Allegro eeeh - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-14, 16:58   #1
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney

Allegro eeeh


Ale sie dzisiaj wkurzylam Od dluzszego czasu kupuje sobie na allegro rozne rzeczy i zawsze bylo ok. Do dzisiaj, moze to blaha sprawa i male pieniadze, ale wkurzylo mnie to ze ktos klamie w opisie. Kupilam sobie spodnie (mam nadzieje ze moge wkleic link) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70564555 wedlug opisu spodnie mialy byc posrzepione a maja wycietwe dziury I na pewno nie firmowo bo jedna jest wieksza od drugiej eeeh
Sorrki za zasmiecanie forum ale musialam sie wygadac heh, Od dzisiaj bede ostrozniejsza w kupowaniu uzywanytch rzeczy na allegro. Wklejam nawet fotki rzekomych przetarc
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:23   #2
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ale sie dzisiaj wkurzylam Od dluzszego czasu kupuje sobie na allegro rozne rzeczy i zawsze bylo ok. Do dzisiaj, moze to blaha sprawa i male pieniadze, ale wkurzylo mnie to ze ktos klamie w opisie. Kupilam sobie spodnie (mam nadzieje ze moge wkleic link) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70564555 wedlug opisu spodnie mialy byc posrzepione a maja wycietwe dziury I na pewno nie firmowo bo jedna jest wieksza od drugiej eeeh
Sorrki za zasmiecanie forum ale musialam sie wygadac heh, Od dzisiaj bede ostrozniejsza w kupowaniu uzywanytch rzeczy na allegro. Wklejam nawet fotki rzekomych przetarc
tak to już jest z tym allegro. wielu sprzedawców niestety niezbyt dokładnie opisuje przedmioty które sprzedaje. W sumie to zawsze warto prosić o dodatkowe zdjęcie.Coprawda sprzedawca napisał,że doły nogawek są wystrzępione,ale sczerze mówiąc to ja też bym nie podejżewała po opisie i załączonych zdjęciach,że te "wystrzępienia" są aż takie . To dosyć istotny detal tych spodni ,więc sprzedawca powinien zamieścić fotki nogawek. A nie da sie umówić ze sprzedawcą na zwrot?
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:25   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Allegro eeeh

na aukcji na zdjęciach sprytnie nie ma pokazanych przetarc...
no i róznica jest w postrzępione a dziury
a próbowałaś napisać do sprzedawcy o zwrot kasy?zawsze mozesz wystawić odpowiedni komentarz!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:27   #4
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Allegro eeeh

firmowe przetarcia?smiechu warte
napisz do niej,masz prawo zlozyc reklamacje
masz możliwość zwrotu otrzymanego towaru w stanie nienaruszonym w ciągu 14 dni (co reguluje i gwarantuje ustawa o zakupie towaru przez Internet)
przeciez te dziury sa perfidnie wyciachane nozyczkami,na dodatek kiepskimi
odeslij jej te piękne portki,powinna Ci rowniez zwrocic na koszta dodatkowego transportu
tez sie tak raz nacięla,kupilam piękny sweter ktory byl totalnie rozciagnięty dolem,do wyrzucenia,panna probowala mi wmowic ze to taki kroj
taa..musialabym miec wiecej w pasie niz w piersiach zeby go nosic
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:31   #5
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: Allegro eeeh

aha,i jescze jedno-nie wystawiaj komentarza,sprobuj najpierw odzyskac pieniądze,male czy duze-warto probowac
podejrzewam,ze te nogawki byly naprawde bardzo postrępione w wyniku uzytkowania wiec postanowila je obciąc,pech pewnie chcial ze jej nozyczki sie za bardzo omsknęly i bylo nierowno..wiec ciela i cięla..
tak to przynajmniej wygląda .
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:35   #6
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Napisalam maila, ze odesle spodnie w zamian za zwrot kasy, ale jeszcze noe dostalam odpowiedzi. Ludzie sa naprawde bezczelni, zeby sprzedawac cos takiego :/ Dziury nieudolnie wyciete nozyczkami maja byc "firmowymi przetarciami. Z komentarzem sie narazie wstrzymam bo z pewnoscia dostane zwortnego negatywa
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:37   #7
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Allegro eeeh

