Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 10:03   #361
Sun kisses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Smile Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Witam . Dawno tutaj nie zaglądałam, bo czekałam strasznie dłuuugo na paczkę, ale już doszła . Przede wszystkim chciałabym podziękować za wcześniejsze wskazówki. Mam pytanko odnośnie stosowania Placenty. Ja mam tą za 35 zł w czarno - czerwonym opakowaniu (MIL MIL) i na aukcji było napisane, że trzeba ją stosować co 2 dni. To trochę za mało jak dla mnie . Chciałabym ją używac co drugi dzień albo codziennie. Czy mogę ją zatem stosować częściej niż jest podane?. Długo na nią czekałam i chciałabym szybciej zużyć te 2 opakowania. Już użyłam 2 ampułek i na razie nie widzę różnicy. Będę informowac na bieżąco o efektach kuracji. Będę wdzięczna za odpowiedź .
Sun kisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:50   #362
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Sun Kisses => o ile dobrze pamietam ,to autorka watku ,Calioppe, na poczatku kuracji stosowala placente codziennie a po dwoch ampulkach to jeszcze trudno mowic o efektach..a roznicy w wygladzie wlosow tez nie zauwazylas?

Angi74 => szczesciaro super ze tak szybko ci placenta pomogla a skoro sprawdzilas na swojej wlasnej glowie ze farby roslinne sa bezpieczne to znaczy ze mamy jakas alternatywe dla ''farbomaniaczek'' ,ktore nie chca stosowac chemicznych preparatow

WinlyEm => bardzo mocno to dokladnie znaczy ok.250 - 300 przy myciu
i potem jeszcze troche (nie liczylam ) przy czesaniu i suszeniu ... jak widzisz to znacznie przekracza ''norme'' ,bo gdyby wypadalo mi tak ok.100 to nie byloby mnie tutaj i nie robilabym z tego problemu co do
badan to robilam morfologie ,poziom zelaza i tsh i niby wszystko jest ok ...ale bede sie musiala jeszcze wybrac na hormonalne
nie chce szafowac opiniami ze placenta nie dziala ,bo byc moze nie dziala NA MNIE wlasnie dlatego ze nie moze usunac przyczyny wypadania ...a ja nadal jej szukam
__________________
Nie bój się śmierci ..
obawiaj się raczej niespełnionego życia ...
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 17:12   #363
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Witam po odkryciu tego forum oczywiście nie powstrzymałam się i kupiłam placente na razie zużyłam kilka ampułek więc różnicy nie widzę n Jak tylko coś zauważę to napiszę chciałam się podzielić odnośnie farbowania włosków ...tez używałam castinga ... i rzeczywiście coś w tym jest bo niby delikatna a jednak bardzo trwała jak na szampon ... miałam niestety dzisiaj kryzys, zobaczyłam swoje płowe włosy z odrostami ...złapałam za casting .... ale na szczęście się opamiętałam i grzecznie odniosłam farbę na półkę
trzymam za Was kciuki dziewczyny ..... placentomaniaczki ... wierze że uda nam się odzyskać utracone włosięta no i brawa dla autorki wątku
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:23   #364
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Kobitki moje kochane!
czy moze ktoras uzywala tej placenty:
http://allegro.pl/item424981769_plac...ml_x12szt.html
?
czy lepiej kupic jednak te, ktora tutaj uzywacie:
http://allegro.pl/item422942966_plac...quid_hair.html
?
bo to jednak cenowo kapke mniej, a w moim przypadku grosik sie liczy :/
i dostrzeglam jeszcze cos.. ze placenta jest roznie opisywana:| ze to na porost wlosow, na wypadanie, na wzmocnienie.. czy to jest roznica? :|
z gory dziekuje za odp!!
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:42   #365
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Zostały mi 3 ampułki do końca drugiego opakowania. Nie widzę zmian. Być może nie umiem ich dostrzec "gołym okiem". Ale mimo wszystko zamówiłam jeszcze jedno opakowanie :P Być może dramatyzuje, bo nie wypada mi 200 czy 300 wlosow dziennie. Mysle, ze ok. 100, ale i tak wydaje mi sie to duzo na tle innych osob, ktore maja geste, ladne wloski i brak powypadanych widocznych na ubraniu. Czasem jak patrze, jak niektorzy szczotkuja wlosy, szarpiac mocno, to wydaje mi sie, ze gdybym ja tak robila, to zostalaby mi polowa...:/
Mam pytanie odnosnie innych Placent. Ja stosuje Mil Mil. Czy może mi ktoś powiedziec, jakie jest stezenie placenty w tych innych ?
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 23:30   #366
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
Kobitki moje kochane!
czy moze ktoras uzywala tej placenty:
http://allegro.pl/item424981769_plac...ml_x12szt.html
?
czy lepiej kupic jednak te, ktora tutaj uzywacie:
http://allegro.pl/item422942966_plac...quid_hair.html
?
bo to jednak cenowo kapke mniej, a w moim przypadku grosik sie liczy :/
i dostrzeglam jeszcze cos.. ze placenta jest roznie opisywana:| ze to na porost wlosow, na wypadanie, na wzmocnienie.. czy to jest roznica? :|
z gory dziekuje za odp!!
hej hej.ta pierwsza widze ze jest w wiekszych fiolkach a takze zalecane jest jej dluzsze stosowanie.ja uzywam tej drugiej i jestem zadowolona.wybor nalezy do ciebie jednakze z tego co widze powinny tak samo dzialac ale to tez zalezy od skladu...spytaj sie sprzedajacego czy nie moglby ci przeslac skladu INCI
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 05:53   #367
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
Kobitki moje kochane!
czy moze ktoras uzywala tej placenty:
http://allegro.pl/item424981769_plac...ml_x12szt.html
?
czy lepiej kupic jednak te, ktora tutaj uzywacie:
http://allegro.pl/item422942966_plac...quid_hair.html
?
bo to jednak cenowo kapke mniej, a w moim przypadku grosik sie liczy :/
i dostrzeglam jeszcze cos.. ze placenta jest roznie opisywana:| ze to na porost wlosow, na wypadanie, na wzmocnienie.. czy to jest roznica? :|
z gory dziekuje za odp!!
j tez uzywam tej drugiej ale na razie nie widzę żadnych efektów
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 09:29   #368
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
Kobitki moje kochane!
czy moze ktoras uzywala tej placenty:
http://allegro.pl/item424981769_plac...ml_x12szt.html
?
czy lepiej kupic jednak te, ktora tutaj uzywacie:
http://allegro.pl/item422942966_plac...quid_hair.html
?
bo to jednak cenowo kapke mniej, a w moim przypadku grosik sie liczy :/
i dostrzeglam jeszcze cos.. ze placenta jest roznie opisywana:| ze to na porost wlosow, na wypadanie, na wzmocnienie.. czy to jest roznica? :|
z gory dziekuje za odp!!
po raz kolejny, ta pierwsza to jest ta nazywana w tym wątku "tą po 27" bo tyle kosztowała (później ktoś znalazł po 34, teraz tutaj jest po 29-ale tu to ten sam sprzedawca co ja wcześniej sprzedawał po 27). ja jej używam-przejrzyj wątek w celu przeczytania opinii

