Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 10:24   #4171
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Wasz ślub będzie tydzień przed naszym w tym samym lokalu organizujemy przyjęcie, więc z ciekawością będę czekała na relację z Twojego przyjęcia i ślubuPo Waszym przyjęciu zostanie nam dekoracjaKiedy zamawialiście salę, że mieliście jeszcze 3wolne terminy we wrześniu???
Relację oczywiście postaram się zdać jak najlepiej. Sama równiez czekam na relację innych dzieczyn które będą tam się bawić Co do dekoracji to mi sie nie za bardzo podobają te balony i chciałam coś z nimi zrobić. Orientowałam się wstępnie w firmie dekoratorskiej jak by wyglądało zastąpienie ich materiałem. Oczywiście da sie coś takiego zrobić cena tez nie jest zbyt wygórowana. Także może jak nam przed ślubem nie zabraknie czasu to się za to weźmiemy. Bliżej ślubu będę też wiedziała jak to konkretnie będzie wyglądało czy ta dekoracja zostanie, czy może ją zabiorą. Jak by Ci sie spodobał nasz pomysł to zawsze się można jakoś dogadać. A może właściciel cos pozmienia.
Nie chce Cię okłamać bo nie pamiętam dokładnie ale my szukaliśmy sali chyba w kwietniu. Były jeszcze pojedyńcze terminy na lipiec i sierpień, ale nie chcieliśmy ich. CZerwca juz nie było. A wy kiedy zaczeliście się tym zajmować?
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:34   #4172
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
My tez dzwonilismy do Simon ale byl juz zajety juz teraz wiem przez kogo My narazie odpuszczamy jezeli chodzi o przygotowania sale mamy kamerzyste fotografa kosciol zespol no i sukienke tez mam troche za wczesnie ale przynajmniej bedzie mniej latania przed slubem. polecilabym Ci moja Pania fotograf ale mam namiary a jej kolege ktory robil zdjecia u mojego znajomego takze jak bys byla zainteresowana to moge Ci podac namiary na pw. A jezeli chodzi o Ole to fajny lokal brat mojego Tz mial tam wesele i szczerze sama zaczelam zastanawiac sie czy nie zmienic sali na Ole. Jak sie uda to postaram sie przemycic troszke sloneczka dla Was.Tez slyszalam ze Zemsta Faraona umie uprzykszyc urlop takze pojde za twoja rada Czuje ze jak wroce to bede miala niezla lekture.

tak tak Simona wcześnie trzeba przechwytywać. W momencie jak my rezerwowaliśmy oni juzmieli zajęte terminy w 2010 roku Jaki zespół w kńcu udało Wam się zarezerwować?? Wyślij na pv jak możesz te namiary o których pisałaś. Z góóry dziękuję.
Narazie to macie już bardzo dużo przygotowane, "z grubsza" to nawet większość spraw, które się tak wcześnie załatwia
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:43   #4173
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez calinkinia Pokaż wiadomość
Bakteryjko mój zespół powiedział że nie ma sztywno ustalonej godziny do której będa grać. Powiedział nam tylko że zazwyczaj sie sie zaczyna wesele o 15 to kończy sie tańcowanie ok. 3-4, no i bezsensem jest granie dla jednej pary. Powiedzieli że skończa wtedy kiedy po kilku piosenkach juz nie będzie chetnych na parkiecie. Oni nie ustalaja sztywnych ram godzinowych ale np u mojej przyjaciółki zespół powiedział że gra do 4 a potem to trzeba dopłacać iles tam za godzine( nie pamiętam juz ile) . Ja miałam ulubiony zespół, z którym zaprzyjaźnilismy sie na weselu naszej znajomej no ale jak pusciłam mojej mamie to powiedziała, ze ona nie chce bo: fałszują i śpiewaja głównie polskie piosenki w tym duzo disco-polo ale za to maja jedną duza zaletę: świetnie zabawiają gości. Oni chcieli 1800 zł za jeden dzień. tylko że mama znalazła zespół za 2200 który nie był wcale lepszy No bo to jakis jej znajomy i ona sie świetnie z nimi bawiła ale ja na Sylwestrze nie byłam zadowolona z niego. Więc wybralismy zespół 3 osobowy, za który płacimy 3000 bo jak już ma kobieta spiewać to niech chociaz ładnie śpiewa.


