Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 18:28   #3841
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Z gówy odrazu przepraszam, że ostatnio zniknełam, ale przez tę szkołe i weekendową pracę nie kompletnie miałam czasu. Wracam taka padnięta, że szok. Dopiero dzisiaj miałam czas, aby pójść się zapisać na dwie dodatkowe godziny w sobotę (niestety z innym intruktorem, bo mój miał już pełen komplet), bo na zajęciach olśniło mnie, że za lekko ponad tydzień mam kolejny egzamin. Ehh obym tym razem z tego przeklętego placyku wyjechała, bo jak nie to w jakąs deprasję wpadnę. Poza tym to prawko taak by się przydało. Pożyjemy, zobaczymy.


Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Za 4 dni mam egzamin! Zaczyna mnie dopadac stresss. Macie jakieś sposoby na niego?? Ja biorę tak wszystko do siebie, ze czuje, jakby od tego zależało moje życie. Większosc znajomych nie moze już mnie słuchac, bo ciągle o tym mówię. Ale jak sobie pomyślę, ze jeszcze 4 dni to... załamka...
Niestety stres choć w takiej sytuacji jest czymś naturalnym nie jest najlepszym towarzyszem. Najlepsze jest chyba jak najmniej o tym myśleć, bo co ma być to będzie.
Cytat:
Napisane przez fanta20 Pokaż wiadomość
Ja mam egazamin jutro, i już nie mogę sobie w domu miejsca znalezc...;( czuję jak bym zupełnie nic nie umiała, jeździłam dzisiaj po łuku i prawie musiałam sie go od nowa uczyc, cała godzina poszła na ten plac...jak dzisiaj było tak zle to ciekawa jestem co będzie jutro
a ja jestem pewna, że jutro właśnie placyk pójdzie Ci dobrze. Powodzenia
Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
eh. dzięki Wam za słowa otuchy
Spróbuję jeszcze. Ale cholerka. Podłamałam się dziś. Naprawdę. Czwarty raz niezdany, aż wstyd się przyznawać.
ojej jaka szkoda. Rozumiem, że człowiek w takiej sytuacji jest cholernie wkurzony aż w końcu załamany, bo tyle emocji, czasu i pieniędzy się w to prawko wkłada, a tutaj lipa. Matko ja też już bym tak chciała mieć to prawko, bo poruszanie się tą przeklętą komunikacją miejską doprowadzają mnie do pasji.
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:37   #3842
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
syskaa90 - wiem, że to co mówie może wydawać się banalne, ale po prostu spróbuj się uspokoić i opanować nerwy. Stres nie jest najlepszym doracą. Więcej - on nie jest żadnym doradca, tylko pogarsza sprawę, bo w stresie można zrobić kompletnie nieoczekiwane rzeczy. Nie wiem o której masz egzamin, ale najlepiej jak jest rano bo wtedy ma sie szybko z głowy, a nie cały dzien oczekiwania na godzine (jak w moim przypadku:/)
Głowa do góry, dasz radę i powodzenia!
To chyba jedyny plus - egzamin mam o 8:45, a jazdę zaczynam od 6, tak więc muszę wstac koło 5 żeby się wyrobic. Przynajmniej będę skupiona na jeździe, a nie na egzaminie... Ehh..



Cytat:
Napisane przez goldenphoenix Pokaż wiadomość

A ja właśnie umówiłam się na 2 godzinki dodatkowych jazd przed egzaminem. Dokładniej - dwa dni przed egzaminem, bo stwierdziłam, że w moim wypadku jeżdżenie w ten sam dzień to samobójstwo Jakoś tak czuję, że gdybym jeździła już wcześniej tego samego dnia, to pewnie zmęczenie i zbyt długa koncentracja nie wyszłyby mi na dobre Już nie mogę się doczekać powrotu do mojej Mikry

