My Style Diary V - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 15:38   #3901
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
hmm a to mój na małą imprezkę. Torebki nie mam bo chyba nie będzie mi potrzebna, ale jak uznam, że jest inaczej to wezmę czarną lakierowaną kopertówkę /jamnika do ręki/
na pierwszym zdjęciu mam jakąś głupią minę:P
Drugie zdjęcie to taki dodatek tylko, bo robiłam na inne potrzeby w photoshopie 'drobną' przeróbkę i pomyślałam, że dodam tutaj, bo lepiej widać wzór na bluzce
wersja z wpuszczoną bluzką bardziej mi się podoba. Fajny ten wzorek na bluzce, którą jestem ciekawa gdzie zakupiłaś
Aaa no i wczoraj widziałam baardzo podobną do Ciebie dziewczynę na tym wykładzie i nawet myślałam, że to Ty! ale jak widać pomyliłam się



a to jeden z moich ostatnich zestawów Wybaczcie te prostokąty na twarzy, ale jakieś nieśrednie miny zrobiłam
Poza tym nic specjalnego tutaj nie dojrzycie... jednak troszkę mi się nudzi w domu to postanowiłam się upublicznić

no i niestety kiecka jest troszkę przyduża...na zdjęciach tego nie widać bo mam płaszczyk, ale dziury pod pachami są masakrycznie duże:P poprosiłam jednak mamę o lekkie zwężenie no i myślę, że już powinno być dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg me1.JPG (55,8 KB, 749 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg me2.JPG (44,7 KB, 531 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg me3.JPG (52,0 KB, 668 załadowań)

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2008-09-11 o 16:00
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:59   #3902
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: My Style Diary V

Poppet znowu super, no wiesz co ? ta spódnica jest świetna, gdzie kupiłaś? (pewnie pisałaś już kiedyś...) i bluzka fajna, i buty niezłe, całość naprawdę super!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 17:06   #3903
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez emillkaa Pokaż wiadomość
ta spódnica bardzo ładna a wzór na bluzce ciekawy, i przyznam że te buty fajnie wyglądają w takim połączeniu
dziękuję

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
wersja z wpuszczoną bluzką bardziej mi się podoba. Fajny ten wzorek na bluzce, którą jestem ciekawa gdzie zakupiłaś
Aaa no i wczoraj widziałam baardzo podobną do Ciebie dziewczynę na tym wykładzie i nawet myślałam, że to Ty! ale jak widać pomyliłam się
zgadzam się z wypuszczoną lepiej - i tak się wybieram, wpuszczona była tylko na potrzeby tego jednego zdjecia . A Bluzka jest z H&M nowa kolekcja. Na wieszaku wyglądała na ogromną mimo rozmiaru /ta moja to akurat S/ i w ogóle nieciekawie, ale jak założyłam to strasznie mi się spodobała! I kosztuje 39 zł, aż szkoda było nie brać. Wisi obok tych białych bluzek z żabotem i czarnymi guzikami /którą swoją drogą też kupiłam/.

Niestety to nie byłam ja Ale miałam nadzieję, że przy okazji tego wykładu moze uda nam się spotkać i poznać się

A Ty wyglądasz cudnie. Ta sukienka strasznie mi się podoba już od dawna, ale wydaje mi się, że nie wyglądąłabym w niej dobrze, ze wzgledu na ten brak rękawków. Chyba by mi poszerzała "bary"

Ale na Tobie wygląda super i te baleriny idealnie pasują.


Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Poppet znowu super, no wiesz co ? ta spódnica jest świetna, gdzie kupiłaś? (pewnie pisałaś już kiedyś...) i bluzka fajna, i buty niezłe, całość naprawdę super!
spódnica ICHI allegro jest zrobiona ze świetnego materiału. Dziękuję Ci bardzo


EDIT: Bo ta bluzka to ma taki krój nietoperza. Tzn nie ma odcinanych rekawków i tak fajnie zwisa na jednym ramieniu .
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:40   #3904
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
hehe, oby koszula pasowała a co do kozaków mam upatrzone takie fajne skórzane na malutkim obcasiku, ale nie będę zapeszać:p
koszula jest boska Mam odnosnie niej pytanko... leci na PW A co do bucikow, to na pewno sa super
Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
hmm a to mój na małą imprezkę. Torebki nie mam bo chyba nie będzie mi potrzebna, ale jak uznam, że jest inaczej to wezmę czarną lakierowaną kopertówkę /jamnika do ręki/
na pierwszym zdjęciu mam jakąś głupią minę:P
Drugie zdjęcie to taki dodatek tylko, bo robiłam na inne potrzeby w photoshopie 'drobną' przeróbkę i pomyślałam, że dodam tutaj, bo lepiej widać wzór na bluzce
Slonce, Ty wiesz, ze Ty mi sie zawsze podobasz A tu w ogole masz piekny usmiech i wygladasz kwitnaco. Spodnica jest genialna i fajne te butki. Ślicznie
Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
a to jeden z moich ostatnich zestawów Wybaczcie te prostokąty na twarzy, ale jakieś nieśrednie miny zrobiłam
Poza tym nic specjalnego tutaj nie dojrzycie... jednak troszkę mi się nudzi w domu to postanowiłam się upublicznić

no i niestety kiecka jest troszkę przyduża...na zdjęciach tego nie widać bo mam płaszczyk, ale dziury pod pachami są masakrycznie duże:P poprosiłam jednak mamę o lekkie zwężenie no i myślę, że już powinno być dobrze.
Ślicznosci Bardzo podoba mi sie ta sukienka, ale tez bym wolala zeby miala rekawki. Ty wygladasz uroczo. Zestaw bardzo w moim guscie, cudny
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:26   #3905
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
dziękuję
Obcas ma około 5.5 cm.
W wolnej chwili pooglądam sobie Twoje poczynania!
Zgadzam się z Camillą, że rajtki są obowiązkowe do tych butów.


thanks


tez mam tę spódniczkę! świetna jest! Widziałam gdzieś na zdjęciu(szkoda, że teraz nie mogę znaleźć) szwedy z takim stanem jak spódnica!


hehe, oby koszula pasowała a co do kozaków mam upatrzone takie fajne skórzane na malutkim obcasiku, ale nie będę zapeszać:p


jeśli przed tym spotkaniem to baardzo pradwdopodobne bo byłam złożyć w końcu indeks. Ciekawie było na tym wykładzie, dużo ludu- musieli aż drugą aulę otworzyć
Mierzyłam dziś te szwedy w galerii kazimierz, 129zł, jakoś mnie nie przekonały, muszę to przemyśleć do jutra bo potrzebuje jakiś takich eleganckich spodni.
A widziałam też tą fioletową bluzkę z żabotem-piękna jest!

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
wersja z wpuszczoną bluzką bardziej mi się podoba. Fajny ten wzorek na bluzce, którą jestem ciekawa gdzie zakupiłaś
Aaa no i wczoraj widziałam baardzo podobną do Ciebie dziewczynę na tym wykładzie i nawet myślałam, że to Ty! ale jak widać pomyliłam się



a to jeden z moich ostatnich zestawów Wybaczcie te prostokąty na twarzy, ale jakieś nieśrednie miny zrobiłam
Poza tym nic specjalnego tutaj nie dojrzycie... jednak troszkę mi się nudzi w domu to postanowiłam się upublicznić

