Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 13:41   #4021
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Amira_2007 Pokaż wiadomość
Fotografa miałam od razu, a kamerzystę zarezerwowałam 11 miesięcy przed ślubem. Jeśli zależy ci na którymś fotografie a masz slub w lecie to lepiej szybko działać żeby żadna inna PM Cię nie ubiegła.
mamy w sierpniu ale w 2010 roku także jeszcze niby troszke czasu jest, ale wszystkie wiemy jak wszystko co ślubne jest oblegane.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:34   #4022
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez marzedowna Pokaż wiadomość
Chciałam Was po prostu namówić na odwiedzenie ginekologa, bo kiedyś moze byc za późno...
Mnie namówiłaś!
A do Kobietek, które bronią różnych środków anty lub ich nie bronią. KAŻDY ma prawo do swojego zdania, przekonań i przyzwyczajeń (!) i chyba nie jesteśmy tutaj, by się nawracać, ale po to by dyskutować, poznawać różne punkty widzenia. Moim zdaniem takie delikatne sprawy jak antykoncepcja każdy powinien "załatwiać" na swój własny sposób. Każdy sposób ma plusy i minusy i każdy widzi to, co chce widzieć, prawda??? A na tym świecie jest tak mało rzeczy idealnych, że (na szczęście) zawsze każdy może sobie wybrać to, co jest dla niego dobre.

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak jest z fotografem i kamerzystą?? Tzn na ile wcześniej trzeba się już za nimi rozglądać
Powiem Ci szczerze, że nie wiem. My mamy ślub w maju 2009 a kamerzystę i fotografa już mamy zamówionych. Fotografa mieliśmy od początku, zanim jeszcze ustaliliśmy datę ślubu. Co do kamerzysty - chcieliśmy wszystkie umowy podpisywać przed wyjazdem TŻ (bo wyjeżdża na semestr studiów za granicę), więc zaczęliśmy szukać kamerzysty. Pan powiedział, że ludzie już się zapisują na 2009, więc my też tak zrobiliśmy.
Moja rada: znajdź sobie kamerzystę i jego zapytaj. Czasami jeden Ci powie, że jeszcze dużo czasu a inny, że powinniście się pospieszyć.
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:34   #4023
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak jest z fotografem i kamerzystą?? Tzn na ile wcześniej trzeba się już za nimi rozglądać
Hmm.... my zalatwilismy fotografa i kamerzyste koło lutego na czerwiec przyszłego roku... wiec jakies 16 miesiecy przed slubem i wszystko co chcielismy bylo wolne (p.Zomer i p. S.Pliszko ) wiec ja na Twoim miejscu porezerwowałabym na początku przyszłego roku by mieć już spokój.
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:36   #4024
linkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez madziam15 Pokaż wiadomość
my też mamy kamerzystę...fajna sprawa potem można się pośmiac z niektórych sytuacji albo popłakac oczywiście uważam że zdjęcia są ważniejsze ale kamerzysta też jest potrzebny moim zdaniem..my mamy Pana Hajduka bardzo przemiły i sympatyczny buziaki
No, a ja zaczynam żałować tego, że nie mamy kamerzysty. Mam nadzieję, że ktoś z gości będzie miał kamerę Amatorskie filmy też potrafią być jedyne w swoim rodzaju... heh.
__________________
od 11 - 10 - 2008 żona
linkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 15:03   #4025
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez linkao Pokaż wiadomość
No, a ja zaczynam żałować tego, że nie mamy kamerzysty. Mam nadzieję, że ktoś z gości będzie miał kamerę Amatorskie filmy też potrafią być jedyne w swoim rodzaju... heh.
Może jeszcze znajdziesz. Zdjęcia, zdjęciami, ale film pokazuje wszystkie gesty, miny i będzie świetną pamiątka po latach.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 18:10   #4026
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ja bym sie pospieszla ze znalezieniem i fotografa i kamerzysty...My na szczescie mamy to juz z glowy
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:16   #4027
karolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak jest z fotografem i kamerzystą?? Tzn na ile wcześniej trzeba się już za nimi rozglądać
Z jednego powodu warto wcześniej rezerwować a mianowicie ceny im wcześniej tym niższe ceny
__________________
WESELE: 08.08.2009
karolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 20:18   #4028
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak jest z fotografem i kamerzystą?? Tzn na ile wcześniej trzeba się już za nimi rozglądać
Fotografa (p.Zomera) rezerwowaliśmy w styczniu 2007 na sierpień 2008, kamerzystę w lutym tego roku
Jeśli chcesz mieć wybór to lepiej wcześniej zarezerwować