Właśnie myślę, ze nie. Jestem przynajmniej "na swieżo", bo jak wsiadłam do "L" po 2 tyg to była porażka... A tak a'propo jutro mam jazdę po 4 tygodniach (bez jednego dnia ) przerwy. Ciekawe jak mi pojdzie. A co tego tygodnia to będzie ciężko. Jutro 4 h w "L", w środę 2 h placu, w czwartek (najdłużej): od 7 do 11, pozniej 14-15 i 16-18 plac. Ciężko będzie, ale musze dac radę...
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:42   #3843
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

a ja juz 5 dzionek smigam autkiem. Bez porównania jazda samemu a z instruktorem. Nie wiem jak wy macie. ale ja teraz bardziej sie boje jeździc niz na egzaminie. Tak to zawsze w razie czegos zahamowałm egzaminator a teraz jestem zdana tylko na siebie.
Mysle że z miesiac i sie juz wprawie, a mama nie bedzie sie o mnie z tata denerowowac.
Jechałam dzis we mgle. horror. ALE CO DAŁAM RADE
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 19:02   #3844
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość

Właśnie myślę, ze nie. Jestem przynajmniej "na swieżo", bo jak wsiadłam do "L" po 2 tyg to była porażka... A tak a'propo jutro mam jazdę po 4 tygodniach (bez jednego dnia ) przerwy. Ciekawe jak mi pojdzie. A co tego tygodnia to będzie ciężko. Jutro 4 h w "L", w środę 2 h placu, w czwartek (najdłużej): od 7 do 11, pozniej 14-15 i 16-18 plac. Ciężko będzie, ale musze dac radę...

Ja akurat po przerwie ponad dwumiesięcznej jeździłam lepiej niż przed przerwą, więc tutaj nie ma reguły - mnie przerwy w jeździe nie przeszkadzały i nie przeszkadzają.



Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
a ja juz 5 dzionek smigam autkiem. Bez porównania jazda samemu a z instruktorem. Nie wiem jak wy macie. ale ja teraz bardziej sie boje jeździc niz na egzaminie. Tak to zawsze w razie czegos zahamowałm egzaminator a teraz jestem zdana tylko na siebie.
Mysle że z miesiac i sie juz wprawie, a mama nie bedzie sie o mnie z tata denerowowac.
Jechałam dzis we mgle. horror. ALE CO DAŁAM RADE

Na początku jest większy stres, bo wiadomo że już instruktor nie podpowie, jest się zdanym tylko na siebie.
Każdy dzień to nowa nauka, będzie coraz lepiej wraz z każdym przejechanym kilometrem .
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 19:04   #3845
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

AgiGagi, fanta20 powodzenia jutro

freedka przykro mi ze nie zdałaś ale nie poddawaj się następnym razem na pewno się uda
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 19:08   #3846
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

AgiGagi, fanta20 powodzenia jutro na egzaminie .

Przełamcie wreszcie tą złą passę w naszym wątku, czekamy jutro na nowych kierowców.
Pojedźcie najlepiej jak potraficie, nie denerwujcie się - ten egzamin naprawdę jest do zdania.
Trzymam kciuki
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 19:14   #3847
goldenphoenix
Raczkowanie
 
Avatar goldenphoenix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość
Właśnie myślę, ze nie. Jestem przynajmniej "na swieżo", bo jak wsiadłam do "L" po 2 tyg to była porażka... A tak a'propo jutro mam jazdę po 4 tygodniach (bez jednego dnia ) przerwy. Ciekawe jak mi pojdzie. A co tego tygodnia to będzie ciężko. Jutro 4 h w "L", w środę 2 h placu, w czwartek (najdłużej): od 7 do 11, pozniej 14-15 i 16-18 plac. Ciężko będzie, ale musze dac radę...
A ja wczoraj jeździłam z tatą po polnych dróżkach naszym puntem i muszę powiedzieć, że podbudowałam się psychicznie. Myślałam, że po 1,5 miesięcznej przerwie od jeżdżenia gdy wsiądę do samochodu to nie będę potrafiła nawet ruszyć. A tu miła niespodzianka - ruszałam sobie bezproblemowo, bez wycia i gaśnięcia, parkowałam między krzakami i całkiem nieźle mi to szło I póki co optymistycznie patrzę w przyszłość (Zobaczymy co będzie za 2 tygodnie )

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;9332566]AgiGagi, fanta20 powodzenia jutro na egzaminie .

