"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-09, 16:39   #4141
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dlaczego ta blondynka od Waldka nie może nocować u rolnika tylko w hotelu? I co na sam koniec powiedział Waldek? To już chyba w zapowiedziach było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona coś mówiła,że ma małe dziecko i jest ono w tym hotelu z opiekunka. Ale w komentarzach piszą,że ma 6 lat..to nie mogła go w domu zostawić?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 16:44   #4142
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ona coś mówiła,że ma małe dziecko i jest ono w tym hotelu z opiekunka. Ale w komentarzach piszą,że ma 6 lat..to nie mogła go w domu zostawić?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
No ale jak 6latka samego na kilka dni zostawić miała? Nie każdy ma dziadków, rodzeństwo, ciotki itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 17:22   #4143
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ona coś mówiła,że ma małe dziecko i jest ono w tym hotelu z opiekunka. Ale w komentarzach piszą,że ma 6 lat..to nie mogła go w domu zostawić?
Ale z kim w tym domu miał zostać? Sam? Kobieta może nie mieć na tyle zaufanych osób w otoczeniu, aby powierzać im swoje dziecko na kilka dni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 07:07   #4144
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No ale jak 6latka samego na kilka dni zostawić miała? Nie każdy ma dziadków, rodzeństwo, ciotki itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No może z tą opiekunka...nie wiem . To nie niemowlak żeby go taki kawał ze sobą targać...

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 08:39   #4145
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No może z tą opiekunka...nie wiem . To nie niemowlak żeby go taki kawał ze sobą targać...

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

wątpię, że opiekunka chciałaby 5 dni przez cale 24 h opiekować się dzieckiem.



Ale dla mnie takie coś byłoby minusem, to jak ona planuje potem się z nim spotykać, zwłaszcza, że mieszkają daleko od siebie
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 09:53   #4146
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 277
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
wątpię, że opiekunka chciałaby 5 dni przez cale 24 h opiekować się dzieckiem.



Ale dla mnie takie coś byłoby minusem, to jak ona planuje potem się z nim spotykać, zwłaszcza, że mieszkają daleko od siebie
Mnie też to dziwi, że ma taką sytuację nie ma z kim dziecka zostawić a pakuję się do takiego programu. No chyba że miała ugadaną opiekę i ten ktoś w ostatniej chwili się wycofał. Ale wtedy ja bym chyba zrezygnowała na jej miejscu. Więc albo jej bardzo zależy,albo szuka gdzie - jak to moja teściowa mawia - dupę wsadzić żeby ktoś jej i dziecku stabilizację zapewnił i jest przy tym zdesperowana.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 15:11   #4147
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:50
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-10, 15:25   #4148
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 277
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wątpię że ona sama ogarnia hotel i opiekunkę, raczej produkcja. A może nawet to wszystko jest specjalnie ukartowane żeby było coś nowego i coś się działo w każdym razie grubym ja nie chciała się rozstawać z dzieckiem na kilka dni to bym się nie zgłaszała to tego programu, po co sobie tak komplikować? Przecież wiadomo z czym to się wiąże, były już kandydatki samotne matki. Dlatego jest to dla mnie dziwnie ale to takie luźne gdybanie tylko.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 15:39   #4149
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:50
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 17:27   #4150
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Produkcja zwraca koszty podrózy na nagrania, jak ktos jest z daleka to ma zapewniony Hotel w pobliżu miejsca zamieszkania rolnika,żeby potem z rana przyjechać na gospodarstwo. Z tego co wiem to przeważnie cała trójka wybrańców dzień wczesniej jest juz Hotelu.
Ale jak to wygląda z dzieckiem i opiekunką to nie mam pojęcia,chyba pierwszy raz taki przypadek.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2023-10-10 o 17:29
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 19:45   #4151
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-22, 21:46   #4152
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Trochę niespodzianek dzisiaj było.

Anna, czarnowłosa rolniczka, niech bierze młodego. Fajny jest. Uda się lub się nie uda, ale młody Matt Damon mi się podoba. Chociaż i reszta panów całkiem okej. Ma w czym wybierać.