Zgadzam sie z Tobą jak już zamawiać zespół to dobry, który umie zabawiac gości, nie odwala fuszerki. Ja wybierając zespół nie miałam łatwo bo przykładam do tego dużą wagę i bardzo chciałam mieć naprawdę dobrą wokalistkę. Niestety dobre zespoły trochę się cenią...
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:47   #4174
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
Też mamy ślub o 15 i w umowie z zespołem mamy napisane, że płacimy im za grę od 15 do 5 rano. A płacimy 2500zł. Nie wiem czy to dużo. Inny zespół, który nam się podobał grał za 2700zł + przynajmniej 100zł za dojazd. No a jeszcze jeden 3700 (chyba), ale to już cena nie dla nas. Jak się zorientowałam to orkiestra kosztuje od 1600zł, ale mi żadna w takiej cenie się nie podobała. Z resztą w ogóle robiłam wszystko, żeby mieć DJ, więc strasznie wybrzydzałam, ale jak zawsze TŻ się uparł, rodzice się uparli, więc moje kryterium - jak najmniej fałszowania i zakaz śpiewania po francusku. Zobaczymy jak to wyjdzie. Opinie mają dobre...

mogłabyś napisać jaki masz zespól. Bo ja jestem przerazona falszowaniem coponiektórych, dlatego ciągle intensywnie poszukuję.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:48   #4175
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

negila aby nie pisać post pod postem używaj funkcji multicytowania. W prawym dolnym rogu wiadomości są trzy ikonki, ta środkowa ma taki krzyżyk i jeśli ją klikniesz na kilku wiadomościach które chcesz zacytować i klikniesz odpowiedz to będziesz mogła je zawrzeć w jednej odpowiedzi.
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 11:29   #4176
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny!

Slicznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Nie bede cytowac zeby nie zasmiecac. Ale zaczynam sie zastanawiac ze moj zespol wychodzi na prawde drogo!!!

Zycza sobie 4000zl - za 1 dzien, a pozniej 500 za kazda dodatkowa godzine. I reguly gry sa od 3 do 3 (pytalam sie bo gosciu powiedzial ze to standard) bo slub o 3! Ale nas tam nie ma jeszcze przez nastepne 2 godziny! Chyba musze przemyslec i pewnie zrezygnuje - chociaz na prawde mi sie podobaja!! Poza tym mnostwo zespolow juz pozajmowanych na ta date!!!!

Oj bol ta organizacja!!! Moze troche sie rozchmurze dzisiaj - ide przymierzac suknie...

Zycze milego popoludnia wszystkim!!! Buziaki
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 11:52   #4177
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Slicznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Nie bede cytowac zeby nie zasmiecac. Ale zaczynam sie zastanawiac ze moj zespol wychodzi na prawde drogo!!!

Zycza sobie 4000zl - za 1 dzien, a pozniej 500 za kazda dodatkowa godzine. I reguly gry sa od 3 do 3 (pytalam sie bo gosciu powiedzial ze to standard) bo slub o 3! Ale nas tam nie ma jeszcze przez nastepne 2 godziny! Chyba musze przemyslec i pewnie zrezygnuje - chociaz na prawde mi sie podobaja!! Poza tym mnostwo zespolow juz pozajmowanych na ta date!!!!

Oj bol ta organizacja!!! Moze troche sie rozchmurze dzisiaj - ide przymierzac suknie...

