna para nie woła mnie specjalnie na film na kanapie u nich w domu raz w miesiącu. WTF? Uznałabym to co najmniej za dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoje standardy nie są wyznacznikiem standardów kogoś innego.
Niech każdy może żyje jak mu sie podoba i robi co mu pasuje?
Autorka chcę się spotykać z koleżanką na film i od czasu do czasu zapraszać chłopaka to niech to robi.
A to że ma z nią problemy to już inna sprawa.
Kaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 21:31   #79
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Kaviaa Pokaż wiadomość
Twoje standardy nie są wyznacznikiem standardów kogoś innego.
Niech każdy może żyje jak mu sie podoba i robi co mu pasuje?
Autorka chcę się spotykać z koleżanką na film i od czasu do czasu zapraszać chłopaka to niech to robi.
A to że ma z nią problemy to już inna sprawa.
Oczywiście, niech każdy robi co chce. Od tego jest forum, żeby dyskutować. Na wszystko można odpowiadać, że Twoje standardy, to nie wyznacznik. Myślę, że szybko nie byłoby z kim rozmawiać. Dla mnie to oni mogą w ogóle żyć sobie w trójkącie, mają prawo. A ja mam prawo to skomentować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-24, 21:53   #80
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Autorko i jak tam u Ciebie? Jak przebiegła rozmowa?
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 22:23   #81
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Bawią mnie laski, które Ci piszą, że przesadzasz. Ja jestem osobą o zerowej zazdrości w związku - każdy mój facet miał przyjaciółki i koleżanki.
Sytuacja, którą opisujesz jest po prostu dziwna:
- koleżanka robi ci na złość brudząc ci w mieszkaniu,
- koleżanka miała prawdopodobnie matcha na tinderze z twoim chłopem i żadne z nich nie chce się przyznać (?),
- koleżanka goszcząc Ciebie podaje Ci do jedzenia precelki, a goszcząc twojego faceta robi zapiekankę makaronową, żeby się popisać jak super jest kucharką, jak dobrze zadba o faceta
- twój facet i twoja koleżanka piszą do siebie za twoimi plecami

Ja nawet z facetami moich najlepszych przyjaciółek nie mam kontaktu, nie dodaje ich na fejsie, jak się spotykamy we trójkę to wiadomo gadam z nimi jak z kolegami, ale ich faceci jak mam być szczera w ogóle mnie nie interesują, zazwyczaj nie mam z nimi wspólnych tematów i nie mam po co z nimi nawiązywać jakichś relacji bliskich. Chociaż się lubimy, nie ma żadnych animozji między nami. Po prostu są to relacje neutralne.

Sorry, ale to jest akurat ten typ sytuacji, gdzie koleżanka ewidentnie smali cholewy do twojego chłopa i ja w takiej sytuacji uciełabym całkiem kontakt, albo spotykała się tylko z nią, samodzielnie, no i mówiąc o tym swojemu chłopu (bo po co to w ogóle ukrywasz? On będzie chciał iść z tobą do niej czy o co chodzi?)
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 22:35   #82
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Szkoda gadać, dalej mam mętlik w głowie

Przebiegło to mniej więcej tak: pożaliłam się chłopakowi, że zaczęłam się nieswojo czuć przy tej koleżance i powiedziałam mu, że odniosłam wrażenie, iż ona jakoś z nim flirtuje. On mi na to, że w sumie nie zauważył za specjalnie flirtów z jej strony. Jak spytałam go, o czym pisali to powtórzył, że pytała o kocioł gazowy, w sumie nic ciekawego. Wyjechałam z grubej rury, czy może mi pokazać tą konwersację, bo mnie to frapuje, a on na to, że nie ma problemu, "czytaj sobie" i dał mi komórkę

Konwersacja z nią szła mniej więcej tak (pewnie trochę naprzekręcam, ale odtwarzam to z pamięci):

M: Hej, mam do Ciebie pytanie o kocioł gazowy, bo pomyślałam, że możesz mi pomóc. Mam problem z wybuchowym zapłonem. Spotkałeś się kiedyś z czymś takim?
T: Cześć, niestety nie. Jaki to model kotła? <coś tam jeszcze pisał, ale nie pamiętam>
M: <podaje modeł kotła>. Przy okazji chciałam spytać, jak Wam się wczoraj udała impreza.
T: Bawiliśmy się dobrze, dzięki. Trochę za dużo było wypite, siedzieliśmy do drugiej. <tutaj jej wkleił jakieś linki z forum elektroda odnośnie tego kotła i swoje teorie dot. zapłonu>
M: Dzięki! <tu już chyba nic ciekawego nie było>

Widziałam jeszcze, że kilka tygodni później napisała do niego "hej", ale on już nie odpisał. To prosty chłop jest i jak mu się nie chce pisać to się nie cacka z grzeczności Pytałam go, czemu mi nie wspomniał i twierdzi, że uznał to za tak nieistotne, że nawet mu do głowy nie wpadło.
Ogółem to niby nie mam się do czego przyczepić, gdyby nie to, że ona pisała to w sobotę akurat po tym, jak odmówiłam jej piątkowego spotkania, bo poszliśmy na domówkę. A czemu mnie to wkurza? Bo mam wrażenie, że pytała go o tą imprezę, by sprawdzić, czy jej nie wcisnęłam kitu czy coś takiego
Może to przypadek, ale jakoś dziwnie się poczułam kontrolowana.