Najstarszy rolnik (Waldemar?) dostał po łapkach od produkcji za kontakt poza programem. Pilnują już po tych wszystkich aferkach. Oj, nieładnie Waldku. Przyłapany na kłamstwie. Co do jego gospodarstwa to niby tylko kilka krów, ale dużo roboty. Nie widzę tam jego rzekomej faworytki, śpiewaczki weselnej.

Arturowi widać, że najbardziej podoba się kręconowłosa Andy MacDowell, ale czy ona na gospodarkę? Najbardziej mu imponuje ta obrotna, która się odnajduje na gospodarstwie (ta od myjki ciśnieniowej). Z wygadaną śmieszką, samozwańczą faworytką stwierdził, że ma najmniej wspólnego. To się dziewczę załamie.

Co do najmłodszego (?) rolnika, Dariusza, to nie umiem jego i jego kandydatek rozgryźć. Tam jedna widać, że już sama chciałaby się wycofać. On ciągle śmieszkuje i rzeczywiście trudno o poważniejszą rozmowę. Więc podtrzymuję, że któraś z nich musiałaby przejąć inicjatywę.

Koniara - nie szuka pracownika, ale chce facetom pokazać na czym polega praca w stadninie. Oki, rozumiem koncepcję. Natomiast brak tam oddechu i czasu na rozmowę, poznanie się. Bardziej casting na kumpla.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-10-22 o 21:48
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 05:26   #4153
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 07:17   #4154
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no u Waldiego się grubo dzieje, porównując to do reszty rolników z tej edycji. A wydawał się taki fajny, porządny
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 08:25   #4155
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Trochę niespodzianek dzisiaj było.

Anna, czarnowłosa rolniczka, niech bierze młodego. Fajny jest. Uda się lub się nie uda, ale młody Matt Damon mi się podoba. Chociaż i reszta panów całkiem okej. Ma w czym wybierać.
Mi z tej reszty ten brunet przystojniaczek się nie podoba z osobowości, mam wrażenie, że to nie introwertyzm tylko pustka w głowie sprawia, że tak mało mówi. Z tym 21latkiem to faktycznie aż nie do wiary, że taki w porządku się wydaje, aż podejrzane Znam małżeństwa z taką różnicą wieku, gdzie facet jest kilkanaście lat młodszy. Tylko tu nie wiem czy jemu się tak Ania tak podoba, bo on jej ewidentnie tak.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Najstarszy rolnik (Waldemar?) dostał po łapkach od produkcji za kontakt poza programem. Pilnują już po tych wszystkich aferkach. Oj, nieładnie Waldku. Przyłapany na kłamstwie. Co do jego gospodarstwa to niby tylko kilka krów, ale dużo roboty. Nie widzę tam jego rzekomej faworytki, śpiewaczki weselnej.

Arturowi widać, że najbardziej podoba się kręconowłosa Andy MacDowell, ale czy ona na gospodarkę? Najbardziej mu imponuje ta obrotna, która się odnajduje na gospodarstwie (ta od myjki ciśnieniowej). Z wygadaną śmieszką, samozwańczą faworytką stwierdził, że ma najmniej wspólnego. To się dziewczę załamie.
wątpię czy się załamie, wygląda na taką imprezowiczkę, która póki młoda to się bawi, lubi wyzwania, przygody mam nadzieję, że się na tego Artura tam gdzieś nie rzuci

Cytat:
Co do najmłodszego (?) rolnika, Dariusza, to nie umiem jego i jego kandydatek rozgryźć. Tam jedna widać, że już sama chciałaby się wycofać. On ciągle śmieszkuje i rzeczywiście trudno o poważniejszą rozmowę. Więc podtrzymuję, że któraś z nich musiałaby przejąć inicjatywę.
sztywno tam jakoś, oni wszyscy przymuleni albo nieśmiali przed kamerami?

