Galerie artystyczne w internecie - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 22:17   #4381
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Jak priorytet na poczcie polskiej
Świetne

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
- dobre

No meila dostałam - kasy nie
Chyba powoli zbieram zabawki z Wyl.....
A ja nie bardzo mam się gdzie zebrać, Paka nadal nie odpowiada...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:28   #4382
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Kurde Kamyczku - się dziwię czemu Cię nie chcą Masz takie ładne prace......
Trzymam za Ciebie kciuki


Ja się pochwalę...... wystawiłam dziś wieczorkiem biżu na pace..... i już mi się kolce sprzedały! Tylko czy pieniążki przyjdą, hehe

Dobrej nocy wszystkim
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 23:08   #4383
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja tez z Wyla maila nie dostalam... O kasie nie wspominam
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:31   #4384
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Wycofam dzisiaj z W. część rzeczy i napiszę maila, że robię tak dlatego, że nie rozliczają się w terminie. Jakby tak zrobiło więcej osób, to może by to dało im do pomyślenia?
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:21   #4385
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

U mnie było tak samo, przelew dostałam chyba dopiero 19! a meila to około 9, że już zrobili przelew. Dobre to.
Isani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:45   #4386
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Jakby tak zrobiło więcej osób, to może by to dało im do pomyślenia?
No na pewno.

Bo to nie jest takie proste "mamy dużo chętnych". Dobrze wiedzą jaki jest poziom tych chętnych i kto sprzedaje tam najwięcej prac.

Tylko fajnie by było gdyby:
a) reszta nie pomyślała, że skoro Ty napisałaś taki mail, to oni już nie muszą, bo jeden wystarczy....
b) reszta przestała wierzyć w to, że Wylęgarnia jest Bogiem i sobie bez niej nie dadzą rady....

Słowo "reszta" dotyczy ogólnie całej ludzkości, dla jasności

Generalnie, nic nie ma takiej siły jak wiele, wiele, wiele pojedynczych głosów działających w tej samej sprawie.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:17   #4387
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Co sądzicie o Rękodzielni? To galeria Swiata Koralików. Co prawda nie najlepiej tam działa strona od grafiki, ale może ktoś kupuje? Może jest to jakaś alternatywa?
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 20:46   #4388
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cóż, biżutki powoli zabieram i rozlokowuję gdzieś indziej, maila napisałam.
Rozumiem kilkudniowe poślizgi, w sumie, dzisiaj jest 12, więc nie byłoby to straszne opóźnienie, skoro rozliczać się obiecałi do 10. Ale brak jakiejkowliek informacji, nie odbieranie telefonów itp. sygnalizuje, ze dzieje się coś niefajnego.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:58   #4389
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dobrze tylko, ze to nie komis... Jakby co bylyby wieksze straty :/
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:48   #4390
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Wycofam dzisiaj z W. część rzeczy i napiszę maila, że robię tak dlatego, że nie rozliczają się w terminie. Jakby tak zrobiło więcej osób, to może by to dało im do pomyślenia?
Ja też część rzeczy już wycofałam. Dziś postaram się zająć resztą. A maila mogę wyskrobać, w sumie to bardzo dobry pomysł. Bo jest to lekka przesada co oni robią. Ja w tym miesiącu nawet rozliczenia nie dostałam, więc kasy może też nie będzie (w panelu oczywiście jest napisane, że data przelewu to 4.09.)
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:10   #4391
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Cóż, biżutki powoli zabieram i rozlokowuję gdzieś indziej, maila napisałam.
Rozumiem kilkudniowe poślizgi, w sumie, dzisiaj jest 12, więc nie byłoby to straszne opóźnienie, skoro rozliczać się obiecałi do 10. Ale brak jakiejkowliek informacji, nie odbieranie telefonów itp. sygnalizuje, ze dzieje się coś niefajnego.
Hm... też wycofuję powolutku biżu z Wyl i przerzucam w inne miejsca.....
W prawdzie ja nie jestem tak dochodowa dla Wyl jak Ty, Rose - ale meila też napiszę Im więcej osób tym lepiej..... nawet jeśli sprzedajmy mało mamy prawo do swoich pieniędzy na czas. Tym bardziej - że my wywiązujemy się z terminów. Tyle,że poczekam do poniedziałku - niech stracę.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 10:28   #4392
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