Cytat:
Napisane przez karolada Pokaż wiadomość
Z jednego powodu warto wcześniej rezerwować a mianowicie ceny im wcześniej tym niższe ceny
Niekoniecznie
Myślę, że cennik na dany rok jest podobny, nie chodzi raczej o kolejność rezerwacji - choć pewnie różnie to bywa
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:35   #4029
karolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Niekoniecznie
Myślę, że cennik na dany rok jest podobny, nie chodzi raczej o kolejność rezerwacji - choć pewnie różnie to bywa [/quote]

Właśnie my się z tym spotkaliśmy jak podpisywaliśmy umowę to już był nowy cennik ale dobrze że przyszliśmy ze starym i mieliśmy farta bo po starym nam policzyli
__________________
WESELE: 08.08.2009
karolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:35   #4030
karolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Niekoniecznie
Myślę, że cennik na dany rok jest podobny, nie chodzi raczej o kolejność rezerwacji - choć pewnie różnie to bywa
Właśnie my się z tym spotkaliśmy jak podpisywaliśmy umowę to już był nowy cennik ale dobrze że przyszliśmy ze starym i mieliśmy farta bo po starym nam policzyli
__________________
WESELE: 08.08.2009
karolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 21:14   #4031
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez karolada Pokaż wiadomość
Właśnie my się z tym spotkaliśmy jak podpisywaliśmy umowę to już był nowy cennik ale dobrze że przyszliśmy ze starym i mieliśmy farta bo po starym nam policzyli
My tak mielismy z panem Z. zgłosiliśmy sie akurat wtedy gdy zmieniał sie cennik ale udało nam sie jeszcze na starym
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 22:08   #4032
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez karolada Pokaż wiadomość
Z jednego powodu warto wcześniej rezerwować a mianowicie ceny im wcześniej tym niższe ceny
Zgadzam się, podpisywaliśmy umowę po starych cenach. A na przyszły rok na pewno cena wzrośnie, tylko kamerzysta nie potrafił nam powiedzieć ile, więc zapłaciliśmy mniej

A teraz z innej beczki. Zaczęłabym chętnie chodzić do kosmetyczki, żeby zadbać w końcu profesjonalnie o swoją mordkę, ale nie wiem, gdzie? Macie może kogoś sprawdzonego, godnego polecenia? Zależy mi szczególnie na zabiegu oczyszczania twarzy. No i tak ogólnie... Trzeba się przygotować, żeby podkład ładnie leżał
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 22:26   #4033
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

No to skoro tak radzicie to zacznę zaraz po orkiestrze rozglądać się za fotografem i kamerzystą.

Z kamerzystą chyba będę miała więcej problemu bo w ogóle się nie orientuje kto, gdzie i za ile, ale za to chociaż troszkę mam pojęcia jeżeli chodzi o fotografów. Bardzo podobają mi się zdjęcia Moniki Wasylweskiej (nie wiem czy dobrze nazwisko napisałam). Mam też na oku innego fotografa, nie znam jego nazwiska ale robił zdjęcia u mojej koleżnaki i po prostu powlaiły na kolana, nie wiem czy on się specjalizuje w fotografii typowo weselnej ale wiem, że potrafi wyczarować naprawdę piękne zdjęcia, a o to przecież chodzi.

Diamante nie wiem za bardzo kogo Ci polecić, ale ja bym odradzała Oazę Urody. Byłam tam na oczyszczaniu twarzy i nie dość, że miałam nieprzyjemne sytuacje podczas płacenia to w dodatku bardzo nie dokładnie mi twarz kobieta oczyściła. Powiedziała, że mam twardą skórę i więcej nie da się nic zrobić, tyle, że ja po przyjściu do domu mogłam sama sobie poporawiać. Nie robiłam oczywiście tego bo się bałam bo i tak miałam twarz obolałą, ale w każdym bądz razie więcej tam nie pójdę. Teraz chodzę do kosmetyczki na ul. Farmaceutyczną i wg mnie jest ok i tanio w porównaniu z innymi salonami.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 23:09   #4034
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
No to skoro tak radzicie to zacznę zaraz po orkiestrze rozglądać się za fotografem i kamerzystą.

