Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 18:13   #511
onna
Przyczajenie
 
Avatar onna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dla mnie Humavit Z jest najlepszy. Moje wlosy sa po nim piekne, rosna bardzo szybko i przestaly wypadac. Do tej pory wszystkie tabletki jakie bralam poprawialy tylko stan paznokci i dopiero Humavit pomogl moim wlosom. Dodatkowo razem z Humavitem bralam jeszcze przez pewnien czas cynk i mbe (tabletki z magnezem, witamina B6 i witamina E).
__________________
"...zycie nie ma sensu, jesli nie zyje sie dla drugiej osoby..."
onna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:42   #512
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Utricaps to sa kapsulki z wyciagiem z pokrzywy i skrzypu plnego, mozna je kupic w sklepach zieralskich , np. w Herbapolu
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 20:12   #513
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hmmm...weszlam na stronie herbapolu i nic, wpisalam w wyszukiwarke google utricaps i nic, bład???!!co jest?mozes zmi cos o tym wiecejpowiedziec?sprawdz sama ze nie ma tego w wyszukiwarce!!moze jakas literke zjadlas?zalezy mi bo mowiszze to dobre kapsulki:/
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 22:14   #514
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez onna
Dla mnie Humavit Z jest najlepszy. Moje wlosy sa po nim piekne, rosna bardzo szybko i przestaly wypadac. Do tej pory wszystkie tabletki jakie bralam poprawialy tylko stan paznokci i dopiero Humavit pomogl moim wlosom. Dodatkowo razem z Humavitem bralam jeszcze przez pewnien czas cynk i mbe (tabletki z magnezem, witamina B6 i witamina E).
No to mnie namówiłaś, spróbuję Humavitu Z, gdy skończą mi się tabletki Aflofarmu - Wyciąg ze skrzypu polnego, który też jest dobry, ale dla porównania spróbuję Humavitu. A ile ty dziennie łykasz tabletek Humavitu (też 12)?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 08:46   #515
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ...asia...
do mi pomoglo?
przynajmniej tak podejrzewam ale nie mam 100% pewnosci. od kilku tygodni jem drozdze. nie takie w tabletkach ani nie ze spozywczego. kupilam je w sklepie vegetariankim. wygladaja jak wiorki drewna sa zolte i smakuja jak ser. ja posypuje nimi kanapke i widze poprawe nie tylko stanu wlosow ale i nie mam problemow z cera. no i trawienie tez jest wporzo... polecam poszukanie w takich drozdzy w sklpeach ze zdrowa zywnoscia. maja wyle skladnikow mineralnych ze na jednej kartce ledo sie mieszcza a co najwazniejsze maja duzo witaminy B
A mogłabyś podać, jak one się konkretnie nazywają i ile kosztują, za jaką ilość?
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 09:52   #516
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez beoneself
W takim razie nie mam pojęcia dlaczego nie kazał mi zbadać tej całej reszty. No po prostu nie ma to jak lekarze (:
A ja nienawidzę kłucia
Żył mi wogóle nie widać, i kłują mnie zawsze po trzy, cztery razy... aaaa
Nie martw się , bo to najczęściej jest właśnie żelazo, masz go na prawdę za mało i nie wiem czy nie powinnaś łykać samego żelaza oprócz Vitapilu... A może byłaś już u lekarza i już wszystko wiesz
Ja "niestety" wszystkie ogólne wyniki mam w normie, więc nadal nie wiem dlaczego włosy mi wypadają
Łykam teraz Merz Spezial i zobaczymy jak będzie
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 11:04   #517
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
hmmm...weszlam na stronie herbapolu i nic, wpisalam w wyszukiwarke google utricaps i nic, bład???!!co jest?mozes zmi cos o tym wiecejpowiedziec?sprawdz sama ze nie ma tego w wyszukiwarce!!moze jakas literke zjadlas?zalezy mi bo mowiszze to dobre kapsulki:/
jeju , ale wrzeszczysz
Faktycznie , zle wpisalam nazwe . kazdemu moze sie zdarzyc, ale wystarczylo troche przewertowac ten watek i juz bys wiedziala. Kapsulki nazywaja sie URTICAPS, ale czy ja wiem czy sa takie super paznokcie wszem , mam teraz super mocne i nie rozdwajaja sie, ale wlosy dalej mi p nich wypadaly
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 15:49   #518
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Myszi
Nie martw się , bo to najczęściej jest właśnie żelazo, masz go na prawdę za mało i nie wiem czy nie powinnaś łykać samego żelaza oprócz Vitapilu... A może byłaś już u lekarza i już wszystko wiesz
Ja "niestety" wszystkie ogólne wyniki mam w normie, więc nadal nie wiem dlaczego włosy mi wypadają
Łykam teraz Merz Spezial i zobaczymy jak będzie
Myszi, dopiero jutro do lekarza idę, bo moja lekarka wyjechała na święta (: Już się nie mogę... doczekać i zacząć łykać to samo żelazo, żeby mi te włosy już taak nie leciały.
Mam nadzieję, że to właśnie tego żelaza sprawka jest (;
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 15:49   #519
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hmmm..dzieki, i wcale nie wrzeszcze poprostu trzy czy cztery razy napisalas ta nazwe tak samo
pozdrawiam
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 16:15   #520
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
hmmm..dzieki, i wcale nie wrzeszcze poprostu trzy czy cztery razy napisalas ta nazwe tak samo
pozdrawiam
nieprawda , tylko dwa razy
ja rowniez pozdrawiam i zycze udanej walki z wypadajacymi wlosami
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 16:29   #521
onna
Przyczajenie
 