Acha, jeszcze go spytałam, po czym ją kojarzy z tego Tindera. To powiedział, że po prostu ona ma charakterystyczne czarne włosy ścięte na boba i jest dość rozpoznawalna przez tą fryzurę. Pytałam, jakie miała foty i podobno jedną w stroju kąpielowym takim w panterkę, a reszty nie pamiętał. No tak, akurat właśnie to musiał zapamiętać
No ale wiem na bank, że ona ma taki strój, więc wszystko się zgadza. Ma do mnie standardowo wpaść w piątek, ale coś średnio mam ochotę się z nią spotkać. Mam nadzieję, że mi przejdzie przez te kilka dni i jednak będzie w miarę miło. Chcę jakoś spróbować "oczyścić" z nią atmosferę tylko muszę pomyśleć jak. Chodzimy razem na pewne zajęcia z rękodzieła i nawet sprzedajemy swoje wyroby, więc nie wchodzi raczej w grę, by mocno rozluźnić kontakt.

Ponownie chciałam podziękować za Wasze sugestie, naprawdę wiele mi dają
Jedna Wizażanka w sumie trafiła w sedno, że ten wątek niby miał być o paluchach, a tak naprawdę jest o zazdrości. Chyba się skupiłam na tych buciorach i palcach, by jakoś od siebie odsunąć sedno sprawy.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 22:43   #83
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 869
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Tak z ciekawości: czemu jej po prostu nie każesz zdjąć butów w przedpokoju? Wiem, że co dom, to obyczaj, ale mnie zadeptywanie czyjegoś domu po prostu... brrr.

I czy Ty ją tak serio serio lubisz, czy nie chcesz luzować kontaktu z powodu biznesów związanych z rękodziełem?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 22:55   #84
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości: czemu jej po prostu nie każesz zdjąć butów w przedpokoju? Wiem, że co dom, to obyczaj, ale mnie zadeptywanie czyjegoś domu po prostu... brrr.
Ale ona w sumie zdejmuje buty w przedpokoju. Po domu mi w nich nie chodzi, co to to nie
Po prostu miło by było, gdyby przed przestąpieniem moich skromnym progów raczyła skorzystać z wycieraczki. Powiem jej bezpośrednio, że proszę bardzo, oto moja nowa wycieraczka i proszę korzystać.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I czy Ty ją tak serio serio lubisz, czy nie chcesz luzować kontaktu z powodu biznesów związanych z rękodziełem?
Dobre pytanie
Jeszcze pół roku temu bym powiedziała, że lubię bardzo. Teraz nadal ją lubię, ale te incydenty trochę są taką solą w oku. Chyba muszę od niej na chwilę odpocząć zwyczajnie.
A sprawa tych zajęć to swoją drogą. Mamy tam fajną, zgraną babską ekipę i nie chcę rezygnować, a do tego ona prowadzi sprzedaż tych drobiazgów na olx. Groszowa sprawa, chodzi bardziej o frajdę
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 23:04   #85
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Dobre pytanie
Jeszcze pół roku temu bym powiedziała, że lubię bardzo. Teraz nadal ją lubię, ale te incydenty trochę są taką solą w oku. Chyba muszę od niej na chwilę odpocząć zwyczajnie.
A sprawa tych zajęć to swoją drogą. Mamy tam fajną, zgraną babską ekipę i nie chcę rezygnować, a do tego ona prowadzi sprzedaż tych drobiazgów na olx. Groszowa sprawa, chodzi bardziej o frajdę
Z pozytywów: super, że twój facet bez problemu dał Ci wgląd do konwersacji, a do tego możesz odetchnąć z ulgą, bo był cały czas fair w stosunku do Ciebie Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie dla Ciebie spokojniejsza.
Z negatywów: czemu chcesz się tak męczyć i naginać swoje granice, próbując ratować tę znajomość? Rozumiem, że chcesz jakoś oczyścić atmosferę, skoro w jednym miejscu jesteś na nią "skazana" (brzmi strasznie pejoratywnie, nie umiem znaleźć na szybko zamiennika). Tylko... szkoda, że to tobie na tym zależy mimo wszystko i ty się starasz, a ona od siebie nic nie daje. Możliwe, że nawet nie jest w pełni świadoma, że coś nie gra i że zagęściła się atmosfera. A jeśli faktycznie jest opcja, że tego nie widzi, to szkoda czasu i nerwów. Jak czujesz, że musisz od niej odpocząć to po prostu to zrób i nie zwlekaj. Twoja głowa jest najważniejsza.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 00:08   #86
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Chłopak w porządku. Koleżanka typ rywalizująco-kontrolujący.