ta druga to MIL MIL, którą stosuje chyba większość tutaj
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:46   #369
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ja zaczynam drugie opakowanie tej "za 27 "http://allegro.pl/item424981769_plac...ml_x 12szt.html i mimo tego ze systematyczna to ja nie jestem to widać dzieło placenty mam gęściejsze zakola i linie czoła.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:21   #370
Sun kisses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Question Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez KittyKati Pokaż wiadomość
Sun Kisses => o ile dobrze pamietam ,to autorka watku ,Calioppe, na poczatku kuracji stosowala placente codziennie a po dwoch ampulkach to jeszcze trudno mowic o efektach..a roznicy w wygladzie wlosow tez nie zauwazylas?

Angi74 => szczesciaro super ze tak szybko ci placenta pomogla a skoro sprawdzilas na swojej wlasnej glowie ze farby roslinne sa bezpieczne to znaczy ze mamy jakas alternatywe dla ''farbomaniaczek'' ,ktore nie chca stosowac chemicznych preparatow

WinlyEm => bardzo mocno to dokladnie znaczy ok.250 - 300 przy myciu
i potem jeszcze troche (nie liczylam ) przy czesaniu i suszeniu ... jak widzisz to znacznie przekracza ''norme'' ,bo gdyby wypadalo mi tak ok.100 to nie byloby mnie tutaj i nie robilabym z tego problemu co do
badan to robilam morfologie ,poziom zelaza i tsh i niby wszystko jest ok ...ale bede sie musiala jeszcze wybrac na hormonalne
nie chce szafowac opiniami ze placenta nie dziala ,bo byc moze nie dziala NA MNIE wlasnie dlatego ze nie moze usunac przyczyny wypadania ...a ja nadal jej szukam

