Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 09:57   #4081
calinkinia
Raczkowanie
 
Avatar calinkinia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 95
GG do calinkinia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny!

agapio
AgaOp

Doro22_10
kajka270


W dniu waszego ślubu życzę Wam dużo szczęścia, miłości, aby ten dzień był najpiękniejszym w waszym zyciu i nic go nie zepsuło ani na sekundę....trzymam kicuki żeby po południu wyszło słonko
Czekamy na relacje
Całusy

Ps. a ja dziś też mam święto, 25tka mi stuknęła
Przyłączam się do życzeń i życze duzo miłości i zrozumienia na nowej drodze życia
Joasiu niedawno tez mnie taka tragedia spotkała i wiem jak to jest przezyć ćwierćwiecze Życze duzo usmiechu na codzień, spełnienia wszystkich marzeń, i wszystkiego naj naj naj i szaleństwa do białego rana
__________________
Nasz Ślub: 3 październik 2009

"A dream is a wish your heart makes...."
calinkinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:15   #4082
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Gorące życzenia dla dzisiejszych Panien Młodych!!!Dużo radości w tym szczególnych dniu i każdym nastepnym waszego wspólnego zycia oraz pogodnej atmostefy i świetnej zabawy


P.S. dla Joasi Wszystkiego naj naj kochana
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:29   #4083
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Smile Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny!

agapio
AgaOp
Doro22_10
kajka270

W dniu waszego ślubu życzę Wam dużo szczęścia, miłości, aby ten dzień był najpiękniejszym w waszym zyciu i nic go nie zepsuło ani na sekundę....trzymam kicuki żeby po południu wyszło słonko
Czekamy na relacje
Całusy

Ps. a ja dziś też mam święto, 25tka mi stuknęła

Idąc za przykładem i ja do życzeń się dołączam zarówno dla tych co ślubuja dzisiaj i jak dla Ciebie Joasiu Wszytskiego najlepszego Wam życzę

ps. jestem młodsza tylko o rok i 1 dzień
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:45   #4084
marzedowna
Raczkowanie
 
Avatar marzedowna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

SPOKOJNEGO - NIEPOKOJU DZIEWCZYNY
na dzień dzisiejszy i każdy następny
marzedowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:57   #4085
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
Idąc za przykładem i ja do życzeń się dołączam zarówno dla tych co ślubuja dzisiaj i jak dla Ciebie Joasiu Wszytskiego najlepszego Wam życzę

i ja i ja Dziewczynki wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Niech miłość zawsze króluje między Wami.

I do Joasi wielki, mega gigantyczny buuuuuuuziak Zyj nam sto lat
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:08   #4086
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Doro22_10, kajka, Agaop, Agapio - w dniu Waszych ślubów życzę Wam ciepłych spojrzeń Waszych TŻ, ciepłych uścisków rodziny oraz ciepłych życzeń. Pogoda nie sprzyja, ale to nie to jest najważniejsze. Ważnie, by uśmiech Wasze i Waszych TŻ rozpromieniały wszystko wokół a wtedy zapomnicie, że pogoda nie jest wymarzona. Wszystkiego najlepszego!!!
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:31   #4087
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez skrzatek24 Pokaż wiadomość
Doro22_10, kajka, Agaop, Agapio pogoda się nie udała na dzisiejszy dzień, ale w Waszych sercach napewno jest gorąco Życzę, żeby wszystko udało sie tak jak sobie wymarzyłyście, niech to będą najpiękniejsze chwile Waszego życia. Mnóstwo miłości, wytrwałości i uśmiechu
Cytat:
Napisane przez madziam15 Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochane!!!nie przejmujcie się pogodą bo ona nie jest najważniejsza..ważne jest to co czujecie i przeżywacie właśnie dziś....tylko to się liczy...cieszcie się każdą chwilą trzymam kciuki aby wszystko się udało tak jak tego sobie życzycie!!!!Buziaki
Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny!

agapio
AgaOp

Doro22_10
kajka270


W dniu waszego ślubu życzę Wam dużo szczęścia, miłości, aby ten dzień był najpiękniejszym w waszym zyciu i nic go nie zepsuło ani na sekundę....trzymam kicuki żeby po południu wyszło słonko
Czekamy na relacje
Całusy

Ps. a ja dziś też mam święto, 25tka mi stuknęła
I ja również chcę przyłączyć się do życzeń aby w ten chłodny dzień grzały Was pozytywne emocje i gorące życzenia od nas wszystkich.