Zycze milego popoludnia wszystkim!!! Buziaki
To rzeczywiście dużo, mój (Flash Dance) bierze 3500 za noc i uważam, że to wysoka cena.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 11:58   #4178
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

my zespołowi płacimy 2600 zł - nie robimy poprawin.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011

Edytowane przez MAGiALENA
Czas edycji: 2008-09-17 o 11:59 Powód: sprostowanie :)
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:05   #4179
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Bakteryika czy zespół o którym piszesz to Czaban Band? Mój zespół też tyle sobie zażyczył. Mają grać niby do 4 ale to jest jeszcze kwestia do dogadania się z nimi. Jeśli goście będą się bawić to nie skończą grać.
Niestety coraz więcej zespołów leci w górę z cenami.
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:09   #4180
madziam15
Raczkowanie
 
Avatar madziam15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

my za zespół płacimy 2600 za pierwszy dzień i grają do 4 a za kolejne godziny dopłaca się 200 zł,a poprawiny liczą sobie na godzinę 150 zł, także nam wyjdzie sporo ale cóż zrobic jak wogóle trudno z tymi zespołami i ciężko jest wybrac taki który naprawde podoba się od początku do konca...ehhhh buziaki
__________________
NASZ ŚLUB 12.09.2009 godz.16.00
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090912580213.png
madziam15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:22   #4181
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

my za zespol placimy 2300, graja do 5 rano. U nas w sali za zespol i fotografa placi sie polowe ceny
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 13:24   #4182
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Unhappy Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Jakbyscie mialy czas moglybyscie przeslac mi na priv nazwy waszych zespolow i jak ktos ma pod reka to i numer kontaktowy moze. Poniewaz jestem na stale poza granica, koncza mi sie zrodla skad moge brac pomysly (internet nie zawsze pomoze)
Dzieki sliczne z gory.
Jedyne czemu zgodzilam sie poczatkowo na ta cene, to ze organziujemy bardzo nieformalne poprawiny. Pub, muzyka z plyty i stol do bilarda. Dlatego myslalam ze moge na tyle sobie pozwolic. Ale ta godzina i doplata nieziemska...

Buziaki - czas poudawac ze sie pracuje....
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:26   #4183
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
Bakteryika czy zespół o którym piszesz to Czaban Band? Mój zespół też tyle sobie zażyczył. Mają grać niby do 4 ale to jest jeszcze kwestia do dogadania się z nimi. Jeśli goście będą się bawić to nie skończą grać.
Niestety coraz więcej zespołów leci w górę z cenami.

Negila to ten wlasnie. Jaki ty masz. Troche jestem rozczarownana - bo na prawde uwazam ze sa fantastyczni! Oj te ceny...

Oj zignoruj to - wlasnie przeczytalam ze to Simon - niestety termin moj maja zajety.
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:58   #4184
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Czaban może i ma wysokie ceny, ale moim zdaniem jest naprawdę REWELACYJNY. Widziałam ich już kilkakrotnie w rożnych składach, każdy jest świetny. To przede wszystkim BARDZO profesjonalnie wykonywana muzyka.Więc uważam że są warci tej ceny.
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 14:32   #4185
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Czaban może i ma wysokie ceny, ale moim zdaniem jest naprawdę REWELACYJNY. Widziałam ich już kilkakrotnie w rożnych składach, każdy jest świetny. To przede wszystkim BARDZO profesjonalnie wykonywana muzyka.Więc uważam że są warci tej ceny.
Nie obrażając nikogo - chałturnik ze skrzypcami czy bez i tak będzie chałturnikiem... Gdybym chciała mieć profesjonalną muzykę to zaprosiłabym znajomych z kwartetu smyczkowego albo zespołu jazzowego. Ale... Nie o to na weselu chodzi. Ludzie (goście) lubią wsiowe rzeczy, nie oszukujmy się. Jakieś rzępolenie akordeonu albo pana fałszerza z krakowskiego. A najlepiej bawią się przy disco polo. Tak to wygląda, przynajmniej ja to obserwuję. A płacić 4 tys, żeby mi się podobało, skoro i tak nie będzie, bo po prostu nie lubię takiej muzyki Można kupić suknię za 8 tys albo za 2tys. Wątpię, aby ktokolwiek z gości zwrócił na to uwagę.
Może i granie jest warte ceny, ale uważam, że granie wsiowo-weselne nigdy nie jest warte takiej ceny.
Przepraszam wszystkich urażonych
Ps. A poza tym disco polo to świetny podkład pod picie i integrację gości. Nagle wszyscy się kochają i śpiewają jednym głosem.
Ale rozumiem tych, którzy chcą mieć wszystko na wysokim poziomie (wysokiej cenie???), ale ja ten wysoki poziom widzę gdzie indziej. Każdy lubi to co lubi, a wesele jest dla gości a my jesteśmy jego gospodarzami, więc dla każdego coś miłego. Oprawę muzyczną ślubu zapewnią nam świetni muzycy, nasi znajomi (łącznie z organistą i chórem) i niech się goście kręcą i przewracają oczami na przydługie Ave Maria - ślub jest nasz. A na weselu zespół zagra disco polo dopiero wtedy, gdy goście będą się bardzo domagać - mam nadzieję, że to nie nastąpi.
Ja po prostu nie lubię wesel , bo dla mnie to zawsze mniejsza czy większa szopka. Staram się, żeby u mnie była jak najmniejsza, ale dla kogoś innego to właśnie moje wesele może być wsiowe. Ale różne rzeczy są dla ludzi ważne.

