Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 17:06   #901
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Agunia, dobrze, że przebada Cię neurolog . Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Z tym badaniem na cukier, to nie wiem gdzie można je zrobić , ale poszukam tych wyników, powinna na nich być nazwa tego aparatu .
Ze słodkościami, to ja mam tak, że czuję na nie straszną chcicę w okresach wzmożonego stresu i osłabienia organizmu, może u Ciebie powód słodyczomanii jest taki sam?




Pisałam Ci, ze Subli'mine wstrętna poczta mi stłukła , a odsypkę już zrobiłam, podaj mi na PW adres, to poślę jeszcze dziś. Odsypałam Ci też sypkiego PS, jeśli chcesz, mogę dorzucić jeszcze próbkę bazy matującej PS .
Ja wiem gdzie takie badania mozna zrobic ale w Bytomiu... u mnie w przychodni nie bylo problemow ..zapamietalam bo smiesznanazwa 'cukier utajony"


Agus co to baza matujaca PS?bo ja testuje ostatnio bazy matujace i nic mi nie odpowiada wiec pytam od razu ,moze znajde nowe cus do testowania.Tylko skad ja probki wydebiew sephorze mnie juz znaja


Nie wiem na co chce isc do kina..a mamy darmowe karnety.Czy "nieznajomi"to straszny film?Dodam ze boje sie godzilli..i rekina w szczekach..wpadne pod fotel ze strachu czy tylko sie posikam?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:22   #902
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cześć

Nadszedł piątek upragniony, prawie wieczór a ja jestem masakrycznie zmęczona.
Czuję się niewyspana, obolała, śpiąca
I boli mnie szyja z przetrenowania

Myszołapko, do beżu wszystko pasuje ehem:
także czerwony będzie ładnym dodatkiem z pewności taki delikatny wzorek

Isa, trzymam kciuki

Co do śniadań to ja rano piję tylko kawkę a w pracy ok 9.00 jem serek wiejski /bułkę z serkiem.
A potem ok 11.00 musli z jogurtem.
Takie śniadania to u mnie standard, nie za bardzo lubię kanapki
Takie różne kombinacje to jedynie w weekend
Grzybki kocham, dziś na obiad miałam zapiekankę z grzybów, malutkich ziemniaczków i kalafiora,było pycha

Kurki to coś wspaniałego tylko że ceną powalają, 40 zł/kg
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:39   #903
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Edit:Rzyrafko oni sobie leca w kulki jak nic.Dziady jedne wstretne!Idz na poczte i zrob haje naczelnikowi.Ja mam to szczescie ze na mojej naczelniczka jest ciocia przyjaciolki.Wbrew pozorom przydatne

Jeju masz te cienie..mogem sie spytac ile zaplacilas za 1 na all?Estelka mnie nimi kusila jak nie wiem co i dalej mi siedza w glowie..
Ech naczelnik jużtu nei pomoże bo jak pisałam- ten pan od poniedziałku nie pracuje
czarny z licytacji za 22,50, hexxowy niebieski tez z licytacji za 21,50 i do tego poza allegro 3 brązowe za 15 zł + 8 za przesyłkę- interes stulecia, tyle ż edługo szło bo z anglii
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Agus co to baza matujaca PS?bo ja testuje ostatnio bazy matujace i nic mi nie odpowiada wiec pytam od razu ,moze znajde nowe cus do testowania.Tylko skad ja probki wydebiew sephorze mnie juz znaja
Pewnei Paul Sagane

PS idem zgrzeszyć z TŻ nawet nie amiętam kiedy to robiliśmy ostatni raz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:46   #904
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Znaczy co to jets konkretnie o czym piszesz? Ja do twarzy bardzo polubiła proszkowy Oriflame, kocham go
pisze o xerial gommage

polozylam sie, na chwileczke a zrobila sie z tego godzinna drzemka i teraz jestem taka skapcaniala...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:48   #905
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Ice mija tydzień, jak się kwaszę, nowych pryszczy mi nie przybywa, ale stare robią się większe i bardziej bolące . Cera się odrobinęwygładziła, ale zaczynam odczuwać skutki wysuszającego działania keasów, mimo iż stosuję co 2dni maseczkę nawilżającą i kremy silnie nawilżające. Powolutku oczyszczają się pory, ale ich rozmiary pozostają bez zmian. Chyba dziś ostatni raz nałożę kwasy i przez kolejne 3 noce zafunduję buźce Active C.
Czyli generalnie bez szału na razie? Chyba się jeszcze nie zdecyduję, strasznie się boję wysuszenia. Wezmę ten olejek-serum tamanu z kwasem BHA, o którym pisała Agnieska, ale jeszcze chyba nie w tym miesiącu, bo czekają mnie spore zakupy apteczne po weekendzie i BU musi poczekac na swoją kolej.