Joasiu a dla Ciebie sto lat !!!!! i wielki buziak
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 12:05   #4088
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziękuję wam kochane za życzonka, duuuuża buźka i miłej soboty
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:09   #4089
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ma ktoras z Was jakies doswiadczenia z salonem Jaqueline na Narutowicza? Ostatnio przeszlam sie z kolezanka po salonach i jak narazie jestem załamana, prawie nic mi sie nie podoba, a poza tym rozmiary do mierzenia sa strasznie wielkie Jedynie w Jaqueline spodobaly mi sie 2 sukienki, ale nie moglam zmierzyc bo Pani miala klientki poumawiane. W ogole wszedzie jak mowilam ze slub w sierpniu to tak średnio panie chcialy dawac suknie do mierzenia. Chcialam sobie cos pomierzyc we wrzesniu, kiedy jeszcze mam duzo czasu wolnego, zeby choc fason dobrac, a nie w styczniu podczas sesji, kiedy trzeba bedzie zamawiac W reginie byłam świadkiem nieciekawej sceny, dziewczyna miala koncowa przymiarke i okazalo sie ze nie maja w salonie bolerka, ktore pasowaloby kolorem. Niezla awantura sie zrobila
Niestety nie dotarłam do tamtego salonu (Jaqueline), ale bardzo miło było w Margarett - pani biegała za mną z sukienkami, doradzała, dawała mi do przymierzenia wiele sukienek i w ogóle wyglądała tak, jakby jej się ta praca podobała. I szczerze powiedziawszy to był jedyny salon, w którym nie czułam się jak intruz, chociaż był czerwiec a ja mówiłam, że ślub za rok w maju. Nie kupię tam sukienki, bo znalazłam tańszą gdzie indziej, ale na prawdę mi się podobało.
I jeszcze podpowiedź - jak chciałam poprzymierzać sobie sukienki, a panie nie wyglądały na zadowolone moją obecnością to przyspieszałam sobie termin ślubu Na jakiś wczesień czy październik.
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:23   #4090
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

A ja dalej nie wiem czemu mam wielkie opory przed przymierzaniem sukni. Az sama sie sobie dziwie bo z jednej strony bardzo bym chciała przymierzyć jakąś piękną białą kreację Dziwny człowiek ze mnie W wielu salonach do których zaglądam żeby chociaż oko coś sobie dobralo Panie mowią zeby przyjsc grudzien - styczen bo wtedy ceny są o niebo niższe bo to juz po sezonie. I nawet mi to na rękę bo nie bardzo mam gdzie trzymać rzeczy o większych gabarytach a do kwietnia to bedzie juz tuż tuż

PS. Jutro pierwsze spotkanie naszych rodziców.. Jak to u Was było? Czy jeszcze nie było?
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:40   #4091
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

agapio AgaOp Doro22_10 kajka270 Dziewczyny wsystkiego dobrego na nowej drodze. Powodzenia a po prosimy o relacje
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 13:18   #4092
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Również przyłączam się do życzeń.
Wasze zdrówko dziewczyny
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 13:59   #4093
madziam15
Raczkowanie
 
Avatar madziam15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Dziękuję wam kochane za życzonka, duuuuża buźka i miłej soboty
Wszystkiego Dobrego Joasiu!!!dużo szczęścia i miłości na każdy dzień i spełnienia marzeń)) buziaki
__________________
NASZ ŚLUB 12.09.2009 godz.16.00
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090912580213.png
madziam15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:20   #4094
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
PS. Jutro pierwsze spotkanie naszych rodziców.. Jak to u Was było? Czy jeszcze nie było?