Avatar onna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Puniax
A ile ty dziennie łykasz tabletek Humavitu (też 12)?
Łykam okolo 9 tabletek dziennie, 12 to dla mnie za duzo, a przy 9 efekty tez sa dobre i widoczne juz po 3 tygodniach.
__________________
"...zycie nie ma sensu, jesli nie zyje sie dla drugiej osoby..."
onna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 20:20   #522
mooooonia
Zadomowienie
 
Avatar mooooonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zazywam skrzypowite od 2 tygodni, ale sama nic mi nie daje, wiec od dzis zaczelam uzywac szaponu Dermeny. Jestem przerazona iloscia wlosow, ktore mi wypadaja! Mam nadzieje, ze ten szamon zacznie dzialac zanim calkowicie wylysieje..
mooooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 09:39   #523
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja twardo polecam naftę. Stosuję ją już od miesiąca (pierwszy tydzień przy każdym myciu, czyli codziennie, przez kolejne dwa tygodnie po dwa razy/tydz, teraz raz w tygodniu). Poprawa jest zdecydowana.

Oprócz tego stosuję Silicę, no i podcięłam ostatnio włosy o jakieś 10 cm -na początku byłam zła, że wyrzucam w błoto kilka miesięcy zapuszczania, ale teraz widzę, że to moim kłaczkom pomogło.

Zarzucam niestety farbowanie henną, bo wąska, czerwonawa kolorystyka już mi obrzydła, tęsknię do ciemnego brązu. Fryzjerka poleciła mi krem tonujący Welli Color Touch (do kupienia w sklepie fryzjerskim), kazała też po farbowaniu zakwaszać włoski, coby domknąć ich łuski, do tego ma służyć jakaś ampułka z lnu, firmy niestety nie pamiętam, też ze sklepu fryzjerskiego . Kupiłam Color Toucha, a łepetynę mam zamiar zakwasić wodą z octem winnym.

Pierwsze farbowanie przewiduję na za tydzień, dam znać, czy nie wyłysiałam.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 18:51   #524
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Question Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hmmm przeczytałam jakieś 50% tego ogromniastego formu i jestem nieco skołowana....