Przełamcie wreszcie tą złą passę w naszym wątku, czekamy jutro na nowych kierowców.
Pojedźcie najlepiej jak potraficie, nie denerwujcie się - ten egzamin naprawdę jest do zdania.
Trzymam kciuki [/quote]

Przyłączam się do kciuków. Chyba wszyscy czekamy tu na jakieś zbombardowanie dobrymi wieściami
goldenphoenix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 19:37   #3848
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Zaraz tu padnę trzymam kciuki za zdających razem ze mną(czyli jutro) i łączę się w stresie...boje się dosłownie wszystkiego...testów,łuku ,parkowania,że wymuszę pierwszeńtwo co za koszmar....muszę coś zrobić z tym stresem do jutra.
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 20:22   #3849
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

AgiGagi, fanta20 - dziewczyny, czekamy na dobre wiadomości. W końcu muszą nadejść dobre dni .

Ostatnio jest smutno, z wszystkich kątów wyzierają smutek, strach i stres.

Przepędźmy je stąd
.

__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 20:32   #3850
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Wszystkim bardzo dziękuję niesety mam złe przeczucia i wiem że nie zdam za pierwszym razem...nie czuję że tyle umiem ile powinnam umiec (jedynie testy opanowłam chyba do perfekcji bo za każdym razem jak się denerwowałam to siadałam do nich, w rezultacie przesiedziałam nad nimi kupe czasu)...ehh zobacze jutro co z tego wyjdzie...
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 20:40   #3851
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
uwielbiam poniedziałki za fakt, że mam na 13 do pracy i mogę do południa chodzić w piżamie a jednocześnie tyle rzeczy jestem w stanie zrobić do południa...
Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
a ja mam dzisiaj wolne, i zamierzam przesiedzieć pół dnia w pizamce
Ale Wam dobrze , dziś dopiero poniedziałek, a ja w pracy nie miałam czasu nawet zjeść, jestem ledwo żywa, a jeszcze 4 dni do weekendu...

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś odebrałem prawko Taki kawał plastiku a kosztował kupę kasy(oczywiście chodzi o cenę kursy,egzaminy itp) No cóż mam już na całe życie! Innym też życzę wytrwałości w dążenie do celu no i co najważniejsze - nie poddawać się!!!
Gratuluję i zazdroszczę .

Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
Znowu nie jestem jakimś bezmózgim, durnym beztalenciem
Chyba rezygnuję z prawka, przecież to bez sensu
Przykro mi, że tym razem się nie udało , ale szkoda rezygnować- poświęciłaś już tyle czasu, energii, pieniędzy i zaangażowania, że warto dokończyć .

Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
Pozatym... dziś mam wolne, jutro też zreszta wczoraj dowiedziałam sie że jest świeto komisji edukacji narodowej () i mamy 3 lekcje (czyli 2 wf-y i godz.wych.) a na ostatniej jakiś apel. Wniosek nasunął mi sie jeden... nie opłaca sie isc do szkoły
Czemu nikt nie wymyślił jeszcze dnia pracodawcy .

Cytat:
Napisane przez maxymilian Pokaż wiadomość
Nie... do końca.
Ka powiem, że poszedłem prać skarpetki to mi uwierzycie.
Naprawdę .

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Za 4 dni mam egzamin! Zaczyna mnie dopadac stresss. Macie jakieś sposoby na niego?? Ja biorę tak wszystko do siebie, ze czuje, jakby od tego zależało moje życie. Większosc znajomych nie moze już mnie słuchac, bo ciągle o tym mówię. Ale jak sobie pomyślę, ze jeszcze 4 dni to... załamka...
Ja nie mam sposobu, po prostu staram się uspokoić (z różnym skutkiem ).

Cytat:
Napisane przez fanta20 Pokaż wiadomość
Ja mam egazamin jutro, i już nie mogę sobie w domu miejsca znalezc...;( czuję jak bym zupełnie nic nie umiała, jeździłam dzisiaj po łuku i prawie musiałam sie go od nowa uczyc, cała godzina poszła na ten plac...jak dzisiaj było tak zle to ciekawa jestem co będzie jutro


Najlepiej to już nie myśl o tym, co możesz zrobić źle (wiem, wiem, łatwo powiedzieć...) . Może obejrzyj jakiś film w ramach relaksu .