u mnie już było w czerwcu. Strasznie się stresowałam, ale poszło w miarę ok. Na początku troszke dziwnie było bo dla moich rodziców to był pierwszy raz, że tak powiem ale potem pogaduchy i jakoś poszło.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:42   #4095
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

agapio
AgaOp
Doro22_10
kajka270

Wszystkiego najlepszego dziewczyny w Waszym Wielkim Dniu i szczęścia na resztę życia! I pogody dzisiaj, bo jakas zbuntowana
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 16:32   #4096
linkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
Również przyłączam się do życzeń.
Wasze zdrówko dziewczyny
I ode mnie wszystkiego NAJ NAJ NAJ !!!

Co do spotkania rodziców, to planowaliśmy zrobić zaraz jakoś po zaręczynach (zaręczyliśmy się w sierpniu 2007), a z przeróżnych powodów udało się nam wszystkim spotkać dopiero w maju tego roku. Bałam się, że będzie drętwo - a było sympatycznie i duzo śmiechu Nasi rodzice przeszli sobie na 'ty' i jak narazie bardzo dobrze się dogadują. I oby tak zawsze
__________________
od 11 - 10 - 2008 żona
linkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 11:16   #4097
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

PS. Jutro pierwsze spotkanie naszych rodziców.. Jak to u Was było? Czy jeszcze nie było? [/quote]

Nasi rodzice spotkali się podczas naszych zaręczynByła kolacja wino,toasty,także fajna atmosferaNie masz się czym stresować,będzie dobrze
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 11:47   #4098
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

To mnie podnioslyscie na duchu Dziękuję Poki co czekam na godzine W tj 14 Milej niedzieli Wam zycze bo pewnie dopiero jutro sie tu pojawie
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 11:54   #4099
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

maria28 widze ze mamy ta sama date slubu masz juz zarezerwowan sale??
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 14:59   #4100
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
PS. Jutro pierwsze spotkanie naszych rodziców.. Jak to u Was było? Czy jeszcze nie było?
U nas takie spotkanie było rok temu. Trochę się z TŻ obawialiśmy, bo jego rodzice nastawili się przeciwko, ponieważ moi robili straszne problemy ze ślubem Ale wyszło ok, poznali się, przedstawili swoje stanowiska. I chyba nawet się polubili, co prawda się nie odwiedzają, ale nasze mamy wymieniają się kwiatkami

Właśnie kupiłam ślubne buty. Można powiedzieć, że ślubne. Białe buty do tańca, ale raczej dla amatorów, bo są dość sztywne, nie mają tak cienkiej podeszwy, jak baletki. Ale nie jestem pewna czy to dobry pomysł, co o tym myślicie???

Edytowane przez Diamante
Czas edycji: 2008-09-14 o 15:26
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:02   #4101
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny, 17-18 stycznia 2009r w Pałacu Kultury i Nauki będzie POLSKA GALA ŚLUBNA, tutaj wklejam linka http://galaslubna.pl/
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:09   #4102
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Hej Dziewczyny. Jestem tu zupełnie nowa i całkowicie zielona w planowaniu ślubu. Moje koleżanki zachwalają to forum, a ja totalnie nie umiem nic tu znaleźć.ehhh Ratunku!!!!!!! Jestem właśnie w trakcie polowania na foto i video na ślub. Możeci kogoś polecić?
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:26   #4103
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Koleżanka wyżej ma w podpisie linki do wielu lubelskich usługodawców ślubnych. Przeczytaj relacje dziewczyn, są na wcześniejszych stronach i dowiesz się co sądzą o "swoich" już po.
Z tego co się orientuję zachwalanym fotografem na forum jest pan Artur Zomer (sama nie korzystałam).
Ja kamerę miałam z Emka studio - ale rezultatu jeszcze nie widziałam, więc nie mogę polecić (choć jak dotąd współpraca układa się super).
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:27   #4104
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Jestem tu zupełnie nowa i całkowicie zielona w planowaniu ślubu. Moje koleżanki zachwalają to forum, a ja totalnie nie umiem nic tu znaleźć.ehhh Ratunku!!!!!!! Jestem właśnie w trakcie polowania na foto i video na ślub. Możeci kogoś polecić?

