Klub PP - Pijaczek Pokrzywy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 10:52   #3511
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

wyczytałam dziś w wybiórczej, że środki o "silnym działaniu moczopędnym" obniżją skuteczność pigułek antykoncepcyjnych.
więc jak w końcu jest z tą pokrzywą?
jest środkiem moczopędnym - to na pewno ale czy silnym? czym sie mierzy siłę moczopędności? dzienną ilością siuśków?

mam kolejny powód żeby się stresować
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:58   #3512
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez ula414 Pokaż wiadomość
ja nie pije pokrzywy,ale może czas zacząć.Na co ona wpływa??pijecie taka z apteki czy sobie parzycie taką prawdziwa??
pokrzywa wzmacnia włosy, zapobiega wypadaniu, u niekórych po regularnym piciu pokrzywy włosy szybciej rosną.

ja piję taką w torebkach, Herbapolu.
Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
wyczytałam dziś w wybiórczej, że środki o "silnym działaniu moczopędnym" obniżją skuteczność pigułek antykoncepcyjnych.
więc jak w końcu jest z tą pokrzywą?
jest środkiem moczopędnym - to na pewno ale czy silnym? czym sie mierzy siłę moczopędności? dzienną ilością siuśków?

mam kolejny powód żeby się stresować
szczerze powiedziawszy, to nie mam pojęcia, ale dobrze, że napisałaś o tym, bo za jakiś czas wybieram się po anty.

chyba dla bezpieczeństwa biorąc anty zrezygnowałabym z picia pokrzywy.

ale niech wypowiedzą się specjalistki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:52   #3513
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Uważam, że przy piciu 1 szklanki pokrzywy z 1 torebki, działanie pigułek nie będzie osłabione.
Owszem, niektóre wizażanki odczuwały działanie moczopędne pokrzywy, ale nie jest to regułą, a ponadto chyba nie jest tak wzmożone, aby mogło wpłynąć na obniżenie skuteczności tabletek.
Ja po pokrzywie np. wcale nie odczuwam moczopędnego działania,
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 13:38   #3514
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

no to w koncu i ja sie dopisuje do klubu, moge?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 16:32   #3515
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
no to w koncu i ja sie dopisuje do klubu, moge?
możesz możesz i życze wytrwałosci
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:50   #3516
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
możesz możesz i życze wytrwałosci

pije niby juz od dawna [ostatnio nieregularnie niestety], juz byla jedna przerwa, ale jakos nigdy nie zagladalam do watku
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:48   #3517
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

pije niby juz od dawna [ostatnio nieregularnie niestety], juz byla jedna przerwa, ale jakos nigdy nie zagladalam do watku
Czyli doswiadczona pijaczka a jakieś szczególne efekty zauważyłas? ;>
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 22:38   #3518
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

hahaha, jak to brzmi
hmm, ciezko mi to stwierdzic, bo robie wszystko dla dobra wloskow wiec... licze na to, ze jest to jeden z czynnikow dzieki ktorym wloski sa coraz zdrowsze i nie pije na marne
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:18   #3519
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Dziewczyny, nie mordujcie
Kojarzę, że w czasie picie pokrzywy nie mogę brać tabletek ze skrzypem itd? A czy Vitapil mogę? On nie zawiera skrzypu ani pokrzywy. Kupiłam właśnie opakowanie i tak się zastanawiam. Tzn teraz mogłabym brać bo własnie zaczęłam miesięczny odwyk od pokrzywki, ale co potem? Nie wracać do picia pokrzywy przez co najmniej 3 miesiące jak będę brała Vitapil?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:07   #3520
Marciocha90
Raczkowanie
 
Avatar Marciocha90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraina niespełnionych marzeń
Wiadomości: 58
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Witam dziewczynki

Tak wychwalacie tą pokrzywe że aż sama zaczełam pić :P piję od soboty ale juz na efekty nie moge się doczekać :P

przyjmiecie mnie do KLUBU pijaczek??:P
__________________
...wstań, nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach, wyprostuj się... Wstań i idź.
Marciocha90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:12   #3521
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mordujcie
Kojarzę, że w czasie picie pokrzywy nie mogę brać tabletek ze skrzypem itd? A czy Vitapil mogę? On nie zawiera skrzypu ani pokrzywy. Kupiłam właśnie opakowanie i tak się zastanawiam. Tzn teraz mogłabym brać bo własnie zaczęłam miesięczny odwyk od pokrzywki, ale co potem? Nie wracać do picia pokrzywy przez co najmniej 3 miesiące jak będę brała Vitapil?
Ja bym nie brała jednoczesnie ale moze to nic złego. Spytaj najlepiej kogos w aptece?