no i niestety kiecka jest troszkę przyduża...na zdjęciach tego nie widać bo mam płaszczyk, ale dziury pod pachami są masakrycznie duże:P poprosiłam jednak mamę o lekkie zwężenie no i myślę, że już powinno być dobrze.
Twój zestaw jak zwykle cud, miód i orzeszki.Wszystko idealnie skomponowane,bosko!
Sama nabyłabym te butki ale nie mam już gdzie trzymać tych swoich butów hehehe
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:33   #3906
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
a to jeden z moich ostatnich zestawów Wybaczcie te prostokąty na twarzy, ale jakieś nieśrednie miny zrobiłam
Poza tym nic specjalnego tutaj nie dojrzycie... jednak troszkę mi się nudzi w domu to postanowiłam się upublicznić

no i niestety kiecka jest troszkę przyduża...na zdjęciach tego nie widać bo mam płaszczyk, ale dziury pod pachami są masakrycznie duże:P poprosiłam jednak mamę o lekkie zwężenie no i myślę, że już powinno być dobrze.
Super wyglądasz ! to te balerinki pikowane z atmosphere?

Dziś do mnie dotarła upragniona sukienka z H&M szara z kokardką, tak jak wspominałam, że nie wiedziałam, że H&M ma inną rozmiarówkę , 8 myślałam, że 36, a tu masz babo placek okazało się, że 34, trochę ciasna, biust mi w niej wyskoczył, a ten pasek gdzie znajduje się kokardka ciśnie, trochę Założyłam jednolitą koszulkę(bokserkę)i jest w sumie ok, ale sama nie wiem, jakoś mnie chyba przytłacza, pogrubia mam wąską talię, ale szerokie biodra i te plisy chyba nie są dobre dla mnie, pewnie 36 byłaby lepsza, chyba nie dana mi ta sukienka Czy ktoś też ma taki problem?
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:37   #3907
ewelinnna
Raczkowanie
 
Avatar ewelinnna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 301
Dot.: My Style Diary V

Ajjj.. Pralino - guru Ty nasze - z charakterem jak zawsze Podoba mi się
__________________



Ehhh....
ewelinnna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 22:02   #3908
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: My Style Diary V

No to i ja wkleje cos skromnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w2.JPG (72,7 KB, 514 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w3.JPG (60,4 KB, 533 załadowań)
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 23:06   #3909
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: My Style Diary V

Praline
no w końcu cosik od Ciebie, fajne połączenie bieli z czernią w wersji takiej..hmm totalnej :P jeśli wiesz co mam na myśli :P

Zuza
fajnie, ale szkoda że sukienka taka dluga, wolałabym taką do kolan, taka moja skromna opinia

Poppet
świetnie! Te buciki super!! zawlaszcza na tle czarnych rajstop, fajnie je eksponują
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 05:56   #3910
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
ale ładnie Zuza jesteś szczęsciarą bo z tego co ja zauważam niewiele kobiet dobrze wyglada w takiej dlugosci, a Ty prezentujesz się super
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 07:22   #3911
ewelinnna
Raczkowanie
 
Avatar ewelinnna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 301
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Mmm.. z klasą i pieprzem Podoba mi sie połączenie skórkowej kurtki z delikatnością wełny - także kolorystyczne. I te rajstopki
__________________



Ehhh....
ewelinnna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 07:26   #3912
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Fantastyczny zestaw
Osobiście wolałabym nieco krótszą sukienkę, ale Tobie ta długość idealnie pasuje!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 07:27   #3913
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Wyglądasz hmm wsio ładnie skomponowane-super!
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 07:36   #3914
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: My Style Diary V

Praline pięknie

arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 08:24   #3915
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
hmm a to mój na małą imprezkę. Torebki nie mam bo chyba nie będzie mi potrzebna, ale jak uznam, że jest inaczej to wezmę czarną lakierowaną kopertówkę /jamnika do ręki/
na pierwszym zdjęciu mam jakąś głupią minę:P
Drugie zdjęcie to taki dodatek tylko, bo robiłam na inne potrzeby w photoshopie 'drobną' przeróbkę i pomyślałam, że dodam tutaj, bo lepiej widać wzór na bluzce
Świetnie, jak zawsze Spódnica śliczna, a butki nadają całości charakteru
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 08:29   #3916
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
a to jeden z moich ostatnich zestawów Wybaczcie te prostokąty na twarzy, ale jakieś nieśrednie miny zrobiłam
Poza tym nic specjalnego tutaj nie dojrzycie... jednak troszkę mi się nudzi w domu to postanowiłam się upublicznić