Z kamerzystą chyba będę miała więcej problemu bo w ogóle się nie orientuje kto, gdzie i za ile, ale za to chociaż troszkę mam pojęcia jeżeli chodzi o fotografów. Bardzo podobają mi się zdjęcia Moniki Wasylweskiej (nie wiem czy dobrze nazwisko napisałam). Mam też na oku innego fotografa, nie znam jego nazwiska ale robił zdjęcia u mojej koleżnaki i po prostu powlaiły na kolana, nie wiem czy on się specjalizuje w fotografii typowo weselnej ale wiem, że potrafi wyczarować naprawdę piękne zdjęcia, a o to przecież chodzi.

Diamante nie wiem za bardzo kogo Ci polecić, ale ja bym odradzała Oazę Urody. Byłam tam na oczyszczaniu twarzy i nie dość, że miałam nieprzyjemne sytuacje podczas płacenia to w dodatku bardzo nie dokładnie mi twarz kobieta oczyściła. Powiedziała, że mam twardą skórę i więcej nie da się nic zrobić, tyle, że ja po przyjściu do domu mogłam sama sobie poporawiać. Nie robiłam oczywiście tego bo się bałam bo i tak miałam twarz obolałą, ale w każdym bądz razie więcej tam nie pójdę. Teraz chodzę do kosmetyczki na ul. Farmaceutyczną i wg mnie jest ok i tanio w porównaniu z innymi salonami.
Dziękuję za radę. Właśnie wpadłam na pomysł, aby przeszperać w tym celu zasoby wizażowego forum.

Za orkiestrą rozglądaj się na pewno. Jest ich tak samo ciężko znaleźć jak salę (moim zdaniem). W kamerzystach i fotografach możesz się zacząć orientować. Ale zespołu szukaj na pewno.
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 23:36   #4035
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez linkao Pokaż wiadomość
No, a ja zaczynam żałować tego, że nie mamy kamerzysty. Mam nadzieję, że ktoś z gości będzie miał kamerę Amatorskie filmy też potrafią być jedyne w swoim rodzaju... heh.
Cytat:
Napisane przez Amira_2007 Pokaż wiadomość
Może jeszcze znajdziesz. Zdjęcia, zdjęciami, ale film pokazuje wszystkie gesty, miny i będzie świetną pamiątka po latach.
My na kamerzystę zdecydowaliśmy się jakiś niecały miesiąc przed ślubem, udało nam się znaleźć takiego, który miał wolne terminy. Może nie jest to jakaś oszałamiająca jakość jak np. filmy p. Serafina (filmował ślub i wesele znajomych), ale jakaś pamiątka zawsze będzie. Na początku nie chcieliśmy kamerzysty, ale mój tato się uparł
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008

Edytowane przez Doro22_10
Czas edycji: 2008-09-11 o 10:12
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 08:03   #4036
Matplaneta
Raczkowanie
 
Avatar Matplaneta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 361
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez marzedowna Pokaż wiadomość
się cały dzień nie odzywałam bo pogoda mnie do snu zmusiła
ale widze ze mój post rozniecił sporą dyskusję



no to ja powiem tak! Moje rady żeby jak najszybciej każda z Was sie wybrała do ginekologa! i to bez względu na wiek i zycie seksualne! ja polecam szpital na staszica i tamtejszych specjalistów w przychodni przy szpitalnej! z jednego bardzo ważnego powodu, mają oni codzienną praktykę na oddziale operacyjnym, znają wiele różnych przypadków i w chwili obecnej dysponują jedynym takim sprzętem do badań ginekologicznych w lublinie!


