WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 10:38   #2131
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja też tracę włoski po stresie który trwał faktycznie od maja silny stres przed operacja pod koniec czerwca zabieg od wrzesnia lecą herki....lekarz mówi ze może to trwać do poł roku
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:43   #2132
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Włosy z natury mam rzadkie i cienkie. Ostatnio troche mi sie przerzedzily na czubku, dlatego biore loxon 5% i alpicort. Po 3 miesiacach stosowania widzialam efekty, mialam pelno nowych wloskow, ale zaniedbalam trochę i zrobilam sobie wakacyjną przerwe. W wakacje mialam stresujaca prace, ale wlosy zaczely mi wypadac na przelomie wrzesnia i pazdziernika. Nie wiem czy jest to spowodowane stresem czy porą roku, czy po prostu brakiem witamin, Ostatnio pije duzo kawy. Moze ona wyplukuje cenne dla moich wlosow witaminy i mikroelementy?
Jak narazie moich wlosow jest wszedzie pełno...
A i jeszcze tak mysle o jednym czynniku. Przez dlugi czas modelowalam wlosy na szczotce, moze to je osłabilo i dlatego tak wypadaja? Wczesniej wszytsko ok bylo, a terak kratkę sciekowa zatykam moimi kudłami. ostatni raz tak mi wypadaly po maturze, kiedy przez rok nie podcinalam wlosow (bo najpierw studniowka, a pozniej maturalne przesady)
Moze polecacie jakies profesjonalne kosmetyki? Moj chlopak jest fryzjerem, wiec mam latwy dostep do nich. Ja od siebie moge polecic odzywke Kaaral Pure color (chyba tak sie nazywa). LAdnie nawilza wlosy.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:39   #2133
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Tulipanno, z wlasnego doswiadczenia i z tego co mi powiedziala dermatologo to wypadanie po stresie objawia sie 6-8mc, jesli mialas wrzesien stresujacy to z tego wynika ze to nie z tego powodu Ci wypadaja, moze z innego-przeczytaj maila ktorego CI napisalam na moze stary adres mailowy.
nieźle
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 01:18   #2134
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Włosy z natury mam rzadkie i cienkie. Ostatnio troche mi sie przerzedzily na czubku, dlatego biore loxon 5% i alpicort. Po 3 miesiacach stosowania widzialam efekty, mialam pelno nowych wloskow, ale zaniedbalam trochę i zrobilam wakacyjna przerwe.
hej,poczytaj troche o loxonie.To po pierwsze jest lek na łysienie androgenowe,ktore powinien stwierdzic dermatolog.Poza tym jest to niestety preparat,ktory działa miejscowo jedynie o ile sie go stale,regularnie aplikuje.Kiedy zaprzestajesz,wszystkie odzyskane wloski z czasem ponownie wypadaja.Czyli de facto raz rozpoczeta kuracja,powinna trwac do konca zycia.pozdrawiam.
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:13   #2135
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
hej,poczytaj troche o loxonie.To po pierwsze jest lek na łysienie androgenowe,ktore powinien stwierdzic dermatolog.Poza tym jest to niestety preparat,ktory działa miejscowo jedynie o ile sie go stale,regularnie aplikuje.Kiedy zaprzestajesz,wszystkie odzyskane wloski z czasem ponownie wypadaja.Czyli de facto raz rozpoczeta kuracja,powinna trwac do konca zycia.pozdrawiam.
WIem, ze to lek na łysienie. Tak sie składa, ze bylam u dermatologa i to on mi to przepisal. Z tym, ze ja juz sama nie wiem, czy zawsze mialam takie rzadkie wlosy na czubku, cyz przerzedzily mi sie z czasem- po prostu nie zwracalam na to uwagi. Dopiero fryzjer powiedzial, ze moje wlosy nie są "normalne" i mam sie udac do dermatologa. Dermatolog przepisał loxon i alpicort. Jesli moje wlosy zgestnieja to jestem ich gotowa uzywac do konca zycia.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 17:48   #2136
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
WIem, ze to lek na łysienie. Tak sie składa, ze bylam u dermatologa i to on mi to przepisal. Z tym, ze ja juz sama nie wiem, czy zawsze mialam takie rzadkie wlosy na czubku, cyz przerzedzily mi sie z czasem- po prostu nie zwracalam na to uwagi. Dopiero fryzjer powiedzial, ze moje wlosy nie są "normalne" i mam sie udac do dermatologa. Dermatolog przepisał loxon i alpicort. Jesli moje wlosy zgestnieja to jestem ich gotowa uzywac do konca zycia.
