Mango - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 13:59   #1
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102

Mango


Dziewczyny mam do Was pytanie otóż zamierzałam kupić sobie dżinsowe czarne rurki firmy Mango. Nigdy nie miałam spodni tej firmy, zawsze kupowałam dżinsy ''dżinsowych" firm- Lee,Wrangler, Levis.... moje pytanie brzmi: czy warto kupić spodnie dżinsowe firmy Mango? Macie takowe? jak się sprawują?są teraz poprzeceniane w większości (ok 80zł) więc cena kusi.... a moze lepiej nie kombinować tylko kupić w innej firmie? co myślicie? czekam na odpowiedzi
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:09   #2
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Mango

Ja mam kilka par i mogę polecić. Nie widzę różnicy między nimi a Levisami, chociaż to pewnie zależy od spodni, w końcu jakość materiału może się różnić w tej samej firmie.
Też kupowałam na przecenach, bo to większa przyjemość,ale przez to podchodzę do tego na luzie, bo w końcu zapłaciłam tylko 80zl...
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:57   #3
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Mango

Kupiłam parę czarnych dżinsowych rurek na wyprzedaży w Mango, dwa dni temu
i jestem zachwycona- są superwygodne, o wiele bardziej niż czarne rurki z H&M czy Cubusa, które miałam wcześniej. Jakość materiału super, nie odbiega od moich ulubionych wranglerów, bez niepotrzebnych świecidełek etc. Jeszcze jedno - mimo tego, że są to biodrówki, są na tyle dobrze skrojone, że nie muszę światu ukazywać, jaką bieliznę mam danego dnia.. W innych spodniach zdarza mi się to, bowiem matka natura bioder nie dała i wszystkie spodnie ze mnie zwyczajnie zjezdżają Jednym słowem gorąco polecam, ja się czaję na jeszcze jedną parę, granatową, ale w moim Mng nie było już 34/36..
gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:40   #4
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Mango

Też mam 2 pany jeansów MANGO, jedne z wyprzedaży inne nie ale obie pary mogę polecić, są bardzo wygodne, nie spierają się, krój bardzo dobrze dopasowany. Mam rurki i proste ciemne jeansy i jestem bardzo zadowolona
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:35   #5
kasqs88
Raczkowanie
 
Avatar kasqs88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 139
Dot.: Mango

ja nie mam rurek ale takie z prostymi nogawkami, ten model mial takie jakby przedarcia na gorze na nogawkach i wysokosci bioder i tam material teraz juz lekko przeswituje (tylko na tych przedarciach) i boje sie ze pewnego dnia rozedra sie na serio ale mam je juz bardzo dlugo i nie traktowalam ich zbyt dobrze wiec z czystym sumieniem moge poprzec dziewczyny i polecic mng w kwestii jeansow dodam jescze ze sa super wygodne i dobrze skrojone, tez biodrowki i to co mam pod nimi pozostaje tylko moja sprawa
__________________
moja szafa woła o pomoc!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253759

kasqs88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:41   #6
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Mango

dobra dziewczyny, skoro już rozmawiamy o spodniach mng, to może ktoraś wizażanka z Warszawy orientuje się, w którym Mng są jeszcze granatowe rurki, taki najprostszy model, w rozmiarach 34 albo 36? chyba zachorowalam na jeszcze jedne
gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 18:05   #7
czipsi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 159
Mango

mam pytanie laskiw dizialyscie te bluzke mng w skpeach, taki kolor kroj, moglby mi ja ktos kupic rozmiar s lub m;(((? acha i mam pytanie co dor rozmiarowki czy jest ona za nizona czy zawyzona czy moze w sam raz pozdr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mng.jpg (63,2 KB, 64 załadowań)
czipsi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 11:40   #8
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Mango

będę dziś w centrum handlowym to wstąpię do mango i zobacze czy jest
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 11:47   #9
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Mango

Z moich doświadczen wynika, że jak na metce w MNG masz 38 to faktycznie jest to 36. Przynajmniej jesli idzie o koszule. Nigdy też nie kupiłam tam sukienki, ponieważ z reguły mierzę CAŁĄ rozmiarówkę i ŻADNEJ kiecy nie jestem w stanie dopasować
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:02   #10
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Mango

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Z moich doświadczen wynika, że jak na metce w MNG masz 38 to faktycznie jest to 36. Przynajmniej jesli idzie o koszule. Nigdy też nie kupiłam tam sukienki, ponieważ z reguły mierzę CAŁĄ rozmiarówkę i ŻADNEJ kiecy nie jestem w stanie dopasować
powiedzialabym ze z rozmiarami jest odwrotnie. nosze M w takich sklepach jak ZARA, a w mango kupuje zwykle s lub xs.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:01   #11
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Mango

co o bluzeczki to niestety ale nie spotkałam, albo jakaś ślepa jestem :/
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.