Po prostu rozluźnij kontakty, nie urywaj, tylko rozluźnij.

Sam fakt, że czujesz się źle w tej relacji, a tak teraz jest, jest wystarczającym powodem ku temu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 09:58   #87
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Fajnie, widać że chłopak nic nie kręci skoro bez problemu pokazał Ci telefon. Laska dla mnie do odstrzału - nie rozumiem zaczepiania chłopaka kumpeli, szczególnie że zdarzyło się to dwa razy, drugi raz facet ją po prostu zlał. Odnośnie tego że ją pamięta z tindera to dla mnie to jest normalne, miałam tą apkę 2 lata i niektóre osoby przewijały mi się tam tak często że też bym je rozpoznała na ulicy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 12:10   #88
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Co człowiek to inna perspektywa i widzę, że będę w mniejszości, ale co tam - napiszę w kilku słowach swoją opinię.

Bardzo dziwne dla mnie takie sprawdzanie faceta, ja bym się w to nie chciała bawić - może takie skłonności miałam z kilka lat temu, ale po poznaniu właściwego faceta (nie wiem czy to dobry objaw, może niektórzy stwierdzą, że zły) ja nie czuję zazdrości, nie mam ku temu powodów, ale też i potencjalne "zmatchowanie" kiedyś w przeszłości na tinderze by we mnie tego nie spowodowało. To, że ktoś się komuś kiedyś z wyglądu trochę spodobał to naprawdę za mało, aby zdradzać/kombinować, jeżeli związek jest udany. Ja bym się czuła urażona, jakby mi facet kazał jakieś wiadomości pokazywać i pod takim "dowodzie" bym się obraziła co najmniej, oczekiwała przeprosin i czujnie obserwowała czy nie mam do czynienia z bluszczem.


Co do koleżanki - ja generalnie z wiekiem chyba przestałam przywalać się do ludzi o pierdoły, jeżeli czlowiek generalnie mi odpowiada i ma dobre cechy. Rozumiem, że zachowanie jest denerwujące, ale może koleżanka czuje się u Ciebie bardzo swobodnie stąd pozwala sobie na zbyt swobodne zachowania. Natomiast jeżeli z powodu wycieraczki i napisania wiadomości do Twojego chłopaka o kotle plus jakieś "hej" masz aż takie wątpliwości co do tej relacji to chyba nie jest to relacja dla Ciebie. Moje przyjaciółki mają chyba jeszcze więcej wad niż Ty tutaj opisujesz, ale mają wspaniałe cechy za które je cenię no i to są po prostu przyjaciółki, że przymykam oko - tak jak zapewne i one na moje wady, bo do ideału mi daleko. Osobiście też bym się nie obraziła, jakby moja przyjaciółka napisala do mojego męża w jakiejś technicznej sprawie, ale może po prostu mam tak dlatego, że znam ich od lat i nie podejrzewam o niecne rzeczy. Ale ja może mam bardziej praktyczne podejście, bo i tak bym przecież ją do niego odesłała, to lepiej skrócić tą drogę komunikacji od razu. Ja nie potrzebuję jakichś dziwnych dowodów lojalności w postaci napisania najpierw do mnie :P
Sprawa z zapiekanką też jest dla mnie niezrozumiała - przyszłaś z kimś obcym, to zrobiła coś lepszego do jedzenia, bo chciała Was ugościć, pokazać się z dobrej strony, ale czy od razu dlatego żeby pokazać umiejętności kulinarne w razie potencjalnego romansu? no raczej nie, poza tym to nadal tylko zapiekanka, która tak czy siak pewnie wiele pracy nie wymagała, po prostu coś ciut lepszego na ciepło.


Dla mnie problem przesadzony. I oczywiście jest jakieś ryzyko złych intencji, ale wydaje mi się, że jednak prawdopodobnie włączyła Ci się zazdrość. Znamy też tylko Twoją relację, więc porady tutaj też tak na chłodno przyjmuj, bo one nie są obiektywne. Ogólnie jeżeli nie masz racji to zdajesz sobie sprawę, że to Twoje postępowanie jest bardzo brzydkie i jest się za co na Ciebie obrazić?