no i niestety kiecka jest troszkę przyduża...na zdjęciach tego nie widać bo mam płaszczyk, ale dziury pod pachami są masakrycznie duże:P poprosiłam jednak mamę o lekkie zwężenie no i myślę, że już powinno być dobrze.
Urocza sukienka no i wszystko do siebie idealnie pasuje, slicznie wygladasz i te uczelniane korytarze, eh mi sie juz chce do szkoly

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Slicznie! Boska sukienka
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 09:13   #3917
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość


zgadzam się z wypuszczoną lepiej - i tak się wybieram, wpuszczona była tylko na potrzeby tego jednego zdjecia . A Bluzka jest z H&M nowa kolekcja. Na wieszaku wyglądała na ogromną mimo rozmiaru /ta moja to akurat S/ i w ogóle nieciekawie, ale jak założyłam to strasznie mi się spodobała! I kosztuje 39 zł, aż szkoda było nie brać. Wisi obok tych białych bluzek z żabotem i czarnymi guzikami /którą swoją drogą też kupiłam/.

Niestety to nie byłam ja Ale miałam nadzieję, że przy okazji tego wykładu moze uda nam się spotkać i poznać się

A Ty wyglądasz cudnie. Ta sukienka strasznie mi się podoba już od dawna, ale wydaje mi się, że nie wyglądąłabym w niej dobrze, ze wzgledu na ten brak rękawków. Chyba by mi poszerzała "bary"

Ale na Tobie wygląda super i te baleriny idealnie pasują.
no właśnie szkoda, że się nie spotkałyśmy, ale myślę, że jeszcze niejedna okazja będzie

Co do sukienki- także wolałabym rękawki, ale jak będzie chłodniej to nałożę ją na golf i powinno być ok. Co do poszerzania wydaje mi się, że nie robi tego, jedyny jej minus to te wielkie dziury pod pachami
A baletki to najwygodniejsze ciapki jakie miałam! idealne na długie eskapady.

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
koszula jest boska Mam odnosnie niej pytanko... leci na PW A co do bucikow, to na pewno sa super


Ślicznosci Bardzo podoba mi sie ta sukienka, ale tez bym wolala zeby miala rekawki. Ty wygladasz uroczo. Zestaw bardzo w moim guscie, cudny
dziękuję
mam nadzieję, że na Pw troszkę Ci pomogłam.

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Mierzyłam dziś te szwedy w galerii kazimierz, 129zł, jakoś mnie nie przekonały, muszę to przemyśleć do jutra bo potrzebuje jakiś takich eleganckich spodni.
A widziałam też tą fioletową bluzkę z żabotem-piękna jest!


Twój zestaw jak zwykle cud, miód i orzeszki.Wszystko idealnie skomponowane,bosko!
Sama nabyłabym te butki ale nie mam już gdzie trzymać tych swoich butów hehehe
oo u mnie ich jeszcze nie widziałam! szkoda, że nie pokażesz fotki bo chętnie bym zobaczyła
a widziałaś może taki kaszkiecik z kokardką? widziałam go w Avanti a w sklepach jak zwykle
A buty szczerze polecam! na pewno miejsce się znajdzie- hehe ja zawsze wychodzę z takiego założenia

Cytat:
Napisane przez NasteCzka Pokaż wiadomość
Super wyglądasz ! to te balerinki pikowane z atmosphere?