Cytat:
Napisane przez Marciocha90 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Tak wychwalacie tą pokrzywe że aż sama zaczełam pić :P piję od soboty ale juz na efekty nie moge się doczekać :P

przyjmiecie mnie do KLUBU pijaczek??:P

Mozesz czuc sie pelnoprawna pijaczką ;P
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 18:00   #3522
Mitsouko91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Marciocha90 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Tak wychwalacie tą pokrzywe że aż sama zaczełam pić :P piję od soboty ale juz na efekty nie moge się doczekać :P

przyjmiecie mnie do KLUBU pijaczek??:P

Witamy! Ja miałam tak samo I piję 2 razy dziennie od 23 września.
Życzę wytrwałośći!
Mitsouko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:36   #3523
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Marciocha90 wbijaj kochana
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:00   #3524
Marciocha90
Raczkowanie
 
Avatar Marciocha90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraina niespełnionych marzeń
Wiadomości: 58
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

bardzo dziękuje za miłe przyjęcie :P

Ja Marta pełnoprawny członek Klubu Pijaczek Pokrzywy "obiecuję od samego ranka
wlewać pokrzywkę do dzioba(...)" :P hehe

ps. fajny hymn ułożyłyście :P
__________________
...wstań, nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach, wyprostuj się... Wstań i idź.
Marciocha90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 15:27   #3525
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

a ja Wam powiem ze jak pije pokrzywe juz chyba od 5 tygodni i juz w tym czasie dwa razy mialam okres tak zauwazylam ze jest nieco krotszy.. sama bym nie wpadła na to ze to moze byc przez pokrzywe ale gdzies juz to czytałam
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 18:25   #3526
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

o kurczaczki, dawno mnie tu nie było...przeczytalam pierwsza strone i winszuję, jestem pod wrazeniem hymn itede...

oficjalnie wracam do pokrzywy z' podkulonym ogolem'. Jesien i włosy leca jak liscie z drzew...

Tym info dot. atnykoncepcji to troche mnie zmartwiłyście, myslalam ze tylko dziurawiec oslabia ich działanie. hmmm
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 20:31   #3527
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Ja bym nie panikowała z tą antykoncepcją. Po pierwsze, pokrzywa pita w rozsądnych ilościach nie ma aż tak moczopędnego działania. Po drugie - rozumiem, że rozwolnienie oslabia działanie pigułek, jesli ma miejsce niedługo po zazyciu pigułki, ale tu chodzi o wydalenie pigułki z organizmu podczas biegunki. Jak do tego miałoby się mieć częstsze oddawanie moczu?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 09:53   #3528
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

dawno się nie odzywałam, ale piję pokrzywę regularnie.
już zauważyłam znaczną poprawę i włosy nawet szybciej rosną. wczoraj przed lustrem zrobiłam mniej więcej tak -