po drugie i bardzo WAŻNE co do cytologii raz na trzy lata??? kto Ci dziewczyno takich bzdur naopowiadał? badanie cytologiczne ma sens jesli jest wykonywane regularnie oraz poprawnie odnośnie zaleceń! czyli najlepiej w dwóch pierwszych tygodniach po miesiączce! i to regularnie raz do roku, a jesli w pierwszej cytologii stwierdzono jakiekolwiek zmiany to nawet co 3 miesiące! jesli byc cytologie wykonywała z takim odstępem to przy nowotworze dawno by Cie nie było!!! starszne ale prawdziwe! a co do tego lekarza który Ci tak powiedział to radze więcej nie chodzić. zresztą ja sama za pierwszym razem byłam u takiego lekarza co moje schorzenie chcial tabletkami wyleczyć...paranoja! jak później mój lekarz prowadzący operację się dowiedział o tym, to kazał mi do niego pojść i wyniki na drzwiach przyczepić z przestrogą dla innych!

Ja Wam dziewczeta powiem tak! sama kiedys oglądałam reklamy odnośnie badan cytologicznych, dostawałm ulotki itp... ale myslałam ze mnie to nie dotyczy, do tego mój wiek nie wskazywał na grupę ryzyka, i poszłam na badania dzieki męzowi! tzn strasznie sie uparł bo gdzies w pracy ktos zachorował i namawila mnie zeby zrobic badanie dla pewnosci! jeszcze odwlekałam, po slubie itd! same wiecie, duzo przygotowań, zawalona głowa, ale teraz z perspektywy czasu strasznie załuje bo w moim przypadku trzy miesiące wcześniej wykonane badanie zmieniło by bardzo wiele!
WIĘC DO LEKARZA I NIE MARUDZIĆ TU, TYLKO DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU SIE PRZEBADAĆ!!!
Zgadzam się. Mimo ze(odpukać)nie mam problemów ze zrowiem, to jestem pod stalą kontrolą pani ginekolog. a cytologię robię raz na rok. Niestety, biorę tabletki ale kiedy zechcemy mieć bejbi, odstawię wczesniej.
No i zyczę powodzenia Marzedowna! Przecież jesli Ci na czymś zależy, to na pewno sie uda!
PS
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE-CZY ORIENTUJECIE SIE GDZIE W LUBLINIE MOŻNA KUPIĆ NAJLADNIEJSZY BUKIET ŚLUBNY Z KALII?
NAJLEPIEJ W KOLORZE ECRU BO TAKA MAM SUKNIĘ (A WLASCIWIE CIEMNE ECRU).

Edytowane przez Matplaneta
Czas edycji: 2008-09-11 o 08:33
Matplaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 08:47   #4037
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Diamante ja mam bardzo dobrą kosmetyczkę na Czubach, mogę ci podać namiary na PW.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:24   #4038
omikrona
Raczkowanie
 
Avatar omikrona
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Włodawa (kiedyś Lublin)
Wiadomości: 365
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dopiszę jeszcze parę zdań relacji, bo pewnie viki_22_83 będzie chciała sie dowiedzieć jak wypadła restauracja Calvados i zespół ToMy.
Jak już dojechaliśmy do restauracji (niestety z małym incydentem pod kościołem), wypiliśmy powitalnego szampana weszliśmy na sale. Zespół coś tam śpiewa, patrzę a tu jacyś inni ludzie.Minę musiałam mieć nieciekawą, wokalistka to zauważyła, bo później wyjaśniała mi cała sytuację. Mówię do męża że coś jest nie tak, rozmaiłam z innym zespołem a gra inny (sama zamawiałam zespół więc tylko ja zauważyłam podmianę). Nie wiem co to za ludzie !!! Poszliśmy jeść obiad (w kościele obojgu nam burczało w brzuchu, ale mam nadzieję, że tylko my to słyszeliśmy ). Pomiędzy rosołkiem a mięskiem siostra mi mówi, że właśnie rozmawiała z zespołem i że to jest zupełnie inny niż zamawiałam - jakbym nie wiedziała! Tylko dlaczego jest inny?? Znajomi zaczęli mnie uspokajać a świadkowa polewała Pierwszy taniec zaimprowizowaliśmy – tylko po co my ćwiczyliśmy naszego walca ...ech. A potem jakoś poszło. Zespół RETRO z Łęcznej stanął na wysokości zadania, choć nikt im nie przekazał naszych ustaleń z poprzednim zespołem. Oczepiny tez fajne zrobili. Widać było że wokalistka tez się przejęła cała sytuacją, bo pan z TOMY nawet nie dał jej mojego nr tel, żeby mnie uprzedziła wcześniej że oni będą grać.