skandal!!!
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 17:44   #8
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Allegro eeeh

zgadzam sie to po prostu skandal!!!!!!!!!! Ja bym chyba wystapila o ukaranie tego allegrowicza.
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:45   #9
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez daisydee
skandal!!!
Czekam na odpowiedz. Moze uda sie dojsc do porozumienia
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:46   #10
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez beat@
zgadzam sie to po prostu skandal!!!!!!!!!! Ja bym chyba wystapila o ukaranie tego allegrowicza.
Allegro niestety tak dobrze nie dziala, wiec na to nie ma szans
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:50   #11
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Allegro eeeh

Przeciez to czysta sciema z tymi wytaciami na nogawkach powszem sa wytare ale nie fabrycznie tylko od szurania nimi po betonie czyli POTARGANE!! Niech Ci kase oddadza bo to oszustwo, wcale nie byly rzadko urzywane z tego co widze, ja bym sie wsciekla, gdyby mi taki szajs przyslali!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 17:53   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Allegro eeeh

zaznacze tylko ze w opisie aukcji jest propozyjca wyslania wiekszej ilosci zdjec na maila.

byc moze trzeba o nie prosic ,zawsze.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:55   #13
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez paula78
zaznacze tylko ze w opisie aukcji jest propozyjca wyslania wiekszej ilosci zdjec na maila.

byc moze trzeba o nie prosic ,zawsze.
Dostalam zdjecia, ale na zadnym nie bylo samego dolu nogawek. Moglam sie wtedy nad tym zastanowic, ale gdybym byla az tak podejrzliwa to chyba nigdy w zyciu nie kupilabym nic na allegro
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:17   #14
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez sweeney
Dostalam zdjecia, ale na zadnym nie bylo samego dolu nogawek. Moglam sie wtedy nad tym zastanowic, ale gdybym byla az tak podejrzliwa to chyba nigdy w zyciu nie kupilabym nic na allegro
Jeżeli sprzedawca nie przysłal Ci w dodatkowych zdjęciach fotki dołu nogawek to podejrzewam,że chciał po prostu ukryć to jak wyglądają. Miał świadomość, że pokazanie zdjęć tych nogawek spowoduje ,że nikt ich nie kupi i tyle.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:32   #15
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Allegro eeeh

Też raz wpadłam i na niezłą sumkę, przynajmniej w moim wypadku, i teraz jeśli mam ewentualnie coś kupywać na allegro to robie jak najostrzejsze spawdzanie sprzedawcy. Mam nadzieję, że zwróci kasę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:39   #16
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez dziewczyna
Też raz wpadłam i na niezłą sumkę, przynajmniej w moim wypadku, i teraz jeśli mam ewentualnie coś kupywać na allegro to robie jak najostrzejsze spawdzanie sprzedawcy. Mam nadzieję, że zwróci kasę.
No wlasnie. Cale szczescie ze w w moim przypadku to tylko 35 zl z przesylka
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:43   #17
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Allegro eeeh

Wystaw odpowiedni komentarz... Dziwne że allegrowicz wyciął taki numer, przecież ma tylko jednego negatywa a ile pozytywnych komentarzy!! Postaraj się dogadać jakoś a jeśli nie to komentarz negatywny i tyle... Szczyt bezczelności jak dla mnie.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:58   #18
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Allegro eeeh

cytuje:

Mam do sprzedania używane jeansy firmy GAP z kolekcji destroyed stylizowanej na znoszone. Kupione w USA w zeszłym roku. Bardzo rzadko używane w super stanie..
te kropeczki w opisie daja do myslenia:/
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:29   #19
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Allegro eeeh

Odeślij spodnie, reklamuj je i żądaj zwrotu pieniędzy.