Daleka jestem od odradzania Ci stosowania preparatu,ktory Ci sluzy.Chcialam tylko sprawdzic czy wiesz na co sie decydujesz.Ja w zeszlym roku w wielkiej desperacji,gdy wlosy mnie masowo opuszczaly,rowniez chcialam sie poratowac loxonem,ale poczytalam...ze to preparat ktory nagminnie przepisuja lekarze przy wizycie,nie upewniajac sie nawet co lezy u podloza wypadania..nie informujac wcale o koniecznosci dlugotrwalej,by nie powiedziec dllugoletniej aplikacji dla podtrzymania pozadanego efektu.Znalazlam rowniez info,ze minoxidil czasami powoduje porost niechcianych wloskow na twarzy..no i w koncu sie nie zdecydowalam.
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 14:09   #2137
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
Daleka jestem od odradzania Ci stosowania preparatu,ktory Ci sluzy.Chcialam tylko sprawdzic czy wiesz na co sie decydujesz.Ja w zeszlym roku w wielkiej desperacji,gdy wlosy mnie masowo opuszczaly,rowniez chcialam sie poratowac loxonem,ale poczytalam...ze to preparat ktory nagminnie przepisuja lekarze przy wizycie,nie upewniajac sie nawet co lezy u podloza wypadania..nie informujac wcale o koniecznosci dlugotrwalej,by nie powiedziec dllugoletniej aplikacji dla podtrzymania pozadanego efektu.Znalazlam rowniez info,ze minoxidil czasami powoduje porost niechcianych wloskow na twarzy..no i w koncu sie nie zdecydowalam.
Dermatolog, zanim przepisala mi loxon, pytala sie, jak jest u mnie z owlosieniem na ciele. na szczescie nie jest bujne. Mam jasne i rzadkie wloski. Dziewczyny, ostatnio czesto wiaze wlosy w kucyka? Czy to moze je oslabiac?
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 18:33   #2138
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny ja już zaczynam być w desperacji...ja rozumiem, ze lekarstwom, suplementom itp trzeba dać czas ale jak to może dlugo trwać przecież do pół roku ...roku ....ja....nie dam rady....juz nie wiem sama czy komus kto ma włosy do połowy pleców mają prawo wypadać włosy co dnia w ilosci do 30 przy czesaniu....po myciu i rozczesaniu dalej mam sajgon.....i tylko wkoło słyszę to po operacji, to stres .....wszystko kiedyś minie.....
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:45   #2139
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś dotknęło takie postresowe. W dodatku było to w tym samym czasie kiedy zmieniałam kolor z rudych na blond - rozjaśniacz. To był rok maturalny i stres ciągnął się bardzo długo. W liceum, w klasie maturalnej nie mieliśmy taryfy ulgowej - z wszystkich przedmiotów trzeba było wyrabiać 100% normy. Potem matura, jeszcze później egzaminy na studia. Bardzo schudłam i straciłam wtedy chyba z połowę włosów . Dziś jest dużo lepiej, ale moje włosy nie wróciły jeszcze do stanu sprzed matury.

Tulip dużo pozytywnych emocji i nieprzemęczanie na pewno Ci pomogą. Ja polecam też od siebie pić żelazo (np. z Pusza, tylko przez słomeczkę - pite 'normalnie' źle wpływa na ząbki)
Dziękuję za podzielenie się doświadczeniami Właśnie schną mi włosy, jak tylko będą suche biegnę po zapas soków warzywnych i po Plusza

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
A może to hormony?Nie chcę dramatyzować,ale ja też myślałam,że to przez stres,a okazało się,że to torbiele na jajnikach.