Nienawidzę mojej cery powoli - musze przestać palić, mam pory jak kratery i nawet krem tonujący zaczął mi się w nich zbierać. A Lu zaczyna mnie strasznie wysuszać, musze mieć nowy puder. Moja cera mi daje do zrozumienia, że już jesień - jakbym sama nie widziała za oknem...

Za to Nuxe Creme Fraiche jest boski - skóra po nim gładziutka, nawilżona, mięciutka, rozświetlona i... o pół tonu jaśniejsza niż bez niego. Jeszcze pod makijaż nie testowałam, ale jutro wieczorem to zrobię pewnie.


Znowu mi się przysnęło, zrobiło się strasznie szaro i ponuro, moja koncentracja spadła do zera. Ja już nie mam siły, nie mogę, nie dam rady.


Isa, na pewno będzie dobrze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:56   #906
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

milosniczki sezonowek e. patrzajta
numer jeden
numer dwa
numer trzy
ja sie wlasnie zastanawiam, ale TZ wyrzuci mnie z domu jak cos jeszcze zamowie


a tak w ogole to rano, jak robilam makijaz, to dziekowalam bogu za to, ze jestem kobieta [slogan orsaya - thank god i'm a woman ].
bo jakbym byla facetem to byalbym skazana na zel do golenia, balsam po goleniu i zel pod prysznic. a co z tymi wszystkimi kosmetycznymi cudami? a tak - moge to wszystko kupowac, uzywac z blogoscia i nikt na mnie dziwnie nie patrzy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:13   #907
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Vibesko
Jak moja Babcia żyła zawsze mieliśmy peeeełno grzybów i jagód. Babcia mieszkała na wsi, wakacje całe spędzane u niej (przynajmniej moja Mama, która zbierała jagody ).

Ja wolałam chodzić na grzyby. Pamiętam jak poszłam z Mamą, ona na jagody, ja polazłam w drugą stronę szukać grzybów. Miałam już duże wiadro uzbierane i nagle natrafiłam na las w lesie. Był to mocno ściśnięty iglasty las, tak mocno, że był cały ciemny..ale z ciekawości tam wlazłam i prawie orgazmu dostałam Nikt widocznie tam od dłuższego czasu nie był. Wyobraź sobie, że ten lasek (mały był) był cały pomarańczowo-zielony. Takie wielkie KURKI! Prześwitywały przez trawę i mech. Miały wielkie kapelusze. W samym tym lasku uzbierałam 4 reklamówki jednorazowe kurek i jeszcze wkładałam sobie do kaptura i na przód bluzy.

To był boski widok. Kocham zapach lasu, zapach grzybów

Dawno nie byłam..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2008-09-12 o 19:15 Powód: lit.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 19:16   #908
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Bossy ale to musiał być widok
Coś pięknego ja lubie wszystko co jest związane z grzybami, lubię je zbierać, czyścić, suszyć, jeść
I ten zapach
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:32   #909
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Bossy ale to musiał być widok
Coś pięknego ja lubie wszystko co jest związane z grzybami, lubię je zbierać, czyścić, suszyć, jeść
I ten zapach
Nom. Często jak wracaliśmy z lasu pamiętam, że siadałam do stołu i czyściłam grzybki Najpierw te do zjedzenia Były ze smażoną cebulką, śmietanką

Młaaa Kocham!

Siedzę w kodeksie pracy. Poradziłam się prawnika, tak naprawdę nie mogę nic zrobić. Potem jedynie mogę się odwołać do Sądu Pracy. Bądź po prostu najpierw ich postraszyć PiPem i US (dostaję inaczej wypłatę niż mam na umowie).