Mam sporo transakcji za sobą i nie miałam nigdy problemu ze zwrotem w przypadku niezgodności z opisem.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 19:49   #20
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ale sie dzisiaj wkurzylam Od dluzszego czasu kupuje sobie na allegro rozne rzeczy i zawsze bylo ok. Do dzisiaj, moze to blaha sprawa i male pieniadze, ale wkurzylo mnie to ze ktos klamie w opisie. Kupilam sobie spodnie (mam nadzieje ze moge wkleic link) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70564555 wedlug opisu spodnie mialy byc posrzepione a maja wycietwe dziury I na pewno nie firmowo bo jedna jest wieksza od drugiej eeeh
Sorrki za zasmiecanie forum ale musialam sie wygadac heh, Od dzisiaj bede ostrozniejsza w kupowaniu uzywanytch rzeczy na allegro. Wklejam nawet fotki rzekomych przetarc
Sweeney, prawdopodobnie te spodnie faktycznie są fabrycznie "zniszczone". Gap ma w swojej kolekcji właśnie takie spodnie - z otarganymi fragmentami nogawek!
Znalazłam parę zdjęć na eBay'u, sa one małe, ale mam nadzieję, ze widać te "odtargane" kawałki. Ostatnie zdjęcie pochodzi ze stronki Gap'a.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5a_1.JPG (15,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b7_1.JPG (19,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gp328850-00vliv01.jpg (37,2 KB, 59 załadowań)
__________________


Edytowane przez ewka.mnk
Czas edycji: 2005-11-14 o 20:16
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:03   #21
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Allegro eeeh

Ja ostatnio też się naciełam, kupiłam książkę która miała być w części wypełniona ołówkiem, który miał się łatwo dać wymazać i ogłnie książka miała być w stanie dobrym. Fotka była, opis jak dla mnie wyczerpujący. Otrzymałam źle zapakowaną książkę (w jedną cieniutką kopertkę, która została poszarpana podczas transportu i poczta ją ponownie zapakowała w folię) której z 16 Unitów wypełniono 12 i pomazano niektóre strony (rysuneczki) i rogi były bardzo sfatygowane a kilka stron zagiętych a ołówek wcale nie łatwo zmazać bo prawdopodobnie dawno temu było to wypełniane. Cena nowej książki była o ok 10-15 wyższa niż ta za którą wylicytowałam książkę, ale nie znoszę tego typu nieuczciwości. Zawsze gdy coś sprzedaję opisuję możliwie jak najdokładniej bo sama nie chciałabym byc oszukana.