Ostatecznie - widzę że najwięcej zwolenników z tabletek ma Vitapil a co do szamponów: najwięcej pisze się o Dermenie i Nerilu, ale każdy ma zwolenników i przeciwników. Pewnie to kwestia włosów, skóry i innych indywidualnych aspektów.

Ale z odpowiedzi przebija jedno - że chyba przede wszystkim dieta i witaminki a potem dopiero szampon i inna chemia wcierana w główkę.

Nie wiem czy dobrze to poskładałam .....
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 18:58   #525
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja mam WAX do włosów blond i pomaga
Stosuję co 5 dni i są widoczne efekty
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 01:52   #526
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Hmmm przeczytałam jakieś 50% tego ogromniastego formu i jestem nieco skołowana....

Ostatecznie - widzę że najwięcej zwolenników z tabletek ma Vitapil a co do szamponów: najwięcej pisze się o Dermenie i Nerilu, ale każdy ma zwolenników i przeciwników. Pewnie to kwestia włosów, skóry i innych indywidualnych aspektów.

Ale z odpowiedzi przebija jedno - że chyba przede wszystkim dieta i witaminki a potem dopiero szampon i inna chemia wcierana w główkę.

Nie wiem czy dobrze to poskładałam .....
Właśnie... Tak sobie pomyślałam, że podsumuję wątek "podsumowujący", jutro zliczę kto co polecał i zrobię listę
Oczywiście zgadzam się z tym co napisałaś, że to bardzo indywidualna sprawa, ale ja np. z Wizażu dowiedziałam się o instnieniu tych różnych specyfików i to na prawdę pomocne
Pozdrawiam!

Ps. A temat nie jest znowu taki długi... Widziałam większe i to z mniejszą ilością konkretów, dlatego polecam drugie 50%
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 08:57   #527
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Hmmm przeczytałam jakieś 50% tego ogromniastego formu i jestem nieco skołowana....

Ostatecznie - widzę że najwięcej zwolenników z tabletek ma Vitapil a co do szamponów: najwięcej pisze się o Dermenie i Nerilu, ale każdy ma zwolenników i przeciwników. Pewnie to kwestia włosów, skóry i innych indywidualnych aspektów.

Ale z odpowiedzi przebija jedno - że chyba przede wszystkim dieta i witaminki a potem dopiero szampon i inna chemia wcierana w główkę.

Nie wiem czy dobrze to poskładałam .....
No i ja się skusiłam na ten Vitapil, kupiłam dziś w aptece za 28 zł, bo była promocja
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 10:01   #528
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Przeazalizowałam zatem cały wątek
Temat nam się trochę rozmył, ale wiadomo nie da się samych konkretów, trzeba trochę po ludzku

Liczyłam tylko te głosy, które zdecydowanie wyrażały poparcie dla konkretnego produktu, iż akurat on okazał się pomocny

Jak na razie liderami są:
1. WAX
2. Seboradin i Neril
3. Dermena, Vitapil i maseczka z żółtka, nafty, olejku rycynowego
4. Humavit
5. Radical, H-Pantoten i tabletki ze skrzpu polnego
6. Ampułki Dercos Vichy, Inneov i Skrzypovita

Dwukrotnie i jednokrotnie jako działające polecane były: Revalid, Silica, drożdże, Merz Spezial

Nie liczyłam głosów osób, które pisały, że zaczynają stosować itp, tylko te które są przekonane o skuteczności specyfików
Oczywiście najważniejsze są badania lekarskie, o których jednak była mowa często i były ładnie wypunktowane, więc nie będę przepisywać.
Mam nadzieję, że osobom które zaczynają czytać wątek coś się rozjaśni

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 10:10   #529
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dzieki
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 10:11   #530
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Włosy w każdym kącie domu....

