Galerie artystyczne w internecie - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 09:14   #4591
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No i dlatego właśnie napisałam, że to kwestia gustu. Weszłam przed chwilą do tego butyk.pl i z miejsca wiem, że taką stronę po prostu od razu zamykam, bo po pierwsze (DLA MNIE) jest po prostu brzydka, po drugie, na pierwszy rzut oka, okropnie chaotyczna - może taka nie jest, ale w necie liczy się pierwsze wrażenie. Widocznie moje pierwsze wrażenia są inne niż większości.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:23   #4592
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
No i dlatego właśnie napisałam, że to kwestia gustu. Weszłam przed chwilą do tego butyk.pl i z miejsca wiem, że taką stronę po prostu od razu zamykam, bo po pierwsze (DLA MNIE) jest po prostu brzydka, po drugie, na pierwszy rzut oka, okropnie chaotyczna - może taka nie jest, ale w necie liczy się pierwsze wrażenie. Widocznie moje pierwsze wrażenia są inne niż większości.
niestety Smoczku jesteś w mniejszości poza tym zwróć uwagę, że pewne kolory sprzyjają sprzedaży, a pewne nie [działa na zdecydowaną większość ludzi] - nowa modna ma więcej czerni i trochę bajerów, ale bardzo niewiele, poza tym totalnie zmieniła się główna i odrobinę widok produktów. mam nadzieję, że będę mogła ją uruchomić jeszcze w tym tygodniu.
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:57   #4593
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
Jak wiszą, to piszę maila żeby odwiesili rezerwację. Miała być całkiem nowa modna już, już khe khe... może panel będzie działał do końca
Ja też za każdym razem ale nie zawsze działa :/
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:39   #4594
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
niestety Smoczku jesteś w mniejszości poza tym zwróć uwagę, że pewne kolory sprzyjają sprzedaży, a pewne nie [działa na zdecydowaną większość ludzi] - nowa modna ma więcej czerni i trochę bajerów, ale bardzo niewiele, poza tym totalnie zmieniła się główna i odrobinę widok produktów. mam nadzieję, że będę mogła ją uruchomić jeszcze w tym tygodniu.
Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądać. Patrzę czasem co tam nowego się pojawia.
Natomiast, wracając do stron - no nie wiem.. może faktycznie jeśli chodzi o gusta to jestem w mniejszości, ale obiektywnym faktem jest, że idealnie białe strony strasznie męczą oczy.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:44   #4595
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

pomijajac spiecie jakie bylo miedzy mna i Candi - uwazam ze Jej Modna to obecnie najbardziej przejrzysta galeria jakie znam
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:33   #4596
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Mi się modna bardzo podoba. Wszystko przejrzyście i tak dalej. W porównianiu z wyl to po prostu ideał

Zbaczając z tematu - wyl, data przelewu 07,10. Dziwne
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:39   #4597
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość


Zbaczając z tematu - wyl, data przelewu 07,10. Dziwne
a mnie jeszcze nic nie przelali
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 14:47   #4598
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Zbaczając z tematu - wyl, data przelewu 07,10. Dziwne
Tzn. że masz już kasę na koncie czy tylko w panelu masz napisane, że data przelewu to 7.10? Bo jak w panelu, to oni tak zawsze piszą. Np. w zeszłym miesiącu miałam w panelu taką informację już 4.09, a kasa została przelana po dwukrotnym upominaniu się o nią coś koło 20.09.

A jeśli jest na koncie, to faktycznie szok:P
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:48   #4599
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Na koncie jeszcze nie wiem, bo to mojej mamy konto i się dowiem wieczorem
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:32   #4600
Fashion
Rozeznanie
 
Avatar Fashion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 560
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Oho, już się zaczyna temat jak na początku każdego miesiąca - Wyl. i przelewy
Fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:41   #4601
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