ja i tak juz wycofuje rzeczy z wyl ale nie mam podstaw do pisania maila ze sie nie rozliczaja bo nie sprzedaje mi sie nic od kilku miesiecy wiec nie maja sie z czego ze mna rozliczac
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:38   #4393
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Monik, od kilku miesięcy nie jestem jakoś mocno dochodowa dla W ciągle nie mam tam nic do dodania. Ale pare rzeczy się sprzedało i te stówkę chcę dostać w terminie. Chodzi o to, że wycofac rzeczy można zawsze. Ale warto powiedzieć, dlaczego to robimy, nie?
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:57   #4394
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ale to ironia losu - jak juz mnie przyjeli i w koooncu cos mi sie sprzedało, to taka kicha sie porobiła
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:04   #4395
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Pięniędzy nie ma. Ale mnie to chyba nie dziwi już...:/
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:27   #4396
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Hmm, ja sobie Wylegarnie odpuszam na razie - poki co moge sobie na to pozwolic, konto przeciez zostaje. jak sie okarzez, ze mieli przejsciowe problemy, to moge za pare miesięcy wrócić, jak nie - no coz, to lepiej sie teraz zwinąć. Mi w Wyl ładnie sprzedaje się po dodaniu nowosci [co jest dosc logiczne ] a teraz jak prawie 2 miesiace niczego nie dodawalam, w dodatku jedna kolekcja ma dosc paskudne foty, to specjalnego dochodu z tego nie mam, wiec... pfff maila oczywiscie napiszę, bo to jak sie galeria zachowuje jest bezposrednim powodem tego, ze zabieram zabawki i ide do innej piaskownicy .
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 23:46   #4397
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

łiiii ale mam radochę Chciałabym was wszystkie serdecznie przywitać. Dopiero teraz znalazłam forum gdzie "siedzi" tyle osób których prace znam z galerii na których sama wystawiam Nawet nie wiedziałam ze zawiązało się takie spore środowisko osób zajmujących się tym samym fachem

Tak serio to doszłam do 36 strony w czytaniu postów i chyba na więcej nie znajdę czasu ale i tak na większość moich pytań znalazłam w pewnym sensie odpowiedź.

Jedno nadal mnie zastanawia, czy Wy też macie takie opóźnienia w przelewach z wylęgarni? Coś mnie już trafia z tym, niestety muszę opłacać mieszkanie studenckie a oni przestali wpłacać mi kasę do 10 pisałam ale nie raczyli mnie powiadomić co się dzieje

Drugie pytanko (wiem to było wałkowane tysiące razy) ale czy przyjmują jeszcze do pakamery? Wysłałam im już trzy zgłoszenia i ciszaaaa a myślałam że moje szydełkowe naszyjniki z agatami wezmą z pocałowaniem ręki hmmmm... Na czapki też nie zareagowali, a jak im swetry wysłałam i poczęstowali mnie ciszą to się podłamałam...:|


I na koniec, skoro tyle osób obecnych sprzedaje w wylegarni może każda by sie zebrała w sobie i napisała w sugestiach co by serwis ten wprowadził opcję zamówienie na życzenie?? ( nie chodzi o zamów podobne) Klijentki muszą mnie goglować żeby znaleźć namiary a nie każda jest taka sprytna no i pewnie nie każda z Was ma portfolio online. Wkuża mnie to bo na pewno byłby większy ruch a tak to trzeba ogrom wstawić żeby coś , komuś się wkońcu spodobało ehhhh

(edit... łojej ale gapa ze mnie z tej 36 skoczyłam na 137 a tu sie okazuje że jest 147 stron..... czyli już wiem ze wylęgarnia nie tylko ze mną w kulki leci o buuuu sie martwie no kase niby dostałam po terminie ale czyżby to była agonia tego serwisu?
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 00:08   #4398
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Monik, od kilku miesięcy nie jestem jakoś mocno dochodowa dla W ciągle nie mam tam nic do dodania. Ale pare rzeczy się sprzedało i te stówkę chcę dostać w terminie. Chodzi o to, że wycofac rzeczy można zawsze. Ale warto powiedzieć, dlaczego to robimy, nie?
Masz absolutna racje! Hmmm jutro, znaczy sie dzis do nich napisze
Tez bym chciala dostawac pieniadze w terminie - zwlaszcza,ze ja wywiazuje sie z "umowy" i oczekuje od nich tego samego.


Nanavel - problem z kasa z Wyk mamy problemy od kilku miesiecy..... i jak widac, coniektore chca wycofywac prace i pisac dlaczego.

Co do paki - przyjmuja,tylko musisz miec duuuuzo cierpliwosci - mi raczyli odpisac po 4 mailu - probuj dalej .