ale to też sprawa odpowiedniej pielęgnacji kosmetykami.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 10:52   #3529
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym nie panikowała z tą antykoncepcją. Po pierwsze, pokrzywa pita w rozsądnych ilościach nie ma aż tak moczopędnego działania. Po drugie - rozumiem, że rozwolnienie oslabia działanie pigułek, jesli ma miejsce niedługo po zazyciu pigułki, ale tu chodzi o wydalenie pigułki z organizmu podczas biegunki. Jak do tego miałoby się mieć częstsze oddawanie moczu?
Tez mysle, ze nie ma co panikowac. Bez przesady, nie robmy z igły widły. w razie watpliwosci mozna kiedys przy okazji pogadac o tym z lekarzem ale mysle ze powie to samo...
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 11:38   #3530
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym nie panikowała z tą antykoncepcją. Po pierwsze, pokrzywa pita w rozsądnych ilościach nie ma aż tak moczopędnego działania. Po drugie - rozumiem, że rozwolnienie oslabia działanie pigułek, jesli ma miejsce niedługo po zazyciu pigułki, ale tu chodzi o wydalenie pigułki z organizmu podczas biegunki. Jak do tego miałoby się mieć częstsze oddawanie moczu?
Wiele ziól ma działanie moczopędne, podobnie jak kawa i herbata, ale to nie ma znaczenia dla wchłaniania pigułek.
Ziołka, które teoretycznie mogą zaszkodzić antykoncepcji, to np. dziurawiec i inne, które bardzo pobudzają czynnośc wątroby - enzymy wydzielane przez wątrobę powodują wówczas szybsze rozkładanie pigułek i stężenie hormonu, jaki trafia do krwi, jest trochę mniejsze - dla niektórych to nie ma znaczenia, w nielicznych przypadkach moze byc za małe. To w skrócie. Pokrzywa nie ma takiego dzialania, więc nie szkodzi pigułkom. Mówię jako wnuczka leśnika i zielarza i wieloletnia pijaczka rozmaitych ziólek
Dla świętego spokoju wystarczy nie popijać pigułki pokrzywa, tylko wypic ziołka po jakims czasie.

Nie miałam czasu czytać calego wątku, ale któraś pisała o bardziej skąpych miesiaczkach - to moze być efekt pokrzywy, bo ma ona również działanie przeciwkrwotoczne i moze byc wykorzystywana w regulacji cykli.

Co do sposobu parzenia, to wystarczy 1 łyżka = 1 torebka na szklankę raz dziennie, nie ma potrzeby wypijania pięciu szklanek; poza tym fakt, ze to sa ziólka, nie oznacza, ze mozna pić, ile wlezie, bo nic w nadmiarze nie jest dla organizmu obojętne. Parzy sie 20 minut pod przykryciem; drugi sposób to zalanie szklanką ciepłej wody i łagodne ogrzewanie do wrzenia, po zawrzeniu zdejmuje się i zostawia na 10 minut. W ten sposób do odwaru przechodzi więcej soli mineralnych, które są trudniej rozpuszczalne.

Odwar z pokrzywy jest też bardzo dobry do płukania włosów, sam albo w połączeniu z innymi ziołkami: do jasnych włosów np. szyszki chmielowe, rumianek, do ciemnych kora dębu, lisc orzecha, kłącze tataraku.

Pozdrawiam wszystkie pijaczki
nuala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 17:10   #3531
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

a ja odkryłam że jak kupowałam pokrzywe z herbapolu to miala intensywny smak i dzialała troche moczopednie, potem kupiłam jakiejs innej firmy niezbyt piekne opakowanie itp no i smak byl slaby i w ogóle nie działała moczopednie. Potem kupiłam jeszcze inna nie pamietam nazwy ale widac ze z tych "lepszych" i znow czuje ten smak prawdziwy ale i siuiu czesciej trzeba robic po wypiciu
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 19:09   #3532
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Witam wszystkie panie tego dobrego smaku Jedna szklaneczka pokrzywki dziennie krzywdy nie wyrządzi, ja po przerwie nie picia znowu powróciłam, zresztą lubię jej smak, zazwyczaj mieszałam w duecie ze skrzypem polnym i to był najlepszy smak. Włoski zrobiły się ładniejsze i cera również, godnie polecam ten napar
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 09:54   #3533
mroowa1991
Raczkowanie
 
Avatar mroowa1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 312
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Jak dobrze, że znalazłam ten wątek
Dołączam się do Was dziewczyny, zaraz zaparzę sobie pokrzywę
Miałam już długie włosy, jakieś 47 cm. miał najdłuższy kosmyk, ale w piątek ścięłam je do ramion. Końcówki były strasznie zniszczone i w ogóle potrzebowałam zmiany. Trochę żałuję, bo mam teraz tak mało tych włosów (nadal mi wypadają) więc spróbuję pokrzywy, co mi szkodzi
__________________
Pozbieram się w sobie
i zacznę wszystko od nowa.
?