Edytowane przez Diamante
Czas edycji: 2008-09-17 o 15:16
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 14:51   #4186
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
Nie obrażając nikogo - chałturnik ze skrzypcami czy bez i tak będzie chałturnikiem... Gdybym chciała mieć profesjonalną muzykę to zaprosiłabym znajomych z kwartetu smyczkowego albo zespołu jazzowego. Ale... Nie o to na weselu chodzi. Ludzie (goście) lubią wsiowe rzeczy, nie oszukujmy się. Jakieś rzępolenie akordeonu albo pana fałszerza z krakowskiego. A najlepiej bawią się przy disco polo. Tak to wygląda, przynajmniej ja to obserwuję. A płacić 4 tys, żeby mi się podobało, skoro i tak nie będzie, bo po prostu nie lubię takiej muzyki Można kupić suknię za 8 tys albo za 2tys. Wątpię, aby ktokolwiek z gości zwrócił na to uwagę.
Może i granie jest warte ceny, ale uważam, że granie wsiowo-weselne nigdy nie jest warte takiej ceny.
Przepraszam wszystkich urażonych

To że Ty spotkałaś się na weselach tylko z wsiowo-weselną muzyką - to Twój problem. Skoro nie potrafisz odróżnić "fałszerza z krakowskiego" od zespołu który prezentuje dobrej jakości muzykę i bardzo dobry wokal - to mogę Ci tylko współczuć.
Na moim weselu nie było disco polo, miałam ponad setkę ludzi, i wszyscy świetnie się bawili.
Ja widzę różnicę w sukience za 500 a za 5000 zł, tak samo jak widzę ją w zespole za 1500 i za 5000. I myślę że wiele osób również.

A pomijając ceny, po prostu oceniam zespół Czaban Band jako profesjonalny i warty tej ceny - to czy kogoś na nich stać czy nie - to już jego sprawa. Ale poniżanie zespołu do chałturników z Krakowskiego a gości do głuchych - jest conajmniej dziwne....
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:12   #4187
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Ja jestem zdania,że na weselu dobry zespół to podstawa,ale fajnie grający zespół można znależć do 2500zł.U mojej koleżanki na weselu był zespół(3 osoby)i kosztowali 1500zł i byli naprawdę rewelacyjni!Nie mieli wolnego wolnego mojego terminu,dlatego mamy inny zespół.Ale naprawdę,bardzo często cena wcale nie świadczy o jakości!
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:25   #4188
so_elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ja mam pytanie do panien młodych lub też szczęśliwych mężatek z okolic lublina dziewczyny czy możecie polecić jakąś salę/ dom weselny w okolicach świdnika, lublina, mełgwi? chcemy sami wszystko zorganizować, więc interesuje nas póki co tylko wynajem sali będę wdzięczna za informacje poza tym jeżeli ktoś z Was zna dobrą, sprawdzoną firmę cateringową, czy kucharza z personelem również chętnie skorzystam pozdrowionka
so_elcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:26   #4189
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania,że na weselu dobry zespół to podstawa,ale fajnie grający zespół można znależć do 2500zł.U mojej koleżanki na weselu był zespół(3 osoby)i kosztowali 1500zł i byli naprawdę rewelacyjni!Nie mieli wolnego wolnego mojego terminu,dlatego mamy inny zespół.Ale naprawdę,bardzo często cena wcale nie świadczy o jakości!
Dla mnie dobry zespół to taki, który potrafi świetnie zabawić gości. I również wierzę w to, że da się znaleźć tańczy zespół i nie zawsze cena musi świadczyć o jakości, ale może i często świadczy.