A co do lasu. Pamiętam też, jak polazłam sama i weszłam w pajęczyne A na niej był WIELKI pająk. Miałam go na czole. Zaczęłam się wydzierać i bić po czole. Efekt? Rozmemłane flaki na czole, podskakiwanie i piszczenie w miejscu
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:06   #910
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
milosniczki sezonowek e. patrzajta
numer jeden
numer dwa
numer trzy
ja sie wlasnie zastanawiam, ale TZ wyrzuci mnie z domu jak cos jeszcze zamowie


a tak w ogole to rano, jak robilam makijaz, to dziekowalam bogu za to, ze jestem kobieta [slogan orsaya - thank god i'm a woman ].
bo jakbym byla facetem to byalbym skazana na zel do golenia, balsam po goleniu i zel pod prysznic. a co z tymi wszystkimi kosmetycznymi cudami? a tak - moge to wszystko kupowac, uzywac z blogoscia i nikt na mnie dziwnie nie patrzy
mi się podobają te z drugiej aukcji, ale w sumie trochę drogo

co tu tak cicho?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:08   #911
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Podejrzanie cicho, chyba wszystkie poszły polować na allegro czy cuś
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 21:15   #912
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Podejrzanie cicho, chyba wszystkie poszły polować na allegro czy cuś
Oj ja nie ... Po pierwsze ---> podpis, po drugie własnie podgladnęlam na necie stan mojego rachunku za kom na chwilę obecną i o mało z krzesła nie spadłam - ponad 100 zł Przez 6 lat posiadania komórki nie miałam tyle Dobrze, że wczoraj w końcu sprzedała mi się paletka 6 cieni Clinique - 71 zł już bedzie na rachunek

Robiłam dziś drugie mierzenie:
* ubyło mi 1 cm w talii
* udka i biodra niestety nadal w stanie nie ruszonym


Rzyrafka wróciła z grzeszenia z TZ nananaanna
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:20   #913
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

wróciłam mam oświetlenie do łazienki i tylko tyle nadal nie mam klamek, kratki do wywietrznika, gniazdek, wieszaczków na ręczniki i uchwytu na papier.. bo się zgubiłam w Leroy Merlin nadal twierdzę, że to sklep w 90% dla facetów i bez żadnego osobnika płci przeciwnej tam zginę.. i zginęłam

oczywiście pojechałam tylko po rzeczy do łazienki, a wróciłam z czymś czego szukam od dawna, a akurat dzisiaj nie planowałam szukać - z kurtką tudzież krótkim płaszczem i butami na zimę


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzeczywiście kliteczka Ale wnęka w sam raz na wanienke. A pralke gdzie masz?? Nie zmieściła sie juz??
chyba zamiast szafki pod umywalką nie no, już jak się wprowadzałam pralka była w kuchni, więc tak została, tylko muszę ją wymienić, bo jest zepsuta

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Daria faktycznie malutka ta łazienka, ale może jakieś dodatki z fioletem albo żółcią ją nieco ożywią? Mi się strasznie podobają świece w łazienkach(jak oglądam ten program Dom nie do poznania, to często tam świecami fajnie dekorują).
fiolet powiadasz? o tym nie pomyślałam za żółtym nie przepadam, ale myślę, że pozbieram jakieś skrawki materiałów w różnych kolorach i będę kombinować co lepiej wygląda poza tym w przyszłym tygodniu koleżanka, która właśnie idzie na architekturę, jedzie ze mną i liczę na jej wyobraźnię (a ma ją niesamowitą, z kawałka gołej ściany potrafi w 10 minut zrobić arcydzieło)

co to za program? kiedy i gdzie leci? a świeczki to podstawa marzyłam o wannie, bo w planach mam długie kąpiele z pianą i olejkami, przy świeczkach, z lampką wina


Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Daria, bardzo ładnie wpasowałaś wszystkie sprzęty, nie wiem o co chodzi tym ludziom, którzy zjechali Twój projekt
dzięki głównie chodzi o to, że uważają, że to pomieszczenie, do którego wanna się nie nadaje i koniec... poza tym uznali, że jest w stylu publicznych toalet, np w McDonald's