Sweeney walcz o swoje , te dziury są os szurania spodniemi po chodnikach.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:18   #22
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Sweeney, prawdopodobnie te spodnie faktycznie są fabrycznie "zniszczone". Gap ma w swojej kolekcji właśnie takie spodnie - z otarganymi fragmentami nogawek!
Znalazłam parę zdjęć na eBay'u, sa one małe, ale mam nadzieję, ze widać te "odtargane" kawałki.
także uważam ,że to bardzo pradopodobne, ponieważ jeżeli się przyjżeć tam gdzie kończy się ta "wyrwa"( ) szew jest wzmocniony jak przy na kieszeniach w jeansach zawyczaj się robi, i gdyby spodnie nie były tak wyszarpane fabrycznie to wzmocbienie nie powinno się tam znależć. Uważam jednak ,że nawet jeżeli spodnie są takie "od nowego" i jest to zronione favrycznie, to sprzedawca powinien o tym napisać i dołączyć zdjęcie, gdyż nie jest to standardowe "wystrzępienie" i większość osób pewnie spodziewała by się na podstawie takiego opisu zupełnie innego wyglądu spodni.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:32   #23
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez whitebeth
także uważam ,że to bardzo pradopodobne, ponieważ jeżeli się przyjżeć tam gdzie kończy się ta "wyrwa"( ) szew jest wzmocniony jak przy na kieszeniach w jeansach zawyczaj się robi, i gdyby spodnie nie były tak wyszarpane fabrycznie to wzmocbienie nie powinno się tam znależć.
Faktycznie.
Zaznaczyłam te wzmocnienia na zdjęciu.
Cytat:
Napisane przez whitebeth
Uważam jednak ,że nawet jeżeli spodnie są takie "od nowego" i jest to zronione favrycznie, to sprzedawca powinien o tym napisać i dołączyć zdjęcie, gdyż nie jest to standardowe "wystrzępienie" i większość osób pewnie spodziewała by się na podstawie takiego opisu zupełnie innego wyglądu spodni.
Z tym również się zgodzę. Sprzedający ma OBOWIĄZEK zamieszczać dokładny opis, szczególnie, gdy nie widać wszystkiego na zdjęciach. A nie był to jakiś drobny szczegół, typu wystająca nitka. Z pewnością niezamieszczenie zdjęcia nogawek było celowe i za to należy się sprzedającemu .
Domagałabym się zwrotu pieniędzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeansy.jpg (32,7 KB, 52 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:49   #24
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Faktycznie.
Zaznaczyłam te wzmocnienia na zdjęciu.
tak, właśnie o to mi chodziło
Tak off topic: ćwiczyłam ostatnio spostrzegawczość w wątku o iluzjach . Ewa Ty też tam byłaś, od razu widać Tak nam zostanie juz teraz
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:52   #25
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Wiecie co, po dokladnym przyjzeniu sie spodniom doszlam do wniosku ze owszem spodnie mogly miec firmowe postrzepienie, ale nie az takie !!! Gdyz wystarczy pocoagnac za wystajaca nitke i spodnie sie "pruja" i poza tym w jednej nogawce ta dziura jest "glebsza" Nie zmienia to jednak faktu ze powinno to byc zaznaczone w aukcji. Bo raczej nikt nie spodziewalby sie takiego wygladu spodni. Na szczescie dostalam odpowiedz ze dostane zwrot pieniedzy, chociaz pani powiedziala ze to "nieladnie z mojej strony" i "...oddam Pani pieniadze, choc szczerze przyznam nie powinnam - opis byl dlugi i zgodny z rzeczywistym stanem spodni" no ale nic. wazne ze wszytko skonczylo sie Ok
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 21:05   #26
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez sweeney
pani powiedziala ze to "nieladnie z mojej strony" i "...oddam Pani pieniadze, choc szczerze przyznam nie powinnam - opis byl dlugi i zgodny z rzeczywistym stanem spodni" no ale nic. wazne ze wszytko skonczylo sie Ok
jest w regulaminie all. paragraf który mówi o takiej sytuacji jak Twoja : "19.1. Towary lub usługi, które mają być objęte usługami Allegro, muszą być dokładnie opisane. Osoba zgłaszająca jest odpowiedzialna za wszelkie błędy lub nieścisłości takiego opisu. Marka oraz inne informacje dotyczące pochodzenia towaru i jego producenta, które są umieszczane w opisie, muszą być kompletne, dokładne i nie mogą wprowadzać w błąd innych Użytkowników."
wprowadziła swoim opisem Ciebie w błąd- powinna ponieść odpowiedzialność za to. Najważniejsze ,że zgodziła Ci odda pieniądze.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 21:25   #27
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Allegro eeeh

Cytat:
Napisane przez whitebeth
tak, właśnie o to mi chodziło
Tak off topic: ćwiczyłam ostatnio spostrzegawczość w wątku o iluzjach . Ewa Ty też tam byłaś, od razu widać Tak nam zostanie juz teraz
Masz na myśli tą schizofrenię paranoidalną.
Faktycznie, to był przydatny wątek. Ale to tak off topic.

Sweeney, ciesze się, że doszłaś do porozumienia ze sprzedającą.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 23:43   #28
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Allegro eeeh

Dzieki wysztkim za poparcie
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.