W panelu jest tylko data 07.10, na koncie jeszcze nie ma, ciekawe kiedy będzie...
Chociaż w tym miesiącu mam sprzedaż ogromną... całe 67 zł...
Więc w sumie mi to wisi...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 15:43   #4602
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja mam 88zł i mi nie wisi, przyda się
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 17:09   #4603
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
....................Albo czy udało wam się kiedyś potwierdzić wysłanie czegokolwiek? Szczerze mówiąc to okropnie mi się nie podoba panel artysty w tej galerii. Denerwuje mnie, że coś nie działa
właśnie próbuję potwierdzic w modnej wysyłkę i za ......mi sie nie udaje. Otwiera mi sie puste okienko, w którym nic nie ma .
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:00   #4604
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Nie potwierdzisz, ta część panelu nie działa zostaw jak jest, ew. napisz maila na adres kontaktowy że wysłałaś...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 11:11   #4605
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dziewczyny, czy w decobazaar jest ruch? A jeśli tak, to porównywalny do jakiej galerii? A jak wam idzie w wylegarni, coś się polepszyło? Ja w tej chwili zostałam z Pakamerą, w której w miarę regularnie coś sprzedaję a reszta leży. Dlatego chciałabym obczaić gdzie się ewentualnie zgłaszać.

Edit: Jeszcze mam taką prośbę, do kogoś kto może to załatwić. Da się jakoś doczepić do pierwszego posta spis znanych nam galerii, gdzie możemy sprzedawać swoje wyroby? Bo tak trudno przeglądać ponad 150 stron i wyłapać wszystkie...
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 11:19   #4606
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

W Wylu sprzedały mi się w tym miesiącu jedne kolce, ale to nieźle z uwagi na fakt, że nic tam nie dorzucałam, a nawet wycofałam ostatnio kilka rzeczy... Byłam strasznie zaskoczona...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 11:25   #4607
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

jedna rzecz się sprzedała, jedna rezerwacja spadła, druga rezerwacja czeka...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:33   #4608
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

na wylegarni sprzedalam jedna rzecz, jedna byla zarezerwowana, ale nikt jej nie kupil, kolezanka sprzedala w ciagu 1 tyg 2 rzeczy wiec to chyba kwestia gustu odbiorcy ktory akurat buszuje po wylegarnii
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:06   #4609
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Przez ostatnie 2tygodnie jednego snia sprzedały mi się 2 pary (szok) i niiic.
Popieram pomysł z przypięciem nazw galerii do pierwszego posta.
A jak tam przelewy ?
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 15:18   #4610
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
I jak tam przelewy ?
Nijak. Znaczy się ni ma
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:35   #4611
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

ni ma nawet w panelu, a na koncie to juz w ogole
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:21   #4612
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość

Edit: Jeszcze mam taką prośbę, do kogoś kto może to załatwić. Da się jakoś doczepić do pierwszego posta spis znanych nam galerii, gdzie możemy sprzedawać swoje wyroby? Bo tak trudno przeglądać ponad 150 stron i wyłapać wszystkie...
się nie da .Można:
1.Poprosić założycielkę forum,żeby poprzez edycję posta dopisała listę galerii
2.Nakazać moderatorowi,żeby weedytował pierwszego posta doklejając listę galerii (oczywiście uprzednio przygotowaną przez kogoś,bo moderator dostając białej gorączki,walczy z kompem i wolnym łączem- w przypadku tego ostatniego firma raczyła wysłać maila,że nie spodziewała się tylu nowych użytkowników po wakacjach-a to ci niespodzianka biorąc pod uwagę nowy rok akademicki i fakt, że firma rozszerza swoją działalność na inne dzielnice/osiedla )
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:26   #4613
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

i jak tam? Któraś z was dostała przelew? eh eh znowu to samo
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:56   #4614
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
się nie da .Można:
1.Poprosić założycielkę forum,żeby poprzez edycję posta dopisała listę galerii
2.Nakazać moderatorowi,żeby weedytował pierwszego posta doklejając listę galerii (oczywiście uprzednio przygotowaną przez kogoś,bo moderator dostając białej gorączki,walczy z kompem i wolnym łączem- w przypadku tego ostatniego firma raczyła wysłać maila,że nie spodziewała się tylu nowych użytkowników po wakacjach-a to ci niespodzianka biorąc pod uwagę nowy rok akademicki i fakt, że firma rozszerza swoją działalność na inne dzielnice/osiedla )

Joasiu - strona 146 tego wątku, post 4356 ( tak jakoś po środku) - wypociłam się i coś tam naskrobałam o tych galeriach. Nada się do przyłączenia na początek wątku?? Nieskromnie "zapytowywuję"
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 21:22   #4615
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Gdzie sprzedajmy nasze wyroby: (trochę poszerzona zawartośc posta - o pozostałych galeriach na prawdę wiem niewiele i nijak mi się na ich temat wypowiadać )