Właśnie też mi się wydawało, że autorka wątku - Calioppe stosowała na początku codziennie i dlatego coś mi nie pasowało . A może to nie są jednak identyczne ampułki pod względem składu i dlatego różnica w częstości stosowania . Poza tym zauważyłam, że na Allegro są 2 rodzaje Placenty MIL MIL. Jedna ma w składzie ekstrakt z łożyska ludzkiego a druga ma ekstrakt z placenty. Ja mam tą drugą... stąd chce się upewnić na bank, że mogłabym stosować ampułki codziennie . Jeśli chodzi o wygląd włosów po 2 ampułkach to zauważyłam, że jest ich jakby więcej w dotyku oraz kiedy są mokre to mam wrażenie, że są grubsze...to wrażenie znika kiedy włosy całkowicie wyschną. Macie podobne odczucia
Sun kisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:08   #371
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Placenta to to samo, co łożysko ludzkie.
Ekstrakt z placenty= ekstrakt z łożyska. To ten sam składnik.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 14:16   #372
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Sun Kisses => ja zauwazylam ''pogrubienie'' i uniesienie wlosow juz po pierwszym uzyciu..sa tez dluzej swieze po myciu...ostatnio stosuje tez ampulki seboradin na przemian z placenta i zauwazylam ze ten efekt ''powiekszenia'' czupryny po seboradinie nie wystepuje a po placencie tak ..tzn.u mnie tak jest.

vanilia => odrastajacych wloskow faktycznie nie da sie tak od razu dostrzec.. a jesli chodzi o wypadanie u ciebie to po placencie sie nie zmniejszylo?
__________________
Nie bój się śmierci ..
obawiaj się raczej niespełnionego życia ...
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:43   #373
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez KittyKati Pokaż wiadomość
Sun Kisses => ja zauwazylam ''pogrubienie'' i uniesienie wlosow juz po pierwszym uzyciu..sa tez dluzej swieze po myciu...ostatnio stosuje tez ampulki seboradin na przemian z placenta i zauwazylam ze ten efekt ''powiekszenia'' czupryny po seboradinie nie wystepuje a po placencie tak ..tzn.u mnie tak jest.

vanilia => odrastajacych wloskow faktycznie nie da sie tak od razu dostrzec.. a jesli chodzi o wypadanie u ciebie to po placencie sie nie zmniejszylo?

Niestety, nie zauwazylam zmniejszenia wypadania wlosow
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 07:57   #374
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez vanilia___ Pokaż wiadomość
Niestety, nie zauwazylam zmniejszenia wypadania wlosow
ja też jak na razie niee
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:34   #375
Sun kisses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Smile

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Placenta to to samo, co łożysko ludzkie.
Ekstrakt z placenty= ekstrakt z łożyska. To ten sam składnik.

W takim razie będę stosować ampułki codziennie . Przy 2 opakowaniu i następnych będę używać co drugi dzień. Tak będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez KittyKati Pokaż wiadomość
Sun Kisses => ja zauwazylam ''pogrubienie'' i uniesienie wlosow juz po pierwszym uzyciu..sa tez dluzej swieze po myciu...ostatnio stosuje tez ampulki seboradin na przemian z placenta i zauwazylam ze ten efekt ''powiekszenia'' czupryny po seboradinie nie wystepuje a po placencie tak ..tzn.u mnie tak jest.

vanilia => odrastajacych wloskow faktycznie nie da sie tak od razu dostrzec.. a jesli chodzi o wypadanie u ciebie to po placencie sie nie zmniejszylo?

Zauważyłam, że włosów jest jakby więcej. Są takie "sypkie", puszyste i miekkie. Moje włosy są w znacznie lepszej kondycji od kiedy używam szamponu i maseczki firmy Alfaparf z serii Midollo. Musze przyznać, że dzięki tej linii kosmetyków moje włosy są gładkie, lśniące, mają taką linię i wyglądają na zdrowe i odźywione. Podaje linka do sklepu, gdzie można je zakupić: http://www.sklep.alfacentrum.rz.com....hp?p=24&sub=ok
Polecam

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-28 o 13:30 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
Sun kisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:25   #376
Olsztynianka
Raczkowanie
 