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
Kochana ja sobie też zadaję to pytanie.. w moim odczuciu jeżdżę lepiej niż spora cześć kierowców.. i co? i za tydzień szósty raz zdaję.. nie denerwuj się.. nie wkurzaj i nie załamuj.. nie jesteś sama
To fakt, jak się czasem widzi, co niektórzy wyprawiają na drogach, to szok...

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
a ja juz 5 dzionek smigam autkiem. Bez porównania jazda samemu a z instruktorem. Nie wiem jak wy macie. ale ja teraz bardziej sie boje jeździc niz na egzaminie. Tak to zawsze w razie czegos zahamowałm egzaminator a teraz jestem zdana tylko na siebie.
Mysle że z miesiac i sie juz wprawie, a mama nie bedzie sie o mnie z tata denerowowac.
Jechałam dzis we mgle. horror. ALE CO DAŁAM RADE


[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;9332566]AgiGagi, fanta20 powodzenia jutro na egzaminie .

Przełamcie wreszcie tą złą passę w naszym wątku, czekamy jutro na nowych kierowców.
Pojedźcie najlepiej jak potraficie, nie denerwujcie się - ten egzamin naprawdę jest do zdania.
Trzymam kciuki [/quote]

No właśnie, przełamcie złą passę .

Cytat:
Napisane przez AgiGagi Pokaż wiadomość
Zaraz tu padnę trzymam kciuki za zdających razem ze mną(czyli jutro) i łączę się w stresie...boje się dosłownie wszystkiego...testów,łuku ,parkowania,że wymuszę pierwszeńtwo co za koszmar....muszę coś zrobić z tym stresem do jutra.
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 20:57   #3852
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez goldenphoenix Pokaż wiadomość
A ja wczoraj jeździłam z tatą po polnych dróżkach naszym puntem i muszę powiedzieć, że podbudowałam się psychicznie. Myślałam, że po 1,5 miesięcznej przerwie od jeżdżenia gdy wsiądę do samochodu to nie będę potrafiła nawet ruszyć. A tu miła niespodzianka - ruszałam sobie bezproblemowo, bez wycia i gaśnięcia, parkowałam między krzakami i całkiem nieźle mi to szło I póki co optymistycznie patrzę w przyszłość (Zobaczymy co będzie za 2 tygodnie )



Przyłączam się do kciuków. Chyba wszyscy czekamy tu na jakieś zbombardowanie dobrymi wieściami
Szczerze, to ja jeżdże praktycznie codziennie, ale ciii.. W sumie, to nic szczególnego się nie naucze jeżdżąc nie po mieście, może jedynie, mijania się, trzymania pasa ruchu i redukcji. A co do zbombardowania dobrymi wieściami: poczekaj do piątku... Muszę byc dobrej myśli
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:07   #3853
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Witajcie.
Od razu się przyznaję, że tylko pobieżnie przeczytałam, co natworzyliście, ale jakbym zaczęła się wgłębiać i wszystko komentować, to bym tu trochę posiedziała, a niestety jutro muszę jechać wcześniej do pracy

na pewno muszę napisać to-freedka to, że oblałaś nie jest dowodem na to, że jesteś kiepskim kierowcą, lub nawet przeciętnym możesz być nawet bardzo dobra, ale niestety brakuje Ci szczęścia to już taki egzamin, że od nas samych zależy tylko jakaś część jego przebiegu i wyniku dlatego jest tak niska zdawalność

nie możesz się poddać-NIE NIE NIE!!! Już dużo zainwestowałaś i pieniędzy i czasu i nerwów-musisz uparcie dążyć do celu, choć wierzę, że masz już dosyć. W końcu musi się udać, bo przecież umiesz jeździć i i tak jesteś już kierowcą, tylko nieformalnie.
Dasz radę

ja dziś miałam pierwszą jazdę po półtora miesiąca niejeżdżenia i przyznam, że było całkiem OK, nie narozrabiałam...jakoś tak bardzo
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:16   #3854
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

ja dziś miałam pierwszą jazdę po półtora miesiąca niejeżdżenia i przyznam, że było całkiem OK, nie narozrabiałam...jakoś tak bardzo
Gratuluję .
Na egzaminie też tak będzie .
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:40   #3855
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość


ja dziś miałam pierwszą jazdę po półtora miesiąca niejeżdżenia i przyznam, że było całkiem OK, nie narozrabiałam...jakoś tak bardzo