Dziś do mnie dotarła upragniona sukienka z H&M szara z kokardką, tak jak wspominałam, że nie wiedziałam, że H&M ma inną rozmiarówkę , 8 myślałam, że 36, a tu masz babo placek okazało się, że 34, trochę ciasna, biust mi w niej wyskoczył, a ten pasek gdzie znajduje się kokardka ciśnie, trochę Założyłam jednolitą koszulkę(bokserkę)i jest w sumie ok, ale sama nie wiem, jakoś mnie chyba przytłacza, pogrubia mam wąską talię, ale szerokie biodra i te plisy chyba nie są dobre dla mnie, pewnie 36 byłaby lepsza, chyba nie dana mi ta sukienka Czy ktoś też ma taki problem?
taak to te!
A co do sukienki miałam podobny dylemat jak Ty! wydawało mi się, że mam w niej pupę jak słoń dlatego sprzedałam moją czerwoną. A jeżeli chodzi o rozmiar tej z H&M to też prędziej decydowałabym się na 36 bo jak gadałam z Agą ona napisała mi, ze ta 34 jest bardzo malutka szczególnie w biuście, a ja na pewno mojego bym tam nie wcisnęła
Jestem za tym abyś pokazała się w niej tpo wtedy postaram się doradzić

Cytat:
Napisane przez ewelinnna Pokaż wiadomość
Ajjj.. Pralino - guru Ty nasze - z charakterem jak zawsze Podoba mi się
miło mi, że masz takie zdanie o mnie

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
fajnie, choć sama pewnie nie czułabym się dobrze w takiej długości(choc kto wie ). U Ciebie jednak nie mam się czego przyczepić! sukienka dodaje Ci charakteru

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Praline
no w końcu cosik od Ciebie, fajne połączenie bieli z czernią w wersji takiej..hmm totalnej :P jeśli wiesz co mam na myśli :P
total b&w hehe
Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Praline pięknie

zapamiętam to

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Urocza sukienka no i wszystko do siebie idealnie pasuje, slicznie wygladasz i te uczelniane korytarze, eh mi sie juz chce do szkoly

hehehe a wiesz, że o tym samym pomyślałam (szkoła) nawet troche mi się tęskni! chyba jesteśmy nienormalne
A tak w ogóle to dziękuję za miłą opinię
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:26   #3918
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
hmm a to mój na małą imprezkę. Torebki nie mam bo chyba nie będzie mi potrzebna, ale jak uznam, że jest inaczej to wezmę czarną lakierowaną kopertówkę /jamnika do ręki/
na pierwszym zdjęciu mam jakąś głupią minę:P
Drugie zdjęcie to taki dodatek tylko, bo robiłam na inne potrzeby w photoshopie 'drobną' przeróbkę i pomyślałam, że dodam tutaj, bo lepiej widać wzór na bluzce
obie wersje podobają mi się , całość jest super

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość

no i niestety kiecka jest troszkę przyduża...na zdjęciach tego nie widać bo mam płaszczyk, ale dziury pod pachami są masakrycznie duże:P poprosiłam jednak mamę o lekkie zwężenie no i myślę, że już powinno być dobrze.
jak patrzę na to zdjęcie, to ja chyba powinnam pozbyć się tej sukienki...
na mnie jest dłuższa , i mam wrażenie że szersza, jakiś balon na brzuchu mi się robi EEEEEEEhhhh

A tak w ogóle to pięknie wyglądasz , sama myślałam żeby w końcu wyjąć płaszczyk z szafy, bo jeszcze w nim nie byłam
Cieszę się że znów zaczęłaś się pokazywać, brakowało mi twoich zestawów!