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie rano starcza czasu tylko na wypicie szybkiej herbaty, nigdy nie jem śniadania przed wyjściem, dopiero w pracy ok. 9-10, czasami po przyjściu (po 7) wypiję jogurt przed kawą...
ja też tak miałam, ale niedawno doszłam do wniosku, że jednak śniadania są ważne i mogę chwilę wcześniej wstać i sobie coś dobrego zrobić. Zauważyłam, że jak zjem porządne śniadanie, to aż do obiadu nie ciągnie mnie do żadnego podjadania i jest ok Żeby mieć mobilizację, założyłam sobie nawet śniadaniowego bloga I myślę, że jak będę latać na 8 na uczelnię, to będę sobie wieczór wcześniej robić jakieś fajne pasty do kanapek i będzie luzik a nie tak jak do tej pory - wychodząc wyciągałam z lodówki i wrzucałam do torby jogurt. Po 1 wykładzie już byłam głodna i szłam do bufetu...

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dario a mnie się ta łazienka podoba, głownie czerwone kafelki Znam problem braku miejsca jestem właśnie na etapie remontu pokoju i wybierana mebli i nie mogę mieć tego co mi się podoba bo nie ma miejsca Ale wymyśliłam koncepcję Powiedzcie mi czy do beżowych ścian pasuje czerwony wzorek na nich?? Bo mam jedną dużą, pustą ścianę i zamiast coś wieszać chciałam namalować z szablonu jakiego kwiatka lub chińskie znaczki i teraz myślę czy czerwony się nada
wanna i czerwony wzorek to był priorytet i praktycznie z mojej pierwotnej wizji tylko tyle zostało.. noo + wiszący sedes. Reszta wychodziła w trakcie remontu (rozmieszczenie, wielkości, wysokosc na jakiej jest wzor itd itd)
Nie dość, że łazienka jest malutka, to jeszcze jak zaczeli wyrównywać ściany, to zmalała, bo wszystko był masakrycznie krzywo.

a jaki beż bierzesz pod uwagę? mi się czerwień z beżem podoba, ale takim jasnym, nie zmieszanym z brązem

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nosku czyli coś jak lazania ?? Ja robiłam w niedzielę Matko jakie to jest zapcyhające
ja dzisiaj jadłam lasagne w Pizzy Hut smaczna była, nie powiem. Mama się napaliła i jutro zrobimy TŻ chyba padnie z radości jak przyjdzie
Macie może jakiś sprawdzony przepis na idealną lasagne?


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Bossy ale to musiał być widok
Coś pięknego ja lubie wszystko co jest związane z grzybami, lubię je zbierać, czyścić, suszyć, jeść
I ten zapach
to dokładnie odwrotnie niz ja nienawidzę grzybów, a ich zapach przyprawia mnie o mdłości (jak Mama suszy grzyby, ja się wynoszę z domu). Na moje szczęście nikt w domu się na grzybach nie zna, więc bywają tylko jak jakiś znajomy grzybiarz nam da trochę

jem tylko pieczarki. i TYLKO surowe, na ciepło już nie tknę



PS. przepraszam za wykasowanie Waszych emotek
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:23   #914
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Bossy las w lesie mnie rozbroił, ale podejrzewam się o taką samą reakcję na widok zaganjnika pełnego kurek Za cztery dychy to mnie mogą... sama pójdę do lasu i nazbieram
Historia z pająkiem nieziemska bo właśnie sobie to wyobraziłam

Dario
krzywe ściany - znam ten ból, mieszkam w mieszkaniu gdzie chyba żadna ściana nie jest prosta Ściany będą w kolorze cafe latte, jasny neutralny beż na opakowaniu wygląda zupełnie inaczej niż w necie i mam nadzieję, ze kolor wyjdzie jasniejszy niż ten w linku.

Idealna lazania wg. mnie nie może być za sucha... moja była za mało sosu dałam i mi wyschło...