[/QUOTE]Koniara - nie szuka pracownika, ale chce facetom pokazać na czym polega praca w stadninie. Oki, rozumiem koncepcję. Natomiast brak tam oddechu i czasu na rozmowę, poznanie się. Bardziej casting na kumpla.[/QUOTE] no ale oni ponoc gadają wieczorami, mają czas na oddech.
Te prace na gospodarce to obowiązkowy punkt programu, wg mnie super bo w działaniu i przy zmęczeniu wyłazi bardziej prawdziwy charakter na wierzch. Mi się charakter Agnieszki podoba, energiczna, konkretna babka, odpowiedzialna, może zbyt wymagająca, ale wie kogo chce. Wizażowi się powinna podobać

Do niej się odpowiedni facet chyba nie zgłosił, nadwrażliwiec wuefista, śmieszek górnik i chyba ten pan z Islandii najbardziej odpowiedni, ale tam nie ma żadnego tzw. 'iskrzenia' chyba. Mogliby sobie spróbować tzw. związku z rozsądku.
A jeszcze tak ją produkcja pokazuje, że chyba poza programem też nikogo nie zachęci...

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo wiecej skandali nie ma jak wykrzesać
zresztą tak obiektywniej - to co to za wielka afera - że sobie Waldi popisał z jakąś kobietą poza programem... chyba troche 'na silę' to pokazują
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 08:29   #4156
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Koniara tak krzyczy na tych biednych chłopaków,że aż ja miałam dość oglądając ja a co dopiero oni
Jasne, rozumieniem,ze trzeba pokazać jak wygląda praca,ale można to zrobić na spokojnie. Ona to wprowadza jakąś musztrę chyba. Ja bym wiala.
Waldek. Wydawał się w porządku,ale jak widać to tylko pozory. Dziewczyny ma takie sobie. Ta laleczka chyba jest najlepsza,mimo że nie ze wsi. Tamte jakieś takie bez wyrazu są.
Anna w tym odcinku chyba wypadła lepiej. Na mnie zrobiła pozytywne wrażenie. Nie wiem kogo wybierze, mam wrażenie,że na każdego ma ochotę. Ten cichy jej najmniej odpowiada,ale może się rozkręci.
U Artura chyba najfajniejsza atmosfera. Ciągnie go do Sary,ale ta dziewczyna tak średnio na gospodarstwo. Ta Ola się na bardziej nadaje,ale czy aż tak go pociąga? w końcu o to w tym chodzi,a nie o to żeby jak najlepiej myć ciągnik
U Darka już jedna dziewczyna chce odjeżdżać. Niech jedzie. Może między pozostałymi coś się wykluje. On jest taki śmieszek,ale może poza kamera się pokaże z innej strony .

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 08:45   #4157
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

no tak jak myślałam, ludzie nie lubią krytykujących, poprawiających źle robiących robotę facetów kobiet
"doczekała się tytułu „baby-generała”, bo jej apodyktyczne zachowanie nie jest w smak widzom. Dość brutalnie traktowała też kandydatów.
"Nie chcę zapeszać, ale ona nikogo nie wybierze. Chce tylko wypromować swoje gospodarstwo i tyle. Nie widać z jej strony żadnego zainteresowania. Cały czas jej coś nie pasuje” – brzmi jeden z komentarzy w internecie na temat Agnieszki."
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 10:30   #4158
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89696849]
(...)
Te prace na gospodarce to obowiązkowy punkt programu, wg mnie super bo w działaniu i przy zmęczeniu wyłazi bardziej prawdziwy charakter na wierzch. Mi się charakter Agnieszki podoba, energiczna, konkretna babka, odpowiedzialna, może zbyt wymagająca, ale wie kogo chce. Wizażowi się powinna podobać

Do niej się odpowiedni facet chyba nie zgłosił, nadwrażliwiec wuefista, śmieszek górnik i chyba ten pan z Islandii najbardziej odpowiedni, ale tam nie ma żadnego tzw. 'iskrzenia' chyba. Mogliby sobie spróbować tzw. związku z rozsądku.
A jeszcze tak ją produkcja pokazuje, że chyba poza programem też nikogo nie zachęci...
(...)[/QUOTE]