Sorki, ale cos mi polskie znaki nie dzialaja :/
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 08:23   #4399
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Wiesz M0N1K4 niestety wydaje mi się że to nic nie da jeżeli się wycofamy przyjdą nowi, mam wrażenie czasem, że oni uważają że mi łaskę robią iż mnie w ogóle wystawiają, u nich tylko klient się liczy a korespondencja przepływa tylko w jednym kierunku. Bo jeśli klientowi się coś nie chalo to ty musisz natychmiast to wyjaśnić a jeśli tobie to już ciszaaa Najbardziej to mnie coś trafia jak patrzę w ogólne rozliczenia z całego okresu sprzedaży, ile oni kasy zabrali za to że ja po nocach ślęczę

Tak w ogóle czy któraś z Was wystawia na eatsy? Chciałabym z droższymi rzeczami za granicę wystartować ale kompletnie niewem jak sie za to zabrać. Chciałabym obrazy wystawiać bo w polsce nie mam szans sprzedać obrazu za 1 000 zł bo nawet jeśli ktoś byłby zainteresowany to marża by jego chęci ostudziła. I jak to jest z przesyłkami zagranicznymi? Pocztą polską czy może są jakieś inne firmy?
( i czy któraś z was kupowała kamienie szlifowane z eatsy? Bo zastanawiam się czy takie przesyłki objęte są cłem?)


Z pakamerą nie odpuszcze:P Tylko żałuję że nie wysłałam ztgłoszenia półtora roku temu, wtedy nie byli chyba jeszcze tacy wybredni
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 09:30   #4400
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

ja tam sie wycofalam z wyla calkiem i wystosowalam maila co i dlaczego. nie bede sie o wlasna kase miesiac w miesiac prosic :/
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 11:17   #4401
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez nanavel Pokaż wiadomość
Wiesz M0N1K4 niestety wydaje mi się że to nic nie da jeżeli się wycofamy przyjdą nowi, mam wrażenie czasem, że oni uważają że mi łaskę robią iż mnie w ogóle wystawiają, u nich tylko klient się liczy a korespondencja przepływa tylko w jednym kierunku. Bo jeśli klientowi się coś nie chalo to ty musisz natychmiast to wyjaśnić a jeśli tobie to już ciszaaa Najbardziej to mnie coś trafia jak patrzę w ogólne rozliczenia z całego okresu sprzedaży, ile oni kasy zabrali za to że ja po nocach ślęczę

Ja nawet nie liczę na to,że to coś da... zapewne sobie pomyślą " się nie podoba to nie, mamy 10 osób na Twoje miejsce i pewnie będą bardziej dochodowi niż Ty"... ale mnie to mało obchodzi. Chcę żeby wiedzieli,że nie dam się tak dalej w głupiego bawić. To są moje pieniądze i łaski mi nie robią że mi wyślą... .dziś pieniędzy nadal nie ma - 14 września - a pieniądze jakie mi mają wypłacić są jeszcze za rzeczy z końca lipca.

Że przyjdą inni?? domyślam się.... może wypełnią "luki" po osobach które zrezygnowały, ale czy dorównają ich prace jakością?? Slyszymy - Rose, Dark - na razie mówią "papa" wylęgarni - a przecież mają piękne prace, świetne jakościowo, Rose ( wybacz Dark, ale z Tobą to się mniej orientuję :P ) ma już rozpoznawalną "markę" że tak powiem, wystawia na najlepszych galeriach, ma cudne prace, na pewno stałe klientki - a takich "perełek" jest mało.
Nie chcę nikogo urazić, ale zakładam - że osoby które mają dobre prace i wystawiają gdzie indziej - nie będą się pchały do Wyl na razie.... mogą za to szukać swojej szansy osoby, których prace nie są aż tak dobre. Mówię, nie chcę nikogo urazić, bo oczywiście będą tam pewnie też osoby mające prace na poziomie, ale pewnie będą w dużej mniejszości..z resztą - jak ja uderzałam do wyl, to miałam paskudne prace :P

O Etsy dziewczyny już pisały, trzeba tylko przeszperać wątek
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 14:20   #4402
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja wystawiam na Etsy od pewnego czasu, ale efektów żadnych. Tam jest zasadniczy problem pod tytułem "jak nie wystawisz czegoś codziennie,a najlepiej kilka razy dziennie, to nikt twoich prac po prostu nie zobaczy". Dla zobrazowania: przeciętna praca, która wisi w Etsy już miesiąc ma np. 7 czy 20 oglądnięć co jest śmieszną liczbą, tak więc bez stałych klientek, reklamy, dużej ilości prac się nie opłaca. Ludzie, którzy mają mało prac, ale chcą sprzedawać np. co drugi dzień wyrzucają jakąś pracę i wrzucają ją na nowo żeby być widocznym, ale za to się płaci. Ja póki co sobie tam posiedzę, ale bez dużej ilości biżu nie widzę szans na sukces
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 14:37   #4403
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Zauważyłam że ludzie wystawiający na eatsy robią sobie całkiem ładne "kółko wzajemnej adoracji" na deviantart