Teraz łykam hormony,już drugi cykl,ponadto Vitapil,smaruję Seborenem i poprawę widzę
Nie stresuj mnie bardziej Strasznie boję się hormonów - choć wcale straszne nie są. Mam nadzieję, że to nie one. Włosy uspokoiły się już znacznie, więc może jednak przesilenie jesienne. A może stres w połączeniu z odpowiednio dużą ilością wypalonych papierosów.

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Tulipanno, z wlasnego doswiadczenia i z tego co mi powiedziala dermatologo to wypadanie po stresie objawia sie 6-8mc, jesli mialas wrzesien stresujacy to z tego wynika ze to nie z tego powodu Ci wypadaja, moze z innego-przeczytaj maila ktorego CI napisalam na moze stary adres mailowy.
Faktycznie, zapomniałam o tym mailu. Jeśli tak to muszę dopisać do listy zakupów seboradin do suchych (do tej pory miałam ten do przetłuszczających się, bo tylko taki był w sklepie, kiedy kupowałam). I zagęścić swoje podwórko jeszcze bardziej, żeby za te pół roku nie wyłysieć

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Ja też tracę włoski po stresie który trwał faktycznie od maja silny stres przed operacja pod koniec czerwca zabieg od wrzesnia lecą herki....lekarz mówi ze może to trwać do poł roku
Do pół roku Brrrr...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:48   #2140
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny od konca tych wakacji wypadaja mi wlosy. Nie są to aż tak straszne ilosci jak u niektorych z Was, ale o wiele wiecej niz zawsze. Zaczełam zażywac tabletki Humavit z drożdzami, skrzypem i pokrzywą (juz drugie opakowanie). Wypadanie troszke sie zmniejszylo. Dzis zakupiłam w sklepie zielarskim Pokrzepol-płyn przeciw wypadaniu włosów firmy Profarm. Czy znacie go? Czy ktoraś z Was go uzywała? Czy znacie moze jakies inne preparaty przeciw wypadaniu wlosow? I mam takie jeszcze jedno pytanie czy stosowanie takich preparatow nie ma np takich skutkow ubocznych jak zwiekszone wypadanie wlosow, znaim jednak dojdą do siebie?
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:23   #2141
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Aleksandro!!!
Wyszukiwarka i lektura
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 18:00   #2142
Aania1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Już nie bądź taka surowa
Aleksandro, zależy, czy pytasz preparaty z witaminami, minerałami i różnymi wyciągami z roślin, czy o leki na receptę. Co do preparatów (np. skrzyp polny) to niewiele one pomogą, jeśli przyczyna wypadania włosów jest poważniejsza. Ja stosuję Loxon (lek na receptę, dla osób, którym wypadają włosy w związku z problemami hormonalnymi) i Vichy Dercos Aminexil Energy (bez recepty, ma w sobie coś z kolagenem, żeby wzmocnić cebulki). Obie te rzeczy przypisał mi lekarz endokrynolog
Aania1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:34   #2143
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Chodzi mi raczej o zwykłe preparaty- nie na recepte. Chociaz nie wiem czy nie pojsc do lekarza w tej sprawie. Nie sa to jakies wielkie ilosci włosów, ale jest ich wiecej niz przed wakacjami. Nie mam wloskow farbowanych, nie teroryzuje ich zadnymi żelami, piankami itd. Nie uzywam prostownicy. Lekarz czy panie w aptece proponują jak narazie rozne preparaty witaminowe, wzmacniające włosy. Zaopatrzyłam sie jeszcze w ten plyn o ktorym wczesniej pisałam, więc zobacze jakie bedą efekty.