Och , przepraszam . Zbyt ostro wyraziłam swoje zdanie. Dla mnie muzyka zespołu weselnego jednak różni się od muzyki "codziennej" dla każdego innej. I cena 4000 za muzykę, która jest tylko porządnie wykonywaną muzyką a nie sztuką to zbyt dużo.

so_elcia87 -a chodzi o samą salę bez cateringu??? To z tego co wiem, wybór jest niewielki. Moja koleżanka, która jest z Lublina ma salę aż w Serocku (gdzieś koło Firleja). Jest też chyba jedna taka sala w Lublinie, ale mała (Szalony Kogut??? - nie ręczę za nazwę).
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 15:32   #4190
marzedowna
Raczkowanie
 
Avatar marzedowna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
Nie obrażając nikogo - chałturnik ze skrzypcami czy bez i tak będzie chałturnikiem... Gdybym chciała mieć profesjonalną muzykę to zaprosiłabym znajomych z kwartetu smyczkowego albo zespołu jazzowego. Ale... Nie o to na weselu chodzi. Ludzie (goście) lubią wsiowe rzeczy, nie oszukujmy się. Jakieś rzępolenie akordeonu albo pana fałszerza z krakowskiego. A najlepiej bawią się przy disco polo. Tak to wygląda, przynajmniej ja to obserwuję. A płacić 4 tys, żeby mi się podobało, skoro i tak nie będzie, bo po prostu nie lubię takiej muzyki Można kupić suknię za 8 tys albo za 2tys. Wątpię, aby ktokolwiek z gości zwrócił na to uwagę.
Może i granie jest warte ceny, ale uważam, że granie wsiowo-weselne nigdy nie jest warte takiej ceny.
Przepraszam wszystkich urażonych
Ps. A poza tym disco polo to świetny podkład pod picie i integrację gości. Nagle wszyscy się kochają i śpiewają jednym głosem.
Ale rozumiem tych, którzy chcą mieć wszystko na wysokim poziomie (wysokiej cenie???), ale ja ten wysoki poziom widzę gdzie indziej. Każdy lubi to co lubi, a wesele jest dla gości a my jesteśmy jego gospodarzami, więc dla każdego coś miłego. Oprawę muzyczną ślubu zapewnią nam świetni muzycy, nasi znajomi (łącznie z organistą i chórem) i niech się goście kręcą i przewracają oczami na przydługie Ave Maria - ślub jest nasz. A na weselu zespół zagra disco polo dopiero wtedy, gdy goście będą się bardzo domagać - mam nadzieję, że to nie nastąpi.
Ja po prostu nie lubię wesel , bo dla mnie to zawsze mniejsza czy większa szopka. Staram się, żeby u mnie była jak najmniejsza, ale dla kogoś innego to właśnie moje wesele może być wsiowe. Ale różne rzeczy są dla ludzi ważne.
nie wiem czy kogoś urazilaś, mnie na pewno nie, jednak wcale sie z Tobą nie zgadzam!

zespól to podstawa i akurat na tym bym nie oszczędzała! my mieliśmy wspominany już wcześniej Czaban Band i nie żałujemy! grają profesjonalnie, wszyscy są z wykształcenia muzykami! do tego nie uważam ze każde wesele to wiejska muza disco!!! jesli tak uważasz to tylko jest mi przykro ze masz takie doświadczenia!
my z góry założyliśmy ze zespól ma byc rockowy, ma mieć perkusje i grac dobre muzyczne kawałki! dobrego polskiego klasycznego rocka, same hity! zero wsi! od samego początku do samego końca! i powiem tak, ze goście ,Ci starsi, na początku cos wspominali ze dla nich nie ma muzyki ale później sami świetnie sie bawili! razem z młodymi wywijali na parkiecie! mało tego nie mieliśmy zadnych przyspiewek, zabaw i tym podobnych a zespól miał minimalna liczbę przerw bo ludzie sie tak dobrze bawili! nawet jak siadali na obiad to goście zaczynali sami śpiewać i muzycy musieli wracać do instrumentów!
marzedowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:36   #4191
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Diamante Pokaż wiadomość
so_elcia87 -a chodzi o samą salę bez cateringu??? To z tego co wiem, wybór jest niewielki. Moja koleżanka, która jest z Lublina ma salę aż w Serocku (gdzieś koło Firleja). Jest też chyba jedna taka sala w Lublinie, ale mała (Szalony Kogut??? - nie ręczę za nazwę).
niestety ale Szalony Kogut mozna wynając już tylko z ich kuchnią. Do tego roku ostatni raz można było samą salę.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:22   #4192
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez marzedowna Pokaż wiadomość
nie wiem czy kogoś urazilaś, mnie na pewno nie, jednak wcale sie z Tobą nie zgadzam!