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Bardzo ładnie Zuza . Podoba mi się na kimś taka długość sukienki/spódnicy, ale ja sama chyba kiepsko bym wyglądała.. choć może czas spróbować ?
Pokazuj się częściej

Cytat:
Napisane przez NasteCzka Pokaż wiadomość

Dziś do mnie dotarła upragniona sukienka z H&M szara z kokardką, tak jak wspominałam, że nie wiedziałam, że H&M ma inną rozmiarówkę , 8 myślałam, że 36, a tu masz babo placek okazało się, że 34, trochę ciasna, biust mi w niej wyskoczył, a ten pasek gdzie znajduje się kokardka ciśnie, trochę Założyłam jednolitą koszulkę(bokserkę)i jest w sumie ok, ale sama nie wiem, jakoś mnie chyba przytłacza, pogrubia mam wąską talię, ale szerokie biodra i te plisy chyba nie są dobre dla mnie, pewnie 36 byłaby lepsza, chyba nie dana mi ta sukienka Czy ktoś też ma taki problem?

uuu czyli jednak za duża , no szkoda... faktycznie plisy trochę poszerzają tyłeczek , ale jeśli ktoś jest szczupły to myślę że spokojnie może nosić takie rzeczy, ja już się przekonałam
a powiedz mi Moja Droga, czy sukienka twoja jest nowa ? czy miała 'lekkie' że tak się wyrażę zmechacenia na plisach, na kokardzie?

Mogłabyś wrzucić zdjęcie sukienki z bliska?
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:35   #3919
franiulka
Raczkowanie
 
Avatar franiulka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 283
Dot.: My Style Diary V

zuza678 ta kurteczka czarna ze ściągaczami jest moim marzeniem , lezy na Tobie idealniei wogóle cały Twój zestaw jest rewelacyjny
__________________
Franiulka
franiulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 11:20   #3920
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: My Style Diary V

zuza skąd kurtka i za ile ? śliczny zestaw
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:23   #3921
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość



jak patrzę na to zdjęcie, to ja chyba powinnam pozbyć się tej sukienki...
na mnie jest dłuższa , i mam wrażenie że szersza, jakiś balon na brzuchu mi się robi EEEEEEEhhhh

A tak w ogóle to pięknie wyglądasz , sama myślałam żeby w końcu wyjąć płaszczyk z szafy, bo jeszcze w nim nie byłam
Cieszę się że znów zaczęłaś się pokazywać, brakowało mi twoich zestawów!




uuu czyli jednak za duża , no szkoda... faktycznie plisy trochę poszerzają tyłeczek , ale jeśli ktoś jest szczupły to myślę że spokojnie może nosić takie rzeczy, ja już się przekonałam
a powiedz mi Moja Droga, czy sukienka twoja jest nowa ? czy miała 'lekkie' że tak się wyrażę zmechacenia na plisach, na kokardzie?

Mogłabyś wrzucić zdjęcie sukienki z bliska?
może i Ty się przekonasz do zaprezentowania zestawów? również brakuje mi czegoś od Ciebie. Co do sukienki to prawda nie jest dopasowana..taka luźniejsza, ale nie ma też jakiejś tragedii- oprócz tych pach no i w dużej mierze trzyma się na biuściku, hehe.

Co do sukienki Agaty, to ona napisała, że chyba jest przyciasna w biuście. To 34 jest bardzo małe- tak mi kiedyś Aga pisała
Ja jednak nie przekonałam się do siebie w tej sukience z Bershki a szkoda bo baaardzo mi się podobała! miałam wrażenie, że oprócz tej wielkiej pupy to i biodra mam pokaźne a w sumie dużo tam nie mam-około 88cm .
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:06   #3922
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Piękny! Prosty, z klasą i moje ulubione kolory

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
no właśnie szkoda, że się nie spotkałyśmy, ale myślę, że jeszcze niejedna okazja będzie

Co do sukienki- także wolałabym rękawki, ale jak będzie chłodniej to nałożę ją na golf i powinno być ok. Co do poszerzania wydaje mi się, że nie robi tego, jedyny jej minus to te wielkie dziury pod pachami
A baletki to najwygodniejsze ciapki jakie miałam! idealne na długie eskapady.


dziękuję
mam nadzieję, że na Pw troszkę Ci pomogłam.