Po napisaniu "hej" do Twojego chłopaka już ocena (nie tylko Twoja), że to jakaś kontrola. No bardzo brzydko. Chciałabyś być tak oceniona na podstawie słowa "hej"?


Ja wiem, że jest teraz moda i ogólna edukacja na niepozwalanie przekraczania swoich granic itd. I jak najbardziej jest to słuszne, tylko problem jest taki, że jak ktoś te granice ma wyjątkowo wąskie (nie wiem czy Ty takie masz, piszę ogólnie) to wszystko będzie problemem i ciężko się z takim człowiekiem przyjaźnić.
Ogólnie to wiesz, szczerość jest podstawą relacji - a nie wiem czy jesteś w stanie zdobyć się na szczerą rozmowę z koleżanką w dobrym nastawieniu, a nie oskarżycielskim duchu. Póki co miałaś tutaj doradzone trochę intryg, w które zaczęłaś brnąć (sprawdzanie konwersacji faceta, jakaś wycieraczka z przesłaniem już będąca Twoją inwencją) - moim zdaniem to błąd i nie świadczy o Tobie dobrze w tej kwestii, bo intrygi to brzydka sprawa. Tak trochę podsumuję z przymrużeniem oka, że z Was to chyba takie koleżanki jak z koziej du*y trąba.
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder

Edytowane przez RedLorry
Czas edycji: 2023-01-25 o 12:39
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 13:59   #89
Ewa13a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 36
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Też nie widzę niczego niepokojącego tzn. podejrzanego o podrywanie faceta czy też 'mącenie' z zazdrości w zachowaniu koleżanki.
Z tym wycieraniem butów nie wiem- moze sie zagadujecie i zapomina, a przy swojej wycieraczce ma 'odruch pawłowa'

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysł z kocem, naprawdę pomysłowe i na pewno skorzystam dla swojego świętego spokoju

Trochę zasmuca mnie myśl, że ona może to robić specjalnie i nie chce mi się w to wierzyć. Nie chciałabym kończyć znajomości, bo to naprawdę dobra koleżanka. Kiedy miałam jakiś problem to zawsze służyła mi pomocą lub dobrą radą. Wie o mnie bardzo dużo. Pewnego wieczora zgasł mi samochód na podjeździe i nie mogłam go odpalić, bo akumulator nie chciał kręcić i blokowałam drogę pod blokiem. Pożaliłam jej się na msg, a ta w ciągu 15 minut przyjechała poratować mnie kablami.
Nie wyobrażam sobie przekreślić taką znajomość za tłuszczenie mi kanapy, jeśli wiecie o co chodzi.

Niepokoi mnie też to, że ona chyba zataja przede mną niektóre fakty z niewiadomych przyczyn. Myślałam, że zwierzamy się sobie nawzajem, ale okazało się, że najwyraźniej ona się nie poczuwa, by mi o wszystkim mówić. Generalnie poznałam swojego faceta na Tinderze. Mówiłam jej wtedy na bieżąco, jak z kimś szłam na randkę albo zdawałam relację z samego swipe'owania. Ona nigdy się nawet nie zająknęła o żadnej apce, ale jak poznałam ją z moim facetem to powiedział mi później, że kojarzy ją z Tindera
Mówił, że nigdy tam nie pisali, ale kojarzy jej konto.
Pytałam, czy na pewno jej z kimś nie pomylił to się zarzeka, że to raczej była ona. Głupio mi ją teraz z tego maglować, ale nie ukrywam, że chciałabym się dowiedzieć czemu mi nie wspominała o tym.

Dlatego jestem taka skołowana, bo niby nie mam się czego czepiać, ale coś mnie niepokoi.
Nie nooo - bez przesady z tym zatajaniem, nie jesteście w podstawówce, żeby się spowiadać z każdego aspekty w życiu. Zresztą ja Twoją koleżanke całkiem rozumiem, też nie lubiłam swojej zajętej wciąż przez nowego narzeczonego przyjaciółce mówić, że ja tez szukam chłopaka, ale cos mi długi czas nie wychodziło.
I owszem - może koleżanka czuć jakąś taka ogólna zazdrość, ze Ci się powiodło w temacie uczuciowym i chcieć pokazywać, że ona tez jest fajna jako kobieta - stąd np. super zapiekanka
Takie mam przypuszczenie jedynie.
No nikt nie jest idealny i pewnie samych pozytywnych emocji nie generuje.
Ewa13a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 15:03   #90
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Na miejscu Twojego faceta po prośbie o możliwość przeczytania zobaczyłabym jedną wielką czerwoną flagę zatkniętą na czubku Twojej głowy.
Spróbuj spojrzeć na sytuację szerzej - to Ty masz problem z koleżanką, a póki co najwięcej oskarżeń doświadczył Twój partner.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-03 23:57:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.