zespól to podstawa i akurat na tym bym nie oszczędzała! my mieliśmy wspominany już wcześniej Czaban Band i nie żałujemy! grają profesjonalnie, wszyscy są z wykształcenia muzykami! do tego nie uważam ze każde wesele to wiejska muza disco!!! jesli tak uważasz to tylko jest mi przykro ze masz takie doświadczenia!
my z góry założyliśmy ze zespól ma byc rockowy, ma mieć perkusje i grac dobre muzyczne kawałki! dobrego polskiego klasycznego rocka, same hity! zero wsi! od samego początku do samego końca! i powiem tak, ze goście ,Ci starsi, na początku cos wspominali ze dla nich nie ma muzyki ale później sami świetnie sie bawili! razem z młodymi wywijali na parkiecie! mało tego nie mieliśmy zadnych przyspiewek, zabaw i tym podobnych a zespól miał minimalna liczbę przerw bo ludzie sie tak dobrze bawili! nawet jak siadali na obiad to goście zaczynali sami śpiewać i muzycy musieli wracać do instrumentów!
gdybym miała w budżecie 5000zł na zespół, nie brałabym kogoś kto wykonuje czyjeś hity na "półplaybacku".
Bez zastanowienia brałabym tego typu zespół, bawiłam się przy nim fenomenalnie:
http://www.kapelabrodow.com/onas.htm
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:35   #4193
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Witam was wszystkie . Dawno się tu nie udzielałam ale brak czasu nie pozwalał
Widzę że poruszyłyście temat zespołów. My mamy zespół Galileo. Płacimy 3500 za pierwszy dzień za 12 godziń grania i 150 zł za każdą godzinę za poprawiny.
http://www.galileo.media.pl/galileo/..._na_wesele.htm
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:40   #4194
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
gdybym miała w budżecie 5000zł na zespół, nie brałabym kogoś kto wykonuje czyjeś hity na "półplaybacku".
Bez zastanowienia brałabym tego typu zespół, bawiłam się przy nim fenomenalnie:
http://www.kapelabrodow.com/onas.htm
No i to jest sztuka, ma to duszę, serce i nogi. Ale sztuka nie dla wszystkich jest dobra.
a propos - mój przyjaciel skrzypek, grający okazjonalnie na ślubach również żartobliwie nazywa swoją "pracę" chałturą. Bo czy to sztuka? To granie dla pieniędzy w taki sposób, żeby jak największej liczbie osób się podobało. I nie jest to dla mnie określenie pejoratywne. Chałtura też może być porządna. W dzisiejszych czasach granica między chałturą a sztuką jest niewielka i myślę, że często można ją poznać jedynie w podejściu artystów do wykonywanej przez nich pracy.
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:42   #4195
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez marzedowna Pokaż wiadomość
nie wiem czy kogoś urazilaś, mnie na pewno nie, jednak wcale sie z Tobą nie zgadzam!