Wiadomo, że obowiązkowy punkt. Jednak praca może przebiegać w fajnej atmosferze, pokazanie co i jak, danie kandydatom wglądu w swoje życie (i przy okazji w siebie), a może być i "o jezu, jak wy niczego nie umiecie" i takie ciągłe bycie obok kogoś, nie z kimś. Tam są oczywiście żarty, to nie tak, że panowie odbierają tą krytykę w 100%, nie są dziećmi. Tylko ja nie widzę, żeby ona tak naprawdę chciała kogoś poznać. Absolutnie nie przeszkadza mi jej konkretność itd. ale miejsca dla faceta, jakiegokolwiek, przy jej boku na ten moment nie widzę. Może odpowiedni się nie zgłosił, a może żaden nigdy nie będzie odpowiedni jak się ma takie podejście.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89696863]no tak jak myślałam, ludzie nie lubią krytykujących, poprawiających źle robiących robotę facetów kobiet
"doczekała się tytułu „baby-generała”, bo jej apodyktyczne zachowanie nie jest w smak widzom. Dość brutalnie traktowała też kandydatów.
"Nie chcę zapeszać, ale ona nikogo nie wybierze. Chce tylko wypromować swoje gospodarstwo i tyle. Nie widać z jej strony żadnego zainteresowania. Cały czas jej coś nie pasuje” – brzmi jeden z komentarzy w internecie na temat Agnieszki."[/QUOTE]

Wierzyłam w nią, że chce kogoś poznać, ale na tym etapie zgadzam się niestety z tym, że ona jednak wcale nikogo nie chce, bo praca, bo stadnina, bo nikt nie będzie wystarczający i nikt nie będzie... nią samą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 17:05   #4159
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no u Waldiego się grubo dzieje, porównując to do reszty rolników z tej edycji. A wydawał się taki fajny, porządny
Mi od początku "śmierdział". Mam uprzedzenia co do facetów, którzy żelują wlosy, są zafiksowani na jedną pasję i przedkładają ją nad wszystko. A przy okazji mają rodziców ślepo w synka zapatrzonych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Koniara tak krzyczy na tych biednych chłopaków,że aż ja miałam dość oglądając ja a co dopiero oni
Jasne, rozumieniem,ze trzeba pokazać jak wygląda praca,ale można to zrobić na spokojnie. Ona to wprowadza jakąś musztrę chyba. Ja bym wiala.
Waldek. Wydawał się w porządku,ale jak widać to tylko pozory. Dziewczyny ma takie sobie. Ta laleczka chyba jest najlepsza,mimo że nie ze wsi. Tamte jakieś takie bez wyrazu są.
Anna w tym odcinku chyba wypadła lepiej. Na mnie zrobiła pozytywne wrażenie. Nie wiem kogo wybierze, mam wrażenie,że na każdego ma ochotę. Ten cichy jej najmniej odpowiada,ale może się rozkręci.
U Artura chyba najfajniejsza atmosfera. Ciągnie go do Sary,ale ta dziewczyna tak średnio na gospodarstwo. Ta Ola się na bardziej nadaje,ale czy aż tak go pociąga? w końcu o to w tym chodzi,a nie o to żeby jak najlepiej myć ciągnik
U Darka już jedna dziewczyna chce odjeżdżać. Niech jedzie. Może między pozostałymi coś się wykluje. On jest taki śmieszek,ale może poza kamera się pokaże z innej strony .