Po połtora? Ja po 2 tygodniach jeździłam jak łamaga, a jutro mam pierwszą jazdę od miesiąca. Może nie będzie tak źle
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:41   #3856
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez annasuwalska Pokaż wiadomość
Gratuluję .
Na egzaminie też tak będzie .
Na egzaminie musi być lepiej
Jednak jakieś błędy były i na egzaminie by nie przeszły, oprócz tego dalej "nie czuję" parkowania równoległego
No i przekonałam się na własnej skórze ile to rondek nam otworzyli w ostatnim czasie koło Dworca Głównego(tam trochę nawydziwiałam) pół biedy te duże, ale jeszcze takie małe pierdki porobili-wyrosło toto jak grzyby po deszczu i nawet mój szwagier zawodowy kierowca mówi, że przerąbane z tymi rondami
Tak że już wiem, gdzie NIE chcę jechać na egzaminie, za to na pewno chcę jeszcze na jazdach...
Myślę, że jeździłoby mi się jeszcze lepiej, gdyby nie nerwy, które mnie opanowały zaraz po tym jak wsiadłam do samochodu
Bałam się co to będzie po półtoramiesięcznej przerwie, ale okazało się, że tego na prawdę się nie zapomina, można co najwyżej stracić odrobinę wprawy i pewności, a to z kolei szybko się odzyskuje

Tak że liczę, że jutro już będzie lepiej, bo będę spokojniejsza
aaa górkę zrobiłam, łuk dziś po ciemku(jak na egzaminie nr 1 ) i też git(no raz trochę się zagapiłam i trąciłam środkowy słupek wjeżdżając tyłem do koperty)

annasuwalska czyżbyś też była fanką Coelho? Nasze podpisy bardzo do siebie pasują


syskaa90 mnie przerwy w jazdach jednak dobrze zrobiły


a tak w ogóle to nawet jazda "L" nie sprawiła, by dotarło do mnie, że za dwa dni zdaję przecież już raz zdawałam
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:53   #3857
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

freedka, szkoda, że się nie udało, ale nie wolno Ci się poddać!

papryka - będzie dobrze, czuję to

a ta córka mojej znajomej dziś nie zdała, szczegółów niestety na razie nie znam.

co do jutrzejszego święta - to niesprawiedliwe, że nie wszyscy nauczyciele mogą świętować...
ale za to dziewczyny mają super okazję do podwójnego uczczenia tej daty, więc niech moc będzie z Wami !!
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:02   #3858
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Freedka szkoda ale tak jak już dziewczyny powiedziały na tym etapie nie możesz się poddać!
A co do jutrzejszego święta to się bardzo z niego cieszę bo też nie mam zajęć. Powinnam mieć seminarium, ale wybrałam sobie taki temat że ciężko do niego literature i kurczak musze głębiej i intensywniej przetrzepać odchłanie bibliotek, internetu i wszystkich dostępnych źródeł, no ale jakoś tak czasu brak No i literatura trochę jest uboga :/
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:05   #3859
goldenphoenix
Raczkowanie
 
Avatar goldenphoenix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Myślę, że jeździłoby mi się jeszcze lepiej, gdyby nie nerwy, które mnie opanowały zaraz po tym jak wsiadłam do samochodu
Bałam się co to będzie po półtoramiesięcznej przerwie, ale okazało się, że tego na prawdę się nie zapomina, można co najwyżej stracić odrobinę wprawy i pewności, a to z kolei szybko się odzyskuje
Papryka, nie denerwuj się jazdami To przyjemność - z takim nastawieniem masz do autka wsiadać!!