A teraz coś o restauracji Calvados– zamówiliśmy zestaw nr2 za 100zł/os. Jedzenia było mnóstwo. Kelnerki i właścicielka bardzo miłe i uczynne. Cisto z cukierni pokroiły (wcześnie czytałam,że niektórzy jakieś problemy robią). Donosiły soki, owoce kończyły. Na koniec wszystko popakowały żebyśmy zabrali do domu a zostało tego naprawdę dużo – mama i teściowa zabrały do domów i jadły przez parę dni Obie sale mają klimatyzację ale sobotni upał był silniejszy i co jakiś czas trzeba było przejść do sali konsumpcyjnej i ochłonąć
O zespole ToMy nie mogę powiedzieć poza tym, że zachowali się nieprofesjonalnie. Z tego o wiem wypadły komuś ważne sprawy rodzinne. Rozumiem, że zdarzają się rożne nieprzewidywalne rzeczy, ale wypadało mnie chociaż uprzedzić żebym mogła uzgodnić coś z nowym zespołem.
Ciasta mieliśmy z cukierni Nina – pyszne a tort jagodowy i brzoskwiniowy rewelacja. Wcześniej chodziłam na degustacje, żeby wiedzieć co zamawiać
O fotografie coś napiszę jak dostanę zdjęcia. Kamerzysty nie było i możne dzięki temu nie stresowałam się tak bardzo w kościele.


Amira_2007 wcale taka drobniutka to ja nie jestem Bioderka mam ładne ale od początku wiedziałam że spódnica w literę „A to jest mój krój”.

Miira bukiety były oryginalne i jak tylko dostanę jakieś zdjęcia to je zamieszczę. Akurat siostra mi świadkowała więc z kościoła w swoim aparacie nie mam nic.

viki_22_83 cóż o zespole nic Ci nie powiem, ale o restaurację możesz być spokojna.
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła"- A.J. Cronin
omikrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:32   #4039
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Hm, trzeba przyznać, że zespół zachował się wybitnie nieprofesjonalnie . Dobrze, że "zamiennik" stanął na wysokości zadania .
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 12:22   #4040
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Omikrona współczuję stresów w dniu ślubu ale dobrze, że ten nowy zespół nie dał plamy i fajnie się bawiliście. szkoda tylko pierwszego tańca....
Czekamy z niecierpliwością na Wasze zdjęcia
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:03   #4041
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny ale u mnie w domku zabawnie się zrobiło. Mój starszy brat zdecydował się na ślub i wesele, no i ze względu, że ja mam w 2010 roku ( a od zawsze mówiłam, że nie chcę aby nasze wesela były w tym samym roku) to brat miał do wyboru albo przyszły rok albo 2011, no i zdecydowali się na 2009. A, że oboje mieszkają na stałe w UK więc głowna organizajca spada na mnie i rodziców i śmieję się, że będę miała rozgrzewkę przed swoim. A brata też będzie duże (troszkę mniejsze jak moje, ale to dlatego, że jego narzeczona ma malutka rodzinkę) to już całkiem wprawię się przed swoim
tylko zal mi rodziców, bo rok po roku wyprawią dzieci z domku. Mówiłam, że mogli by mieć chociaż ze 2 lata przerwy żeby dłuzej się cieszyć tym wszystkim, a Mama stwierdziła z żartem, że szybko, sprawnie i po bólu
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:18   #4042
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale u mnie w domku zabawnie się zrobiło. Mój starszy brat zdecydował się na ślub i wesele, no i ze względu, że ja mam w 2010 roku ( a od zawsze mówiłam, że nie chcę aby nasze wesela były w tym samym roku) to brat miał do wyboru albo przyszły rok albo 2011, no i zdecydowali się na 2009. A, że oboje mieszkają na stałe w UK więc głowna organizajca spada na mnie i rodziców i śmieję się, że będę miała rozgrzewkę przed swoim. A brata też będzie duże (troszkę mniejsze jak moje, ale to dlatego, że jego narzeczona ma malutka rodzinkę) to już całkiem wprawię się przed swoim
tylko zal mi rodziców, bo rok po roku wyprawią dzieci z domku. Mówiłam, że mogli by mieć chociaż ze 2 lata przerwy żeby dłuzej się cieszyć tym wszystkim, a Mama stwierdziła z żartem, że szybko, sprawnie i po bólu
no zaprawę to będziesz mieć niezłą.... a jak sprawa z salami stoi? gdzie musisz ich szukać? jeśli miałabyś problem, to mogę zaoferować ci datę, ale na salę w Świdniku, ale to na priva
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:24   #4043
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
no zaprawę to będziesz mieć niezłą.... a jak sprawa z salami stoi? gdzie musisz ich szukać? jeśli miałabyś problem, to mogę zaoferować ci datę, ale na salę w Świdniku, ale to na priva
mój brat ma we wrzesniu w wojciechowie w tej nowej sali, a my mamy wstępnie zarezerwowanego Szalonego Koguta, ale po powrocie do Pl będę chciała pojechać i zobaczyć tą salę w Wojciechowie i jak okarze się lepsza to chytba zmienimy rezerwację. A powiedz mi ta sala w świdniku na ile jest osób??
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:25   #4044
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Omikrona współczuję trudnych doświadczeń weselnych. Ale teraz już może być tylko lepiej. Swoją drogą podziwiam Cię za Twój spokój. Jakbym zobaczyła inny zespól to... Tylko mój TŻ byłby w stanie utrzymać moje nerwy na wodzy! Straszny złośnik ze mnie
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:27   #4045
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
mój brat ma we wrzesniu w wojciechowie w tej nowej sali, a my mamy wstępnie zarezerwowanego Szalonego Koguta, ale po powrocie do Pl będę chciała pojechać i zobaczyć tą salę w Wojciechowie i jak okarze się lepsza to chytba zmienimy rezerwację. A powiedz mi ta sala w świdniku na ile jest osób??
max na 180-190 osób
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:28   #4046
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
max na 180-190 osób
no to niestety ale i dla mnie i dla brata to jest za mała sala. Ale dziekuje za zaintetresowanie
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:58   #4047
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
no to niestety ale i dla mnie i dla brata to jest za mała sala. Ale dziekuje za zaintetresowanie
nie ma sprawy...
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 17:08   #4048
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