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:16   #2144
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

W jestem w czasie trwania kuracji intensywnej srodkiem Loreal Aminexil advanced. Przez 60 dni wcieram po jednej kapsulce. Ale jakos po 40 dniach, czyli przez ostatni tydzien mialam opatrunek na glowie , mialam ciagle spiete wlosy i nie mylam ich. I przez ten caly tydzien nie uzywalam tych kapsulek. Po tygodniu jak umylam wlosy to sie przerzailam . NIgdy w zyciu nie wypadlo mi tyle wlosow naraz ! Wychodzily mi z kazdym ruchem reki po wlosach ;( I nie wiem czym to jest spowodowane. MYslicie , ze tym ze przestalam uzywac Aminexil ? Czy tym, ze tydzien mialam opatrunek , mialam spiete wlosy i nie mylam ich ? Boje sie, ze jak skoncze kuracje , ktora mialam pomoc to mi sie wlasnie pogorszy i wlosy beda wypadac tak mocno jak wtedy
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 11:38   #2145
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
W jestem w czasie trwania kuracji intensywnej srodkiem Loreal Aminexil advanced. Przez 60 dni wcieram po jednej kapsulce. Ale jakos po 40 dniach, czyli przez ostatni tydzien mialam opatrunek na glowie , mialam ciagle spiete wlosy i nie mylam ich. I przez ten caly tydzien nie uzywalam tych kapsulek. Po tygodniu jak umylam wlosy to sie przerzailam . NIgdy w zyciu nie wypadlo mi tyle wlosow naraz ! Wychodzily mi z kazdym ruchem reki po wlosach ;( I nie wiem czym to jest spowodowane. MYslicie , ze tym ze przestalam uzywac Aminexil ? Czy tym, ze tydzien mialam opatrunek , mialam spiete wlosy i nie mylam ich ? Boje sie, ze jak skoncze kuracje , ktora mialam pomoc to mi sie wlasnie pogorszy i wlosy beda wypadac tak mocno jak wtedy
moze dlatego, ze byly spiete. Ja odkad spinam w kucyka, zauwazylam, ze coraz wiecej mi ich wypada. Chyba lepiej pozostawiac je rozpuszczone.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:08   #2146
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
moze dlatego, ze byly spiete. Ja odkad spinam w kucyka, zauwazylam, ze coraz wiecej mi ich wypada. Chyba lepiej pozostawiac je rozpuszczone.
Byc moze.. Tym bardziej ze nigdy nie spianalam, a tu az tydzien w spieciu. Bo jakby bylo tak, ze po skonczeniu kuracji beda wypadac to sie chyba zalamie..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:56   #2147
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
moze dlatego, ze byly spiete. Ja odkad spinam w kucyka, zauwazylam, ze coraz wiecej mi ich wypada. Chyba lepiej pozostawiac je rozpuszczone.
Ja chciałabym nosić rozpuszczone wlosy. Może i faktycznie przez ciasne spinanie wypadaja mi wlosy, no ale coz pracuje w szpitalu, wiec raczej musze znaleźć inne rozwiazanie dla wypadających włosow. nie moge ich nosic rozpuszczonych.
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 18:30   #2148
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

to moze troszeczke poloznij kucyka, aby wlosy nie byly ciasno spiete.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 19:19   #2149
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jak pisałam Wam juz w poprzednim poście zakupilam sobie ten plyn Pokrzepol, nie wiem dlaczego nie przeczytalam jego skladu w sklepie tylko dopiero w domu. Tam na drugim miejscu jest Alcohol Denat. Powiedzcie co robic? Stosowac go, czy lepiej odstawic?
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 21:46   #2150
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 2 Pokaż wiadomość
Jak pisałam Wam juz w poprzednim poście zakupilam sobie ten plyn Pokrzepol, nie wiem dlaczego nie przeczytalam jego skladu w sklepie tylko dopiero w domu. Tam na drugim miejscu jest Alcohol Denat. Powiedzcie co robic? Stosowac go, czy lepiej odstawic?
Wszystko zależy od tego, jak Twoja skóra reaguje na ten składnik.
Jak głowa swędzi i buntuje się po zastosowaniu - odstawić.