Trendymania.pl - http://trendymania.pl/ - chyba się nie pomylę, jesli powiem że eksluzywna galeria do której nie tak łatwo się dostać. Marża 20%
Żeby się dotać - trzeba przede wszystkim mieć prace w srebrze, ewentualnie miedzi. Elementy posrebrzane, pozłacane i plastiki odpadają. Do tego prace trzeba mieć dobrze obfotografowane i technicznie dobrze wykonane. Prezentacja obejmuje też stwierdzenie,że trzeba dawać przynajmniej jedno zdjęcie kolczyków w pozycji wiszącej, oraz bransoletek i naszyjników pokazanych na czymś co imituje szyję/nadgarstek. Galeria w której sprzedają się rzeczy kosztujące nawet kilkaset złotych. Na start ok 5 par. Potem ogromnym plusem jest to,że można dodawać po 1 pracy. Bezpośredni kontakt z klientem poprzez wiadomości prywatne. Ceny przesyłek każdy sobie ustala indywidualnie.
Pakamera.pl - http://www.pakamera.pl/ - popularna i bardzo dobra galeria - do której dostanie się to niezły wyczyn z tego powodu że mają problemy z dochodzeniem wiadomości. Marża 30%
Żeby się dostać zazwyczaj trzeba wysyłać po kilka meili aż w końcu dostanie się odpowiedź. Sprzedają się tam wyroby zarówno za kilkanaście - kilkadziesiąt złotych, jak i kosztujące 200 -300 zł. Dla wielu nadal numer 1 na liście Polskich galerii. Na początek wystawia się 5 prac - co nie jest aż tak trudne do skompletowania. Istnieje opcja "zamów podobne" co ułatwia klientowi kontakt z artystą. Duży plus.

Wylęgarnia.pl - http://wylegarnia.pl/ - hm.... ostatnio są problemy z przelewami. Czasem coś się sprzeda czasem nie. Marża 50% dla nowo przyjętych.
Żeby się dostać trzeba mieć w miarę dobre prace Jest tam biżuteria różna - bardziej lub mniej staranna. Moim zdaniem - po prostu trzeba mieć szczęście. Z tego co zauważyłam biżuteria po wyżej 100 zł sprzedaje się ciężko. Bywają przestoje. Duże opóźnienia w przelewach, brak kontaktu z klientem - jeśli sobie życzy bransoletę do kolczyków dowiemy się o tym tylko wtedy jeśli wystawi nam komentarz. Wtedy możemy zrobić ,ale czy klient zajrzy i sprawdzi czy wykonaliśmy coś dla niego?? trudno stwierdzić. Pisanie meili w jakiejś sprawie - raczej nie ma sensu - nie odpisują.. informacje o wyjeździe, braku przelewu - cisza ze strony administracji. Panel administracyjny ( zwłaszcza jeśli chodzi o wysyłki) nowym czasem sprawia problemy. Na początek trzeba mieć do wystawienie 8 -9 sztuk biżuterii skompletowanej tematycznie co nie jest takie proste. Potem minimum po 5 sztuk.
Modna.pl - http://modna.pl/ - przyjemna galeria. Sprzedające tam raczej nie narzekają. Marża 30%
Zeby się dostać nalezy mieć prace wykonane bardzo dobrze pod względem technicznym oraz dobrze obfotografowane. Nie wiem jak z ruchem - ale co ileś postów można czytać jak dziewczyny się cieszą,że się coś sprzedało. Kontakt z prowadzącą galerię bardzo fajny, tym bardziej,że jest na bierząco bo jest aktywna na tym forum.
Prototyp.pl - http://prototyp.pl/ - taka sobie ( moim zdaniem, choć są osoby które nie narzekają) - łatwo się tam dostać. Plus taki,że masz bezpośredni kontakt z klientem. Marża 20%
Żeby się dostać - trzeba wysłać zgłoszenie - raczej nie spotkałam się z tym,żeby kogoś nie przyjęli. Prace na różnym poziome. Ogromnym plusem jest to,że pieniądze od razu wędrują na nasze konto i nie musimy na nie czekać. To my raz w miesiącu rozliczamy się z galerią wysyłając jej należną prowizję. Dodaje się dowolną ilość prac- nie ma określonego minimum.

hf-boutiqe.pl marzą 30% - szata graficzna bardzo ładna i przyciągająca, jednak jak ktoś kiedyś stwierdził i niektóre prace mogłyby być bardziej "eksluzif" pasujące do pięknej szaty graficznej. Sprzedaż raczej(?) niewielka.