zespól to podstawa i akurat na tym bym nie oszczędzała! my mieliśmy wspominany już wcześniej Czaban Band i nie żałujemy! grają profesjonalnie, wszyscy są z wykształcenia muzykami! do tego nie uważam ze każde wesele to wiejska muza disco!!! jesli tak uważasz to tylko jest mi przykro ze masz takie doświadczenia!
my z góry założyliśmy ze zespól ma byc rockowy, ma mieć perkusje i grac dobre muzyczne kawałki! dobrego polskiego klasycznego rocka, same hity! zero wsi! od samego początku do samego końca! i powiem tak, ze goście ,Ci starsi, na początku cos wspominali ze dla nich nie ma muzyki ale później sami świetnie sie bawili! razem z młodymi wywijali na parkiecie! mało tego nie mieliśmy zadnych przyspiewek, zabaw i tym podobnych a zespól miał minimalna liczbę przerw bo ludzie sie tak dobrze bawili! nawet jak siadali na obiad to goście zaczynali sami śpiewać i muzycy musieli wracać do instrumentów!
widzę że CzabanBand znów stał sie tematem dyskusji
u mnie na weselu też grał Czaban i z perspektywy czasu gdybym drugi raz decydowała sie na ślub na 100% zamówiłabym też Czabana.
jeśli chodzi o jakość dla mnie są najlepsi , jeśli chodzi o cenę - rzeczywiście wysoka - ale mnie kiedyś nauczono że za jakością zawsze idzie cena - można decydować sie na półśrodki ale czy warto?
a to wszystko jest urządzone jest tak że tyle ile par młodych tyle różnych opini i zdań - moim zdaniem sprawiedliwie.
niech każda z Was wybierze zespół taki jaki Wam sie podoba i życzę aby bawiła sie na swoim weselu jak najlepiej - bo to przecież o to chodzi!a zespoły i tak sobie poradzą
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:07   #4196
Diamante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
GG do Diamante
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
niech każda z Was wybierze zespół taki jaki Wam sie podoba i życzę aby bawiła sie na swoim weselu jak najlepiej - bo to przecież o to chodzi!a zespoły i tak sobie poradzą
Racja Niepotrzebnie się zacietrzewiłam

Kochane, powiedzcie mi czy znacie swoje lokale jakoś z bliska. Z czyjegoś wesela na przykład czy tylko z opinii innych???
Diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:09   #4197
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
To że Ty spotkałaś się na weselach tylko z wsiowo-weselną muzyką - to Twój problem. Skoro nie potrafisz odróżnić "fałszerza z krakowskiego" od zespołu który prezentuje dobrej jakości muzykę i bardzo dobry wokal - to mogę Ci tylko współczuć.
Na moim weselu nie było disco polo, miałam ponad setkę ludzi, i wszyscy świetnie się bawili.
Ja widzę różnicę w sukience za 500 a za 5000 zł, tak samo jak widzę ją w zespole za 1500 i za 5000. I myślę że wiele osób również.

A pomijając ceny, po prostu oceniam zespół Czaban Band jako profesjonalny i warty tej ceny - to czy kogoś na nich stać czy nie - to już jego sprawa. Ale poniżanie zespołu do chałturników z Krakowskiego a gości do głuchych - jest conajmniej dziwne....
A ja mam inne zdanie. Mnie się ten zespół nie podoba. Byłam na weselu gdzie grali czekałam z niecierpliwością aż zaczną bo byłam przed planowaniem własnego wesela i wyborem zespołu ale jak ich usłyszałam, porażka. Wcale nie potrafili zabawić gości a dobór muzyki tragiczny połowa sali się nie bawiła, a było dużo młodzieży więc nie można zgonić na starsze osoby. Ale to jest rzecz gustu mnie po po prostu nie przypadli.