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Mój mąż wiałby od koniary. Jej ton to taki nie znoszący sprzeciwu
Z kolei ten małomówny od Ani Pomidorowej to taki prosty jak drut chlopaczek. "Popaczeć se na meczyk, dziecka spłodzić, piwko wypić i wypłatę do domu przynieść". Nic poza tym.. Nie dla niej.
U Darka zbyt cukierkowo, może jak ta jedna wyjedzie to coś między dziewczynami się pojawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-23, 17:36   #4160
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mi od początku "śmierdział". Mam uprzedzenia co do facetów, którzy żelują wlosy, są zafiksowani na jedną pasję i przedkładają ją nad wszystko. A przy okazji mają rodziców ślepo w synka zapatrzonych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Mój mąż wiałby od koniary. Jej ton to taki nie znoszący sprzeciwu
Z kolei ten małomówny od Ani Pomidorowej to taki prosty jak drut chlopaczek. "Popaczeć se na meczyk, dziecka spłodzić, piwko wypić i wypłatę do domu przynieść". Nic poza tym.. Nie dla niej.
U Darka zbyt cukierkowo, może jak ta jedna wyjedzie to coś między dziewczynami się pojawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mój tz też ma takie odczucia co do Waldka.
Mi się on od początku wydawał spoko (teraz już nie) , ale ta jego mama taka wtrącają się i mnie to mocno odstraszyło. Więc na miejscu tych dziewczyn bym uważała. Chata ogromna,więc pewnie beda mieszkać razem.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 18:29   #4161
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Waldi nawet tam nie mieszka, to dom jego rodziców, znaczy prawdopodobnie jest to na niego przepisany. Waldi ma swój nowy wielki dom i chyba nawet w tej samej wsi. Ale widac nie chciał go pokazywac

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2023-10-23 o 18:32
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 19:02   #4162
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Pewnie zas były jakieś SKRIMY

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



Waldi nawet tam nie mieszka, to dom jego rodziców, znaczy prawdopodobnie jest to na niego przepisany. Waldi ma swój nowy wielki dom i chyba nawet w tej samej wsi. Ale widac nie chciał go pokazywac
Oo widzisz,to trochę bez sensu,że nagrywki są tam,ale z jednej strony tam ma całe gospodarstwo.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 08:27   #4163
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Pewnie zas były jakieś SKRIMY

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



Waldi nawet tam nie mieszka, to dom jego rodziców, znaczy prawdopodobnie jest to na niego przepisany. Waldi ma swój nowy wielki dom i chyba nawet w tej samej wsi. Ale widac nie chciał go pokazywac

Waldemar się kreuje na takiego niby bogatego, a te budynki, gdzie przebywają zwierzęta w kiepski stanie. Trudno go nazwać bogatym. I fakt zamiast zainwestowac w remont czy jakies usprawnienia to kupił lexusa. Dla mnie to pozer
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 08:45   #4164
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Budynki jak dla mnie normalne. Na pewno nie nowoczesnej,ale są okej.
Ma chyba sporo zwierząt skoro obrządek poranny zajmuje mu tak dużo czasu.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 20:21   #4165
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 20:33   #4166
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

U Waldemara telefoniczna panna brzmi tak, że na miejscu Waldemara zaczęłabym spać z gaśnicą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 20:55   #4167
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 21:03   #4168
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Rety, jakie buraczane te chłopy. A Waldek burak największy. Jak się przedstawił dziewczynom jako wielce uczciwy. Jakoś nie wspomniał, że do tej telefonicznej znajomości tyle kilometrów nawet jeździł. Nagle szczery, zrzucił brzemię xD Gdyby nie produkcja z pewnością furtkę by sobie zostawił. Jeszcze jaki dumny był z siebie że się przyznał
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 21:20   #4169
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

I jak zwykle te same problemy...niezręczna cisza..brak zainteresowania drugą osobą.. Czy ludzie teraz nie potrafią ze sobą rozmawiać? Brak im asertywności? Umiejętności społecznych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 21:57   #4170
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, zorientowałam się. Słuchałam z kuchni, ale coś mnie tknęło, że niemożliwe, iż ktoś tak dziwnie mówi. Rzeczywiście odegrane przez kogoś (aktorstwo na poziomie radiowych "Trudnych spraw") na podstawie notatek produkcji. Dziwnie to rozegrali.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.