Idę poszperać na Allegro, mam ochotę na jakiś błyszczyk Chanel i nie wiem na jaki się skusić
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:29   #915
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

No rzyrafko rozszyfrowałaś mnie Ja właśnie buszuję po Allegro.. i jak zawsze miliony rzeczy mnie kuszą Ja chyba jestem najbardziej NK
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:29   #916
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Hosenka w jakiej sieci masz komórkę? jak można sprawdzić stan konta w necie?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:32   #917
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafka wróciła z grzeszenia z TZ nananaanna
Nom, krótko ale intensywnie

Nosku, ja sie wyleczyłam z takiego spędzania czasu, codziennie tylko dostaję mailową subskrybcję z dzialu makijaz- oczy a reszte w zaleznosci od potrzeb- kolejny sukces ale dlugo nad tym pracowalam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:36   #918
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Hosenka w jakiej sieci masz komórkę? jak można sprawdzić stan konta w necie?
Orange. Po zalogowaniu ma się podglad swoich ustawien, rachunków itepe

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nom, krótko ale intensywnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:44   #919
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Moja nauka dziś wieczorem wygląda genialnie: obejrzałam "Gwiezdne wojny", a teraz maluję paznokcie. No ale zaraz wracam do notatek, chociaż wykłady skończę powtarzać, bo z nich było najwięcej pytań w czerwcu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 21:45   #920
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Myszołapko ja polecam Aqualumiere

rzyrafko tylko u mnie nawet nie ma woli leczenia

Kompletuję właśnie zamówienie na Tru
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:49   #921
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nosku pokuś mnie jeszcze trochę i rozszerz opis

Też by mi pasowało coś poskładać na tru, ale czekam na wieści z Niemiec czy OI na mnie czeka czy nie, bo jeśli tak to truskawka pójdzie się paść
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:51   #922
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moja nauka dziś wieczorem wygląda genialnie: obejrzałam "Gwiezdne wojny", a teraz maluję paznokcie. No ale zaraz wracam do notatek, chociaż wykłady skończę powtarzać, bo z nich było najwięcej pytań w czerwcu.
Ech, a mojej nauki dziś juz nie będzie, pora odespać
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rzyrafko tylko u mnie nawet nie ma woli leczenia
Mnie zmusiło życie, przez ciągłe siedzenie na all. zawaliłam rok studiów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:54   #923
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ja na szczęście rano mam szansę pospać, bo egzamin dopiero o 15. Ale zmęczona jestem - pewnie długo dziś nie posiedzę. Tylko to zupełnie niepoważne, powinnam się uczyć całą dobę, bo to trudny dość egzamin, ale już po prostu chcę być po.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:01   #924
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość


to dokładnie odwrotnie niz ja nienawidzę grzybów, a ich zapach przyprawia mnie o mdłości (jak Mama suszy grzyby, ja się wynoszę z domu). Na moje szczęście nikt w domu się na grzybach nie zna, więc bywają tylko jak jakiś znajomy grzybiarz nam da trochę

jem tylko pieczarki. i TYLKO surowe, na ciepło już nie tknę
Kurde, Daria! Czy Ty wiesz jak bosko pachnie taki maślaczek obślizgły!! Bierzesz go do ręki wąchasz.. mrau.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Bossy las w lesie mnie rozbroił, ale podejrzewam się o taką samą reakcję na widok zaganjnika pełnego kurek Za cztery dychy to mnie mogą... sama pójdę do lasu i nazbieram
Historia z pająkiem nieziemska bo właśnie sobie to wyobraziłam
niż w necie i mam nadzieję, ze kolor wyjdzie jasniejszy niż ten w linku.
Las w lesie był boski, było to jak miałam lat, prawdopodobnie, 11, a pamiętam do dziś. Piękny widok..Czułam się jak w zaczarowanym lesie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moja nauka dziś wieczorem wygląda genialnie: obejrzałam "Gwiezdne wojny", a teraz maluję paznokcie. No ale zaraz wracam do notatek, chociaż wykłady skończę powtarzać, bo z nich było najwięcej pytań w czerwcu.
Moja nauka dziś wygląda tak, że od 11 h powtarzam jedną regułkę! I i tak jej nie umiem Moją głowę zaprzątała ta sytuacja w pracy.

Jednak Aga 0306 () miała rację. I utrę nosa tej pindzie ode mnie z pracy.