. Zespół coś tam śpiewa, patrzę a tu jacyś inni ludzie.Minę musiałam mieć nieciekawą, wokalistka to zauważyła, bo później wyjaśniała mi cała sytuację. Mówię do męża że coś jest nie tak, rozmaiłam z innym zespołem a gra inny (sama zamawiałam zespół więc tylko ja zauważyłam podmianę). Nie wiem co to za ludzie !!! Poszliśmy jeść obiad (w kościele obojgu nam burczało w brzuchu, ale mam nadzieję, że tylko my to słyszeliśmy ). Pomiędzy rosołkiem a mięskiem siostra mi mówi, że właśnie rozmawiała z zespołem i że to jest zupełnie inny niż zamawiałam - jakbym nie wiedziała! Tylko dlaczego jest inny?? Znajomi zaczęli mnie uspokajać a świadkowa polewała Pierwszy taniec zaimprowizowaliśmy – tylko po co my ćwiczyliśmy naszego walca ...ech. A potem jakoś poszło. Zespół RETRO z Łęcznej stanął na wysokości zadania, choć nikt im nie przekazał naszych ustaleń z poprzednim zespołem. Oczepiny tez fajne zrobili. Widać było że wokalistka tez się przejęła cała sytuacją, bo pan z TOMY nawet nie dał jej mojego nr tel, żeby mnie uprzedziła wcześniej że oni będą grać.


Zespół się zachował skandalicznie!Jak można nie poinformować,że stanie się coś takiego?!A gdyby nie miał ich kto zastąpić,to co,po prostu by się nie pojawili??!! Porażka...
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:53   #4049
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny, jesteście przesądne? Marzy mi się haft z perełkami, ale podobno perły symbolizują łzy. Ja, pomimo "ostrzeżeń" i tak pewnie dopnę swego . Wierzycie w takie zabobony?
janulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:07   #4050
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Mi powiedziano, że perły to łzy owszem, ale łzy szczęścia.
Na swoim ślubie miałam kolczyki z perełkami.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.