Bo powiedziałeś, że dam radę, ale bez Ciebie...

mroowa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 09:16   #3534
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez nuala Pokaż wiadomość
Wiele ziól ma działanie moczopędne, podobnie jak kawa i herbata, ale to nie ma znaczenia dla wchłaniania pigułek.
Ziołka, które teoretycznie mogą zaszkodzić antykoncepcji, to np. dziurawiec i inne, które bardzo pobudzają czynnośc wątroby - enzymy wydzielane przez wątrobę powodują wówczas szybsze rozkładanie pigułek i stężenie hormonu, jaki trafia do krwi, jest trochę mniejsze - dla niektórych to nie ma znaczenia, w nielicznych przypadkach moze byc za małe. To w skrócie. Pokrzywa nie ma takiego dzialania, więc nie szkodzi pigułkom. Mówię jako wnuczka leśnika i zielarza i wieloletnia pijaczka rozmaitych ziólek
Dla świętego spokoju wystarczy nie popijać pigułki pokrzywa, tylko wypic ziołka po jakims czasie.
mnie też to osłabianie antykoncepcji wydaję się nie logiczne. co ma układ moczowy do pigułek. dlatego tak zdziwiło mnie to co wyczytałam (to był wywiad w jakimś ginekologiem i dość sensownie tam prawił). prawdopodobnie chodziło o jakieś silne leki dostępne na receptę. no bo idąc tropem pokrzywy, należałoby odstawić kawę, herbatę a najlepiej nic nie pić
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:01   #3535
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

no no,moze i ja sprobuje z ta pokrzywa?wlosy mam cienkie,szczerze mowiac takie piorka moze i ja bede miec lwia grzywe po czyms takim
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:17   #3536
Mitsouko91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Dziewczyny, bo ja tak w zasadzie nie spytałam, czy mnie przyjmujecie...

Chciałam się Was o coś zapytać, czy macie problemy z cerą podczas picia pokrzywy? Bo mnie ostatnio pojawiły się na twarzy grudki, których nigdy nie miałam Dwie obok nosa, i jedna powyżej nosa. Próbowałam różnych żeli punktowych na wypryski, myślałam, że coś pomoże a tu nic
Mitsouko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:44   #3537
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Mitsouko91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo ja tak w zasadzie nie spytałam, czy mnie przyjmujecie...

Chciałam się Was o coś zapytać, czy macie problemy z cerą podczas picia pokrzywy? Bo mnie ostatnio pojawiły się na twarzy grudki, których nigdy nie miałam Dwie obok nosa, i jedna powyżej nosa. Próbowałam różnych żeli punktowych na wypryski, myślałam, że coś pomoże a tu nic
ja nie zauwazxam zmian dlatego ze zawsze mi wyskakuja jakies krostki i jedna w ta czy w ta nie robia roznicy zwlaszcza ze ostatnio pije i drozdze i zmieniłam krem do twarzy a i okres sie przyczynia do wysypu krostek wiec trudno stwierdzic. ale zeby mnie jakos masakrycznie obsypało to nie zauwazyłam.
i nie wiem jak inni ale ja Cie przymuję
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 07:16   #3538
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Mitsouko91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo ja tak w zasadzie nie spytałam, czy mnie przyjmujecie...

Chciałam się Was o coś zapytać, czy macie problemy z cerą podczas picia pokrzywy? Bo mnie ostatnio pojawiły się na twarzy grudki, których nigdy nie miałam Dwie obok nosa, i jedna powyżej nosa. Próbowałam różnych żeli punktowych na wypryski, myślałam, że coś pomoże a tu nic
mnie czasem coś wyskoczy (wczoraj np na policzku) ale pije też bratka a on ponoć powoduje wysyp
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:49   #3539
Kasia93b
Raczkowanie
 
Avatar Kasia93b
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 227
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Witam Wczoraj wypilam pierwszy kubek pokrzywy (w ostatnich łykach zbierało mi się na pawia ale czego nie robi sie dla pieknych wlosow)Czy przyjmujecie mnie do klubu?
Kasia93b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:42   #3540
Mitsouko91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Hm, no to nic, poczekam, aż znikną Dzięki dziewczyny

*piękna wielkie dzięki za przyjęcie, hihi Kasia - witaj
Mitsouko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.