I rzeczywiście, tego się nie zapomina. Co najwyżej trzeba sobie przypomnieć, gdzie jest skrzynia biegów, żeby nie machać na ślepo ręką, tak jak ja wczoraj w puncie

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
co do jutrzejszego święta - to niesprawiedliwe, że nie wszyscy nauczyciele mogą świętować...
ale za to dziewczyny mają super okazję do podwójnego uczczenia tej daty, więc niech moc będzie z Wami !!
Mój ojciec odbiera jutro nagrodę za najspokojniejszego nauczyciela w szkole. Jestem w szoku Chociaż muszę przyznać, że jako mój pasażer był bardzo spokojny
goldenphoenix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 22:18   #3860
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

poczytałam, poczytałam a teraz po lekkim odstresowaniu z Tż, idę spać ehh...
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 05:51   #3861
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

powodzenia dziewczyny!

a wszystkim wątkowym nauczycielkom, w tym i sobie samej, życzę zdolnych i spokojnych dzieciaków oraz wysokich podwyżek
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 07:09   #3862
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
powodzenia dziewczyny!

a wszystkim wątkowym nauczycielkom, w tym i sobie samej, życzę zdolnych i spokojnych dzieciaków oraz wysokich podwyżek
no właśnie dziewczyny przełamcie tą złą passę

A wszystkim nauczycielom po prostu wszystkiego najlepszego i przede wszystkim wytrwałości !!!
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 07:30   #3863
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Na egzaminie musi być lepiej
Jednak jakieś błędy były i na egzaminie by nie przeszły, oprócz tego dalej "nie czuję" parkowania równoległego
No i przekonałam się na własnej skórze ile to rondek nam otworzyli w ostatnim czasie koło Dworca Głównego(tam trochę nawydziwiałam) pół biedy te duże, ale jeszcze takie małe pierdki porobili-wyrosło toto jak grzyby po deszczu i nawet mój szwagier zawodowy kierowca mówi, że przerąbane z tymi rondami
Tak że już wiem, gdzie NIE chcę jechać na egzaminie, za to na pewno chcę jeszcze na jazdach...
Myślę, że jeździłoby mi się jeszcze lepiej, gdyby nie nerwy, które mnie opanowały zaraz po tym jak wsiadłam do samochodu
Bałam się co to będzie po półtoramiesięcznej przerwie, ale okazało się, że tego na prawdę się nie zapomina, można co najwyżej stracić odrobinę wprawy i pewności, a to z kolei szybko się odzyskuje

Tak że liczę, że jutro już będzie lepiej, bo będę spokojniejsza
aaa górkę zrobiłam, łuk dziś po ciemku(jak na egzaminie nr 1 ) i też git(no raz trochę się zagapiłam i trąciłam środkowy słupek wjeżdżając tyłem do koperty)

papryka to teraz z każdym dniem będzie lepiej i oby w czwartek były powody do świętowania .

Jazdy się nie zapomina,więc nie ma co się obawiać wsiadać do samochodu po dłuższej przerwie ...
Jeszcze zdążysz doszlifować to co Ci szczególnie "nie leży" .
A takie małe i malutkie rondka to znam - po niektórych jeździ sie kijowo, a jeszcze im mniejsze rondo tym trzeba większego refleksu żeby wjechać w odpowiednim czasie a nie stać i stać czekając aż będzie zupełnie pusto, ale równocześnie żeby nie wjechać komuś tuż przed maskę ...



A poza tym to wszystkim naszym nauczycielom z wątku (bo jest chyba kilka takich osób) również życzę wszystkiego nejlepszego z okazji ich święta
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 08:03   #3864
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Dusiu ale z Ciebie ranny ptaszek
Ja dziś mam wolne na szczęście!!!
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 09:32   #3865
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
Kochana ja sobie też zadaję to pytanie.. w moim odczuciu jeżdżę lepiej niż spora cześć kierowców.. i co? i za tydzień szósty raz zdaję.. nie denerwuj się.. nie wkurzaj i nie załamuj.. nie jesteś sama
oh dobrze wiedzieć, że nie jestem sama. Powodzenia w takim razie za tydzień. Ja na dniach pójdę ustalić mój 5 i miejmy nadzieję ostatni szczęście musi się w końcu do nas uśmiechnąć, prawda? : )
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 09:46   #3866
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Dusiu ale z Ciebie ranny ptaszek
Ja dziś mam wolne na szczęście!!!

pawil to szczęściarz z Ciebie że masz wolne, ja niestety nie mam ...