Rekodzielnia.pl marzą 30% na dzień dzisiejszy mają napisane,że nie podejmują współpracy z nowymi artystami. Szata graficzna jak i prace - mogłoby być lepiej. Spro kiepskich zdjęć i nie najlepszych prac ( na pierwszy rzut oka - nie chcę nikogo urazić) . Nie przyglądałam się dokładnie - ale znajdą się tam też na prawdę ładne rzeczy.

Oprócz tego - decobazar.pl ( marża 40% ), impresse.pl ( marża 30% ) , kuferart.pl ( marża 30% ), , sytologia.pl, niezwykłości.pl ,

Nie wiem, pewnie pominęłam jakieś galerie - nie znam wszystkich. w 3 ostatnich nie chciało mi się już szukać jak wysoka jest marża - jak jesteś zainteresowana - regulamin i tam znajdziesz.

Oprócz tego sprzedajemy na swoich blogach i własnych sklepach/ stronkach internetowych.

Mam nadzieję,że to Ci wystarczy. Jeśli chcesz więcej informacji na temat wybranej galerii - polecam przejrzeć / pobieżnie przeczytać ten właśnie wątek. Specjalnie dla Ciebie go przejrzałam i znalazłam te galerie - do niektórych musiałam zajrzeć i przeczytać regulamin,żeby wyczytać jakie są marże. Jakoś żyję - Ty też przeżyjesz - tym bardziej,że interesuje to Ciebie i wszystko jest tu napisane.
To ten post Moniki, a ja zaraz dorzucę jeszcze kilka.

kiosque.pl
antypodymody.pl
art-fashion.pl
unikatownia.pl
rekodziejnia.pl
niezlazemnieartystka.com. pl


część jest nowa i może ruch niewielki, ale na przyszłość można sobie poobserwować czy nie będą się rozwijać.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki




Edytowane przez ggagatka
Czas edycji: 2008-10-09 o 21:44
ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:34   #4616
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

chcialabym sie keidys na trendy dostac, ale ciezko mi uzbierac na to srebro

a a propo wyla - ma mim jutro wyslac wiadomosc ze mi zapomnieli zrobic przelew czy jak?
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 23:01   #4617
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
To ten post Moniki, a ja zaraz dorzucę jeszcze kilka.

kiosque.pl
antypodymody.pl
art-fashion.pl
unikatownia.pl
rekodziejnia.pl
niezlazemnieartystka.com. pl


część jest nowa i może ruch niewielki, ale na przyszłość można sobie poobserwować czy nie będą się rozwijać.

zrobione.Wątek niedługo przekroczy 5000 postów,więc osoba która założy nowy będzie proszona o przyklejenie tych informacji w nowym wątku wraz z linkiem do części pierwszej.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:01   #4618
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Chyba padnę ze zdziwienia... Znowu mi się coś sprzedało w Wylu, a prawie nic tam nie mam i nadal nie dodałam nic nowego...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:26   #4619
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Mam pytanie do osób, które współpracują z KiosQue - czy dostałyście już zwrot tych rzeczy, które oddałyście w komis? Dostałyście jakieś powiadomienie o wysyłce (numer i data nadania)?

I drugie pytanie - odnoście Decofabryki - w zasadzie upłynęło 4 miesiące od tego jak moje rzeczy pojawiły się na stronie. Czy oni odeślą towar sami czy trzeba się przypomnieć?
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:34   #4620
merle3
Raczkowanie
 
Avatar merle3
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 190
GG do merle3
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

dostalam tylko info ze od 28 wrzesnia zaczna systematycznie wysylac...
myslalam ze juz w tym tygodniu dostane moje prace... a tu klops nadal ich nie ma ;/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=merle

moje bizuteryjne proby
merle3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.