Avatar Olsztynianka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 58
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Hej dziewczyny czy któraś z Was używała tej placenty http://allegro.pl/item411641000_plac...st_wlosow.html ?Zauważyłam że na większości z nich jest napisane"przeciw wypadaniu włosów"a Ta jest na porost nowych.W sumie to może one mają takie samo działanie???
Olsztynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:32   #377
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Olsztynianka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy któraś z Was używała tej placenty http://allegro.pl/item411641000_plac...st_wlosow.html ?Zauważyłam że na większości z nich jest napisane"przeciw wypadaniu włosów"a Ta jest na porost nowych.W sumie to może one mają takie samo działanie???
No nie wiem..przyjrzyj sie co jest napisane na opakowaniu.."placenta vegetale"czyli po naszemu roslinna.Być może to taka placenta jak oslawiona odżywka "placenta" Kallosa,..ktora to nie ma w sobie sladu wyciagu z prawdziwego łożyska,a jedynie wyciąg z bambusa ktory jest sprytnie prezentowany jako roslinna wersja placenty, z wyciagiem z łożysk roslinnych
babethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:04   #378
Olsztynianka
Raczkowanie
 
Avatar Olsztynianka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 58
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
No nie wiem..przyjrzyj sie co jest napisane na opakowaniu.."placenta vegetale"czyli po naszemu roslinna.Być może to taka placenta jak oslawiona odżywka "placenta" Kallosa,..ktora to nie ma w sobie sladu wyciagu z prawdziwego łożyska,a jedynie wyciąg z bambusa ktory jest sprytnie prezentowany jako roslinna wersja placenty, z wyciagiem z łożysk roslinnych

hmm niby jest napisane że z łożyska kobiecego,no nie wiem...spróbuje bo właśnie dzisiaj zamówiłam a do tego jeszcze ten szampon http://allegro.pl/item424713521_siln...sow_fresh.html używała któraś z Was?
Olsztynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 14:42   #379
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Vanilia => to moze oznaczac ze u ciebie jest podobnie jak u mnie i przyczyna wypadania moze byc powazniejsza ...a stosowalas juz inne metody ,robilas badania ,wykluczylas inne przyczyny?

Sun Kisses => wydaje mi sie ze taka czestotliwosc stosowania jest ok
__________________
Nie bój się śmierci ..
obawiaj się raczej niespełnionego życia ...
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 19:15   #380
gatina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Moja Placenta choc roslinna calkiem przyzwoicie dziala na moje wlosy. Juz po piewszym nalozeniu wlosy "obily sie " od glowy, sprawialy wrazenie gesciejszych i mocniejszych. Normalnie burza wlosow i to juz po piewszej ampulce i nareszcie przestaly w tak zastraszajacym tempie wypadac ale to chyba nie zaluga Placenty oproch niej biore jeszcze Merz Special Haar Activ i zelazo. Generalnie jestem zadowolona i czekam na nowy zarost
gatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:42   #381
alba.alba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dziewczyny, nie orientujecie się może, czy któraś z tych tańszych placent (do 35 zł) jest dostępna w jakimś sklepie stancjonarnym w Łodzi? Pytałam w dwóch sklepach fryzjerskich na Narutowicza, ale nie mieli. Allegro to dla mnie nieracjonalne koszty przesyłki przy zamawianiu jednego opakowania, zwłaszcza że wypadałoby zapłacić za tą przesyłkę "uwaga szkło", aby nic się nie zbiło.

Czy to możliwe, żeby żaden sklep stacjonarny nie miał tego rozchwytywanego produktu?
alba.alba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:23   #382
MonaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez MonaG Pokaż wiadomość
przeczytałam wszystko [oczy boląąąą] i widziałam tylko jedną niezadowoloną osobę, wiec chyba warto. ;> kusicie, oj kusicie.
włosy mam rzaaaadkie a po farbowaniu to już w ogóle masakra, wiadomo, marzy mi się lwia grzywa na łepetynie

czyli, jak raz na tydz zastosuje WAX tylko na włosy a co dwa dni placente na skóre to powinno byc dobrze? a moge równocześnie pic drozdze i napar/sok z pokrzywy?

suszarki i prostownicy na szczescie nie uzywam, ba, ja nawet nie wycieram włosów. same schną. farby nie odstawie aczkolwiek przerzucam sie na venite niedlugo.

pozdrawiam
pytam raz jeszcze
__________________
_a gdy przy Tobie śpię, własne serce czuję w gardle.
MonaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:52   #383
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez MonaG Pokaż wiadomość
pytam raz jeszcze
Spokojnie mozesz to wszystko stosować. Będzie dobrze,ale zastanowiłabym się nad tą Venitą...Masz gdzies jej sklad ?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 22:46   #384
Godlesia999
Raczkowanie
 
Avatar Godlesia999
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez MonaG Pokaż wiadomość
pytam raz jeszcze
Stosuj, stosuj! Nie widzę przeszkód między stosowaniem placenty a naparów doustnych. Myśle że jedno drugiemu nie przeszkadza. Tylko Wax powinnaś stosować również na skóre głowy (w tym dniu pomiędzy placentą) bo wzmacnia cebulki.