Coś kiepsko się czuję, rano tak źle nie było .
Gdyby tak było od rana, na pewno zostałabym w domu .
Teraz muszę się męczyć .




Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
oh dobrze wiedzieć, że nie jestem sama. Powodzenia w takim razie za tydzień. Ja na dniach pójdę ustalić mój 5 i miejmy nadzieję ostatni szczęście musi się w końcu do nas uśmiechnąć, prawda? : )

freedka cieszę się że dalej walczysz - tak trzeba, innego wyjścia nie ma .
Wreszcie musi się udać
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:02   #3867
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Wszystkim wkrótce zdającym życzę powodzenia, a nauczycielom dużo cierpliwości i radości z pracy!

A ja właśnie wróciłam z mojej pierwszej w życiu jazdy samochodem. Strasznie się stresowałam, ale jakoś wytrzymałam te 2 godziny. Szczerze mówiąc to myślałam, że będzie dużo gorzej i że po pierwszej jeździe stwierdzę, że się do tego zupełnie nie nadaję. Ale nawet udawało mi się jakoś skupić. Tylko jak wysiadłam z auta i zaczęłam iść w stronę przystanku tramwajowego to zaczęły mi się nogi trząść. Masakra!
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:04   #3868
annasuwalska
Raczkowanie
 
Avatar annasuwalska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
annasuwalska czyżbyś też była fanką Coelho? Nasze podpisy bardzo do siebie pasują
Wierną fanką . Nie ma książki wydanej w języku polskim, której bym nie przeczytała. Wszystko zaczęło się przez przypadek. Koleżanka poleciała mi "Pannę Prym i demony".
Potem chciałam więcej.....więcej...więce j....

Bardzo odpowiada mi styl Coelho, zwłaszcza nutka filozoficzna w jego powieściach.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

a wszystkim wątkowym nauczycielkom, w tym i sobie samej, życzę zdolnych i spokojnych dzieciaków oraz wysokich podwyżek
Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość

A wszystkim nauczycielom po prostu wszystkiego najlepszego i przede wszystkim wytrwałości !!!
[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;9336660]

A poza tym to wszystkim naszym nauczycielom z wątku (bo jest chyba kilka takich osób) również życzę wszystkiego nejlepszego z okazji ich święta [/quote]

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Wszystkim wkrótce zdającym życzę powodzenia, a nauczycielom dużo cierpliwości i radości z pracy!
Dziękujemy .
Bardzo lubię moją pracę,choć niekiedy dochodzę do wniosku,że to walka z wiatrakami. Jednak po trudnych dniach przychodzą lepsze, dające satysfakcję i to dodaje skrzydeł.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

Alchemik
annasuwalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:05   #3869
killerzin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 321
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

papryka85 widzę, ze będziemy razem się męczyć tego dnia Też mam egz 16paź
to juz pojutrze! teoria i praktyka. Uczę się już testów oraz przywracam pamięcią różne sytuacje na drodze, parkowanie itd... A jutro ostatnie dwie jazdy mam zamiar przećwiczyć jeszcze raz wszystko co może się zdażyć pojutrze...

Ehhh, a w środku ssie mnie już od jakiegoś tygodnia ;/ ;/
killerzin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:38   #3870
Magietka
Raczkowanie
 
Avatar Magietka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. III

Witajcie wszyscy i kciuki za zdajace dzis AgiGagi, fanta20zaciskam mocno od rana kciuki przelamcie zla passe

freedka przykro mi ze to jednak nie ten dzien ale ciesze sie ze przelamalas sie i chcesz sie zapisac na nowy termin super ze nie poddajesz sie tak trzymaj

A mnie dopada stresik zarowny tydzien o tej godzinie albo bede czekac albo wlasnie bede przechodzic MORD(y) dzisiaj pojade jeszcze pocwiczyc manewry a jutro godzinka jazdy L-ka

Wszystkim nauczycielom z naszego watku wszystkiego najlepszego z okazji waszego swieta
__________________
Zapuszczam włosy
12.03.2012 - 60 cm
13.03.2012 - 54 cm

I cel - 60cm
II cel- 70 cm

Edytowane przez Magietka
Czas edycji: 2008-10-14 o 12:41 Powód: Edycja
Magietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.