Naszło mnie aby założyć ten wątek po dzisiejszym ataku szału mojego męża...ktory na każdym kroku znajduje moje włosy... i pomimo ,że sie z nim troszkę dziś pokłociłam to po cichutku powiem Wam, że go rozumiem... już mnie samą to wkurza, szczególnie jest to uciążliwe jak się myje podłogi... my nie mamy w dwóch pokojach dywanów tylko wycyklinowane deski... i to obnaża całowicie problem, bo po tygodniu w rogach są normlanie kłaki włosów... Czy i Wy macie taki kłopot? jak sobie z nim radzicie? czy Wasi wspólmieszkańcy też się wkurzają ?

Ja staram się wyczesywać włosy co rano w łazience... ale nie widze spektakularnych efektów... zaznaczę od razu, że moje wypadanie włosów nie jest chyba większe niż u innych , włosy mam dlugie i naprawdę staram się o nie dbać...

NO a jak jest u Was????

Pozdrawiam ciepło
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 10:28   #531
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

Wątek chyba na plotkowe...
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 10:37   #532
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

Dolacze sie do twojego pytania, bo mam dokladnie tak samo. Nie pomaga czesanie wlosow tylko w 1 miejscu w domu, nic nie momaga, wlosow jest pelo wszedzie:/
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 10:48   #533
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

Cytat:
Napisane przez Calimero
Dolacze sie do twojego pytania, bo mam dokladnie tak samo. Nie pomaga czesanie wlosow tylko w 1 miejscu w domu, nic nie momaga, wlosow jest pelo wszedzie:/
Taaaa... meką jest odkurzanie i zmywanie...Cóż zrobić, gubię sierść niczym pies
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 11:51   #534
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

Mi tez tak wypadają włosy..na jesien..smieje sie ze lnieje..bo tak co roku o tej porze roku mam
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 13:18   #535
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

Ale pytasz nas o to jak zmiejszyć wypadanie włosów, czy jak najlepiej zamiatać podłogi? Wybacz opryskliwość, ale tak to już jest, że gdy wypadają włosy to są one wszędzie i szczerze mówiąc mnie bardziej przeraża coraz mniejsza ilość włosów na głowie, niż to, że trzeba częściej odkurzać.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 14:04   #536
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dobre podsumowanie podsumowywania (;
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 15:05   #537
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

Cytat:
Napisane przez As!a
Ale pytasz nas o to jak zmiejszyć wypadanie włosów, czy jak najlepiej zamiatać podłogi? Wybacz opryskliwość, ale tak to już jest, że gdy wypadają włosy to są one wszędzie i szczerze mówiąc mnie bardziej przeraża coraz mniejsza ilość włosów na głowie, niż to, że trzeba częściej odkurzać.
Popieram Bo jeśli problemem jest samo zamiatanie podłogi i złość współmieszkaniców to podobnie jak Kasienka polecam forum plotkowe
Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 17:00   #538
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Talking Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Suuuuuper

Żeby jeszcze z włoskami poszło tak gładko
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 17:05   #539
Lulu na moście
Raczkowanie
 
Avatar Lulu na moście
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A tak na marginesie dziewczyny. My jesteśmy same dla siebie terapeutki i lekarki . Czasami się zastanawiam, po co nam specjaliści, kiedy mamy własne doświadczenia, którymi możemy się podzielić. I co najważniejsze, te doświadczenia przekazywane dalej procentują i same sobie pomagamy .
Tak trzymać!!!
Lulu na moście jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 17:36   #540
crazy-in-love
Raczkowanie
 
Avatar crazy-in-love
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska ;P
Wiadomości: 127
GG do crazy-in-love
Dot.: Włosy w każdym kącie domu....

mnie też strasznie wypadają włosy!!! myje je codziennie (czy to przez to?) w wannie tyle ich potem jest ze mogłabym peruke zrobić...potem susze czesze i w zlewie kolejna peruka!! już nie wspomne co sie dzieje na podlodze...nie wiem co z tym zrobić
__________________
...Prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
crazy-in-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.