witam na forum

wklejam Ci linka z podpisu Joasi gdzie znajdziesz namiary na różne osoby których poszukujesz.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=9732

Napisz kiedy macie ślubi gdzie wesele
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:27   #4105
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Jestem tu zupełnie nowa i całkowicie zielona w planowaniu ślubu. Moje koleżanki zachwalają to forum, a ja totalnie nie umiem nic tu znaleźć.ehhh Ratunku!!!!!!! Jestem właśnie w trakcie polowania na foto i video na ślub. Możeci kogoś polecić?
Witamy napisz cos wiecej kiedy planujesz slub itd.
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 08:58   #4106
madziam15
Raczkowanie
 
Avatar madziam15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Jestem tu zupełnie nowa i całkowicie zielona w planowaniu ślubu. Moje koleżanki zachwalają to forum, a ja totalnie nie umiem nic tu znaleźć.ehhh Ratunku!!!!!!! Jestem właśnie w trakcie polowania na foto i video na ślub. Możeci kogoś polecić?
Witamy serdecznie ja mam zamówionego Pana Zomera barrdzo miły i sympatyczny i przepiękne zdjęcia robi a kamerzyste mam Pana Hajduka tj filmed, również bardzo przemiła i fajna osoba))pozdrawiam
__________________
NASZ ŚLUB 12.09.2009 godz.16.00
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090912580213.png
madziam15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 09:43   #4107
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
maria28 widze ze mamy ta sama date slubu masz juz zarezerwowan sale??
To teraz będziemy we trzy ślubować 19.09 ponieważ ja równiez tego dnia powiem to sakramentalne tak
Dla nas to jest bardzo ważna data- przez przypadek okazało się że jest to data kiedy mój TZ mi się oświadczył- o czym rezerwując salę i zespół nie pomyśleliśmy nawet.
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:23   #4108
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Jestem tu zupełnie nowa i całkowicie zielona w planowaniu ślubu. Moje koleżanki zachwalają to forum, a ja totalnie nie umiem nic tu znaleźć.ehhh Ratunku!!!!!!! Jestem właśnie w trakcie polowania na foto i video na ślub. Możeci kogoś polecić?
Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
To teraz będziemy we trzy ślubować 19.09 ponieważ ja równiez tego dnia powiem to sakramentalne tak
Dla nas to jest bardzo ważna data- przez przypadek okazało się że jest to data kiedy mój TZ mi się oświadczył- o czym rezerwując salę i zespół nie pomyśleliśmy nawet.
Witam nowe wizażanki
Pokropce ja polecam swoje typy, pana Z. i pana P. z thorg studio, namiary na pozostałych jak i na tych panów znajdziesz w moim podpisie.

Negila super data, naprawdę podwójnie szczęśliwa

Dziewczyny jeśli chcecie aby dopisać was do naszej listy dat wizażowych ślubów, to dajcie znać na priv podając szczegóły, które chciałybyście żebym umieściła. Zycze owocnych przygotowań i miłego wymieniania się z nami interesującymi wiadomościami
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:29   #4109
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
To teraz będziemy we trzy ślubować 19.09 ponieważ ja równiez tego dnia powiem to sakramentalne tak
Dla nas to jest bardzo ważna data- przez przypadek okazało się że jest to data kiedy mój TZ mi się oświadczył- o czym rezerwując salę i zespół nie pomyśleliśmy nawet.
My rezerwujac ten termin nie zauwazylismy ze ta data ma duzo 9 i wiekszosc zespolow i kamerzystow juz byla zajeta ale jakos dalismy rade a TY jaki masz zespol i gdzie przyjecie weselne bedziecie mieli???
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:30   #4110
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Witam nowe wizażanki
Pokropce ja polecam swoje typy, pana Z. i pana P. z thorg studio, namiary na pozostałych jak i na tych panów znajdziesz w moim podpisie.
Tak się zastanawiam od pewnego czasu dlaczego piszecie same inicjały a nie normalnie nazwiska
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.