Smoczek a jak wystawiasz na eatsy to cenę wysyłki wliczasz po części w koszty produktu? Bo ja czasem widzę że ludzie z polski cenę za wysyłkę podają nieadekwatnie małą do cennika usług poczty polskiej i mnie to tak zastanawia. Poza tym muszę mieć konto za granicą czy jakby mi się coś sprzedało to ktoś mi kasę wpłaci np na mbank i czy to się wogle opłaca po ich przeliczniku?
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:44   #4404
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

nanavel - ja kupowałam. Jak zaznaczą że to gift, to nie clą. Przynajmniej mi A z tego co ja słyszałam, to żeby się tam wystawiać trzeba mieć paypala i kartę kredytową
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:49   #4405
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

konta bankowe już w większości przeliczają automatycznie wpłaty na odpowiednią walutę po aktualnym kursie. Musisz mieć jednak kartę kredytową albo debetową traktowaną jak kredytowa (można to załatwić w banku). Poza tym konto na PayPal, bo to najwygodniejsza opcja.
Jeśli chodzi o koszty wysyłki, to nie mam pojęcia jak to ludzie liczą. Ja wrzuciłam jakąś "na oko" zresztą i tak na razie nie mam jak sprawdzić jak to cenowo wychodzi. A na DA też wbrew pozorm nie zagląda jakoś strasznie dużo ludzi (raczej robiących biżuterię, a ci z kolei rzadziej kupują biżu od innych). Takie koło wzajemnej adoracji niewiele daje. Np. z Polek bardzo aktywna na DA jest OlgaC, organizuje konkursy, założyła klub itd. itp., na każdym kroku reklamuje swój sklep w Etsy i jakoś sprzedaży specjalniej nie ma. Ja tam już nie wiem co trzeba zrobić żeby sprzedawać łatwo powiedzieć, że fajną biżu, ale jakoś (przynajmniej w moim przypadku) zachwyt ludzi na sprzedaż się nie przekłada. Tajemnica musi tkwić gdzie indziej
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:01   #4406
triszka
Rozeznanie
 
Avatar triszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 785
GG do triszka Send a message via Skype™ to triszka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
... zachwyt ludzi na sprzedaż się nie przekłada. Tajemnica musi tkwić gdzie indziej
No właśnie... tylko gdzie?
__________________

Blog -> KLIK

......Wrapy.....
..........Fimo........

triszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:56   #4407
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

A tak jeszcze z cyklu zapytań i niejasności, czy któraś z Was miała sytuacje że paczka z przesyłom zamówioną przez wylęgarnie wróciła do Was, klient się nie upomina że nie zapłacił a nie otrzymał , wylęgarnia olewa wasze meile powiadamiające o zaistniałej sytuacji a kasa trafia na Wasze konto??
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:00   #4408
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja miałam tak w Pace. Skoro Paka sie nie zianteresowała, klient sie nie upomniał, to tak i zostało. Przecież tej kasy nie wyślę dla klienta pocztą.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:07   #4409
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

ale ludzie są dziwni..... a ile ja nerwów straciłam , bo sweterek wrócił z Anglii a sama przesyłka kosztowała 80 zł... ehhh na ale nad nim jakieś fatum wisiało , wraca jak bumerang (za pierwszym razem "ups chyba sie nie zmieściłam, bo mi się chyba przytyło , bo myślałam że się zmieszczę mimo że wymiary były podane" ehhhh)
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:48   #4410
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez nanavel Pokaż wiadomość
(za pierwszym razem "ups chyba sie nie zmieściłam, bo mi się chyba przytyło , bo myślałam że się zmieszczę mimo że wymiary były podane" ehhhh)
Wiesz co, jak dla mnie to nie jest argument do zwrotu.

Myślenie nie boli. Jeżeli ta pani ma problem z czymś tak prostym jak przetwarzanie danych podanych w centymetrach, to jest jej problem, a nie Twój.

No to jak się przytyło, to trzeba schudnąć. A nie zawracać głowę komuś, kto mieszka po drugiej stronie kontynentu.

Zapłaciła chociaż za te wszystkie przesyłki?
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.