Kurde dziewczyny wiecie jak ta jajecznica z rana okazała się ciężka dla mnie tak mi ta cebula leży na żołądku, tak mi niedobrze. Uh uh.

I wiecie co, znalazłam swoje wymiary od momentu kiedy zaczęłam się odchudzać

I tak:

w talii ubyło mi 10cm
w pępku 10cm
w udzie 5 cm
pod cycami 6cm
i w biodrach 7.5cm

a kg 11

solsoslsosl

jeszcze 9kg spadnie i będzie cudownie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:01   #925
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nosku pokuś mnie jeszcze trochę i rozszerz opis

Też by mi pasowało coś poskładać na tru, ale czekam na wieści z Niemiec czy OI na mnie czeka czy nie, bo jeśli tak to truskawka pójdzie się paść
Delikatne, dają subtelny kolor i taki nienachalny ale uroczy blask Nie kleją się i praktycznie nie czuć ich na ustach. To jest naprawdę cudo, ja nie lubiłam nigdy błyszczyków ale Aqualumiere i błyszczyk Shiseido to moi ulubieńcy A to, że do zakupu namawiał (!) mnie sam TŻ, po testach w Sephorze świadczy o nich jak najlepiej, prawda? (a on nie lubi ani błyszczyków, ani nienaturalności)
Najbardziej kocham Candy Glow za taki niejednoznaczny kolor między różem a brzoskwinią

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ech, a mojej nauki dziś juz nie będzie, pora odespać
Mnie zmusiło życie, przez ciągłe siedzenie na all. zawaliłam rok studiów
W takim razie dziękuję bogom, że w mieszkaniu w Warszawie nie mam neta Ja naprawdę mogłabym na kompie siedzieć non stop

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja na szczęście rano mam szansę pospać, bo egzamin dopiero o 15. Ale zmęczona jestem - pewnie długo dziś nie posiedzę. Tylko to zupełnie niepoważne, powinnam się uczyć całą dobę, bo to trudny dość egzamin, ale już po prostu chcę być po.
Oj to normalne jesteś już zmęczona Ale jutro o tej porze będziesz już miała z głowy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:04   #926
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

nie mam żadnego balsamu do ciała tzn mam chyba 8 ale zaden nie jest tym, ktorym bym chciala sie wysmarowac...
musze sobie kupic nowy
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:05   #927
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
I wiecie co, znalazłam swoje wymiary od momentu kiedy zaczęłam się odchudzać

I tak:

w talii ubyło mi 10cm
w pępku 10cm
w udzie 5 cm
pod cycami 6cm
i w biodrach 7.5cm

a kg 11

solsoslsosl

jeszcze 9kg spadnie i będzie cudownie
To ja tyle nawet nie mam do schudnięcia

4 kg i bedzie ok

Bossy, to ile Ty ważylaś że tyle musialaś schudnąć ?? Ja jakbym schudła 20 kg to by mnie nie było widać ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:07   #928
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To ja tyle nawet nie mam do schudnięcia

4 kg i bedzie ok

Bossy, to ile Ty ważylaś że tyle musialaś schudnąć ?? Ja jakbym schudła 20 kg to by mnie nie było widać ...
Bo..ja przytylam 20 kg.. i wazylam 80kg mama mi powiedziala, ze wygladam jak gruba swinia a teraz waze 69.
ale ponoc wygladam na 61 to dobrze
ale ja zawsze tak. jak wazylam 61 to wszyscy mi mowili, ze taka chuda, ze chyba z 55kg waze a przy moim wzroscie to zleee

Ja mam ładną sylwetkę, kształtną i smukłą. Pewnie to dlatego No i mam proporcjonalną budowę.

Edit: od momentu gdy robiłam zdjęcie ubyło mi jeszcze kilka cm
Poza tym nie wiem jak Ty Hosenko ale ja jestem z tych osób, że widać, że coś przytyłam dopiero jak jestem ok +7kg. Wcześniej tego nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tsss.JPG (94,9 KB, 52 załadowań)
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:11   #929
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

No to jak 80 kg ważyłas to rozumiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:15   #930
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No to jak 80 kg ważyłas to rozumiem
Nu. Robal sie moim brzuchem podnieca. Zawsze mi go gryzie, smyra, liże
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.