Poniekąd zgodzę się ze zdaniem diamante choć nie do końca. Dla mnie dobry zespół weselny (z naciskiem na weselny) to taki który dobrze dogaduje się z gośćmi, umie ich zabawić i poderwać do tańca bez fałszowania. I na dodatek dobrze jak będzie w przystępnej cenie. Wydaje mi się, że taki znalazłam, ale pewna nie jestem, dopiero po 18 października będę mogła głośno wykrzykiwać jaki to on jest wspaniały. Bo ja wyznaję zasadę nie chwal dnia przed zachodem słońca nie polecam czegoś czego na własnej skórze nie sprawdzę. Ja również widzę różnicę między sukienką za 1000 czy 5000 tyś. zł - ale jest nią cena. Sorki może kogoś ja teraz urażę ale dla jednego wieczoru nie wydałabym takiej kasy na kieckę . Żaden gość chyba że mu się powie nie zauważy za ile jest sukienka a można pięknie wyglądać w takiej za 1 tyś. Dla mnie ślub to symbol a nie jarmark co droższe i ma więcej świecidełek to lepsze. Wolałabym oszczędzone w ten sposób pieniądze na różnych weselnych wydatkach wydać na jakąś podróż z małżem albo na nasze hobby. Przyszłe Panny Młode są bardzo podatnym gruntem dla wielu firm, które naciągają Nas jak chcą, wymyślając coraz to większe upiększenia, przykre jest że coraz częściej w tym ferworze przygotowań traci się to o co w tym chodzi. Ale to tylko moje zdanie..... i pewnie jak każde które jest trochę inne niż większość zaraz zostanie zakrzyczane

Cytat:
Napisane przez so_elcia87 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do panien młodych lub też szczęśliwych mężatek z okolic lublina dziewczyny czy możecie polecić jakąś salę/ dom weselny w okolicach świdnika, lublina, mełgwi? chcemy sami wszystko zorganizować, więc interesuje nas póki co tylko wynajem sali będę wdzięczna za informacje poza tym jeżeli ktoś z Was zna dobrą, sprawdzoną firmę cateringową, czy kucharza z personelem również chętnie skorzystam pozdrowionka
Nie wiem dokładnie czy te sale które wymienię można wynająć bez cateringu ale wiem, że jest jakaś sala w Mełgwi chyba się Robertino nazywa. W świdniku jest Lachówka, Soviva, Labirynt, I taki nowy lokal nota bene czy jak to się tam pisze ja znam tylko tyle
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:16   #4198
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

kalina ale moim zdaniem to nie o to w tym wszystkim chodzi - każda z nas jest inna i ma prawo do swojej własnej opini, nie chce sie powtarzac TO TY MASZ SIĘ DOBRZE BAWIC NA SWOIM WESELU , TY MASZ WYGLADAĆ JAK KSIĄŻNICZKA - wybierając i zespół i sukienke dokonujesz wyboru jaK każda z nas! jedna wybierze sukienkę za 5 tys druga za 1 tysiac i obie będą sie czuły najpięknjiej na świecie, 1 weżmie zespół za 5 tys druga za 2 - i obie będą zadowolone.Życzę Wam samych słusznych wyborów!
a z tym że młode pary sa poodatne na różne upiększenia - to się nie zgodzę - każda swój rozum ma!wystarczy go posuchać.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:20   #4199
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
kalina ale moim zdaniem to nie o to w tym wszystkim chodzi - każda z nas jest inna i ma prawo do swojej własnej opini, nie chce sie powtarzac TO TY MASZ SIĘ DOBRZE BAWIC NA SWOIM WESELU , TY MASZ WYGLADAĆ JAK KSIĄŻNICZKA - wybierając i zespół i sukienke dokonujesz wyboru jaK każda z nas! jedna wybierze sukienkę za 5 tys druga za 1 tysiac i obie będą sie czuły najpięknjiej na świecie, 1 weżmie zespół za 5 tys druga za 2 - i obie będą zadowolone.Życzę Wam samych słusznych wyborów!
a z tym że młode pary sa poodatne na różne upiększenia - to się nie zgodzę - każda swój rozum ma!wystarczy go posuchać.
jodie ja to wiem i mnie nie przeszkadza jak ktoś wybiera wszystko z górnej półki cenowej bo to jego ślub i robi tak jak czuje że dla niego będzie najlepiej. Ja nie przekonuje nikogo do swojego zdania, każdy ma tutaj swoje i dobrze na tym to polega . Ja tylko nie lubię uwag z serii coś za 5 tyś. jest dobre a coś za 1 tyś. blee bo za tanie (a takie w jakimś poście wyżej - nie w twoim, się pojawiło).
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:21   #4200
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

ale ja to właśnie napisałam DZIEWCZYNY WIECEJ LUZU I UŚMIECHU - to ma byc Wasz najpiękniejszy dzień w zyciu!
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.