Moje doświadczenie z placentą też jest jak najbardziej pozytywne. Oczywiście nadal włosy wypadają ale ich ilość mieści się w normie. Jestem w połowie drugiego opakowania i widzę efekty. Mam drobne włoski na linii czoła i baczków. Myśle że to są te co sobie już rosły ale zgrubiały i zaczęły rosnąć. Efekt nie jest jeszcze spektakularny ale to nie skończona kuracja. Jestem dobrej myśli. Delikatnie mnie swędzi głowa w różnych obszarach. Czy to rosną nowe włoski? Mam nadzieję!
Godlesia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:50   #385
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez KittyKati Pokaż wiadomość
Vanilia => to moze oznaczac ze u ciebie jest podobnie jak u mnie i przyczyna wypadania moze byc powazniejsza ...a stosowalas juz inne metody ,robilas badania ,wykluczylas inne przyczyny?

Sun Kisses => wydaje mi sie ze taka czestotliwosc stosowania jest ok
Stosowalam rozne kosmetyki, tabletki typu inneov. Na pewno nie probowalam wszystkiego, ale wielu rzeczy... wydaje mi sie, ze wypadanie troche sie zmniejszylo, ale nadal sadze, ze jest bardziej nasilone niz u innych. Musze sie udac na badania, ale nie bardzo wiem jakie konkretnie...
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:30   #386
Godlesia999
Raczkowanie
 
Avatar Godlesia999
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez vanilia___ Pokaż wiadomość
Stosowalam rozne kosmetyki, tabletki typu inneov. Na pewno nie probowalam wszystkiego, ale wielu rzeczy... wydaje mi sie, ze wypadanie troche sie zmniejszylo, ale nadal sadze, ze jest bardziej nasilone niz u innych. Musze sie udac na badania, ale nie bardzo wiem jakie konkretnie...
Nie pozostaje ci nic innego jak iść do lekarza, który ci powie jakie badania powinnaś zrobić. Napewno trzeba zbadać krew. Na początek badania ogólne i myśle że hormony te babskie i tarczycy. Nie ma się co zastanawiać. Włosy mogą wypadać z różnych powodów. Może twojemu organizmowi czegoś brakuje. Trzeba to sprawdzić. Nie czekaj, działaj.
Godlesia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:55   #387
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Godlesia999 Pokaż wiadomość
Nie pozostaje ci nic innego jak iść do lekarza, który ci powie jakie badania powinnaś zrobić. Napewno trzeba zbadać krew. Na początek badania ogólne i myśle że hormony te babskie i tarczycy. Nie ma się co zastanawiać. Włosy mogą wypadać z różnych powodów. Może twojemu organizmowi czegoś brakuje. Trzeba to sprawdzić. Nie czekaj, działaj.
Dzieki za odpowiedz. Przypuszczam, ze jest to zwiazane z przerwa w braniu tabletek antykoncepcyjnych, z tymze pozniej znowu zaczelam i nic sie nie zmienilo. Teraz ostawilam na stale, przez 4 miesiace nie biore. Ale do lekarza i tak sie udam. Placente wcieram dalej
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:20   #388
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Zużyłam 2 opakowania placenty, jestem zadowolona z efektów. Jest to najlepsza wcierka do włosów jaką używałam. Lepsza niż np. lotion seboradin. Włosy mnniej wypadają, rosną nowe, są miękkie, lepiej się układają. Teraz robię sobie przerwę, ale za jakiś czas powtórzę kurację.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:34   #389
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

hej dziewczyny...skusilyscie mnie na ta placente i jestem po uzyciu 3-ciej ampulki.
Narazie zero efektow...ale musze sie uzbroic w cierpliwosc...
Mam dwa opakowania tej po 35 zl. Bede zdawac relacje...niech moc placenty bedzie z wami
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:07   #390
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Czesc Ja znalazlam inna placente o nastepujacym skladzie:

Water, SD alcohol 40, Placental Protein, Cetrimonium Bromide, Lactic Acid, Fragrance, Isostearyl, Hydroxyethyl Imidazoline, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Stearyl imidazoline, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, FD&C Yellow No 5

Czy ktos moglby mi powiedziec czy to jest dobry sklad? troche duzo tych -parabenow
pleasee..
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.