oo u mnie ich jeszcze nie widziałam! szkoda, że nie pokażesz fotki bo chętnie bym zobaczyła
a widziałaś może taki kaszkiecik z kokardką? widziałam go w Avanti a w sklepach jak zwykle
A buty szczerze polecam! na pewno miejsce się znajdzie- hehe ja zawsze wychodzę z takiego założenia


taak to te!
A co do sukienki miałam podobny dylemat jak Ty! wydawało mi się, że mam w niej pupę jak słoń dlatego sprzedałam moją czerwoną. A jeżeli chodzi o rozmiar tej z H&M to też prędziej decydowałabym się na 36 bo jak gadałam z Agą ona napisała mi, ze ta 34 jest bardzo malutka szczególnie w biuście, a ja na pewno mojego bym tam nie wcisnęła
Jestem za tym abyś pokazała się w niej tpo wtedy postaram się doradzić


miło mi, że masz takie zdanie o mnie


fajnie, choć sama pewnie nie czułabym się dobrze w takiej długości(choc kto wie ). U Ciebie jednak nie mam się czego przyczepić! sukienka dodaje Ci charakteru


total b&w hehe

zapamiętam to


hehehe a wiesz, że o tym samym pomyślałam (szkoła) nawet troche mi się tęskni! chyba jesteśmy nienormalne
A tak w ogóle to dziękuję za miłą opinię
Nie widziałam kaszkietu, a co do spodni to pokaże ale narazie nie mam aparatu bo pożyczyłam koleżance
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:57   #3923
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
slicznie!!!! bardzo oryginalnie, normalnie jestem zachwycona
surykata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:58   #3924
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Zuza
fajnie, ale szkoda że sukienka taka dluga, wolałabym taką do kolan, taka moja skromna opinia
Dziekuje Jedna sukienka o takiej dlugosci tez sie przyda

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ale ładnie Zuza jesteś szczęsciarą bo z tego co ja zauważam niewiele kobiet dobrze wyglada w takiej dlugosci, a Ty prezentujesz się super
Dziekuje, bardzo milo mi to slyszec
Cytat:
Napisane przez ewelinnna Pokaż wiadomość
Mmm.. z klasą i pieprzem Podoba mi sie połączenie skórkowej kurtki z delikatnością wełny - także kolorystyczne. I te rajstopki
Dziekuje Kochana, bardzo sie ciesze
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Fantastyczny zestaw
Osobiście wolałabym nieco krótszą sukienkę, ale Tobie ta długość idealnie pasuje!
Dziekuje bardzo
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Wyglądasz hmm wsio ładnie skomponowane-super!
dzieki za mile slowa
Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość

Slicznie! Boska sukienka
Dziekuje bardzo Papiszynko
Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
.


dziękuję
mam nadzieję, że na Pw troszkę Ci pomogłam.

fajnie, choć sama pewnie nie czułabym się dobrze w takiej długości(choc kto wie ). U Ciebie jednak nie mam się czego przyczepić! sukienka dodaje Ci charakteru
oczywiscie, ze mi pomoglas
Dziekuje, jestem pewna ze wygladalabys dobrze w tej dlugosci
Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość

Bardzo ładnie Zuza . Podoba mi się na kimś taka długość sukienki/spódnicy, ale ja sama chyba kiepsko bym wyglądała.. choć może czas spróbować ?
Pokazuj się częściej
Dziekuje Kiniu Sprobuj, sprobuj, taka jedna sukienka w szafie zawsze sie przyda
Moze dasz sie przekonac Pralince i wkleisz tez cos ?
Cytat:
Napisane przez franiulka Pokaż wiadomość
zuza678 ta kurteczka czarna ze ściągaczami jest moim marzeniem , lezy na Tobie idealniei wogóle cały Twój zestaw jest rewelacyjny
Ciesze sie bardzo Dziekuje
Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
zuza skąd kurtka i za ile ? śliczny zestaw
Dziekuje, kurteczka to Bershka - ok.260 zl
Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Piękny! Prosty, z klasą i moje ulubione kolory
Dziekuje Kochana Milo slyszec
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