Jak nie odczuwasz negatywnych efektów- stosować.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:45   #2151
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny dziś będzie u mnie lekarz rodzinny, chciałabym żeby dał mi skierowanie na badania żebym mogła z nimi od razu iść do dermatologa, stąd moje pytanie-co dokładnie musi być zrobione? TSH? Tylko? Postanowiłam że pójdę w końcu do dermatologa bo włosy zaczęły mi strasznie lecieć zaczęło się po trochu, a wczoraj podczas mycia całe kłęby wypadały, chciałam je przeliczyć ale doszłam do połowy i się załamałam, z 300 to było na pewno
Ja już nie wiem, szprycuję się witaminami, odżywiam się w miarę normalnie, włosów nie farbuję od ponad roku i co
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:16   #2152
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny poczytajcie sobie artykuł na stronie http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56374,2677613.html może tam niektóra z Was znajdzie odpowiedź dlaczego wypadają włosy.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:46   #2153
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mam do Was takie troszke dziwne pytanie. Czy częsta zmiana kosmetykow do włosów czyli szamponow, masek, odzywek ma rowniez wplyw na wypadanie włosow? Tzn chodzi mi o to, że raz uzywam szamponu Fitomed do włosow tłustych, a raz np Ziaja- zdrowa skora głowy. Podobnie robie z odżywkami z tym, że odżywki stosuje raczej do wlosow suchych, bo takie mam włosy- przetłuszczające u nasady a suche na końcach. Wiec czy mogę używac tak na przemian, czy warto zuzyć najpierw jedno a pozniej zacząc drugie. Co o tym sądziecie i czy rownież cos takiego robicie? Czy to jest dobre dla wlosow, aby tak co chwile zmieniac im kosmetyk?
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 19:20   #2154
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Dziewczyny poczytajcie sobie artykuł na stronie http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56374,2677613.html może tam niektóra z Was znajdzie odpowiedź dlaczego wypadają włosy.

więc już wiem pewnie po tetraysalu mi tak wypadały;/ najwieksze zło ale tez za dlugo go brała bo ponad 2 lata...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 23:27   #2155
Aania1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
więc już wiem pewnie po tetraysalu mi tak wypadały;/ najwieksze zło ale tez za dlugo go brała bo ponad 2 lata...
Ja też brałam tetralysal (3 miesiące a i tak już pod koniec nie mogłam wytrzymać. Jak Ty to zrobiłaś, że Twój organizm wytrzymał 2 lata?) ale nie sądziłam, że moje wypadanie włosów może mieć coś z tym wspólnego... A u Ciebie jaki czas po zakończeniu kuracji zaczęły wypadać? A może już w czasie jej trwania? U mnie zaczęły wypadać jakies 2 miesiące po zakończeniu i trwa to do teraz (czyli w sumie włosy wypadają mi niecałe 3 miesiące)
Aania1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:54   #2156
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hej Dziewczyny, mam do Was pytanie. Strasznie wypadają mi włosy i to od dłuższego czasu, już sie baaardzo przerzedziły i boję się, że lada moment zostanę łysa. Zjadłam już całe opakowanie Skrzypovity, teraz biorę Belisse, używam szamponu z czarnej rzepy, raz w tygodniu nafty kosmetycznej z żółtkiem, piję Pokrzywę i droźdzę z mlekiem. Myślicie, że to wystarczy i trzeba czekać na efekty czy mogłabym jeszcze coś dodać?
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:39   #2157
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Wydawałoby się, że wystarczy.
Jednakże jeśli taki stan rzeczy utrzymuje się już dłuższy czas, to pędź do jakiegoś dobrego dermatologa.
Być może przyczyny nie leżą po stronie odżywienia cebulek, ale mają np. podłoże hormonalne lub chorobowe.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:13   #2158
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny czy to jest możliwe, żeby włosy zaczeły wypadać po myciu ich zimną, lodowatą wodą? tzn. czy można tym sposobem ,,przeziębić" cebulki? (o zatokach nie wspomnę).
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:04   #2159
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Chce w koncu isc do dermatologa z tymi wlosami. Ale teraz jestem w domu do jutra wiec nie zdaze. Jakie powinien zlecic czy tez sam zrobic badania ? Bo chyba na ich podstawie sie sprawdza co jest nie tak, czy od razu da jakies leki ? Ile moze kosztowac wizyta w prywatnym gabinecie? Dzieki za odp.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 18:02   #2160
evelinaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dziewczyny ja już nie wiem co robić od ok 1,5 tygodnia zażywam tran, tabletki merz spezial i myję włosy szamponem z Vichy przeciw wypadaniu włosów.. Poprawy nie widzę jedynie włosy są coraz rzadsze i na czubku glowy juz widac mi tylko skórę (( załamałam się totalnie. pomóżcie
zaznaczę,że do niedawna prostowałam włosy codziennie, ale od kąd zaczęłam brac tabletki nie prostuję włosów wcale.
evelinaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.