Edytowane przez zuza678
Czas edycji: 2008-09-12 o 16:23
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:00   #3925
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
Bardzo mi sie podoba !!
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:17   #3926
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
slicznie!!!! bardzo oryginalnie, normalnie jestem zachwycona

Bardzo Ci dziekuje Czytac takie komentarze to ogromna przyjemnosc

Cytat:
Napisane przez Bulba1 Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podoba !!
Kochana dziekuje! bardzo milo mi
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:04   #3927
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
ślicznie...
dałaś mi koncepcję jak zestawić swoją szarą sukienkę.W ogóle bardzo lubię oglądać Twoje zestawy. Mam nadzieję, że nie będziesz mi mieć za złe jeżeli wykonam taką czynność: kopiuj, wklej
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:05   #3928
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: My Style Diary V

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Slonce, Ty wiesz, ze Ty mi sie zawsze podobasz A tu w ogole masz piekny usmiech i wygladasz kwitnaco. Spodnica jest genialna i fajne te butki. Ślicznie
Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
No to i ja wkleje cos skromnego
dziękuję i wzajemnie. Zgadzam się z tym, że jesteś jedną z niewielu kobiet, którym pasuje taka długość. Wyglądasz rewelacyjnie!

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Poppet
świetnie! Te buciki super!! zawlaszcza na tle czarnych rajstop, fajnie je eksponują
dziękuję i zgadzam sie z tym co napisałaś. Jesteś bystra Dziękuję

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Świetnie, jak zawsze Spódnica śliczna, a butki nadają całości charakteru
echh Ty mnie zawsze zawstydzasz Dziękuję ci bardzo!

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
no właśnie szkoda, że się nie spotkałyśmy, ale myślę, że jeszcze niejedna okazja będzie

Co do sukienki- także wolałabym rękawki, ale jak będzie chłodniej to nałożę ją na golf i powinno być ok. Co do poszerzania wydaje mi się, że nie robi tego, jedyny jej minus to te wielkie dziury pod pachami
A baletki to najwygodniejsze ciapki jakie miałam! idealne na długie eskapady.
wiesz oglądałam je na uckji i wyglądały tak.. tandetnie, ale zobaczyłam je u dziewczyny na ulicy no i potem u ciebie i uznałam, że są super! A teraz ich już nie widzę na allegro..

i jesteście z Papiszynką nienormalne i z tą szkołą :P

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
obie wersje podobają mi się , całość jest super
dzięki kiniu! szkoda, że nic Twojego nie można pooglądać :P ale rozumiem.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:15   #3929
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Dot.: My Style Diary V

Witajcie Dziewczynki!!
Od wieeeelu dni podgladam Wasze zestawy i podziwiam Wasz styl.
Dzies nadszedla czas na mnie
Chcialam Was prosic o opinie na temat moich ciuchow.Co Wam sie podoba, co nie bardzo??
Pozdrawiam Was serdecznieFoa004.jpg

Fotka009.jpg Fotka007.jpg Fotka000.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F003.jpg (49,9 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fot001.jpg (46,9 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez Olifka
Czas edycji: 2008-09-12 o 18:37 Powód: zdublowane zdjecia
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:20   #3930
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Dot.: My Style Diary V

I jeszcze kilka.
Wybaczcie ze jakos dziwnie zaladowalam te ftki, ale robie to po raz 1
Mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie lepiej.
Buziaki!!!Foa001.jpg
Fotka010.jpg

Fotka002.jpg Fotka004.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F003.jpg (49,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotka001.jpg (51,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Olifka
Czas edycji: 2008-09-12 o 18:38 Powód: zdublowane zdjecia
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.